Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Film „5G apokalypsa: Zánik“ odhaľuje, že ide o útočnú zbraň na zničenie ľudstva


Print Friendly, PDF & Email

Film 5G apokalypsa: Zánik odhaľuje, že 5G je útočná zbraň určená k zničeniu ľudstva

Čítanie nadpisov mainstreamových médií vás zrejme privedie k presvedčeniu, že 5G je úžasná bezdrôtová technológia novej generácie, ktorá všetko zrýchli, uľahčí a urobí svet ešte neuveriteľnejším a úžasnejším.

Toto všetko je ale lož, keďže 5G je v skutočnosti maskovaná moderná vojenská útočná zbraň, ktorá sa zavádza ako konečné riešenie proti slobodnému ľudstvu.

V oči otvárajúcom filme 5G apokalypsa: Zánik od Sachu Stonea, sa škaredá pravda o 5G odhaľuje v plných, desivých detailoch.

Technológia 5G nielenže vtrhne do všetkých aspektov ľudských životov a zbaví nás všetkého súkromia, ale stane sa aj tou pre zdravie najničivejšou technológiou, aká bola kedy vytvorená.

Napriek tvrdeniam tých, čo tlačia na takmer úplné zavedenie 5G, je táto superzločinecká technológia všetko iné, len nie bezpečná.

Existuje vlastne v protiklade k životu samému, frekvencie, ktoré vysiela, poškodzujú biologické funkcie až po bunkovú úroveň.

„Je dôležité pochopiť, čo 5G technológia robí a čo o tom hovoria oni,“ varuje jeden z rozprávačov vo filme.

V dokumentárnom filme IEEE Beamforming sa dozvedáme, že táto technológia testovaná už v 2. svetovej vojne uvarila oči ľudí doslova ako vajcia.

Ďalšie podobné príbehy nájdete na stránke 5Galert.news.

Experti varujú, že 5G technológia sa bude používať vo vojne mikrovlnným žiarením

Pre niektorých by mohlo byť ľahšie jednoducho presvedčiť samých seba, že 5G, napriek svojim „vedľajším účinkom“, je nám stále na prospech.

Ako však odhaľuje tento film, 5G predstavuje ten najhorší druh mikrovlnného žiarenia, aké ľudstvo pozná a rozhodne sa bude používať ako zbraň proti ľudstvu na presadenie a udržanie globalizmu.

„A vy všetci potrebujete pochopiť, že toto sú vojenské zbrane,“ uvádza film. „Sú to útočné frekvencie. Ak si z toho nezapamätáte nič iné, toto je to, čo potrebujete vedieť. Je to vojna mikrovlnným žiarením, je to zbraň.“

Toto žiarenie dokáže totiž nielen upiecť živé tkanivá pri vysokej dávke, ale dokáže napríklad aj meniť mozgové vlny pri nižších dávkach. Môže sa tak využívať na kontrolu vedomia a mysle obyvateľstva.

Z ľudí sa tak môžu stať naprogramovaní zombíci.

Liečba osteoporózy

Zlovestné varovanie od 5G lobistu

Ak ešte stále nie ste presvedčení, zamyslite sa nad slovami niekdajšieho predsedu Federálnej komisie pre telekomunikáciu (FCC) a lobistu priemyslu telekomunikácií Toma Wheelera, ktorý počas svojho prejavu v Národnom tlačovom klube vyriekol zámerne zlovestné slová o plnom rozsahu cieľa 5G vo svete.

„Prvou bezdrôtovou generáciou, 1G, bol hlas,“ uviedol. „Druhá generácia, 2G, umožňovala hovoriť a posielať textové správy. Tretia generácia, 3G, je internet, v obmedzenej miere.

A dnešná technológia, 4G, tú digitálnu migráciu dovŕšila. No ak vám ktokoľvek vraví, že pozná detaily toho, čím sa stane 5G, bežte od neho preč.“

Mark Steele, odborník na prezentáciu a vedúci oblasti zbraňových systémov na SaveUsNow.org.uk varuje, že pouličné LED lampy, ktoré sa dnes inštalujú na Západe, už 5G emitujú. Nehovoriac o škodlivom „modrom“ svetle, ktoré je škodlivé pre oči a narúša ľudský 24-hodinový rytmus.

„Existuje veľa nepochopenia okolo toho, čo 5G je,“ varuje Steele.

„5G je, v prvom rade a predovšetkým, zhusťovanie. Je to teda podstatne viac vysielačov v tesnej blízkosti človeka a tiež je to sofistikovaný, nelegálny a nezákonný vysielač.

Tým chcem povedať, že je to vysokorýchlostná, dielektrická šošovková anténa, čo 5G vysielačom umožňuje trojrozmerne mapovať svoje prostredie vo vašej domácnosti.“

„Frekvencia 868 MHz je charakteristická aj pre terénne odpočúvacie systémy, lebo umožňuje ľahký prechod signálu cez betónovú stenu, a dokáže dokonca zbierať údaje,“ dodáva.

„Môže sa konkréte zacieliť na vás, ako jednotlivca, takže ak ste akýkoľvek sudca, pracujúci na nejakom zaujímavom prípade, alebo povedzme nejaký právnik… alebo niekto, kto robí nejakú prácu, ktorá je potenciálne kontroverzná… váš život by mohol byť v ohrození.“

5G je zároveň tá istá technológia, ktorá sa používa vo výzbroji na rozháňanie davu. Svet, ktorý sa v súčasnosti formuje do globalistického systému jedného sveta, určite od 5G technológií uvidí ešte oveľa viac zla.

Film 5G Apokalypsa: Vyhynutie

Celý film 5G apokalypsa: Vyhynutie si môžete pozrieť na YouTube alebo priamo tu (v angličtine):

O 5G sieťach sme písali už niekoľkokrát aj na našej stránke, všetky tieto články nájdete TU.

Ďalšie správy o nebezpečenstvách 5G si  môžete prečítať na stránke 5Galert.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: health.news, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*