Nemocnice sa dnes, podobne ako za nacizmu, využívajú na realizáciu holokaustu


Print Friendly, PDF & Email

Nemocnice sa dnes, podobne ako za nacizmu, využívajú na realizáciu holokaustu

(Belle Carter, Natural News) Scott Schara je otec 19-ročného dievčaťa s Downovým syndrómom, ktoré zomrelo v dôsledku nedbalosti v nemocnici. Podľa neho je dnes svet na začiatku nového holokaustu a na jeho realizáciu sa využívajú nemocnice.

Scottová dcéra Grace zomrela v nemocnici niekoľko dní po tom, čo mala pozitívny test na koronavírus (Covid-19).

Grace bola prijatá do nemocnice Sv. Alžbety vo Wisconsine (USA), kde jej podali smrtiacu kombináciu liekov precedex, lorazepam a morfium. Dokonca na ňu nemocnica nezákonne uplatnila procedúru DNR (neresuscitovať v prípade zlyhania životných funkcií).

„Lekári a zdravotné sestry v nemocniciach požívali imunitu pred zodpovednosťou za zabíjanie ľudí. Ďalej to pokračovalo bonusmi, ktoré platia nemocniciam za dodržiavanie týchto programov, čo doslova vraždia ľudí,“ povedal Schara moderátorovi Seanovi Turnbullovi počas svojho nedávneho hosťovania v relácii SGT Report.

Od smrti svojej dcéry sa Schara intenzívne zaoberal vyšetrovaním skutočných dôvodov, prečo v nemocniciach dochádzalo k hrubým nedbanlivostiam.

Je tiež dôležité poznamenať, že až 44 hodín Grace nemala na svojej strane nikoho, kto by bojoval za jej práva, pretože otec bol vyvedený z nemocnice Sv. Alžbety pre spochybňovanie oficiálnych protokolov.

„Bolo to presne v tom čase, keď dcére zvýšili dávku sedatív 7-krát. Moju dcéru takto len utlmili namiesto toho, aby ju liečili. V príbalovom letáku sa pritom konkrétne uvádza, že tento liek sa nemá používať dlhšie ako 24 hodín, pretože spôsobuje akútne respiračné zlyhanie.

Výsledkom bolo, že prvou príčinou úmrtia na Graceinom úmrtnom liste je uvedené akútne respiračné zlyhanie, ktoré bolo priamo spôsobené tým, že nemocnica použila tento liek,“ povedal otec Grace.

Podľa Schara dostala nemocnica bonus až 7 500 dolárov za to, že respiračné zlyhanie bolo uvedené ako prvá príčina smrti.

Ako druhá príčina smrti bol uvedený zápal pľúc Covid-19 a nemocnica Sv. Alžbeta za to dostala ďalší bonus 13 000 dolárov. Otec tvrdí, že druhou príčinou smrti malo byť predávkovanie liekom Precex, ktorý nemocnica zvýšila až na 14-násobok pôvodnej dávky.

Nemocnica tiež nariadila, aby bol Grace nasadený pľúcny ventilátor, no rodina to odmietla. Rodina Scharových neskôr zistila, že použitie ventilátora by nemocnici zarobilo až 300 000 dolárov.

Nemocnice sa zameriavajú na seniorov a zdravotne postihnutých

Poskytovateľ zdravotnej starostlivosti o Grace uviedol, že mala Downov syndróm až 36-krát v 22 rôznych lekárskych správach počas týždňa, keď bola v nemocnici.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Na štandarde starostlivosti by to nemalo nič zmeniť. Boli už však indoktrinovaní diablovou ideológiou „banality zla“, že ľudia s Downovým syndrómom sú bezcenní jedáci a nemajú pre spoločnosť žiadny prínos,“ zdôraznil otec a poukázal na to, že jeho dcérka bola jasným cieľom depopulačnej agendy, podobne ako aj starší ľudia.

(Súvisiace: Šou Dr. Ardisa: Príkazy na neresuscitáciu v nemocniciach zakrývajú vládnu agendu masovej genocídy, hovorí Scott Schara.)

Pojem „banalita zla“ vymyslela filozofka Hannah Arendtová, aby popísala vlastnosti nacistu Adolfa Eichmanna, ktorý podľa nej „nebol vo svojej podstate zlý, ale iba plytký a bezradný“. Adolf Eichmann bol nacistický pohlavár, ktorý organizoval transporty miliónov Židov do rôznych koncentračných táborov na podporu nacistického „konečného riešenia“.

Súčasnú metodiku zdravotníctva spojil otec Grace aj s experimentom Stanleyho Milgrama, ktorý ukázal, čo človek urobí, ak by mu úrad s autoritou nariadil niekoho zabiť.

„V roku 1963 by dve tretiny ľudí, ktorí sa zúčastnili na Milgramovom experimente, zabili druhú osobu len na základe toho, že by dostali pokyn od svojho nadriadeného. V prípade nemocníc už boli lekári indoktrinovaní, aby sa pod hrozbou straty zamestnania nechali zaočkovať. No a potom pod rovnakou hrozbou museli dodržiavať vražedné protokoly,“ povedal Schara.

Schara aj Turnbull odporučili poslucháčom, aby boli veľmi opatrní, ak sa nejakým spôsobom dostanú na pohotovosť do nemocnice.

„To, ako odpoviete na úvodné hodnotiace otázky, určí, či sa odtiaľto dostanete živý. Musíte sa dostať do nemocnice vo vašej oblasti, ktoré ešte neboli „kúpené“. Musíte byť múdri a vždy mať pri sebe blízku osobu ako svojho obhajcu,“ vyzval otec Grace.

Záver

Navštívte stránku HospitalHomocide.com (Vraždy v nemocniciach), kde nájdete ďalšie novinky o nemocničných protokoloch zabíjajúcich pacientov s Covid-19.

Prípadne si pozrite celý segment relácie „SGT Report“ so Seanom Turnbullom a Scottom Scharom nižšie:

Liečba osteoporózy

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Po covidovom podvode a súvisiacej chamtivosti, povrchnosti, podliezavosti a falošnosti lekárov na Slovensku a ich mlčaniu ku dnešnému dňa (ČESŤ VÝNIMKÁM!) moja dôvera a úcta voči nim klesla na nebývalé DNO ! A to si myslím, že hovorí za všetko !!! Žalúdok sa mi dvíha, keď som mnohých z nich videl, ako sa tlačili do funkcií v samospráve… ego, chamtivosť a túžba po moci namiesto liečenia hovoria za všetko! ľudia rýchlo zabudli na povestný mafiánsky trojuholník: lekár-lekárnik-distribútor liekov…

  • „Po covidovom podvode…a falošnosti lekárov na Slovensku…“ – a keby len na Slovensku, XXL…
   Na špinavé praktiky alopatických bielych plášťov upozorňuje už „svatá“ biblia vyhrážajúcim sa citátom – „kto nebude poslúchať Boha, bude uvrhnutý do rúk lekárov“. Jakživ som nebola v kostole (ani sa tam nechystám), ale tipujem, že o tomto (výnimočne pravdivom) výroku boha Sionu sa veriaci od kňazov asi nedopočuli. A keďže čítať bibliu majú katolíci zakázané, tak sa ani nedozvedeli.
   A že farári s lekármi nehrajú dohromady! Na oboch stranách ľudia s doktorátmi – proti „ovciam“. Hamba im! (A všetka česť ich výnimkám, samozrejme.)

   • správne: Hanba

    • Citat bibliu maju povinnost vsetci krestania, aj katolici. Neviem kde si prisla k takemu bludu!!!

     • A odkedy majú tú povinnosť??
      V minulom režime ju čítať mali zakázané! Osočovali môjho otca, keď im chcel poukázať na protirečivosť citátov biblie – pretože „čítať bibliu a vysvetľovať ju smel iba pán farár“. A to nebol jediný katolík, ktorý sa takto vyjadril.
      Prečítaj si bibliu súčasných svedkov jehovových – aby si pochopil, čo všetko sa sá s bibliami dorobiť na oblbnutie, znemožnenie či priam zdegradovanie „oviec“.
      Či v súčasnosti majú biblie poprerábané (a povinné čítať) aj katolíci, to netuším, lebo sa od akéhokoľvek náboženstva už celé desaťročia dištancujem.

     • gogo:pred jednym dnom mi tuto informaciu zdelil nemec, ze nemci alebo krestania v minulosti mali zakazane citat alebo vlastnit knihu biblie

    • Este ze si sa opravila…Maros ta uz mal na muske :)))

     • Nereagoval som – možný preklep n-m. Gamba. Ja tu nemienim robiť jazykové okienko, ale sú často používané nesprávne výrazy, ktoré deformujú matricu nášho jazyka. Také treba dávať do úvodzoviek – ako vedome preberané na zdôraznenie írečitosti, napr. „komu není zhúru dáno“ = že je to blbec.

     • máš prehľad…a postreh, Dana🙂
      …aj Maroš ho má – áno, bol to po-polnočný preklep (resp. vedľaklep)

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,kňazi sú doktormi duší-vykuchajú vám ju z tela zaživa,,,,lekári sú doktormi tela-menia v ňom všetko čo vám má slúžiť a chrániť,,,,akýkoľvek doktor hocičoho-je iba pseudointeligent,,,,choďte radšej páliť sviečky,lebo falošní svetci už na vaše obety čakajú,,,,

 2. Kolikrát se už historie opakuje. Před II. WW se prováděl tzv program T4, kdy se v něm. nemocnicích vraždili nemocné nebo postižené děti a staří lidé. To trvalo až do roku 1943. Nebo případ Španělské chřipky, která končila plicní pneumonií vyvolané ze ztrátou imunity po očkování tzv. Rockeffelerovkami a z nošení roušek. Ríkalo se tehdy nerouškovaní pohřbívali zarouškované….
  Pokud jde o felčary, tak platí dvakrát heslo důveřuj, ale prověřuj.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,sú to korekcie populácie,človek je zdravotníctvom vydieraný už od jeho vzniku a votreniu sa do života občana,,,,kto je zdravý-kritizuje to,kto je nezdravý-potrebuje to,lebo je to pohodlné sa nechať uzdravovať za peniaze všetkých,,,,aj samotná spoločnosť je nezdravá-lenže na toto už lekár nieje lebo je omnoho viacej takých,ktorím to vyhovuje než opačne,,,,ľudská myseľ je nezdravá-je nekonečne hladná za prívalom informácii,,,,nikto z vás čo sem chodíte aj tak nič z toho čo tu vypisuje-nedodržuje,je to len alibizmus,choroba-nezdravosť.

   • …ale…ale…ako vieš? …ten záverečný cca jedenapol riadok tvojho súvetia – no, ale však aj kôň má štyri nohy, a potkne sa

 3. …všetko má 2 strany mince, tak ako sú ,,lekári“ a lekári, tak sú aj ,,pacienti“ a pacienti…ako hovorí kovidbarón, táto spoločnosť nie je zdravá, nie všetci uvažujú tým správnym smerom…a nieže uvažujú, no aj mnohí to robíme tak nesprávne…niekedy je to nevedome, niekedy vedome, no pravdou je, že nie všetko sa dá jednoducho zmeniť…avšak verím tomu, že človek sám na sebe zistí, čo je pre neho vhodné a čo nie a podľa toho aj bude konať…

  • dobrý deň pani Alena,ked by to bolo možné,súkromne sa skontaktovať sa s Vami.Som dlhodobejší sledovateľ Badatela a hlavne komentárov.Moje meno je Dušan Fábry,tel:0949 874 138

 4. mariankosmac

  To u nás prebieha skôr holokaust lekárov a nemocníc, dávajú výpovede, bude nedostatok personálu a nebude nás mať ani kto očkovať.

  • Si myslíte, že všetci čo očkovali boli zdravotníci ?

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,nepochopil si to-personál nový svet už potrebovať nebude,štáty nakúpia repliky ľudí riadené umelou inteligenciou,nebude treba ani vodičov z povalovania,ani stavebníkov murárov,ani policajtov či vojakov,,,,atd atd čiže postupne skoro nikoho,bude G5 a ešte neviem aké géčko,bude 3D a ešte neviem aké vyššie déčko,bude medzi vami ponechanými umelý človiečik pobehovať-nebude nič potrebovať,iba občas nejaká digitálne údržbička,,,,nový svet pred svojim vznikom sa potrebuje zbaviť prebytkov,,,,ak sa bojíš,že ochorieš-tak neochorej a buď zdravým,stráž si zdravie a imunitu a neprijímaj jedy a nepoužívaj moderné telefóny a moderné hitech zariadenia,prípadne sa aspoň okolo nich nemotaj,,,,

  • ak tie prvé výtery mohli robiť aj starostovia, môžu nás oni už pokojne aj „očkovať“…
   alebo aj nemusia – aspoň budeme zdravší a bez „vedľajších“ účinkov z tých nezmyselných, kontraproduktívnych cudzorodých látok, ktoré do nás od mimina poninne!! proti našej vôli pchajú

  • A cobudu ujovia lekari robit? C coho budu zit ak je to pravda co pises? Hmm? Ani ako kurici vteplarnachako za sociku to teraz nepojde….

   • Fstanou noví byjovnícy, °!° °!°
    tak takový sarkazmus je nestravitelný když se poťouchle nechechtám ale tady je tedy červená čára kdy ji mnozí asi covidismem nedají přestože je to business přes mrtvoly big pharmy vděčných klientů za hrob ale to ti s dětským jednosměrným myšlením jsou křišťálově čistí a prostí všeho i v bedně až „vymydlení na pojmutí čehokoliv co do sebe nechají nadrbat „marketingem píp zájmům, trh.
    https://www.youtube.com/watch?v=I1ocOZfFgZc

 5. Mimo tému – keďže som narazil na reláciu o MK Ultra, ktorú moderoval Richard Petr Ortek – predtým ČNTV – teraz Ubuntu Rádio – hosťom bol Jakub Sobek – treba si ujasniť, kto je to blogger Jakub Sobek /Jakub Jahl – čo je čisto aškenázi meno/, ktorý uverejňuje svoje blogy na Babišovom Idnes a sion Respekte!

  Satanizace Brna
  https://info.dingir.cz/tag/jakub-sobek-jahl/
  https://info.dingir.cz/2019/10/satanizace-brna/

  https://www.youtube.com › watch?v=GF-pAg9DCIs
  Odešel od Mormonů a založil Satanovu komunitu | Jakub Sobek – rozhovor …
  Jakubův kanál: https://www.youtube.com/user/KopeckehoSenBitcoin donate: 13qjsxvkTufpGHYXwtnN4QtP4eAnz8V1k2Kanál Anežka a Jiřík: http://goo.gl/5fJ3PC

  Byl jsem v Satanově komunitě a jsem rád, že jsem pryč, říká její člen
  „Po našem prvním setkání se dostal Hýsek, ale i další členové komunity do konfliktu s předsedou komunity Jáhlem. Důvodem byly podle Hýska praktiky předsedy Jáhla v řízení skupiny, směřování komunity a změny v postojích Jáhla. „V podstatě se z něj stalo to, proti čemu bojuje,“ říká Hýsek.“
  https://www.epochtimes.cz/2019/12/05/byl-jsem-v-satanove-komunite-a-jsem-rad-ze-jsem-pryc-rika-byvaly-clen/

  https://i.ytimg.com/vi/JrA2DVgEPCc/maxresdefault.jpg

  Předseda Satanovy komunity: Ježíš byl satanista, podporujeme práva homosexuálů
  https://refresher.cz/66496-Predseda-Satanovy-komunity-Jezis-byl-satanista-podporujeme-prava-homosexualu
  ————————————————-
  Takže ako je to teraz s VAMI – pán Ortek?
  [email protected]

   • Kvôli objektivite – reakcia pána Orteka na môj mail:

    „Petr Richard Ortek, Re: Reakcia na ubuntu – jakub sobek jahl – Tato relace je již stará a od té doby se hodně změnilo, nyní se již této činnosti několik let nevenuji, neboť nechci mít žádný podíl na skutcích tohoto světa, neboť tento svět jde do záhuby. O jahlovi jsem dostal informace hned po této relaci v té době. Tak asi tak.“

    OK!

 6. 1. ten Maros bysi mal precitat co pise…
  2. Emily 👍
  3. redakcia: to je tiez len nick alebo je za tym skutocna redakcia? preco? napisem nabuduce…
  4. tazko sa mi citaju niektore blbosti, ale vzdy sa premkzem a docitam prispevok
  5. no, tonadnes stacilo, ze?

 7. jednoducho maria

  Ludia, ktori sa pktrebuju zdruzovat do kadejakych pofidernych spolkov, este nie su ludia.

  A len tak mimochodom nie je toto o zdravie etc. ?!

 8. Současná koncepce takzvané medicíny vylučuje schopnost léčit a to z jediného důvodu – není schopna jít na příčinu, ale diletantsky se snaží eliminovat následek a to často chemickou formou. Pojídáním pilulek se nikdo zdraví nedočkal…

  Stačí si podrobně přečíst příbalovou informaci léku o takzvaných druhotnáých následcích a velmi rychle je jasno…

  Je pravda že jsou lékaři a lékaři , ale …

  • 👍👍👍

  • Presne tak- liecit len symptomy. Hladat pricinu je velmi narocne- casovo a cas su peniaze, ze jo?

   • namiesto hľadania, nájdenia a odstránenia príčiny radšej potláčajú dôsledky – a toto zmetanie smetí pod koberec pochopiteľne funguje len dovtedy, kým špiny nie je viac, ako koberca…
    Lekárska krátkozrakosť? Neverím. Idú podľa plánu boha Sionu: „Kto nebude poslúchať boha, bude uvrhnutý do rúk lekárov.“ Zdroj: „svätá“ biblia

 9. mariankosmac

  Istá paralela s nacizmom by tu bola. Zdá sa že pri covid vakcínach priemerný čas od očkovania po úmrtie je 3 mesiace. Po Mengeleho injekciách sa žilo 3 mesiace a potom všetci zomreli. Mengeleho injekcie prežili len dve sestry, pretože veľmi chceli žiť a nejakým zázrakom silou vôle prekonali smrtiace injekcie. Nakoniec na následky injekcie zomreli – ale až v pomerne vysokom veku. Takže tie 3 mesiace po očkovaní sú kritické, a rozhoduje zrejme i vôľa žiť.

  • Rozhodujúcim faktorom môže byť ešte aj to, kedy šialené genocídum pichnú. V období tesne pred novom to organizmus zväčša dokáže vyčistiť. No ak človeka zapichnú nebodaj na spln Mesiaca, tak môže zomrieť aj hneď po vpichu.
   Hippokrates sa musí v hrobe obracať.

Pridajte komentár

*