Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Slovenskí právnici ponúkajú zdarma svoje služby obetiam očkovania proti COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Slovenskí právnici ponúkajú zdarma svoje služby obetiam očkovania proti COVID-19

Máte manžela, manželku, rodiča, súrodenca či iného blízkeho človeka, ktorý zomrel po očkovaní na COVID-19? Prípadne máte Vy či vaši najbližší ťažké komplikácie po tomto očkovaní?

V takom prípade sa prosím ozvite na email: [email protected]. Právnici spolupracujúci s Odbornou komisiou spracujú váš podnet a zastúpia Vás v žalobe voči štátu – úplne zdarma.

Minister zdravotníctva už spomína povinné očkovanie

Cieľom tejto iniciatívy je pomôcť vám v obhajobe vašich práv a zároveň zabrániť, aby experimentálne vakcíny proti COVID-19, ktoré sú stále schválené iba na núdzové použitie, sa stali povinnými.

Kým doteraz úrady jednotne tvrdili, že covidové vakcíny budú dobrovoľné, nakoľko sú stále vo fáze klinického testovania, dnes sa toto tabu začína pomaly ale isto lámať.

Vo štvrtok 17.6.2021 minister Lengvarský už celkom otvorene hovoril, že skúmajú možnosti urobiť tieto vakcíny povinné. Zatiaľ pre určité skupiny obyvateľov, napríklad pre ľudí starších ako 60 rokov.

To je však len úvodná „noha do domu“. Ak by sa im to podarilo, nič im nebude brániť postupne pridávať ďalšie a ďalšie skupiny obyvateľov, vrátane detí.

Nikto, ani ľudia nad 60 rokov si nezaslúžia, aby bolo s nimi jednané z pozície sily, že niečo musia podstúpiť. Nikto sa povinne očkovať nemusí – to mu zaručuje Ústava Slovenskej republiky, celý rad medzinárodných dohovorov, vrátane Norimberského kódexu.

Je poburujúce, že takýmito úvahami sa začali zaoberať štátne orgány!

Uvedenému scenáru musíme za každých okolností zabrániť. No a jednou z možností, ako to dosiahnuť, sú žaloby za vakcinačné poškodenia zdravia a úmrtia.

Koľko ľudí v skutočnosti doteraz podľahlo na Slovensku očkovaniu proti COVID-19?

Oficiálny údaj, ktorý priznávajú slovenské úrady je, že k dnešnému dňu (18.6.2021) na Slovensku zomreli po očkovaní na COVID-19 štyri osoby – 3 potvrdené úmrtia a 1 podozrenie.

Sú tieto 4 úmrtia naozaj reálne alebo sa snažia úrady skutočné čísla skrývať?

Odpoveď sa pokúsime nájsť pomocou oficiálnych celoeurópskych štatistík. Na nasledujúcom obrázku môžete vidieť počty hlásených úmrtí a poškodení zdravia po covidových vakcínach k 5.6.2021 v celej Európskej únii:

Takže, pri počte obyvateľov EÚ 448 miliónov je počet úmrtí 13 867. Percentuálne to vychádza na 0,0031%.

Slovensko je v zaočkovanosti približne na úrovni priemeru EÚ. Preto, ak by sme mali rovnaké percento úmrtí aplikovať aj na Slovensko s 5,45 miliónmi obyvateľov, tak počet úmrtí by bol 0,0031% x 5,45 milióna = 168.

Zaujímavé, však?

Slovenské úrady oficiálne priznávajú 4 úmrtia po očkovaní na COVID-19. Ak by sme mali rovnakú mieru úmrtí po očkovaní ako je v celej EÚ, tak by to vychádzalo na 168 úmrtí.

Ako je možné, že tu máme taký veľký rozdiel? Umierajú na Slovensku ľudia po očkovaní skutočne menej než inde v Európskej únii alebo úrady zatajujú skutočný rozsah úmrtí?

Odpoveď nevieme, no tušíme. A teraz zrejme už tušíte aj vy.

Záver

Takže, ak máte podozrenie, že vaši blízki mali po očkovaní proti COVID-19 závažné vedľajšie účinky s poškodením ich zdravia alebo nebodaj skonali, no úrady ich úmrtie neuznali ako následok očkovania, potom sa určite ozvite na email: [email protected]

Právnici spolupracujúci s Odbornou komisiou sú vám ochotní zdarma poskytnúť právne zastupovanie.

Ľuďom, ktorí na následky očkovania proti COVID-19 zomreli už síce nepomôžete. Môžete však pomôcť sebe, mnohým poškodeným ľuďom a ďalším, ktorých by mohol postihnúť podobný osud, ak by tu vláda zaviedla povinné očkovanie.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroje: akw.sk, odbornakomisia.sk, survivaldan101.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zastavme okamzite veskere teroristicke skupiny coz plati a musi take o nich stajne zakony jako o ISIS, krere byli take uvezneni a „muceni“ v Guanta-namo, mnoho pak popravenych … a jakekoliv cinnosti dalsich teroristickych skupinach neb maji velice podobne cile, jak definoval Prezident Milos Zeman na prednasce v NYC s definici, co je to terporismus!
  4. Jula je den USA Independence tak slavme a odmitejme jakekoliv zotroceni, manipulace a narizeni pro nase zotroceni a vyvrazdeni. SILY PROTI TERRORU, zotroceni, depopulace zniceni civilizace nastoleni terroru krvaveho Neo-kolonialismu!
  Na horach cely vikend opet vse dnes bude frcet, hudba, tance, smich nadmerne libani na verejnosti zvysene jako protest proti COVID voblbovacek! Lide vypovedeli poslusnbost tem silencu a oni dostali strach a radeji jsou zalezli aby nahodou nevytvorit dalsi vlny podobne BLM< a pod. Zvitezime Kubanci, Vietnamci a dalsi zotroceni.

  • ale tuna v Kalifornii nie,uz su tu zotroceni na 95%

  • A prečo rovno nežalovať zodpovedného ministra (-ov) z prípravy zločinu proti ľudskosti ??? Veď POVINNÉ očkovanie EXPERIMENTÁLNOU, neodsúhlasenou, LEN dočasne povolenou , DNA meniacu – vakcínou, ktorá bude najskôr povolená (ak bude) po 3. fáze klinických skúšok, ktoré práve teraz prebiehajú na celej planéte, až po vyhodnotení dát , NAJSKORŠIE až v r. 2023, je v zmysle „Norimberského kódexu“ (1947) zločinom proti ľudskosti a vojnovým zločinom – za ktorý je až trest smrti !!!

   • Tu je vidieť, že nejde ani tak o salámovú metódu /Owertonovo okno/, ale ich predstava je taká, že bielej zdegenerovanej ovci stačí „huš!“ a ovca ide!

    Ešte raz! Voľakedy platilo – „Siahneš mi na rodinu – a zabijem ťa!“ „Siahneš mi na deti – a zabijem ťa!“

    Všimnite si jedno – najprv skúsili-skúšajú siahať na deti od 12 rokov – čím sa dotkli záujmov aj starých rodičov. „Tak aby to tak nebolelo“ – dnes ukazujú ja brakovanie oviec nad 60 rokov! A ich deti a vnuci sa tomu majú prizerať!

    Lenže lenže! Ročníky nad 60 rokov – muži – všetci vedia zaobchádzať s pechotnými zbraňami! Samopal, granát, RPG plus ďalšie. A stačí nasrať zopár jednotlivcov, ktorí zase navštívia pár priekupníkov Albáncov – a začnú sa diať veci! To – čoho sú schopní naše už zdegenerované deti pri obrane vlastnej rodiny – neviem, ale viem, čoho sú schopné staré vojensky vycvičené ročníky. A proti komu budú stáť? Proti zložkám s polovičným výcvikom. A sú tieto zložky užitočných profi idiotov ochotné-motivované umrieť za fašizmus, ktorý zomelie aj ich rodiny? Kvôli „hypotéke“?

    Blaha je smerácky troll – ale – Blahovi niekto siaha na jeho deti!
    VIDEO: Dajte preč paprče od našich detí a nerobte z nich pokusných králikov! odkazuje Blaha prezidentke Čaputovej, Hegerovej vláde a ďalším očkovacím fanatikom
    https://www.infovojna.sk/article/video-dajte-prec-paprce-od-nasich-detii-a-nerobte-z-nich-pokusnych-kralikov-odkazuje-blaha-prezidentke-caputovej-hegerovej-vlade-a-dalsim-ockovacim-fanatikom

    Takže áno – dajte preč paprče od našich detí a našich starých – pretože siahneš mi na rodinu a zabijem ťa!

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší, veľmi potrebný článok, za ďalšie informovanie.

 3. Kto už má vedomosti, tak toto nie sú nové informácie, ale ide o novšie video s pomerne zhutnenými info, takže odporúčam si to nahrať. Vo videu je myslím chybný preklad „ak chcete svoj život späť – nechajte sa očkovať“, teda správne NE-nechajte sa, a sme opäť pri copywritingu – keby autor použil výraz „odmetnite“ očkovanie – ale posrať sa dá aj to. Čo už.

  Osobne odporúčam – malý USB kľúč na krk a tam pár týchto videí – napr. pri situ pri kladení odporu na úrade alebo polícii alebo v nemocnici. Akože kľúč poslednej faktografickej/?/ záchrany. Aj s píšťalkou.

  VIDEO: Covid očkování: Zločin proti lidskosti, který porušuje Norimberský kodex
  https://www.infovojna.sk/article/video-covid-ockovani-zlocin-proti-lidskosti-ktery-porusuje-norimbersky-kodex

 4. Dobrá správa!
  Viktor Kožený sa dal vakcinovať proti Covid 19!
  Údajne preto, aby sa z Kajmanských ostrovov mohol bez problémov vrátiť do bývalého Česko-Slovenska a vrátiť klientom Harvardského investičného fondu „Istotu desaťnásobku“! A „minister peňaženka“ – posledný „križiak“ – už pre neho pripravuje nové produkty povinného dôchodkového sporenia!
  https://bluemarinetravel.com/app/uploads/2018/09/Blue-Marine-Travel-Monaco-1024×768.jpg
  https://www.nikiasgold.com/wp-content/uploads/2019/12/Nikias_Gold_Rolex_Yacht_Master_40_Rolesium_Platinum_Blue_2013_116622_img5.jpg

 5. https://tadesco.org/konec-pravniho-statu-v-primem-prenosu-budeme-jen-prihlizet/
  Konec právního státu v přímém přenosu. Budeme jen přihlížet?

 6. https://otevrisvoumysl.cz/zemreli-4-piloti-britske-aerolinky-po-ockovani-behem-jednoho-tydne/
  Zemřeli 4 piloti britské aerolinky po očkování během jednoho týdne?

  Ve zkratce…
  V posledních dnech se objevila zpráva o tom, že několik pilotů britské aerolinky zemřeli po očkování proti covidu. O den později ta stejná aerolinka, British Airways, oznámila, že jejich čtyři piloti nedávno zemřeli. Více ve videu.

 7. https://otevrisvoumysl.cz/covid-ockovani-zlocin-proti-lidskosti-ktery-porusuje-norimbersky-kodex/
  Covid očkování: Zločin proti lidskosti, který porušuje Norimberský kodex

  Ve zkratce…
  Očkování proti covidu je experimentem, který porušuje všech 10 bodů Norimberského kodexu a je tak zločinem proti lidskosti. Více ve videu.

 8. https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-firmy-planuji-do-tri-let-nahradit-covid-ockovane-zamestnance/
  Svědectví: Firmy plánují do tří let nahradit covid očkované zaměstnance

  Ve zkratce…
  Svědectví ženy z oboru náboru zaměstnanců, která mluví o tom, jak velké firmy za ní chodí s tím, že do tří let plánují, že budou muset nahradit své zaměstnance, kteří jsou očkovaní proti covidu. Ve videu je Carol Bird, náborová pracovnice pro RigBoyz Employment Network.

 9. https://www.banned.video/watch?id=60ccfe51c9de0e16ffb52834
  Pro Vax Doctor Reveals That COVID Vaccines Can Insert Nano Particles Into The Brain
  Doktor Pro Vax (čo bol za očkovanie) odhaľuje, že vakcíny COVID môžu vkladať nanočastice do mozgu

  Dr. Bridle and Canadian virologist explains how the COVID vaccines work and how he has been attacked for speaking out against vaccinating children.
  Dr Bridle a kanadský virológ vysvetľujú, ako vakcíny COVID fungujú a ako bol napadnutý za to, že sa vyslovil proti očkovaniu detí.

 10. https://www.banned.video/watch?id=60cd1dfb48ccab17d0539d65
  Medical Doctor Uncovers Connection Between Companies Making Magnetic Injection Particles and PCR Tests
  Lekárka odhaľuje spojenie medzi spoločnosťami, ktoré vyrábajú magnetické injekčné častice a PCR testy

 11. https://www.banned.video/watch?id=60ccf995c9de0e16ffb512c9
  Kanadský poslanec odhaľuje, že nemocnice sú plné už očkovaných pacientov

  Independent MP Derek Sloan holds a news conference on Parliament Hill to raise concerns about the censorship of doctors and scientists as well as medical information related to vaccines. The Ontario MP has been critical of lockdowns that have been in place due to the COVID-19 pandemic, and also sponsored a petition questioning the safety of COVID-19 vaccines. He is joined by a trio of trio of doctors and scientists.
  Nezávislý poslanec Derek Sloan usporiadal tlačovú konferenciu na Parliament Hill, aby vzbudil obavy z cenzúry lekárov a vedcov, ako aj lekárskych informácií týkajúcich sa vakcín. Poslanec z Ontária kritizoval lockdowny (uzavretia), ktoré boli zavedené kvôli pandémii COVID-19, a tiež sponzoroval petíciu spochybňujúcu bezpečnosť vakcín COVID-19. Spoločnosť mu robí trio trio lekárov a vedcov.

 12. https://www.banned.video/watch?id=60ccfdcec9de0e16ffb527ad
  Why Its Fake News That The Delta Variant Will Cause The Next Pandemic
  Prečo sú to falošné správy, že varianta Delta spôsobí ďalšiu pandémiu

  Conclusive proof that the DELTA – or any variant – will not cause another „pandemic“
  Nezvratný dôkaz, že DELTA alebo akýkoľvek variant nespôsobí ďalšiu „pandémiu“

 13. https://www.infowars.com/posts/smartest-man-in-america-breaks-down-global-elites-vaccine-sterilization-agenda/
  “Smartest Man in America” Breaks Down Global Elite’s Vaccine Sterilization Agenda
  Najchytrejší muž v Amerike“ vysvetľuje program sterilizácie vakcínami globálnou elitou

  One of the smartest people in the world is speaking out against the Covid-19 injection, asserting the global elite behind the “vaccine” push likely do not have humanity’s best interests in mind.
  Jeden z najchytrejších ľudí na svete vystupuje proti injekcii Covid-19 a tvrdí, že globálna elita, ktorá stojí za presadzovaním „vakcín“, pravdepodobne nemá na mysli najlepšie záujmy ľudstva.

 14. https://www.infowars.com/posts/holocaust-survivor-warns-great-reset-worse-than-hitlers-master-plan-this-is-global/
  Holocaust Survivor Warns Great Reset Worse Than Hitler’s Master Plan – “This Is Global”
  Pani čo prežila holokaust varuje pred veľkým resetom, ktorý je horší ako hlavný plán Hitlera – „Toto je globálne“

  A Holocaust survivor named Vera Sharav talked with German attorney Dr. Reiner Fuellmich about the similarities between Nazi Germany and today’s global elite.
  Vera Sharav, pani čo prežila holokaust hovorila s nemeckým právnikom Dr. Reinerom Fuellmichom o podobnostiach medzi nacistickým Nemeckom a dnešnou globálnou elitou.

  • Humanity must awaken to the threat posed by the maniacal elite before it’s too late.
   Ľudstvo sa musí prebudiť z hrozby, ktorú predstavuje šialená elita, skôr ako bude neskoro.

  • Ander Kixa

   nacizmus porazili tí istí, čo teraz očkujú. Tak ako?

   • Podľa videí na banned.video tí ľudia čo vytvorili Hitlera, koncentračné tábory vymysleli a spustili aj toto (Rockefellerovci). Vraj sú to ľudia z Sabattini-Frankish vetvy (neviem sa slovensky vyjadriť). Oni vraj ovládajú napr. aj celý finančný systém, všetky centrálne banky (kto sa im nepodriadi tam vyvolajú vojnu, sankcie…napr. Iran je takto trestaný)

 15. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17834/
  Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch

 16. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/06/18/study-pfizer-vaccine-_1820_likely_1920_-responsible-for-elderly-patients_1920_-deaths.aspx
  Study: Pfizer Vaccine ‘Likely’ Responsible for Elderly Patients’ Deaths
  Štúdia: Vakcína Pfizer „pravdepodobne“ zodpovedná za úmrtie starších pacientov

 17. tomu sa hovorí „dôchodková reforma“ , veď sa už tak vraj vyjadrili: dobrý dôchodca – mŕtvy dôchodca!

  • Milá pani Mária, veru dobrý dôchodca – mŕtvy dôchodca. A teraz keď nám zvýšia daň za našu králikáreň tak možno že veľa dôchodcov po odpracovaní 45 rokov skončí pod mostom. Ale toto je plán elít, je to napísané aj vo Veľkom Resete. Takže zdravá dobrá vakcínočka, neskutočná daň za králikáreň a poletíme jednosmerkou do nebíčka.

 18. Jednoduchá

  ……je to veľmi smutné, čo sa teraz deje…..no my sa nesmieme dať, treba sa už naozaj pristavovať !……milá Jean, dala si tu ,,kopec“ materiálu, ďakujeme!, nech by sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí a nech by sa ich čo najviac a čím skôr aj ,,prebralo“ !…..zrejme sa treba zabezpečiť radami, aké si tu písal Ty Maroš….je sob poob., unás to už nemám kde :-(, no po víkende to už možné bude :-)……. a p.Kožený, až sa dá zaočkovať, mal by porozmýšľať, ako najskôr so svoj.majetkom naložiť, na ,,2.strane“ nám už netreba nič, ,,LEN“ naše predch.dobré zmýšľanie, slová a skutky ………………….a ešte tebe Maroš chcem niečo povedať – veľmi ma mrzí, že máš o mne takú mienku, no ale čo sa dá robiť? názor 2.nemožno ovplyvniť, a ani by som to nechcela robiť, sme predsa slobod.ľudia, máme právo na svoj názor. To, že som si ťa s niekým ,,zmýlila“ bola na základe niečoho, nebolo to len tak z mojej hlavy ako taký výmysel. Takže k veci – určite ťa ,,už nebudem obťažovať“, nemám to vôbec v úmysle. Avšak ani ty mi ,,nedávaj dôvod“, aby som opäť pochybovala. Tvoje komentáre rada čítam, si ,,moja krv.skupina“. Verím tomu, že táto ,,dohoda bude platiť obojstranne.“ Toľko k tebe Maroš.
  Tiež ma mrzí, že ten, komu boli skutoč.adres.slová nič nepovedal. No neva, zrejme ho už ,,niečo prešlo“ a tiež má slobod.vôľu, môže si robiť čo chce. Avšak, v rámci solíd.jednania by pár slov nikoho ,,neunavilo“ a na 2.strane by sa veľa vysvetlilo. Mám rada jednanie ,,priamo k veci, bez okolkov“, no zabudla som, že nie všetci sme takíto……a je to pravda, každý má právo, ako, kedy, čo a či sa vôbec vyjadriť….. No ak nemám záujem, poviem priamo a ,,nerobím okolky“, stačí tak málo urobiť. Voči tomu 2.to rozhodne nie je férové a tým to samozrejme nie je ani v súlade s prír.zákonmi………………..

  • Milá pani Jednoduchá, musíme si uvedomiť, že sa nemôžeme každému páčiť. Ja osobne som rada ak tu nikto na nikoho neútočí. Nikto z neba múdry nespadol. Aj tento web má názov Bádateľ (báda, hľadá pravdu) nemá názov VšetkoViem.sk Ja osobne som bola týraná, chodila som na psychologické poradenstvo, kde mi psychológ vysvetlil, že keď niekto po niekom útočí, zhadzuje ho, vysmieva sa mu, je na neho ironický…tak takýto ľudia zväčša majú problém sami so sebou, zväčša trpia komplexom menejcennosti ale navonok sa hrajú na silných.
   Dnes keď niekto na mňa útočí, keď ma niekto ohovára, poviem si: Je to Tvoj problém.
   Bohužiaľ tieto veci som tiež ako mladá nevedela.
   Prajem Vám príjemný večer v tejto horúčave.

 19. https://zemavek.sk/velky-problem-rna-sa-prepisuje-do-dna/
  Veľký problém: RNA sa prepisuje do DNA…

  Čo z toho vyplýva? Ľudské bunky jednoznačne, bez akýchkoľvek pochýb obsahujú enzým, ktorý je schopný prepísať RNA do DNA. A? A očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19 je potrebné okamžite (najradšej so spätnou platnosťou) zastaviť. Nebezpečenstvo zabudovania vírusového proteínu do ľudského genómu je vo svetle súčasných vedeckých poznatkov reálne a vysoké.

  MUDr. Ján Lakota je onkológ.

 20. http://www.nwoo.org/2021/06/19/lekari-nesmi-rikat-pravdu-o-tom-co-se-deje-presne-podle-rockefellera/
  Lékaři nesmí říkat pravdu o tom, co se děje – přesně podle Rockefellera

  Korona jako „moneymaker“ (zdroj peněz)

  Farmaceutický průmysl chce své zisky jen zvyšovat

  Ten hlavní problém s bílkovinou nagalase je ten, že tito lékaři přišli na to, že je přidávána do všech očkování. Takže všecka očkování už mnoho dlouhých let obsahují – kromě jiných škodlivých přísad, jako jsou rtuť, nikl, formaldehyd – ještě rakovinotvorný přídavek nagalase.

 21. Jednoduchá

  …ajajáj, tak tu je jasne vidieť prečo NIE očkovaniu….vďaka Jean………..

 22. MUDr. Andrej Janco, prezident slovenskej lekárskej únie špecialistov

  „Ja sa iste nedám zaočkovať a to žiadnym z typov týchto vakcín.“

  „Chodia ku mne pacienti postihnutí po očkovaní, ktorých sa boja iní lekári liečiť aj nahlasovať nežiadúce účinky.“

  „Za to, že hovorím pravdu o očkovaní som už bol tri krát na policajnom výsluchu.“

  „Lekári sú poisťovňami nútení, aby robili čo najmenej vyšetrení a sú za to aj odmeňovaní.“

  Janco v TV SLOVAN 15. 6. 2021

 23. Pre konceptualistov – zdrojové komentáre V.V.Pjakina na
  Outsider Media

  Články autora: Valerij Pjakin
  Valerij Pjakin 13.06.2021
  8
  Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 7. 6. 2021

  Putinovo vystoupení na Petrohradském ekonomickém fóru * Dva typy impérií * Od „Pax Americana“ k „Failed State“ * Kauza Moškovo: Etnická kriminalita nebo diverzní činnost cizího státu?

  Valerij Pjakin 06.06.2021
  1
  Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 31. 5. 2021

  Setkání „Koljova tatínka“ s Putinem * Jak vyřešit „problém Putin“? * Na hlupáka nůž netřeba… * Proč jsou na seznamu nepřátelských států jen USA a ČR? * Proč se zhroutila „velmoc č. 1“? * Tetování generála Bernadotteho
  https://outsidermedia.cz/clanky-autora/valerij-pjakin/
  ————————————————————————
  K článku:
  „Kdo zodpovídá za bezpečnost vakcín proti Covid-19 a za škody? Výrobci vakcín to nejsou, zodpovědnost nenesou ani vlády, ani očkující lékaři! Ale když se nechcete nechat naočkovat, začnou na vás křičet, že nejste zodpovědný! Robert Fico a Jaromír Jágr oznámili, že se nenechají očkovat! A už se na ně řve, že nejsou zodpovědní! Mezi vakcínami jsou placeba, zbytek jsou experimentální látky! Placebo poznáte zapalovačem, známe návod! V zednářské vile La Grange v Ženevě se setkali ve skutečnosti ne prezidenti USA a Ruska, ale vyslanci dvou nejmocnějších zednářských lóží! Žádné roušky, žádné lokty!

  Možná jste se v poslední době dostali do konfliktu se svými příbuznými, s kamarády, s přáteli, se spolupracovníky, s dětmi, s vnoučaty, s rodiči či se sourozenci, když jste začali hovořit o hrozbách očkování. Velká část populace má tendenci přejímat stádové řízení. Jakmile se začne očkovat, mnoho lidí má tendenci stoupnout si do fronty na jehlu, protože tam stojí všichni ostatní. Funkce stáda je v lidském genomu umístěna na 3. chromozomu a pochází z hlodavců, se kterými lidský genom sdílí část své DNA.

  Pokud jste někdy viděli stádo krys, potkanů, myší, obvykle ve filmech, kde se potápí loď a myši a krysy utíkají jedním směrem instinktivně na palubu, tak přesně to je stádové řízení. Obvykle dochází k aktivaci řízení davu v kritické či chaotické situaci, kdy lidský mozek přepne do nouzového režimu a začne používat elementární protokoly pro přežití, mezi kterými je i funkce stáda, resp. davového řízení. A v okamžiku tohoto řízení dojde k zajímavému jevu, vypnutí logického uvažování a vyšších rozlišovacích a kognitivních funkcí.“
  https://aeronet.cz/news/kdo-zodpovida-za-bezpecnost-vakcin-proti-covid-19-a-za-skody-vyrobci-vakcin-to-nejsou-zodpovednost-nenesou-ani-vlady-ani-ockujici-lekari-ale-kdyz-se-nechcete-nechat-naockovat-zacnou-na-vas-kricet/

  „Velké překvapení přišlo ve čtvrtek z Moskvy. Moskevská radnice oznámila, že vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci nařizuje povinné očkování všech zaměstnanců v celé metropoli, kteří přicházejí do styku s veřejností a s větším počtem osob [1]. V Moskvě se to týká podle odhadů ruských médií asi 60% všech zaměstnanců v celé Moskvě. Nařízení se týká osob pracujících v úřadech a v terciálním sektoru, tedy ve službách, kde zaměstnanci přichází do styku s veřejností. Primátor Sergej Sobjanin to vysvětlil tím, že když někdo sedí doma nebo na chatě, je to jeho osobní volba, jestli se nechá naočkovat nebo ne, ale když chce dál pracovat ve službách nebo na úřadě, musí se podřídit a nechat se naočkovat.

  Podle ruských médií se lidé odmítající očkování dočkají neplaceného volna, které ale podle ruských zákonů může zaměstnavatel poskytnout maximálně po dobu 30 dnů. Po uplynutí této lhůty se musí zaměstnanec vrátit do práce, anebo s ním musí být ukončen pracovní poměr. Jelikož se neočkovaná osoba nebude moci ani po 30 dnech vrátit do práce, je jasné, co ji bude čekat. A je hotovo, vymalováno. Jenže pozor, došlo k něčemu opravdu podivnému. Čtvrteční oznámení Moskvy o povinném očkování cca. 60% zaměstnanců ve službách a úřadech našlo okamžitě dnes v pátek odezvu na Slovensku.
  V Moskvě spustili povinné očkování bez pardonu a Slovensko se hned druhý den chce přidat

  Tam totiž slovenský ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský dnes prohlásil [2], že na Slovensku již dobrovolnost očkování není garantována, protože se ukazuje, že Slováci se dobrovolně očkovat nechtějí, a de facto ani dobrovolně na sílu, protože to obchází dobrovolným testováním na sílu. Slováci totiž raději než vakcínu volí testování, a to i v situaci, kdy by měli možnost se nechat očkovat, ale nechtějí. A tak slovenská vláda podle všeho chystá přitvrzení a model vidí podle všeho ve včerejším rozhodnutí v Moskvě.

  Pro slovenský Denník N uvedl, že celá věc zavedení povinného očkování se musí projednat s ohledem na slovenské zákony a především z pohledu legislativy a lidských práv, ale už se na tom prostě pracuje. Už to není v teoretické rovině jestli, ale je to o tom, kdy k tomu dojde. A v redakci si tipujeme, že to bude určitě tento rok na podzim, kdy se chystá nová vlna mutací a opětovné lockdowny. A tam už půjde do tuhého.

  Povinné očkování na Slovensku by se zřejmě opíralo o moskevský model očkování, tedy by šlo o povinné očkování osob, které přichází do kontaktu s širokou veřejností, a to jsou státní zaměstnanci v úřadech a zaměstnanci a živnostníci v terciálním sektoru služeb, plus všichni učitelé a zdravotníci. Na Slovensku pracuje v sektoru služeb cca. 35% populace podle sčítání lidu z roku 2011, což představuje zhruba 1 750 000 lidí, kteří by se museli na Slovensku povinně očkovat.

  A představte si tu shodu náhod, že v celé EU jako celku pracuje v sektoru služeb neuvěřitelných 70% zaměstnanců [3]. Už vám to dochází? Nenapadá vás nic? No přece si vzpomeňte, jak minulý rok epidemiologové pořád básnili, jak by to bylo skvělé, kdyby se podařilo v EU naočkovat alespoň 70% populace, že by se tím získala velká kolektivní imunita. No, a už je to tady a začíná to do sebe zapadat.
  Lidská práva jsou najednou překážkou v nasunování Total Control, kdo by to řekl?

  Dobrovolně to nepůjde, to už je jasné. Takže se spustí model. Jako první ho spustí v Moskvě, v té hnusné a zlé Moskvě, kde vládne ten zlý Putin. A tím se vytvoří model, záminka. Hned druhý den slovenský ministr zdravotnictví kontruje, že dobrovolnost vakcinací na Slovensku už nemůže být garantována. Takže, k čemu to povede? No přece k tomu blaženému cíli naočkování 70% zaměstnanců v EU s odůvodněním, že pracují ve službách a přicházejí do styku s veřejností.

  Dokonalá záminka je vytvořena a Chasidská Rus jde v čele. I když popravdě, ten model byl poprvé vyzkoušen v Izraeli před několika měsíci, takže Moskva ten proces pouze kopíruje od Izraele. Ale výsledek bude tentýž. Nyní se hledají legislativní cesty, jak odstranit z cesty ta zatracená lidská práva, která byla 30 let pořád omílána lidem před nosem, a teď je lidé začali vytahovat v době, kdy se to globalistům nejméně hodí.“
  https://aeronet.cz/news/total-control-jen-nekolik-hodin-po-oznameni-moskvy-ze-zahajuje-povinne-ockovani-60-zamestnancu-ve-verejnem-sektoru-se-k-podobne-myslence-pripojil-i-slovensky-ministr-zdravotnictvi/

  • AeNews je rovnaký hodnoverný plátok ako Nenník N.

   • Pokiaľ máš vytrhané obočie ako ten masónsky tovariš Goda, tak tvoj komentár chápem. Len by ma zaujímalo, kto pri prijímaní do cechu tomu hňupovi bude natrhávať prdel. O tom nevieš niečo?

 24. https://www.banned.video/watch?id=60cd2b4f48ccab17d054540b
  FULL SHOW: Worldwide Elite Plan to Conquer Earth, Collapse Global Economy and Buy It Up for Pennies

  Úplná ukážka: Celosvetový plán elít je dobyť Zem, nechať skolabovať globálnu ekonomiku a kúpiť si ju za drobné

 25. https://www.infovojna.sk/article/120-rakuskych-lekarov-sa-postavilo-proti-ockovaniu-deti-proti-covidu
  120 rakúskych lekárov sa postavilo proti očkovaniu detí proti COVIDu

 26. Jednoduchá

  …milá Jean, je to od Vás pekné, čo ste mi napísala, avšak ja som si to hlavne chcela vysvetliť, a v tom súhlasím s Vami, že nie každ.sa človek páči, to je logické, koľko ľudí, toľko chutí, avšak nemám rada ,,nedoriešené záležitosti“, mám rada nájd. kompromis vhodný pre obe strany……a to, ako ten 2.reaguje, je už na ňom, nikoho nemôžem nasilu ,,prehovárať do komunikácie a riešení“….avšak nechcem ani nikoho posudzovať, to mi neprináleží………….mrzí ma, že ste mala tak trpkú skúsenosť, no verím tomu, že aj vďaka nej sa už cítite lepšie :-)….a ešte p.Jean, ste stále určite ,,kočka“, na veku nikdy nezáleží, vek je len číslo, záleží na Vašom zmýšľaní a postoju k životu, ďakujem moc za Vaše empatické zmýšľanie, je to od Vás ozaj milé :-)))……………… ozaj nie veľmi potešujúca správa o očkovaní:-(((…..stále verím tomu, že to zostane na báze dobrovoľnosti, že ľudia sa budú ,,brániť“….som veľmi rada, že títo lekári patria k tým ,,uvedomelejším“, nech by ich bolo čoraz viac!…….

Pridajte komentár

*