Sudca zachránil 80-ročnú pacientku s kovidom, ktorej nemocnica odmietala podať Ivermektín


Print Friendly, PDF & Email

Sudca zachránil 80-ročnú pacientku s kovidom, ktorej nemocnica odmietala podať Ivermektín

The Buffalo News uvádzajú príbeh zo štátu New York o tom, ako si členovia rodiny 80-ročnej Judith Smentkiewiczovej urobili vlastný prieskum po tom, ako ich matke diagnostikovali ochorenie COVID-19, ktorú napojili na umelú pľúcnu ventiláciu a dávali jej len 20%-nú šancu na prežitie.

Dočítali sa o lieku Iverkmektín a presvedčili jedného lekára na Jednotke intenzívnej starostlivosti Predmestskej nemocnice Millarda Fillmorea, aby je dovolil ho vyskúšať.

Rodina rozpráva o svojich skúsenostiach s nemocnicou

„Spravili sme si veľa vlastného prieskumu, dočítali sa o Ivermektíne… Výsledky zneli veľmi sľubne a my sme sa rozhodli, že musíme skúsiť niečo iné,“ povedal Michael Smentkiewicz. „Tlačili sme na lekára na JIS-ke, aby jej ho podal. Nakoniec súhlasil.“

Dňa 2. januára podali Smentkiewiczovej jej prvú dávku Iverkmektínu a podľa podania k súdu, vyplneného jej rodinou, zaznamenala „úplný obrat“.

„Ani nie o 48 hodín odpojili moju matku od pľúcnej ventilácie a preložili ju na Jednotku intenzívnej starostlivosti. Dokázala sama sedieť a komunikovať,“ povedala Kulbackiová v prísažnom súdnom prehlásení.

Keď ale jej matku zakrátko preložili do iného nemocničného krídla mimo JIS-ky, lekári na tamojšom oddelení ďalšie dávky lieku podať odmietli a jej stav sa rýchlo zhoršil, uviedla rodina vo vyhlásení pre súd.

 „Ohromilo nás, že jej odmietli podať ďalšie dávky,“ povedal Michael Smentkiewicz. „Zavolal som preto Ralphovi Lorigovi a dali sme nemocnicu k súdu.“

Nemocnica prekvapujúco necúval ani vtedy, keď čelila súdnemu sporu. Bránili svoje právo odoprieť tejto žene spásonosný liek, aby ju mohli účinne zabiť!

Nezisková sieť zdravotnej starostlivosti Kaleida Health, ktorá nemocnicu spravuje, čelila žiadosti rodiny na súde. Podľa Loriga právnik Kaleidy Michael J. Roach sudcovi Nowakovi tvrdil, že rozhodnutia o lekárskej starostlivosti by mali robiť lekári – a nie súdy.

Medicínskemu komplexu sú často prednejšie peniaze než životy pacientov

A čo pacientka a členovia rodiny? Som si istý, že pani Smentkiewiczová dávala prednosť liečbe, ktorú pre ňu našli jej deti a ktorá ju odpojila od pľúcnej ventilácie a dostala preč z JIS.

Takto však funguje medicínsko-priemyselný komplex. Nemyslia si, že by sa niekto mal odvážiť spochybňovať ich údajnú „autoritu“.

Sudcu Nowaka našťastie nepresvedčili. V podstate sa dá povedať, že uvedený sudca tejto žene zachránil život. Zápis zo súdu dokazuje, že 8. januára sudca Nowak prikázal nemocnici „okamžite podať liek Ivermektín pani Smentkiewiczovej“.

„Sudca nám však ústne tiež povedal, že Judithin obvodný lekár bude musieť vypísať recept na Iverkmektín, čo aj urobil,“ povedal Lorigo.

„Za 46 rokov svojej advokátskej praxe som ešte nezažil prípad, kedy by rodina musela žiadať o súdny príkaz na pokračovanie v nemocnici už začatej liečby.“

Stop Candida

„Než jej podali tento liek, bola táto pani na umelej pľúcnej ventilácii, doslova na smrteľnej posteli,“ povedal Lorigo pre The Buffalo News o Smentkiewiczovej, obyvateľke mesta Cheektowaga.

Sudca odporúča zohnať si recept od obvodného lekára

To hlavné, čo si tu musia všetci všimnúť, keď sa dožadujú toho, aby im blízka osoba dostala liečbu týmito staršími liekmi je to, čo ústne údajne povedal rodine sudca: zožeňte si recept od svojho obvodného lekára.

Vtedy je to stopercentne legálne a nemocnica s tým nemôže nič robiť, aspoň nie legálne, pretože lekári smú predpisovať lieky na použitie pre „iné ako schválené účely“.

Lekári v nemocnici, ktorí sa rozhodli prestať podávať tento liek pani Smentkiewiczovej, nie sú menovaní. Mali by ich zatknúť a obviniť z pokusu o vraždu.

Reportér novín The Buffalo News Dan Herbeck spravil rozhovor s iným lekárom, ktorý pre neposkytnutie tejto liečby poskytol svoje „vysvetlenie“.

Dr. Thomas A. Russo, jeden z popredných oblastných odborníkov na infekčné choroby povedal, že rád počuje, že sa pani Smentkiewiczovej darí lepšie, no podľa neho by ľudia nikdy nemali robiť unáhlené závery o Ivermektíne, či inom lieku, na základe výsledku jedného pacienta.

„Sú isté náznaky, že tento liek môže mať nejakú hodnotu pri liečbe ochorenia COVID-19… Áno, je možné, že tejto žene pomohol,“ povedal Russo.

„Pokusy a testovania však pokračujú. Nemáme ešte konečné dáta, ktoré by dokazovali, že skutočne pomáha. V súčasnosti to nie je odporúčaná liečba pre COVID-19“

(Poznámka: Na Slovensku tento liek nedávno schválilo pre použitie ministerstvo zdravotníctva. Pre istotu však zrejme bude lepšie si ho aj tak vopred zohnať.)

Záver

Russo je vedúci katedry infekčných chorôb na Jacobsovej lekárskej fakulte Univerzity v Buffalo a tiež biomedicínskych vied. V Smentkiewiczovej prípade sa nijako neangažoval.

Toto je tiež „oficiálne stanovisko“ medicínskych byrokratov, očividne vytvorené tak, aby chránilo úrady, ktoré tak ochotne dávajú povolenie na núdzové použitie novým experimentálnym liekom, ako sú nové mRNA vakcíny proti ochoreniu COVID.

Tieto vakcíny sú financované vo výške doslova miliárd dolárov zo štátnych zdrojov na vývoj nových liekov a vakcín proti ochoreniu COVID.

Staršie lieky, už schválené úradmi ako sú americká FDA či Európska lieková agentúra (EMA) a desaťročia osvedčujúce svoju bezpečnosť, ktorým už dávno vypršala platnosť patentov, sú však pre tento nový, covidom vytváraný trh hrozbou.

Liečba osteoporózy

Autor: Brian Shilhavy, Zdroj: healthImpactNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A tak sa udržiava Covid teror podvod pri živote! Máme liek!

  • Léčení covid19 je známé, ale nepoužívá se. Čekalo se na vakcíny, a ty najednou nejsou. Zhoršuje se nakažených přibývá. Tak kdo má 5 pohromadě nenechá se zaskočit. Vyklokta si ústa s víry, naleje do hrnečku, Dolejš vařící vodou a udělá si čaj. Po vypití se stav zlepší a už neroznasi nákazu.

 2. https://www.infovojna.sk/article/ivermektin-nie-vakcina-zachranuje-zivoty
  Ivermektín, nie vakcína, zachraňuje životy

 3. https://www.naturalnews.com/2021-02-05-covid-vaccine-weaponized-medicine.html#
  Doctor with bioweapons expertise calls COVID-19 vaccines “weaponized medicine”
  Lekár s praxou s biologickými zbraňami nazýva COVID-19 vakcíny „vyzbrojená (premeniť na zbraň) medicína“

 4. Teraz nabehol tento „zaujímavý“ článok od MUDr. Mercolu:
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/02/05/more-nursing-home-deaths-after-vaccination-spark-concern.aspx
  More Nursing Home Deaths After Vaccination Spark Concern
  Viac úmrtí v domovoch dôchodcov po vakcinácii vzbudzujú obavy

  A nursing home in Spain where the Pfizer mRNA vaccine was administered January 13, 2021, is reporting that all 78 residents have now tested positive for COVID-19, and at least seven have died.
  Rýchly preklad:
  V domove dôchodcov v Španielsku kde bola podaná mRNA Pfizer vakcína 13. januára 2021 hlási, že všetkým 78 obyvateľom teraz COVID-19 test vykázal pozitivitu a prinajmenšom siedmy zomreli.

  • podľa mňa zaočkovaní musia byť nejaký čas pozitívni na testoch … telo si má vyrábať imunitu na základe očkovacej látky

 5. Definitiva

  Bádateľ, dostojte svojmu menu a vybádajte:
  Ako sa odlišuje britská mutácia od Covid 19, geneticky, morfologicky, klinickými príznakmi? Zaberá na ňu Covid liečba?
  Akými metódami sa zisťuje britská mutácia?
  Ako dnešné Ag a PCR testy odlíšia novú mutáciu od starého Covidu?
  Ktorá odborná autorita a akou metodikou objavila novú mutáciu?
  Alebo na vznik britskej mutácie stačí vyhlásenie Džonsona, resp. Matoviča, samo vyhláseného amatéra epidemiológa?
  Britská mutácia je infekčnejšia o 70%, ktorá odborná autorita a akou metodikou to zistila?
  Akou metodikou sa zisťuje úmrtie na britskú mutáciu, koľko ľudí už na ňu zomrelo, prečo sa nezverejňujú štatistiky?
  Je nová britská mutáciu, nový vírus, už patentovaný a v ktorých krajinách?
  Bol mutant patentovaný pred jeho terénnym „výskytom“?
  Ak bol vírus patentovaný, tak zase zmutoval v labáku a samo utiekol z neho?
  Prečo nie je Gatesovi udelených desať Nobelových cien za to, že veští novú pandémiu, ktorá bude 10 krát horšia ako Covid a o ktorej ešte žiadna odborná autiorita nemá ani tušenie, ale Gates to už vie?
  Môže mať predpovedanie novej, 10 krát horšej pandémie spojitosť s dnešnou Západnou anti Covid mRNA vakcínou, o ktorej prezident Pfizeru vyhlasuje, že nechráni pred šírením vírusu, ani pred nakazením a že vytvorí len miernu Covid imunitu?
  Ale že protilátky mRNA vakcíny vyvolajú smrteľné následky pri stretu s 10 krát horším Gatesovým neznámym budúcim pandemickým vírusom? Bude Gatesova nová pandémie Gatesom vyhlasovanou plánovanou depopuláciou Zeme?
  Gates vedel aj o tom, že príde Covid pandémia, ešte pred jej objavením a robil aj svetové manévra na likvidáciu pandémia, má nedoštudovaný idiot vešteckú guľu? A kde ju kúpil, u Rockefellera?
  Nemecko a Rakúsko majú povinné masky, u nás sa dôchodcovia skoro bili v Lidli. Ak budú masky, znamená to že rúška sú neúčinné?
  Ak sú rúška neúčinné, tak prečo je obyvateľstvo klamané a terorizované už vyše roka?
  Kto zjaví pravdu, že rúško nás chráni pred vírusom asi tak, ako volejbalová sieť bráni komárom v prelete?
  Rúška sú povinné aj v lese, aký je výskyt Covid vírusov v 1 km3 lesného vzduch?
  Ako dlho prežíva vírus mimo ľudského tela?
  Aký je počet opakovaní u PCR testov na Slovensku, 30 -35 -40, prečo o tom nemáme informácie?
  Má pokles pozitívnych testov na 7,5% súvis s vyhlásením Bidena a následne aj WHO o zmene opakovaní PCR testov a potom sa niekto zľakol, že takéto zlepšenie nesmie nastať?
  Všetky doterajšie už vyše roka trvajúce opatrenia Matoviča proti Covid sú neúčinné. Už sú všetci zavretí doma a na vine šírenia nákazy je vždy občan.
  Budeme veriť politike až do posledného dychu posledného občana?
  Ktorý zákon prikazuje občanom uznať nedoštudovaného PLG. Matoviča za Covid odborníka hodného viac, ako celá odborná lekárska verejnosť sveta?
  Ktorý zákon tohto štátu ukladá vláde právo porušovať Ústavu a doteraz platné zákony?

  • Aj to sme čítali, že Bill Gates vlastní fabriku na výrobu vírusov v južnom Anglicku – asi zase niečo vypustili.

  • Mnohí by sme na tieto otázky poznať odpoveď, musime ich hľadať a nájsť, kym nás nezli kviduju. Tušenie o veľkom podvodné je nezastavitelne.

  • Definitiva…
   27 otázok hneď ráno??? … myslenie bolí….teda aspoň našich politikov.
   Pozerám do vešteckej gule a môžem vyhlásiť, že naše vnúčatá raz podstúpia IQ test národa, kde budú tieto otázky … ale nebudú odpovede.

  • Pekovej verím od samého začiatku ako toto šialenstvo vypuklo.

   • Peková je v tom Fauci svinstve namočená od začiatku! Podmienkou – aby mohla vykonávať testy – bolo mať to patentovo zazmluvnené!!!

    Si pozri Plandemic 2 – máš to tam polopate!
    Polopate to dal aj Láďa z Kanady – 1. febr. na Svobodnom vysílači.

    Jedného dňa sa tu na všetko vyseriem ako Definitíva – pretože tu pozorujem, ako sa aj skalní stávajú pohodlní – namiesto vedomostí, ktoré majú na dosah – si tu vytvárajú názory. Seriem na váš názor – buď viete, alebo nie! – takže nebudem tu linkovať – hádzať perly debilným sviniam donekonečna! Kovid náboženstvo je realita! Namiesto do kostola chodíte na testy! Jebnuté skorumpované odbory vás presvedčili, že počas lockdownu a núdzového stavu sa nedá generálny štrajk organizovať! Ku.va pi.a! Takže občianska vojna – len treba na to viac odhodlaných kovid veriacich! Peková tu medzi prvými rozohrala túto „mutačnú“ hru! Tak bež do prdele s tvojou vierou „v Pekovú“ a s tvojou židovskou vešteckou guľou! Svojou mozgovou lenivosťou tu udržiavaš informačnú nákazu! Ja to považujem za trolling.
    https://ulozto.net/file/0c2UfLBQ6ZQA/plandemic-2-cdc-patentova-mafia-pozadie-korona-podvodu-mp4

    Maxovi sa ospravedlňujem, že meškám s tou „rakovinou“ – som 3 dni v kuse na nohách a doma už chcem len spať. Ešte pár vecí chcem zavesiť, aby si aj iní mohli stiahnuť a vybrať. Dobré by bolo rozobrať palio – a ako si príbuzní likvidujú svojich blízkych.

    • ukľudni sa…každý má svoj názor a to nič nemení, že ty ho nezdieľaš… ja niektoré tvoje názory a vulgárnosti tiež nie.
     Troll vidí v každom trolla…asi tak.
     ži a nechaj žiť!

     • Ži a nechaj zomrieť – keď už!

      Trolla poznáš podľa toho – ako sa snaží odpovedať na čo najviac komentov – potrebuje to mať pod kontrolou. Nick Proud na NWOO.org napr. Trolla poznáš, že do diskusie prináša minimum informácii – len svoje názory. Mohol by som pokračovať. Aj s tvojími posratými smajlíkmi! Nemáte tam šoroši ikonku „Na zdravie!“ – stakan rumu?

 6. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/02/8597-pripravte-se-na-trvaly-lockdown.htm
  Připravte se na trvalý lockdown

  Nestačí jednoduše říci „já se nepodrobím“, když jsou důsledky minimální. Člověk musí být ochotný vzdorovat i tehdy, když jsou důsledky hrozné. Když jste ochotní ztratit vše kvůli tomu, v co věříte, když jste ochotní i zemřít kvůli svým hodnotám a principům, tak to znamená, že už nejste divák v rámci dějin, ale herec, který může ovlivnit budoucnost. Cokoliv menšího nestačí k vítězství ve válce, která začíná.“

 7. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/02/8592-je-vakcinacia-starych-ludi-planovana-eutanazia.htm
  Je vakcinácia starých ľudí plánovaná eutanázia?

  V súvislosti s každodennými správami o masívnych úmrtiach v ošetrovateľských domoch po injekciách experimentálnych „výstrelov“ mRNA COVID, ošetrovateľský dom vo Veľkej Británii uvádza, že viac ako tretina ich obyvateľov zomrela po podaní experimentálnych injekcií COVID mRNA.

  Stále teda dôverujete svojej vláde, že tieto injekcie mRNA nemôžu spôsobiť, že niekto dostane COVID?

  Alebo hovoria fakty samy za seba?
  Pretože údaje, SKUTOČNÉ fakty, ukazujú, že seniori zomierajú veľmi náhle hneď po začatí očkovacích programov proti mRNA v týchto centrách asistovaného života.

  • jasné že je..v Belgicku majú dôchodcovia na výber … eutanázia alebo vakcína ..výsledok rovnaký

 8. https://otevrisvoumysl.cz/cenzura-je-nepripustna-cas-na-zmenu-je-nyni/
  Cenzura je nepřípustná – čas na změnu je nyní
  Ve zkratce…
  Co znamená cenzura v dnešní společnosti a kam se ubíráme, pokud necháme naše vlády si dělat, co chtějí? Více ve videu.

 9. České ministerstvo zdravotníctva odpovedalo na otázky:
  “Pokud se nechám očkovat vakcínou proti covid-19, jsem chráněn proti nákaze od ostatních, kteří potenciálně mohou šířit nákazu?” tiskový odbor ministerstva odpověděl: NE (pouze před těžkým průběhem nemoci)
  a na otázku “Pokud se nechám očkovat vakcínou proti covid-19, chráním ostatní proti šíření nákazy” odpověděl odbor lakonickým konstatováním: NE!

  Přímo tiskový odbor ministerstva zdravotnictví tak oficiálně podle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím tak poskytl dvě naprosto brutální a šokující odpovědi, ze kterých mi doslova spadla brada a musíme si rozebrat, k čemu vlastně došlo a co to znamená pro celou českou populaci. “

  zdroj tu: prílohou článku sú foto mailu
  https://aeronet.cz/news/ministerstvo-zdravotnictvi-vakcina-vas-ochrani-jen-pred-tezkym-prubehem-nemoci-ale-nechrani-vas-pred-nakazou-ostatni-lidi-clovek-svym-ockovanim-nechrani-protoze-zustava-virovym-nosicem/

 10. Pán Lipšic, môžete konať a dokázať, že platí „padni komu padni“, vyzýva Belousovová.
  Predražené nákupy ochranných pomôcok samosprávami od štátu si všimla aj bývalá šéfka SNS Anna Belousovová, ktorá to nazvala v statuse na sociálnej sieti mega škandálom.
  Navonok hrajú divadielko pre sprostých, že im ide o záchranu životov.,Tak toto je skutočne MEGA ŠKANDÁL a zároveň odhalenie skutočného dôvodu , prečo má Matovič a jeho kumpáni takú záľubu v celoplošnom testovaní .
  Mestám a obciam predáva štát , t.j. Matovičovi ľudia 50 až 100 násobne predražené ochranné pomôcky- gumové rukavice a overaly !
  Rukavice – bežná cena 0,22 € .
  „Koaličná“ cena – 5,61€ až 12,24€ !
  Overaly – bežná cena 6,54€ .
  „Koaličná“ cena – 40 až 50€ !
  No tak to je fakt sila .
  Teraz už aspoň viete drahí občania , prečo vám stále prešpáravajú nosy a prečo sa niekomu tak zapáčila tá „atómová zbraň na hnusobu“.
  Ono to v skutočnosti je atómovka na obrovské kšefty vyvolených z našich peňazí a na úkor nášho zdravia.
  Takých ako Trnavská firmička a podobných “ podnikavcov“ si teraz napcháva vačky do prasknutia .
  A navonok budú hrať divadielka pre sprostých o tom , ako im ide o záchranu životov.
  Nedávno som písala , že ja neverím hlúposti členov tejto vlády.
  Teraz sa ukazuje , že je naozaj tak . Tých hlúpych len zo seba robia .
  Čím horšie, tým pre kšefty lepšie.
  Vážený pán nový špeciálny prokurátor Lipšic , tu máte konkrétny podnet.
  Môžete konať a dokázať, že platí „padni komu padni „.
  https://www.extraplus.sk/…/stat-zdiera-obce-predava-im-pred…
  Nič sa týmto hyenám nestane, to musia občania sami zvládnuť a spočítať im to.

  • Odporúčam pozrieť britský film
   Locked Down (2021)
   Samozrejme peniaze naň až za cenu, že britská rodina je z polovice čierna a má aspoň jedného homosexuála. Ako ľuďom drbe z lockdownu. Kreatívci sa nezaprú – kto sa doteraz živil kriminálne – má možnosť to vybrúsiť do dokonalosti!
   https://www.freefilm.to/film/locked-down

  • Mia, obsah Vášho (zrejme zaujímavého) linku je už fuč… Neprekopírujete nám jeho obsah, ak ho máte pevne zachytený?

 11. Tak! Treba mať pojem o všetkých možných VRSTVÁCH! Doslova – informačná „geológia“! Len debil nechce poznať tieto vrstvy!

  „Jestliže Česká televize vyrobí jakýkoli program týkající se naší historie, můžete si být jisti jen jediným: Že totiž ani v tom nejnepatrnějším nepůjde o program, jehož cílem by snad mělo být rozšíření vašich historických vědomostí a znalostí, ale jedině o indokrinaci, čili nálev nového evropského pohledu do vaší hlavy. “
  http://www.nwoo.org/2021/02/06/cyklem-generalove-nam-ct-pomaha-pripravit-se-na-prichod-fasizmu/

 12. https://childrenshealthdefense.org/defender/woman-dies-hours-after-first-dose-pfizer-vaccine/?itm_term=home
  58-Year-Old Woman Dies Hours After Getting First Dose of Pfizer Vaccine
  58 ročná žena zomiera niekoľko hodín po prijatí prvej dávky Pfizer vakcíny

 13. https://childrenshealthdefense.org/defender/deaths-injuries-following-covid-vaccine-cdc/
  501 Deaths + 10,748 Other Injuries Reported Following COVID Vaccine, Latest CDC Data Show
  501 mŕtvych + 10 748 iných poranení hlásených po podaní COVID vakcíny, najnovšie CDC dáta ukazujú
  Toto bolo hlásených ku dňu 29. január 2021

 14. som pracovník v zdravotníctve a ponuku na moje zaočkovanie vnímam ako ponuku a navádzanie na spáchanie samovraždy !

  • fiifi – z pohľadu riadenia – keď takto ruchne zdravotníctvo – ruchne celý sociálny systém – ruchne krajina. Vojna! Jeden zranený zamestná 3! Čiže plánovačom deštrukcie je jedno, že to tu skolabuje! Lekári sú korporátni zamestnanci! Idioti v bielych plášťoch, ktorí nechápu procesy riadenia! Riadenia smerom ku genocíde! Autogenocíde! A riadi to medicinálna globálna mafia! Rozvrat vo vlastných radoch – boj o moc! Spolitizované zdravotníctvo!

 15. Covid virus ma vdychnuty teraz už každý človek. Opatrenia ako ruška pri absencii vetrania a sterilizacii vzduchu su nedostatočne. Virus aj tak prebehne cez celu populaciu a ich opatrenia je to iba plytvanie prostriedkami a mrhanie časom.
  Krvne testy sa nerobia plošne preto ,lebo by potvrdili zmatočnost antigenových testov,a odhalili by že vacsia cast populacie uz tuto smrtelnu chorobu prekonala.
  Najvačsi holax aky bolo počut bol štatny v TV ,že chlorochin,remdesivir,lopinavir nepomahaju. Samozrejme ak pacient pozitivny ostane kludny na ložku 10 dni a
  vlastna imunita mu nezabera ,virus mu obsadi všetky bunky, potom je uz pozde.
  Ja sa dam zaočkovat ,až bude zaočkovaných 70 percent lekarov nie zdravotnikov. Ten termin viem velmi presne ,bude to na svateho Dindi.
  A ten ivermektin ,ani kolchicin neni dostat.
  Obdobne to bolo s chlorochinom ked Trump roztrubil ,že ho berie.
  Trump padol ,vyššie spominaný holax zaučinkoval a hydroxychlorochin sa teraz da zohnat v našich lekarnach ,aspon že toto.

 16. V prvej vlne corony jedna lekarka v statnej TV chcela ukludnit verejnost vyhlasenim ,že na Slovensku zomrie na chripku ročne1600 ludi a to pravidelne každžy rok.
  Tak ako že take straty su povolene. Zaujimalo by ma ako ich liečili ,ked v lekarnach dva roky po vtačej chripke nebolo dostat antivirotikum Tamiflu na chripku a ani teraz nieje.Viem presne ako ich liečili .Pichali im diclofenak. A antibiotika boli ušetrene. Kde kto kedy komu zistoval pred koronou aky virus ma. Pytam sa kolko ludi zomrelo na chrípku v roku 2020. Tento počet je treba od coronovych odčitat.
  A tu by bolo vhodne dat do do rovnice 5000 minus 1600 sa rovna 3400 a to je celkom slušne pre Slovensko vinikajuce skore. Predsa sme prvi.

  • Diclofenak ku.va zlikvidoval 99% supov v Indii! Začali ho podávať aj túlavým „posvätným“ kravám. U nás sa podáva v cca 28 humánnych liekoch + veterina. Spoľahlivo likviduje obličky a srdce. Existuje dokument – prečo sa namnožili v Indii a Pákistáne psy – besnota.

   Indické supy hynú po miliónoch – Tech SME
   [Prehľadávať doménu tech.sme.sk/c/2682316/indicke-supy-hynu-po-milionoch.html] https://tech.sme.sk/c/2682316/indicke-supy-hynu-po-milionoch.html
   Dlho si nik rýchle miznutie supov nevšímal. Až okolo roku 1995 sa ľudia začali pýtať, čo sa s nimi deje. V roku 1997 vydali varovanie pred dramatickým poklesom ich počtu, a teraz sú už „kriticky ohrozené“, čo je kategória, znamenajúca najvyššie riziko vyhynutia v blízkej budúcnosti.

 17. Kovid sekta už tvrdí, že ani cesnak a cibuľa nezaberá na kovid. Tisíce rokov toto zaberá proti 375 000 vírusom a teraz tvrdia takúto …

Pridajte komentár

*