Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

V Nemecku vyšla prvá veľká štúdia o vplyve nosenia rúšok na deti


Print Friendly, PDF & Email

V Nemecku vyšla prvá veľká štúdia o vplyve nosenia rúšok na deti

Nemecká štúdia, ktorej sa zúčastnilo vyše 25 000 detí prezrádza, že veľké negatívne dopady nosenia rúšok na fyzické, psychické a behaviorálne zdravie detí môžu byť oveľa rozšírenejšie, než udávajú médiá a vládni predstavitelia.

Podľa rodičmi predložených pozorovaní postihujú približne 68% detí a prispievajú k 24 rôznym zdravotným problémom.

Štúdia odhalila znepokojujúce informácie

Na internete bola uverejnená znepokojujúca predbežná (teda zatiaľ panelom vedcov nerecenzovaná) verzia v Nemecku vykonanej štúdie s názvom „Štúdia „Co-Ki“ detí s koronou: Prvé výsledky celonemeckého registra o prekrývaní úst a nosa rúška u detí“.

Táto štúdia opisuje výsledky 17 854 rodičmi dodaných správ o zdravotných problémoch či poškodeniach zažívaných v dôsledku nosenia rúšok u ich 25 930 detí.

Zámerom štúdie bolo preskúmať tak hromadiace sa príbehy od rodičov, učiteľov a lekárov o narastajúcich problémoch a zdravotných ťažkostiach detí a dospievajúcich pre nosenie rúšok.

Zároveň jej cieľom je ponúknuť prvý známy online register, do ktorého môžu rodičia, lekári, učitelia a ďalší zapisovať svoje priame pozorovania. Register a dotazník sa dajú nájsť na internetovej adrese: www.co-ki-masken.de

Autori štúdie uviedli:

 „Neexistujú žiadne na výrobcovi nezávislé štúdie o používaní rúšok pre deti a adolescentov, certifikovaných ako zdravotnícke výrobky na ochranu zdravia pri práci.

Navyše, keďže nie sú známe použité materiály, nie sú ani žiadne zistenia o potenciálnych ochranných či nepriaznivých vedľajších účinkoch často podomácky vyrábaných „každodenných rúšok“, aké nosí väčšina detí.

 Z pohľadu pokračujúcich opatrení na zvládnutie pandémie ochorenia COVID-19 a najmä rozdielnych povinností detí a adolescentov nosiť v škole rúška po dlhšiu dobu, je naliehavá potreba výskumu.“

20. októbra 2020 požiadali o vytvorenie položiek 363 lekárov a o existencii registra informovali rodičov a učiteľov.

Údaje zaznamenané v registri obsahovali informácie týkajúce sa roly registrujúceho, demografické údaje, predchádzajúce ochorenia, situáciu a trvanie nosenia rúška, druh rúška, existenciu ponôs dieťaťa na poškodenia rúškom, symptómy, problémy so správaním a osobný postoj respondenta k vládnym opatreniam na ochranu pred koronavírusom.

V priemere nosili deti rúška 270 minút denne, zhoršenia stavu boli udávané v takmer rovnakej miere tak deťmi (67,7%), ako aj rodičmi (66,1%).

Výsledky štúdie

Výsledky štúdie boli zhrnuté nasledovne:

„K 26.10. 2020 využilo register 20 353 ľudí. V tomto vydaní uvádzame výsledky od rodičov, ktorí zadali údaje celkom 25 930 detí.

Priemerná denná doba nosenia rúška bola 270 minút. Problémy spôsobené rúškom uviedlo 68% rodičov.

Išlo o problémy ako sú podráždenosť (60%), bolesti hlavy (53)%, problémy s koncentráciou (50%), znížený pocit šťastia (49%), neochota ísť do školy/škôlky (4%), nepokoj (42%), zhoršené učenie (38%) a ospalosť alebo únava (37%).“

Nasledujúca tabuľka obsahuje  celkové percento detí, ktoré mali kvôli noseniu rúšok jednotlivé zdravotné problémy. V pôvodnej štúdii nájdete podrobné rozčlenenie aj podľa veku detí. (zdroj)

Ponosy detí sa týkali týchto uvedených 24 rôznych symptómov:

Názov zdravotného problému % detí
Bolesti hlavy 53,3%
Ťažkosti so sústredením 49,5%
Nepohoda 42,1%
Ťažkosti s učením 38,0%
Ospalosť / únava 36,5%
Stiesnenosť pod rúškom 35,6%
Pocit zadýchanosti 29,7%
Závrat 26,4%
Sucho v krku 22,7%
Náhle dočasné bezvedomie 20,7%
Neochota hýbať sa, hrať sa 17,9%
Svrbenie v nose 17,1%
Nevoľnosť 16,6%
Pocit slabosti 14,7%
Bolesť brucha 13,5%
Zrýchlené dýchanie 12,2%
Pocit choroby 9,7%
Ťažoba na hrudi 8,0%
Žmurkanie 7,8%
Strata chuti do jedla 6,9%
Tachykardia, bodanie pri srdci 5,6%
Hučanie v ušiach 4,5%
Chvíľkové mdloby 2,2%
Vracanie 1,9%

 

Nižšie uvedená tabuľka ukazuje názor rodičov na zmeny správania u svojich detí v dôsledku nosenia rúšok:

Pozorovaná zmena správania % detí
Dieťa je podráždenejšie než zvyčajne  60,4%
Dieťa je menej veselé  49,3%
Dieťa už nechce chodiť do školy / do škôlky  44,0%
Dieťa je menej neposedné než zvyčajne  29,2%
Dieťa spí horšie než zvyčajne  31,1%
Žiadne iné abnormality  27,4%
U dieťaťa sa vytvorili nové obavy  25,3%
Dieťa spí viac než zvyčajne  25,0%
Dieťa sa menej hrá  15,5%
Dieťa má väčšie nutkanie hýbať sa než zvyčajne  8,6%

 

Záver

Svoju správu zakončili autori nasledovnými záverečnými poznámkami:

 „Mnohé deti sú vystavované veľkým výzvam a rodiny sa ich snažia zvládať najlepšie, ako vedia.

Hoci je v Nemecku podiel ľudí pozitívne testovaných na SARS-CoV-2 a tiež počet pacientov na jednotkách intenzívnej starostlivosti na mnohých miestach vysoký, uvádzame tu len relatívne malý, nereprezentatívny problém: niekoľko tisíc detí, ktoré zrejme trpia nosením rúška alebo ktoré kvôli nemu môžu pociťovať zdravotné problémy.

Naša štúdia poskytuje základ pre reprezentatívny prieskum, na ktorom je možné postaviť presnú analýzu prínosov a rizík nosenia rúšok u detí.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: GreenMedInfo.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dušan Gažúr

  Tak preberte sa rodičia

 2. https://blog.hlavnespravy.sk/25789/anjeli-smrti-matovic-a-krajci/
  Anjeli smrti Matovič a Krajči

  V záujme distribúcie vakcíny od spoločnosti Pfizer, ktorá mimochodom dotuje mimovládku, ktorej predsedom je hlavný radca Matoviča Jarčuška, ignorovali lieky ako napr. Ivermectin, ktorých potenciál zmierňovať priebeh ochorenia bol známy. To sú neobhájiteľné pochybenia, za ktoré musí táto vláda niesť zodpovednosť.

  • anjel Smrti sa ináč volá anjel Transformácie ..nemôžem súhlasiť s takým pomenovaním tých dvoch, lebo príliš vznešené meno pre nich

   O Anjelovi Smrti sa píše v knihe Bojíte sa Smrti?

   • Dohodnime sa – sú to Synovia Smrti – riadení Synmi Zmluvy.
    https://www.mojevideo.sk/video/342dd/salarabandalara_(remix).html

    • tento návrh beriem

     ináč..zaujímalo by ma, čo znamená v preklade to “ Chlóra Buanda Salara Banda Lara Wuanda Rabanda“

     • Náhodou viem, pretože som pri hľadaní tej motlitby narazil cez zopár slov na KSB diskusné fórum a tak som sa ku tomu dostal na Mojevideo.sk práve cez to zaklínadlo. Ono to vyzerá ako sanskrt, ale je to nejaký paskvil z Afriky.

      Komentár vito
      „Ten zvláštny cudzí jazyk počas modlitieb používa protestanstské Letničné hnutie , v angličtine sa volajú _pentecostalism, a pochádza z 19. storočia. Pôvod má vraj medzi misionármi, ktorí pôsobili v Afrike, anglická verzia wikipedie je dosť obsiahla.“

      https://sk.wikipedia.org/wiki/Letni%C4%8Dn%C3%A9_hnutie
      https://en.wikipedia.org/wiki/Pentecostalism

      https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/498/za-mudrost-za-mudrost-za-mudrost-krajciho-sekta-v-akcii/post-3517

     • že vraj choď do piče ty kurva

     • Z kilometrového článku o Letničnom hnutí, ktoré má tisíce mutácií – len ku tomu jazyku „salamandry bandy“:

      „Jazyky a tlmočenieUpraviť

      Letničné modliť sa v jazykoch pri Assemblies of God v Cancúne , Mexiko

      Päťdesiatnik, ktorý verí v duchovný zážitok, môže vokalizovať plynulé, nezrozumiteľné výroky ( glossolalia ) alebo formulovať prirodzený jazyk, ktorý im bol predtým neznámy ( xenoglossy ). Letničania tento výrazový fenomén, ktorý sa bežne nazýva „hovoriť v jazykoch“, zahŕňajú nekonečnú škálu jazykov. Podľa letničnej teológie môže hovorený jazyk (1) byť neučeným ľudským jazykom, ako sa to podľa biblických tvrdení stalo v deň letníc, alebo (2) môže mať nebeský ( anjelský ) pôvod. V prvom prípade by jazyky mohli slúžiť ako znamenie, ktorým sa vydáva svedok nespaseným. V druhom prípade sa jazyky používajú na chvály a modlitby, keď je myseľ prekonaná a „hovoriaci v jazykoch hovorí k Bohu, hovorí tajomstvá a … nikto mu nerozumie“. [139]

      V rámci Pentecostalism existuje viera, že hovorenie v jazykoch plní dve funkcie. Jazyky ako počiatočný dôkaz tretieho milostného diela, krstu Duchom Svätým [3] a v individuálnej modlitbe slúžia na iný účel ako jazyky ako duchovný dar. [139] [140] Všetci veriaci naplnení Duchom podľa zástancov prvotných dôkazov budú hovoriť v jazykoch, keď budú pokrstení v Duchu, a potom budú môcť modliť a chváliť Boha neznámym jazykom. Tento typ hovorenia jazykom je dôležitou súčasťou osobnej dennej pobožnosti mnohých päťdesiatnikov. Ak sa používa týmto spôsobom, označuje sa to ako „modlitebný jazyk“, pretože veriaci hovorí neznámymi jazykmi nie na účely komunikácie s ostatnými, ale na účely „komunikácie medzi dušou a Bohom“. [141] Jeho účelom je duchovná výchova jednotlivca. Letniční veria, že súkromné ​​používanie jazykov v modlitbe (tj „modlitba v Duchu“) „podporuje prehĺbenie modlitebného života a duchovný rozvoj osobnosti“. Z Rimanom 8: 26–27 päťdesiatnici veria, že Duch sa prihovára za veriacich prostredníctvom jazykov; inými slovami, keď sa veriaci modlí v neznámom jazyku, Duch Svätý nadprirodzene riadi modlitbu veriaceho. [142]

      Okrem toho, že jazyky pôsobia ako modlitebný jazyk, fungujú aj ako dar jazykov . Nie všetci veriaci naplnení Duchom vlastnia dar jazykov. Jeho účelom je, aby nadané osoby verejne „hovorili s Bohom vo chvále, modlili sa alebo spievali v Duchu alebo hovorili v zbore“. [143] Medzi päťdesiatnikmi panuje rozdiel v otázke vzťahu medzi darmi jazykov a proroctvami. [144] Jedna myšlienková škola verí, že dar jazykov vždy smeruje od človeka k Bohu. V takom prípade je to vždy modlitba alebo chvála vyslovená k Bohu, ale na povzbudenie a útechu v vypočutí celého zhromaždenia. Ďalšia myšlienková škola verí, že dar jazykov môže byť prorocký. V takom prípade veriaci predloží zhromaždeniu „správu v jazykoch“ – prorocký výrok daný pod vplyvom Ducha Svätého.“

      Či už sú to prorocké alebo nie, päťdesiatnici sa zhodujú, že všetky verejné výroky v neznámom jazyku musia byť tlmočené v jazyku zhromaždených kresťanov. [131]
      https://en.wikipedia.org/wiki/Pentecostalism
      ——————————————-
      Ak zvládnete aspoň jednu z 2 hlavných tém – „hovorenie v neznámych jazykoch“ a „svedectvo zážitku“ – môžete ísť do toho!

      Čo sa týka uzdravovania – všetko je to podľa nich vecou Ježiša Krista. Ergo.

      Keďže Krajčí sa verejne priznal, že ho ovalil Duch Svätý a zjavne je členom jednej z týchto Letničných siekt – otázka! Prečo ku.va – keď nás teda vylieči len viera v Ježiša Krista – tak prečo chce do nás napchať tie sku.vené vakcíny doboha! To, že je zdravotníctvo v rozvrate – tomu rozumiem, lebo načo, keďže Ježiš Kristus všetko vybaví!

      Ešte pre zaujímavosť z článku

      „Prvá generácia letničných veriacich čelila nesmiernej kritike a ostrakizmu od ostatných kresťanov, najvážnejšie od hnutia svätosti, z ktorého pochádzali. Alma White , vedúca Cirkvi ohnivého stĺpa , napísala knihu proti hnutiu s názvom Démoni a jazyky v roku 1910. Letničné jazyky nazvala „satanským bláznom“ a letničné služby „vrcholom uctievania démonov“. [54] Slávny kazateľ svätosti WB Godbey charakterizoval tých, ktorí sú na ulici Azusa Street, ako „Satanových kazateľov, žonglérov, nekromantov, zaklínačov, kúzelníkov a najrôznejších mendikantov“. Pre doktora G. Campbella Morgana bol pentekostalizmus „posledným Satanovým zvratkom“, zatiaľ čo Dr. RA Torrey si myslel, že „nie je dôrazne od Boha a je založený Sodomitom“. [55] Letničná cirkev Nazaretská, jedna z najväčších skupín svätosti, bola dôrazne proti novému letničnému hnutiu. Aby sa predišlo nedorozumeniam, kostol si v roku 1919 zmenil názov na Nazaretský kostol . [56] Kresťanská a misijná aliancia spoločnosti AB Simpson dojednala kompromisnú pozíciu, ktorá bola v tom čase jedinečná. Simpson veril, že hovorenie letničnými jazykmi je legitímnym prejavom Ducha Svätého, ale neveril, že je to nevyhnutný dôkaz krstu Duchom. Tento pohľad na hovorenie v jazykoch v konečnom dôsledku viedol k tzv. „Pozícii Aliancie“, ktorú AW Tozer vyjadril ako „nehľadať – zakázať nie“. [56]“
      https://en.wikipedia.org/wiki/Pentecostalism

     • Ono to má svoje rovnaké židokresťanské korene…

      „Názov hnutia je odvodený od židovského sviatku Letnice, čo je starší (ale v slovenskej protestantskej terminológii bežne používaný) výraz pre katolícky sviatok Turíce. “
      https://sk.wikipedia.org/wiki/Letni%C4%8Dn%C3%A9_hnutie

      „Múdrosť“ Šalamúnova je židmi „prevzatá“ múdrosť Budhu. Duch zámeny, nápodoba – typické židovské falsum. Naša inkulturácia, indoktrinácia.
      https://ulozto.net/file/DYhGpfqXtNXC/jan-kozak-bible-je-podvod-mp4

     • Modlitba za…Matovič & Krajči??Chlóra buanda Salara Banda Lara Wuanda, RABANDA!!Metal song!

     • Chlóra buanda Salara Banda Lara Wuanda, RABANDA!!Metal song

      https://www.youtube.com/watch?v=1KeDJ-6iylY

 3. https://childrenshealthdefense.org/defender/billionaires-profiting-pandemic/?itm_term=home
  Critics Must Be Silenced for Billionaires to Keep Profiting From Pandemic
  Kritici musia byť umlčaní pre miliardárov aby mohli ďalej profitovať z pandémie.

  By controlling the media, billionaires like Jeff Bezos and Bill Gates can prolong a crisis indefinitely while they accumulate unprecedented wealth and power over humanity.
  Kontrolovaním médií, miliardári ako Jeff Bezos a Bill Gate môžu prolongovať krízy do nekonečna pokiaľ oni akumulujú bezprecedentné bohatstvo a moc nad ľudstvom.

 4. https://childrenshealthdefense.org/defender/vaers-data-cardiac-related-reactions-covid-vaccines/?itm_term=home
  What VAERS Data Reveal About Cardiac-Related Reactions to COVID Vaccines
  Čo VAERS dáta odhaľujú o kardiovaskulárnych reakciách na COVID vakcíny

 5. https://childrenshealthdefense.org/defender/nursing-home-residents-spain-die-pfizer-covid-vaccine/?itm_term=home
  46 Nursing Home Residents in Spain Die Within 1 Month of Getting Pfizer COVID Vaccine
  46 obyvateľov domova dôchodcov v Španielsku zomrelo do jedného mesiaca po zaočkovaní Pfizer COVID vakcínou.

 6. čože??? Potrat po 40tke za peniaze …??!!
  Asi sa s koňom zrazili. Však ak sa žene po 40tke , čo už odrodila deti pritrafí otehotnieť, lebo je jednou nohou už v prechode, tak prečo by mala za to platiť?
  Práveže tie po 40tke už by nemali za potrat platiť, len do 39r. ak chceme udržať populáciu. Lenže práveže toto speje k depopulácii. Mladé si budú chodiť na potrat ako „na klavír“ a zadarmo??

  • Zaregistroval som info, že u niektorých testovaných tyčinkami v nose, sa začal vyskytovať jav – syndróm padnutého obočia, čo má súvis s nervami tváre a určite zasahuje do mimiky a psychiky postihnutého – vyzerá starší, zachmúrený, atď. Ale na internete aspoň v slovenčine a češtine to nie je. Predstavujem si dotyčného, ako Fanttoziho škretu dcéru Maria-Angelu. Ak to viete nájsť v iných jazykoch – treba s tým ísť von!

   Fantozzi In Paradiso Anniversario 40 Anni
   https://www.youtube.com/watch?v=QMxTZvuvQu4

   • Virologička Pastoreková: Lockdown nezaberá aj preto, lebo je prerušovaný celoplošnými testovaniami, čo zapríčiňuje zvýšenú mobilitu ľudí (hlavnespravy).

    Nuž… ani prerušovaná súlož nie je dobrá.

    Padnutých obočí je teraz neúrekom, keď ženy zvyknuté na záchranu kozmetičky sedia doma.

   • aaa…nehovorí sa škreta ale škrata 😛
    daj si dokopy tie nárečia 😀

    • Myslím, že je to z českého skřet – tak československy. Senilnému chlapovi padne obočie vždy pre súložou – „Čo som to chcel?!“

     • a môžu byť aj ženy senilné? .. bo také slovné spojenie som ešte nempočula

     • Tak starý ti to asi nepovie, že niečo chcel, ale už zabudol, keďže zabudol aj to. Senilné ženy si zvyknú sadnúť na okuliaroch a potom obviňujú okolie, že im ich niekto musel ukradnúť! Senilná žena napr. prekutre celý šatník, aby našla fľašu rumu „na koláčiky“, ktorú pred chvíľou dopila.

 7. a to detičky nemajú ešte pocit suchej pokožky, ani vyrážky na brade a nose, ani pocit, že vdychujú niečo po čo sa im začne kýchať ..

 8. už dávnejšie tvrdím, vydychovaný oxid rúško zachytáva a čo sa deje ďalej, časť prúdi naspäť. Rúško sa nemení tak často, ako by bolo vhodné, je nositeľov infekcii. Výrazne viac škodí ako pomáha. Teda…treba vám povedať po lopate, čo to znamená?????Béééééééé………

 9. Prvoradým poslaním rúšok najskôr asi bude symbolizovanie prijatia otroctva ich nositeľov, a to s vedľajším (alebo hlavným?) účinkom – priotrávenie sa oxidom uhličitým.
  Druhoradou (no nie zanedbateľnou) úlohou náhubkov je sťaženie určenia identity iného jedinca – aby sa deťúrence medzi sebou len tak ľahko nespoznali, komunikačne si poriadne nerozumeli, výpovednú hodnotu slovného prejavu mali ukrátenú o jeho neverbálnu zložku – skrátka, aby sa medzi nimi vytvoril čo najväčší vzájomný citový odstup.
  Nemalú úlohu hrá aj sťaženie vypátrania zlodeja, bitkára či podobného gaunera, hlavne na verejnom priestranstve…dúfam, že nie práve tento aspekt bol pre povinné nariadenie prekrývania si značnej časti tváre ten prioritný…
  Pozitívny prínos nosenia náhubkov – či už v škole, alebo mimo nej – NEVIDÍM žiadny. Žeby som práve bola oslepla?
  Ozaj, a na logopédii ako fungujú? Odborník zaoberajúci sa poruchami reči a výslovnosti tam používa taký typ masky, ako nosí náš expremiér Robert Fico?

 10. https://otevrisvoumysl.cz/scenar-pandemie-spars-v-letech-2025-2028/
  Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 2028

  Ve zkratce…
  Tak jak byla provedena simulace pro pandemii koronaviru v roce 2019, stejně se provádí scénář pro budoucí pandemii SPARS. Je tohle další snaha ukázat všem, co plánují do budoucna, a že počítají s dalšími pandemiemi? Více ve videu.

 11. https://zemavek.sk/cekanova-firma-pobera-statisice-eur-od-statu/
  Čekanova firma poberá státisíce eur od štátu

  Tento mesiac Číňania znovu začali obviňovať USA, že vírus SARS-COV2 pochádza z ich laboratórií vo Fort Detrick a žiadali, aby to vyšetrili nezávislé vyšetrovacie tímy, to sa však nestalo. Zhodou náhod cca 30 míľ od tejto americkej vojenskej základne s biologickým laboratóriom sídli Čekanova firma MultiplexDX. Tá má len dve sídla, jedno v USA neďaleko americkej biologickej základni a druhé na Slovensku. Čekan je ten, čo chce ľudí poslať do tretích krajín, ak sa nebudú testovať a očkovať.

 12. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/19lety-chlapec-se-po-druhem-ockovani-vakcinou-pfizer-zhroutil/
  19letý chlapec se po druhém očkování vakcínou Pfizer zhroutil

 13. https://www.globalresearch.ca/great-vaccine-scam/5737348
  The Great Vaccine Scam
  Veľký vakcinačný podvod

 14. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/02/17/mask-mandate-for-all.aspx
  Mindless Mask Mandates Likely Do More Harm Than Good
  Bezmyšlienkovité nariadenia (príkazy) rúšok pravdepodobne robia viac škody ako dobra

 15. Tešte sa občania, zase sa Vám budú v sobotu špárať povinne v nose. Lebo ak chcete pracovať, tak jednoducho povinne. Darmo budú vedci apelovať, že antigénne špáranie nie je o ničom, je do jednoducho:
  ANTIGÉNNE NÁKAZOVÉ CENTRUM,
  tam sa zhromažďuje spústa ľudí možno aj pozitívnych a nákaza ide ruka v ruke.
  Trestuhodné počiny tejto matovičovsko-krajčiovsko-mikasovskej skupiny najväčších vedcov, pod ktorej rozhodnutiami máme najhoršie výsledky v úmrtnosti, nakazennosti a bezradnosti.
  Nie je nikoho kto by ich zastavil, veď nech sú MOM a kto má pocit, že niečo nie je s ním OK, tak nech ide si dať potvrdiť, alebo vyvrátiť čo je pravda. Ale antigén test nie je spoľahlivý, takže o čom to je? O biznise, o tvrdohlavosti, darmo bude p, prezidentka zvolávať TB, keď efekt je nulový a štatistiky skreslené, nepresné.
  Máme silný pocit, že nákazové centrá sú sobotná testovacia povinnosť a nie dobrovoľnosť . Od kedy sa toto deje, tak sme vo svete na tom najhorší a smutné, že ani nepoučiteľní.
  Taký hnev je medzi ľuďmi,že nezávidím tkzv.“odborníkom antigénov“, čo bude po tom všetkom.
  Do nekonečna nemôžu ľudí držať v bludnom kruhu a svojvôle.

  • Mne nikto nebude sparat nikde.. Ako zodpovedny obcan mam zasoby. Nie som tym padom vydieratelny vyplatou..
   Mom beru 17tisic eur mesacne pausal. O tom tu bol clanok? Olano olano…

 16. https://zemavek.sk/astra-zeneca-ma-problem-vo-svedsku-pozastavili-jej-pouzitie/
  Astra Zeneca má problém. Vo Švédsku pozastavili jej použitie

  Všetky tieto skutočnosti by v normálnej krajine viedli k pozastaveniu očkovania, podobne, ako je tomu vo Švédsku, či v Juhoafrickej republike, no na Slovensku sa práve v týchto dňoch vo veľkom spustilo očkovanie učiteľov. Vakcínou firmy AstraZeneca.

 17. Toto napísal Ľuboš Blaha:
  Ale ten pohľad je tragický. Slováci v ťažkých mínusoch mrznú v radoch na špajchlu, aby vôbec mohli ísť do roboty a prežiť. Vzájomne sa nakazujú a chradnú. Štát len buzeruje, no nijako nepomáha.

 18. https://rizikaockovania.sk/moze-spike-protein-vo-vakcinach-sposobit-krvne-zrazeniny-zapal-mozgu-a-srdcove-zachvaty/
  Môže spike proteín vo vakcínach spôsobiť krvné zrazeniny, zápal mozgu a srdcové záchvaty?

 19. https://www.hlavnespravy.sk/velky-biznis-natrvalo-namiesto-ivermektinu-budu-covid-vakciny-testy-a-nove-lieky-predpokladame-ze-to-vydrzi-roky-alebo-bude-navzdy-ako-napriklad-chripka/2441298
  Veľký biznis natrvalo – namiesto Ivermektínu budú Covid vakcíny, testy a nové lieky: „Predpokladáme, že to vydrží roky, alebo bude navždy, ako napríklad chrípka“

  V čase, keď je očkovanie vakcínami proti Covid-19 predávané obyvateľstvu ako nádej na porazenie pandémie, pomaly vychádza na povrch studená realita, že tu s nami pravdepodobne zostane choroba navždy

 20. Sex for Gas!
  Sex For Gas: Kentucky Woman Arrested For Prostituting …
  [Prehľadávať doménu http://www.huffpost.com/entry/sex-for-gas-kentucky-woma_n_110510%5D https://www.huffpost.com/entry/sex-for-gas-kentucky-woma_n_110510
  One woman may have found a solution to rising gas prices that doesn’t involve a hybrid car, riding a bike or any kind of new technology or alternative fuels. Angela Eversole, a 34-year-old from Kentucky, is facing prostitution charges for allegedly taking payment from Kenneth Nowak in the form of a $100 Speedway Gas Card and „other gifts.“

  Kokso…
  http://img.erogazoufactory.com/wp-content/uploads/2016/11/23077-540×670.jpg

 21. https://zemavek.sk/krajina-ktora-testovala-celu-populaciu-na-covid-ma-dnes-najvyssiu-umrtnost-na-svete/
  Krajina, ktorá testovala celú populáciu na covid, má dnes najvyššiu úmrtnosť na svete

  „Chceli mať publicitu a aj ju majú, len iného druhu. Zahraničné média otvorene píšu o fiasku našej testovacej atómovej bomby, ktorá nás premorením katapultovala na špičku v umieraní.

  • ako mi to dnes povedala kolegyňa? …že „na SK bolo vyliečených viac ľudí ako chorých“ … že niekde na FB koluje táto štatistika.

 22. Vo Veľkej Británii schválili klinickú štúdiu na testovanie vakcín a liečby ochorenia COVID-19, pri ktorej infikujú zdravých účastníkov koronavírusom. Je to prvá takáto štúdia súvisiaca s COVID-19 na svete. Informuje o tom spravodajský portál BBC.

  Najprv budú výskumníci infikovať dobrovoľníkov koronavírusom, ktorý cirkuloval v Spojenom kráľovstve od začiatku pandémie vlani v marci a pre zdravých dospelých predstavuje nízke riziko. Časom menší počet účastníkov pravdepodobne dostane schválené vakcíny a potom ich vystavia vírusu, čo by malo vedcom pomôcť nájsť najúčinnejšie látky, píše BBC.

  …ale veď tento pokus už praktizovali na SK, tak na čo/koho sa hrajú??

 23. Gates prezradil jeden z hlavných spôsobov, ako zachrániť svet 😀 😀 😀
  https://www.hlavnespravy.sk/gates-prezradil-jeden-z-hlavnych-sposobov-ako-zachranit-svet/2441900

  ja som myslela, že on ho zachraňuje už 5 rokov ??? …a furt nič??

 24. Evropskou unii Štefec označil za neschopnou také v souvislosti s nákupem vakcín proti novému koronaviru.

  „Podle mého názoru je to jednoznačně problém neschopnosti Evropské unie. Kdyby Evropská unie nabízela seriózní a solidní řešení šitá na míru konkrétním státům, jejím reálným potřebám a zájmům, nemusí jít státy vlastní cestou, pokud by to nebylo nezbytné. A v tomto případě Evropská unie nenabízí žádnou přidanou hodnotu. Celkem logicky se hledají cesty, jak zajistit pro svoje občany vakcíny, léky, ochranné pomůcky, dostatek přístrojů pro případ kolapsu lékařské péče a podobně,“ uvedl na téma pořizování vakcíny státy bez souhlasu EU analytik.
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021021413189658-rusove-jsou-ve-vakcinach-spicka-ostatni-se-boji-o-zisky-analytik-stefec-si-podal-evropskou-unii/

  no a preto sa Česi rozhodli obísť EU pri nákupe lieku proti covid-19 …to len tí naši sú poslušní riťolezci..
  Předseda české vlády Andrej Babiš informoval o úspěšném výsledku bilaterálních jednání s firmou Regeneron o nákupu léku proti koronaviru. Podle uzavřené dohody již v březnu Česko dostane čtyři tisíce dávek tohoto přípravku, Babiš přitom zdůraznil, že dosáhnout tohoto cíle se podařilo bez jakékoliv účasti unijních institucí.
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021021713205889-cesko-jako-druha-zeme-v-evrope-nakoupi-lek-proti-covidu-regeneron-pres-eu-by-to-trvalo-jeste-dlouho/

 25. krásn článok:
  Geniálny nápad či bohapustý kšeft?

  V okrese Zlaté Moravce bolo teda počas chladných februárových dní vyhnaných na testovanie 99,60 percent obyvateľov zbytočne! Pri cene 4,5 eur za test, ktoré nakúpil minister hospodárstva Richard Sulík 29.12.2020 a 5 eurovej dotácii za otestovaného, ktoré obce ešte nevideli, minul štát 116 641 eur (bez nákladov v MOM-kách, v ktorých minuli testy za ďalších 11 416,5 eura), a to všetko z prázdnej špajzy, kde sa nenašli peniaze na 13- dôchodky, reálnu pomoc podnikateľom, či dokonca na respirátory a vitamíny! Slovensko je naozaj bohatá krajina, ešte máme ten “slovenský priemysel”…

  Výsledky plošného testovania za týždeň 8.2.-14.2. v “čiernom” okrese Zlaté Moravce vyzerajú nasledovne:
  https://www.eurorespekt.sk/chaos-v-cislach-alebo-farboslepa-vlada/

  zaujímalo by ma a veľmi, ak včerajší SEMAFOR ukázal niektoré nové okresy v čiernej zóne, prečo majú sprísnené opatrenia dodržiavať až od budúceho týždňa??!! …. prečo ak sú tak strašne nakazení môžu sa zatiaľ potulovať týždeň po celom SK?
  Prosím, ak mi to bude niekto vysvetľovať, nech je ku mne veľmi láskavý, lebo asi sedím na nejakom kábliku, že to nedokážem zatiaľ pochopiť.

 26. https://www.naturalnews.com/2021-02-17-lockdowns-masks-destroying-health-children-young-people.html
  Lockdowns, masks destroying mental health of children and young people
  Lockdowny (uzatvorenia), rúška ničia duševné zdravie detí a mladých ľudí

  Masks are killing our children
  Rúška zabíjajú naše deti

 27. https://www.naturalnews.com/2021-02-17-young-nurse-suffers-hemorrhage-covid-vaccine.html
  Young nurse suffers from hemorrhage and brain swelling after second dose of Pfizer’s COVID-19 vaccine
  Mladá sestrička trpí krvácaním a opuchom mozgu po druhej dávke Pfizer COVID-19 vakcíny

  Doctors warn FDA about COVID vaccines causing autoimmune attacks in the heart and brain
  Lekári varujú FDA ohľadne COVID vakcín, že spôsobujú autoimunitné ataky v srdci a v mozgu

  FDA warns that COVID vaccines could cause internal bleeding and organ failure
  FDA varuje, že COVID vakcíny môžu spôsobiť vnútorné krvácanie a zlyhanie orgánov

 28. Existuje takáto web stránka:
  https://vaccinedamage.news/
  Poškodenia z vakcín

 29. https://www.naturalnews.com/2021-02-17-nolockdown-states-fare-better-than-lockdown-states.html
  Report: States that imposed lockdown have more COVID-19 deaths per million compared to no-lockdown states
  Správa: Štáty čo uvalili lockdowny majú viac COVID-19 úmrtí na milión v porovnaní s tými štátmi čo nemali lockdowny

 30. https://www.naturalnews.com/2021-02-16-elderly-population-suddenly-dying-off-for-unexplained-reasons.html
  V tomto článku je uvedené ako dôchodcovia umierajú po Covid vakcíne, ale neuvádza sa, že je to kvôli vakcíne.

 31. https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/tragedie-ve-spanelsku-761-starsich-lidi-zemrelo-v-domovech-s-pecovatelskou-sluzbou-behem-jednoho-tydne-vetsina-z-nich-po-ockovani/
  Tragédie ve Španělsku: 761 starších lidí zemřelo v domovech s pečovatelskou službou během jednoho týdne, většina z nich po očkování

  Stále se objevují hrozné zprávy o úmrtích starších lidí v domovech s pečovatelskou službou. Nejděsivější však je, že smrt většiny těchto starších lidí nastala poté, co byli očkovaní.

Pridajte komentár

*