Profesor z WEF hovorí, že rodičia budú čoskoro potrebovať licenciu, aby mohli mať deti


Print Friendly, PDF & Email

Profesor z WEF hovorí, že rodičia budú čoskoro potrebovať licenciu, aby mohli mať deti

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Profesor napojený na Svetové ekonomické fórum (WEF) vyhlásil, že rodičia budú musieť čoskoro získať licenciu od vlády, aby mohli mať a vychovávať svoje vlastné deti.

Podľa Connora Kianpoura z Univerzity Colorado Boulder, financovanej Svetovým ekonomickým fórom (WEF), budú musieť rodičia pred udelením licencie dokázať, že akceptujú zvrhlú pedofilnú a transrodovú agendu elít.

Vo svojej správe s titulkom „Deti nie sú v poriadku: Rozširovanie úlohy štátu pri výchove“ predstaviteľ WEF tvrdí, že primárnu zodpovednosť za výchovu detí by mala prevziať vláda.

„To by nemalo predstavovať žiadny problém, pretože biologickí rodičia nemajú „žiadne právo“ vychovávať svoje vlastné deti,“ odvážne tvrdí v článku publikovanom v magazíne Journal of Ethics & Social Philosophy.

„Jednotlivci nemajú právo vychovávať svoje biologické deti, ani nemajú dostatočne závažné dôvody, ktoré by odôvodňovali právo na výchovu detí vo všeobecnosti. Keďže tieto práva neexistujú, nemožno povedať, že regulované rodičovské predpisy by ich ohrozovali,“ hovorí Kianpour.

Portál Harbingersdaily.com k téme uvádza:

Pretože rodič nemá právo vychovávať svoje vlastné deti, štát nevyžaduje žiadne „osobitné odôvodnenie“ na zavedenie a presadzovanie „rodičovskej licenčnej schémy“.

Stručne povedané, podľa názoru Kianpoura by rodičia, ktorí nezískajú súhlas vlády, čelili tomu, že štát unesie ich deti.

Na získanie licencie od vlády na výchovu detí si Kianpour predstavuje splnenie série požiadaviek, vrátane testovania, aby sa zistilo, či potenciálni držitelia licencie majú vládou schválené názory na celý rad oblastí.

„Určití jedinci nie sú vhodní na výchovu detí, pretože sú nepríjemne netolerantní k určitým oblastiam a spôsobom života,“ píše.

Predovšetkým považuje nespochybniteľnú podporu sodomie a homosexuality za nevyhnutnú podmienku pre umožnenie rodičovstva.

„Silne homofóbni jedinci nie sú vhodní na výchovu detí,“ tvrdí Kianpour a ďalej hovorí, že „rasisti, sexisti a iní, ktorí sú netolerantní, by mali byť všetci vylúčení z rodičovstva prostredníctvom testovania svojich názorov a následného udeľovania rodičovských licencií“.

Je iróniou, že Kianpourove slová dokazujú, že je bigotný a objektívne netolerantný voči kresťanom, moslimom, ortodoxným židom a miliardám ľudí na celom svete, ktorí nezdieľajú jeho okrajové názory na homosexualitu.

Na určenie toho, či rodičia môžu vychovávať svoje vlastné deti, Kianpour tvrdí, že vládni úradníci by mali vypracovať „štandardy“ pre „rodičovskú kompetenciu“. Vláda by potom vyhodnotila, či konkrétni jednotlivci spĺňajú tieto normy a tým, ktorí ich nespĺňajú, zabránila vo výchove detí.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

V analýze Kianpourových totalitných fantázií líderka podporujúca rodinu Kimberly Ellsová zdôrazňuje dôsledky a nebezpečenstvo tohto druhu eskalujúceho extrémizmu.

„Ak by sa Kianpourove myšlienky brali vážne, mohli by seizmicky narušiť fungovanie rodín a tým aj fungovanie sveta,“ napísaal Ellsová, autorka knihy The Invincible Family (Neporaziteľná rodina).

Žiaľ, aj keď to normálnym ľuďom môže znieť nepochopiteľne, svet, ktorý obhajuje Kianpour, je bližšie, ako si väčšina z nás uvedomuje.

„Nie sme vzdialení svetelné roky od prijatia niečoho takého,“ vysvetľuje Ellsová a poukazuje na nedávnu legislatívu v niektorých liberálnych štátoch. „V skutočnosti je už verzia tejto schémy poháňaná dopredu transgenderovým aktivizmom.“

Kianpour celý svoj dospelý život oblboval daňových poplatníkov v honbe za titulmi z vládou financovaných inštitúcií. Má otrasné názory, ktoré sú bez pochýb okrajové. Ako však Ellsová naznačuje, Kianpourt je súčasťou širšieho hnutia v rámci akademickej obce s cieľom delegitimizovať rodičovské práva a v konečnom dôsledku zničiť rodinu.

Podobne argumentujú aj ďalší prominentní totalitári na akademickej pôde. Profesor práva James Dwyer z William and Mary College napríklad tvrdí, že popiera rodičovské práva, pričom žiada, aby štát nad deťmi úplne prevzal kontrolu.

„Dôvod, prečo existuje vzťah rodič-dieťa, je ten, že štát udeľuje ľuďom zákonné rodičovstvo prostredníctvom svojich zákonov o otcovstve a materstve,“ uviedol Dwyer.

K vytláčaniu rodičov na vedľajšiu koľaj dochádza aj vtedy, keď čoraz viac „akademikov“ financovaných z daní obhajuje „právo“ detí na sex s dospelými.

Ako dokumentuje správa s názvom „The Newman Report“ z roku 2020, tento odporný postoj obhajujúci legalizáciu znásilňovania detí je otvorene šírený vo „výskume“ a novinách rastúcim počtom univerzitných svetoznámych osobností, ktoré zneužívajú peniaze daňových poplatníkov. A deje sa tak už desiatky rokov.

Ale nemýľte sa: títo vyšinutí jedinci môžu byť mimoriadne nebezpeční. V skutočnosti ľudia, ktorí sa pokúšali oddeliť deti od rodičov, mali počas ľudskej histórie vždy zlé úmysly. Či už sú motivovaní zvrátenosťou ako Alfred Kinsey (americký sexuológ) alebo totalitnými impulzmi ako Hitler alebo Stalin.

Títo zvrhlíci predstavujú smrteľné nebezpečenstvo pre deti, rodiny a samotnú civilizáciu.

Záver

Kianpour nereagoval na nasledovné otázky zaslané e-mailom a sociálnymi sieťami:

 • Máte deti?
 • Mali ste zlých rodičov a zlé detstvo?
 • Môžete odhadnúť, koľko peňazí daňoví poplatníci minuli na podporu vašich akademických aktivít?
 • Ako reagujete na obvinenia, že páchatelia zla (perverti, totalitári atď.) sú zvyčajne tí, ktorí sa snažia odobrať deti spod ochrany ich rodičov?

Kianpourove zvrátenosti sú silným dôkazom toho, že je čas od základu prehodnotiť financovanie z verejných zdrojov grotesknej frašky, ktorá sa považuje za modernú „akademickú sféru“.

Bez neustáleho toku peňazí, ktoré vlády kradnú produktívnym občanom, by si totalitári a čudáci snažiaci sa dostať k deťom iných, museli nájsť produktívny spôsob, ako si zarobiť na svoje živobytie. To by dnes pomohlo ochrániť spoločnosť a deti.

Stop Candida

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://genius.com/Bob-dylan-license-to-kill-lyrics
  Gladys Knight – Licence to kill.mp3
  https://ulozto.net/file/h8LPENTocY6w/gladys-knight-licence-to-kill-mp3#!ZJMyAQR2ZzIyZwquLwWxZJRlMzZlZap2JJARqJSxBJcFLmOuLD==
  ————————-
  8 mm-(krimi)-(1999)–cz-dabing
  https://prehrajto.cz/8-mm-krimi-1999-cz-dabing/607c2e4c70748
  ——————
  Zjednoduším – vhupneme tam a zabijeme ich!

 2. Israismael

  ,…….ale toto im nemôže prejsť…..čo urobí naša vláda v máji 2024?
  https://gloria.tv/share/g8yMJxV8p3TT3yjzyLkY3DbEJ

  • Stačí, že sa k moci dostanú deviatni z Progresívneho Slovenska a všetko môže prejsť. V USA už majú niekde zákony, že ak rodičia nesúhlasia s operáciou na zmenu pohlavia svojho dieťaťa, tak im ho odoberie sociálka.

   • Israismael

    No však to je čisté temno na zemi PS ,SAS ,Matovicovci …ale paradoxne kričia že toto je temno vláda ..Aké úsmevné ,že keď temno takto kvika a poukazuje na súčasnú vládu …Oni sú už prekuknutí dávnejšie devianti , že s kým spriadajú nitky vo svete(s globalistami ,certami a diablami ) ..Charakterom a dušou sa preukazujú ..či Smer kradol či nie ,to nie sú navazujuce nitky k temnotam ,ktoré strhnú ľudí do tmy.. Duch /duša to sťahuje dole – a nie ľudské prsty , ruky ak niečo smajznu …

   • Presne to co im nariadi Elita a trochu viac,lebo sa im budu extra pchat do prdele

   • ano a rodicov daju do basy,tuna v Kalifornii

  • Len taká krátka večerná úvaha na tému: VLÁDA (ako-taká..)

   „Vláda je jedna z tých najšpinavších hier na Svete. Existujú však ľudia v nízkom stave vedomia, ktorí sa tým dobre bavia: a to sú prevažne politici. Jedinou zábavou politikov je vládnuť, mať moc, zotročovať ľudí.
   Najväčšou túžbou ľudí, ktorí dosiahli vysoký stupeň Vedomia, bola vízia o tom, že RAZ sa všetkých vlád zbavíme. Bude to najvýznamnejší deň v dejinách ľudstva – v jeho minulosti, prítomnosti, budúcnosti, pretože – zbaviť sa všetkých vlád – znamená ukončiť tú najohavnejšiu hru, ktorú politici hrajú už po celé stáročia.

   Z človeka si urobili obyčajnú šachovú figúrku a vytvorili strach. Ľudia sa boja, že bez vlády nastane anarchia, zmätok a chaos, všetko bude zničené. A najdesivejšie na tom je, že tomu nezmyslu stále veríme. Pozrime sa na posledných 5 tisíc rokov. Vieme si predstaviť, že by bol Svet na tom horšie, keby neexistovala žiadna vláda?
   Že v akom zmysle? V čase troch tisícročí bolo vybojovaných 5 tisíc rôznych vojen. Myslíme si, že nebyť vlád, bolo by to horšie, že by mohol vládnuť ešte väčší chaos, že by boli páchané ešte väčšie zločiny? Čo vlastne tieto vlády urobili? Neurobili pre ľudí vôbec nič, okrem toho, že ich vydierali majetkovo, zdierali finančne, pracovne, vydierali strachom a štvali vojensky proti sebe.
   (Viď súčasnú situáciu na UA, Gaza, Sýria..,ale vôbec celú Zem, v akej kataklyzme sa v t.č. nachádza).

   P.S.1 – Vlády máme samozrejme, tie – „naše“, akože – národné, potom je tu globálne riadenie sveta cez USA, UK, tzv. Západ (EÚ, NATO, OSN, WHO, WEF), ďalej sú tu rôzne skryté-utajené žido-vlády – byť s vysokým dopadom na obyvateľa planéty, ako je napr. Bilderberg, Trilaterálna komisia (Pozn.: od 5.11.2023 za zavretými dverami zasadala v Prahe s účasťou Fialu + PePa), Ilumináti, Satanisti, Cirkvi a možno by som skončila niekde „hore u Mimoňov“ – Reptiliánov, Archontov, odkiaľ prúdia pokyny, smerujúce na „zemský povrch“, pokyny, ktoré sú v zásadnom rozpore s akýmkoľvek človečenským Dobrom..
   Naopak – otázka pre nich znie:
   Akým najrýchlejším a pritom sofistikovaným spôsobom zdecimovať počty obyvateľov tejto planéty (WW3), v ďalšom prípade, ako cez UI – zotročiť zvyšné obyvateľstvo Zeme.

   P.S:2 – Ale, našťastie, už nie všetko sa deje podľa ich perverzných plánov!! Veľký vedomostný, komuniktatívny a sociálny „škrt cez rozpočet“ im spravil „ICH“ – Internet..

   • Israismael

    Ajša …Všetko čo sa zaoberá vyššou politikou je väčšinou pôsobiace na zemi a vo vládach bezduché ..Sú to prázdne klasy a v tých funkciách pôsobia výlučne rozumarskym spôsobom prejavovania sa ,a teda bez ducha ..Áno každý človek má a musí mať rozum však jasné ,ako by sa prejavoval ,ale má aj živého ducha(neuvedomuju si ho ľudia),a pokiaľ nedostane ľudský rozum aj ,,palivo,, zo živého jadra človeka ,čo je teda samotný živý ľudský duch=cit ,tak je amen..koniec…A dnes to tak preto vyzerá zo svetom ,ako vyzerá,lebo vedú nás týmto svetom čistí rozumari ,politici ktorí sú nebezpečnou sektou rozumbratstva a vedú nás do zničenia…Bez prepojenia a pôsobenia ducha smerom k rozumu je to tak ,že nám hrozí konečná ..Hrozia vojny ,,vraždenie ,mučenie ,otroctvo ,nesloboda ,väzenie,apokalypsa…A iba nemnohí ľudia zvitazia ,pretože nezakopali svoju hrivnu (SVOJHO DUCHA)..Porazia temno ,pretože spoznali Svetlo cez Pravdu .(Vo Svetle Pravdy )

   • Nechcem Vám brať ilúzie, ale ak by ste vedeli, ešte viac aj o znova súčasných opäť zvolených – Z núdze cnosť. Bolo by Vám tiež nevoľno od žalúdka. Kamoši z mokrej štvrte boli, či už kukláči, s i s, n b u a pod. a aj ja som mal ilúzie…och, niekedy lepšie nevedieť, ale čo už. Je to hra.

    Každý sme tu sám za seba, individuálne a aj sa bude pekne budeme zodpovedať. Z tohto pohľadu sa javí naozaj socík ako to „najfunkčnejšie“ obdobie, čo sme momentálne zažili, ale aj to len preto, že bola všade „kontrola a strach“ z režimu, a nie preto, že by sme boli tak uvedomelí. Tí čo vtedy vládli, vládnu do dnes, oni mali milióny na kontách a telefónne čísla a kontakty, kradli a mali moc vtedy a v „demokracii“ mohli začať kradnúť ešte viac. Veď odkiaľ prichádzajú všetci Tí politici ? Z nejakej inej dimenzie ? Prichádzajú s pomedzi nás. Si ich akože dobrovoľne ľudia volia. Táto spoločnosť ich vyprodukovala, rodina, školy, prostredie.

    Budeme ešte všetci velice prekvapkaný, čo zažijeme…

    …aby sme si dobre zapamätali, že nabudúce, už troška ináč…možno…alebo koľko krát to ešte zopakujeme…v nekonečne relatívne času dosť.

    Žiaden Budha, Lao´C, Konfucius, Ježiš to nespraví za nás, oni len ukázali cestu, ale kráčať po nej sa rozhodujeme my sami…

    Žite najlepšie ako viete a žite každý deň, ako by to bol Váš posledný deň, lebo neviete dňa ani hodiny…

    Nič nebude zabudnuté, toto je tak dokonalý systém výučby, že ani páru ešte stále nemáme…

    • Miroslav Čižmár
     • V zmysle sebacenzúry – dobrovoľnej cenzúry, existuje aj sebaotroctvo! Viac demokracie znamená viac sebaotroctva – dobrovoľného otroctva! Komunisti tomu hovorili uvedomelý budovatel. Fuj!

     • Miroslav Čižmár

      Demokracia dovolí človeku povedať svoj názor, ale nie ho realizovať. Totalita nedovolí ani diskusiu.

     • holistický prístup

      MČ,

      démos = slobodný ĽUD (ľudina = nie človek) vlastniaci OTROKOV = OTROKÁR!!!
      kratos = vláda
      demokracia = vláda nečlovekov = vláda OTROKÁROV (vlastniacich OTROKOV)

      Tak ako je to teda s tou demokraciou?!? – stále túžiš po „viac demokracii“?!?

     • Miroslav Čižmár

      hp

      Otrok je človek, ktorý pracuje na cudzom majetku. Dnes sa tomu hovorí zamestnanec.

    • holistický prístup

     Kratos je v řecké mytologii zosobněním božské až démonické síly a je synem Titána Pallanta a jeho manželky Stygy. Kratos a jeho sourozenci Níké („vítězství“), Biá („násilí“) a Zélos („úsilí“) jsou zosobněním vlastností nejvyššího boha Dia. Poprvé je zmíněn spolu se svými sourozenci v díle Theogonia básníka Hésioda. Podle něj se Styx postavila na Diovu stranu a přivedla sebou všechny své potomky, v odměně za to je Zeus vzal na Olymp a poctil je vznešeným postavením. Kratos a jeho sestra Biá se proslavili svým vystoupením v úvodní scéně Aischylovy tragédie Upoutaný Prométheus. Vystupují v ní jako Diovi zástupci a vedou na scénu zajatého Titána Prométhea. Kratos přinutí boha kovářství Héfaista, aby Prométhea připoutal ke skále jako trest za jeho krádež ohně.

     Jsou na Olympu stále přítomni vedle jeho nebeského trůnu, podobni okřídleným andělům. Tuto trojici doplňuje ještě Níké, která je ovšem označována jako bohyně. Kratos nekompromisně nutí k chování podle svých suverénních pravidel.

     Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kratos (síce wiki nemusím, ale …)

     • holistický prístup

      Tak, ako je to s tou „slávnou“ demokraciou, po ktorej tak voláte, ktorej sa vám žiada stále viac a viac a viac … ktorej sa vám stále máli, máli, …, máli?!? Stále sa vám mália ťažké okovy a pýtate si ďalšie a ďalšie?!?

     • Fuj HP – toto mi pripomenulo hypnózu – „A tvoje ruky sú stále ťažšie a ťažšie, a tvoje viečka sú stále ťažšie a ťažšie…“ Fuj až ma striaslo! Ono je to naozaj hypnóza!

     • holistický prístup

      Áno, Maroš – volajúci po VIAC demokracie sú skutočne v hlbokej hypnóze sami seba označujúc za prebudených – tak čo s tým?!? Babo raď.

     • holistický prístup

      Maroš,

      presne o tom je to: „Opakovaná LOŽ sa stane pravdou“ – je to o hypnotizovaní – rovnako ako to v tunajších diskusiách predvádzajú sektári.

     • Miroslav Čižmár

      hp

      Reagujete na niečo, o čom máte mylné informácie. Nevolám po demokracii, iba rozlišujem medzi demokraciou a totalitou. Dal som sem odkaz na Krylovu pieseň o demokracii s kozmetickou vadou, ale asi ste si ju nevypočul, inak by ste tak prudko nereagoval.

   • Ajsa,to nie je pravda,ich plan pokracuje ako Svajciarske hodinky.Internet sluzi hlavne im a ak sa Otroci len trosicku vzburia,atd. uz maju ine kladiva na zotrocenia,ideme uz do WW3 a po nej nabozenske vojny. Po zdecimovani sveta a desperacie,predstavia Satana ako boha svetla a dokoncia novy svetovy zidovsky poriadok,bez suverenity narodov,hranic, hotovosti,vlastnenia,atd. Otrokov napojenych na Masiny(AI),maximalna zivotnost 45 rokov (Rahm Emanuel)

   • Ajsa,to nie je pravda,ich plan pokracuje ako Svajciarske hodinky.Internet sluzi hlavne im a ak sa Otroci len trosicku vzburia,atd. uz maju ine kladiva na zotrocenia,ideme uz do WW3 a po nej nabozenske vojny. Po zdecimovani sveta a desperacie,predstavia Satana ako boha svetla a dokoncia novy svetovy zidovsky poriadok,bez suverenity narodov,hranic, hotovosti,vlastnenia,atd. Otrokov napojenych na Masiny(AI),maximalna zivotnost 45 rokov (Rahm Emanuel).

  • Týka sa to 193 krajín, ak si to odsúhlasia väčšinou , tak si nepomôžeme.
   Počas pandémie Covidu strácali WHO na dôležitosti pretože krajiny si pandémiu riadili sami. Nakupovali si rúška, rukavice, dezinfekciu atď. určovali si sami locdowny, nakupovali vakcíny, testy. A tým WHO strácalo na dôležitosti, chcú mať všetko pod kontrolou o všetkom rozhodovať len oni.

   • Nie je to celkom pravda. Aby nejaká zahraničná zmluva bola záväzná aj u nás, musí byť ratifikovaná naším parlamentom. Ak by si WHO niečo väčšinovo odhlasovala, neznamená to, že je to automaticky záväzné aj pre nás a že naša polícia by to u nás vymáhala.

    • Israismael

     Tak už bude záležať len na našej vláde ako sa zachovajú…Ak to naši neschvália ,tak im budú hroziť globalisti z WHO všelijakými sankciami ,obstrukciami ,vyhrážanim ,odstránením a pod … ,Pretože to je ich hlavný program ako ovládať ľudí globálne po stránke ich ,,, dobrotivej(fuj) zdravotnej agende ,,,

     • To je pravda, robili by nám problémy. Tiež je pravda, že ak by vládli progresívci ale aj matovičo-hegerovci by si šli nohy dolámať , aby to hneď podpísali. Všetci politici 193 krajín by si mali uvedomiť že o ich obyvateľoch chce rozhodovať niekto iný a oni sa tým zbavia zodpovednosti za ich zdravie a ktovie čo ešte.

     • dá sa to aj naopak

    • Áno, fakt som zvedavá na statočnosť (bez úvodzoviek) našej súčasnej vlády + NRSR, ako v danej veci všetci zahlasujú.

     P.S. MUDr. Kotlár zo SNS už skôr avízoval, že je zásadne proti danej zmluve WHO.

     Už som tu tiež písala, že chce prešetriť Matovičové covidové zločiny v SR.
     A až teraz sa ukáže, že čo sú myšlienky, čo sú slová a čo sú skutky. Proste – čakám na tú harmóniu predvolebných sľubov.. A pritom, fakt – veľmi im držím palce. Lebo – chcem tu vidieť – Človeka!

    • Keby aj bola ratifikovaná parlamentom, pre mňa to neznamená, že to budem akceptovať. Prečo by som sa podvoľovať zločineckým pravidlám nastaveným proti človeku? Pre mňa na Zemi neexistuje autorita, ktorej by som sa podvolil, keby odo mňa požadovala čokoľvek, čo ja uznám že mne škodí. Jediná autorita je Stvoriteľ a jeho pravidlá.

     • Ono je to všetko len delegovaný nátlak, takže záleží na každom stupni, ktorý toto dokáže zastaviť – odmietnuť. A preto útočia na vnútornú slobodu a vnútorné rozhodovanie, ktoré chcú paralyzovať. Hypnotizujú nás demokraciou a v jej mene nám berú slobody a vôľu.

   • Galaxia andromeda

    Netyka sa to nikoho. Nato aby nieco taketo mohli realizovat by malo byt referendum v kazdej krajine. Co myslite akoby to dopadlo???
    To ze to robia cez nastrcenych pajacov ukazuje iba jedno ze to nie demokryticky postup ale fasisticky postup oligarchov( mocnych ktorych nikto nikdy nevoli). Zalezi na ludoch co prijmi jedemokraticke fasisticke ketody alebo budu bojovat za skutocne ludske hodnoty a demokraciu. V ziadnej demokracii nezijeme ani dnes 150 panakov nie je vlada ludu ale vlada oligarchov!!!!

 3. Hore sa rozhodnú že toto divadlo skonči a ono sa to skonči. Nebude to ani 1 x . Takže ľudia šup šup polepšíme sa )

 4. Mohlo by sa páčiť…
  (Gladys Knight & The Pips) 70’s Funk ‚n‘ Soul Classics [18] Best Thing That Ever Happened To Me.mp3
  https://ulozto.net/file/cKA1Qt50W3GN/gladys-knight-the-pips-70-s-funk-n-soul-classics-18-best-thing-that-ever-happened-to-me-mp3#!ZJWyZQR2AzZ5BGt0BQD4MwuzZwOvL05UZ1qCZ29nFREIpmV5Zt==
  ——————–
  Ja len, že kde sú tie roky, keď sme boli ešte ľudia s dušou?

 5. Internet zdegeneroval zaockovanych a dokonca aj nezaockovanych.Internet degeneruje detsku mysel, manipuluje ju a programuje, Internet vychovava deti. Kazdy rodic, ktory sa nevenuje svojmu dietatu, a je rad ked dieta mu da pokoj po robote prilepene na pocitaci, telefonu atd je totally kreten…. Lidia nechavali svoje deti ockovat zo strachu, lebo I’m televizia, radia a internet zdegenerovalo Ich mozogy… Uz teraz je detska mysel programovana k homosexualnym a pedo zvratenostiam pomocou YouTube a ich zdanlivo neskodne vyzerajucich detakych show, programov, rozpravok, hudbe, a pocitacove hey programuju mozgy ku genderismu, kedze si mozte vybrat, co gcete hart za zenske alebo muzske pohlavie.. Slova su magia.
  Ospravedlnujem sa za slavu slovnu zasobu..ale to to je fakt. COVID a injekcie su len oj.eb… Tak Nas sfanatizuju pomocou AI internetu a pocitacu, ze sa Sami vyvrazdime medzi sebou… Covid je kkt..OK par lidi umrelo, ze nedostali adekvatnu liecbu.Par ludi umrelo na ockovanie, minimally zlomok…Pravda je uplne ina .. psychologia je magia.Psychologovia, sociologovia a hypnotizeri pravuju pre reklamne agentury… Treba si udrziavat zdrave vztahy. Nikdy netreba dietatu klamat, ani ze jezisko alebi Santa nosi darceky..Deti niesu hlupe oni to citia. Cim viac sa I’m klame, tym viac pada autorita rodica…

 6. Sme programovany uz nie televiziou, ale internetom. Deti vychovava YOU TUBE (JEW TUBE) a ano je to vina rodicov, ktore na ne seru…. a rodicia su denno denne nonstop na YouTube, socialnych sietach atd…tiez….proframovany, hypnotizovani… My ktory vieme po anglicky, vieme aku massivnu hypnozu a manipulaciu mysle robil Walt Disney, Hollywood atd. Vsetci slovensky herci maju v tomato sialenstve prsty a takmer vsetci hudobnici, reziseri, producenti atd hip hop, rock music and atd… Tak ako lekari zabijaju telo, Psychologovia spolupracuju na reklamch, rozprqvkach, filmoch a ti zabijaju pre profit moralnost a zdravy usudok. A transformuju heterosexualitu do bisexuality…bisexuality do pedofilie…

 7. Najhorsie na Tom vsetkom je, ze mozme urobit PRD…Poznam to z vlastnej skusenosti. Clenovia mojej rodiny niesu zaockocany, ale ak I’m rozpravam, ze nech sa venuju svojim detom a nech s nimi travia cas a ucia ich… Vysvetloval som I’m o co tu ide , tak sa so mnou prestali kontaktovat… A to ma boli najviac, ta ich totalna ignoracia, nevedomost a tie blbe ruzove okuliare na ociach.. Koli tomu vlastne aj pijem alkohol…Neviem si vysvetlit, ako je mozne, ze iba ja jediny z celej rodiny dokazem vidiet cez tie masky showbiznisu atd…PS najviac skody na slovensku vytvorila kapela KONTRAFAKT… sami to aj spievaju…tak ako su holywoodske celebrity ovladane illuminati, tak aj slovenske celebrity su ovladane illuminatmi, ruku do ohna ze Rytmus je slobodomurar

  • Rytmus Slobodomurar ktory sa nechal vytrtkat do zadnice starsimi slobodomurarmi, ( ak samozrejme nevstupil do ,,organizacie,, pomocou satanistickych ritualov a tie su ovela horsie , ako sa nechat vytrtkat do zadku na kameru, za ucelom penazi a moc ktore mu dali a on noeje jediny.) Rytmus je priekupnik a ovlada ten hip hop biznis tiez, NATO aby vam ti Satanisti dali pravo vstupit do financneho biznisu, NATO sa vyzaduje obeta= detska obeta, ktora sa nakruca na video, a drzi sa v tajnosti any ich posluchal na slovo. Preco vela celebrit prislo o svoje deti, rodicov, partnerov pri nejakej tragickej udalosti????.. Jeffrey Epstein a jemu mnoho podobnych ktory maju nakrutene video ako bohati , vplyvni a celebrity zneuzivali deti na jeho ostrove…

   • Rytmus je vyložene progresívcami dobre platený rozkladný živel, ktorý na to zneužíva pop kultúru – ktorá sama o sebe nie je problém – je to len kultúrny prejav ľudí žijúcich v mestách – to v mestách už neplatí kvôli prepojeniu vidieka s médiami. Pre mňa je zdravý hip hop úplne normálny – v danom prostredí. Má dokonca aj národný charakter – nájdeš ho aj vo folklóre – kto sa v hip hope môže rovnať naším Detvancom?! Ho hó!

    Rytmus je prasa žijúce z idiotov a rovnakých prasiat! Ale veď toto chceme! Jebe jebe!

    Teraz inak – výroba tzv. zvieracích typov psychiky. O tom to je – to sú aj tie ultimátne zápasy v klietkach. Rytmuis vyrába hovädá „hudbou“. Ko.ot s vytetovaným Kristom na hrudi a s hrubou zlatou reťazou na krku. Všetci na to pozerajú, ale nikto nevidí.

  • mariankosmac

   Ja už sa (d)o nikoho nestarám a nebojím a prestal som aj piť alkohol (takmer). Nech si ludia sami tvoria osud, tvoria si blbú budúcnosť ale aj to je ich (síce nevedomá) volba a nedá sa s tým naozaj nič robiť, najskôr asi potrebujú dostať facku od reality aby sa prebudili. A možno im ani tá facka nebude vadiť.

 8. Miro Jaros= izraelsky zapredanec… satanista. Slovensko hlada superstar, na kastingu povedal , ze akurat prisiel z Izraelu kde pomahal bojovst za prava homosexualov, dnes pomocou temnej psychologie, manipulacie (cierna magia) oblbuje deti pomocou svojej hudby( zasifrovane slova)

 9. YouTube slovenski Naked Bananas neustale v ich videach propaguju homosexualiu, preco??? Lebo peniaze…Oktagon organizacia ktora na slovensku prezentuje a vytcara z bitkarov a agresorov Hrdinov…Pomocou UFC , Oktagon to na programuje byt viac agresivnymi, voci druhym atd. Ja vazne do toho vidim a zaoberam sa tym od 15 roku zivota…View ze pisem ako madar a ze moja slovna zasoba je mala, ospraveslbujem sa.

 10. David icke a Pravda ta ma oslobodit,,,They Live,, MK Ultra,,, program Monarch atd atd…

 11. Studujete Jimmy Savile vplyvny reporter pre BBC ,obrovsky filantrop, a priatel ,,,britskej,, kralovskej rodiny..Princezna Diana bola pod vplyvom MK ULTRA, akoje vacsina deti tzv,,elit, bohatych, celebrit. Ona Bola zavrazdena, koli tomu , ze prezradia, ze clenovia kralovskej rodiny niesu ludia..Ona videla ako onni mucia, zneuzivaju a napokon konzumuju deti pri satanistickych ritualoch…

  • A ví to o královské rodině lidi ve VB? Když vidím na fotkách,jak jsou přímo u vytržení z Windsorů.
   Levoboček Harry asi s nimi moc nepeče.

   • Jimmy Savile, znasilnoval deti v nemocniciach, bol velmi blizkym priatelom terajsieho Krala Britanie.Jimmy Savile sa mohol pohybovat po palaci, detskych nemocniciach a detskych domovoh ako sa mu zachcelo. princezna Diana ho neznasala. Briti ako multi culti narodnost je totalne v p .. No a Anglicania su najsprostejsi narod na svete. Slobodomurarske lodge takmer v kazdom meste… Ten narod je totalne dusevne mrtvy.Uplne vygumovani ludia su to. Velka Britannia je top leader v obchodovani s ludmi a detmi. Kraj kde je najvacsie mnozstvo ludi, ktori boli sexualne zneuzivani za dietata. Ak ste si mysleli , ze na slovensku je policia, sudnictvo skorumpovane.Tak anglicka policia, sudnictvo atd je daleko pred slovenskom v korupcii.

    • Podla officialnych statistych 97% britskej populacie ( vratane cudzi cov) je zaockovana..to uz o niecom hovori. V kazdom meste je obrovske mnostvo drogovych dilerov. Mesta su preplnene drogami. Od Roku 2020 som pracoval v takzvanej miesnej Food banke ( jedlo pre socialne slabsich zadarmo).Sam som skoncil na ulici ako bezdomovecv roku 2022, spoznal som vela bezdomovcov, 90 % mladych bezdomovcov a narkomanov na ulici, pochadza z detskych domovov, ktory boli v docastej starostlivosti v nahradnych rodinach, jedno maju vsetci spolocne za dietata boli sexualne zneuzivany… Ak si myslite, ze na slovensku je chudoba, to nieje nic v porovnani s UK.

     • Dovod preco Velka Britania v roku 2004 otvorila brandy vychodoeuropanom, je aby spomalila degeneraciu naroda. Zatial som stretol len Poliakov vo Velkej Britannii ktori vedia o co vo svelte ide a co sa chysta.

     • Angličan – bezdomovcom budeš aj pri návrate na „komfortnejšie“ Slovensko. Neuvažuješ o premiestnení sa do nejakej „hipie“ skupiny do Španielska? Predsa len teplejšia krajina. Samozrejme aj tam sú problémy s migrantmi – ale bieli nakoniec držia spolu. Španieli toho invázívneho /Mauri, Francúzi/ zažili veľa a tiež boli kolonizátormi – myslím, že by mohli mať zdravý pohľad na realitu – aj keď ich globalisti tlačia tiež. Teplo je fakt dôležité – zvlášť ak si uvedomíš, že starneš a niečo s tým musíš urobiť.

     • mariankosmac

      Teplo nerobí ludskému organizmu zrovna dobre a už vôbec nie starším luďom. Tiež treba brať do úvahy globálne oteplovanie/ak existuje/ – o niekolko rokov bude v španielsku peklo a bude to práveže migrovať odtial doprdele do chladnejších krajín, ostanú tam tak akurát tí teplomilní migranti. Kvôli horúčavám majú Španieli poobede trojhodinovú pauzu, takzvanú siestu.

 12. Sranda je ze pred nedavnom bol prepusteni jeden politik, ktori si odsedel 9 mesiacov ( z 18 mesiacov) za sexualne obtazovanie nastrocneho chlapca. Po prepusteny dostal 14 000£ z penazi danovych poplatnikov… Je to tu sami narkoman, buzerant a s pedofilmi sa tu roztrhlo vrece …

 13. svatoslav butora

  Myslím si, že tento komentovaný článok celkom jasne ukazuje, že inštitúcia WEF má licenciu na yebnutosť.
  Preto sa na ich licencovaných yebnutých názoroch na nimi yebnutú výrobu licencovaných detí a na nimi yebnutú dekarbonizáciu života a na nimi yebnutú politiku zmeny dobre fungujúcej atmosféry Zeme na atmosféru modifikovanú nimi licencovanou yebnutou skleníkovou klímatickou „zmenou“ netreba dívať ako na úlet z rozumu, ale ako na licencovanú Globálnu Yebnutosť …a tí, čo ich licencova-nú Globálnu Yebnutosť nepodporujú musia byť izolovaní a nacistickými veličen-stvami“ Yebnutej Licencovanej Globálnej Svetovládnej Moci (WEF a spol.) značení za nehodných života v ich yebnutom licencovanom „šťastnom“ nacistickom svete.

  • Miroslav Čižmár

   Nie je to len o nacizme. Čína robí to isté s Ujgurmi. Každá totalitná ideológia vychováva svojich pionierov. To isté sa dialo aj v niektorých monarchiách. Kráľ vydával povolenie na sex.

   • Židomarxizmus ovládol feudalizmus! FUCK je akronym pre právo prvej noci pre kraľa Anglicka. Bolo to odstránené Chratou Magnou, ale FUCK ostal v povedomí stále. V našom povedomí „Jebať to!“ Maďari „Bazmeg!“ – akože aj ja to môžem jebať – ostalo ako kultúrny prvok.

    Židia sňatkami so šľachtou ovládli anglickú korunu a šľachtu v Európe. A tak sa tieto záležitosti premietli do záujmov žido-anglosaských slobodomurárskych lóži, a cez illuminátov do nimi objednaného marxizmu, ako ovládača. No – a dnes máme dôsledky – že tak ako kráľ kedysi rozhodoval o sobášoch /z majetkových a teda moenských – spojeneckých-vazalských dôvodov/ – dnes o tom chce rozhodovať globálny marxistický žid a jeho poskok.

 14. Je čas celkom prestať financovať tento neskutočný bordel a vytvoriť si nový, lepší, alternatívny svet. Sme v prechodnej dobe, nejako to musíme ustáť.

 15. holistický prístup

  Len nahlas začali kričať to, za hoho-čoho považujú ČLOVEKA v zmysle svojich „protokolov kniežat TEMNOTY“ – za zvieratá – presne takto sa správajú k zvieratám – od človeka k „ľudským zdrojom“ … až po otvorené deklarovanie svojich temných chorých chúťok …

 16. Vyzerá, že história sa bude opakovať a na obydlia rodín môžucich mať deti sa znova bude písať FUCK alebo jeho ekvivalent…. Toto nesmieme dopustiť!

  • Málo ľudí vie, čo znamená FUCK, že je to oznam, že práve zosobášení očakávajú /možnosť/ uplatnenie si práva prvej noci kráľom – „Nevstupovať, možno tu práve kráľ jebe nevestu!“.Inak právo prvej noci bolo aj v našom priestore – poznáme to ako „Zostane to v rodine“ – keď boli pochybnosti o plodnosti potomka – mrzák, aj z vojny – decko mu urobil otec, alebo strýko.

   https://www.dobrenoviny.sk › c › 139139 › katarina-nadaska-svadba-v-meste
   Etnologička: Právo prvej noci kedysi patrilo svokrovi, na vidieku …
   Právo prvej noci patrilo svokrovi alebo zemepánovi. Právo prvej noci sa objavovalo už v staroslovanskom období. A zaujímavosťou je, že „defloráciu nevesty mal spraviť otec ženícha a nie samotný ženích. Bol to taký zvyk, rituál, ktorý odznel,“ vysvetľuje etnologička.

 17. Přečetl jsem asi plovinu textu, dále jsem od nervů nemohl. Jsou to sráči! Stejně jako VEŠKERÁ POLITIKA JE POUZE DIVADLO! VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM!!

 18. Mozeme mat proste vladu aku len chceme! Vsetci sluzia jednemu panovi a nie narodu! Tu je dokaz:
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/11/k-zavedeni-digitalni-identity-eu-zbyva-posledni-krok-video/ ! FARIZEJI!!! 🤮🤮🤮

  • Debilní slovenskí ajťáci budú prví vývojari, ktorí vyvinú ID „obojok“! Lebo sme kreatívni! Ku.va!

   • Vôbec by ma neprekvapilo, keby ho už ESET mal – vyvinutý..

    • Takto. Oni to vyvinuté majú – teraz hľadajú aplikácie /implementáciu/ do konkrétne používaných predmetov – aby ich ľudia prijali. To je to isté, akým spôsobom do vás narvať „vakcínu“.

 19. holistický prístup

  Ako na zavolanie – stupňujú to – po Alfie Evansovi:

  Sudca zamietol ďalšiu liečbu vážne chorého britského dieťaťa mimo krajiny

  Britský sudca zamietol žiadosť rodičov Indi vziať svoje kriticky choré dieťa na liečbu do Talianska napriek tomu, že talianska vláda jej udelila núdzové občianstvo. Sudca Robert Peal nariadil, aby bola Indi vo štvrtok o 14.00 miestneho času odpojená od prístrojov. Informuje Live Action News.

  Osemmesačné dievčatko Indi Gregory bojuje so zriedkavým mitochondriálnym ochorením. Jej rodičia Dean Gregory a Claire Staniforthová vedú súdny spor s lekármi z Nottinghamskej univerzitnej nemocnice NHS Foundation Trust, ktorí tvrdia, že pre Indi sa nedá nič robiť a že by mala byť odpojená od prístrojov na podporu života a dýchania.

  “To, že nemocnica a britské súdy jednoducho ignorovali ponuku talianskej vlády, je hanebné,” povedal Indin otec Dean Gregory, ako informoval Christian Concern. “Vyzývam britskú vládu, aby umožnila Indi prísť do Talianska skôr, ako bude neskoro. Ako otec som nikdy v živote o nič nežiadal, ale teraz prosím britskú vládu, aby pomohla zabrániť tomu, aby našej dcére zobrali život.”

  Rodina uviedla, že sa proti rozhodnutiu odvolá. Jej rodičia, ktorých zastupuje Kresťanské právne centrum, požiadali o prevoz Indi do Ríma, kde lekári v detskej nemocnici Bambino Gesu súhlasili s jej liečbou. Sudca Robert Peel však túto žiadosť zamietol a rozhodol, že je v “najlepšom záujme” Indi zomrieť v Spojenom kráľovstve namiesto cesty do zdravotníckeho zariadenia, ktoré by jej mohlo dať nádej na život.

  “Nič nenasvedčuje tomu, že by sa prognóza Indi liečbou v taliansku priaznivo zmenila,” uviedol sudca.

  Otec maličkej Indi, Dean Gregory, s tým nesúhlasil. “Nechápeme, ako je v Indinom “najlepšom záujme” , aby bola prevezená do hospicu alebo domov, kde by mohla zomrieť, keď máme túto skutočne skvelú ponuku z Talianska a z nemocnice, ktorá je ochotná jej pomôcť a liečiť ju,” povedal. “Máme dvoch odborníkov, ktorí sa zhodli na tom, že práve naopak, v jej “najlepšom záujme” je absolvovať túto liečbu.”

  Indin otec tiež kritizoval zdravotné zákony Spojeného kráľovstva, ktoré mu zabraňujú robiť to, čo považuje za najlepšie pre svoju dcéru. “Ako rodičia by sme mali mať viac práv pre svoje dieťa. Lekári nie vždy postupujú správne. Špecialisti na jej stav sa s inými lekármi hádajú – a to vás núti premýšľať, či je to v najlepšom záujme Indi alebo lekárov,” povedal.

  “Cítim sa zahanbene, že som Brit, keď existujú iné krajiny ochotné uskutočniť jej liečbu a tu jej ani len nepomôžu.” Vraví Indin otec.

  “Zákon je tu na to, aby chránil život a najzraniteľnejších členov našej spoločnosti. To, čo sa deje v tomto prípade, predstavuje veľmi znepokojujúci precedens, pokiaľ ide o túto zásadu,” povedala Andrea Williamsová, výkonná riaditeľka Kresťanského právneho centra. “Je veľmi znepokojujúce, že sa môže o dieťati rozhodovať proti vôli rodičov, keď majú k dispozícii alternatívnu liečbu. Presun Indi do Talianska nepredstavuje pre daňových poplatníkov ani NHS žiadne náklady,” dodala.

  V sobotu dvaja sudcovia na odvolacom súde zamietli odvolanie rodičov proti tomuto rozhodnutiu bez pojednávania. Ide pravdepodobne o prvý prípad, keď súd zamietol odvolanie rodičov voči príkazu na ukončenie život udržujúcej liečby ich dieťaťa bez pojednávania.

  Zdroj:
  https://www.hlavnespravy.sk/sudca-zamietol-dalsiu-liecbu-vazne-choreho-britskeho-dietata-mimo-krajiny/3312926

 20. Mňa už na tú potrebu „licencie“ trénovali svokrovci (žiaľ zarytí slušnoludia) keď boli decká malé. Niekedy sme sa s manželkou jeden druhého pýtali čie sú to vlastne decká – naše či ich. A tiež som si hovoril, že som mal vziať rodinu a odsťahovať sa od nich niekam ďalej. Tak strašne mali potrebu ich nie mať pri sebe a mať z nich radosť ale formovať k obrazu svojmu – k obrazu vzdelaného povýšeneckého slušnočloveka, ktorému šťastný život na svete ničia len „Rusi – sovieti“. To potom všetky sympatie – hrané či nehrané idú bokom. Bol to v podstate boj ani nie o deti ale i ich dušu, svetonázor.
  Niektorí ľudia – rodiny nefungujú ako normálni bežní ľudia ale skôr ako nejakí západní agenti a celý ich rodinný život ( aj ten verejný) je orientovaný nie na ich samých ale k tomu aby boli účastníkmi“veľkého“ západného diania, k tomu vetru vanúceho k nám zo západu…
  Takí jedinci – spiklenci a otroci si potom nárokujú meniť s formovať všetko a všetkých okolo seba.

 21. Západní média publikují LŽI, aby ospravedlnila Izraelskou GENOCIDU v Gaze a vymazala historii konfliktu

  https://aktax.cz/zapadni-media-publikuji-lzi-aby-ospravedlnila-izraelskou-genocidu-v-gaze-a-vymazala-historii-konfliktu/

 22. Proč smlouva EU o LGBT představuje zkázu pro Africké, Karibské a Tichomořské země

  https://aktax.cz/proc-smlouva-eu-o-lgbt-predstavuje-zkazu-pro-africke-karibske-a-tichomorske-zeme/

 23. Je mi z toho všeho na blití……

 24. Ďalšia taká zaujímavosť

  https://cz24.news/video-skandal-nejvetsiho-razeni-nemci-rozemilaji-neprodane-a-prosle-potraviny-a-prebalene-do-noveho-obalu-je-prodavaji-ve-vychodni-eu/

  Teraz akože objavili ameriku, a pritom sa to deje už dobrých 20 rokov a každá jedna vláda o tom vedela, len sa tvária, že aké dvojité potraviny a ceny. Paraziti, čo zarábajú 5000 a všetky možné náhrady a príplatky, a to je v podstate temer nič, čo dostávali a dostávajú provízie od svojich páničkov a mecenášov.

  Majú oni na saláme svojich volov-voličov, sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú. Ale fasa sranda bude, keď si to prídu opäť vyskúšať a budú sa čudovať, že čo nám to kto robí, ako sa teraz čudujeme my ?

  Urobím niečo také tomu druhému ? Kto sa ako rozhodne…tak si to aj zažije. Velice dobre je to tu vymyslené a zrealizované.

 25. Nič nemusím, zomrieť musím. Ak na tejto planéte nedôjde v krátkom čase ku zrušeniu akéhokoľvek bankovníctva a akejkoľvek politiky tak musíme z tejto planéty čo najskôr odísť. Planéta Zem=peklo. Do pekla s takou planétou, hľadám si novú.

 26. Hahaha, tak to som prečítala iba nadpis, a dobre som sa zasmiala! Keď tak pozerám okolo seba a vidím tých mladých rodičov, ako zaobchádzajú so svojimi deťmi: to je hrůza! Alebo napr. poznám istý partnerský pár – sú bezdomovci (on aj ona 44-r.), nemajú nič, ona vychudnutá nemá čo jesť, ale zas piť a fajčiť má za čo… Nuž, chudák to dieťa, čo ani v matkinom lone sa nemá dobre a čo bude potom, ak príde na svet?! Ak vobec príde a vobec bude zdravé aspoň zdanlivo, lebo zdravé nemože byť od takej matky! A to isto nie je samo iba toto jedno v mojom okolí… Takže, možno by to ani nebolo až také zlé: mať licenciu na vlastné deti! Hlavne mať na to podmienky – nielen deti robiť, ale vedieť sa o ne aj postarať! Ľudské práva väčšina chápe akosi veľmi zle!!! A povinnosti? Nie sú???

Pridajte komentár

*