Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Koloidné striebro: Vymazané z učebníc, lebo liečilo choroby od syfilisu, tuberkulózy až po ebolu


Print Friendly, PDF & Email

Koloidné striebro: vymazané z učebníc, lebo liečilo choroby od syfilisu, tuberkulózy až po ebolu

Počuli ste už o niekom, koho spaľuje zvnútra? Nazýva sa to Stevens-Johnsonov syndróm (SJS) a je to príšerné ochorenie.

Na celom tele sa začnú tvoriť pľuzgiere až do tej miery, že obeť SJS treba liečiť ako obeť popálenín. A najčastejšie vzniká ako nepriaznivý vedľajší dôsledok liečby bežnými antibiotikami.

Dr. Joshua Zeichner, profesor dermatológie v manhattanskej nemocnici Mount Sinai, vysvetlil:

„V skutočnosti nie ste popálení naozaj, dochádza však k tomu, že máte narušenú funkciu kožnej bariéry.“

Vysvetlil, že sa epiderma oddeľuje od dermy.

Úžasný vedľajší účinok, že? Zeichner dodal, že k reakciám SJS dochádza najčastejšie po antibiotikách a „nanešťastie nevieme nijako predpovedať, u koho tento druh reakcie nastane“.

Prečo je dobré sa vyhnúť farmaceutickej rulete

Kedy naposledy vás testovali na intoleranciu antiobiotík, či ako hovoria lekári na alergiu? Namiesto toho sa vás stručne spýtajú: „Ste alergickí na nejaké lieky?“

Čože? Očakávajú od vás, že máte vedieť, na ktorý zo stoviek liekov na trhu ste „alergickí“, hoci ste žiadny z nich nikdy nemali?

Ak sa chcete vyhnúť nepriaznivým účinkom, mala by vaša odpoveď znieť: „na všetky“. Oveľa lepšie by vám pomohlo koloidné striebro.

Nadmerné používanie farmaceutického antibiotického nezmyslu u verejnosti vyvoláva reklamnými trikmi obavy, že farmaceutické lieky už nezaberajú. Je to spôsobené tým, že mikróby sa ľahšie prispôsobia zložitým syntetickým chemickým zmesiam než jednoduchým zabijakom mikróbov, ako je koloidné striebro.

Vyzerá to ako snaha prehliadať koloidné striebro a udržiavať ilúziu, že len oni jediní vedia vyliečiť nádchu.

A prečo potrebujú vyvíjať stále nové antibiotiká?

Existuje veľa nepublikovaných správ o škaredých vedľajších účinkoch, niekedy chronických a vážnych, inokedy subklinických, ktoré sú dôsledkom užívania údajných záchrancov života od farmaceutického priemyslu.

Obzvlášť to platí pre fluorochinolónovú radu antibiotík. Zvláštne správy v amerických televíznych staniciach priniesli zábery o ich hrozných účinkoch.

Trvalé následky hoc i len krátkodobého užívania antibiotík

Tieto bolestivé, oslabujúce účinky mnohých antibiotík však nie sú len dočasné. Niekoľkých ľudí stálo veľa námahy znova sa vrátiť k normálnemu životu, kým iní trpeli ďalej, alebo spáchali samovraždu.

Viac o nepriaznivých účinkoch fluorochinolónových antibiotík si môžete prečítať TU.

A čím vás budú strašiť ohľadne koloidného striebra?

Stop Candida

Zvyšná časť médií však ďalej hovorí o „modrom mužovi“, ktorý každodenne dlhé roky užíval nadmerné dávky doma pripraveného koloidného striebra, až u neho vznikol zriedkavý trvalý stav kože zvaný argýria.

Čomu sa v tomto prípade nevenuje pozornosť, je fakt, že modrý muž, alebo tiež „tatko Šmolko“, si vyrábal formu koloidného striebra obsahujúcu príliš veľké častice striebra.

Pri vlastnej výrobe koloidného striebra je totiž nutné dodržať isté zásady, ako napríklad správne napätie medzi elektródami, aby boli uvoľnené častice striebra tej správnej veľkosti.

Napriek tomu bol uvedený človek inak zdravý a celé roky nebol ani len prechladnutý. Zomrel po šesťdesiatke na zlyhanie srdca a mŕtvicu.

Tento druh negatívnych správ o koloidnom striebre si najviac vychutnávajú na Wikipédii a ďalších publikačných výstupoch naklonených farmaceutickému priemyslu. Tieto média sú totiž primárne naladené proti prírodnej liečbe a ľudia trpiaci negatívnymi dôsledkami farmaceutických antibiotík ich príliš nezaujímajú.

Ak nechcete kupovať koloidné striebro z obchodu, môžete si vyrábať vlastné. Na internete sa na tento účel dajú zohnať príslušné sady.

Právnici, vymáhajúci odškodné pri pochybeniach zdravotnej starostlivosti, nežalujú prázdne ambulancie

Právnická firma Greg-Jones sa špecializuje na súdne stíhanie farmaceutických spoločností v mene obetí postihnutých nepriaznivými účinkami liekov.

O Stevens-Johnsonovom syndróme (SJS) a blízkej sesternici tohto ochorenia, toxickej epidermálnej nekrolýze (TEN), ďalšom vedľajšom účinku mnohých liekov a antibiotík farmaceutického priemyslu, hovorí firma toto (vybrané z webovej stránky firmy Greg-Jones):

– miera úmrtnosti pri Stevens-Johnsonovom syndróme je 5 %,

– toxická epidermálna nekrolýza môže byť smrteľná až u 50 % pacientov,

– s SJS/TEN súvisí viac ako 200 liekov, najmä antiepileptiká, NSAID (nesteroidné antiflogistiká), penicilíny a sulfonamidové antibiotiká.

Firma Stevens-Johnson si účtuje poplatok až vtedy, keď prípad vyhrá. Musia si teda veriť, že budú úspešní. A nejeden lekár už uverejnil správu o množstve úmrtí spôsobených správne predpísanými liekmi.

Jedným z týchto lekárov je Dr. Barbara Starfieldová, ktorá 26. júla 2000 v časopise Journal of the American Medical Association prezradila, že len americký zdravotnícky systém zabíja ročne 225 000 ľudí – 106 000 z nich ako priamy následok správne predpísaných farmaceutických liekov. Ukázalo sa, že ide o opatrné, nízke číslo.

Ešte viac vyráža dych správa zostavená v roku 2003 Dr. Carolyn Deanovou, nazvaná „Smrť spôsobená súčasnou medicínou“, ktorá uvádza oveľa vyššiu ročnú mieru úmrtí.

Najnovšie vydanie jej knihy Smrť spôsobená súčasnou medicínou uvádza súčasnú mieru úmrtí milión ročne, opäť v dôsledku správne predpísaných syntetických liekov.

Lekárska mafia je správne označenie pre monopol alopatickej medicíny, ktorý klame o takzvaných „alternatívnych“ medicínach liečiacich bez nebezpečných vedľajších účinkov, pričom propaguje svoje škodlivé syntetické lieky.

Záver

Jediným varovaním pri koloidnom striebre je, že ak ho užívate orálne, mali by ste pár hodín predtým užiť probiotikum, pretože ničí nielen patogénné, ale aj niektoré prospešné baktérie.

Niekoľko odborných zdrojov tvrdí, že to nie je nevyhnutné vtedy, ak ho inhalujete pomocou rozprašovača, alebo ho držíte pod jazykom na podjazykovú konzumáciu, a potom ho vypľujete. Obe tieto techniky obchádzajú črevá.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: lightonconspiracies.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Klasická medicina (= vytahování peněz z lidí) je pro nás čím dál víc víc škodlivější. Dřívější lékaři ještě cosi, někteří HODNĚ uměli, ti dnešní jsou až na malé výjimky jenom arogantní namyšlení byznysmani, co mají všeho málo, hlavně volného času a peněz. Ať nám zaplatí, co jsme vynaložili na jejich „studia“ a klidně odejdou do zahraničí.

 2. Mnohé veci máme z tejto spoločnosti a jednou z nich je aj generátor KS – https://www.zappertechnology.sk/?page=zapper-koloidne-striebro&lng=sk

 3. Pari Špekulantka

  Lieky z lekárne majú uvedené dávkovanie. Ako zistím správne dávkovanie u koloidneho striebra pri rôznych chorobách?
  Akú trvanlivosť, expiraciu, má koloidne striebro? Doma mám jedno sedemročné, je to ešte dobré?
  Aká je maximálna celková dávka ešte bezpečná? Je to predsa len ťažký kov, ukladá sa v tele.

  • Jednotlivé produkty sa líšia v koncentrácii, preto pri dávkovaní treba postupovať podľa inštrukcií uvedených na obale toho-ktorého produktu. To isté platí aj pre dobu expirácie.

 4. Ten americký tatko Šmolko robil viacero chýb pri výrobe koloidného striebra (KS):
  Nepoužíval destilovanú vodu, ale vodu z vodovodu, tým vyrábal strieborné soli a nie KS.
  Nepoužíval zdroj prúdu, aby prúd neprestúpil určitú danú hranicu (0,15 až 0,3 mA/ cm2 elektród, takže mal veľmi vysoký prúd a uvoľňovali sa hneď veľké častice striebra.
  Dobrého KS sa netreba báť. V Nemecku liečitelia z Heilbronu pri neliečiteľných infekciách pľúc a močových ciest užívali 3 x denne až 2,5 dcl KS 25 ppm.
  Pred tým to však na sebe 3 týždne testovali a nezaznamenali žiadne nepriaznivé účinky.
  Čo sa týka nepriaznivých účinkov na črevnú flóru, americká firna Imunogenetics to považuje za jeden z mýtov, citujem:
  „Mýtus č 4: Striebro poškodí moju črevnú mikroflóru (priateľské baktérie)
  Nie je pravda. Keď sa užíva ústne podľa návodu, tak sa KS absorbujú veľmi rýchlo v hornej časti gastrointestinálneho traktu, pričom len veľmi málo alebo nič sa dostane do kontaktu s baktériami na konci tenkého a v hrubom čreve, kde sa nachádza črevná mikroflóra.
  Naopak, práve antibiotiká po podaní ničia viac ako 50% mikroflóry.“
  Trvanlivosť KS je asi 1 rok.

Pridajte komentár

*