Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Podľa tajného nemeckého vojnového plánu budú vojaci USA nasadení do predných línii v boji proti Rusku


Print Friendly, PDF & Email

Podľa tajného nemeckého vojnového plánu budú vojaci USA nasadení do predných línii v boji proti Rusku

(Belle Carter, Natural News) Premiér Veľkej Británie Rishi Sunak počas svojej nedávnej návštevy v Berlíne poznamenal, že európske štáty musia nasledovať Britániu pri zvyšovaní svojich výdavkov na obranu, aby zaručili pokračujúci záväzok Spojených štátov k NATO.

Nechtiac bol počas tejto návštevy čiastočne odhalený tajný plán vojnovej pripravenosti Nemecka.

Generálporučík Ozbrojených síl Spolkovej republiky Nemecko Andre Bodemann oznámil nemeckým novinám FAZ, že armádni šéfovia momentálne vypracúvajú plány, ako nakŕmiť tisíce amerických vojakov a zabezpečiť tankovanie tankov, keď sa budú pohybovať smerom k východnému frontu.

Počas rozhovoru vysoký predstaviteľ Bundeswehru povedal, že armáda zostavuje nový, dlhodobý bezpečnostný plán s dôrazom na civilnú obranu.

Väčšina podrobností o vojenskom plánovaní je štátnym tajomstvom, no napriek tomu odhalil, že súčasťou plánovacieho procesu je logistika na zásobovanie obrovského množstva amerických vojakov, pričom hlavným pracovným zdrojom majú byť civilisti.

„Ak by sa napríklad americká divízia pohla smerom na východ, tisíce tankov, tisíce vojakov, potom by ich bolo treba nakŕmiť a tanky doplniť palivom, prípadne im robiť údržbu,“ povedal generál pre noviny FAZ .

„Logistika Wehrmachtu, pardón Bundeswehru, by bola pravdepodobne zviazaná s našimi vojakmi na fronte. To znamená, že by sme potrebovali maximálnu pomoc od civilnej služby. Konvoj by dostával palivo z čerpacích staníc po ceste alebo od civilných vozidiel, ktorým by Červený kríž poskytoval zdravotnú starostlivosť a jedlo od civilného dodávateľa stravy. Toto by bol klasický scenár.“

Uvádza sa, že Nemecko sa snaží urobiť zo seba „kriegstüchtigteit“, čiže „spôsobilé na vojnu“ alebo „pripravené na boj“ tvárou v tvár potenciálnemu ozbrojenému konfliktu s Ruskom v priebehu nasledujúcich piatich rokov.

Bodemann nespresnil, na ktorom východnom fronte by sa Nemecko bránilo. Predstavitelia NATO sú však čoraz viac znepokojení tým, že Vladimír Putin spustí inváziu na východné krídlo NATO v prípade, ak Rusko nakoniec víťazi na Ukrajine.

Plán vojnovej pripravenosti bol vypracovaný po vyhlásení generála Carstena Breuera, veliteľa nemeckých ozbrojených síl, ktorý „nepochybuje“, že Nemecko dokáže odraziť ruský útok na východné krídlo NATO.

„V mojej úlohe šéfa obrany je prvoradé dosiahnuť pripravenosť nemeckých ozbrojených síl v priebehu nasledujúcich piatich rokov. Hovoríme tomu kriegstüchtigkeit alebo byť pripravený, schopný a ochotný bojovať. Sme na správnej ceste,“ povedal Breuer vo februári 2024.

(Súvisiace: Plánuje Nemecko rozpútanie 3. svetovej vojny bombardovaním ruského Krymského mosta?)

Poľský premiér Donald Tusk kritizuje EÚ za silné reči, no nepostačujúcu reálnu podporu Kyjevu

Podľa poľského premiéra Donalda Tuska vyhláseniam lídrov Európskej únie na pomoc Ukrajine zjavne chýba reálna implementácia.

Liečba osteoporózy

„Ak by sa všetky tie slová, ktoré tu v Bruseli za posledné roky zazneli o spoločnej obrane, mohli zmeniť na guľky a raketomety,“ povedal Tusk na sieti X (bývalý Twitter) po zasadnutí Európskej rady 17. apríla 2024.

„Potom by sa Európa stala najsilnejšou mocnosťou a najbezpečnejším miestom na svete.“

Minulý mesiac Tusk varoval, že vojna v Európe nie je vtip:

„Prvýkrát od roku 1945 sa vojna v Európe opäť stáva „skutočnou“. V súčasnosti možno práve skĺzavame do predvojnovej éry.“

V tomto prvom medzinárodnom rozhovore od nástupu do funkcie poľského premiéra priznal, že ho znepokojujú stupňujúce sa hrozby prichádzajúce z Ruska.

„Žijeme v najkritickejšom okamihu od konca Druhej svetovej vojny,“ dodal.

Vojenskí predstavitelia NATO uvádzajú, že ukrajinská armáda čelí nedostatku delostreleckých granátov a obmedzila niektoré operácie pre nedostatok pomoci zo Západu. Kritici hovoria, že napriek silnej rétorike sa summit EÚ nedokázal rozhodnúť urýchlene dodať Ukrajine prostriedky protivzdušnej obrany a urýchliť vojenskú podporu.

Ukrajinský generálporučík Ivan Havryliuk v decembri 2023 pre BBC povedal, že Ukrajina zvyšuje výrobu kamikadze bezpilotných lietadiel, aby kompenzovala nedostatok delostreleckej munície.

Medzitým vrchný veliteľ ukrajinských ozbrojených síl Oleksandr Syrsky 17. februára 2024 povedal, že ukrajinské ozbrojené sily sa stiahli z Avdievky v Doneckej oblasti (poznámka redakcie: nestiahli, Rusko ju dobylo).

Ďalej povedal, že rozhodnutie o „stiahnutí“ bolo prijaté, aby sa zabránilo obkľúčeniu a aby sa zachránili životy a zdravie vojakov. Nedostatok munície čiastočne ovplyvnil stratu pozícií, dodal Syrsky.

Okrem toho spravodajské služby Veľkej Británie oznámili, že od marca 2024 zostáva situácia v zóne konfliktu nestabilná, najmä v dôsledku nedostatku personálu a munície, čo obmedzuje schopnosť ukrajinských síl udržať doterajšie pozície.

Záver

Pozrite si stránku WWIII.news, aby ste mali prehľad o prebiehajúcej vojne medzi Ukrajinou a Ruskom a dozviete sa viac o zapojení ďalších členov bloku NATO.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Podľa tajného nemeckého vojnového plánu budú vojaci USA nasadení do predných línii v boji proti Rusku“ – redakcia – máte ešte niečo tajnejšie – napr. elektrickú kolobežku? Sex na tajnáša?

  Ako sa nechať ojebať o peniaze digi peniazmi.
  Klasický nedelný stream (CZ/SK Stream)
  https://odysee.com/@Discourse_Syndicate:0/klasick%C3%BD-nedeln%C3%BD-stream-(cz-sk-84:6

  • Existujú vlaky a konzervy. Ale je to tajné! 😀

  • Večne to strašenie s tou vojnou! Zdá sa, že všetci trpia paranoiou… odkiaľ berú, že ak Putin zvíťazí, ide aj na „pravé krídlo“? Lebo asi sa boja, keďže sa do toho miešajú! Prečo sa NATO mieša do tej vojny? To ľudstvo fakt sa nezmestí do kože – vidno, že boháči sa hrozne nudia bez vojny, nemajú starosti s tým, čo dať svojim deťom každý deň do úst, majú všetko a tak potrebujú adrenalín a vyrábať konflikty… hnusná to vlastnosť! A ja už mám dosť týchto správ, ani neviem, na čo ich čítam?!

 2. + Mezitím se na internetu objevily záběry dalšího ukořistěného bojového vozidla pěchoty M2A2 Bradley americké výroby vybaveného dynamickou obrannou soupravou BRAT:

  t.me/rybar/59679

  +„Putin přiměl německé tanky se ohnout.“ Titulek nového článku německého deníku Bild s videem, na kterém ohýbají hlaveň ukořistěného tanku Leopard 2A6 na výstavě trofejní techniky NATO v Moskvě! Viz:

  t.me/marsalMalinovskij/6446

  +Fialovo BVP zajmuté 2022 v Záporoží v Moskvě a lauf má také dole a do strany:

  1iq.cz/img/ysF4Y/8zD8d.jpg

  1iq.cz/img/ysF4Y/UB9jb.jpg

  = Odkazy zkopírovat do schránky a vložit

 3. Zakázaná pravda nahlas! Řízená výměna obyvatelstva v Evropě (CZ DABING)
  https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/zakazana-pravda-nahlas-rizena-vymena-obyvatelstva-v-evrope-cz-dabing:0

 4. Nezabúdajme !

  – čo za satan-fašizmus bol o.i. – tou iskrou pre zapálenie ŠVO zo strany Ruska a súčasný vojenský vývoj na UA.

  P.S. Dnes 2. mája je to presne 10 rokov odo dňa, keď v Odese brutálni nacisti zaživa upálili 42 ruských ľudí v Dome odborov, kde sa odporcovia Majdanu snažili ukryť. Šesť ľudí bolo zabitých v uliciach, zranených viac ako 200 osôb.

  Uvedomujúc si hrôzu toho, čo sa udialo presne pred 10-timi rokmi v Odese, i dnes o 10 rokov neskôr, vyvoláva v ľuďoch hrôzu a určite pocit a nutnosť zadosť-učinenia ľudskej Spravodlivosti.

  Hromadné upaľovanie ľudí za živa v Dome odborov spustilo na Ukrajine aj vo Svete katastrofálne procesy. Barbarské vraždenie civilných národnostne-ruských občanov, predurčilo aj dnešnú, už viac ako 2-ročnú špeciálnu vojenskú denacifikačnú operáciu ruskej armády.

  Dňa 2. mája 2014 – započal úvod Smrti nacisticko-fašistickej Ukrajiny. Všetkým, ktorí boli upálení v Dome odborov, patrí (človečensky a súcitne povedané) – Kráľovstvo nebeské!

  Len toľko som chcela k dnešnému redakčnému článku a dňu.. Vďaka!

  https://politikus.info/events/160878-2-maya-odessa-pomnim-128367.html

  • Už aby pravda o Odese 2014 zaznela vo V4 – v mainstreame ako dobre vypočítaná rana medzi oči Jastrabom a ich vazalom.
   Treba aby to v tv zaznelo v krátkosti a v kocke aby sa to dostalo k ľuďom pretože mnoho tých ľudí pozerá len tv a počúva rádio ekspres.

  • Ešte k téme:

   „POČAS 63 HODÍN NEMOHLO VZLIETNUŤ ANI JEDNO LIETADLO V POBALTSKÝCH KRAJINÁCH! Aký útok podniklo Rusko na Lotyšsko, Estónsko a Litvu?

   Na počesť 75. výročia založenia NATO zorganizovalo NATO vojenské cvičenie „Resilient Defender 2024“.

   Cieľom týchto cvičení je samozrejme demonštrovať silu NATO s cieľom zastrašiť Rusko. Koniec koncov, väčšina vojenských aktivít sa plánuje prakticky na ruských hraniciach. V poslednom čase Západ rýchlo zvyšuje počet posádok v Estónsku, Lotyšsku a Litve. Aké ciele tým sleduje, je veľkou otázkou. Rusko však vie, ako reagovať, a prvé varovanie už zaznelo.

   Do manévrov sa zapojí 90 000 vojakov z 30 západných krajín, 80 lietadiel, päťdesiat lodí a 1 100 bojových vozidiel. Cvičenia takéhoto rozsahu sa v tomto regióne nekonali od 80. rokov minulého storočia, uviedla tlačová agentúra Novorossija.

   A tu, skôr než sa to mohlo začať, mohlo byť po všetkom. Celé Pobaltie sa dostalo do divokého šoku po tom, čo bolo 63 hodín bez satelitnej komunikácie a iných navigačných prostriedkov.

   Počas 2,5 dňa nemohlo vzlietnuť žiadne lietadlo, žiadna loď neopustila prístav a majitelia áut v Lotyšsku, Estónsku a Litve cestovali bez GPS-navigátorov. A na príčinu celého tohto chaosu NATO zjavne nebralo ohľad.

   Rusko má oproti Západu obrovskú výhodu v elektronickom boji. Len za posledné 4 mesiace sa v Pobaltí vyskytlo asi 900 prípadov vypnutia satelitnej navigácie a najhoršou správou pre NATO v tejto situácii je, že im nemá ako čeliť. Ak sa začnú nepriateľské akcie, všetka špičková vojenská technika a zbrane západných krajín budú oslepené a dezorientované,“ povedal taliansky profesor Miloni Garson.“ (článok krátený)

   P.S: A to bez straty „desiatky“, ergo – bez zbytočne mŕtvych ruských vojakov! Prinajmenšom – nanajvýš – vysoko inteligentná šach-matová „hra“.

   https://cz24.news/pocas-63-hodin-nemohlo-vzlietnut-ani-jedno-lietadlo-v-pobaltskych-krajinach-aky-utok-podniklo-rusko-na-lotyssko-estonsko-a-litvu/

   • ajša

    Mimo tému, ale celkom zaujímavý náhľad a info. Možno poznáte, možno nie.

    https://www.youtube.com/watch?v=hY7NdeIMhOI

    • seneca,
     ďakujem za preposlaný odkaz od R. Hawkinsa. Niečo som si z toho už vypočula a niečo (málo) mám ešte pred sebou..

     Dodatok k audio-materiálu:

     P.S.Skúsme si zapamätať tieto tri slová: POZNANÉ, POZNATEĽNÉ A NEPOZNANÉ.

     Poznané bolo včera – nepoznané. Poznateľné je dnes – nepoznané, ale zajtra už to môže byť – poznané.

     Veda pozná len dve kategórie: poznané a nepoznané. Preto veda verí, že raz, niekedy v budúcnosti, nastane v dejinách okamžik, keď už nebude nič nepoznané, jednoducho – keď už bude všetko nepoznané – poznané.

     Duchovno má ale ešte tretiu kategóriu – NEpoznateľné; a to je to, čo zostáva vždy nepoznateľné. Bolo to nepoznateľné včera, je to nepoznateľné dnes a bude to nepoznateľné i zajtra..

     Vďaka!

  • Israismael

   Ajša….Všetko sa tají o roku 2014, v mene toho aby len spotvorili Rusko ako toho diabla ,ktorý schválne akoze napadol Ukrajinu kvôli expanzii a pod ..Vyše dvoch rokov sa vedie taký nárativ ,že za všetko môže zle Rusko ,medveď ktorý vyšiel z brloha..Ale žeby si ľudia vygooglili ako bol dráždeny ten medveď krokmi na Ukrajine a čo sa písalo na internete a v správach o Odese v tom roku 2014 ,na to najmä liberálne zmýšľajúci a progresivci nemajú zmysel ,ani vôľu preštudovať všetky tie udalosti !!…alebo nechcú vedieť a čítať čo sa to vtedy pred 10 rokmi udialo ..Im stačí čo povie maestream ,lebo iba to je pre nich ,,sväté „..

   • Ja som od 2014 robil s okrajincami na Slovensku,
    . Stále sa „točili“ (vo dvoch firmách kde som s nimi robil) nevydržali vo firme dlho, stále chodili domov na akési mesačné dovolenky. Firmy s nimi mali rôzne dohody a čert vie čo všetko tom bolo. Nemôžem si pomôcť ale 90 percent mi pripadali ako malé decká. Tých zostávajúcich 10 percent z nich boli rezervovaní jedinci chrániaci všetko osobné, takí nieže nekontaktní ale nedostupní. No a tých 90 percent malo názor, že okrajinský majdan bol len o okrajincoch a že v tom nebol zamontovaný zo západu – že to jednoducho chceli sami ľudia – ten prevrat. Mi to tak pripadalo akokeby na nám do firmy na Slovensko (cez agentúry) poslali samých naivkov indoktrinovanych banderizmom.
    Stále som bol k nim veľmi príjemný..a prečo nie…a som to trocha aj využíval a pýtal som sa ich rôzne háklivé otázky.
    Bol som jeden z mála, ktorý nás k nim tak normálne choval…nemal som dôvod sa k nim chovať odtažito a nadradene ako veľa slovákov čo pracovali v tej firme.
    Zažil som ich od roku 2014 vo dvoch firmách a v oboch to bolo ako cez kopirák. Nesúhlasili s tým, že euromajdan 2014 bol namierený proti nim. Teraz po pár rokoch čo som s nimi nebol možno zmenili názor.

 5. No tak Bruselstán nedá dohromady ani tristatisic ochotných natož logistiku . Za těch krásných časů co okrádali celou planetu o zdroje komplet zdegenerovali. Už před léty nebožtík Macek psal tristapadesat mio.europanu prosí Trista padesát mio ušaků aby je ochránili před stoctiřiceti mio. Rusů

 6. USA nikdy nepošle svojich vojakov proti Rusku.To iba europani fantazírujú,žeby dokonca mohli vyhrať.RF stačí poslať pár rakiet na velké mestá Europy a je po vojne,lebo EU sa posere.

  • Rusko jozef

   VŠETKO SILNE REČI..
   V TEJTO VOJNE NEBUDE VÍTAZ A LUDSTVO ZANIKNE KED SA POUŽIJÚ
   ZBRANE HROMADNEHO NIČENIA(ATOMOVE VODÍKOVE…
   VTEDY NASTANE KONIEC SVETA AKO JE TO V BIBLII..NAD RUSKOM NIKTO NEZVÍTAZÍ .. BLÁZNIVÁ AMERIKA..TÁ V ŽIADNEJ VOJNE PO R
   1945 NEZVITAZILA PRIKLAD VIETNAM ANGOLA ATD.

   • Objektívne

    Je potrebné chápať čo sa myslí koncom sveta v Biblii. Svet tam predstavuje jednu epochu, jeden cyklus, ktorý je dlhý 12,000 rokov a my sme práve na konci tohoto cyklu. Odbíja posledná hodina. Žiadne zbrane nebudú potrebné pre tento koniec, ale budú použité. Posledná vojna ako ju opisuje Biblia sa bude odohrávať v Izraeli.

  • RF to urobí ak na okrajinu vstúpi ktokoľvek pod svojou vlajkou. Otázka je však ešte aj to či piata kolóna v Rusku zabráni takejto odvete za taký útok proti Rusku pretože nás – Slovensko tá „slávna“ piata kolóna ochránila pred odvetou za opravu a posielanie zbraní na okrajinu. RF však samo ako prvá nikdy nezaútočí na Európu a vôbec na nikoho ak nebude mať skutočný dôvod. To USA a Západ chcú zo zištných a nekalých záujmov zaútočiť na Rusko jadrovými zbraňami.

   • Israismael

    Západ a USA budú dovtedy pokúšať Rusov , hľadať cesty, aby mohli cez nejakú zámienku ,ktorú zámerne pripravia, zaútočiť na Moskvu, pokiaľ ovšem nedôjde k útoku ešte skôr zo strany Putina a na všetky rozhodovacie centra na západe aj v USA…A to súcastne a samozrejme jadrovými zbraniami …Blesková akcia…..otázne je aký úspech by to malo ,pretože blesková odpoveď by bola aj z druhej strany …Čiže len dúfajme že obe strany jak ruská ,tak aj americká ostanú pri zdravom rozume …Lenže rozum nie je duch,ktorý keď je oživený a znalý božích zákonov prírody aj vesmíru samotného , tak pracuje zákonite v cite.. rozum ovšem vyhodnocuje(podobne ako počítač ) ,rozhodnutia bezducheho a teda bez citového človeka …A to je dnes to najväčšie nebezpečie pre svet a ludstvo ,totiž kombinácia nie celkom zdravého rozumu a bezducheho človeka + jadrove zbrane …Dva ľudské rozumy na opačných póloch planéty,v USA a v Rusku ..Ak to všetko vyhodnotia zle ,tak neostáva nič iné iba zásah z HoRA ,aby to bolo všetko zastavene ,aby sa tie dni utrpenia ktoré by nasledovali zastavili a skrátili ..Je to písané v Zjavení Jána ..Odporúčal by som kúsok ľuďom poštudovať tu poslednú knihu biblie ,a hlavne 13 kapitolu ,pretože kto porozumie tým,, obrazom“ tam ,tak ľahko zistí že sa práve nachádzame v tej kapitole a na dnešnej časovej ose ..To nie je náboženstvo Zjavenie Jána ,netreba si to mýliť s nejakými kaznami,ale je to akási predikcia z HORA, s ktorou sa rátalo už pred 2 tis rokmi ,keďže sa počítalo s veľkým technologickým pokrokom ľudstva na konci éry (6 tisícrocnej éry ) a veku po 2 tisíc rokoch po ukrižovaní Syna Bozieho..A počítalo sa aj s tým ,podľa vývoja aké ľudstvo nastúpilo ,že sa ľudia odpoja od Boha a budu pod totálnym vplyvom temnôt …Dnes vskutku je tá posledná fáza a ten posledný boj dobra zo zlom …Vidíme to na každom kroku ( kto chce vidieť )

    • Rusko si praje len Raj na Zemi a Bohom chcený vývoj ľudstva. Ak by Západ alebo časom Globalisti bez Západu získali moc na tejto planéte tak to z hľadiska dopadu na podmienky v ktorých by sa ľudstvo ocitlo znamená horšiu variantu ako jadrový Armagedon. V jadrovej vojne by fyzicky zahynuli ľudia na určitej úrovni duchovného vývoja ale ak by namiesto Armagedonu malo nastať nwo s tým, že by Globalistom či USA už na planéte nemal kto silou zabrániť v ich plánoch tak by to pre ľudstvo – pre ich ducha znamenalo horší výhľad – Globalisti by ľudstvo uveznené v digitálnom nwo viac a viac obmedzovali a trápili a lámali na duchu. Rusko nemá dôvod sa ohliadat na nikoho na planéte ak bude mať istotu, že útok ohrozujúci jeho existenciu začal. A naviac, každý človek na Zemi žije v národe s ktorým karmicky nejako súvisí a to ako sa ten národ a štát chová voči iným národom a štátom – to tiež s tým človekom súvisí. Síce je tá cesta človeka- ducha „voľná“ a putuje storočiami cez národy Zeme ale v dnešnej dobe si už mnoho dospelých ľudí na Zemi mohlo uvedomiť ako by sa ich národ a politici v štáte mali chovať k iným národom a štátom. Takže ak bude Rusko nútené zaútočiť tak na to bude mať svoj dôvod a to opodstatnený nielen v rozume ale aj v duchu. A keď niekto namietne, že ale to predsa Armageddon vyvolaný nejakým nadnárodným riadením a všetci na Zemi sú do toho len vtiahnutí tak ja poviem, že síce áno ale aj v tej obrovskej hre, ktorú niekto tisícročia riadi – tak aj tak v nej každý hrá vážne o svoj život – niekto o ten biedny (Západ) a niekto o skutočné duchovné hodnoty cez ktoré nejde vlak (Rusko alebo dobrí ľudia na Zemi vo všeobecnosti).
     Asi to trocha vidím inak. Rusko a ktokoľvek iný na Zemi musí držať krok a snažiť sa o náskok v čomkoľvek ak sa na Zemi nachádzajú takí, ktorí technický vývoj zneužívajú na ovládnutie a parazitovanie na iných.
     Taký prístup za takých okolnosti ktoré sú na Zemi má plne oporu v duchu.
     Tak to vidím ja.

    • Israismael

     Západ odjakživa predstavuje tmu,západ slnka ..Východ naopak svetlo a východ slnka ..
     Západ schválne pozemsky aj duchovne kriminalizuje Rusko a zámerne Rusov zosmiešňuje,aby najmä tí slaboduchi ludia mali dojem že rusi majú iba drevené kadibutky ,že žijú v plechových búdach ,rabujú práčky kvôli čipom do rakiet ,a ja neviem čo ešte .. Ten západ ,odkiaľ pochádzajú všetky ideológie a systémy nechutnosti ,gender ideológie ,temné ideológie ,zelené hlúposti ,atď atď ,a Rusko takéto nechutnosti zakazuje ..(napr zakázalo aj 5G ,no a asi vedia prečo )
     Západ a USA vyuzivaju zásah Ruska na Ukrajine práve na túto kriminalizáciu a zosmiešnovanie ..Zásah ktorý bol ale nutný ,keďže Rusi boli 10 rokov k tomu provokovany na základe udalosti od roku 2014 ,aj keď človek uznáva ,že vojna sama o sebe je vždy strašný čin ..
     A áno Achnaton ak by došlo k nejakej veľkej tretej svetovej a jadrovej vojne ,tak žiaľ zasiahne to ľudstvo kompletne,či to budú duchovní,alebo menej zrelí,či vôbec nezrelí ludia.,.Je však určitý systém a ten systém vedený karmickym usposobenim ,že ľudia najmenej zrelí a tí ,ktorí sa nechceli vyvíjať smerom k svetlu budú pokope v určitých štátoch, a tak ich to zasiahne spolocne ..Chcem tým povedať to ,že nemusí ísť len o mega vojnu ale aj o rôzne veľké pohromy a pod ..
     Ak sa zamysli človek nad našimi liberalnymi jedincami ,ktorí po volbach z nešťastia ,že vyhral Fico chcú utekať na západ ,tak ma to svoj význam a že sa ich to dotýka práve v týchto časoch …Aký asi vyznam? No niečo sa má odohrať na západe ,niečo veľké biblické ,čo sa nebude odohrávať u nás na Slovensku …A aj týmto spôsobom ,celkom jednoduchým sa triedia ľudia na zrno od plevy …

     • Ešte som chcel doplniť môj komentár k Tvojmu komentáru ale ako som ho odosielal tak mi vypadol signál a bolo…
      Inak je strašne moc chytrolínov čo by Ti klepali na čelo prstom so slovami „ty, idiot, veď toto nieje vojna Západu a Ruska!“. No ono sa to síce dá chápať to pozadie vojny a vojen z rôznych stránok ale tie ľudské duše v tom boji sú skutočne za niečo a proti niečomu a tak sa aj ku všetkému čo ich postretne vystavené a skúšané – to nieje sfalšované tie ich cesty presahujúce mnoho pozemských životov.
      Ale to sa rozumárom veľmi ťažko vysvetľuje. Oni chcú dať na Zemi kráľovi nielen to čo patrí kráľovi ale aj to čo patrí len Bohu – to je ich problém.

 7. synatropný medveď

  EÚ svojich mužov do zákopov nevyšle, pretože by sa všetci prehlásili za ženy, a bolo by to plne v súlade s politikou EÚ.

 8. To je fake, lez! Americane nikdy nebudou bojovat na Ukrajine. Pokazde bojuji ne za spojence, ale jenom za sebe!

 9. Kauza Vrbětice – nemohly být tehdy naše zbraně z muničáku použity (kromě jiného) taky na vyzbrojování ukrajinské armády? – viz neplnění Minských dohod, Merklová… jen mě to tak napadlo, možná je to nesmysl, ale je to všechno divné…kdo co ví?

  • Záhada, výbuch v r.2014, vyjadrenie o ruských agentoch Babišom v čase keď sa schyľovalo k tzv.špeciálnej operácii alebo jej začiatku na Ukrajine. Muničný sklad chránil len vrátnik, alebo aj vojaci?

 10. + Po letech ignorování závažných bezpečnostních signálů u „vakcín COVID-19“ nechal úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) konečně provést bezpečnostní studii a blíže se zaměřil na dva závažné nežádoucí účinky, které postihují malé děti a dospívající: zánět srdce a záchvaty!

  V rozsáhlé kohortové studii zahrnující více než 4 miliony očkovaných dětí zjistil úřad FDA nárůst záchvatů u dětí ve věku 2 až 5 let. Agentura rovněž zjistila nárůst zánětu myokardu a osrdečníku u dětí ve věku 12 až 17 let.
  „Byly zjištěny statistické signály pro myokarditidu nebo perikarditidu po očkování vakcínou BNT162b2 u dětí ve věku 12 až 17 let a záchvaty po očkování vakcínou BNT162b2 a mRNA-1273 u dětí ve věku 2 až 4 nebo 5 let,“ napsali autoři studie.

  = Děti trvale poškozené, bez vědeckého zdůvodnění nebo právního postihu. Děti jsou nuceny přijmout poškození srdce a záchvaty jako normální a nezbytné pro „vyšší dobro“.

  A ona myokarditida není nějaký vzácný, mírný nežádoucí účinek vakcíny. Desetiletá studie o myokarditidě se zabývala smrtelnými následky tohoto onemocnění. Z 2 988 pacientů s klinickou myokarditidou mělo 362 tragické následky. Z nich 163 zemřelo do jednoho měsíce. Do 30 dnů od stanovení diagnózy došlo ke 40 úmrtím u mladých dospělých, 52 úmrtím u dospělých středního věku a 105 úmrtím u starších dospělých. Po desetiletém období sledování došlo k úmrtí ze všech příčin u 762 (25,5 %) osob…
  Více na: forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=32&p=884#p884

  • Stará Rola

   Díky, jako obvykle super 💙.

  • Záludnost těchto vakcín je asi v tom,že očkovanci tráví i své okolí .Pozoruji,že malá dětska očkorodičů jsou poslední dobou nápadně nemocná Tělíčka se snaží ten bordel dostat pryč .
   Mě samotné nějaká velká srocení dělají zle.

 11. Zbrojárske firmy na dodávkach zbraní zarábajú enormné peniaze a svojím vplyvom sa snažia všemožne vojnu aspoň udržiavať, ak nie rozšíriť! A vďaka peniazom sú schopné to robiť na najvyšších riadiacich miestach štátu. Je teda jasné, že pokiaľ sa moc zbrojárov tvrdo neobmedzí, tak vojny budú stále pokračovať či vznikať!

 12. Pfizergate: Podezřelé obchody Ursuly von der Leyen s vakcínou proti COVID-19

  https://aktax.cz/pfizergate-podezrele-obchody-ursuly-von-der-leyen-s-vakcinou-proti-covid-19/

 13. Odporucam k tomu co prichadza asi toto:
  https://youtu.be/FnxoiQ4hII0 . 🤔

 14. „Podľa tajného nemeckého vojnového plánu …“ Redakcia, odkedy Nemecko rozhoduje o nasadení U.S. Army do bojových vojenských operácií? A ešte k tomu do prvej línie proti Rusku? Ešte sa dá ako tak veriť tomu, že Macron prepadol velikášstvu, alebo sa zbláznil. Ale Pentagon nie.

  • Cca 11 rokov nazad som pred jedným mojim kolegom z práce obhajoval aj francúzov ako ako-tak vyspelý s uvedomelý národ bez ohľadu čo s nimi robí Globalistická špina.
   On bol taká neuvedomelá sedlač snažiaca sa (bez nejakej extra snahy si niečo prečítať) pochopiť to čo presahuje záujmy sociálneho prostredia kde vyrastal a žil. Raz mi povedal, že francúzi sú len hnojari a nič iné. A ja že veď majú aj priemysel a technológie..a tak. A on že „ále, prosím ťa, veď oni – čisto oni v skutočnosti nič vyrobiť nevedia a ako národ sú kopa špinavých bordelárov a hnojarov.
   No moc sa mi to nepáčilo ale z určitého hľadiska dom mal pre to jeho tvrdenie pochopenie. Keď sa to tak vezme tak francúzi vždy boli akejsi mentality cez ktorú ich hocikto mohol na hocičo naviesť….na barsjakú špinavosť.. a to dokonca i k vlastnej škode.
   Akokeby ten národ nikdy nemal vlastné povedomie na základe ktorého by hájil svoje záujmy ale vždy sa hrnuli do niečoho z vlastnej blbosti – slepoty – neschopnosti reálne uvidieť svoje možnosti. Sú tam všetci akoby len nástroj – jak mentalita ľudí tak aj štát.

 15. Úryvok z článku – už sa ozval Stoltenberg, že NATO túto výstavu odmieta a neuznáva jej existenciu.
  https://cz24.news/vidlak-o-jedne-vystave-cina-to-vidi-indie-to-vidi-turecko-to-vidi-iran-to-vidi/

Pridajte komentár

*