Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Rusko tvrdí, že USA vyvíjajú na Ukrajine „univerzálnu“ biologickú zbraň pre hromadný úhyn ľudí, zvierat a rastlín


Print Friendly, PDF & Email

Rusko tvrdí, že USA vyvíjajú na Ukrajine „univerzálnu“ biologickú zbraň pre hromadný úhyn ľudí, zvierat a rastlín

(Ethan Huff, Natural News) Vyšetrovanie ruskej parlamentnej komisie zistilo, že Spojené štáty americké pracujú na vývoji „univerzálnej“ geneticky upravenej biologickej zbrane navrhnutej tak, aby spôsobila svojmu cieľu škody v štýle „nukleárnej zimy“.

USA zjavne stále nie sú spokojné so všetkými hrôzami, ktoré už spôsobili svetu. Preto si chcú zaobstarať novú technológiu, ktorá nakazí smrtiacou biologickou zbraňou nielen ľudí, ale aj zvieratá a poľnohospodárske plodiny.

„Použitie takejto zbrane zahŕňa okrem iného zámer spôsobiť nepriateľovi rozsiahle a nenapraviteľné ekonomické škody,“ napísala komisia vo svojej záverečnej správe o operácii, ktorá v súčasnosti prebieha na Ukrajine v jej početných biolaboratóriách prevádzkovaných Pentagónom.

„Skryté a cielené použitie takejto zbrane v očakávaní nevyhnutnej priamej vojenskej konfrontácie by mohlo vytvoriť významnú výhodu pre americké sily nad protivníkom, dokonca aj proti tým, ktorí vlastnia iné typy zbraní hromadného ničenia,“ dodáva správa.

„Vlastníctvo takýchto vysoko účinných biologických zbraní vytvára z pohľadu americkej armády skutočné predpoklady na zmenu povahy súčasných ozbrojených konfliktov.“

(Súvisiace: Keďže sa zdá, že nikoho nezaujímali informácie o biologických zbraniach vyvíjaných na Ukrajine natoľko, aby sa ich snažili zastaviť, USA obnovili prevádzku vo svojich ukrajinských biolaboratóriách.)

Americké taktiky výroby biologických zbraní sa dajú ľahko zamaskovať ako „produkty používané na mierové účely,“ uvádza správa

Všetky najnovšie pokroky v oblasti genetického inžinierstva, biotechnológií, toxikológie a syntetickej biológie spolu s nekonečným strojom na tlačenie peňazí a vyberanie daní umožňujú USA prakticky neobmedzený potenciál na vývoj pokročilých biologických zbraní.

Zisťovanie a identifikácia ich použitia pomocou tradičných diagnostických nástrojov už nie je taká jednoduchá ako kedysi.

V správe sa ďalej uvádza, že:

„Situáciu zhoršuje skutočnosť, že výroba takýchto biologických patogénov môže byť ľahko rozptýlená v rôznych priemyselných podnikoch a maskovaná ako produkty používané na mierové účely.“

Tradičné biologické zbrane, ako sú kiahne alebo antrax, sú tiež stále hrozbou. Tieto biologické zbrane novej generácie, ktoré sa vyvíjajú na Ukrajine s použitím peňazí amerických daňových poplatníkov a ničím nekrytých dolárov vytlačenými na tlačiarňach Federálneho rezervného systému, sú však na úplne inej úrovni.

Zbohom vysoký krvný tlak

Existujúce biologické zbrane možno ľahko „vylepšiť“, aby vytvorili ešte smrteľnejšiu hrozbu, varuje Rusko. Zdá sa, že toto je skutočný účel vojny na Ukrajine – brániť biolaboratóriá, kde sa vyrábajú tieto biologické zbrane na použitie globalistami proti ľudstvu.

„K tomu sa pridáva objektívny problém pri určovaní skutočnej príčiny prepuknutia infekčných chorôb, ktoré môžu byť prirodzené aj umelé,“ varuje ďalej správa.

Ako obvykle, dôkazy ukazujú, že USA zostávajú najvýznamnejším a aktuálnym nebezpečenstvom pre biologickú bezpečnosť celého sveta. Inými slovami, krvilačnosť amerických globalistických vodcov je obrovská.

„Americký vojenský biologický program nielenže nebol obmedzený, ale v posledných rokoch nadobudol rozsiahly charakter so zameraním na útočné akcie vykonávané pod zámienkou aktivít, ktoré sú povolené podľa Dohovoru o biologických zbraniach, ako aj protiteroristické projekty,“ uvádza sa v správe.

Spojené štáty podporujú a rozvíjajú schopnosť vyrábať biologické zbrane a v prípade potreby ich aj použiť. Došlo však k zmenám v strategickom pohľade Washingtonu na úlohu biologických zbraní v geopolitickej súťaži a na spôsoby ich možného použitia.

Kým budú takéto zbrane skutočne nasadené, môže to ešte chvíľu trvať, ale ide o to, že už sú momentálne vo vývoji. A okrem Ruska sa nikto nesnaží urobiť nič, aby zastavil pokračovanie týchto zločinov proti ľudskosti.

Záver

„V našej krajine boli zajatí japonskí militaristi (počas Druhej svetovej vojny) postavení pred súd v rámci Chabarovského procesu.

V USA však takýmto „špecialistom“ bola poskytnutá bezpečnosť, pričom ich práca v skutočnosti pokračuje dodnes v súčasných amerických programoch vývoja biologických zbraní,“ uzatvára Rusko svoju správu poznámkou o americkej histórii biologického terorizmu.

Najnovšie správy o operáciách s biologickými zbraňami na Ukrajine pod vedením USA možete nájsť na stránke Bioterrorism.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  • Namiesto aby si pozreli tento ku.va UKRAJINSKÝ!!! DOKUMENT – tak tu drístajú! Keže som na alternatíve už dosť dlho – interpelácia o týchto laboratóriách prebehla v ukrajinskom!!! parlamente ešte PRED MAJDANOM VY DEBILI A TROLLI! Tento dokument vznikol ešte pred šp. voj. ope., takže sa v ňom hovorí z pohľadu Ukrajincov a Slovanov! Navyše – dokumentuje tieto labáky vo všetkých mimo ruských, ale v krajinách RF – takže dýka Rusom priamo v chrbte! A špeciálne pre debilov tu – spomína sa v ňom zber DNA databázy na vývoj biologických zbraní „na mieru“ proti konkrétnym národom vy kreténi! Takže na tomto dokumente môže každý normálny človek posúdiť – aký je rozsah vlastizrady aj sku.venej slovenskej vlády, ktorá túto databázu predala USA práve vďaka plošnému testovaniu na covid 19!

   „najskôr je to výmysel, pretože nik z tých, ktorí to vyvíjajú nie je si istý, že to nedôjde aj k nemu“ – práve preto zber rasových a národnoste špecifických dát – práve preto tých slovanských!

   „Cieľom akožealternatívnych článkov je zmiasť ľudí“ – to je tvojím cieľom ty troll pod.baný! Keď debil nevie a nechce pracovať s informáciami – darmo debilovi niekto ponúka informácie na tácke! Proste časť obyvateľstva vrátane čitateľov Badatela sú kreténi! A udavači!

  • Po vzhliadnutí týchto troch dokumentov o českých výsadkároch nasadzovaných z Británie do odboja a organizovania protinacistického odporu – si poviete – v prdeli! Absolútna väčšina Čechov im odmetla poskytnúť pomoc! Udavači ako na bežiacom páse! A po vojne nacistický teror vystriedal komunistický teror! Národ v podstate svojich vlastencov ani nechce – komplikujú mu život – tlačia ho do konfrontácie s nepriateľom! Národ bude radšej kolaborovať! Takže sa preberte! Svet je už tak globalzovaný a národ tak odnárodnený, že hodnota národa ako hodnota – prestáva fungovať! To je realita – výsledok rozkladu pomocou dvoch globálnych koncepcií – fašizmu a komunizmu! Globálny otrok oboch koncepcií potrebuje UŽ LEN kľud na prácu! No a o tom je to neustále terorizovanie – odmenou môže byť práve to „uvoľnenie“ – ako keď psa vypustíte z vôdzky.
   Národ je kultúrna existencia skupiny ľudí spojených učitou informačnou sústavou a sústavou tradičných rituálov – toto je saturované cudzou ideológiou a udržiavané v permanentnom konfliktnom režime! Vylízané vymleté mozgy! Odpad!

   Stínoví-vojáci-1-Cesta-do-tmy-by-r.rickie-cz.avi
   https://ulozto.net/file/hptMe6mMY/stinovi-vojaci-1-cesta-do-tmy-by-r-rickie-cz-avi#!ZGZ3BQR2AGD4AQDkAzZ3ZwAyZGOyAIyAoGMyrKMBAQEFrQuuAN==

   Stínoví-vojáci-2-Soukolí-zrady-by-r.rickie-cz.avi
   https://ulozto.net/file/QQKGKBMW4/stinovi-vojaci-2-soukoli-zrady-by-r-rickie-cz-avi#!ZJRlBQR2AJZ2ZzWvL2IxATWxBQH5LGEKGHWLqUEhAKSBZJD0ZN==

   Stínoví-vojáci-3-Dvojí-fronta-by-r.rickie-cz.avi
   https://ulozto.net/file/WgN4XbW8m/stinovi-vojaci-3-dvoji-fronta-by-r-rickie-cz-avi#!ZJH1ZQR2AmuyZ2H3LzSxBQt3MzR3AJ04I2V4q19xnUOHH2ZlBD==

   • A opäť som u obecných pravidiel Konfúcia – ktorý zdôrazňoval každodenné udržiavanie stmelujúcich rituálov a kultúrnych zvyklostí! Doteraz ich neprevzala žiadna „národná“ vláda na svete! Ani tá „čínska“ – pretože je to stále globalistická, komunistická – nie čínska!

    Čiže – kam sa podel ten národ, za ktorý sa má oplatiť zomrieť?!

    • jste velmi moudrý…stáhla jsem si i ty 3 díly dokumentů, co jste sem zadal…moc Vám děkuji a máte li ještě jiné pravdy..byť je to smutná pravda, ráda se poučím..mějte se hezky…peja

 1. Betelgeuse

  trapne od Rusov, ako cele ich ukrajinske posobenie. Ak presne vedia co vyvijaju musia aj vediet kde. Takze v com je problem?

  • Problém je v tom, že hra na Rusov a Američanov je naozaj len divadelná hra pre ovce. V skutočnosti sa na tejto planéte hrá len na ž, Ž, Slovanov a tých ostatných.

 2. Myslím si, že najskôr je to výmysel, pretože nik z tých, ktorí to vyvíjajú nie je si istý, že to nedôjde aj k nemu. V tom prípade by musel mať už vyvinuté protilátky.
  Ale ak je to pravda, potom (ťažko sa s tým zmieruje) jadrový úder na protivníka je riešením. Zlým, Bohužiaľ.
  Pravdu v terajšej situácii nepoznáme.

  • Všimni si reklamu v článku. Čím dlhšie a častejšie to budeš čítať, tým niekto viac zarobí na reklame. Cieľom akožealternatívnych článkov je zmiasť ľudí. Najprv sa tvrdí jedno, potom druhé, potom opak, a tak dookola. Bez toho aby to bola pravda. Človek má chaos a o to ide.

  • kde zmizli včely? Kde zmizol hmyz?Včera som bola na prechádzke so psom. Vonku rozkvitnuté stromy, kvety, všetko sa prebúdza. Kedysi keď zakvitli čerešne celý strom bzučal od včiel, múch, hmyzu. Včera nádherne zakvitnutá čerešňa a ticho. Schválne som hľadala aspoň niečo zatúlané a nič. Všetko sa stratilo, spí alebo že by už pomaly začal účinkovať chemtrails či ostatné záľudné akcie? A čo naša vláda s Matovičom, Hegerom?. Sipošom čo sa len záhadne usmieva ako by bol na všetko toto pripravený a mal záložný plán pre seba a svoju rodinu, a ten jeho úsmev akoby hovoril, ešte len uvidíte, čo ja viem už dnes. Tak ako to je?

   • mariankosmac

    Asi pomrzly. Bolo teplo a všetko sa prebudilo a potom prišiel studený front. Možno i nejaké marhule pomrzli, uvidí sa.

   • Včely fungujú nad plus 12 st. C, čmeliaky nad 8. Muchy detto približne. Inak reaguje statický strom, na ktoré svieti slnko – inak hmyz v ľadovom vetrisku! Ja toto vnímam kvôli sadu veľmi podrobne. Na opelenie stromu – teraz višne, čerešne, jablone, hrušky, končia slivky – stačí pol dňa optimálneho počasia. Horšie je to s plántami – celý apríl má byť pod priemerom. Do not panic!

   • U mňa našťastie bzučia. Mám xxx všelijakých stromov v sade a zatiaľ je to u mňa s včelami dobre akurát posledných pár rokov pozorujem omnoho menej hmyzu v tráve ako bývalo predtým.
    V starom jazierku (je bez rýb) sa mi tento rok narodilo nadpriemerné množstvo pulcov. Bolo obdobie cca 2012 – 2019 kedy mi z pozemku zmizli všetky žaby.
    Od 2019 sa to lepší. Snáď už nebudú také suchá ako pár rokov nazad keď som mal v záhrade a sade púšť a neurodilo sa nič.

 3. mariankosmac

  Mohla by to byť aj pravda, pretože biologické zbrane sú zbrane budúcnosti. Kto bude mať lepšie bio zbrane, ten bude vládnuť. Dnešní ľudia si myslia že biologické zbrane sú neetické a preto budú vždy zakázané a preto je nezmysel aby ich niekto vyrábal, ale to je slniečková predstava, pretože vždy raz príde doba keď sa slušnoelita na nejakú etiku vyserie a začne schvalovať akýkoľvek zločin pokiaľ je to v jej záujme. Podobne ako dnes slušnoľudia tolerujú použitie chemických zbraní Ukrajincami proti rusom. V budúcnosti takéto biologické zbrane môžu byť použité trebárs na záchranu planéty pred premnoženým ľudstvom.

 4. Ved ale pisali ze rusi tie labaky prepadli a vzali dokazy a potom labaky znicili. Nejak sa mi nechce verit ze vsetko dokola bombarduju a labakom sa v vyhnu? Kde je pravda sa nedozvieme. Minule nejaky cech co bojoval na Ukrajine proti rusom napisal ze ukrajinci co su na fronte beru 114000 hrivien za mesiac a ti co su nie na fronte 45000 a tak zistil ze vlastne ukrajinci nechcu skoncit vojnu ale ani sa do nej nehrnu ale peniaze dostavaju(odkial?) To pisal clovek co tam bol fyzicky za seba a sam si to platil.

  • Problém je – keď mi schvália komentár – že tieto labáky – myslené USA-CIA labáky – nie sú v Rusku, ale sú v Ruskej federácii v štátoch mimo Ruska! A tie si zbombardovať Rusi dovoliť nemôžu! Lebo federácia!

   Je to hore v ukrajinskom dokumente
   Kmeň Andromeda. Dokumentárny film od Arkadyho Mamontova.mp4
   —————————-
   A v tom dokumente je aj poznámka o technológii, ako možno pomocou umelej inteligencie skrátiť vývoj biologických zbraní z 15 rokov – NA 15 DNÍ!!!
   Tak sa nečudujte, keď nám amíci vysypú nejaké svinstvo na hlavu! S tým súvisí aj rozširovanie živočíšnych vektorov – hmyzu, komárov, atď! Vrátane aj chorôb rastlín, zvierat – útok na hospodárstvo!

   • Maroš, ani ty už nevidíš?

    Reč je o tých svinstvách na Ukrajine a o tom, že („tí hore“) Rusi NECHCÚ sa tým kurva vysporiadať!!!

    Ruskí generáli, Putin a ďalší NECHCÚ zničiť labáky, kde emíci vyvíjajú biozbrane proti nám!

    Haló!

    • Robo – Hovoríš o ruskom židovskom kongrese a gangstroch z „chabad lubawicu“ – alebo hovoríš o Rusoch?! Lebo ja v tom ešte rozlišujem – tak ako sovieti neboli automaticky Rusi, ale žido-boľševici. Takže ako?

     • Hovorím o zidakoch generáloch a evidentne žiaľ i o zidakovi Putinovi..

     • Pekne si podmanili generálny štáb, prezidentskú funkciu a vlastne všetko dôležité.

      Predvčerom som si zas pozrel DOKUMENT „oni žijí“ (1988, je volne dostupný na jutube).

   • Redakcia, prečo nieje schválený môj príspevok?🧐

  • Celá Ukrajina (dôchodky dôchodcov, platy učitelov, úradníkov, vojakov, policajtov a ostatnej štátnej správy) sú platené EÚ a USA, lebo vlastná ekonomika im už skolabovala. Ak by tieto platby prestali, do týždňa by bola celá Ukrajina v rozklade ako zlyhaný štát. Mohli by síce začať tlačiť hrivny, ale to by hneď vznikla hyperinflácia, takže by im ani to nepomohlo.

   • A preto si ukovce požičajú dolce! A veľa – aby cena dolcov išla hore! USA im dodajú ruskú ropu a my ju od nich povinne kúpime za dolce! No – to je asi lacnejšie byť závislý na heroíne!

    Ozaj – aký je pomer Arabov a Slovanov vo svete?

    Ozaj – čo sa deje v Gbeloch?

 5. Jakákoliv hrozba epidemie,zamoření,ohrožení zdraví, života může být jen nástrojem na vystrašení lidí a záminkou k jejich uzavření do karanténních „koncentračních“ táborů .Něco podobného se děje v tomhle animovaném videu. https://www.youtube.com/watch?v=vWkepoLUZfs&t=1446s

  • To vysvetli tej vláde, ktorá zavádza štátny teror v mene boja proti /aj bio/ terorizmu!

   • Vláda o tom ví ,důležité je aby o tom vědělo i stádo ,nedalo se vystrašit a nepodlehlo panice jako za covidizmu. Nalhávají mnoho věcí aby lidi dostali tam kam chtějí.

 6. V Nemecku pretlacili sfetovani zeleni smejdi odstavenie poslednych troch jadrovych elektrarni. Nahradi samozrejme nemaju, preto by mala prokutatura taketo konanie kvalifikovat ako vlastizradu a viny namierene proti narodu… ale Nemci su uz plne tupi narod. Horsie je vsak to, ze Sulik po volbach slubil odpredaj vacsinoveho podielu v slovenskych elektrarnach Nemcom. Takze, ak k tomu dojde,zelene Nemecko pojde na slovenskej elektrine a u nas bude stredovej s vypalnymi cenami!!! Opozicia vsak o tomto mlci ako voš pod chrastou, preco asi ???

 7. František Verný

  Je to hanba pre Ukrajinu a treba odsúdiť a potrestať toho úbožiaka a debila prezidenta ….je to zberateľ dolárov v svoj prospech…celému svetu je na posmech…

 8. Tak mě napadlo,co když ten tkzv vývoj nebyl trochu postrkován uměle .Třeba ani sem nemusel spadnout žádný meteorit ,aby vymřeli
  ti dinosauři nebo trilobity.
  Dost pravděpodobná je i verze o sežehnutí povrchu Země slunečním výbojem.Prý některé kostry těch veleještěrů byly v pozici smrtelné agónie,kterou mohl vyvolat oheň.Asi i byly sežehnuté kosti.Pamatuji si na nádherné obrázky Zdeňka Buriana,jak pravěká zvířata všeho druhu v houfu prchají před lesními požáry . Vždyť vědci našly vedle sebe živočichy, které se absolutně nemohli potkat.Třeba vodní vedle suchozemskými.

 9. Čo budeme robiť? Nič, len pozorovať?

 10. František

  Svet sa musí postaviť proti USA a pozatvárať všetkých čo s nimi spolupracujú!!Iná cesta k záchrane ľudstva neexistuje,lebo pokiaľ budú ovládať všetkých svojich vazalov(Europu a ďaľšie štáty),tak na zemi budú vládnuť opice ale bez ľudí !!!

Pridajte komentár

*