Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

USA sa blížia k totálnemu finančnému kolapsu, po ktorom má prísť znamenie šelmy


Print Friendly, PDF & Email

(Ethan Huff, Natural News) Zostáva veľmi málo času, kým sa spustí neodvratný kolaps súčasného finančného systému, známy ako Ponziho (pyramídová) schéma, a svet, ako ho v súčasnosti poznáme, skončí. Ako to bude celé vyzerať?

Expert na spravodajstvo Jeffrey Prather, z ktorého sa stal informátor, sa podelil o svoje predpovede v epizóde podcastu stránky Natural News, ktorú si nenechajte ujsť – celú si ju môžete pozrieť nižšie.

Dokonca aj tí, ktorí majú minimálne vedomosti o biblickom konci sveta, v súčasnosti už vidia, že veci nie sú v poriadku.

Vojna na Ukrajine zúri ďalej, globálne dodávateľské reťazce sú po covide stále v troskách a neustále sa zhoršujú a finančné trhy balansujú na pokraji voľného pádu – po ktorom príde Znamenie šelmy a následne aj nový „zlatý vek“.

„Keď sa pozriete na písmo – a ja som kresťanský kaplán – práve teraz sa to desivo napĺňa,“ vysvetlil Prather o súčasnom stave sveta.

„Je to neodvratné. Prichádza potopa.“

Podcast si môžete (v angličtine) vypočuť tu:

(Súvisiace: Niektorí počas covidu špekulovali, že „digitálne očkovacie pasy“ Svetovej zdravotníckej organizácie by sa mohli stať prorokovaným Znamením šelmy – čo si myslíte, že ním bude?)

Blíži sa „potopa“ – ste pripravení?

Jeden kúsok z Písma, ktorý sa napĺňa práve v tejto chvíli, pochádza z II. Timotea 3:1-5 a znie:

„Vedzte aj to, že v posledných dňoch prídu nebezpečné časy. Lebo ľudia budú milovať samých seba, chamtiví, chvastúni, pyšní, rúhači, neposlušní voči rodičom, nevďační, bezbožní, bez prirodzenej náklonnosti, vojnoví štváči, falošní žalobcovia, nezdržanliví, krutí, opovrhujúci dobrými, zradcovia, opojní, povýšeneckí, milujúci rozkoš viac ako milujúci Boha, majúci formu zbožnosti, ale popierajúc jej moc – od takých sa odvráťte.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Prather sa toho dotkol, keď porovnával obetavú cnosť minulosti s dnešným štandardom každého človeka zameraného len na seba a ľudí, ktorí okrádajú iných ľudí, len aby prežili.

Citoval tiež „Osud impérií“ od Sira Johna Glubba, v ktorom sa uvádza, že impériá v histórii trvajú len asi 250 až 275 rokov, kým sa zrútia – a Spojené štáty sú teraz presne v tomto bode. Od ich založenia v roku 1776 dodnes ubehlo už 247 rokov.

Prather verí, že on a ktokoľvek iný, kto si to želá, môže úspešne zvládnuť nadchádzajúcu „potopu“, ako ju nazýva, posilnením svojho fyzického, duchovného a duševného zdravia. Jedno je však isté: to, čo prichádza, sa nedá zastaviť.

Kto prežije strašné udalosti, ktoré prídu, bude čeliť úplne inému svetu, než na aký je väčšina ľudí v súčasnosti zvyknutá. Spojené štáty v podobe, ako ich dnes poznáme, sa v dôsledku dopadov katastrofálnych udalostí predpovedaných v Písme viac než pravdepodobne rozpadnú, a to politicky a možno aj fyzicky.

Keď sa Mike Adams opýtal Prathera, či verí, že USA budú stále vyzerať relatívne rovnako ako teraz aj na jeseň budúceho roka, keď sa majú konať prezidentské voľby, Prather odpovedal takto:

„Neverím, že sa bude konať nejaké „odvetné turné“ (Trumpova kampaň). Nemyslím si, že to dopustia. Budú Spojené štáty existovať? Spojené štáty ako republika už padli… Myslím, že lepšia otázka je, budú Američania ešte existovať?“

Jeho odpoveď na poslednú otázku je áno, ale Prather tiež verí, že USA budú vyzerať „veľmi odlišne ako teraz“.

Záver

Pozrite si celý rozhovor vyššie a dozviete sa viac o tom, čomu Prather verí v súvislosti s „koncom dní“ a americkou úlohou v proroctvách.

Najnovšie správy o tom, ako sa budú odvíjať posledné dni Západu a o udalostiach, ktoré sa v súčasnosti dejú, nájdete aj na stránke Prophecy.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. V USA je plne zaockovanych, tzn. s minimalne 2 davkami 75% populacie. Ak sa naplni nizsie uvedene, tak zostane 25% v skolabovanom state plnom chaosu, nasilnosti, nedostatku jedla, … a to este nehovorime o moznej jadrovej vojne!
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/zkuseny-kanadsky-lekar-75-procent-zemre-do-10-let-video/

  • Vo Velkej Britanii je 67,736,802 ludi, z toho 2,7 miliona je nezaockovanych ( prevazne su to vychodoeuropania,,Slovania,, a Africania

 2. Som rad že zasiahne božia moc,ale aj musí!!! Pretože toto čo sa deje nemá budúcnosť a zlo bolo a vždy bude porazené! Tak ako progresivci presadzujú zvratenosť a všetko proti ľudskej dôstojnosti! Som veriaci,preto sa nebojím čo príde,lebo tu sme len dočasne!

  • Marek Košice

   Príspevok na jedno veľké h*vno, Fero…….
   „Zlo bolo a vždy bude porazené!“… Keby si mal viac rozumu, uvedomil by si si, že zlo NEBOLO porazené, ale SAMOVOĽNE utlmené. Boh s tým má jedno veľké h*vno spoločné.
   Prečo božia moc nezasahuje pri krádeží detí, ktorých bolo napr. za posledné desaťročia ukradnutých v počte niekoľkých miliónov?
   Ale vieš čo, tvoja odpoveď ma vlastne NEZAUJÍMA. Je to odpoveď biorobota. A tá nemá cenu.

  • Jedno zlo bude porazené a druhé vznikne, neverím veľmi týmto predpovediam, pretože sú príliš prispôsobené na súčasnú dobu na rozdiel od Sibily a Nostradama.
   Božia moc mohla ukončiť vojnu na Ukrajine a tiež nemala dopustiť predchádzajúce vojny, utrpenia, otrokárstvo, rôzne formy násilia a týrania, ponižovania. Vtedy nemusela a teraz musí?

 3. YHWH RAPHA

  EFEZSKÝM 6:12 Veď náš boj nie je proti krvi a telu, ale proti kniežatstvám, mocnostiam, vládcom tohto temného sveta a proti duchom zla v nebesiach.
  Katolícky preklad
  Lebo nás nečaká zápas s krvou a telom, ale s kniežatstvami a mocnosťami, s vládcami tohoto temného sveta, so zloduchmi v nebeských sférach.
  Evanjelický preklad
  Veď náš boj nie je proti krvi a telu, ale proti kniežatstvám a mocnostiam, proti pánom sveta tejto temnosti, proti zlým duchom v nebesiach.
  Roháčkov preklad
  Lebo nie je nám zápasiť s krvou a s telom, ale s kniežatstvami, mocnosťami, so svetovládcami temnosti tohoto veku, s duchovnými mocami zlosti v ponebeských oblastiach.
  Jeruzalemská Biblia (Botek)
  Lebo nemáme bojovať s ľuďmi z krvi a tela, ale s kniežatstvami a mocnosťami, s vládcami tohto temného sveta, s duchmi zla, ktorí bývajú v nebeských sférach.
  Tieto zlé síly zatemňujú myseľ ľudí a odkláňajú ich od cesty Božej Pravdy.

  To je důvod, proč za nich musíš bojovat na modlitbách tak ako to chce Jediný Boh. Povzbudzujem Vás, aby ste si zapísali mená ľudí, o ktorých vieš//počul si, že nechodia vo svetle Božieho Slova / nie náboženského !!! / nebo se odchýlili od viery, a bojoval za nich na svojich modlitbách. Modli se za nich vrúcne každý den, a uvidíš pozoruhodné výsledky. Hallelujah!

  INÁ CESTA PROSTE NEEXISTUJE! AK PRILIEVATE DO POŽIARU BENZÍN, ČO SA STANE? UHASÍTE TEN OHEŇ?! ÁNO? MNOHÍ VLÁDNY PREDSTAVITELIA / A URČITE NIELEN ONI / SÚ POD SILNOU VLÁDOU SATANA. ZÁKON AKCIE A REAKCIE KAŽDÝ POZNÁTE !!!!!!!

  MODLITBA : PREVZÁCNY OTEC JEDINÝ, RUŠÍM VPLYV ZLÉHO DUCHA TEMNOTY NAD KAŽDÝM KTO JE POD VPLYVOM TEMNÝCH SATANSKÝCH SÍL / MILOVANÝ, PRIATELIA, V PRÁCI, V POLITIKE /, PO CELOM SVETE! MODLÍM SA ZA VŠETKÝCH, KTORÍ NEPRIALI ZA SVOJHO JEDINÉHO PÁNA, JEDINÉHO BOHA = KRISTA. ABY JEHO SVETLO, ÚPLNE ZNIČILO VŠETKU TEMNOTU KTORÁ ICH OVLÁDA//LA!. NECH PRÍJMU BOŽIU MILOSŤ PRE VEČNÝ ŽIVOT. NECH NIKDY NESKONČI SVOJ VEČNÝ ŽIVOT V HÁDESE. V MOCNOM MENE KRISTUS. Amen.

 4. svatoslav butora

  V tejto dobe, keď je viditeľné, že svetovládne koncepcie autorov nešťastnej orientácie USA-zahraničnej politiky – hlavne Brzezinskeho a Kissingera – zaviedli spoločnosť slušných občanov USA na cestu úpadku a rozvratu majú teraz výnimočne krátky čas na to, aby riadiace štruktúry vlády USA a spol. preformátovali ich myšlienkové postupy k normálnemu ľudskému mysleniu a zavrhli svetovládne koncepcie ovládateľov vlády USA a nad USA a Svetom Ľudí. Úpadok Moci Zla, ktorá sa zmocnila myslenia ich vládnych štruktúr bude mať kladný význam pre celý svet, pretože s pádom Moci Zla ovládajúcej vládu USA padnú všetky hlúpe a darebácke vlády, ktoré sa na americkej Moci Zla priživovali a toto zlo „spojeneckými zmluvami“ podporovali.
  Počet normálnych a slušných američanov a vo všeobecnosti anglosasov na území USA a spol. pred rokom 1945 bol v prevahe nad počtom zločinných elementov. Po r.1945 až doteraz počet zločinných a hlavne nazi-myslením ovládaných zločinných elementov v ich vládnych/mocenských štruktúrach stúpol do tej miery, že dnes stoja veľmi tesne pred etablovaním Globálnej Anglosaskej Ríše, ktorá sa má stať a stala sa nástupkyňou zločinnej Hitlerovej nazi-III.Velkonemeckej Ríše, ktorá kopíruje plány III.Velkonemeckej nacistickej Ríše na územiach ovládaných ovládateľmi vlády USA a spol. a tzv. EU a spol.
  Normálni američania a normálni ľudia na územiach „Kolektívneho Západu“ teraz majú krátky čas na to, aby tento zlomyseľný svetovládny paktov nacistov prekazili.

 5. Israismael

  Veľmi málo ľudí vie ,že Slovensko je povolaný národ ,z ktorého sa má šíriť nové Svetlo nádeje pre tento svet ..Slovensko bolo povolane Božou vôľou ,ako náhrada za zlyhanie iného povolaneho národa ,ktorý zlyhal tým že vyvolal 2 svetovú vojnu…Storočia a storočia bol z duchovných sfér pripravovaný ten národ ,ale podvolil sa tomu kriklunovy ,ktorý zviedol takmer všetkých nemcov na inú cestu než mala byť …
  V roku 1937 sa odohrala ohromna udalosť , ktorá ešte len bude raz zjavena slovenskému ľudu a národu ..Pôvodne bol povolaný Československý národ šíriť svetlo medzi ľudí ,rozširovať ho Vo svetle Pravdy ..Dnes ostal len národ SLOVENSKÝ ,lebo český národ zlyhal tým že často paberkoval so západom a mocnosťami temna (USA,Izrahel ).. MORAVA a veľká časť ľudí na Morave však ostala duchovne čistá(nie veľa ľudí aj v Čechách) a môže v týchto ťažkých chvíľach pre toto ľudstvo sveta spoluposobit v prospech Svetla a Boha ..Spoluposobit spolu s našim slovenským národom v ktorom žijú ľudia s najväčším potenciálom vyžarovania SVETLA na tejto planéte Zem..
  Mnohé však záleží aj od volieb …ak prehra temnota prehra aj Lucifer ..preto tá veľká pozornosť aj zo sveta ,najmä západu a USA ,ktorá sa sústreďuje na Slovensko ..Buď bude svetlo na Zemi aj vďaka nám slovákom , alebo vyhrá satan a položíme základ veľkej apokalypsy tohto sveta….Boh čaká..Maličký kus Zeme ,ale veľmi dôležitý pre svet je naše Slovensko !!!

  • Marek Košice

   „Veľmi málo ľudí vie ,že Slovensko je povolaný národ ,z ktorého sa má šíriť nové Svetlo nádeje pre tento svet ..Slovensko bolo povolane Božou vôľou ,ako náhrada za zlyhanie iného povolaneho národa ,ktorý zlyhal tým že vyvolal 2 svetovú vojnu…“

   Chýba ti len jediná vec, Israismael. DôKAZ. A to, že niečo také tvrdí nejaký trtko na prednáškach o slovienoch (alebo konkrétne slovákoch) nie je dôkazom. Takých trtkov máš v každom štáte. A pre nich je práve ten ich štát „povolaný národ“.

   • Keď bol na Slovensku na navšteve pred vyše 20 rokmi Vatikánsky služobník chazarskej židosionistickoiluminátskej satanistickej mafie ROTHSHILD a spol.pápež Ján pavol druhý,tak mimo iného vo svojom prejave povedal,Slovensko je síce malá krajina,ale ešte raz v budúcnosti zohrá významnú ulohu v budúcich svetových dejinách.Mnohi to vtedy považovali iba za zdvorilostnú frázu.No mne to ani vtedy a ani teraz ako fráza od papeža vôbec nepripadá.

    • Israismael

     Temni veľmi dobre vedia odkiaľ im hrozí nebezpečie ..Aj pápeži majú veľmi dobré znalosti zo spisov,hlavne tých z dávnych čias , čo sa malo a má v blízkej dobe udiať..Sú to Proroctva a zjavenia..
     Nie nadarmo to povedal jeden z tých pápežov o slovakoch a Slovensku ..
     Ja však mám info z iného ZDROJA ,a ten je na milión percent pravdivym a viem veľmi dobre kto ho vyslovil a aj odkiaľ ten ZDROJ pochádza..
     A ESTE ODKAZ PRE MzK…Je rozdiel medzi povolanostou a vyvolenostou..Povolaný môže byť len ten kto je po určitom vývoji ľudského ducha na Zemi schopný niečo uskutočniť pre dobro ľudstva,aby sa mohlo odhalit temno a postupne ho rozložiť tým odhalenim .. Vyvolení sú už ti ,ktorí vývojom dosiahli možnosť po pozemskej smrti vojsť do Raja ,tj.svet nad hmotnostami=duchovno bytostný svet )

   • Israismael

    …ja ten dôkaz mám ale čo by si mal z toho, keď by som ti dal ten link ,ale aj tak tomu neuveríš,lebo si prílišnym rozumarom ,s veľmi veľkým prepestovanym predným mozgom ,ktorý ti nedovolí prístup k duchovnému svetu (malý mozog je v nečinnosti = nemôže prijímať z nadcasovosti) ..Ty si myslíš že si robím srandu z Boha ,resp jeho Syna ? Z teba by som si eventuálne mohol urobiť ,ale ani to si nedovolím ..a nedovolim si robiť srandu z nikoho a už vôbec si nedovolím v živote robiť srandičky z toho ktorý nás Stvoril.. A mimochodom jak si dovolis nazvať má trtkom keď ma nepoznáš ani v najmenšom možnom detaile ? …To že sa tebe zdá niečo neuveriteľné čo som písal ,preto som trtko ? ,.Dôjde ti raz poznanie a budeš sa hanbiť za to ako si škodil nielen sebe( nezdravá pohlavné zdržanlivosť), ale aj iným ľuďom ktorí majú vážne poznanie niečoho vyššieho ..ty chces byť len zaujímavý a buchnes svoje komentáre od pása ,z prepestovaneho rozumu,bez rozmyslu a s hanenim druhého ..

   • Toto je tá adkvátna reakcia pre trtka – Marečka, ktorý si pýta – Dôkaz!!

    https://www.youtube.com/watch?v=Oienu1CpIHk

    • Israismael

     Presne tak Ajsa ..Dala si mu pekný dôkaz ..ale tých dôkazov je toľko, že stačí len porozmýšľať ..elektrika vieme že je, ale nevidíme tie kmitajuce častice .vieme iba zdroj ako to funguje, ale podstatu nevidíme ,resp vidíme až vtedy keď aj malé decko stlačí vypínač a rozsvieti sa svetlo ..semeno tiež nevidíme v zemi a predsa vyrastie z neho obilnina ,zelenina ..ako to že z takého malého semená ? Preto ,že je to každému prirodzené tak sa nad tým človek ani len nezamýšľa ..Boha nevidíme tiež lebo z podstaty to nikdy nemôže byť inak ,ale jeho pôsobenie v zákonoch ,v tých prírodných na Zemi vidíme deň čo deň…Ale ani nad tým nepremýšľa človek a radšej povie že Boh neexistuje ..,Zákon tiaze ,tiež ten veľký jemnohmotny zákon nevidíme a predsa má svoj účinok…zákon príťažlivosti rovnorodeho ,zákon spätného navratenia a mnohé iné Božie Zákony ,ktoré riadia samocine všetky svety tiež nevidíme a predsa sú …

    • Marek Košice

     Ajša : Smilníš, ale oháňaš sa kresťanským Bohom (ako veriaca)? Už sa trošku uvedom. 🙂
     Hoci…keď aj mafiáni chodia do kostola a modlia sa, tak….

     • A Ty si celkom spadol na hlavu, Mareček? V žiadnom z mojich komentov nenájdeš, že ja – osobne – by som sa odkazovala na nejakého „kresťanského“ Boha. To len Ty máš takú primitívnu predstavu o Bohu..

      Mareček, viacej sa vzdelávaj, vidieť, že si ešte veľmi „jednoduchý“..

     • Marek Kosice

      Ajsa : ano, velmi jednoduchy…. Vies, ze som velmi jednoduchy aj pre mainstream ovce, pre ktore je vsetko mimo mainstream konspiracnou teoriou? Pritom velmi jednoduchi su oni, nie ja. A takto to plati aj v tomto pripade. Jednoducha si tu ty. Napis aku stravu povazujes za najlepsiu pre cloveka, aky tvar ma Zem, a ked k tomu priratame tvoje pravidelne vybijanie sa, tak vysledok bude jasny. Akurat ty ten vysledok (poukazujuci na tvoju „neprebudenost“) budes odmietat. Ako inak.

     • Ku komentu: MzK – 27/09/2023 at 6:50

      Mareček,
      snažím sa, ale fakt mi TO nedá, aby som na Teba – nezareagovala.. Proste – niekto Ti to povedať – musí!

      Niektoré Tvoje komenty (viď napr. ten z 26/09/2023 at 20:38, alebo i ten dnešný z 27/09/2023 at 6:50 (ale i ďalšie a ďalšie..) mi tu pripadajú ako vzdychy z Tvojich lucidných nocí, keď si „pred výbuchom“ a nevieš, ako sa s tým vysporiadať, lebo..
      Ver, že tá Tvoja pohlavná “obscesia“ Ti hlavne – psychicky – dobre nerobí, i keď do poslednej minúty tu budeš omieľať opak, že práve kvôli tejto „anomálií“ – Ty si ten celosvetový King a tí ostatní (muži) sú len taká –akási – „menej-cenná rasa“..

      Bože! Mareček sa tu chce baviť o tvare Zeme. A čo, ak Ti poviem, že je kockatá, čo sa tým zmení na Tvojom „triviálnom“ vnímaní vnútorného i vonkajšieho Sveta ? Zameriavaš sa zbytočne na Formu a nie na Obsah.

      P.S. Skús, prosím – chápať Tvojimi zmyslami, ale hlavne svojím Duchom – nasledovnú Skutočnosť:

      Vedomie je taký dôležitý jav, že jednoducho nie je možné uveriť tomu, že vzniklo iba náhodou a to vďaka zložitým procesom spracovania dát. Vnímanie Vesmíru nám umožňuje práve fenomén Vedomia (pozn. a to je ten – OBSAH, ktorý každodenne „Niečím“ – kŕmiš ..). Argumentovať možno dokonca aj tým, že zákonmi riadený Vesmír, ktorý abstrahuje od Vedomia, NIE JE – NIJAKÝM – Vesmírom. Dokonca by som si dovolila tvrdiť, že všetky doterajšie matematické opisy Vesmíru z tohto hľadiska – zlyhali.

      Porozumel si, prosím – aspoň trošičku – Pointe danej veci ?

 6. Otázka – ak na schválenie obžaloby prezidentky treba súhlas 3/5 poslancov parlamentu – čo Fico nemá – čo je to za Ficovu predvolebnú a hlavne bezzubú pózu Fica?! Tohto falošného ko.ota už treba uprať na smetisko! Nie – nielen kvôli Matovičovi a progresívcom, ktorých Fico stvoril – toto je tá najhoršia – skrytá – škodná!

  • Skrytá škodná , niet k tomu čo dodať °° výstižné D

   • to je jedno kto

    vy dvaja hodte prvi kamenom.. a dajte si 5g bieleho, lebo ficoooooo!

    mozna odpoved – fico chce riesit prezidentku az po volbach, ked zrejme predpoklada, ze bude mat bud ustavnu vacsinu alebo dostatok poslancov na schvalenie obzaloby. a to ze to povedal teraz je o tom, aby to nevyznelo po volbach ako pomsta, pretoze ak bude mat tu ustavnu vacsinu, tak zase bude fakestream vyblakovat az do centra galaxie, ze sa msti.

    • Ty chrobák A.I. čip vo Ficovej hlave – a za aký dlhý čas bude môcť Fico tento úkon v rovnakej veci urobiť znovu? O 3 roky. Čiže jáj – aby to nevyzeralo na pomstu! A môžme si tipnúť, čo urobí Fico s kleptomanmi vo vlastných radoch – aby to nevyzeralo na podraz voči súkmeňovcom. Čaputová vie, že je to bezubé. Voči Martinovi Daňovi, ktorý ju počas volieb nazval podvodníčkou a pobehlicou tiež nevyvodila dôsledky, pretože ju to reálne zviditelnilo a to sa počíta, navyše Daňo je pod ochranou židovskej lóže Synov Zmluvy.

     Svoje dedukcie si strč – ja sa ku tomu staviam podľa výsledkov a nie podľa toho, čo kto ako „myslel“.

     • to je jedno kto

      zopakujem Ti to znova, daj si 5g bieleho dizajnu, lebo fico. fico nebude ziadna velka vyhra, zato PSko urcite ano, ze? Teba zauimaju nejaki zlodejickovia, ci vojana, ale ide o ovela viac. chce to hlavne nemat podliate oci krvou a vidiet veci so sirsia.

  • absolutny suhlas,Maros,tiez vedel aj o planovanej Scamdemii,lebo nakupil PCR testy este v 2018 za 60 millionov(cesi za 120)

  • Galaxia andromeda

   Coskoro prezidentke konci mandat potom moute podat TO aj vy pokial vieme nekandiduje dalej. Podate TO Vy??? Jednoduche

 7. Francii sužuje vlna znásilnění spáchaných migranty

  https://aktax.cz/francii-suzuje-vlna-znasilneni-spachanych-migranty/

 8. Kto prosím dobre nerozumie agende LGBTQXYZ, ktorú presadzuje v SK – v zmysle Sorošových notičiek úplne najviac Šimečkovo PS-ko – skúsme urobiť všetko pre to, aby sa s touto „kontra-verznou“ témou nemuseli zaoberať naše deti a mládež už v škôlkach, v základných i stredných školách a motať im ich hlavy zvrátenou ideológiou.. (viď napr. odkaz nižšie).

  https://uploads.disquscdn.com/images/c7e597d6848f628084fcd29f5d76d67b071889468daca78a56185e312d64da27.jpg

  Pretože normálny človek, ktorý tu už má „pár“ rokov odžitých, rozumie tomu tak, že keď sa dieťa narodí, hovoríme tomu: máme dievčatko, ev. chlapčeka (dcéru, ev. syna, vnučku, ev. vnúčika).
  A čo sa udeje v súčasnom živote – pod silným vplyvom gender satanistickej ideológie – v hlavách normálne narodených detí, povedzme o 17 rokov neskôr, už môže byť čistá osobná tragédia týchto mladých ľudí. Výpovedí z tejto „performácie“ , vr. jej psychických i fyzických následkov, stále pribúdajú, keď mladí ľudia pred kamerou rozprávajú, že už NIKDY viac by nemenili svoje pohlavie a kiež by sa dal Čas vrátiť!! Neoficiálna štatistika hovorí i o počte sebevrážd týchto tínedžerov..

  P.S. 1 – Vlastne – moja Pointa k danému komentu je, že som doteraz nepochopila tých prezentovaných 75 rôznych pohlaví. Ale máme človeka, ktorý tomu vysoko odborne rozumie a tým je o.i. Čapútová, pochádzajúca priamo z PS, ktorá v jej prejave vám vymenuje – zdá sa že – všetky tie „trans-rody“– ktoré akože podľa nej – existujú.

  P.S.2 – Pre korektnosť tejto situácie doplním, že jej prejav je nahratý prostredníctvom AI (pozn.: ktorá je v EÚ vysoko preferovaná a takto nejako – podľa potreby Niekoho – to môže vyzerať..).
  Ale to oslovenie transgender ľudí v jej prejave, je pre ňu až tak veľmi osobnostne i politicky identické, až je tak dôveryhodné, akoby „pani prezidentka“ s najvyššou pokorou sa skutočne (naživo) veľmi dôverne – prihovárala a skláňala predovšetkým tejto (druhej) marginalizovanej menšine v rámci SR ..

  Záver:
  Ľudia – normálni, ktorí veria „iba“ v dve pohlavia (muž a žena), buďte v sobotu, prosím – BDELÍ a VEDOMÍ (si následkov LAPSUSOVEJ voľby, predovšetkým – s dopadom pre budúcnosť našich ďalších generácií) !
  Ďakujem za porozumenie!

  „krátky 2,21 min. zostrihaný „prejav“ Z.Č. – viď v odkaze nižšie

  https://www.facebook.com/Dusan.Striz.sk/videos/862726245589050/?ref=embed_video&t=0

 9. Burkina Faso pozastavila činnost Francouzských médií za šíření falešných zpráv

  https://aktax.cz/burkina-faso-pozastavila-cinnost-francouzskych-medii-za-sireni-falesnych-zprav/

 10. Mám neoverenú správu z treťej ruky – na Facebooku sa údajne objavilo video z Poľska, kde Poliaci údajne strieľali do hordy imigrantov 3-4 delami s nejakými „kartáčmi“ /možno gumenými/ a imigranti zase po nich hádzali kamene. Viete niekto o tom niečo? Lebo ide o použitie iných prostriedkov na potlačenie davu ako sú klasické vodné delá – toto ma zaujíma.

 11. Jaromír Jaroslav

  Najprv príde Catasrophe, cat= jaguarie slnko( je teraz)+ astro= hviezda+ phe= oheň, teda Apokalypsa Ohňom! Apo= otec( na oblohe) +kali= horúčava,páľava+psa= oheň,žiara, teda skaza Slnkom, na konci 5.veku slnka! A toto opisuje 4.kôň Apokalypsi Jána, teda smrť! A číslo 4 je v Číne SMRŤ, a číslo 8 je ŽIVOT…5.vek slnka začal u Mayov vo 4 Ahau 8 Cumku, 3113 BC…Teda zo Smrti do Života…No každá Biblia má spolu 84 kníh aj s apokryfami: Ortodoxna= 84; Rímsko-katolícka, ma 73 kníh+ 11apokrýf=84..A Luteránsko-Protestantská má 66 kníh+ 18 apokrýf a deuterokanonických=84! Iba Koptická má 81 kníh, lebo v súhvezdí Labute natátali v zodiaku Dendery v Egypte, iba 81 hviezd…Korán má 84 Iniciálnych kódov, a dátum začiatku veku Satana: 2025! Takže ako všetky predošlé veky slnka skončili svetovou katastrofou, skončí aj náš 5.vek slnka v OHNI a globálnych zemetraseniach po posune Zemskej osi otáčania-a Potopa príde už začiatkom nového cyklu, v 5.knihach Mojžiša! Príde ako “ plodová voda“ pred znovuzrodením sveta a novej civilizácie! A 4Evanjeliá+5 kníh Mojžiša= Ennead, 9 bohov Podsvetia s dvomi po sebe idúcimi apokalypsami= Ohňom a Vodou! A je dátum konca Precesie= Anno Magnus v tomto Enneade! Je jasné že ani mnohí farári a biblický “ študenti“ v skutočnosti nevedia o čom Biblia naozaj je!!!

Pridajte komentár

*