Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vláda Veľkej Británie plánuje zámerné výpadky elektriny, aby mohla pretláčať klimatickú hystériu


Print Friendly, PDF & Email

Vláda Veľkej Británie plánuje zámerné výpadky elektriny, aby mohla pretláčať klimatickú hystériu

(Ethan Huff, Natural News) Plánom progresívnych liberálov pre Veľkú Britániu (a celý svet) je „dekarbonizácia“ všetkej výroby elektriny do roku 2030, čo určite spôsobí rozsiahle výpadky elektrickej siete.

Britský zákonodarca Ed Miliband za Labouristickú stranu oznámil tento plán počas minuloročnej konferencie strany. Plán je ústredným bodom globalistickej agendy zakázať akékoľvek používanie „fosílnych“ palív vo Veľkej Británii a nahradiť ich veternými a pobrežnými solárnymi farmami.

Čo však Miliband a jeho skupina „zelených“ fanatikov nedokážu rozpoznať, je, že neexistuje žiadny možný spôsob, ako udržať ekonomiku pri živote bez fosílnych palív.

Množstvo veternej a slnečnej energie, ktoré by bolo potrebné na nahradenie súčasnej energetickej infraštruktúry, je také obrovské, že nie je k dispozícii ani dostatok pevniny na to, aby to bolo možné.

Nikto sa pritom nechce na každom kroku pozerať na polia solárnych panelov a nekonečné moria škaredých, hlučných a vtákov zabíjajúcich veterných turbín.

Briti očividne chcú, aby sa táto dystopická nočná mora stala skutočnou. Labouristická strana so svojimi zvrátenými myšlienkami chce naďalej poháňať zelenú agendu krajiny, ktorá ničí ekonomiku, čo nakoniec zanechá všetkých chudobných a hladných – za predpokladu, že niekto z nich vôbec prežije prechod na zelené energie.

(Súvisiace: „Zelený prechod“ bude znamenať zníženú energetickú spoľahlivosť a zvýšenie nákladov na energie pre spotrebiteľov.)

„Zelený prechod“ je v skutočnosti o zrútení ekonomiky a následnom masívnom vyľudnení planéty

Počítačové modelovanie, ktoré vykonal John Brown pred niekoľkými týždňami s použitím údajov o výrobe energie z roku 2022, ukazuje, že úplná dekarbonizácia Veľkej Británie do roku 2030 jednoducho nebude fungovať, zrúti ekonomiku a zničí krajinu.

Na základe údajov BMRS, počítačového modelu, ktorý nezahŕňa zabudované generátory elektriny, ako sú malé veterné a solárne farmy, neexistuje ani primeraná technológia na sfunkčnenie niečoho takého. To aj za predpokladu, že Veľkej Británii by sa podarilo nainštalovať dostatok veterných a solárnych fariem na uspokojenie dopytu.

„Predpokladali sme, že okrem veternej a solárnej energie má Spojené kráľovstvo 10 gigawattov (GW) dispečerskej kapacity, ako je jadrová energia, biomasa a vodná energia,“ uvádza organizácia Watts Up With That o zisteniach modelu.

Stop Candida

„Z vodíka sa nevyrába žiadna elektrina – zdá sa, že neexistuje žiadny spôsob, ako by mohla byť do roku 2030 pripravená hromadná vodíková infraštruktúra – elektrolyzéry, parné reformátory, distribučné siete a 50 GW flotila nových elektrární spaľujúcich vodík.

K dispozícii podobne nie sú ani zariadenia na zachytávanie uhlíka… Nedováža sa žiadna elektrina… Nedochádza k žiadnemu veľkému rozšíreniu batériových úložisk v potrebnom rozsahu.“

Zelení fanatici tiež nikdy neriešia, keď prezentujú svoje nápady, dôležitý fakt, že sú aj obdobia, keď nefúka vietor a nesvieti slnko. Veľká Británia je v porovnaní s mnohými inými časťami sveta obzvlášť ponurá, čo znamená, že jej solárne farmy, bez ohľadu na ich počet, budú mať dlhé obdobia, keď nebudú produkovať žiadnu elektrinu.

Model ďalej ukazuje, že energetické deficity vo Veľkej Británii vyvrcholia na 41 GW, čo je päťminútové obdobie, keď je dopyt 56 GW a výroba 15 GW.

„Samozrejme je možné v malom rozsahu vyrovnať špičky pomocou odozvy na strane dopytu a v batériách uskladnenej elektriny,“ vysvetľujú správy.

„Kritickejšia je však skutočnosť, že vlani v decembri došlo k 19-dňovému obdobiu, keď kumulatívny energetický deficit narástol o približne sedem terawatthodín, v priemere 15,7 GW. Hoci v tomto období boli krátke obdobia, keď výroba prekročila dopyt, čisté saldo zostalo záporné. Zjednodušene povedané, ani pri vyrovnávaní ponuky a dopytu a skladovaní elektriny by nebolo dosť prúdu.“

Záver

„Zelený prechod“ pravdepodobne vyvrcholí rozsiahlymi výpadkami prúdu a úplným kolapsom existujúceho globálneho ekonomického poriadku.

Viac o tom, čo bude nasledovať, sa dozviete na stránke Collapse.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Uhlie sú uskladnené zásoby z predpotopných čias na výrobu železa z tiež uskladnenej rudy. Treba ním šetriť. Výroba uhlia z dreva je náročná.

 2. A prečo sa nediskutuje o energii nultého bodu, ktorá sa už používa na pohon tajného kozmického programu! Lenže lenže – ak je plánom genocída a prechod na biogénnu civilizáciu, ktorá má zabudnúť aj matematiku – tak naozaj o čom to je – hovoriť o rozvoji energetiky, keď globalisti majú v pláne útlm! Samozrejme – oni presunú všetky technologické informácie a nápady do hermetických okultných spoločností – veď už to tu bolo! Onedlho tu nikto nebude schopný vyrobiť koleso pre bicykel!

  https://sk.wikipedia.org › wiki › Hermetizmus_(filozofia)
  Hermetizmus (filozofia) – Wikipédia
  Hermetizmus alebo hermetika je súbor filozofických a náboženských názorov [1] a pojmov, založených najmä na helenisticko-rímskych pseudoepigrafických spisoch, pripisovaných Hermovi Trismegistovi ( starogr. Ἑρμῆς ὁ Τρισμέγιστος ), legendárnemu mudrcovi a egyptskému veľkňazovi, synonymu egyptského boha múdrosti Thovta.
  ——————————-
  To bol vtedajší „patentový úrad“ ktorý kontroloval vedomosti, ktorými žreci kontrolovali tých pod sebou!

  • Videl si fajkové video o free energii a vimanoch?

  • Sursum Corda!

   Podľa tzv. elít, vynálezy nemajú slúžiť na pomoc ľudstvu, ale na jeho totálne odkresťančenie a trvalé zotročenie. Už som to tu raz písal ako šľachtické rody podporovali vedcov- illuminátov, kabalistov atď.. Údajne, Edison, Tesla boli členmi teozofickej spoločnosti, satanskej sekty Heleny Blavackej.

   • Blavacká bola členkou svojej židovskej sionistickej sekty a mala bližšie skôr k nacistickej Tule, ktorá sa zaoberala paralelne tým, čím Blavacká – okultným rituálom a energii Vrilu.
    https://zena-in.cz/media/2023/05/17/64649d071739fobrazek.png
    https://artrevue.cz/wp-content/uploads/2021/08/Blavatska-2-1140×570.jpg
    ———————————
    Tesla sa nikdy nevyjadril o Vrile!

    • Rozdiel medzi Teslovou free energiou a Vrilom je ten, že Vril je energiou démonov!!!, a mal pomôcť nacistom a sionistom ovládnuť svet – a nie poháňať kolobežky!

     • Sursum Corda!

      Otázne však je, odkiaľ resp. od koho čerpal Tesla poznatky. Je možné, že mal (cez nejaké tajné organizácie) kontakt s démonmi, ktorí majú prefektné znalosti o vedných disciplínach. Vezmime si napr. dnešnú nanotechnológiu. Môže sa k tomu dopracovať človek bez nejakej „vonkajšej pomoci“? A pokrok ide ďalej obrovským tempom… My si ani nevieme predstaviť čo nás ešte čaká.

     • Sursum Corda – a čo channeling – ako u Edgara Cayce?

     • Sursum Corda!

      Channeling rozhodne odmietam! Je to riziko. Človek nikdy nevie kto sa mu nabúra do mysle, resp. podvedomia.

     • Zjavne si pletieš channeling s hypnózou /NLP/. Ja hovorím o channelingu, ako o flow informácií zo zdroja. Nič príjemné – lebo to trvá dni a je to vyčerpávajúce – a navyše bez návodu na použitie. Ty dostaneš „len“ informáciu a záleží len na tebe, čo s ňou urobš – a či to vôbec pochopíš. Démoni priamo navádzajú – info z čistého zdroja od teba vždy vyžaduje tvoje úsilie pochopiť o čo ide. Narážam teraz na tie akcie, že „diabol mi povedal, čo mám urobiť“.

  • Ano Maros,tuna sa nejedna o energiu,ale o vyhubeni najvacsieho mnozstva ludi a Zeleni su len uzitocny debily,tuna sa nejedna len o Anglicko,kde sa znizi populacia,do 25 roku,len na 15% obyvatelstva,ale cely svet je v tom

   • Ako chcú za 2 roky vyhubiť toľko ľudí?

    • Marek Košice

     John „operuje“ so „starými“ informáciami z čias začiatku „plandémie“, kde do 3 až 5 rokov od podania covid „vakcín“ mala podľa „alternatívcov“ umrieť väčšina z tých, ktorí si tie „vakcíny“ nechali pichnúť. Lenže už prešlo 2,5 roka a umrelo možno 0,2% zo zaočkovaných (nebudeme počítať starcov, ktorí by do 30 mesiacov odo dňa očkovania umreli aj keby na vaxx nešli), takže už sa mení rétorika, a „bude to do 10 rokov“… ALEBO to nebude, pretože (ďalšie verzie) len minimum šarží malo zabíjať, a väčšina sú buď placebo, alebo nosičom nanočipov….. Ja hovorím jedno : VYZERÁ TO TAK, ŽE PRAVDA JE NIEKDE V STREDE medzi mainstreamom a alternatívou. Ako keby na oboch stranách boli zlí… 😀 … BIDEN/ZELENSKÝ vs. PUTIN….

     • Marek Košice

      Týmto príspevkom som nechcel nijak zľahčovať FAKT, že prebieha depopulácia… Ale akosi INAK, než na umieranie z covid „vakcíny“… Myslím, že primárne ide o neplodnosť mladej generácie, ktorá sa dosahuje AJ „vakcínou proti covid“, ale aj rôznymi inými spôsobmi.
      A čoraz viac nadobúdam presvedčenie, že „vakcína“ bola pichaná z dôvodu spôsobenia ANTIDUCHOVNÉHO stavu (nemenného) tých, ktorí ju/ich dostali.

     • Táto stránka je plná článkov typu superliek na všetko, a inak zomriete. Vakcíny zabíjajú a ničía zdravie pomaly a tajne, nie je to oficiálny dôvod.
      Zaujímajú ma fakty. Žiadnu vakcínu si nedám pichnúť.

     • Israismael

      Názor !uvidíme čo sa stane keď sa spustia naplno 5G veže ,pretože to vysokofrekvencne vyžarovanie z 5G má mať nejakú spojitosť ,či interakciu s tými vakcinami,ktoré ,,čakajú“ na aktiváciu ..Má to prist globálne časovo veľmi rýchlo to zapínanie týchto sietí a naraz …Nejdem písať kde sa to opisuje dosť presne, že čo sa udeje ,že behom troch týždňov má umrieť 1/3 ľudstva, čo by znamenalo VYVRHNUTIE cca 2 a pol miliardy ľudí zo života ..Ten údaj je šokujúci ,ale hovorím nechcem týmto robiť žiadnu paniku,lebo nakoniec nemusí ísť o 5G veže ako =aktivator ..Viem kde sa to píše a odkiaľ to je prevzaté ta správa a ten údaj ..má sa to stať údajne do krátkeho času,do pár rokov,jeden údaj hovorí o roku 2024 (Markus Bosch -Imanuel ,užívateľ na YouTube ) ..Ak pripustíme aj biblické údaje zo zjavenia Jána ,tak aj tam sa píše tuším v 8 kap ze má prísť niečo čo zmení beh udalosti na Zemi..(globálne zemetrasenie ,alebo nejaká smršť z hora, ohnivý dážď a pod)..Tie udalosti môžu ísť v tesnom slede za sebou ..No len prosím ,nechcem aby dochádzalo k nadávkam na Boha a pod,že ako to môže dovoliť ,prečo to tak má byť a pod…
      Musíte brat do úvahy že 80 až 90% ľudstva sa nachádza v absolútnom stave nizkofrekvencnych temných energií,inak povedané mnoho ľudí má temné vnútro ,vplyvom nesprávneho žitia ,vplyvom súboru nie dobrých vlastnosti, ktorými disponuje ludsky duch v pozemskom tele..V istom momente prebehne teda Veľká očista nad Zemou .Tento dej na ZEMI je už dlho plánovaný a má očistiť Zem od tých ľudí ktori sa oddali temnu a nikdy nemali v pláne niečo svetlého,dobrého ,a tak len škodia ľudstvu ..V tejto časti Veľkej očisty však opustia Zem , podľa biblického zjavenia -Apokalypsa Jana , aj tzv VLAZNI ľudia ,čo značí že sú to tí, ktorí nie sú dosť dobrými aby mohli vojsť do nového systému tzv Tisícročnej ríše ,ale ani dosť zlí, aby mohli skončiť v absolútnom rozklade ľudského ducha( rozklad tela a rozklad ducha sú dva úplne odlišné významy )…Ti tzv vlazni dostanú ešte šancu na vývoj ale na nižších planétach ,kde plynie život ,pretože energia sa nestráca ani v prípade ľudského ducha po smrti .. Mnohé veci človek vôbec nemôže pripustit že sa také čosi udeje ,lebo sa tým ani nezaoberá a ani nechce počuť nič čo by súviselo s kolobehom udalosti ,ktoré sa ,,valia“ na planétu ..Je to nezastaviteľne ,ale bolo to plánované ..Malo to byť však inak ako to bude.. Mala to byť oslava ducha v ľudských telách na ZEMI na konci veku Rýb a na začiatku Vodnára ,v ktorom sa dnes nachádzame !..vývoj ducha dlho stagnoval , a namiesto vývoja ducha sa vyvinul do veľkej výšky ľudský mozog a rozum..Preto po očiste takmer ihneď nastane aj Súd nad ludstvom

    • Vladimír

     Ak by mali sion globalisti technológie pokročilejšie o niekoľko milión rokov pred pozemskými, tak by depopuláciu urobili behom pár sekúnd na celej Zemi súčasne a nepotrebovali by ani otrokov.

  • Volná energie, Energie Nulového bodu, Orgonová energie, to jsou jen formy energie Universa.

   Wikipedie hovoří takto: (https://cs.wikipedia.org/wiki/Energie).

   — Zákon zachování energie říká, že energie se může měnit z jednoho druhu na jiný, nelze ji vytvořit ani zničit —

   Podstatou holografické vize 3D Matrixu (t. z. v. reality ) je i naprosto zcestné pojetí Energie. Jenže při aplikaci tezí Teoretické a Kvantové fyziky lze dojít k vzájemnému vztahu hmoty(materie), pole (vlny) a Energie – vše má vždy shodné účinky tepelné a silové. Energii lze tedy chápat jakožto kvantový stav hmoty.

   Universum je na Energetickém základu – vše je založeno na vzájemných interakcích…

   Zcestná je proto teze nutnosti výroby Energie a díky Chazarské Mafii a jejímu satanskému pojetí vlády formou čísly potištěného papíru, se dostáváme ke stávajícímu stavu – vymyté mozky vymytým mozkům tvrdí, že energii je nutné vyrábět a pro udržení průtoku čísly potištěného papíru (odnikud nikam…) za ní i — platit– !!!

   Jedinou cestou jak s toho ven, je transformace Energie na formu využitelnou pro lidstvo. A toto je od pádu Atlantýdy / Egypta (technologie transformace zde byla využívána — prostorová forma Pyramidy je transformátor Energie universa a současně i stabilizátor elektro-gravitačního pole planety Země a takzvané chrámy byly jednou z forem přijímače / akumulátoru) Globálním predátorem cíleně blokováno.

   Popisů technologií na transformaci Energie již bylo publikováno mnoho – stačí se jenom probudit a naučit se Energii transformovat a tím se zbavit smrtící závislosti.

   • Energia je presne definovaný pojem: Energia je schopnosť konať prácu. Bodka.
    K nulovému bodu sa radšej nevyjadrujem.

 3. Tréner Marek Petruš má problém! Až 12 hráčov je chorých, preto Michalovce stopli tréningový proces.
  „Informácia na oficiálnej stránke klubu zo Zemplína určite nepotešila žiadneho fanúšika Michaloviec. „Od utorka náš trénerský tím prerušil tréningový cyklus, nakoľko sa zdravotný stav nezlepšuje. Až dvanástim hráčom bolo diagnostikované ochorenie COVID-19. Zísť by sme sa mali opäť až v sobotu,“ píše sa na webe MFK Zemplín.“
  https://sportovy.cas.sk/clanok/2833287/covid-nepovedal-posledne-slovo-michalovce-prerusili-treningovy-proces/
  ——————————-
  Kombinácia idiotov, manipulátorov a podvodníkov! Všetci títo kozmopolitní športoví opichanci nech pre mňa za mňa skapú zajtra na tie ich „vakcíny“.
  Otázka do pléna – kto je väčší idiot – policajt, alebo fotbalista! Vysvetlite mi intelgenciu a vzdelanie futbalistu! Čo je to fotbal – šport? Hovno! To je podívaná založená na reklame, ako milionári hrajú fotbal!

  „12 hráčov dostalo NEBEZPEČNÝ!!!!!!! COVID! A kde je ten 13.-ty! Banda vy.ebaná – hodili sa maród, aby dostali dotáciu na covid divadlo! Hnus! Veď sa pozrite tomu Marekovi Petrušovi do ksichtu! Podliak ochotný dohodnúť sa za peniaze s každým – veď vo fotbale ide už len o peniaze! Ku.vy!

  • Futbal je o peniazoch a o peniazoch je aj veľký záujem u množstva ľudí oň – teda skôr o tipovanie kvôli výhre. Už roky žasnem ako majú niektorí ľudia (inak totálne leniví sa fyzicky hýbať) aktuálny prehľad o svete futbalu, o kluboch, hráčoch a o ich súkromí. A o tom dokážu drkotať celé hodiny jak staré klebetné baby.
   Cca 7 rokov som robil na jednom pracovisku kde tipovanie a futbalové analýzy – orgie boli chlebom každodenným. Keď som sa raz pri opýtaní od kolegu futbalového fanúšika priznal, že ma svet futbalu vôbec nezaujíma a ani netipujem ale rád som ho roky hrával s kamarátmi tak mi bolo povedané, že :“kua, ty si nejaký športový antitalent!“. Takže keď nevsádzam a nepoznám každého hráča z tej či onej ligy a aké frajerky obhospodaruje tak som športový antitalent…reku to je zvláštny pohľad. Ale, že väčšina z nich okolo lopty a brány ani nešla a futbal a šport ich zaujíma čisto len kvôli tomu aby sa vedeli orientovať pri tipovaní a mali medzi sebou o čom kecať – tak to je v poriadku. A že väčšina z nich na tipovaní za roky nechala celé výplaty tak to je asi tiež v poriadku. Ale ja som bol pre nich „športový antitalent“ aj keď som roky lietal (nielen s loptou) šarkanár.
   Futbal je jedna vec – to je mašinéria a druhá vec sú milióny ľudí v tranze závislých na tipovaní a na dianí v tom či onom športe – čo je podľa mňa pre človeka úplná strata času a energie.

   • Marek Košice

    Nefajčím, nepijem kávu ani nič s kofeínom či teínom (a podobne), nepijem alkohol, nehúlim, nedrogujem, nehrávam PC hry, nepozerám p*rno, netipujem, negemblujem (proste žiaden hazard), neplytvám s*menom, pravidelne športujem…. Nechválim sa, len dávam na známosť, že existujem, a v celej republike nás je možno takých aj zo 10 (desať) 😀 😀 😀

    • A už ani neje.eš? Ja žijem v celibáte a honím si! Je to bezpečné!

     • nič iné ti neostáva

     • Pokiaľ mám libido – je to moje! rozhodnutie nežiť a netrtkať s Babou Jagou! Lietajúcu metlu mám aj ja!

      Inak dobre, že si sa ozval – na istých porno stránkach je zoznamka na sex so staršími ženami. V momente, keď sa zaregistruješ, musíš splniť podmienku, že nesmieš odmietnuť sex so ženou, ktorá si ťa vyberie! Toto pravidlo inak zaviedli jehovsti, aj Moonovci – že niekomu vybrali partnerov a tí druhí to museli prijať. Analogicky je to stále – z hľadiska nemožnosti výberu – sex s Babou Jagou! Takže na výber mám, tak tu netrep, že mi iné ako si honiť neostáva. Si nedoknutý poznaním – a teda ani kvapavkou, tak tu stále mudruješ!

     • Marek Košice

      Maroš : Nej*bem už večnosť… Ak si odmyslím 2 stretnutia 2 roky dozadu s jednou zlomyseľnou fešandou, ktorá je síce výrazná antivaxerka, ale zároveň plná temnoty.
      Mohol by som si nájsť milenku kedykoľvek… ALE NEJAK MI TO DUŠA NEDOVOLÍ, A TO MA TRÁPI! Proste nedovolí…už toho nie som schopný keď nejde o vzťah…

    • To si veru prehnal stymi desiatimi ja by som to upravila na troch aj to by sa našli ťažko °°

     • °Ty Maroš keď žiješ v celibte tak ja pôjdem zrejme kandidovat do klubu Panien do parlamentu °za nevidomé °°

  • Presne je to tak ako píšeš vymyslená diagnoza aj futbalová()°°

  • Maros fantasticky prispevok,ja sa cudujem,ze este nejaki“ fanusikovia este existuju-zrejme tiez OPICHANI.

   • No, existujú takí fanúšikovia, trebárs zdrav . sestra u môjho le-kára. Džob jej frčí, peniaze sa sypú, škaredé pohľady a arogantno – odpudzovacie prejavy keď „pacient“ s niečím nesúhlasí tak tie tiež väčšinou fungujú, rôzne formy psychického vydierania a „varovania“ v záujme zdravia pacienta. Kovit agenda teda furt frčí – letáky kovidového desatora vylepené na dverách firiem, inštitúcií stále nikto nestrhol – asi zabudol a visia tam len tak, povinná a nepovinná dezinfekcia strčená v každej diere…..
    Nuž niektorí ktorí majú z toho prospech sa budú toho kovit – u držať ako kliešte.

    • Teda myslím fanúšikov všetkých „hier“ – športových, kovidových a iných – takí vždy v prvom rade očakávajú nejaké výhody – samozrejme výhody pre seba.

  • so všetkými Vašimi názormi nesúhlasím,ale toto je presná trefa,prajem všetko dobré

  • Všetky vaše názory nezdieľam,ale toto je presná trefa,prajem všetko dobré

 4. Nikola Tesla nič? Alebo som mimo?

  • Si mimo času a mimo Niagarských vodopádov, keď na nábreží /rozhladni/ Nicola Tesla predvádzal svoje vozítko na voľnú energiu, ktoré nemalo motor, ale malo pohon. To video trvá necelú minútu, ale existuje ako historický záznam – videl som ho okolo roku 2013 cez nejakú českú alternatívu. Trošku známejšie je video s jeho loďkou na rovnaký pohon. Ale to vozítko bolo úžasné a Elon Musk vyslovene ojebáva svojou Teslou! To je to isté, ako si nemeckí nacisti privlastnili védsky /slovanský/ hákový kríž – symbol kolobehu života v konkrétnom čase – vpred-vzad, a židia si privlastnili brahmánsku hviezdu – s hákovým krížom v každom cípe, ktorú vydávajú za Davidovu. Preto to spomínam, že táto okultná symbolika priamo súvisí s voľnou energiou! Pretože hýbe, alebo brzdí. Lebo existujú len 4 základné energie – „ramená“ pohonu „mlyna“. Mlyn tiež nemá motor – ale je poháňaný. Výslednicou v centre je gravitácia, alebo antigravitácia. V dokumente Terra Convexa.

   Convex Earth The Documentary (CZ titulky).mp4
   https://ulozto.net/file/DT3HaXvW5AtP/convex-earth-the-documentary-cz-titulky-mp4#!ZGp3ZmR2AmR4ATZ2BGH4A2D0ZQx0MIO0DGIlGv1fnxg2EmZ5LD==

  • Tesla bol patentový podvodník. Zapatentovaním vtedy známych vecí zabránil ich používaniu. Druhý krát sa veci patentovať nedajú, preto dnes slobodne používame trojfázový motor alebo logické hradlá.

   • Trojfázový motor používame preto, že nám ho niekto predáva – ty zlomyselný podlý jebo!

    • Kto by to povedal na toho Teslu Nikola a ja mu tak verila ako naivka ))))))°°

     • Marek Košice

      Vidíš, mala si mu natrhnúť uzdičku pri vašom bezprízornom besnení… To boli časy, čo!?

     • Uzdičku natrháva matka malému synovi pri kúpaní, alebo si ju on natrháva pri honení. Tesla nemal žaden sexuálny vzťah – s nikým. Žil v celibáte!

     • Marek Košice

      Maroš : Viem, že Tesla žil v celibáte. Ako každý, v dobrom svetle svetovo významný človek. Lenže tesla žil v celibáte nie len sexuálnom, ale aj orgazmovacom. Neplytval sexuálnou energiou orgazmami, preto to vedecky dotiahol tam, kam to dotiahol. Ale samozrejme „Umelej Inteligencii“ ktorá nás stvorila to bolo úplne jedno….tá nedržala ruku ani nad ním. On umrel v chudobe a hlade, a nejaká ľudská hyena dožila vysokého veku v zdraví a bohatstve.

 5. Tak! Uhríkovci sa nás akože snažia vytrhnúť z biedy a z biedy vytrhli akurát tak Sabaku!
  „Dlhé mesiace naťahovania na Okresnom súde v Nitre sa konečne skončili. Hnutie Republika musí lekárovi Sabakovi za nenávistné statusy, ktoré napísali o ňom a iných lekároch v čase pandémie, zaplatiť 15-tisíc eur. Okrem toho sa strana musí infektológovi verejne ospravedlniť, a to trikrát po sebe. Dôležité je podotknúť, že 48 hodín po tom nesmie hnutie uverejniť žiadny iný príspevok. V súdnej sieni bol prítomný len infektológ, Milan Uhrík sa nedostavil.“
  https://www.cas.sk/clanok/2833339/strana-republika-vs-lekar-sabaka-sud-konecne-rozhodol-au-toto-poriadne-zaboli/
  —————————-
  No – tak moji psy mali aspoň zuby! A covid agenda znovu nastupuje! Tu je ten problém, že nikto nikomu nestrelí vo verejnom záujme do hlavy! To je len marketing hráčov „za“!

  • A prečo sa ku.va Uhrík nedostavil, keď mu musia byť jasné dôsledky formálneho nekonania?! Ten zmrd teraz vytvoril precedens nedotknuteľnosti takých, ako Sabaka! Tak mu to treba dať vyžrať tak v parlamentných, ako aj v európskych voľbách! A čo so sprostými Slovákmi potom?! A čo s nami potom – lebo Uhrík?! „Republika“! Demokracia do pi.i! Banda sku.vená sionistická!

   Ešte raz ku.va! Prečo sa nedostavil Uhrík?! A ja sa mám dostaviť na voľby – kvôli Uhríkovi?! Ku.va banda korytárska! VYTVORIL PRECEDENS NEDOTKNUTEĽNOSTI TÝCH VŠETKÝCH GENOCÍDNYCH ZMRDOV!

   • PRAJEM IM SMRŤ! MOR HO! A nech sa tu nejaký panbičkár ozve, čo je správne a čo nie je správne! S odpúšťaním politikom choďte všetci do pi.e! Treba už konečne na nich uvaliť kliatbu!

    • Kľud , máš vo všekom recht súhlas len a pokús v kliude na to pozerat a predýchat to zhlboka inak si len ubližuješ sám sebe a zdvíhaš krvný tlak++

     • Marek Košice

      Úplný súhlas s Božou. Napísal si to super, Maroš, akurát dúfam, že nie si pri písaní (a hocikedy cez deň) plný záporných emócií. Pretože tento svet je naprogramovaný tak sk*rvene, že (ale veď vieme, že ty to vieš) negatívne emócie zažívané na pravidelnej (dennej) báze ničia zdravie.

   • Ano Maros vytvoril a oni budu este agresivnejsie pokracovat v likvidacii Slovenskeho Naroda

  • velky suhlas

   • Na ten súhlas si dajme na obed dobrý paprikáš s haluškami a pestujme v sebe pozitívnu energiu tu nám nemôže zobrat žiadny blbec DDD

    • Vyskúšaj cigánsky paprikáš s bravčovými paprčkami!

     Kúpiš 3-4 pekné paprčky. Umyté ich povaríš zhruba 3/4 hodinu s bobkovým listom a soľou, bobkový lisť odstraňuje zápach. Potom ich vyberieš, oholíš starou žiletkou, rozrežeš medzi prstami na dve časti – medzi prstami vyrežeš bordel. Takto pripravené predvarené a dezodorované paprčky dáš potom dusiť do klasického paprikášového základu /čo dom dal/.
     Naozaj nie je lepší paprikáš! Z kohúta je akože najlepší, ale to tvrdí len ten, kto nejedol paprčkový.

  • Ďakujem Maroško za tvoj recept ja ho uvarí Tebe na koštovku a pošlem ti ho svojim dronom

   • poštový holub nicola ho bude doprevádzat určite čakaj pri vchode+++

   • Hlavne nezabudni na halušky! Dobré jajcové!

    • Inak takto predvarené paprčky Francúzi vyprážajú v cestíčku – spolu so zeḿiakovou kašou je to lahôdka. Z takéhoto jedla sa môžeš zadrbať až po uši – a tomuto sa hovorí JEDLO! Jedna lyžica, prsty a ideš! Momentálne trpím!

     • Neuvertelné ako sa mi zbiehajú slinky už mám mokkrú celú spodinu lebečnú ty vole°°

     • Začni olizovať a lepiť poštové známky – údajne to pomáha proti hladu! Ja mám teraz chuť oblízať aj Čaputovú! Ale čo s tými obálkami? Pošleme do pi.e na Ukrajinu?

     • Marek Košice

      Maroš, ale mäkučké jedlá môžu za problémy s hornými dýchacími cestami (zle vyvinuté nosné dutiny, nosné prepážky úzke, atď), za ochabnuté čeľustvé svaly a za slabo vyvinutú kostru tváre…. Čím ťažšie sa človeku žuje (ale bez toho, aby to bolo tvrdé…Tuhosť a tvrdosť sú dve rozdielne veci), tým lepšie pre jeho zdravie. Dokonca aj pre mozog, pretože ťažké žutie (nie X hodinové žutie žuvačky) super prekrvuje mozog, okrem iného.

     • Marek – ale ty si nemusíš uvariť jedlo „na slimáka“ – ja koľkokrát jem nedovarené jedlo – napr. bôčik /od hladu a že už sa neviem dočkať/ – ale mäsíčko sa má rozplývať! Však chrústaj mrkvu ako zajac a zvýši sa ti inteligencia ako zajacovi! A čo tu vlastne teraz riešiš – mám odhlodávať nohy od stola – aby sa mi zvýšila inteligencia? Ale ja nie som bobor! Veď ty si nemusíš dať paprčkový paprikáš! Ani moslim si ho nedá!

    • Na halušky som zabudla sorry pošlem ti v budúcej várke

     • Nevadí – zožral som ako prílohu tvojho holuba – dúfam, že to nebol tuberák. To vieš – Sokol je Sokol.

 6. Milan Uhrík, poslanec Evropského parlamentu (hnutí Repubika), reagoval na zprávu o stavu Unie, kterou ve středu ve Štrasburku poslancům představila šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová.

  video v odkazu

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kam-zmizelo-90-miliard-eur-poslanych-zelenskemu-slovensky-poslanec-se-ptal-v-sefky-eu/

  • Uhríkov politický mediálny marketing – niečo podobné tam robieval aj ten zmrd Sulík! Žiadna opozícia v EU parlamente neexistuje! Všetci sú kúpení! Položil otázku – a?!

   • Marek Košice

    Radšej než Uhríka mám Kotlebu. Neviem čím to je, ale Kotlebov prejav na mňa pôsobí príjemne, relaxačne… Tón jeho hlasu ( + račkovanie), zafarbenie jeho hlasu, pomalá mluva s pauzami… Voliť ho ale aj tak nebudem.

    • Aj Kotleba je typická strana jedného muža. Takýto nevytvárajú priestor pre skutočný tím schopný riadiť krajinu. Prievidský žid Slota vyštval Annu Malíkovú zo SNS, Slotu zase vyštval Andrej Danko – a otrieskal si hlavu o múr a prijal jarmulku a zákon proti antiSEMITizmu. Teraz dal priestor pár ľuďom, aby ho dostali do parlamentu. Ako to skončí? Že oserú v prvom rade nás! Chcete spravodlivosť a preto budete voliť Harabína? Tak automaticky volíte skryté procesy sionistického riadenia lóžou B’Nay B’Rith! Lebo všetko je inak!

     Prisámbohu – ja nemám koho voliť a preto nechcem nikoho voliť. A to sa ešte nebavíme o tých, ktorí hlasovali za zákon zakazujúci neopichaným zúčastniť sa volieb! Som neopichaný a preto je.em na nich!

     Či budem žiť v starom fašizme, alebo v ich novom ojebe – je mi už u prdele! Už je to len survival!

     • „ale Kotlebov prejav na mňa pôsobí príjemne, relaxačne… Tón jeho hlasu ( + račkovanie), zafarbenie jeho hlasu, pomalá mluva s pauzami…“

      Práve si tým vyjadril svoju hypnózu! Politikov ľudia volia preto, že ani nevedia prečo – „ale keď sú takí pekní, príjemní, hypnotizujúci“…
      Ku.va ľudia – už sa preberte doboha! Ja môžem byť celý deň naje.aný, ale určite nie som zhypnotizovaný!

     • Marek Košice

      Maroš : Zhypnotizovaný by som bol, keby som Kotlebu zo spomínaných dôvodov VOLIL. 😉 Ale to ja nespravím.

     • Na halušky som zabudla sorry pošlem ti v budúcej várke -…

    • Nechcem nikoho uraziť, ale račkovanie je u mňa prejav toho, že človek nedostatočne ovláda svoje telo. Keď nevie ovládať svoje telo, ako môže pomôcť iným. Nevie ani sám sebe 🙃

 7. Marek Košice

  *****SLOVENSKO VRAJ KONČÍ AKO SUVERÉNNY A PRÁVNY ŠTÁT, bude patriť do EU federácie, a Čaputová je naším posledným prezidentom (prezidentkou)*****

  (pán má rečovú vadu, povzneste sa nad to)

  https://www.mojevideo.sk/video/3cafc/neuveritelne_spravy_z_eu_sr_ma_zaniknut_a_byt_sucastou_europskej_federacie.html

  • Nám ie to už jedno nech je tam aj ten s rečovou vadoou ajtak mu nie je rozumiet musí mu prekladat ta paní s posunkovou rečoou

  • Rečová chyba tohto pána až tak veľmi neprekáža… skôr ma prekvapuje jeho uhol pohľadu na to, čo on považuje za „suverénny právny štát“.
   Blízky člen mojej rodiny bol mimoriadne rozhľadený človek, oboma politickými systémami prenasledovaný a dokonca aj uväznený. No a on na sklonku svojho života vyhlásil, že skutočnú slobodu Slováci mohli cítiť jedine za Hlinku, ktorý chodil pomedzi ľudí na koni, rozprával sa s nimi o ich problémoch – a nepotreboval pritom nijakú ochranku!
   Prežila som despotizmus komunistov, a potom (po vopred naplánovanom štátnom prevrate) tých istých funkcionárov aj v roli demokratov. Mám viac dôvodov myslieť si, že dejiny sveta celkovo sú dávno vopred naplánované, a preto aj voľby bývajú opakovane, podľa potrieb – manipulované.
   Myslím, že naše hlasy budú už len hlasom do neba volajúceho psa – a nielen Trump by vedel o tom rozprávať.

   • Vladimír

    Demokracia sa na planéte Zem v posledných storočiach vyskytla len omylom. Kabátnici vládnu stále a so svojou hrošou kožou sú poplatný každému režimu. Spravodliví žiaľ, zatiaľ nemali šancu…

 8. Nuz klimaticki bubaci sa rovnako ako svedkovia pfizerovi aktivizuju, lebo globalne plany sa im sypu a boja sa ludi, kt treba zastrasit, zavriet a kontrolovat!
  https://www.hlavnydennik.sk/2023/08/17/vedec-z-cern-u-varuje-zakopte-vojnove-sekery-kolaps-nasej-zeme-je-na-dosah
  Nikomu z tychto zapredanych psychopatickych debilov neverim a mozu si od WHO, cez OSN EU atd. spievat co len chcu !

 9. Ľudmila Patusova

  Super postreh, práve som to chcela aj ja napísať. Nie ste mimo. Ako skončil? A kde sú výsledky jeho práce?

Pridajte komentár

*