Potratový priemysel chce imunitu na zabíjanie novorodencov, ktorí prežijú zbabrané potraty


Print Friendly, PDF & Email

Potratový priemysel chce imunitu na zabíjanie novorodencov, ktorí prežijú zbabrané potraty

(Lance D. Johnson, Natural News) Nie každý potrat ide podľa plánu. V skutočnosti každý rok prežijú potrat tisíce detí. Keď sa dieťa narodí živé aj napriek všetkým pokusom ho zabiť, potratári musia čeliť veľmi vážnej realite – realite, ktorá predstavuje rébus pre ich spálené svedomie.

Za posledných päťdesiat rokov sa len v USA narodilo najmenej 17 855 detí živých po tom, čo prežili zbabraný potrat. V niektorých prípadoch sa dieťa narodí živé, ale trpí vážnymi zraneniami, zanedbaním lekárskej starostlivosti alebo smrteľnými následkami.

Potratisti nechcú niesť zodpovednosť za svoje zbabrané potraty, a preto sa potratový priemysel rýchlo snaží poskytnúť im ochranu pred zodpovednosťou na štátnej úrovni.

Prijímané nové zákony majú chrániť potratárov pred súdnymi procesmi alebo trestným stíhaním, keď zrania alebo zabijú deti po tom, čo prežili potrat.

Zjednodušovanie prístupu k potratom často znamená rozšírenie ochrany zodpovednosti pre zdravotníkov, ktorí sa dopustia lekárskej chyby, zanedbania lekárskej starostlivosti a neoprávnenej smrti voči nevinným deťom.

Potratový priemysel rozširuje akceptáciu zanedbávania lekárskej starostlivosti a medicínskych pochybení v zbabraných interrupčných procedúrach

Americké štáty Kalifornia, Colorado a Michigan už prijali zákony, ktoré umožňujú potratárom odoprieť postnatálnu lekársku starostlivosť deťom, ktoré sa narodia živé po potrate.

Odopieraním akútnej lekárskej starostlivosti potratári šialene pokračujú v dokonaní svojho neúspešného zákroku, umožňujúc alebo asistujúc pri smrti predčasne narodeného dieťatka.

Nové zákony o potratoch označujú túto premyslenú vraždu ako „starostlivosť o reprodukčné zdravie“. Podľa nových zákonov môže novonarodené dieťa zomrieť a úmyselná vražda sa nazýva „výsledok tehotenstva“.

Podľa siete Abortion Survivors Network (Združenie preživších potrat) prežijú tisíce detí každý rok umelé prerušenie tehotenstva v druhom trimestri, no deti sú ponechané zomrieť do niekoľkých hodín po narodení v dôsledku smrteľných zranení a zanedbania lekárskej starostlivosti.

Indukčný potrat (vyvolaný pôrod) je svojou povahou chybný, neetický postup.

V štúdii z roku 2017, ktorá zahŕňala 5 000 umelých potratov medzi 20. až 24. týždňom tehotenstva, bola hlásená 69 až 81-percentná miera „zlyhania“. To znamená, že väčšina detí nie je usmrtená pred začiatkom procedúry.

Podľa štúdie z roku 2018 približne polovica (50,6 percenta) detí, ktoré sú nútené podstúpiť umelé prerušenie tehotenstva, je po ukončení procedúry stále nažive. Tieto deti sú nútené trpieť a umierať v dôsledku zranení a zanedbania lekárskej starostlivosti najmenej pol hodiny po narodení.

Liečba osteoporózy

Štúdia publikovaná v časopise Contraception Journal (Žurlál antikoncepcie) potvrdila, že 69 percent lekárov nezabije dieťa pred dilatačným a evakuačným (D&E) potratovým postupom, ktorý sa vykonáva po 18 týždňoch tehotenstva.

Teraz, keď je známy súdny precedens Roe-vs-Wade (právo na interupciu) protiústavný, tieto deti sa právne považujú za „osoby“, keď sa narodia živé. Uvedené postupy indukcie a D&E interrupcie sú neetické násilné činy voči bábätkám a tieto postupy by sa podľa zákona mali považovať za príšerné činy, ktorými v skutočnosti aj sú.

V súčasnosti však neexistujú žiadne zákony na ochranu živých narodených detí, ktoré prežili potrat, a väčšina štátov nevyžaduje od poskytovateľov potratov, aby hlásili živonarodené deti, takže počet úmrtí po narodení môže byť vyšší, ako sa v súčasnosti uvádza.

Keď ženy dostanú nádej a lepšie informácie, vyberú si život

V USA ročne prežije až 3 700 detí chemické potraty. K chemickému potratu dochádza, keď sa počas prvých desiatich týždňov tehotenstva užívajú lieky na zastavenie vývoja plodu.

V roku 2020 bolo vykonaných približne 502 000 chemických potratov, no 5 percent z týchto potratov zlyhalo a spôsobilo ďalšie komplikácie.

Štúdia z roku 2013 publikovaná v časopise Contraception International Reproductive Health Journal (Žurnál antikoncepcie a reprodukčného zdravia) zistila, že 1,1 percenta chemických potratov zlyhá na prvý pokus.

Dr. Ingrid Skopová, praktizujúca pôrodníčka, gynekologiča a členka American College of Obstetrics and Gynekology (Americké združenie pôrodníkov a gynekológov), hovorí, že miera zlyhania chemických potratov sa v druhom trimestri zvyšuje na 38,5 percenta, pretože gestačný vek je nesprávne odhadnutý a lieky často nedokážu otráviť plod.

Ak chemický potrat zlyhá, žena môže odmietnuť chirurgický potrat a prejsť celým tehotenstvom.

Podľa štúdie z roku 2021 uverejnenej v časopise Journal of Issues in Law & Medicine (Žurnál problémov v práve a medicíne) až 67 percent neúspešných chemických potratov má v konečnom dôsledku za následok živo narodené deti.

Keď matka dostane nádej a lepšie informácie z centra starostlivosti o tehotenstvo, často zmení názor na traumatickú skúsenosť s potratom a vyberie si život.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A mezitím hnusem kolem, FDA schválila potencionálně nebezpečný lék na oddálení diabetu pro děti od 8 let:
  childrenshealthdefense.org/defender/fda-drug-tzield-type-1-diabetes-children-adults-cola/

  „Velkoobchodní cena léku je 193 900 USD za 14denní dodávku a je spojena s rizikem neznámých vedlejších účinků.
  Tzield může způsobit syndrom uvolnění cytokinů (CRS), akutní systémový zánětlivý syndrom, který zahrnuje horečku a dysfunkci více orgánů.
  Lymfopenie, snížená hladina bílých krvinek, se vyskytla u 78 % pacientů léčených přípravkem Tzield.
  Velkoobchodní cena léku je 193 900 $ za 14denní dodávku a je spojena s rizikem neznámých vedlejších účinků.“

  Kniha pro děti?
  i.postimg.cc/XqKcX9Gr/01.jpg
  i.postimg.cc/2yYnp3cr/02.jpg
  i.postimg.cc/BQgB0cfy/03.jpg
  i.postimg.cc/RZZQV6M0/04.jpg
  i.postimg.cc/Bvdxgm28/05.jpg
  i.postimg.cc/26hnXnx0/06.jpg
  i.postimg.cc/cJKRwpty/07.jpg

  ..Nejdříve vás vysterilizujou a potom vám přes váš sociální kredit buď povolí nebo nepovolí vlastnit „potomka“, zřejmě i geneticky upraveného dle vašich představ a dle toho jakou práci jednou bude pro systém vykonávat….“

 2. hľadač pravdy

  ,,EctoLife: Prvé zariadenie na umelú maternicu na svete“ (!!)
  =========================================================
  ,,Prvé zariadenie na svete EctoLife s umelou maternicou bude schopné vypestovať 30 000 detí ročne. Je založené na viac ako 50 rokoch prelomového vedeckého výskumu vedcov z celého sveta.“

  ,,EctoLife: The World’s First Artificial Womb Facility“ (video – 8min 39s, v angličtine):
  https://www.youtube.com/watch?v=O2RIvJ1U7RE&t=2s
  ————————————————————————————————————-
  ,,Dieťa v lóži: Čo je EctoLife, „prvé zariadenie na umelú maternicu“ na svete?
  EctoLife je koncept, ktorý ponúka rodičom „výrobu“ detí na mieru pomocou umelých materníc. Elitný balík“ by ľuďom umožnil vybrať si úroveň inteligencie, výšku, farbu vlasov, očí, fyzickú silu a dokonca aj odtieň pleti svojho dieťaťa.

  Predstavili ste si niekedy dieťa, ktoré sa „vyrába“ v prostredí podobnom továrni? Video, ktoré vyzerá ako scéna z filmu Keanu Reevesa Matrix, zachytávajúce rady detí pestovaných vo výrobnom zariadení, prinútilo mnohých hovoriť o budúcnosti tehotenstva.

  EctoLife, „prvé zariadenie na svete s umelou maternicou“, je zatiaľ len koncept, ktorý ponúka rodičom spôsob, ako vyrábať deti na mieru.

  Koncept je dielom Hashema Al-Ghailiho z Berlína, producenta, filmára a vedeckého komunikátora a „molekulárneho biológa z povolania“, ako uvádza na svojej webovej stránke.

  Čo je to „zariadenie na umelé maternice“? Aké sú jeho vlastnosti a prečo je EctoLife potrebný? Pozrime sa na to.

  EctoLife

  Koncept EctoLife je založený na viac ako päťdesiatročnom „prelomovom vedeckom výskume“ výskumníkov na celom svete, hovorí Al-Ghaili.

  V zariadení, ktoré by fungovalo na báze obnoviteľných zdrojov energie, sa plánuje umiestniť 75 laboratórií, z ktorých každé bude vybavené až 400 rastovými strukmi alebo umelými maternicami, uvádza britský denník Metro.

  Tieto lusky sú navrhnuté tak, aby poskytovali rovnaké prostredie, aké je v maternici matky.

  Rodičia môžu sledovať rast a vývoj svojho dieťaťa prostredníctvom obrazovky na luskoch, na ktorej sa zobrazujú údaje v reálnom čase, uvádza Metro.

  Tieto údaje možno sledovať aj prostredníctvom aplikácie v telefóne.

  „Systém založený na umelej inteligencii monitoruje aj fyzické vlastnosti vášho dieťaťa a hlási prípadné genetické abnormality,“ citoval Al-Ghailiho portál Mirror.co.uk.

  V čase pôrodu možno dieťa zo struku vybrať „stlačením tlačidla“.

  „EctoLife vám poskytuje bezpečnú, bezbolestnú alternatívu, ktorá vám pomôže porodiť vaše dieťa bez stresu. Proces pôrodu je hladký, pohodlný a dá sa uskutočniť len stlačením tlačidla,“ citovalo vyhlásenie denník Metro.

  „Po odtoku plodovej vody z umelej maternice budete môcť svoje dieťa ľahko vybrať z rastového struku,“ vysvetľuje sa ďalej.

  Umelé maternice

  Al-Ghaili sa domnieva, že zariadenia na umelú maternicu by sa mohli stať realitou približne o 10 rokov, ak sa odstránia etické obmedzenia, uvádza Mirror.co.uk.

  „Každá jedna funkcia uvedená v koncepcii je na 100 % vedecky podložená a vedci a inžinieri ju už dosiahli,“ povedal.

  „Zostáva už len zostrojiť prototyp spojením všetkých funkcií do jedného zariadenia,“ citoval filmára portál Mirror.co.uk.

  Podľa neho po uvoľnení etických obmedzení môžu byť ľudia ochotní prijať túto technológiu v blízkej budúcnosti.

  „Pokiaľ ide o časový rámec, naozaj to závisí od etických smerníc. Momentálne nie je výskum na ľudských embryách povolený dlhšie ako 14 dní. Po 14 dňoch sa embryá musia z etických dôvodov zničiť,“ povedal výrobca.

  „Ak sa tieto etické obmedzenia zmiernia, dávam tomu 10 až 15 rokov, kým sa EctoLife začne všade používať,“ uviedol podľa denníka Metro.

  „K tomu treba pripočítať päť rokov osvety a vzdelávania verejnosti, aby sa ľudia stali k tejto technológii vnímavejšími,“ dodal Al-Ghaili.

  „Elitný balík

  ‚Elitný balík‘ by ľuďom umožnil „geneticky upraviť embryo pred jeho implantáciou do umelej maternice“, uvádza Mirror.co.uk.

  Rodičia si môžu vybrať úroveň inteligencie, výšku, farbu vlasov, očí, fyzickú silu a farbu pleti svojho dieťaťa.

  „Vďaka nástroju na úpravu génov CRISPR-Cas 9 môžete upraviť akúkoľvek vlastnosť svojho dieťaťa prostredníctvom širokej škály viac ako 300 génov,“ uvádza sa vo vyhlásení podľa denníka Metro.

  Balíček „Elite Package“ tiež umožní rodičom „opraviť akékoľvek dedičné genetické ochorenia“.

  Potreba umelej maternice

  EctoLife poskytuje rodičom možnosť mať deti bez toho, aby museli absolvovať tehotenstvo alebo dokonca počatie, uvádza Interesting Engineering (IE).

  Al-Ghaili tvrdí, že zariadenie na umelú maternicu môže „pomôcť“ krajinám, ktoré čelia problému klesajúcej populácie, ako sú okrem iných Japonsko, Bulharsko a Južná Kórea.

  Jeho cieľom je tiež uľahčiť neplodným párom stať sa rodičmi vlastných biologických potomkov.

  Režisér verí, že technológia môže byť riešením pre ženy, ktorým bola odstránená maternica v dôsledku rakoviny alebo iných faktorov.

  Čo hovoria odborníci

  Odborníci sa domnievajú, že táto technológia nie je až taká vzdialená a v budúcnosti by sa mohla stať realitou.

  Andrew Shennan, profesor pôrodníctva na King’s College London, pre HuffPost povedal: „Z teoretického hľadiska je to možné. Je to len otázka zabezpečenia správneho prostredia s palivom a kyslíkom a myslím si, že technológie sú na to, aby sa to dalo dosiahnuť.“

  „Existuje veľa príkladov, keď sa deti narodia veľmi skoro a je o ne veľmi dobre postarané v inkubátoroch, čo je veľmi naivná forma toho, o čom hovoríte, a sú kŕmené hadičkami až do žalúdka,“ dodal.

  Shennan ďalej uviedol, že umelé maternice by neboli také náročné ako rané štádiá vývoja dieťaťa, keď sa vytvárajú orgány.

  Povedal, že pokiaľ ide o protilátky prenášané z matky na plod, „dejú sa tam rôzne biochemické a imunologické veci, ktorým pravdepodobne ešte nerozumieme“, a dodal, že to si vyžaduje ďalší výskum, informoval HuffPost UK.

  Profesorka Joyce Harperová, vedúca skupiny Reprodukčná veda a spoločnosť na Inštitúte pre zdravie žien UCL, pre HuffPost UK povedala: „Nepochybujem o tom, že v určitom okamihu bude väčšina ľudí splodená pomocou IVF. A že toto [EctoLife] by bolo možnosťou. Myslím si, že vo vede by ste nikdy nemali povedať nikdy“.“

  Zdroj: https://www.firstpost.com/explainers/ectolife-the-worlds-first-artificial-womb-facility-11805801.html

  • kvakcína je sloboda

   Otázka je: inšpirovali sa filmom Matrix, alebo nám týmto filmom ukázali, čo vyvíjajú pre budúce generácie?!
   je to iba rečnícka otázka, na ktorú nečakám odpoveď

  • Hľadač – akože – Pravdy!
   Daj Tvoj – „pravdivý“- názor, čo si myslíš Ty – o tom, o čom tu – prezentuješ?

   P.S. Zrejme nečítaš pozorne komenty, ale tzv. výrobňa detí – už tu pred niekoľkými dňami – prezentovaná bola. A bola označená ako – farma, možno pre niekoho – ako výroba detí – otrokov, pre iných ako – výroba detí pre pedofilov, pre ďalších – ako výroba – pre ďalšiu výrobu – adrenochromu.

   Je vysoko pravdepodobné, že technológia výroby detí vo veľko-farme, je satanistami „kúpená“ – od Mimozemšťanov za iné – veľmi konkrétne služby – tzv. „Pozemšťanov“.

   P.S.1 – Kúpa dieťaťa vo „veľko-obchode“ – modifikované – podľa – Priania – tzv. rodičov.
   Neexistujúci – žiaden vzťah – tehotná matka s dieťaťom – vo vlastnej (biologickej) maternici?!“
   Stručne a jasne – čakajme na – Rozhodnutie z Vyšších sfér!
   Preto, lebo v tejto téme – tu už – totiž nie je Nič, čo by bolo spojené – s Božím zámerom!!
   Amen!

   • zatial nikto

    Tesi ma ze aspon niekto tu chape infiltraciu vlad mimozemstanmi a ze to nepovazuje za sci fi.Ano su problemy s dokazmi-ale keby sme ich mali tak by sme uz neboli zivi.Vlady vyvijaju obrovske usilie utajovat vsetko ohladom mimozemstanov.Dokazy nie su,alebo ich je malo,ale tu a tam sa mihne nejake ufo,obcas aj velmi zblizka ako v mojom pripade.Pomaly si to clovek da do suvislosti a vsetko zrazu zacne do seba zapadat a davat zmysel.

    • zatial nikto

     Konspiracia sa pomaly zacne stavat pravdou a mainstream pravda cistym hoaxom.

     • Súhlas!
      Každý človek – musí raz – k tej Univerzálnej Pravde – dôjsť.

    • Marek Kosice

     Zatial Nikto : No ale mal by si vediet, ze nasa Zem nie je gulata, ale plocha (avsak neznamych rozmerov, s najväcsou pravdepodobnostou s nam neznamymi uzemiami za kruhovou Antarktidou, v ktorej vnutornom obvode sa machadza nam znamy svet)… Ak sem naozaj chodia mimozemstania, tak bud priamo z tej istej plochy na ktorej zijeme aj my (ale nachadzajucej sa niekde za vonkajsim obvodom Antarktidy, ktora je kruhoveho tvaru), alebo neviem od kadial, akurat viem, ze ta vzdialenost zdaleka nebude taka obrovska, ako by si drviva väcsina ludi myslela… (plus – mozu sem cestovat teleportom z inej dimenzie). Dokazov toho, ze nasa Zem je plocha a nehybna zaroven je velke mnozstvo, a ked sa odhodi emocionalna/mechanicka viera v autority , skolsky system a mainstream, tak neexistuje ina sanca, nez PRECITNUT/pochopit, ze skutocne zijeme na plochej Zemi, a Mesiac a Slnko (spolu s hviezdami) su omnoho mensie nez Zem, pricom spolu v urcitych trajektoriach kruzia nad nasou (plochou) Zemou.

     • zatial nikto

      Mam pocit ze gravitacno-magneticke objekty (3D,4D,XD) vo svojej prirodzenej forme vseobecne neinklinuju k plochosti,ale k vacsiemu zakriveniu.Ak je zem plocha,malo by byt aj Slnko-my ho vsak vidime okruhle-teda bud je to kruh alebo gula alebo nieco podobne guli(presna gula to asi nebude).Jedine zeby slnecna gravitacia plocheho slnka udrzovala drahu plochej zeme vzdy tak aby sme my nemohli vidiet slnko z profilu-a to by uz nebol kruh ci gula.Mam tiez pocit ze plocha Zem nevysvetluje striedanie rocnych obdobi.
      Malo ludi to vie a veda to popiera ale aj mozog je gravitacno-magneticky objekt-pretoze myslienky sa zhmotnuju v realitu.A myslim ze sa zhodneme,ze mozog plochy nie je-kto o tom pochybuje-prosim zobrat pilku a rozobrat nejakeho cicavca.
      Navrhujem zriadit hlasovanie na tejto stranke-anketu o tvare zeme.Bolo by pre mna zaujimave vidiet jej vysledky.Moznosti by mohli byt napriklad:
      Zem je:
      -plocha
      -gulata
      -tvar priblizne gulaty-geoid
      -toroid
      -kocka
      -iny tvar 3D
      -bez tvaru
      -neviem

     • Slnko ešte to môže byť válec obrátený k nám presne svojím kruhovým vrchom, aby nebolo vidno stĺpec alebo ihlan so špicom odvráteným na druhú stranu, tiež aby sme ho nevideli 😀 😀 😀

      To naozaj nemáte nič lepšie na práci ako riešiť „plochosť“ Zeme?

     • Marek, prenasledovalo aj vraždilo sa odjakživa za zverejňovanie a šírenie Pravdy, nie bludu – ten, naopak, bol povolený a často aj štedro odmeňovaný. Takže aj z tohto uhla pohľadu je Zem je guľatá.

     • Marek Košice

      Emily : Žiješ v rozprávke, v ktorej je „história učebných osnov“ PRAVDOU……Nech sa páči. Keby si bola inteligentnejšia, pochopila by si, že históriu píšu „víťazi“, a nie len víťazi posledné jedno či dve storočie, ale posledné storočia až tisícročia. To že je Zem plochá, o tom vie aj Maroš, a ten by sa mohol zapojiť do diskusie….Maroš, kde si?

     • Marek Košice

      zatial nikto : „Ak je Zem plochá, malo by byť aj Slnko“………….KRISTE NA NEBI!!! ………… Takže ak máš guľatú lampu visiacu zo stropu v obývačke, tak gauč máš rozložený na guli, že? ……..DOUČIŤ…………..www.placata-zeme.webnode.cz

     • zatial nikto

      Stredovek neskoncil
      Stredovek trva
      Jsme cerni andele
      A Zeme je tak krasne plocha

     • zatial nikto

      Akosi sa od nas tie Slnecne Valce a Slnecne Ihlany odvracaju a utajuju.Zeby mali zle umysly?

     • Marek, takže všetci svetoví, slávni astronómovia boli hlupáci, ktorí na teba nemajú, však?

    • Objektívne

     Každý má právo veriť tomu, čomu chce. Niekto verí na mimozemšťanov, niekto na druhý príchod Krista. Obidve možnosti pomáhajú udržať psychiku na uzde. Ovšem ak sa to bude týkať prežitia bude potrebná veda, vedecké poznanie udalostí, ktoré nastanú, pretože ani mimozemšťania a ani Kristus nikoho nezachráni. Zachrániť sa musíme sami. To veľa ľudí nechápe a spolieha sa na pomoc z vonka. Ešte nejde o holý život, zatiaľ len o nepríjemnosti, ale je vidieť čo bude väčšina robiť keď pôjde do tuhého.

     • Nojo no, jednou jsem náhodou zabrousil do toho jak radioamatéři navazují spojení na plazmě prolétajících prachových částic komet a meteorologických rojů v řádu sekund a vyjimečne desítek podle úhlu vstupu ze směrů a rychlostí do atmosféry. No ale podle teorie placatého nebe tam z klenby asi nějaký kašpar hází dolů smetí pro svou radost ale ne hned pod sebe ale asi z praku. 🙂
      https://www.youtube.com/watch?v=F1obf0TnPdU

     • Objektívne

      Jeho teória plazmy v strede je správna. To isté je aj v strede atómu aj v strede hviezdy. Nakoniec o tom aj sám hovorí. Až na to, že Zem nie je dutá v takom ponímaní ako si to niektorí predstavujú. Ak by išiel ďalej a vysvetlil čo tú plazmu vytvára, tak by ho určite napadlo, že hudba sfér je elektrostatické pole. Existuje na to teória, ale je nezlučiteľná so štandardným modelom, tudíž zatiaľ len čakáme kedy sa zlomí veda, pretože to by znamenalo vyhodiť kvantovú teóriu do koša. Aká je pravdepodobnosť, že také niečo nastane v najbližších rokoch?

     • zatial nikto

      „Ešte nejde o holý život, zatiaľ len o nepríjemnosti, ale je vidieť čo bude väčšina robiť keď pôjde do tuhého.“
      Tu je velmi dolezite aby si cele ludstvo dobre premyslelo,co bude robit ak pride kriza:Ukradnem susedovi?Pojdem do vojny proti tomu koho vlada vyhlasi za nepriatela?Pojdem do obcianskej vojny?Alebo sa zjednotime vsetci uplne vsetci a dohovorime tym neprebudenym aby mali rozum,prestali sabotovat,sluzit zlu,vysli zo systemu.Dohovarat je tazke,ale ina moznost nie je.Posledna moznost je boj-osobne ho davam na posledne miesto,len v sebaobrane.

    • Zatial nikto – nejsi sám. Jsem přesvědčena, že nám tu vládnou mimozemšťané. Celá ta agenda je protilidská.

   • Hladač pravdy len dodal podrobnejšie písomné informácie. Rekapitulácia.
    Pestovanie detí v strojoch.mp4
    https://ulozto.net/file/XWvIj9UBfbit/pestovanie-deti-v-strojoch-mp4#!ZGN4LGR2AJD3MJR4MwSyMJSuAGZ1AUEcLzMenv5UZRM5ETH2Aj==

    NEPODARKY ZOŽERIEME!
    Jak se dělají PÁRKY_UŽ ANI NEKUCHAJÍ – všechno sežerem.mp4
    https://ulozto.net/file/8OTJzPuLcOb1/jak-se-delaji-parky-uz-ani-nekuchaji-vsechno-sezerem-mp4#!ZJDkZmR2ZGyzLzH5LzMvATDmMTDkAwSvG2Aso2q+G09jJGAvZN==
    ————————————–
    Som na milión percent presvedčený, že sú za tým okrem globalistov /klonovanie otrokov/ mimoni /transhumanizácia ich génmi/!

    • zatial nikto

     Vyraz mimon som este nepocul.Predpokladam ze znamena mimozemstan.
     Mimon-znie to zabavne a je to prakticka skratka.

     • kým sme (ešte za komunizmu) o „mimoňoch“ veľmi nepočuli, používal sa (hlavne v škole) tento výraz na označenie duchom neprítomných žiakov, ktorí neboli schopní reagovať na učiteľovu otázku;
      je to tzv. homonymum (viacvýznamové slovo); nositeľom tohto pomenovania je aj jedno české mesto

     • zatial nikto

      Mimon ako duchom nepritomny-tak to uz vobec som nepocul ale ma to zmysel-mimon-akoze je mimo

     • presne tak

    • Marek Košice

     MAROŠ, mohol by si napísať viac o tej výrobe párok, či postnúť viac odkazov (viac videí)? Dôvod : moja mama hovorí, že je to BLUD, pretože párky ani paštéky by predsa nevyrábali z celého prasaťa, ale len z lacných častí tela prasaťa (vnútornosti, kože, kosti)…….Dáva to logiku… Ale potom nerozumiem, prečo sú vo videu hádzané do drviča celé prasatá. Nie je to len jednorazovo takto urobené, aby z toho bola „senzácia“ & dezinformácia?

     • Neviem koľkodňové sú to prasiatka, ale keďže sú zároveň prvé dni na mliečnej strave – nemajú vyvinutú črevnú mikroflóru a escherichia coli. Poznámka – niekoľkodňové deti majú žltozelené hovienka, ktoré nepáchnu. Teda nemajú obsah čriev s typickými výkalmi. A zrejme sú aj holé – ako potkany, psy, atď. Takže z pohľadu mäsokombinátu to nepovažujú za závadu. Rybie očká – ančovičky sú myslím tiež nepivané. V Indočíne sa pečú malé krevetky – cca 3-4 cm v oleji celé – je to delikatesa – mohol som ochutnať, keď to kamarátovi poslali z Laosu rodičia. U nás žije niečo podobné pod kameňmi v pstruhových vodách – volá sa to mysím blšivec – taký naplocho ležatý „ráčik“. To som odbočil. Myslím, že viac ako týždňové prasiatka by si tam nedovolili zomlieť, lebo by tak kontaminovali selú šaržu párkov. Chutné to samozrejme nieje.

      Za komančov sme boli z VŠZ z Brna na exkurziách, kde sa spracúvali poľno produkty – vo Vitane mali zajebané hliníkové lodne plné vareného mäsa priamo na zemi – a určite po tom lozili potkany – vyrábalo sa z toho sušené mleté mäso do ich sáčkových polievok. Ak si vieš predstaviť doma vývar zo špikových kostí a s mäsom – taniere aj hrniec sa lepia ako sviňa – neexistuje, aby boli tie lodne niekedy poriadne vyčistené. Zhodou okolností sme sa rozprávali s autorkou „francúzskej polievky“, kde nám prezradila tajomsvo chuti – do zlata opražená cibuľka a následne vysušená. Tvoja mama je zrejme neveriaci Tomáš – lepšie ako niečo riešiť. A tieto mleté sračky chutia každému – aj mne. Kto nemá rád Hot Dogy?
      Inak – dajú sa vyrobiť aj doma – pomocou vhodnej kulmy na vlasy.

     • Tu je naríklad vhodná kulma na Hot Dogy
      https://www.alza.sk/remington-ci95-pearl-d182471.htm
      —————————————————–
      Na rohlíku odrežeš špičku. Potom doňho vrazíš tenký nožík – v domácnosti nejaký starý zbrúsený nôž – vytvoríš priestor /kulma nemá špic/ – zasunieš kulmu a necháš zohriať. Potom párok namočený v horčici. Ja to doma nerobím, pretože už roky nekupujem pečivo z obchodu. Ale niekedy si dám s maslom a falošným lososom, alebo s kaviarovou pastou. Frionor vyrábali bohovskú ružovú kaviárovú pastu – už to nie je dostať. Za komančov v 60-tych rokoch – „keď nebolo čo jesť“ – matka kupovala veľké konzervy krabieho mäska zo ZSSR /asi 400g/ za 5 Kčs – v konzerve bolo voňavé ružové krabie mäsko zabalené v papieri. Potom domáca sladká majonéza – a na chleba! Jebe mi, keď si na to spomeniem! Neskutočná dobrota! Inak – kraba treba údajne spracovať /predvariť/ do 4 hodín po smrti – inak ho rozložia vlastné tráviace šťavy – ktorými trávi všetku tú hnilobu, ktorou sa živí.

  • Hľadač pravdy – to len som nemyslejl ironicky – ďakujem abudem to linkovať mojej skupine a médiám. Tu by nám malo konečne zapnúť, že zároveň s genocídou prebieha výmena človeka za iného – možno-určite – transhumanoida, biorobota, atď. Toto by som otrieskal o hlavu všetkým sion novinárom na Slovensku! Židia budú ďalej plodiť svoje deti CEZ PIČU! A nijak inak!

   „P.S. Zrejme nečítaš pozorne komenty, ale tzv. výrobňa detí – už tu pred niekoľkými dňami – prezentovaná bola.“ – to nebola prezentácia – to bol len odkaz! Až teraz bola prezentovaná! Tak ako vláda NEBOLA ODVOLANÁ a tí zmrdi – napriek vysloveniu nedôvery tu budú vládnuť ďalej!
   2022-12-16 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-12-16-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  • Sursum Corda!

   Tzv. globalisti, resp. satanisti sú teraz „na koni“. Pán Boh im dal ešte nejaký obmedzený čas na svoje šialené vládnutie. Ich veľkohubé, pyšné reči „Boh je mŕtvy, Ste hacknuté zvieratá atď.“ ukazujú ich falošnú, zaslepenú vieru vo víťazstvo. Pritom sa iba hrajú na Stvoriteľa. Oni, resp. ich radca satan označovaný aj ako veľký architekt vesmíru nedokáže nič stvoriť, iba modelovať hmotu, ktorá už bola stvorená Bohom. A tá ich genetická modifikácia rastlín, zvierat a teraz aj ľudí tiež stojí za veľké nechcem povedať čo. V skutočnosti to sú len obyčajní zvrhlí šmejdi. S ich umelými maternicami to dopadne rovnako ako s ich „slávnymi“ vakcínami.

   • hľadač pravdy

    Satanista Bergoglio vyzýva na Jednu svetovú vládu!!!

    https://globalnation.inquirer.net/files/2015/01/tagle-Pope-francis-0125.jpg
    =====================================================
    Poznámky:
    – prevzaté a strojovo preložené z gréckej katolíckej stránky, kde bol článok zverejnený 13.12.2022.
    – slová a slovné spojenia: ,,pápež”, ,,František”, ,,pápež František” a ,, Benedikt XVI.” som v texte nahradil menami – Bergoglio a Ratzinger.
    – odkazujúce video z článku: ,,videoposolstvo svetových náboženských lídrov”, už bolo odstránené!
    ——————————————————————————————————
    Bergoglio vyzýva na „jednu svetovú vládu“ na „záchranu ľudstva“.

    Bergoglio vyzýva na „jednu svetovú vládu“, aby „zachránil ľudstvo“… Čo ešte musí urobiť táto osoba vydávajúci sa za pápeža, aby prebudil svet? Čo nám ešte musí povedať a ukázať, aby sme to pochopili? Ako inak ste očakávali, že táto EBS (?) príde, ak nie týmto spôsobom? Pozri… Počúvaj… A pochop… Všetko je nám povedané a ukázané… Všetko!!!!

    Bergoglio tento týždeň vyzval na vytvorenie „svetovej vlády“ a „politickej autority“ a uviedol, že vytvorenie svetovej vlády je nevyhnutné na boj proti závažným problémom, ako je „zmena klímy“.

    V rozhovore pre ekvádorské noviny El Universo Bergoglio povedal, že OSN nemá dostatočné právomoci a mala by získať plnú kontrolu vlády „pre dobro ľudstva“.

    Najviac však vyvoláva nálady verejnosti Bergogliova výzva na vytvorenie novej globálnej politickej autority.

    Bergoglio tento týždeň vyzve na zmenu životného štýlu a spotreby energie, aby sa zabránilo „bezprecedentnému zničeniu ekosystému“ pred koncom tohto storočia, ako sa uvádza v uniknutom návrhu ,,pápežskej encykliky”. V dokumente, ktorý v pondelok zverejnil taliansky časopis, Bergoglio varuje, že nečinnosť by mala „vážne dôsledky pre nás všetkých“.

    Bergoglio tiež vyzval na vytvorenie nového globálneho politického orgánu, ktorého úlohou by bolo „zaoberať sa znižovaním znečistenia a rozvojom chudobných krajín a regiónov“. Jeho výzva bola reakciou na výzvu jeho predchodcu Ratzingera, ktorý v encyklike z roku 2009 navrhol vytvoriť akúsi super OSN, ktorá by riešila hospodárske problémy a nespravodlivosť vo svete.

    Slovo „globalizácia“ znamená presne to, čo hovorí. Je to proces prechodu sveta na svetovú vládu. Náboženskí vodcovia zohrávajú svoju úlohu v tomto veľkom podvode.

    David Rockefeller sa preslávil výrokom, že by musela nastať „svetová kríza“, aby boli ľudia na svete ochotní prijať nový svetový poriadok. Keď sa v roku 2008 dramaticky zrútilo svetové hospodárstvo, svetoví lídri opäť vyhlásili potrebu nového svetového poriadku s globálnou ekonomickou kontrolou.

    Ako ukázal Bergoglio, klimatické zmeny a hoax o globálnom otepľovaní sú v súčasnosti preferovanou metódou terorizmu globálnej elity, ktorá sa snaží potrestať ľudstvo tým, že nás priblíži k jednotnej totalitnej vláde.

    Znepokojujúce je, že aj svetoví náboženskí vodcovia sa začínajú schádzať, aby kázali z tej istej piesne a poučovali svoje stádo, aby prijalo zložky jednotnej globálnej vlády Nového svetového poriadku.
    Ak vám to uniklo, svetoví lídri z rôznych náboženských komunít minulý týždeň vo videoposolstve vyzvali na globálnu jednotu. A ktorý samozrejme klesol, ako uvidíte, ak pôjdete na odkaz https://www.youtube.com/watch?v=Nr1TeDFOerY … Pretože som mal záblesk pred video klesol, dám vám hlavnú myšlienku nižšie..

    Výzva na vytvorenie svetovej vlády, na čele ktorej stoja Bergoglio, ajatolláh al-Milání, dalajláma a rabín Abraham Scorka, sa považuje za významný krok na ceste k novému svetovému poriadku, ktorý bol predpovedaný pred viac ako 2 000 rokmi.

    Svetoví náboženskí lídri sa 14. júna zišli, aby prostredníctvom videozáznamu vydali spoločné vyhlásenie, v ktorom vyzvali ľudí, aby prijali myšlienky priateľstva a jednoty a prekonali negativitu a rozdelenie v spoločnosti.

    Výzva Bergoglia a ďalších bohatých elitárov na globálne riadenie v skutočnosti nemá nič spoločné s pozdvihnutím chudobných národov alebo „záchranou ľudstva“. Takáto vláda by skôr zaručila globálny dohľad, globálnu nerovnosť bohatstva a svet riadený práve tými skorumpovanými záujmami, ktoré v súčasnosti konsolidujú bohatstvo a moc na celom svete.

    Ale no tak, táto výzva nám ukazuje niečo iné… Ak to chceme vidieť… A neukazuje nám nič iné ako ich zdesenie z toho, že sa ríša, ktorú budovali tisíce rokov, rúca!!! Aby sa zbúrali po celom svete a už nemohli robiť vôbec nič…

    Takže sa môže zdať, že stále majú všetko pod kontrolou, ale nemajú pod kontrolou ani svoj vlastný osud… A dokonca máme od nich aj prebúdzajúce sa vyhlásenia, ako napríklad vyhlásenie Bergoglia, ktoré si môžete prečítať v článku „Bergoglio vyhlásil, že „Ježiš je satan“ a sľúbil zaviesť “ jedno svetové náboženstvo“”… V týchto dňoch sa hovorí o množstve prebudení a ak sa niekto konečne neprebudí, nie je to nikoho chyba.…

    zdroj:
    https://katohika.gr/diethni/o-papas-fragkiskos-zita-mia-pagkosmia-kyvernisi-gia-na-sosei-tin-anthropotita/

    Bergoglio s ,,kardinálom” Luisom Antoniom Tagle:
    https://www.gawker.com/pope-flashes-cool-as-hell-satanic-gang-sign-on-philippi-1680922740

    • Sursum Corda!

     Hľadač Pravdy, Aspoň vidíš tú zaslepenosť slovenského (voľakedy katolíckeho) národa. Odpadlík Bergolio je pre nich viac ako Boh a to aj napriek tomu, že otvorene šíri protestantizmus, pohanstvo a satanizmus. Čo je však ešte nepochopiteľnejšie, to je tá zbabelosť a mlčanie novus ordo kňazov – hlavne, aby neprišli o svoje teplé miestečka. Za to sa raz budú pred Stvoriteľom zodpovedať!

     Mimochodom včera vyšiel veľmi dobrý komentár od Branislava Michalka ohľadom pádu vlády a ďalšieho smerovania Slovenska. Vyberám z neho:

     „Poníženie slovenského národa, kedysi kresťanského, bude preto zrejme pokračovať, aj keď už možno nie takou vulgárnou a trápnou formou, a o to možno bude úspešnejšie.

     Čakajú nás registrované partnerstvá, možno aj „manželstvá“, ďalšia erózia štátnej suverenity, trpká reflexia postupného hlúpnutia národa, ktorá sa už začína prejavovať absenciou použiteľných kádrov z radov mladšej generácie a v širšej časovej perspektíve možno aj zánik štátu.

     Ľahké riešenia tohto katastrofálneho stavu neexistujú. Pomohol by len celkový návrat ku kresťanstvu, čo by však bol v kontexte toho, kde sa momentálne nachádzame, zázrak. Zázraky samozrejme vylúčiť nemožno, ale nikto z ľudí ich nemôže garantovať.

     A dnes už navyše vieme, že slovenský národ je schopný vygenerovať zo svojho stredu takých ľudí, ktorí ešte aj vo sfére vyvolávania katastrof a v prezentácii politickej úbohosti dosahujú výkony vysoko prevyšujúce výkony národov už ponížených. Bolo by asi príliš trúfalé domnievať sa, že ich tento národ môže zo svojho stredu opäť vygenerovať?

     https://cz24.news/slovensko-padla-vlada-narodneho-ponizenia-jeho-dno-je-vsak-zrejme-este-len-pred-nami/

     • hľadač pravdy

      Sursum Corda!
      Tá zaslepenosť nielen slovenského (voľakedy katolíckeho) národa, ale aj celého ľudstva je už viditeľným Božím trestom za odpadnutie od pravej viery, a tiež za to, že sa ľudia držia falošných náboženstiev a falošných (pa)vier alebo úplne prepadli bezbožnému ateizmu, či pohanstvu.
      Od pravej viery mohol odpadnúť iba ten, kto ju niekedy mal. Pár dní dozadu si tu sám písal o odpadnutí od katolíckej viery, k čomu som Ti napísal súhlasný príspevok. Od jedinej pravej katolíckej viery väčší odpad, ako je – už nebude!!
      Aj tento odpad od pravej viery má byť kresťanom znamením a varovaním pred tým, čo príde (2 Sol 2,3). Väčšina Novus Ordo kňazov to nevidí, pretože s najväčšou pravdepodobnosťou buď sami odpadli od
      pravej viery, keďže im zverený ľud verejne nevarujú alebo, ako píšeš kolaborujú s apostatickou štruktúrou.

      Je iba veľmi málo ľudí, ktorí vidia, čo sa deje a snažia sa ostatných varovať – jedným z nich je pravoverný katolík, na ktorého som Ťa už odkazoval v tomto príspevku:
      https://www.badatel.net/kazdy-kto-pocas-pandemie-porusil-norimbersky-kodex-musi-byt-trestne-stihany/#comment-149082

      Viacero tzv. kresťanov sa utešuje, že ešte príde varovanie (osobný Boží súd každého človeka, ako varovanie k obráteniu pred posledným súdom), že má ešte verejne vystúpiť ,,svätý monarcha“ a všetko, čo sa v súčasnosti deje, že sa ešte oddiali o nejakých 50 rokov (!!), prípadne ďalší zblúdilci sa utešujú, že pred trestami budú ,,vytrhnutí“ zo zeme a ušetrení tak od veľkého súženia (!!) a podobné bludy.

      Samozrejme, že nič z toho sa nestane! Toto všetko je dôsledok vypustenia Satana z reťazí na svet (Zjv 20,7), čo predpovedala aj svätá Katarína Emmerichová: ,,Počula som, že Lucifer, pokiaľ sa nemýlim, by mal byť znovu na nejakú dobu vypustený na slobodu 50 alebo 60 rokov pred rokom 2000 po Kristovom narodení“.
      Preto sa tak urýchlili (urýchľujú) a rozšírili technológie (PC, internet, elektronické bankovníctvo, smartfóny, kamerový dohľad, CBDC, atď.) medzi ľudí, ako príprava na verejné vystúpenie falošného mesiáša, ktorý toto bude používať na absolútne zotročenie ľudstva a totálnu kontrolu ľudí.

      Ani u nás, ani vo svete nikto z predstaviteľov cirkevnej hierarchie ľudí nevaruje. Napríklad aj arcibiskup Carlo Maria Viganò je iba riadená opozícia, ako sa ukazuje. Viganò je rodený Talian, a keď sa z talianska dostali informácie ku mne, ako k absolútnemu laikovi a ktoré tu už
      celé dlhé mesiace prezentujem, tak aké musí mať informácie Viganò, o ktorých mlčí a nevaruje ľudí!

      Veriaci kresťania-katolíci sú povinní podľa Božieho Slova úplne sa oddeliť od odpadlíckej hierarchie RKC, aby tak nemali nijakú účasť na ich hriechoch (Zjv 18,4-5)!

     • hľadač pravdy

      Ešte doplnenie k:

      ,,Tá zaslepenosť nielen slovenského (voľakedy katolíckeho) národa, ale aj celého ľudstva je už viditeľným Božím trestom za odpadnutie od pravej viery,…”
      ———————————————————————————————–
      Trest zaslepencov (Iz 29, 9-14)

      ,,9 Tŕpnite – a stŕpnete, zaslepujte sa a oslepnete, ste opití, ale nie od vína, tackáte sa, ale nie od liehu. 10 Lebo Pán vylial na vás ducha závratu a zavrel vaše oči, prorokov, zahalil vaše hlavy, vidcov. 11 Nuž bude vám každé videnie ako slová zapečatenej knihy.
      Keď ju dajú tomu, čo vie čítať, so slovami: ,,Čítajže toto!“ – odpovie: ,,Nemôžem, je zapečatená.“ 12 A ak dajú knihu tomu, čo nevie čítať, a povedia: ,,Čítajže toto!“ – odpovie: ,,Neviem čítať.“ 13 Pán povedal: ,,Pretože sa mi tento ľud približuje svojimi ústami a svojimi perami ma ctí, srdce si však vzďaľuje odo mňa, takže je ich bázeň ku mne naučeným
      ľudským príkazom, 14 preto, hľa, ja znovu vykonám divy s týmto ľudom, podivne a čudno, i zahynie múdrosť jeho mudrcov a rozum jeho rozumných sa schová.“

      poznámky z Písma pod čiarou:
      10. Proroci sú okom národa, lebo vidia veci božské, ktoré potom z Božej vôle oznamujú národu.
      11. Vodcovia národa nechcú knihu otvoriť. Pospolitý ľud nevie čítať.
      13. porovnaj Mt 15,7-9.

      Mt 15,7-9

      ,,Pokrytci! Dobre prorokoval o vás Izaiáš, keď povedal: ,,Tento ľud len svojimi perami ma ctí, ale jeho srdce je ďaleko odo mňa. Darmo si ma však ctia, lebo učia náuky a príkazy ľudské.””
      ———————————————————————————————–
      a dodatok/upresnenie k:

      ,,Viacero tzv. kresťanov sa utešuje, že ešte príde varovanie (osobný Boží súd každého človeka, ako varovanie k obráteniu pred posledným súdom)”

      Bludári veria, že príde varovanie – k osobnému stretnutiu KAŽDÉHO ŽIJÚCEHO človeka s Bohom, pri ktorom podľa bludárov má Boh KAŽDÉMU ŽIJÚCEMU človeku ukázať, ako ho vidí, teda že má každému ukázať jeho hriechy – na spôsob Božieho súdu, aby sa každý mohol ešte pred koncom obratiť….

 3. kvakcína je sloboda
 4. A jak potratový průmysl řeší anebo bude řešit uhlíkovou stopu?! Budou taky používat uhlíkové povolenky a certifikáty?!
  *****
  Evropská unie:
  Evropská unie bude danit dovážené komodity podle jejich uhlíkové stopy. Na připravovaném návrhu se po několikaměsíčním vyjednávání dohodl Evropský parlament s národními vládami členských států. Plán má podle slov svých předkladatelů ochránit evropský průmysl před levnou konkurencí z rozvojových zemí a vyvinout nátlak na zbytek světa, aby následoval evropskou klimatickou politiku. Opatření však kritizují nastupující světové ekonomiky, jako Brazílie, Indie a Čína, které v něm spatřují diskriminaci a pokrytectví.

  Evropská unie se v rámci svého boje proti klimatickým změnám chystá zavést novou daň, která má zatížit dovoz komodit podle jejich tzv. uhlíkové stopy. Na podobě návrhu se po několikaměsíčním jednání dohodly vlády členských států s Evropským parlamentem. Vytyčeným cílem tohoto regulačního opatření, označovaného také jako mechanismus uhlíkového vyrovnání na hranicích, má být ochrana evropských výrobců před konkurenty ze zemí, které neregulují emise oxidu uhličitého.
  Nová daň se má vztahovat na komodity, které představují zátěž z hlediska znečištění, jako je železo, ocel, cement, hliník a hnojiva. Firmy, které tyto komodity dovážejí do Evropské unie, budou za tímto účelem muset nakoupit certifikáty obdobné emisním povolenkám, které již v současnosti musí kupovat domácí výrobci.
  https://zvedavec.news/vezkratce/19257/

 5. „Hypotéza o úniku z laboratoře nešťastnou náhodou je možná. Lidé dělají chyby,“ připustil generální ředitel společnosti Moderna Stephane Bancel.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/reditel-moderny-odpovida-kde-se-vzala-patentovana-sekvence-genu-covid-19/

 6. + bonus: Očkovaná a posílená „foodbloggerka“ oslavovala smrt neočkovaných, zemřela na „náhlou srdeční zástavu“(připomínám, že všechny odkazy, které v diskusích zeřejňuji, viz níže – uvádím z důvodu urychlení zveřejnění komentáře vždy takto. Stačí je zkopírovat a otevřít/vložit v prohlížeči..)

  i.postimg.cc/5tFcXLTm/01.jpg
  i.postimg.cc/bY97SzC4/02.jpg
  i.postimg.cc/4dCDVnTR/03.jpg
  i.postimg.cc/J0xvfqHR/04.jpg
  i.postimg.cc/sDnbKTRc/05.jpg
  i.postimg.cc/YChZPQrw/06.jpg
  i.postimg.cc/c41VQVPC/07.jpg
  i.postimg.cc/tJp8vfTr/08.jpg
  i.postimg.cc/TwrZ9GRL/09.jpg
  i.postimg.cc/JzvvCt0H/10.jpg

  = máme zde dalšího z řady těch, kdo štvali proti neočkovaným (sobodným a geneticky neupraveným jedincům) a těm, kdo odmítají nosit roušky (znak otroka). Ona sama jim přála smrt a myslela si, že se svými dvěma genovými včelkami a posilovačem je zřejmě nesmrtelná. Do té doby předtím naprosto zdravá MLADÁ žena zemřela jako v poslední době mnoho jiných – NÁHLE A NEČEKANĚ..
  A dne 23. října, tři dny před smrtí Julie Powellové, oznámila ve svém posledním tweetu, že se probudila s černým jazykem (prokázaný „vedlejší“ efekt a následek toxické injekce).
  „Takže jsem se probudila s něčím, co je doslova černým chlupatým jazykem. Zdá se, že lidé, včetně mého lékaře, si myslí, že to není žádný velký problém a brzy to zmizí.“

  „Vlivná foodblogerka Julie Powellová, která oslavovala smrt „antivaxerů“, náhle zemřela na zástavu srdce. 49letá blogerka zemřela ve středu 26. října 2022 ve svém domě v Olivebridge v severní části státu New York.“

  Julie také v polovině září na Twitteru odhalila, že byla podruhé „nakažena Covidem“. = NECHÁPU JAK SE MOHLA NAKAZIT, KDYŽ BYLA „OČKOVANÁ“ (stejně jako xxxxx jiných)…… 🙂

  • I to big pharma potvrdila že očko „mořidlem proti nákaze nechrání a ani lidi v jejich okolí ale mají „lehký průběh. °!° °!°

  • No veď to!🙂
   Zavaxovaní majú pravdepodobne zaspikeproteínované už aj mozgové závity (skúmal to už vôbec niekto?) …v tom prípade by títo nešťastníci nepochopili už pravdepodobne ani túto Vašu (pre ich blízkych, žiaľ, smutnú) iróniu…
   No bola to ICH voľba. Nechať sa vaxnúť bola osudová chyba.

   Na niektorých trvalých, preéčkovaných pochutinách už nenájdeme v ich zložení „éčka“ (hoci tam ešte nedávno boli – a poriadne vysoké!!)…
   V Číne v predajniach ľudí poredšie, zato neobvykle dlhé rady pred lekárňami… národ už žiada hlavu svojho vodcu… Nejako sa to rozbehlo.
   Vďaka za veľmi prínosné informácie, CZkotas.

 7. Alexander Bor, hlavný autor štúdie, povedal:

  Konflikt medzi tými, ktorí sú zaočkovaní proti COVID-19, a tými, ktorí zaočkovaní nie sú, ohrozuje spoločenskú súdržnosť ako nový sociálno-politický rozkol a zdá sa, že očkovaní sú tými, ktorí tento rozkol prehlbujú.

  V mnohých prípadoch očkovaní ľudia nechceli, aby si blízki príbuzní vzali neočkovanú osobu, a neočkovaných považovali za neschopných a nedôveryhodných.
  https://www.hlavnespravy.sk/nova-studia-zistila-globalnu-diskriminaciu-neockovanych/2992736

 8. …áno konšpirácia sa stáva pravdou v mnohom, treba tú ,,pravdu“ dobre ,,preklepnúť“…a je to úplne jedno, či vo forme napr.jedla, alebo vo forme informácií….

Pridajte komentár

*