Rusko tvrdí, že v amerických laboratóriách na Ukrajine našli vtáčiu chrípku so smrtnosťou až 40%


Print Friendly, PDF & Email

Rusko tvrdí, že v amerických laboratóriách na Ukrajine našli vtáčiu chrípku so smrtnosťou až 40%

(Ethan Huff, Natural News) Vláda Ruskej federácie tvrdí, že našla dôkazy, že vláda Spojených štátov amerických vykonáva testy v biolaboratóriu prevádzkovanom USA na Ukrajine s patogénmi vtáčej chrípky s mierou úmrtnosti u ľudí až 40%.

Dokumenty zadržané z veterinárneho laboratória biosférickej rezervácie v Askania Nova, Chersonskej oblasti „potvrdzujú zapojenie Charkovského inštitútu veterinárnej medicíny do práce na projektoch UP-8 & P-444 a prípravách na projekte Flu-Fly-Way,“ napísalo na Twitteri Veľvyslanectvo Ruskej federácie v USA.

Pozrite si uvedené tweety nižšie:

Ministerstvo zahraničných vecí Ruska tiež tweetovalo o objave odhaľujúcom dôkazy o nebezpečnom výskume patogénov, ktorý prebieha na Ukrajine na príkaz vlády Spojených štátov amerických.

Tá po celom svete rozmiestňuje biolaboratóriá BSL-4 za účelom vývoja biologických zbraní na páchanie zločinov proti ľudskosti.

(Súvisiace: Rusko tiež tvrdí, že vláda USA pracuje na „univerzálnej“ genetickej biologickej zbrani v ukrajinských biolaboratóriách, aby spôsobila masovú smrť ľuďom, zvieratám a potravinárskym plodinám.)

Ukrajinská vláda sa pokúsila podplatiť pracovníkov biolaboratória, aby zničili všetky dôkazy o výskume biologických zbraní

Hlavná súčasť ruskej špeciálnej vojenskej operácie na Ukrajine zahŕňa odhalenie pravdy o týchto biolaboratóriách riadených Pentagonom, o ktorých lživí politici ako napríklad senátor Mitt Romney (Utah) naďalej tvrdia, že neexistujú.

Romney dokonca obvinil bývalú senátorku Tulsi Gabbardovú zo „zrady“ len preto, že o nich verejne prehovorila.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Romney je však klamár, pretože dnes už vieme, že tieto biolaboratóriá existujú. A nielen to – sú existenčnou hrozbou pre život, slobodu a ľudstvo ako také. Sú hrozbu, ktorú Rusko odhaľuje, čo vysvetľuje, prečo americké politické a mediálne garnitúry nikdy nepovedia o Rusku nič dobré.

„… počas špeciálnej vojenskej operácie boli získané listinné dôkazy potvrdzujúce, že zamestnanci biosférickej rezervácie v Askania Nova, Chersonskom regióne, študovali migračné trasy sťahovavých vtákov a prevážali biologický materiál do zahraničia,“ vysvetľujú správy.

„Pracovná skupina ruského ministerstva obrany spolu s dôstojníkmi Federálnej bezpečnostnej služby a Rosselchoznadzoromu potvrdili zber a certifikáciu kmeňov vírusu vtáčej chrípky s vysokým epidemickým potenciálom šírenia a schopnosťou prekonať druhovú bariéru.

Ide najmä o kmeň H5N8, ktorého letalita pri prenose na človeka môže dosiahnuť až 40%. Pamätajte, že pri údajnom koronavíruse bola letalita nižšia ako 1%.“

Tí, ktorí prevádzkovali predmetné laboratórium, sa pokúsili sabotovať a zničiť jeho vybavenie, aby sa vyhli tomu, že ich Rusko objaví a bude o nich informovať.

Tieto ich snahy však boli neúspešné, pretože špecialisti zo 48. ústredného výskumného ústavu ruského ministerstva obrany našli stopy genetického materiálu nielen vysoko patogénnej vtáčej chrípky, ale aj vírusy pseudomoru hydiny a avulovírusy.

Vieme tiež, že režim Volodymyra Zelenského sa snažil vyplatiť pracovníkov biolaboratória, aby zničili spomínané dôkazy, čo sa im nepodarilo. Nakoniec ich Rusko odhalilo a spojilo s americkými projektmi UP-8 a P-444 a prípravami na projekt Plu-Fly-Way.

Záver

Podarí sa Rusku vykoreniť aktivity Pentagónu a bioteroristov z Ukrajiny?

Viac sa dozviete na stránke RussiaReport.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Takže Rusko najprv odvrátilo pozornosť kyvadla od covidu, a teraz upriamuje pozornosť na vtáčiu chrípku, čiže globálne procesy riadenia strachom pokračujú – teraz len odkiaľ to znovu vypustiť, že. Teror kvôli vojne na Ukrajine má končiť, tak začne teror kvôli vtáčej chrípke. Minule som sa rozčúlil v jednej predajni, že načo tam držia vo vchode dezinfekčný prostriedok – ikonu kovidfašizmu – a ešte aj s chujovým nápisom, aby som ho použil ak nemám rukavice. Zhypnotizovaní idioti! Už aby tu vtáčia chrípka bola – lebo len potom bude idiocia opäť normálna!

  • Ano Marosko a uz spaluju miliony kusov hydiny po celom Rusku ,v Irsku 200 tisic krav,takze hlad pride a este vacsie peklo na zemi,tiez Rusko zavadza Digitalnu Menu a zkikviduje Hotovost,takze ani do Ruska nikto neujde,takisto su pod WHO,uz letim Pondelok

 2. Napriek útokom bezpilotných lietadiel na Moskvu a pokračujúcemu ostreľovaniu ruských regiónov pri hraniciach s Ukrajinou nevidí Kremeľ potrebu zaviesť v krajine stanné právo, uviedol v stredu hovorca Kremľa Dmitrij Peskov. Informuje o tom agentúra DPA.
  https://www.hlavnespravy.sk/category/nazivo

 3. I v ČR jsou dva takové labáky. Vojenská nemocnice v Těchoníně a laboratoř v Milíně, která patří pod Státní ústav jaderné chemické a biologické ochrany.
  Ale lidem je to zdá se úplně fuk. Většina lidí to ani netuší.

  • a kolik jich tu bude v utajení….
   *****
   Dále jsou tu ohavné experimenty s biologickými zbraněmi, které USA provádějí po celé Africe a které jsou podle ministerstva zdravotnictví jistého středoafrického státu pravděpodobně zodpovědné za vypuknutí epidemie viru ebola.

   Mnoho postsovětských států, včetně nejen Ukrajiny, ale i Gruzie, je také půdou pro aktivity USA v oblasti biologických zbraní. Zejména jedno zařízení, které se nachází v takzvaném Lugarském centru v Tbilisi, se zabývá smrtelně nebezpečnými patogeny, jako je antrax, tularémie a různé vysoce nakažlivé hemoragické horečky, například krymsko-konžská nemoc.
   https://aktax.cz/americke-biolaboratore-nejsou-jen-na-ukrajine-jsou-rozmisteny-take-v-africe-a-asijsko-pacifickych-oblastech/

  • vacsina ludi su tupe ovce

  • O tom nevím a máte pravdu,že to lidé nevědí-chtělo by to dát na FB,jenomže by to cenzura zřejmě bohužel hned smazala !

 4. Politik a filosof Peter Klissarov, zakladatel strany Reforma, která se transformovala do strany Přímé demokracie v Bulharsku, v exklusivním rozhovoru pro portál Paralelně potvrdil, že odvody v Bulharsku nejsou hoax a že v zemi probíhají protesty za neutralitu. Představil svojí vizi přímé demokracie, jejíž praktická realizace je rychlá a efektivní. Tento systém včetně principů a pravidel dával dohromady několik let, aby následně tento recept vydal v knize Bulharská přímá demokracie. Více na http://www.klissarov.eu

  https://cz24.news/bulharsky-politik-klissarov-potvrdil-ze-odvody-v-bulharsku-nejsou-hoax-a-ze-v-zemi-probihaji-protesty-za-neutralitu-video-cz-35-min/

  • Jirik,pretoze Bulharsko je tiez clenom juzneho „Battle Group“,spolu so Slovenskom,Madarskom,Rumunskom a Poliaci s Baltickymi Krajinami je dalsia bojova skupina proti Rusku,ked „posledny“ Ukrajinec skape,za Zidovcinu-NWO

 5. Malo by vás zaujímať – keďže rezort kultúry zodpovedá za udržanie alebo zmeny status quo nekrvavou cestou – ako tento momentálne rozvratný rezort plánuje implantovať globálnu agendu 2030 v tzv. postpandemickej dobe /= mediálnej a neziskovskej dobe/. Newspeak a design lexikon – kreatívny priemysel NEROVNÁ SA umelecký priemysel, tzv. kreatívne umelecké remeslá!!! To posledné o čo tu ide, je podpora tradičnej kreativity a umenia, resp. vynálezovstva! Je to „priemysel“ médií – „priemysel“ výplachu mozgov!

  Stratégia kultúry a kreatívneho priemyslu 2030
  https://www.culture.gov.sk/ministerstvo/strategia-kultury-a-kreativneho-priemyslu-2030/

  Kreatívny priemysel v Európe a na Slovensku
  https://euractiv.sk/section/veda-a-inovacie/linksdossier/kreativny-priemysel-v-europe-na-slovensku/
  ————————————–
  Čiže žiadna podpora tzv. „ŠUPIEK“ – ŠUP – Škola umeleckého priemyslu. Ide zároveň o prepojenie rezortu financíí a ich tvaru – Hodnoty za eniaze – podporujúci záujmy korporácii.

  slovenská kultúrna politika prejde na výsledkovo orientované riadenie rezortu a bude uvedený nový systém merania výsledkov“Stratégia KKP 2030 bude vychádzať z revízie výdavkov na kultúru, ktorú spracoval Inštitút kultúrnej politiky, zo zhodnotenia dátovo podložených výsledkov, z vyhodnotenia stratégie rozvoja kultúry 2014 – 2020, z iných čiastkových stratégií a medzinárodného kontextu. Výsledkom tvorby stratégie KKP 2030 bude niekoľko výstupov.“
  ———————————-
  Toto mi pripomína heslo z 90-tych rokov – „Kultúra si musí na seba zarobiť!“
  Toto bolo obdobie rozvratu tzv. socialistickej kultúry podporovanej štátom s cieľom presadiť všetky komerčné aktivty a hlavne – privatizovať kultúrne zariadenia! Ku.va! „Kultúra je prostredie vytvorené človekom“ – teda priestor, stav – teda nie subjekt, ktorý by si mal na seba zarábať!

  Čiže pripravte sa na ďalší nával globalistických kalerábov – ide sa podľa Protokolov sionských mudrcov.
  Podľa tohoto konceptu už bola ovládnutá justičná moc a legislatvne prostredie.

  Otázka – kto má presadzovať vo vláde – viazanej zákonom – nezáväzný materiál?
  „Hlavným bude nelegislatívny materiál predložený vláde SR v závere roka 2022.“

  „Jednou z možností výmeny informácií a pohľadov na problematiku kultúry je konferencia Kultúra a náš svet (Vízie a kontexty – Výzvy a priority) zameraná na vyprofilovanie hlavných téz, ktoré má nová stratégia pre kultúru obsahovať. Na ňu bude nadväzovať práca ďalších pracovných skupín a stretnutia s verejnosťou i konzultovanie samotného materiálu stratégie s odbornou verejnosťou. “ – a máme tu Globsec a prípravu informačného pola.

  Príprava informačného pola prebieha aj v Rusku – kde Putin otvoril Akadémiu kreatívneho priemyslu.

  https://slovanskenoviny.sk › putin-oznamil-ze-nastal-cas-na-ruske-sebaurcenie
  Putin oznámil, že nastal čas na ruské sebaurčenie
  pred 4 dňamiRusko nepotrebuje surovo nanútené štandardy zvonku, je čas na sebaurčenie, povedal ruský prezident Vladimir Putin vo videoposolstve pri príležitosti otvorenia Akadémie kreatívneho priemyslu v umeleckom klastri Tavrida. Moskva podľa neho zaobchádza s dedičstvom svetovej kultúry s veľkou úctou.

  https://www.gloria.tv › post › XmLLnqmYKon946GFguoRqRGBJ
  Ako Putin zmenil Rusko. Včera sa udiala zvláštna vec. Počas otvorenia …
  Ako Putin zmenil Rusko. Včera sa udiala zvláštna vec. Počas otvorenia Akadémie kreatívneho priemyslu Meganom hackeri zaútočili na server podujatia. Útok začal v momente, keď sa mala predniesť ruská hymna. Hudba prestala hrať a potom účinkujúci spolu s publikom unisono spievali hymnu. Tento príbeh odráža rozdiel medzi generáciou liberálov a dnešnou mládežou. Už len …

 6. Ruská vláda se intenzivně podílí na úkolech stanovených v Great Reset a tak přispívá, společně s ostatními vládami světa, k vytváření pseudoreality. Nezájem lidí o pravdu bude hrobařem jejich současného světa a lidi nakonec budou žrát červy a brouky a ještě budou děkovat svým vládám, že je zachránili před “ptačí chřipkou” či “BSE”.

 7. Bratislava – Česko a Slovensko jsou zajedno v názoru na podporu Ukrajiny, která se brání ruské agresi. Zároveň je potřeba uvažovat nad budoucí obnovou napadené země. Český premiér Petr Fiala to řekl novinářům po schůzce s novým předsedou slovenské vlády Ľudovítem Ódorem. Šlo o první schůzku obou politiků od doby, kdy se Ódor v polovině května postavil do čela úřednické vlády. Vztahy mezi oběma zeměmi Fiala označil za výborné a uvedl, že je potřeba udělat vše pro to, aby takové zůstaly. V Bratislavě se předseda české vlády sešel také s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem.

  „Jsme jednoznačně přesvědčeni, že je potřeba podporovat Ukrajinu všemi prostředky, které jsou k dispozici,“ řekl Fiala. „Také bychom měli přemýšlet nad tím, jak se budeme podílet, třeba v něčem i společně, na poválečné obnově Ukrajiny a na rekonstrukce této země,“ dodal.
  https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/cr-a-slovensko-jsou-zajedno-v-podpore-ukrajiny-rekl-fiala-po-jednani-s-odorem/2372878
  *****
  A povolávací rozkazy jak jsou v Bulharsku budou taky?

  • O tom nie je pochyb,prevadza sa Harwardsky Project,vypracovany v 80 rokoch ,ako vykynozit Slovanov,Slovanmi a pracuje to ako Svajciarske Hodinky

 8. Ze zákulisí…
  Německo, Polsko, Itálie, Francie, Rakousko, Maďarsko a řada dalších podepsala tajnou dohodu s Čínou a Ruskem
  Jejich tajný pakt zakládá poválečný systém BRICS EU, jehož cílem je svrhnout NATO a EU.
  Současná angažovanost Polska na Ukrajině je pouze strategickým krokem skrývajícím své skutečné poslání k rozkladu těchto mocností
  Věřte, že plán na skvělou show se vyvíjí….

  https://vk.com/public201672071?w=wall-201672071_50981

  jsou tam zatím tři trefné komentáře

  • Odporúčam film
   Kyberúnos – The Takeover 2022 CZ dabing 1080p Akční Krimi Thriller
   https://prehrajto.cz/kyberunos-the-takeover-2022-cz-dabing-1080p-akcni-krimi-thriller/637277d7b501b
   —————————-
   Vydarený asi Netflix-nizozemský-belgický film o hackeroch. Kto nie je konceptuálne gramotný – hlavnú úlohu v ňom hraje „neviditeľná“ čínska firma pracujúca v Európe pre čínsku vládu, ktorá do softvéru pre samoriadiace autobusy /náznak sociálnych kreditov – dovnútra pustia a odvezú len pre systém nezávadové osoby/ zabudovala program, ktorým sa dá manipulovať identita a kradnúť všetky osobné údaje. Ak teda platí, že podľa GP sa má Čína stať novým centrom koncentrácie riadenia – podľa všetkého aj novým centrom koncentrácie globálneho zločinu.

  • Jirik,tak sa to uskutocny ako si to praje svetova Elita,vieme ze vsetky staty sveta su pod nimi,vcetne Ruska,je to zidovske opijanie Rozka. Tiez vtaci uz spievaju,ze Slovensko bude kaput,cast-juh dostanu Madari,zapad Cesi a sever-vychod,bude v novo vytvorenom State,uskutocny sa to po liquidacii Ukrajiny ????????

 9. Ďalšia konšpirácia sa stáva pravdou a totálnou pravdou bude, keď ju vypustia, čo aj plánujú ! Takže ako sa na ňu pripraviť? Akú prevenciu zvoliť a jak ju liečiť?

  • XXL

   Pochopiť Matrix. Študovať, bádať, ňúrať .

   Poznanie ( Pravda ( oslobodzuje.

   A treba aj žiť, lebo síce môžu vypustiť vtáčiu chrípku, alebo hybridných mäsožravých cvrčkov, ale ja sa môžem zajtra voľakde potknúť a pôjdem dopredu nohami.

   Každý deň je dar…

   Nevieme dňa ani hodiny…

   Tak každý nech žije, ako uzná za vhodné…

   A keď zase na chvíľu vylezie z matrixu, bude velice prekvapkaný a keď sa potom zase do neho nahrá a zabudne, bude zase prekvapkaný. A keď pochopí vďaka Poznaniu, tak sa to tu lepšie znáša, aj keď to nie je vždy med lízať.

 10. Úplní ale úplní debili! „Ukrajinské“ tanky s trámovým krížom Bundeswehru! Už je známy prípad takto označených českých húfnic.
  Ukrajinské tanky na území Ruska?! Ruské ministerstvo hlási, že odvrátilo inváziu!
  https://www.cas.sk/clanok/2805247/ukrajinske-tanky-na-uzemi-ruska-ruske-ministerstvo-hlasi-ze-odvratilo-invaziu/

  Resp. tí debili máme byť my – „neznalí“ histórie!

 11. Předpokládejme, že Joseph R. Biden nebo osoba, která se za něj vydává, ukradne prezidentské volby v roce 2024. V takovém případě jeho režim kriminalizuje svobodu projevu a potrestá autory hlásící se k protivládním názorům, čímž fakticky zakáže kontroverzní obsah z webu a tisku, uvádí zpráva amerického armádního kybernetického velení (ARCYBER).
  https://realrawnews.com/2023/05/dhs-to-restart-disinformation-governance-board/

  • Ano uz je to vsetko tuna naplanovane,a Masiny zariadia,kto bude selektovani,zabudnite na takzvane ‚volby“

 12. Z ineho sudka. Pripomenmesi, mnohi to nevedia! Zavedenim digitalnej meny a likvidaciou hotovosti sa stane este horsie, ako bolo toto:
  https://m.topky.sk/cl/11/2531175/Za-den-prisli-o-vsetko–otcovia-pachali-samovrazdy–Komunisticka-lupez-storocia–Z-detailov-menovej-reformy-mrazi !

 13. …vďaka za infor. …

 14. Prosím jak lze označit koment,že se mi líbí?Děkuji

Pridajte komentár

*