Putin varuje, že progresívna „woke“ ideológia zničí Západ: „Rovnaký recept použili marxisti v roku 1917“


Print Friendly, PDF & Email

Putin varuje, že progresívna „woke“ ideológia zničí Západ: „Rovnaký recept použili marxisti v roku 1917“

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Ruský prezident Vladimír Putin varoval, že krajne progresívno-liberálna alebo takzvaná „woke“ ideológia presadzovaná v západnej spoločnosti je zlá a zničí hodnoty, ktoré držia spoločnosť pohromade.

Putin hovorí, že vie, ako sa táto „woke“ agenda bude odohrávať v USA a Európe, pretože sa nelíši od toho, čo sa stalo v Rusku počas marxistickej revolúcie v roku 1917.

„Recepty, s ktorými prichádzajú, nie sú ničím novým,“ povedal Putin.

„Akokoľvek sa to môže zdať paradoxné, ale ide o niečo, čo sme už videli v Rusku. Stalo sa to u nás pred revolúciou v roku 1917, keď boľševici nasledovali dogmy Marxa a Engelsa.

Deklarovali tiež, že pôjdu do zmeny tradičného životného štýlu, politiky, ekonomiky, ako aj samotného poňatia morálky a základných princípov zdravej spoločnosti. Bolo to oslavované ako napredovanie pokroku. Bolo to veľmi populárne po celom svete a mnohí to podporovali. A ako vidíme, to isté sa deje aj dnes.“

Prejav Vladimíra Putina si môžete pozrieť tu:

Progresívci sú rovnako netolerantní ako boli boľševici

„Mimochodom, boľševici boli absolútne netolerantní voči iným názorom, odlišným od ich vlastných,“ pokračoval Putin.

„Myslím, že by vám to malo pripomenúť niečo, čo sa deje v súčasnosti. Vidíme, čo sa deje v západných krajinách. S počudovaním sledujeme praktiky, ktoré boli kedysi v Rusku a ktoré sme my nechali dávno za sebou.

Boj za rovnosť a proti diskriminácii sa mení na agresívny dogmatizmus na hranici absurdity, keď sa už veľkí spisovatelia minulosti ako Shakespeare nevyučujú na školách a univerzitách, pretože ich vyhlásili za zaostalých klasikov, ktorí nechápali dôležitosť pohlavia alebo rasy.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Putin pokračoval:

„V Hollywoode nájdete letáky, ktoré pripomínajú, čo by ste mali robiť v kine a vo filmoch, koľko máte mať osobností a hercov, akej farby a akého pohlavia. Niekedy je to dokonca ešte prísnejšie ako bola propaganda Ústredného výboru komunistickej strany Sovietskeho zväzu.

A boj proti rasizmu, ktorý je vznešeným cieľom, sa mení na novú kultúru, teda skôr zrušenie kultúry a na obrátenú diskrimináciu a rasizmus. Navyše rozdeľuje ľudí, zatiaľ čo skutoční bojovníci za občianske práva sa tieto rozdiely snažili odstraňovať.

Požiadal som svojich kolegov, aby našli tento citát od Martina Luthera Kinga, ktorý raz povedal: „Mám sen, že moje štyri malé deti budú jedného dňa žiť v krajine, kde ich nebudú súdiť podľa farby pleti, ale na základe ich charakteru.“ To je skutočná hodnota!

A chcem pripomenúť, že to nie je nič nové. V rokoch 1920 sovietsky kultúrny ideológ prišiel s takzvaným „Newspeakom“ a myslel si, že tým buduje nové povedomie a nové hodnoty. Zašlo to však tak ďaleko, že dôsledky pociťujeme doteraz,“ uzavrel k tejto téme.

Záver

Na záver ešte Putin dodal:

„Je obludná vec, keď už od útleho veku učíte deti, že z chlapca sa môže ľahko stať dievča, a vnucujete im túto selekciu, túto voľbu.

Odsuniete rodičov nabok a prinútite dieťa prijať rozhodnutia, ktoré mu môžu zničiť život. A ak by sme mali veci nazývať pravým menom, je to blízko zločinu proti ľudskosti a to všetko sa deje pod vlajkou pokroku.“

Putin to povedal počas plenárneho zasadnutia 18. výročného stretnutia medzinárodného diskusného klubu Valdai v Soči, ktorého témou bola: „Globálne zmeny v 21. storočí.“

Stop Candida

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: The People’s Voice, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. oldmarxista pamprlik

  hahahaha tak ze marxisti znicili zapad

  • Yuri Bezmenov o rozvracení národa (ideologická subverze)
   https://www.mojevideo.sk/video/2c6f7/yuri_bezmenov_o_rozvraceni_naroda_(ideologicka_subverze).html

   Yuri Bezmenov – Umenie rozvratu a demoralizácie
   https://www.mojevideo.sk/video/2e6d4/yuri_bezmenov_umenie_rozvratu_a_demoralizacie.html

   Yuri Bezmenov o úloze intelektuálů z hlediska tajných služeb
   https://www.mojevideo.sk/video/2db31/yuri_bezmenov_o_uloze_intelektual_z_hlediska_tajnych_sluzeb.html

   Jurij Bezmenov – Umění subverze | Psychologická válka
   https://www.mojevideo.sk/video/30019/jurij_bezmenov_umeni_subverze_psychologicka_valka.html
   ——————————————–
   V.V.Pjakin, resp. Koncepcia sociálnej bezpečnosti a Dostatočne všeobecná teória riadenia – konštatujú, že ľudia všeobecne odmietajú tie informácie, ktoré nezapadajú do ich svetonázoru. Policajti to poznajú ako tvrdošíjne zhromažďovanie až vyrábanie dôkazov podporujúcich nimi vytvorenú verziu nejakého prípadu – dôkazy musia zapadať. Spoločenské vedy to poznajú ako eklekticizmus – vyhranený výber informácií.

   videá s Yuri Bezmenovom sú kľúčové a na internete sú zverejnené cca 10 rokov. Doteraz ich videlo žalostne málo divákov – len pár tisíc, takže 5 a pol milióna Slovákov vie o tomto úplné hovno – ako nám niekto pred očami rozvracia národ a štát. Detto dokumenty od prof.Antony Suttona. Ľudia tak skrátka nepripustia, že marxizmus /aj darwinizmus/ – /a „zlatí komunisti“/ vznikol na objednávku žido-illuminátov /= satanistov/ a zatiaľ čo sa tu oldmarxista uchechtáva na tom, že marxisti rozvrátili Západ – nedochádza mu, že to rozdelenie na Západ a Východ urobili dávno žido-illumináti /kreatívci z lóže Lebka a kosti 322/ , aby získali syntézu dvoch zdanlivých proti sebe stojacich spoločenských konceptov, a výsledkom má byť modelové ovládnutie celého sveta – NWO – takže len nevedomý kretén sa uchechtáva, že „tí JEHO marxisti ovládli Západ“ – hovno! Ovládli aj teba!

   Antony C. Sutton – Wall Street a Bolševická revoluce 1917 CZ
   https://www.mojevideo.sk/video/2e626/antony_c_sutton_wall_street_a_bolsevicka_revoluce_1917_cz.html

   https://sk.wikipedia.org › wiki › Eklekticizmus
   Eklekticizmus – Wikipédia
   Nástroje. Eklekticizmus alebo eklektizmus (z gr. eklegein – vyberať) môže byť: všeobecne: nesúrodé, bezzásadové vyberanie a spájanie rôznorodých prvkov rozličných smerov, teórií, názorov, prác a pod. metóda alebo sústava, ktorá sa snaží zlúčiť do uspokojivej syntézy tézy vybrané z rôznych systémov; miešanie ..
   ——————————-
   Učte sa – alebo choďte do pi.e!

   • oldmarxista pamprlik

    chapes ze informacie z plochozeme a od vesmirnych elit maju nulovu vierohodnost na gulatozemi?

    • Oldmarxista, si textový príklad toho eklekticizmu ( ľudia všeobecne odmietajú tie informácie, ktoré nezapadajú do ich svetonázoru)

 2. Stále tá istá sekta

 3. Mimotématicky – severní irsko:
  Aby zdejší zemědělské odvětví dosáhlo cílů nulových čistých emisí uhlíku, bude možná nutné v Severním Irsku ztratit přibližně milion ovcí a skotu.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/severni-irsko-bude-muset-utratit-milion-kusu-ovci-aby-splnilo-klimaticke-cile/

  • Očividne Íri zabudli na hladomor v rokoch 1845-1849, ktorý vyhubil 1,5 milióna Írov a ďalších 2,5 milióna obyvateľov z Írska emigrovalo. Väčšina vlastníkov pôdy pochádzala z Anglicka (celé Írsko bolo v tom čase súčasťou/kolóniou GB).

 4. Nová plandemie se blíží?!:

  Nyní údajně WHO hodlá zcela vymýtit tuberkulózu. A chce na to jít s mRNA injekcemi…

  Cílem WHO je vymýtit tuberkulózu (TBC) do roku 2030. Ústředním nástrojem je očkování, které bude stejně jako injekce proti Covid-19 v budoucnu geneticky upraveno. Na čtvrtečních rozhovorech v Ženevě šéf WHO Tedros Adhanom Gebreyesus hovořil o „ostudné situaci“, protože TBC stále není vymýcena.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/who-chce-vymytit-tuberkulozu-do-roku-2030-s-genovymi-injekcemi-od-billa-gatese/

  • TBC je psychosomatické ochorenie – analógia rakoviny – ľudí žijúcich v katastrofálnych sociálnych podmienkach! Tzv. TBC baktérie sú obvinené – ako hasiči – zo založenia požiaru. TBC baktérie zbavujú stresovaný organizmus exozomov „TBC“.
   Existujú prípady, ako sa podarilo vyliečiť TBC zmenou sociálnych podmienok v komunitách. A naopak – aj dobre situovaná vrstva-kasta, ktorá ovláda komunity so zlými sociálnymi podmienkami – môže ochorieť na stresor prítomný ako eugenické žiarenie sociálneho prostredia. Viď kedysi TBC paničky fabrikantov žijúce v zlatých klietkach medzi bedačou.

   CHUDOBA JE NÁKAZLIVÁ!

   Royal Raymond Rife_1 (final (half subtitle).mkv
   https://ulozto.net/file/o6RIVOMX8CgV/royal-raymond-rife-1-final-half-subtitle-mkv#!ZGV5MGR2ZwyxMzZ0AmywZmZ4AQx5ZIMaDmtmFmRlG1cbomZmBN==

 5. Aby reč nestála!

  https://www.youtube.com/watch?v=V_sWBV-dxAs
  Pentagramček – Kamarát – YouTube
  satanistické pesničky pre detičky 🙂

  https://www.karaoketexty.sk/texty-piesni/pentagramcek/kamarat-463249
  Pentagramček – Kamarát – text – KaraokeTexty.sk
  Reklama Kamarát – text P Pentagramček Pentagramček Playlist Karaoke Zdieľaj Ukáž pieseň na Keď na teba kričia a v škôlke ťa bijú, vtedy pomôže SATAN. Keď zlé deti do teba prštekmi ryjú, vtedy pomôže SATAN. Svetlo končí už je len tma, ale to je fasa, so Satanom všetko zvládnuť do pohody dá sa,no krása.

 6. Náhodou som narazila na kanál Slováka – Robo (zo Žiliny), ktorý pracoval zo začiatku ako kamenár 3 roky na Cypre, kde sa zoznámil so svojou ženou – Ruskou, ktorá chcela ísť následne porodiť domov. No a ten Robo, ktorý za mesiaci prišiel za ňou, tak v tom Rusku, konkrétne v Jekaterinburgu (Ural) žije už 14 rokov s manželkou a dcérou.

  Vo svojom poslednom videu z 1.5.2023 rozpráva, ako sa tam reálne žije. Koľko čo stojí, potraviny, bývanie, nehnuteľnosti, priemerné zárobky atď.

  P.S: Nemyslím, že by to bola z jeho strany tzv. ruská propaganda, nemá dôvod niečo skresľovať..

  https://www.youtube.com/watch?v=XZh6cAh9rW4

  • Skúste získať ruské občianstvo – vôbec to nie je jednoduchá záležitosť. Teda ak nie je človek Steven Seagal alebo Gérard Dipardieu. Poznám ľudí, ktorí by radi opustili náš zvrátený raj, založený na pravidlách …

 7. Ruský prezident Vladimir Putin podpísal federálny zákon o ukončení platnosti Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v Európe. Zmluva v sebe zahŕňala vytvorenie bezpečnostnej a stabilnej rovnováhy konvenčných vojenských síl v Európe na nižších úrovniach, odstránenie nerovností, ktoré poškodzujú stabilitu a bezpečnosť a eliminovanie potenciálu pre neočakávané útoky a pre spustenie rozsiahlych vojenských ofenzív v Európe
  Zmluva o konvenčných ozbrojených silách v Európe (CFE) bola podpísaná v Paríži 19. novembra 1990 medzi 16 členskými štátmi NATO vrátane Belgicka, Veľkej Británie, Nemecka, USA a ďalších krajín, ako aj členmi Varšavskej zmluvy ( Bulharsko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, ZSSR a Československo).
  https://www.hlavnespravy.sk/putin-vypovedal-zmluvu-o-konvencnych-ozbrojenych-silach-v-europe-co-s-tym-ma-slovensko/3155210

 8. …vďaka za infor. ..

Pridajte komentár

*