Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Charles Nenner varuje, že „tretina svetovej populácie neprežije ďalší vojnový cyklus“


Print Friendly, PDF & Email

Charles Nenner varuje, že „tretina svetovej populácie neprežije ďalší vojnový cyklus“

(Tyler Durden, Zero Hedge) Renomovaný odborník na geopolitické a finančné cykly Charles Nenner hovorí, že podľa jeho analýzy sa vo svete začne do roku 2023 obrovský vojnový cyklus.

Tento typ vojny bude podobný druhej svetovej vojne, ale oveľa väčší. Nenner vysvetľuje: „Vojnový cyklus, ktorý skúmam, sa začína v Mandarínskej ríši 3 000 rokov pred príchodom Ježiša na tento svet…“

„…dlhý cyklus zachytáva len veľké vojny. Vojny v Kórei a Iraku sa nezobrazujú. Takže hovorím, že veľký vojnový cyklus je na konci a toto bude veľká vojna, pretože tie malé sa ani len nezobrazujú. Takže mám veľké obavy…

Bol raz jeden židovský prorok, ktorý povedal: ‚Posledná vojna bude trvať 8 minút.‘

Nikto to nebral vážne, pretože ako môže vojna trvať 8 minút? Teraz už máme predstavu, prečo vojna môže trvať len 8 minút. Veci by sa mohli krátkodobo upokojiť toto leto. Potom na budúci rok sa to môže opäť naplno rozbehnúť. Celá vec je veľmi nebezpečná. „

Koľko obetí bude mať ďalšia svetová vojna?

Nenner odhaduje:

„Je veľmi zaujímavé, ako niečo také vypočítať. Je to rovnaký spôsob, ako vypočítate cyklus ceny akcií IBM. Keď uvidíte, že IBM klesá, získate hornú cieľovú cenu. To isté môžete urobiť vo vojnovom cykle. Asi jedna tretina populácie na tomto svete neprežije. “

Takže v ďalšej svetovej vojne, ktorá je hneď za rohom, zomrie viac ako 2,5 miliardy ľudí?

Nenner hovorí:

„Áno, čísla hovoria, že ak máte svetovú vojnu, zabije 1/3 populácie.“

Vývoj na finančnom trhu

Čo sa týka financií, Nenner hovorí:

Prírodná liečba osteoartritídy

„Pri dlhopisoch (pozn. redakcie: americký štátny dlh) sa deje katastrofa. Stratili svoju hodnotu a už ju späť nezískajú. Je to to isté, čo sa deje pri akciách.“

Nenner začiatkom roka poradil odísť z dlhopisového aj akciového trhu a mal zrejme pravdu. Predpovedá, že pre akcie a dlhopisy sa to ešte zhorší. Podľa neho je ďalšia spodná hranica 15 000 bodov pre index DOW, ktorý však nakoniec padne na hodnotu okolo 5 000 bodov.

Nenner hovorí, že jedlo nebude už nikdy lacnejšie. Očakáva aj nedostatok potravín a veľké zvýšenie cien v nasledujúcich rokoch.

Hovorí tiež, že podľa neho bude ropa naďalej rásť a dosiahne cenu 150 amerických dolárov za barel. Nakoniec by mohla dosiahnuť až 250 dolárov za barel.

Z dlhodobého hľadiska je Nenner stále optimistický pri zlate a hovorí, že v nie príliš vzdialenej budúcnosti dosiahne hodnotu 2 500 dolárov za trójsku uncu (teraz je zhruba 1850 dolárov za uncu).

Nenner si tiež myslí, že ak sa svet vráti k zlatému štandardu, tak potom „zlato dosiahne 40 000 dolárov za uncu“.

Záver

Na záver Nenner hovorí, že ľudia, ktorí dostávajú dôchodok, by mali v budúcnosti očakávať veľké škrty a mali by sa pripraviť na veľkú infláciu. Bude to to najhoršie z oboch svetov.

Okrem toho očakávajte, že občianske nepokoje v Amerike (i inde vo svete) budú naďalej rásť.

Poznámka redakcie:

Berte tento článok ako predikciu a ako vieme, väčšina predikcií sa nenaplní, takže držme si optimizmus. Alebo ako vraví známe príslovie: „Pripravte sa na najhoršie, dúfajte v najlepšie.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Tyler Durden, Zdroj: zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. historik z ustavu pameti naroda

  Ale, to snáď nie. Veď je všeobecne známe že len komunisti vyvražďujú vlastný národ. Je to predsa verejnosti známe z celej histórie bolševizmu. Každému musí byť jasné že našu demokratickú spoločnosť čaká len a len ciklus rastu kapitalistického blahobytu.

 2. Ďalší Nostradamus? Človek by sa radšej ani nemal zaoberať Apokalypsou, ktorá nad nami visí ako Damoklov meč. Život v neustálom strachu nie je život. Pozitívum na tom všetkom je, že planéta Zem termonukleárnu katastrofu prežije, aj keby mali explodovať naraz všetky nukleárne bomby. Nad človekom však v tomto prípade visí otáznik (prežitie 2/3 populácie je viac ako optimistické). Len tak na okraj: Prírodná termonukleárna reakcia na Zemi prebiehala asi 150 tisíc rokov v Oklo v africkom Gabone asi pred 2 miliardami rokov.

  • Oprava: nukleárna reakcia.

  • Nukleárne reakcie (pomalé, nie explozívne) prebiehajú aj dnes vo vnútri Zeme. Odtiaľ pochádza teplo a geotermálne energia. Bez týchto reakcií by Zem dávno vychladla, železné jadro by stuhlo a magnetické pole Zeme by zaniklo.

   • Ako viete, že neboli aj explozívne? Jednou z teórií je aj obrovská jadrová reťazová reakcia, pri ktorej časť Zeme explodovala a vytvorila Mesiac. S touto teóriou prišli dvaja holandskí vedci v roku 2010, fyzik Rob de Meijer a geológ Wim van Westrenen.

    • Tak to je pekná nechcem byť vulgár pičovina.🤣🤣🤣 Mesiac sa odtrhol od zeme ty iné bludičky dávaš ráno do kávy.A ešte zem je plochá a sme doma.

    • Hovoríme o terajších reakciách, ktoré prebiehajú v Zemi. Ak by boli explozívne, Zem by explodovala ako atómová bomba. Jadrové reakcie sú buď explozívne (bomba), stabilné (reaktory v jadrových elektrárňach) alebo pomalé, ako napríklad rozpad uránu, rádioaktívneho draslíka a iných izotopov.

     Pri týchto pomalých reakciách nedochádza k výbuchu, ale k postupnému uvoľňovaniu tepla. A keďže teplo nemá vo vnútri Zeme kam rýchlo unikať, tak sa tam kumuluje. Rovnaké pomalé jadrové štiepenia sa dejú aj na povrchu Zeme, lenže odtiaľ teplo rýchlo uniká do atmosféry a do vesmíru, a teda sa neakumuluje tak, ako vo vnútri Zeme.

     Toto nie je alternatívna fyzika, ale klasická mainstreamová. Ak si otvoríte akúkoľvek učebnicu o fyzike Zeme, tak to tam nájdete.

     • Nepísal som o terajších prírodných nukleárnych reakciách, ale o tých, ktoré kedysi dávno prebiehali na našej Zemi. Všetky dnešné jadrové nálože majú menší výbušný potenciál ako impakt väčšieho impaktného telesa (meteoroidu, komety, panetky). To, že k takýmto impaktom na Zemi veľakrát došlo, je vedecky preukázané. Preto som napísal, že Zem by termonukleárnu katastrofu (v dôsledku 3. svetovej vojny) prežila.

   • provokater

    nukleárna reakcia práve prebieha na Slovensku v mozgu trnavského šaša Matoviča

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ľudstvo žije dlhé stáročia iba na dlh-kto rozumný by takto žil? no veď jedine človekozviera s pochybným pôvodom a komu sa to vlastne to ono ľudstvo vlastne dlhuje?,,,,neustále ľudstvo máta na rázcestí-kam vlastne ísť,,,,prirodzené nie človekom vytvorené bohatstvo,ktoré tu bolo v dostatku bolo postupne nerovnomerne rozdelené nedbanlivosťou a nepozornosťou človiečikov a tento stav musí priniesť jedine opakovaný reset,,,,kedysi sa uvažovalo tak,že ak sa narodí veľké množstvo ľudí-tak je večšia šanca,že sa hoci zriedkavo ale predsa,narodia aj kvalitnejší jedinci,no bol to zrejme omyl,lebo ten ostatok čiže nekvalita túto planétu časom zaplavila a prírodu iba ničí a následky sú nenapraviteľné a kŕmenie takéhoto stáda je nekonečné,rozhodnutie preto padlo na istotu-rodenie kvalitných ľudí s prednosťami a schopnosťami presahujúcimi dlhodobý priemer a v malom množstve,,,,vy čo tu múdrujete a opisujete bájky s kadejakých zdrojov vám podobným,ani len netušíte či radšej nechcete tušiť,že čo prebieha za oponou sveta v ktorom tu veselo parazitujete a prečo,,,,vojny sprevádzajú ľudstvo od nepameti,vojny majú za účel ľudstvo korigovať,mučiť a odrádzať od nečistých úmyslov,lenže ľudstvo sa nechce tomuto podriadiť a presadzuje svoju úpirsku tendeciu straty nahrádzať a neštítiť sa kolobehu vojen a krviprelievania ako pri démonických obradoch a nekonečných obetiach temným božstvám,,,,vojny choroby hladomor stárnutie držia početnosť ľudstva v rovnováhe-inak je ľudstvo schopné túto planétu doslova zaplaviť ďalšími jedincami-hladnými krkmi v závisti bažiacich po bohatsve a sláve bez obmedzenia,,,,vaša neschopnosť rozlišovať a neochota sa zdokonaľovať v ľudskosti-vám prinesie iba váš zánik a pred tým ešte mnoho utrpenia a to aj pre tých,ktorí nesú na tom menšiu vinu,,,,

  • provokater

   treba odstrániť zbohatlíkov, vytvoriť systém bohatstva kolektívu, nie jednotlivca. Taký systém nebude vychovávať to, čo teraz sa deje oba preto, že je to tak, ako to je.
   Zaisti iné podmienky, výchovu, sebarealizáciu a deti budú úplne iné. NIE TY CHOBOT, VOJNAMI…

 4. Nuž sa zamýšľam, čím to bude. Predčasom non-mainstream odborníci a nielen povedali, že plne očkovaní sa dožijú max 6 rokov ! Podaktorí dostali obe dávky ešte v 2020. roku… alebo to súvisí so spustením 5G a pôsobením grafénu na očkovaných? https://cz24.news/spanelsti-vedci-vyzkumne-skupiny-la-quinta-columna-zverejnili-dalsi-vyznamne-informace-o-5g-technologii-oxid-grafenu-souvisejicich-s-depopulacni-covid-plandemii-a-lidskych-neuro-pravech-video/
  Každopádne chcú za každú cenu všetkých zaočkovať. Premiér ČR sa k tomu v dohode s WHO už aj zaviazal ! Takže vstupujeme už do poriadne hustej doby, kde pôjde doslovne o prežitie a nielen z hľadiska nedostatku potravín, energii a pod. !

 5. DOVETOK: Už si išli po inštrukcie HEGER a Lajčák – pravicové a ľavicové hovno !
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/05/dnes-zacina-summit-schwabova-svetoveho-ekonomickeho-fora-wef/ a https://cz24.news/kompletni-seznam-predstavitelu-organizovaneho-zlocinu-ucastniku-svetoveho-ekonomickeho-fora-vyrocni-schuze-22-26-kvetna-2022/ a toto: https://necenzurovanapravda.cz/2022/05/eu-chce-vytvorit-tlak-na-100-milionu-neockovanych-obcanu-aby-se-dali-ockovat/ !!! Za každú cenu zaočkovať všetkých ICH látkami, a to „vakcínou“ akože proti čomukoľvek, čomu ľudia uveria, len aby ju ľudia zobrali ! Takže na rade sú buď dobiehajúce covidové očkovacie látky, alebo nové proti opičím kiahňam, či prasacej chrípke – ich zloženie je však rovnaké, lebo cieľ je jasný !

 6. vakcína je sloboda

  nemyslím, ak vypukne III. svetová, že prežije 2/3 ľudstva, skôr 2/3 padnú a z toho zvyšku sa stanú bezprizorné stvorenia bojujúce o holý život;
  myslím, že holýúd nám poskytol dostatočné množstvo postapokaliptických filmov na inšpiráciu, ako bude vyzerať „civilizácia“

 7. svatoslav butora

  Prajem pekný deň v nepekne organizovanom svete pod nadvládou Svetovládnych Idiotov. Celá rozoberaná téma vytvára a zobrazuje globálne pozadie celého veľmocenského systému tzv, EU a tzv. kolektívneho Západu. Je to globálne pozadie celej „Západnej – tz. Vládou USA a spol. riadenej politiky Západu. Nič ľudské a pre ľudí v nej nie je. Nemá význam odvolávať sa na bývalé „veľmoci“ z Číny alebo Perzie alebo Babylona alebo Ríma… Všetky tie Ríše skončili na následky ich veľmocenskému Idiotizmu. Aj ich vtedajšie aj dnešné mocenské zázemie súčasných večne nenažraných ovládateľov centier Západu prestalo slúžiť ľuďom a obrátilo sa proti ľuďom. Žiadne „davoské“ lízatka a ideologické pozlátky nedokážu zamaskovať veľmocenské ambície ich autorov. Autori mŕtveho Sveta Kapitálu – ktorý stratil cenu a význam, pretože ho „vyžrali“ – chcú ovládnuť celý svet ľudí a najviac Rusko, preto aby mohli vo vyžieraní Sveta Ľudí pokračovať. Rusko sa oprávnene bráni voči ukrajinskej banderovskej politike ukrajinských a medzinárodných janičiarov v žolde USA a spol. a tzv.EU a spol. Vyžieraniu Východu a Ázie a Afriky a Sveta Ľudí musí niekto urobiť koniec. Kedysi sa Nenažranosť veľkokapitálu z USA a spol. zmocnila vlády nad vyhladovaným Nemeckom po I.sv.vojne a financovala a vyrobila III. Ríšu s Hitlerom v čele. Teraz Nenažranosť vyžraného nehodnotného veľkokapitálu z USA a spol. sa zmocnila vlády nad Ukrajinou a využíva ich janičiarske služby, aby sa USA a spol. a tzv. EU a spol. zmocnili ako „kolektívny Západ“ vlády nad Ruskom a celou Áziou a Afrikou…. a celým svetom ľudí. Ako v krivom zrkadle sa začala rozvíjať III.sv.vojna …a svetovládni Idioti sa tešia na novú korisť ako kedysi parchant Hitler a spol. a ich sponzori z USA a spol. Švábi z celého Sveta Kapitálu sa zliezli do Davosu, aby ich Veľký Šváb nasýtil švábovinami ako viesť Svet Ľudí ako ovce do šťastnej recyklovanej budúcnosti celosvetového establishmentu nad celosvetovým koncentračným táborom šťastných ľudí s peknou výhliadkou na šťastné ekologické plamienky v bezodpadných ekologicky vyhrievaných krematóriách…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,priať pekný deň,to je ako pracuj,dlhuj a splácaj,,,,od roboša zmýšľajúceho medzi smenami z vypočítavosti za príplatky nechem JA nič iné-ako jeho koniec,,,,nikomu nepraj niečo bez dôvodu,,,,vy roboši-trúby ste dôvodom,ze sa tu zle žije,,,,

 8. Čítať komentáre je fakt lepšie,ako ich písať.Miliarda denne z každej strany do okrajiny.Pocitajme.2krat 365 = bilión .Takto o rok si už zvykneme na ukrojenu zeleneho okrajinu,zakopovo- rokovaciu taktiku oboch strán,5te očkovanie pre fajnsmekrov, chleba za 2eura, benzín za 2,25 , bežné 30tkove májové teploty,hospodarskovojenske angažovanie sa v západnej zóne okrajiny,predlžovanie nášho rozchodu koľajníc až plánované do zeleného kyjova,zavádzanie latinky na nami spravovaných územiach,poslovencovanie ukrajinčiny,masívne investície z eú do budovania západoukrajinského slovenského priemyslu,agrorezortu,IT fabrík. ,,,,,,,Je to až taký problém ? ,,,,, teoreticky…

 9. …vďaka za príspevky a aktuál,,.informácie…opič.kiahne ,,sú“ už vraj v Rakusku…

 10. Jerry Hood

  Život každej civilizácie, jej dĺžku určuje Veľký Precesný rok, preto ho všade tak úzkostlivo merali a merajú! Je podchytená apokalypsa Aztlánu= Ameriky, v 9, 745 BC… Máme tu pravidelný posun Zemskej osi= prepólovanie sa …Nový S. Pól bude pri Bajkale a Južný pri Veľkonočnom ostrove…Do roku 2033…Neznalosť antic. Astronómií nikoho neosravedlňuje. Màte ju aj v plán pamiatky a ulíc v Prahe, na Vyšehrade, na Karlovom moste, v Orloji, atď. Len si namýšlajte aj naďalej že sa nič neudeje, a potom váš to zmetie zo sveta…Do roku 2033…

Pridajte komentár

*