Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

MMS minerál (kvapky) – fantázia alebo skutočnosť?


Print Friendly, PDF & Email

Pre svoje zdravie, duševnú a fyzickú rovnováhu sú mnohí z nás ochotní vykonať a obetovať čokoľvek, len aby získali to, čo stratili prípadne vylepšili to, s čím nie sú celkom spokojní. Za týmto cieľom nie sú zriedkavé ani dlhé a nákladné cesty do vzdialených krajín, viacerí z nás používajú na zlepšenie svojho zdravotného stavu aj drahé lieky a prípravky.

Takmer každý má na výber, akú cestu si zvolí: či bolestivú, drahú a rizikovú, ktorú obvykle prevádza klasická medicína, alebo humánnejšiu, lacnejšiu a prirodzenejšiu, ktorú nám ponúka alternatívna, metabolická medicína. V alternatívnej medicíne sa už vo východnej Európe začal používať preparát, ktorý môže znamenať pre väčšinu hľadajúcich aj trpiacich novú nádej k návratu k svojmu zdraviu.

Týmto prevratným preparátom je MMS (Miracle Mineral Supplement). Verejnosti tento preparát po prvý krát predstavil geniálny človek a veľký humanista, pán Jim V. Humble vo svojej knihe o MMS. Jim V.Humble opisuje MMS nasledovne: Tento preparát je bez preháňania skvelý a nesmierne účinný na takmer všetky choroby.

Nejedná sa o prípravok, ktorý musíte užívať veľmi dlhú dobu, po ktorej azda dôjde k ústupu vašich ťažkostí, ako sľubuje väčšina výrobcov. MMS nič nelieči, nejedná sa o liek. MMS ale dokáže stimulovať obrovským spôsobom imunitný systém, ktorý potom prekoná veľa chorôb behom niekoľkých hodín. MMS na rýchle infekcie (chrípka, zápaly …) účinkuje takmer okamžite.

Ústup dlhodobých chorôb je tiež pomerne rýchly a k prvým zlepšeniam dochádza zvyčajne už po niekoľkých dňoch užívania. Pán Humble tvrdí, že neexistuje na svete choroba, na ktorú by MMS nebolo účinné.

MMS je najsilnejšou a takmer univerzálnou zbraňou proti všetkým chorobám. Baktérie a víry (príčina 90% všetkých chorôb..) si na MMS nemôžu vyvinúť odolnosť. Účinná látka MMS je používaná viac než 70 rokov v zdravotníctve na sterilizáciu dlážok, operačných stolov… Používa sa aj v neaktívnej forme k dezinfekcii pitnej vody.

V súčasnosti môžeme tohto zabijáka patogenov spolupracujúceho s imunitným systémom  použiť k bezpečnej likvidácii choroboplodných zárodkov v ľudskom tele. Aj ked to je určite prekvapujúce, pri správnom použití môže imunitný systém využiť tohto likvidátora  k útoku len na tie baktérie a víry, ktoré telu škodia a pritom v tele vôbec neovplivní priateľské baktérie a ani zdravé bunky.

MMS (presnejšie povedané chlórdioxid, ktorý vzniká zmiešaním MMS a aktivačného roztoku) pri styku s povrchom baktérie, víru či s bunkou, ktorá je „nakazená“ (vnútro bunečná infekcia) okamžite doplní svoju elektrónovú väzbu práve z povrchu baktérie, víru či nakazenej bunky. Tým významným spôsobom naruší povrch a prenikne dovnútra choroboplodného mikroorganizmu, čím dôjde k jeho rýchlej deštrukcii.

Chlórdioxid nereaguje so zdravými bunkami, tieto ponecháva celkom bez povšimnutia a bez akejkoľvek reakcie. Ako vraví aj Mudr. Hesselink: je dokázané, že chlórdioxid je už pri pozoruhodne nízkych koncentráciach smrtiaci pre všetky známe infekčné organizmy. Týka sa to parazitov, plesní, baktérií i vírov. Zdá sa, že sme na ceste k odhaleniu najúčinnejšieho širokospektrálneho antibiotiká a antivirotiká všetkých dôb.

MMS baktérie a víry v tele jednoducho zničí a tým uvoľní imunitnému systému mnoho energie na obnovenie správnej funkcie takmer všetkých orgánov a tým dochádza k naštartovaniu správnej funkcie celého tela. Pokiaľ je dodržaný postup doporučený pánom Humblom, MMS v žiadnom prípade neničí a nijako nepoškodzuje zdravé bunky a tkanivo.

MMS je v podstate vysoko zásaditý roztok, ktorý keď sa dostane do krvi, ničí všetko čo oslabuje a degeneruje naše zdravie (a premieňa kyslé prostredie na jemne zásadité, pozn. Kampane). Molekula MMS napáda choré, prekyslené (aj rakovinové) bunky a odoberie – vytrhne z nich 5 elektrónov a tým ich úplne deaktivuje – usmrtí.

Keď užívame tento produkt, tak je v dokonalej harmónií s využitím iných živín. Naviac sa postupne zvyšuje schopnosť tela vstrebávať a využívať vitamíny, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty do takej miery, že sa ich doteraz podávané množstvá môžu znížiť, a to bez ohrozenia priaznivých účinkov, ako napr. zvýšenej energie, vitality a schopnosti koncentrácie, rýchleho uzdravovania, lepšieho krvného obehu, menšieho sklonu k tvorbe kŕčových žíl, jemnejšej pleti, rýchlejšej regenerácie po športových výkonoch, …

Tento minerálny doplnok pôsobí ako super nabíjačka imunitného systému Nie je určený k liečbe nejakej konkrétnej choroby, ale skôr na posilnenie imunitného systému do takej miery, že potom prekoná veľa chorôb často do 24 hodín.

Podľa oficiálnych a praktických skúseností sa s týmto minerálnym doplnkom dá vyliečiť napr. bežné prechladnutie a chrípka za niekoľko hodín. Stovky ďalších chorôb sa pomocou MMS vyliečia nielen liečia, ako je to obvykle u iných liekov. Na chlordioxide je udivujúce to, že už za pár hodín (minút) po jeho užití sa môžeme presvedčiť, ako nášmu organizmu pomáha.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Podstatné množstvo používaných syntetických liekov sa zameriava len na odstránenie symptómov preto sa musia užívať dlhodobo. Často sa stávajú návykové. MMS na fyzickej úrovni rieši príčinu a preto si s konkrétnym problémom, chorobou dokáže väčšinou ľahko a rýchlo poradiť.

Jeho užívaním aj po prekonaní ťažkostí a bolestí nič nestrácame, skôr naopak: naďalej posilňujeme svoju imunitu a vitalitu. Jeho objaviteľ a odborníci, ktorí ho tiež používajú tvrdia, že jeho konzumáciou si môže človek predĺžiť život viac než o 20 rokov.

Pán Humble vo svojej knihe píše: že to čo chce odovzdať, je príliš dôležité na to, aby nad tým získala kontrolu len nejaká osoba, či nejaké skupiny. Ide o informácie, ktoré by mal mať voľne k dispozícií celý svet. Nakoniec som dospel k rozhodnutiu, že tieto poznatky musím rozšíriť medzi čo najviac ľudí, pretože inak by tu bol vždy niekto, ku komu by sa nedostali informácie, ktoré by mu možno mohli zachrániť život.

Stalo sa pravidlom, že obrovský počet dôležitých zdravotných informácií, ktoré by mohli zachrániť mnoho životov, je pred verejnosťou utajených, mojím zámerom je zabrániť tomu, aby sa tak stalo i v prípade MMS.

  

Zdroj: www.zdraviemms.mypage.cz

Poznámka Kampane za pravdu v medicíne

MMS (Miracle Mineral Supplement), alebo chlordioxid (chlorine dioxide) je odporúčaný aj na renomovanej stránke www.cancertutor.com, ktorá je zameraná na nechemické liečebné terapie rôznych rakovín.

V súvislosti s týmto článkom odprúčame prečítať si aj nasledujúce články:

Príbeh 11 ročného chlapca s nádorom v hlave

Ako vyliečiť štítnu žľazu

MMS pre liečbu rakoviny: Návod na použitie a kde sa dá kúpiť

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  • Samozrejme, že MMS (CDS) je do určitej miery toxické, to nikto nepopiera, veď práve na tom je založená liečba – podobne ako u chemoterapie. MMS sa ale javí, že nemá toľko nežiadúcich vedľajších účinkov ako chemoterapia.

   Už keď ste uviedli všetky tie varovania od organizácii ako FDA (ktorá je známa svojím niekedy až hysterickým bojom proti všetkému alternatívnemu), mohli by ste tiež poskytnúť linky vyratávajúce toxicitu látok tvoriacich chemoterapiu. Inak je to len jednostranné ohovoránie jedného prípravku, bez jeho porovnania s iným.

   Ešte jedna poznámka: Pri komentovaní by som chcel slušne poprosiť čitateľov, aby uvádzali aj nejaký slovný opis, nielen hromadu linkov bez ich bližšieho vysvetlenia. Väčšina webov (vrátane nás) má nastavené filtre a príspevky obsahujúce len veľký počet linkov bez vlastného komentára by cez tieto filtre k publikovaniu ani neprešli. Okrem toho niektoré linky boli duplicitné, prípadne nefunkčné, tie som odtiaľ vymazal. Ďakujeme za pochopenie!

   • Dobry den,
    zaujimalo by ma, ako ste dospeli k poznatku, ze MMS neucinkuje na zdrave bunky a nici len virusy, bakterie a tak podobne.
    Pokial viem, tak MMS funguje na principe oxidacie, a teda ziadneho inteligentneho sposobu, ktory by si vyberal bunky, ktore narusa. Vsak problemom su uz len volne radikaly, ktore vytvori telo samo, nieto este tie, ktore sami pozijeme. Ako moze toto pomoct? Tak ako neexistuju ziadne potvrdene vedlajsie ucinky, neexistuju ani pozitivne ucinky. Vsetky pozitivne ucinky sa traduju len na urovni jedna pani povedala. Avsak neblahe ucinky si mozme zistit len vdaka znalostiam chemie zo strednej skoly.
    Ak to nejake dobre ucinky ma, tak su dozaista sposobene len placebo efektom.
    A tak nehorazne klamat, ako ked Humble tvrdi, ze zvracanie, hnacky a bolesti su sposobene zvysenym vylucovanim mrtvych virusov a podobne si nedovoli hocikto. Samozrejme – v skutocnosti ide o priznaky otravy, rovnako, ako keby ste vypili Savo, co je v podstate uplne to iste (mozete si to precitat na zlozeni) akurat je to 5-krat slabsie ako MMS. Takze ak to silou mocou chcete uzivat, nemusite si ani kupovat drahe lieky cez internet, ale jednoducho kupit Savo v hocijakom obchode a to zmiesat s citronom. Vysledok je rovnaky.

 1. oxid chloričitý užívam už 10 mesiacov. Pomohol mi od rôznych zápalov, bolestí kľbov, močových ciest, nepríjemných problémov s očami. Poradí si napr.aj s kandidou či nepríjemným papiloma vírusom, s ktorým sa „pacientka“ trápila od detstva. S tou chrípkou či angínou to celkom tak nefunguje, treba kombinovať s msm. Prejde tak do 3 dní. Imunitu nezlepší, pomáha jej. Po vysadení sa do 4-5 dní parazity vrátia späť. Nie v takej miere, ale je to poznať. Praktickejší je stabilizovaný ClO2, netreba nič miešať a keď ho užijete vnútorne, nieje taký nepríjemný ako mms. Pokožka je najväčší orgán, preto je vhodné ho používať aj na kúpanie.

 2. Dobry den, chcem sa spytat, ci neviete o niekom kto ma skusenost s liecenim hepatitidy typu C pomocou MMS kvapiek?Pripadne ak mi poskytnete aspon nejake linky , budem vdacna. Dakujem

 3. „geniálny človek a veľký humanista, pán Jim V. Humble“ ludia nech posudia sami
  „MMS nič nelieči, nejedná sa o liek.“ —-> „Molekula MMS napáda choré, prekyslené (aj rakovinové) bunky a odoberie – vytrhne z nich 5 elektrónov a tým ich úplne deaktivuje – usmrtí.“ protirecenie
  „Pán Humble tvrdí, že neexistuje na svete choroba, na ktorú by MMS nebolo účinné“
  syndrom spasistela? „lieci“ neurodegenerativne choroby? „lieci“ vrodene choroby?

 4. ja som s clo2 spokojný, radil by som kubcimu aby sa k niecomu co vobec nepozna radsej nevyjadroval. najskor trochu nastuduj resp. vyskusaj.

 5. Ja som MMS skusal niekolko tyzdnov, ziadne zapaly mi nestiahol, hrozne ma z neho bolela hlava, myslim si, ze je to cele podvod ale neviem co z toho ten pan Humble ma, ked takto zavadza ludi, hovoria, ze bolest hlavy je normalna vec a ze sa organizmus ocistuje ale ja si myslim skor opak, je to vysoko toxicke a moze to vyrazne poskoditr organizmus a zhorsit zdravotny stav, nepomohlo to pri nicom ani pri obycajnom prechladnuti, uprednostnujem skor vitamin C a cesnak, to su overene sposoby liecby;)

 6. Jozef sice neviem kdo ti plati za rozsirovanie takychto bludov ale ja tu mam svoj pribeh. Za 5 dni uzivania mi kompletne zmizli vsetky arthroticke problemi ktore som mal niekolko rokov. To hovori za vsetko.

  Ja radim kazdemu nech pouziva vlastny rozum. Tvrdit ze mms je podvod a moze ublizit ked sa dodrziavaju zasadu p. humbla je bohapusta loz a ty to dobre vies. Ludia nebojte sa to vyskusat, naozaj vam to nijako nemoze ublizit. Studujte to z chemickeho hladiska. Oxidacno redukcny potencial buniek nepusti, fyziku ikdy neprekoname. Bezpecnost peroralne podavania chlordioxidu a jeho metabolitov chloritan a chlorecnan bola preukazana uz v r 1982 v clanku vedeckeho casopisu Environmental Health Perspectives, číslo 46, str. 57-62 z roku 1982

  tu mate priami link na studiu aby ste to nemuseli hladat: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1569027/

 7. Mne MMS vyliecilo 8 rocnu alergiu a neprijemne kozne problemy.Uz rok ho uzivam preventivne a citim sa super.

 8. Dost som studoval o tom MMS a CDS na internete pisal som s ludmi ktory boli chory na rakovinu a pomohlo im to nador znicit …co ma prekvapilo lebo so tomu na zaciatku neveril a ono to fakt funguje nie je to vsak zazracny liek ze a dam si ho a som vyzdravel to nefunguje ..clovek musi dodrziavat protokol do bodky nesmie pit fajcit cukry sol maso proste uplne to vynechat a ked toto vsetko dodrzi a bude brat mms tak sa vylieci ovsem nesmie brat chemoterapiu kto bral chemoterapiu uz mu to nepomohlo lebo tak mal clovek rozbitu imunitu ze ani mms nezabralo….to pisem z skusenosti druhych ludi …

 9. Cely zivot mi viac ci menej vypadavali vlasy. Po asi piatich dnoch uzivania MMS som vo vani po umyti vlasov nenasla ani jeden jediny. Podotykam,ze nadmerne vypadavanie vlasov nebolo dovodom mojho uzivania MMS.
  Kto tvrdi,ze MMS je podvod, je clovek s nadmernym strachom.

 10. Dobrý den,
  3 roky som sa trápil parazitmi ktoré mi spôsobovali zápal očných spojiviek, močové cesty, prostata, neskutočná únava následne depresie. Bol som na všetkých možných vyšetreniach ktoré existujú od Alergologa až po Neurologa, Urologické vyšetrenie pravidelné, okrem nasadenia miliona druhov ATB mi nič viac neporadili. ATB zabrali maximálne na pár dní po ich dobratí, skúšal som alternatívnu medicínu: jačmen, chlorella, rozne čaje, doplnkové výživy , dieta, preplachy hrubého čreva a dalšie očistné kúry. Pred týždnom som sa dostal cez známeho k CDS2 čo je upravená forma MMS. Po prvom dni používají sa mi vyčistili oči a pribudla vitalita, podotýkam 2 roky hnisavý zápal očí (očný mi dali ATB kvapky po ich vysadení sa mi zápal vrátil na druhý den), po dvoch dnoch užívania močové cesty o 50% zlepšenie , po 3 dnoch prostata OK, teraz už len občas doplnam CDS2 a zatial mi je stále lepšie. Nevravím že som uplne OK, ale budem pokračovať v kúre kým nebudem uplne fit. Dakujem za tento vynález, ked niekto píše že je to placebo efekt nevie o čom hovorí , alebo nemá zdravotné problémy. PEACE

 11. chloritan sodný (MMS – NaClO2) je dosť zvláštna vec, pokial dobre googlim tak je to jed.

  http://www.health-science-spirit.com/MMS.html
  http://www.pgchem.sk/sk/ponuka/368/chloritan-sodny-naclo2

 12. Ja len toľko k MMS, mám osobnú skúsenosť, je to podvod, dopadol som dosť zle. Chlordioxid sa pridava do vody preto ze je to mutagen a teratogen, prave chlordioxid narusuje DNA a sposobu rakovinu a xy dalsich civilizačných ochorení. Viem že to tu darmo píšem, tý ktorý ho užívajú budú na mňa útočiť, ja som bol tiež taký istý. Vačšinou ho užívajú ľudia ktorý vedia velký *** o chémií, humblov ťah, že odpovedov je oxidačno redukčný potencial je výborný manéver, málokto totiž chápe ako sa to počíta… MMS je len vstupnou bránou, neskor zistíte že za tie vaše problémi možu parazity a stými si mms bohužial nevie rady 😀 „parazity pani bláhovej a pochybné veterinárne antihelmintika“ a super ravo zaper prístroje 😉 Je to big biznis veľmi sofistikovaný zameraný na tých najviac zraniteľných a to sú chorí ľudia ktorý sa chytia aj stebielka trávy. Za všetky pozitivne účinky MMS môže v skutočnosti placebo milí priatelia, tak skutočne mms funguje… Mohol by som písať veľa ale je to zbytočné každý verí tomu čomu chce veriť 🙂

  • Dobry den ,prosim vas aka bola vasa skuwenost s mms,pisete ze ste zle dopadol? Co ste chcel vyliecit? Pytam sa lebo som nad tym uvazovala ale velmi sa bojim.No bojim sa aj liecby,vedl.ucinky su hrozne.Ide o hepatitidu.Uz som toho precitala vela ale naozaj som z toho zmatena.Dakujem vopred za odpoved.

  • Dobrý deň Michal, prosím, na základe čoho hodnotíte p. Bláhovú? Máte osobnú skúsenosť? Ja áno, a tú najlepšiu, preto mi svedomie nedovolí nechať Vašu reakciu bez povšimnutia. Doktori medicíny nado mnou po niekoľkých mesiacoch liečby len krútili hlavami, nedokázali mi pomôcť. Lieky ktoré na mne postupne skúšali, mi dokonale zničili trávenie, nemohla som už nič zjesť, myslela som, že zomriem. Pani Bláhová mi veľmi pomohla, cca po roku doporučených procedúr odznelo cca 70 % mojich príznakov. Bola ku mne úprimná a povedala mi, že s tými zostávajúcimi mi už nedokáže pomôcť. Mohla sa tváriť že ma lieči ďalej a účtovať si poplatky za konzultácie, ale bola natoľko čestná a seriózna, že mi povedala pravdu. Tie ďalšie príznaky odznievali samovoľne, už bez liečby, v priebehu ďalšieho roka. Do dnešného dňa mi zostalo možno 10% príznakov, ale som úplne v pohode, žijem, pracujem. Liečba doporučená p. Bláhovou mi NIKDY nespôsobila ani len mierne nevoľnosti, ani žiadne nepríjemné sprievodné príznaky. Ona sa naozaj snaží úprimne pomáhať a vrátiť ľuďom stratené zdravie, robí záslužnú prácu a som jej za to nesmierne povďačná. Doktori medicíny, ktorí to myslia so svojimi pacientami seriózne, mohli by sa v oblasti parazitológie od nej učiť.

 13. Souvereign

  pouzivam MMS uz 2 roky, kazdy kto pise ze to je nebezpecne je podplateny alebo hlupy ze si nepozrel poriadne protokoly ako sa to ma pit.

Pridajte komentár

*