Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Podľa prognózy je 3. svetová vojna nevyhnutná. Vždy, keď ekonomiky padajú, globalisti rozpútajú peklo


Print Friendly, PDF & Email

Podľa prognózy je 3. svetová vojna nevyhnutná. Vždy, keď ekonomiky padajú, globalisti rozpútajú peklo

(Ethan Huff, Natural News) Martin Armstrong z organizácie Armstrong Economics publikoval tento týždeň článok o takzvanom programe Socrates a o tom, ako úspešne predpovedal najrôznejšie veci v histórii na základe analyzovania hospodárskych cyklov.

Podľa toho, čo hovorí program Sokrates, je rok 2023 rokom Tretej svetovej vojny, ktorej predzvesťou bola pandémia Covidu-19 a ďalšie kroky globalistických mocností, ktoré signalizovali posun do ďalšieho cyklu.

Ako sme v poslednom čase informovali o mnohých udalostiach, zakaždým, keď ekonomiky začnú ochabovať – najmä tie, ktoré sú postavené na keynesiánskom modeli štátnych zásahov do hospodárstva a úžerníckych systémoch nekrytých peňazí – veľmoci uvrhnú svet do ďalšej katastrofickej vojny.

Ako každá iná vojna, aj táto povedie k mnohým úmrtiam a na druhej strane k novému bohatstvu pre elitu, ktorá je na vrchole moci.

Armstrong, citujúc program Socrates, opisuje blížiacu sa svetovú vojnu ako „rozvíjajúcu sa v kalamite vlastných záujmov, ktoré sa stretávajú s hlúposťou“, a stručne vysvetľuje, ako sa program pozerá na celé spektrum faktorov od politiky po vojnu pri vytváraní analýz o tom, čo sa vo svete v budúcnosti stane.

Ako už asi tušíte, svet sa momentálne nachádza v chaose a zdá sa, že je na pokraji kolapsu – hoci establišment s minimálnou zdržanlivosťou má v rukáve množstvo šikovných trikov na oddiaľovanie nevyhnutného.

„Vidím svet ako biblický príbeh Jozefa, ktorý povedal faraónovi, že bude 7 rokov hojnosti a 7 rokov sucha,“ znela odpoveď Armstronga na jeho vyhlásenie o povahe 3. svetovej vojny.

„Tento príbeh sa nám pokúša povedať, že existuje hospodársky cyklus a je lepšie s ním žiť. Marx, Keynes a centrálne banky sa pokúšali buď zmanipulovať hospodársky cyklus, alebo ho ukončiť.“

(Súvisiace: Nezabúdajte, že Amerika a Západ boli už pred nedávnym konfliktom medzi Izraelom a Gazou na pokraji kolapsu v dôsledku mnohých desaťročí finančného terorizmu – to znamená, že nadchádzajúca 3. svetová vojna bude fungovať ako zásterka pre extrémne potravinové prídely a ďalšie vojnové hrôzy, ktoré nastanú.)

Je to len ďalší cyklus, alebo je to KONIEC?

Pred celými 10 rokmi program Socrates varoval pred nadchádzajúcou ekonomickou krízou, ktorú spustí kataklizmatická udalosť – v tomto prípade pandémia covidu a s ňou súvisiace lockdowny.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Locdowny pripravili pôdu pre ekonomický kolaps tým, že ľuďom bránili podnikať a pracovať, čo spôsobilo nahlodanie a nakoniec zničenie ekonomiky, nehovoriac o samotnej spoločnosti.

„Podniky sa zatvorili, ľudia prišli o prácu a elita si myslela, že to nie je nič vážne,“ uvádza Armstrongova správa. „Nemôžete však zvýšiť úrokové sadzby, aby ste vyriešili nedostatok potravín alebo aby pršalo.“

Program Sokrates zrejme predpovedal aj vojnu na Ukrajine, vrátane nárastu „antisemitizmu a „pronacizmu“. Podľa Sokrata je to všetko súčasťou cyklu.

„Smerujeme do Tretej svetovej vojny, ako predpovedal počítač. Začne sa to tu v roku 2023, pretože všetko staré nahromadené napätie vo svete medzi ľuďmi a národmi roztrhá svet,“ uvádza sa ďalej v správe.

Správa potom ide podrobnejšie do rôznych historických udalostí z perspektívy nárastu hnevu voči Židom, ktorí boli historicky vyhnaní z rôznych krajín najmä pre svoje bankové praktiky. Armstrong však poukazuje na to, že kresťania a moslimovia sa zjavne tiež chceli zapojiť do úžerníctva a boli len žiarliví.

Záver

Nech je to akokoľvek, svet sa zmieta v ďalšej veľkej pohrome – možno v pohrome, ktorá, ak ste prívržencom biblických proroctiev, ukončí všetky pohromy.

Čas ukáže, čo bude ďalej, no jedno je isté: ďalšia svetová vojna je na obzore.

Najnovšie správy o kolapse globálnej ekonomiky a o tom, ako to súvisí s izraelsko-palestínskym konfliktom, nájdete na stránke WWIII.news.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  Ak bude príčinou vojny uvoľnenie napätia, tak treba čo najskôr vypustiť ventil, aby uvoľnenie napätia nespôsobilo explóziu. Každý môže svojou troškou prispieť k svetovému mieru.

 2. Israismael

  Tu je všetka príčina vojen,riadených z pozadia , v tajnosti ..Odhalenie o Izreali a odhalenie prečo vznikol tento konflikt ,ktorý speje k tretej svetovej, aby mohla vzniknúť jedna globálna svetova vlada, pod vedením špinavých špinavých najspinavejsich entít tohto zvráteného sveta ! …dúfam že konečne pochopí jeden človek tu na stránke že ja nemám nič spoločné s politickým a neduchovnym izraelom tohto luciferskeho sveta,v ktorom viac ako 80% ľudí planéty žije v temnom mode ..
  https://www.infovojna.bz/article/video-izrael-odhalenie-tajomstva-dokumentarny-film-davida-srensena-z-roku-2023

  • Miroslav Čižmár

   Príčina je nahromadené napätie. Tajné organizácie ho dokážu v správnej chvíli využiť vo svoj prospech. Vojny by neboli, keby sme nehromadili napätie.

  • Miroslav Čižmár

   Inak zaujímavý je dátum útoku Hamasu. 7.10. Sedem hláv a desať rohov. V tomto kontexte by mala zemská šelma povstať vo februári, keďže má dva rohy. Potom príde znamenie šelmy, číslo človeka.

  • Nemusíš mať obavy, Isra – ten „jeden človek tu na stránke“ – sa odvčera zameral na mňa🙃

   • Israismael

    V minulom článku tu kde si mala viac komentárov som ta čítal, niektoré komentáre tie dlhšie sa mi páčili..Ono niečo mali do seba, škoda ze to nevycistis tým pravým poznaním a bolo by to úplným vyslobodenim tvojho ducha .. Škoda ze tebe sa zdalo Slovo toho, ktorý nám bol sľúbený v Jan16:13 príliš ťažké a nejasné… Rešpektujem to lebo nik sa nemá dotlačiť k Pravde nútením a pod…

    • Israismael,
     včera som odpovedala na Marošovu reakciu na mňa – prekvapujúco odvtedy už žiadna odozva od nikoho – ani na článok, ani od Maroša, čo ma dosť prekvapuje…
     prekopírujem ti to sem – to je moje vyjadrenie aj pre teba:

     Bill Gates sa chvastá, že čoskoro budú mať všetci novorodenci digitálne ID
     02/11/2023 autor: redakcia 23 komentárov

     Maroš
     04/11/2023 at 0:28
     Emily predchádzajúci článok
     „Ježiš ešte raz príde: ale až potom, keď vraždiace hyeny pochopia, že sú si nepohodlné medzi sebou navzájom – a práve táto vychcaná partia bude potrebovať Ježišovu ochranu: jedného pred druhým navzájom.“

     Ak toto nie je židonáboženská schizofrénia, tak sa všetkým kundám ospravedlňujem! Tebe Vladimír prajem konečne spoznať čiernu vdovu!

     Emily
     04/11/2023 at 4:14
     Maroš! Po celý čas to tu „hovorím“ – a za tým si stojím, že biblia aj Všetky náboženstvá sveta sú schizofrenické! Mám znova rozpitvávať, prečo? Však čitateľov z toho už trafí šľak!
     Teba sa opýtam:
     1. Funguje Vesmír (rovnako ako matematika) v desiatkovej sústave, alebo nie? Koľko má naša slnečná sústava planét? Nás v škole učili, že deväť. Moje deti sa učili, že má osem. Zrazu! …vyškrtli Pluto – a to aj napriek tomu, že táto planétka má minimálne jeden svoj (nie zanedbateľný) mesiac – Cháron. Koľko napočítali a uznali jej mesiacov naposledy, netuším. Ani po tom už nepátram…
     Dnes sa celý svet topí v mori neustálych Zmien, Dezinformácií a Lží. Z akého dôvodu? Čo všetko už aj v tých v školských učebniciach poprekrúcali a robia to ďalej – a prečo? Lebo Babylon!

     To, že matematika určite ide cez desiatkovú sútavu, vieme všetci. Má teda aj vesmír 10 planét, alebo nemá?
     Prečo tú desiatu planétu stále pred nami zatajujú? Pretože v opačnom prípade by (možno) slepoveriacim otvorili oči: Lebo pravdepodobne práve z tej desiatej, zamlčiavanej planéty prišiel k nám Ježiš: Aby nám – citujem ho – „povedal Pravdu o svojom Otcovi, ktorý je v nebi“.
     Aké náboženstvo sem priniesol? Žiadne! Zrušil všetkých „židovských“ desatoro boha sionu a nahradil ich jedinou kratučkou vetou: „Milujte sa navzájom.“ Treba viac? Tie tri jasné slovká obsahujú úplne všetko! …na rozdiel od kvanta zložitých, neprehľadných a protirečivých si hrubikánskych náboženských kníh, ktorých snahou je nás všetkých čo najviac domotať: lebo treba medzi ľuďmi spôsobovať sústavný nesúlad, nenávisť, vojny… slovom – Rozkol. Preto pravý Ježiš – keď navštívil Zem, bol so svojimi, iba niekoľkými učeníkmi neustále prenasledovaný. Preto bol Rímom odsúdený. A preto bol Zavražený a pribitý na kríž: Na výstrahu všetkým, aby už nikdy nikto sa neodvážil urobiť to isté: Odhaľovať Lož! Lebo divide et impera.
     Po Ježišovej násilnej smrti sa Jeho učeníci rozpŕchli a „zavládla Tma“, ktorá trvá tu dodnes. Kebyže nie, tak sa tu nehašteríme, lebo by sme boli jednotní. A presne to boh sionu – za žiadnu cenu – ani dodnes nie a nie dopustiť!

     2.Čo má Nadpozemský Človek (z mäsa a kostí) – Ježiš – ktorý sa nikdy nikomu nenarodil, lebo vždy bol, spločné so Židovkou Máriou? Daj aspoň jediný bod, ktorý by ich mohol spájať. Ja som taký nenašla.

     Prečo pred nami ani dodnes nepriznali tú dlhodobo zatajovanú, desiatu planétu, z ktorej prišiel k nám Ježiš? Za čo ho tu na Zemi po celý čas prenasledovali aj s Jeho Učeníkmi (apoštolov nemal!) – a nakoniec ho zavraždili? Preto, že nebol Žid. On nemal žiadnu národnosť, lebo sa nenarodil. On bol vždy.

     Dúfam, že už naposledy:
     POzemský samovyvolený „boh“ sionu NIE JE NADpozemský Stvoriteľ Otec.
     A NADpozemský Ježiš NIE JE (a zo žiadneho hľadiska ani nemôže byť!) POzemským židovským kristom, ktorý tu na 12-ich pilieroch postavil cirkev a zaviedol náboženstvo. Ježiš kostoly nestaval – on ich (svojím učením) „búral“. Preto musel zomrieť (a Jeho mŕtve telo zmiznúť) – aby sa umožnil už nikým a ničím neblokovaný VSTUP LŽI, ktorá trvá tu dodnes!
     Prečítaj si starý, pôvodný Roháčkov preklad. Som si istá, že ty pri troche snahy tento najväčší podvod v dejinách ľudstva pochopíš.

     Bill Gates sa chvastá, že čoskoro budú mať všetci novorodenci digitálne ID
     02/11/2023 autor: redakcia 23 komentárov

     Maroš
     04/11/2023 at 0:28
     Emily predchádzajúci článok
     „Ježiš ešte raz príde: ale až potom, keď vraždiace hyeny pochopia, že sú si nepohodlné medzi sebou navzájom – a práve táto vychcaná partia bude potrebovať Ježišovu ochranu: jedného pred druhým navzájom.“

     Ak toto nie je židonáboženská schizofrénia, tak sa všetkým kundám ospravedlňujem! Tebe Vladimír prajem konečne spoznať čiernu vdovu!

     Emily
     04/11/2023 at 4:14
     Maroš! Po celý čas to tu „hovorím“ – a za tým si stojím, že biblia aj Všetky náboženstvá sveta sú schizofrenické! Mám znova rozpitvávať, prečo? Však čitateľov z toho už trafí šľak!
     Teba sa opýtam:
     1. Funguje Vesmír (rovnako ako matematika) v desiatkovej sústave, alebo nie? Koľko má naša slnečná sústava planét? Nás v škole učili, že deväť. Moje deti sa učili, že má osem. Zrazu! …vyškrtli Pluto – a to aj napriek tomu, že táto planétka má minimálne jeden svoj (nie zanedbateľný) mesiac – Cháron. Koľko napočítali a uznali jej mesiacov naposledy, netuším. Ani po tom už nepátram…
     Dnes sa celý svet topí v mori neustálych Zmien, Dezinformácií a Lží. Z akého dôvodu? Čo všetko už aj v tých v školských učebniciach poprekrúcali a robia to ďalej – a prečo? Lebo Babylon!

     To, že matematika určite ide cez desiatkovú sútavu, vieme všetci. Má teda aj vesmír 10 planét, alebo nemá?
     Prečo tú desiatu planétu stále pred nami zatajujú? Pretože v opačnom prípade by (možno) slepoveriacim otvorili oči: Lebo pravdepodobne práve z tej desiatej, zamlčiavanej planéty prišiel k nám Ježiš: Aby nám – citujem ho – „povedal Pravdu o svojom Otcovi, ktorý je v nebi“.
     Aké náboženstvo sem priniesol? Žiadne! Zrušil všetkých „židovských“ desatoro boha sionu a nahradil ich jedinou kratučkou vetou: „Milujte sa navzájom.“ Treba viac? Tie tri jasné slovká obsahujú úplne všetko! …na rozdiel od kvanta zložitých, neprehľadných a protirečivých si hrubikánskych náboženských kníh, ktorých snahou je nás všetkých čo najviac domotať: lebo treba medzi ľuďmi spôsobovať sústavný nesúlad, nenávisť, vojny… slovom – Rozkol. Preto pravý Ježiš – keď navštívil Zem, bol so svojimi, iba niekoľkými učeníkmi neustále prenasledovaný. Preto bol Rímom odsúdený. A preto bol Zavražený a pribitý na kríž: Na výstrahu všetkým, aby už nikdy nikto sa neodvážil urobiť to isté: Odhaľovať Lož! Lebo divide et impera.
     Po Ježišovej násilnej smrti sa Jeho učeníci rozpŕchli a „zavládla Tma“, ktorá trvá tu dodnes. Kebyže nie, tak sa tu nehašteríme, lebo by sme boli jednotní. A presne to boh sionu – za žiadnu cenu – ani dodnes nie a nie dopustiť!

     2.Čo má Nadpozemský Človek (z mäsa a kostí) – Ježiš – ktorý sa nikdy nikomu nenarodil, lebo vždy bol, spločné so Židovkou Máriou? Daj aspoň jediný bod, ktorý by ich mohol spájať. Ja som taký nenašla.

     Prečo pred nami ani dodnes nepriznali tú dlhodobo zatajovanú, desiatu planétu, z ktorej prišiel k nám Ježiš? Za čo ho tu na Zemi po celý čas prenasledovali aj s Jeho Učeníkmi (apoštolov nemal!) – a nakoniec ho zavraždili? Preto, že nebol Žid. On nemal žiadnu národnosť, lebo sa nenarodil. On bol vždy.

     Dúfam, že už naposledy:
     POzemský samovyvolený „boh“ sionu NIE JE NADpozemský Stvoriteľ Otec.
     A NADpozemský Ježiš NIE JE (a zo žiadneho hľadiska ani nemôže byť!) POzemským židovským kristom, ktorý tu na 12-ich pilieroch postavil cirkev a zaviedol náboženstvo. Ježiš kostoly nestaval – on ich (svojím učením) „búral“. Preto musel zomrieť (a Jeho mŕtve telo zmiznúť) – aby sa umožnil už nikým a ničím neblokovaný VSTUP LŽI, ktorá trvá tu dodnes!
     Prečítaj si starý, pôvodný Roháčkov preklad. Som si istá, že ty pri troche snahy tento najväčší podvod v dejinách ľudstva pochopíš.

     • sorry, je to zduplované

     • Israismael

      Áno toto posledné sa mi páčilo od teba ..ono ten sionisticky Boh je vlastne satan Lucifer ,ktorý poháňa aj dnes sionisticky Izrael k tým činom aké pácha na nevinných deťoch ,ženách,starcoch v Gaze ..
      Čo sa týka Ježiša tak tam je to iné ako píšeš…vieš prečo? Dnešní židia sú hrozné hyenisticke sionisticke bezduché telesa a ty podľa dnešných jude usudzujes že Ježiš nemohol byť pozemský židovský Kristus ..ale tiež pozor nie všetci sú sionisti ,sú aj dobrí medzi nimi a napr aj dnes davy protestujú pred domom Netanjahua a títo majú semitsku líniu ,čiže Abrahamovsku a Dávidovu…viac ich je však v Palestine ktorí majú takú DNA .
      Zober prosím na vedomie že tí židia okolo roku narodenia Ježiša boli v tom čase vyvolení národ , ale iba v tom zmysle vyvolení že boli najviac vyvinutymi zo všetkých národov v tom čase , aby mohli prijať Svetlo ..Svetlo teda Boh podmieňuje vstup SYNA iba na čo najviac rovnorodu pôdu ..Tito dnešní sionisti a judaisti si však namyslaju že sú nadradená rasa ,že môžu všetko a sú tzv mesianisti , očakávajú mesiascha ale dostanú falošného do Jeruzalema..Všetko sa to má odohrať po veľkej vojne …No a asi sme v tom bode dnes

     • Ježiš bol z mäsa a kostí tak, ako sme my. Ježiš bol len raz. Ježiš bol aramejec, vyznával Mojžišové zákony. Kristus je duch, ktorý stále existuje, je na v astrálnej úrovni (nadzemskej zóne). Kristov duch bol v tom čase prevtelený do Ježišovho tela. Kristus je veľmi vysoký duch.
      Podľa Vangy, vzíde nové náboženstvo z Ruska, bude sa volať „ohnivá biblia“. Podľa Cayceho, nové náboženstvo vzíde z ruského religionizmu.
      Na ulozto je od Cayceho kniha : O Ježiši.
      https://ulozto.sk/file/Li8LGmG6vTCk/edgar-cayce-o-jezisi-anna-read-pdf#!ZGDmZmR2AzRlMGNmBQqwMGIzBTL3A2gQIUMQJHcLpTgaoTZ5LD==

      A tu je kniha od Vangy :
      https://ulozto.sk/file/298tpSizKQC9/proroctvi-jasnovidky-vangy-pdf#!ZGHlLwR2ZzMyAmH0LmqwATAxZmqwZQyQHHfgHIt5FKSJrQp5BN==

     • Isra, pôvod, miesto pobytu, slová aj skutky Ježiša a krista sú v takej miere rozdielne, že niet na základe čoho ich stotožňovať.

     • Podle Ernsta Muldaševa velcí učitelé jako Budha,Ježíš apod byli probuzení že stavu samadhi.Jsou to prý Atlanďané.Jsou v tomto stavu drženi jako Genofond lidstva.Aby až se zde zase něco přežene,tak pomohli přeživším rozvíjet civilizací a dát jim nějaká pravidla-zákony nutná pro přežití.

     • Považan – „Ježiš bol aramejec, vyznával Mojžišové zákony“

      Čo ti ***?! Práve si vytvoril čisto židovskú polopravdu! Ježiš ako fyzicky Aramejec. To by ti prešlo. Ale Ježiš ako uznávač Mojžiša? Čiže schizofrenický vrah Mojžíš je nad Kristom?!
      ***

      Kristus nie je nič iné, len Pravda a Svetlo! Lucifer nie je nič iné, len Ilúzia svetla! Ste osprostení židmi! Starý aj Nový zákon prepísali židia! Kristus mal byť ten Nový zákon pre židov! Lenže 4 tisíc rokov sofistikovanú satanistickú sektu neprepíšeš jediným zjavením. Sorry jako – Ježiš toto nezvládol! Vyjebali s ním, ako archont Matovič s 500 eurami! Lebo od samého začiatku nejde o Pravdu, ale ako s nami a s Ňou vyjebať! A oni sú v tom najlepší!

     • Miroslav Čižmár

      Maroš

      Prečo satanisti obetujú sliepku, a židia barana?

      Diabol je pohanský boh lesov. Jeho miesto je v divočine. Ľudská duša je jeho posledné útočisko. Prírodné kulty stavali kruhové svätyne. Entropia vytvára kruhy.

      Jeruzalemský chrám má mať hranaté tvary. Je to opak chaosu, opak divočiny, záhrada.

      Satanisti obetujú zdomácnenú sliepku, ktorá stratila divoké inštinkty.
      Židia obetujú barana, ktorý dokáže zaútočiť aj na pastiera.

      Je to boj poriadku a chaosu. Satanisti sa snažia ovládnuť civilizáciu desom divokej prírody. Civilizácia desu, to je tyrania. Spojením satanizmu a judaizmu vzniká civilizačná tyrania.

     • holistický prístup

      Emily,

      spamuješ na účet Maroša – bež do zádele s tými Tvojimi sektárskymi drístami … sektári si tu drukujú milujúc TEMNOTU.

     • Maroš, načo sa skrývaš za „holistický prístup“ aj desiatky ďalších pseudonymov?
      Odpoveď si daj sám sebe; ja ju nepotrebujem.

 3. Israismael
  Ďakujem za tvoju prácu!!!
  Úžasné čo dávaš
  Môj názor „viera ako horčice zrnko“
  Bude veľká selekcia ale tak to má byť!!!
  ĎAKUJEM

  • Israismael

   Ďakujem CESTA za tvoje pekne slova, ktoré si nasla smerom ku mne …..
   Úzka je cesta.. Prajem ti aby si obišla tu inú cestu, tu širokú cestu, ktorá mnoho, žiaľ mnoho ľudí dovedie do osklivych svetov nízkych planét, ktoré dovedú k strastiam ľudí, po dokončení života na Zemi..Tým ja nechcem strašiť nikoho, kam pôjde po smrti alebo ak dožije súd Boží kam bude vytriedeny, pretoze všetko bude vedené
   rukou Spravodlivého SUDCU, keď nás príde súdiť na tomto svete alebo aj duše na onom svete .. Viem ale, ze veľa ludi pôjde po tej širokej ceste lebo sú tak nasmerovani a už nie je veľa času na prehodenie výhybky .. Je to obrazne povedané=cesta.. Ale iba ta úzka cesta vedie tam, kam mame vojsť ako zrelí ľudski duchovia(nedá sa tam ísť pešo , my ľudské duše ju musíme inak nájsť tu úzku cestu ešte tu na Zemi , až kým neodhodíme ludské plašte=pozemské tela) .. Stane sa nám tak po nájdení a kračani po správnej ceste, nie falošnej, tak ako si to žiada Najvyssi podľa jeho zákonov, a stane sa tak po všetkom vyšom ľudskom poznaní, pretoze kto hľadá pravé Slovo Najvyššieho, tak nájde a môže sa oslobodiť ešte aj v poslednú možnú chvilu… stane sa tak vtedy , keď my ľudia tejto pozemskosti ,, porazime“ zlého radcu, ktorým je paradoxne hmotný ľudský rozum, ktorý ako jediný Luciferov nástroj v pozemskom nám radi ísť po širokej a zlej ceste…. a stane sa tak, keď pocuvneme nie rozum- radcu, ale do popredia dáme silnejšiu páku v živote a to nášho živého ľudského ducha , alebo aspoň zladime ho do potrebnej harmónie s tým našim jedovatym rozumom . (duch človeka má vládnuť nad rozumom a nie opačne ako je to dnes).. Uzkou cestou potom prejdeme do naozajstného domova =duchovných svetov = tzv Raja(zákonom TIAZE spôsobí , ze po smrti všetko ľahké čistejšie stúpa hore k svetlu, lebo boží zákon Tiaze to pripusti automaticky samočinne, ze ľahké očistené jemnohmotné telo, nie pozemské, bude stúpať )
   Široká cesta,je teda nesprávna cesta= dnes po nej ide vyše 80% ľudí sveta, lebo sa odlúčili od Boha, od poznania alebo hľadali rozumom falošné,, pravdy“, bez ducha a nehľadali zmysel, ze prečo sa narodili do života tu na tejto Zemi, no a cirkvy ľuďom vôbec nepomohli, práve naopak zablokovali úzku cestu k Svetlu…. človek má hľadať sam, skúmať sam, ze co je správne a čo nie ( Vo Svetle Pravdy ) . Tak ako môže osvetlený ľahký ľudský duch oslobodený od pozemského tela stúpať hore do výšin na základe Zákona tiaze, tak môže aj opačne a to klesať , dole do priepasti k temnu, do mimozemských – nízko frekvenčných sfér, resp planet.. Kvôli nanosom temna počas života (myšlienkami, skutkami a slovom) nemôže ľudský duch v novom jemnohmotnom tele stúpať hore k svetlu ale klesá dole k temnotam, lebo je jemnohmotne ťažší… To sú všetko nové poznatky a ľudia si tukaju po čele keď to píšem, ze ci som nepojedol halucinogeny.. Oni si nepozru z biblie Jana 16:13, aby pochopili, a nevedia ani to ze ten ktorého avizoval Ježiš už bol na Zemi z tej kapitoly 16:13 .Tento krát to chcel Boh tak, ze nemal byt automaticky spoznany ako Duch Pravdy, lebo nekracal medzi ľuďmi po svete, ved by ho ľudia zabili z nepochopenia, podobne ako Ježiša…. Preto písal,všetko spisoval aby ľudia pochopili Najvysiiu Pravdu…… Aby pochopili… Ježišova REČ: keď príde on duch Pravdy uvedie vás do všetkej Pravdy aká je, lebo z môjho vezme a vám to dá… Vsetko je teda energia,vyžarovanie, žiarenie dokonca aj myšlienka ma energiu(frekvenciu) , ktorá je merateľna… Ľudia to podceňujú myslia si ze iba viditeľné skutky co,, postvaraju“urobia za život, alebo ze slová co vyslovia denno denne, ze iba to je viditeľne a merateľné.. Nie je tomu tak..Preto je potrebné udržiavať,, krb“ myšlienok čistý…
   My ako ľudia sme veľmi blízko k zúčtovaniu, nakoľko prichádza SUD nad ľuďmi a mame sa preukázať ako sme vyvinúť í v duchu(telo sa nebude brať do úvahy, ze ci je krásne, vyšportovane, modelingove). LEN ĽUDSKÝ DUCH V CITE BUDE SÚDENÝ AKÝ JE, LEBO TO JE SKUTOČNÝ ČLOVEK A TELO JE LEN OBAL ABY SA MOHOL CLOVEK PREJAVIŤ TU NA ZEMI .
   Pisané je, že všetko musí byť vytriedene, hotové, pripravené … Ale sme???? .. Dnešní ľudia sú prešpikovani temnym vplyvom a tak veľká časť nevydrží prichádzajúci tlak Svetla a žiarenia a budú musieť mnohí pozemskou smrtou opustiť Zem..nemnohí však ostanú pre novú tisiročnú ríšu pokoja, a budú sa podieľať na novej výstavbe nového sveta, kde už temno nebude(alebo môžu,, stúpať“ hore k svetlu ak už budú plne zrelí duchom a úplne vyčistení) Aj to bude všetko spravodlivé a iba na základe zákona žiarenia Svetlá, lúčov Syna Človeka prichádzajúce z oblakov ako je písané .. Nič nemôže byť nespravodlivé ani jeden človek nebude nespravodlivo riešený…. takto sa ľudia sami bud odsúdia alebo odmenia, podľa toho ako sa vyvíjali alebo nevyvíjali smerom k Svetlu počas mnohých životov .. Totiž tento život nie je jediný, to by sa nedokázal ľudský duch človeka vysvihnut k vývoju len jedným krátkym vstupom – životom na zemi…Správne vyvinutý duch človeka, živý duch to je ta hrivna ktoru nemaju ľudia zakopat aby mohli kráčať po nivach blažených a nie po cestách stratených!

   • Miroslav Čižmár

    Cesta je dráha a láska je čas. Venovať lásku znamená venovať čas. Cesta lásky je viera. Presvedčenie o viere je pravda. Cesta pravdy je život. Cesta viery je nádej. To sú prírodné zákony.
    Keď duša zhromažďuje povrchové informácie, približuje ju to k hustote hmoty. Keď zhromažďuje objemové informácie, približuje ju to k nebesiam. Akými informáciami kŕmime dušu, do takého sveta ju posúvame.

  • Marek Košice

   „Bude veľká selekcia ale tak to má byť!!!“ ………. Za posledné dekády Boh „vyselektoval“ milióny ukradnutých detí, z ktorých väčšina skončila zle, a dvojciferné percento (10+) skončila smrťou. KRÁSNA SELEKCIA vášho VYFANTAZÍROVANÉHO Boha……. Tupci. 🙂

   • Israismael

    Na toto musíš prísť sam prečo sa deje neprávosť a vysvetliť si túto neprávosť… Nevin za to Boha.,.. Boh nezoskočí na Zem z božskeho, a ani by nemohol zo svojej podstaty , keďže je bezbytostnym, aby zasahoval v každom akte ľudí na Zemi…. a na tejto zemi nežijú ani anjeli s mečmi aby zabili v okamžiku nejakého špinavého zloducha keď koná neprávosť..Ľudia majú poznať vesmírne duchovné zákony, ktoré formujú človeka, sú neviditeľné pretože sú vyžarovanim pôsobia na človeka ale on to nepozná a tým sa tresta sam.. Chyť sa prerazeného kábla pod elektrikou.. Ty nevidíš prúdenie elektr. sily v prerazenom kábli ale účinok pocítiš určite…
    zloduchovia konajú zlo na bývalých zloduchoch z minulých životov, a žiaľ sú to aj deti, ktoré považujeme ako malé za čisté, ale ktoré nikdy neprídu na Zem zrodením ako nevinné a čisté ale často s ťažkou karmou… ani jeden z nás ľudí ktorí sa tu zrodia na Zem nie je čistý, lebo inak by nemusel na Zem oprostit si karmu z minulých životov, ale žil by hore vo svetlých svetoch..
    .V tzv astralnych svetoch, onoho sveta je rovnorodost žitia, a tam sa nedá len tak ľahko oprostit viny, lebo všetci tam žijúci sú charakterom rovnakí napr v oblasti kde sú závistlivci (takí boli a žili životom na zemi a preto iba takáto sféra ich očakáva po smrti).pijan dôjde knpijanom, zlodej k zlodejom, vrah k vrahom, dobro k dobru a pod.. … preto sa rodime a musíme sa opätovne vracať zrodenim sem na túto hrubohmotnú Zem lebo tu sa môžeme prebudiť, vypozorovat svoje chyby a odčiniť cyklus chýb, hriechov karmy, nazvi to ako chceš.. lebo na Zemi žijú nerovnorodi ľudia a len v nerovnosti vypozoruje človek svoje chyby + iných a vyblokuje ich z duše a oprostuje sa tým od karmy .. V rovnorodost kde žijú rovnako zmýšľajúci to nejde v astrale. Preto zrodenie na zemi je vždy obratom v živote ľudského ducha, cloveka .. ale toto potrebuje znalosť zákona Spätného pôsobenia aby to mohol človek pochopiť, a za ďalšie pochopenie, ze nie telo je vlastný človek ale ľudský duch(vlastné Ja) sa navracia, inkarnuje. . Inak by to nikdy nebolo možné aby sa diala taka neprávosť keby v tom nebola nejaká karma (osud) hneď ako sa človek narodí … Pekne by si musel ísť slovo po slove z tých 970 stránok z knihy Pravdy Vo svetle Pravdy a došiel by si k pochopeniu.. Smola je v tom ze mnohí sa k tomu nedostanú a keď aj, tak mnohí nemajú živého ducha to pochopiť.. Tu je to ťažké vysvetlovat od začiatku tie zákonitosti a naslednosti, lebo to by zabralo niekoľko dní, mesiacov a nie 5 – 10min min písania..

    • Miroslav Čižmár

     Ak odmenou za hriech je smrť, tak smrťou strácame zlú karmu. Deti sa rodia nevinné.
     Ak sa neobrátite a nebudete ako dieťa, nikdy nevojdete do kráľovstva nebeského.

     • Israismael

      Precitaj si č. 10 – Tajomstvo Zrodenia, vyvin prosím svojho živého ducha na pochopenie,aby si to mohol vstrebať…
      https://abdrushin.szm.com/ars2.html
      Ved to nie je Slovo obyčajného človeka ale človeka žijúceho pred vyše 100 rokmi s božím duchom.. Ci nežil podobne na zemi aj Ježiš?.. Je to niečo nemožné, ze aj Abdrushin bol Boží duch Pravdy, Duch Svätý v ľudskom tele Imanuel?? Ľudský duch a boží duch to je nebo a dudy..Tento boží duch Duch Pravdy nám bol zvestovany.. Je to jeho slovo aj keď je buď v knižnej podobe alebo aj tu na internete..

     • Miroslav Čižmár

      Logicky to vychádza tak, že ak si človek prenáša nejakú karmu, tak karma nesúvisí s jeho hriechom. Karma je ako anjel strážny, ktorý má za úlohu chrániť človeka aj pred ním samým, a privádza ho k situáciám, z ktorých si má vziať poučenie. Za hriech sa platí životom, a za hlúposť sa platí karmou. Neverím, že dieťa môže za to, že mu dospelý ublížil.

     • To ,že nebudete jako dítě může taky znamenat,abychom o víře moc nemudrovali,ale prostě věřili.Přemýšleli víc srdcem než rozumem .Některé věci jsou zatím nad baše chápání.
      A jakpak si představujete,že vypadá miminko jedince,který byl v minulém životě třeba vrahem?

     • Miroslav Čižmár

      Pohoda

      Ak bol niekto v minulom živote vrahom, predstavujem si to tak, že smrťou zaplatil za hriech, a v ďalšom živote ho karma priviedla k ľuďom, ktorí zmýšlajú rovnako ako on, keď bol vrahom. Karma ho nezavraždí, ani neprikáže ľuďom v okolí, aby ho zavraždili. Ak ho zavraždia, bude to ich hriech. Karma ho iba privedie k skúsenostiam s ľuďmi, ktorí myslia a konajú ako on.

      Je to len moja predstava. Možno je mylná, nemám životnú skúsenosť so smrťou, na ktorú by som si pamätal.

     • Ježiš na kríži žiadal svojho Otca o odpustenie aj vrahom, a to s odôvodnením – „lebo nevedia, čo činia“.

    • Israismael

     Vypočuj si aspoň toto..https://m.youtube.com/watch?v=SSLFmkRz0Hs&pp=ygUrQWJkcnVzaGluIHBvemVtc2vDvSDEjWxvdmVrIHByZWQgcyBpbSBib2hlbQ%3D%3D
     A keď nie ty že nebudeš chcieť tak možno to pomôže iným..

    • Marek Košice

     „Na toto musíš prísť sam prečo sa deje neprávosť a vysvetliť si túto neprávosť… Nevin za to Boha.,.. Boh nezoskočí na Zem z božskeho, a ani by nemohol zo svojej podstaty , keďže je bezbytostnym, aby zasahoval v každom akte ľudí na Zemi….“…..

     Nestačím ŽASNÚŤ nad zaslepenosťou levelu MILIÓN…….
     1. Aha, takže Boh zrazu NEMôŽE ZO SVOJEJ PODSTATY zasiahnuť, keďže je BEZBYTOSTNÝM….. Ale zoslať potopu, TO MOŽE???? 😀 😀 😀 😀 :D… si na drogách, Israismael….
     2. Kradnutie detí je „každý akt“? Ideš porovnávať kradnutie detí napr. s ukradnutím chleba? Alebo s ukradnutím mobilu?…

     SI OBYČAJNÁ OVCA, ktorá NEMÁ ZÁUJEM O OBJEKTÍVNU PRAVDU. Máš záujem len NEVDZAŤ SA (!)SVOJEJ(!) „PRAVDY“………..

     • Israismael

      Na čo ťa urážať.. To ja ani nechcem, ako to robíš ty… Ale ak je niekto ovca, tak to si jedine ty a ostaneš ovca – rozumar bez ducha navždy… Tebe ten tvoj pozemský rozum nemôže pustiť niečo vyššie a ty to ani nedovolís , a ani sam Boh ti neukaze kľúč, aby si pochopil, keď tvoj duch nemá na to, nakoľko je nehybny a hluchý klas . ty budeš večný rozunar až do konca koncov. .
      Ja mam kľúč k poznaniu, ty však iba rozum… Rozum je malo na taky kľúč.. Nikdy nemôžeš odomknúť komnaty poznania.. Leda ešte príde nejaký zázračný obrat… Tebe už pomocná ruka bude asi zbytočná.. Preto perly sviniam sa už nedajú… (to nie je urážka ale tak je to písané)

     • Marek, Stvoriteľ dal ľuďom slobodnú vôľu – a človek, narcistický hlupák, ju zneužil.

     • A nebude problém v tom,že nás naši stvořitelé tak nastavili ?Dali nám určité zákony a při jejich nedodržení přijde trest.Ne že by přišel od Boha,ale my sami se trestáme.Není soudce přísnějšího ,než hříšníka nad sebou samým.A jeho duše se před zrozením sama rozhodně,jakým prožitkem musí projít.
      Hitler se snažil zákon o příčině a důsledku obejít prozřetelností.
      Existují i jiné civilizace a tam to může platit jinak.

     • Pohoda, ja mám pocit, že ješitný, samovyvolený „boh“ sionu funguje v mene Stvoriteľa – z dôvodu, aby ľudstvu akýmkoľvek spôsobom zmagoril mozog a vychutnával si, ako chutí sláva a moc. Myslím, že už mu odzvonilo – teraz si môže vychutnávať hanbu z odhalenia.

   • Miroslav Čižmár

    Keď príde kňaz, bude spasenie. Ale keď príde sudca, bude selekcia.

 4. Môžem

 5. Môžem
  Chcem poďakovať Israismael za prácu!!!
  Je to o “ horčičnom zrnku“ “ dve budú siat“
  Všetko už len treba dožiť. Preto taká koncentrácia starých duši.
  Veľmi sa teším. ĎAKUJEM

  • Israismael

   Ďakujem Marián ……ono vždy keď človek pochopí vyšší level ,ktorý napomáha ľudskej duši ,teda človeku k pozdvihnutiu sa ,k vzletu ku SVETLU je iba chcenim a vôlou Najvyššieho Stvoriteľa …,Preto treba ďakovať jedine Bohu, lebo On chcel nasmerovať poznanie, aby ľudia pochopili jeho vesmírne ZAKONY ,ktoré sú mimochodom v pozemskom aj prírodne zákony ,aby pochopili Jeho Vôľu ,že je najvyšší čas sa zaoberať aj živým ľudským duchom ,aby sa tesne pred koncom všetkých vekov,v ktorých sme zachránilo z objatia temna čo najviac ľudí ..Treba viac vonkajších znakov a znamení aké sú dnes ,že sme blízko času ?
   Duch/duša ,môžme povedať kľudne aj darovaná božia ,,iskra ,,človeka žijúca v ľudskom tele musí zaujať stanovisko tesne pred vrcholom súdu ..Buď Svetlo alebo temno ..tretia cesta nie je ..Buď ešte ďalší vývoj smerom ku Svetlu – duchovnu ,k tisícročnej Risi v novom svete ktorý príde čoskoro(UZKA CESTA) alebo zošup nižšie smerom k nizkofrekvencnym ťažkým planétam k temnu(SIROKA CESTA)
   Pojem stará duša musí zákonite predpokladať uistenie ,že ľudský duch je naozaj starý ,že nemá len trvanie jedného krátkeho života žijúceho teraz tu na Zemi, ale že žil už viackrát v ľudskom tele tu na Zemi ,alebo na inom svete (striedavo)…A je to tak ….pretože boží zákon nepripúšťa zničenie energie ducha ani po pozemskej smrti hrubohmotneho tela a tak vývoj sa nezastaví ani na onom svete,po pozemskej smrti v tzv Jemnohmotnom svete ..Tomu sa hovorí kolobeh vo stvorení ..Nie nadarmo sa hovorí že človek odchádza na druhý svet ..Ten skutočne je existuje ,len človek to berie s nepochopením že sa to tak hovorí a berie to obrazne,keďže nie je oboznámený ,nestuduje a nemá dôkaz (pozn: dokaz sa ihneď ujasni po smrti ,ale dôkaz máme aj v Slove už tu na zemi v Posolstve spísanom DUCHOM PRAVDY) ..A obrazne si ešte človek predstavuje aj pojem STARÁ DUŠA ..
   Temno ako entita pozemska ale aj duchovna(Lucifer je pôvodne z božsky bytostnej sféry) veľmi dobre vie čo robí dlhé tisícročia… Nedovoli dôjsť k poznaniu a zahmlieva ,pretože cieľom temna je dostať čo najviac ľudí k zatrateniu,lebo samé temno vie ,že má byť zatratene po súde ,zničené pozemsky a odstavené duchovne(sputane)

   • Israismael, nemám síce prečítanú bibliu, ale podľa toho čo tu čítam, spomína sa v biblii len Boh a Ježiš ? Aké miesto v biblii má matka Ježišova, Panna Mária? Na Slovensku je veľmi uctievaná a ako matka Božieho syna Ježiša si tiež úctu zaslúži, veď štvrté Božie prikázanie -„Cti si otca svojho aj matku svoju “ o to skôr si máme ctiť Ježišovu matku Pannu Máriu, ktorú na kríži dal ľuďom za Matku Pán Ježiš, nie?
    Tiež sú známe miesta zjavenia panny Márie, Fatima Medžugorie, Lurdy, Šaštín, Litmanová a iné. Je to len výmysel? Tie dve dievčatá v Litmanovej si vymýšľali? Sochy panny Márie roniace krvavé slzy, existuje aj obraz Panny Márie Guadalupskej, farby sa nezmenili ano po 500 rokoch a obraz má teplotu ľudského tela. Myslíš že toto všetko je len výmysel alebo výtvor ľudskej fantázie?

    • Israismael

     Mária ako prostredník zrodenia Syna Boha Ježiša na Zemi mala iba túto úlohu a nič viac… Vsetko ostatné okolo kultu Pani Márie si vytvorilo náboženstvo, RKC a ľudia tomu veria ako je to nimi adorovane cez cirkev .. Tento kult sa nepoužíval vôbec tisícročie po smrti Jezisa, a tento silný kult bol vytvorený nie tak dávno… Ježiš povedal na kríži toto :Ján hla toto je tvoja matka,… Matka toto je tvoj syn(Ján) … Ved týmto povedanym jasne vylúčil aby Mária bola prostredníkom k Bohu..zaradil ju týmto slovom z kríža k ľudskému pokoleniu, nie k Boziemu stvoreniu .. Miesto ma v duchovnu, je živá, ale nepožíva take miesto aké jej dávajú ľudia cez cirkev… Existuje ale iná matka,, pramatka „prakráľovná“ má úplne iné meno, nie Mária a je najvyššia zo všetkého ženského stvorenia, pravzor všetkého zenstva, žije omnoho vyššie než Mária, žije v bozkom a nie v duchovnom ako ľudský duch Mária. … a nech ma aj ukrižujú cirkevníci, keď hovorím pravdu ak to budú čítať.. Oni vedia aký kult je to, nejdem viac rozpisovať .. .
     Mária bola ľudský duch, áno, mala zásluhy bezpochyby… áno tým, ze zrodila božieho syna lebo v tom čase bola najčistejšia z vtedy žijúcich žien na Zemi a splnila podmienku priviesť na svet Božie dieťa a navyše bola aj vybratá z hora na tento akt …. Daj si teda otázku kto stojí za výjavmi mariánskych zjavení.. Až mi je ľúto veriacich… Ale ako vo všetkom aj v tomto musí fungovať slobodná vôľa človeka a ponechať ju zájsť až ku konečnému rozuzleniu. Očakávam možno prudkú reakciu cirkevníkov lebo mnohé som odhalil co nie je pasujúce do ich starej dlhoročnej výstavby..

     • Nepresvedčil si ma.
      Fatimské zjavenia kedy sa uskutočnil aj zázrak je však podľa originálnych fotiek dôveryhodnejšie. Vymýšľali by si to tie deti? Lucia neskôr žila vo Vatikáne kde aj zomrela.
      A kto stojí za výjavmi mariánskych zjavení? Nech je to hocikto, ale nedá sa úplne poprieť že sa nestali. Svedkami sú totiž deti, bežní ľudia, myslíš že si to všetko vymysleli? Dievčatá z Litmanovej?
      Panna Mária hlásala o pokoji o polepšení sa, modlení ruženca, lebo inak bude zle. Musí byť v biblii napísaná pravda, dá sa tomu veriť? Nie, rovnako ako niekto môže pochybovať o mariánskych zjaveniach, môže pochybovať aj o tom čo je napísané v biblii.
      Aký máš názor na Vianoce, Veľkú noc, ale nemusíš mi odpovedať ak nechceš.

     • Israismael neber moje príspevky zle, nechcem sa ťa dotknúť, každý máme na všetko svoj názor, nemienim nikomu vnucovať ten svoj. Len človek rozmýšľa vlastne ako to je s našim bytím, s našou existenciou a čo pravda je a čo nie.

     • Israismael

      Nie v pohode, nedotkol si sa ma.. To je v pohode .. Hľadáš a máš svoj názor a ja to rešpektujem.. Ty si slušný na rozdiel od niekoho.. sú ľudia ktorí nepustia k sebe iní názor iba ten svoj, ale sú popritom čistí rozumari, ktorí sa nevedia spojiť so svojím živým duchom ani na sekundu… Rozum im dá poznanie iba v tej rovine co vie rozpoznať tu na zemi,lebo rozum je hmotný a nie ako duch, ktorý je nadčasový… duch ma rozlet a keď dostane správne,, palivo“, teda Slovo Pravdy od Pana ci v písme ci hovorovým slovom, tak vie pochopiť mnohé z inej dimenzionality, z duchovných svetov a dokonca až z Božských… Je to dôležité spoznať stavbu stvorenia od samého vrchu až sem na Zem. Preto dôležité aby vedel človek v obrazoch vo svojom vnútri vytvoriť vedome cestu, keď opustí túto Zem
      Tu je to :
      3 obrazy…. https://poselstvi-gralu.cz/index.php/clanky/120-nezarazene/783-obrazy-stvoreni
      Našou úlohou ako ľudského ducha je prísť domov na 4 stupeň duchovnej ríše, v tele duchovnom.. My blúdime ako ľudia stále dookola medzi zemou a jemnohmotnym svetom, astralom, lebo stále máme nejaké chyby a na 4 stupeň duchovná môže iba vyčistený ľudský duch človek.. Prezri si tie obrazky… sú to obrazy zakreslené Abdrsuhinom co bol Duch Pravdy v pozemskom, ako som už písal nie raz, tak On bol sľúbený na príhovor Ježiša ze príde na Zem, ze nám všetko vysvetli na konci časov, tesne pred súdom…

   • Israismael, nemám síce prečítanú bibliu, ale podľa toho čo tu čítam, spomína sa v biblii len Boh a Ježiš ? Aké miesto v biblii má matka Ježišova, Panna Mária? Na Slovensku je veľmi uctievaná a ako matka Božieho syna Ježiša si tiež úctu zaslúži, veď štvrté Božie prikázanie -„Cti si otca svojho aj matku svoju “ o to skôr si máme ctiť Ježišovu matku Pannu Máriu, ktorú na kríži dal ľuďom za Matku Pán Ježiš, nie?
    Tiež sú známe miesta zjavenia panny Márie, Fatima Medžugorie, Lurdy, Šaštín, Litmanová a iné. Je to len výmysel? Tie dve dievčatá v Litmanovej si vymýšľali? Sochy panny Márie roniace krvavé slzy, existuje aj obraz Panny Márie Guadalupskej, farby sa nezmenili ano po 500 rokoch a obraz má teplotu ľudského tela. Myslíš že toto všetko je len výmysel alebo výtvor ľudskej fantázie?

 6. Spíš je to tak že když těch 2000? budulínků mezi sebou soupeří a zdá se jim že proti ostatním nakradli málo.

 7. No dobre, už len chýba baba Vanga, Nostradamus a pod. Takže priložím aj ja nejaké to bu-bu-bu do ohňa, nech to máme veselšie! ;o)
  https://cz24.news/mike-adams-vojna-hladomor-financny-kolaps-kazda-vykonstruovana-kriza-je-udalostou-na-prekrytie-este-vacsieho-globalistickeho-zlocinu-a-snah-o-uchopenie-moci/

 8. Pre vyznavačov tradičných politických strán, naivných snílkov zmeny globálneho smerovania po posledných voľbách ! Všetci majú rovnakého pána a ten má viac tímov – verzí ním kontrolovaných vlád !
  https://www.inenoviny.sk/digitalna-totalita-ide-naplno-aj-za-novej-vlady-smer-sd-a-sns-55-000-000-naliali-do-prechodu-na-priemysel-4-digitalnu-identitu-a-nakoniec-digitalnu-demenciu-a-smrt/

 9. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 4.11.2023

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-4-11-2023/

 10. Írán varuje, že pokud se válka v Gaze rozšíří, Izrael bude ZNIČEN

  Pokud Izrael ještě více rozšíří své obléhání pásma Gazy, nebude už existovat, říká Alí Bagherí-Kání, náměstek Íránského ministra zahraničí pro politické záležitosti.

  V televizním rozhovoru tento týden Bagheri-Kani prohlásil, že Írán Izrael zcela zničí, pokud neustoupí od snahy zničit Palestinskou přítomnost na území, které Izrael prohlašuje za své.

  https://aktax.cz/iran-varuje-ze-pokud-se-valka-v-gaze-rozsiri-izrael-bude-znicen/

 11. Morbid debata, jeden s troma abo viacerými nickmi tu debatuje sám so sebou, je to psycho.

  • Israismael

   Blíži sa tretia svetová je to aj tom,že hrozí ľudstvu veľká očista,ktorá je tisícročia plánovaná … a vtedy sa ta morbidnost môže zmeniť na veľké hľadanie Pravdy ,..a bude ju hľadať každý, to mi ver .,nie že hľadať ale aj prosiť ,lebo ak príde konečný súd, tak človek bude bezmocný a vo veľkom strachu bude stáť ako kameň pred veľkou dilemou čo so sebou ..Nemôže byť jedno človeku či bude postrkovany temnom až ku konečnému zničeniu ..Ak áno že mu je to dnes jedno ,tak tu bude platiť to staré známe kto chce kam ,dostane sa tam…
   Ľudia sú jednoducho nepochopiteľne hlúpymi,že všetko berú na ľahkú váhu a tak aj dopadne človek keď si myslí že ešte príde doba ako pred rokom 2020.. už nikdy nie ,už nikdy taká doba nebude .Sme v konečnom dianí od roku 2020..Všetko sa plní čo bolo predpovedane a to máme pred sebou ešte horšie udalosti ,aké sme prežili od roku 2020,az doposiaľ ..Kedy chce človek zbadať ,zobudiť sa ,že sa niečo naozaj deje s touto planétou?..pozri sa ako nás gniavi temno ,ako sa usilujú temné elity o to aby nás chytili do pasce ..

 12. Po precitani tohto:
  https://www.hlavnydennik.sk/2023/11/03/delenie-sveta-podla-washingtonu-zacalo-sa-vojnou-v-izraeli mi do konceptu zapada aj prognoza Deagel Corporation, kt hovori o znizeni populacie v jednotlivych krajinach do 2025! Priciny su rozne, od nasledkov ockovania az po kazdeho druhu vojny. Pozrite si vsak tam napr. minimalne preockovany Libanon! 🤔

  • Israismael

   Hovorí sa aj o tzv MINÚTOVOM globálnom impulze z 5G sieti ..Ma ísť údajne o vysokofrekvencny impulz v globálnom meradle ,ktorý ,,zobudí ,,spiaceho agenta vo vakcinach ..Tým pádom by mal prsty v takejto zrejme už dávno pripravenej strašnej akcií, pri ktorej má umrieť údajne 2a pol miliardy ľudí Elon Musk,pretože signál k vežiam 5G pôjde so satelitov Starlink ,ktorých je na obežnej dráhe okolo Zeme vyše 20tis ..
   Neviem no..hovorí sa to,keď už bola spomínaná aj tá prognóza Deagel

 13. Israismael

  Výber medzi Hamasom a izraelskými obrannými silami je nesprávna voľba. Strana, na ktorej by sme mali byť, je strana nevinných civilistov, bez ohľadu na to, kde žijú… Ale iba ak budeme proti vojne, postavíme sa proti správnemu nepriateľovi, pretože v konečnom dôsledku väčšina vojen, ak nie všetky, sa vedu v prospech centrálnych bankárov a ich globalistických spojencov,globálnych elít bez akéhokoľvek svedomia .
  Tí, ktorí sú na strane vojnových štváčov, si volia zotročenie a zničenie ľudstva, pretože rinčanie šabľami na Blízkom východe je nástrojom na ďalšiu centralizáciu moci a kontroly nad svetovou populáciou.
  Ďalším akčným bodom globalistického prevzatia má byť kybernetický útok na banky niekedy v prvej polovici roka budúceho . Kybernetický útok zničí súčasný bankový systém a prinesie programovateľné digitálne meny centrálnych bánk a odstráni súkromie online, čo si vyžaduje, aby každý mal digitálnu identifikáciu viazanú na svojho poskytovateľa internetových služieb..
  Zmizne v budúcom roku internet, ako ho poznáme?..je pravdepodobné, že v budúcom roku teda dôjde k falošnému kybernetickému útoku na banky podobnému 9/11. Potom použijú tento útok na vypnutie internetu na bohvie ako dlho a implementáciu drakonického zákona Cyber Patriot Act. Aj toto je súčasť agendy Great Reset
  Dnes je možné všetko ,však pozrite na Izrael9/11..Počas pandémie COVID začala globalistická kabala odhaľovať svoje skutočné zámery ako nikdy predtým. Mnohí hráči prestali čo i len predstierať, že ide o niečo iné ako o podmaňovanie a zotročenie más..Vojna Ukrajina ,vojna na blízkom východe ,to sú všetko nástroje k nastoleniu jednej globálnej svetovej vlády …

 14. Objektívne

  Posledná vojna nebude o židoch, ale o niečom, čo by chcel každý vlastniť. Proroctvo hovorí, že Boh znova zjaví archu zmluvy. V tej dobe bude už bude postavený Nový chrám, ktorý nebude v Izraeli. Podľa rozmerov, ktoré udáva Biblia by sa ani nezmestil na Chrámovú horu. Takže ešte nejaký čas máme.

  • Israismael

   Ten chrám je však myslené naše telo v ktorom sídli duch ,a už sa do toho ,,chrámu,, dostal ,posadil Antikrist a to obrazne cez vakcíny C19.
   To je môj názor ,pretože bola urobená zmluva s mnohými(štátmi)…. Citat z biblie: a urobí uprostred týždňa zmluvu s mnohými .A teraz toto : Trump dekrétom uznal Jeruzalem v roku 2018 ako hlavné mesto Izraela ,odštartoval tým posledný tzv týždeň suženia (7 rokov)..
   Takmer všetky štáty sveta ,okrem niektorých afrických podpísali zmluvu o odbere vakcín proti covidu a vieme aké majú účinky,dokonca môžu meniť DNA ..Rok 2021 bol presne stred suženia ..ukončeny covid a vakcinovanie prišlo s vojnou na Ukrajine !!!

   • Objektívne

    To by tam neboli napísané rozmery. Ono sa hovorí chrám, ale môže to vyzerať inak ako chrám, napríklad ako pyramída.

    • Miroslav Čižmár

     Kde sú opísané rozmery?

     • Objektívne

      Ezekiel kapitoly 40 až 48. Pre výpočet je nutné poznať jednotku ‚cubits‘, pretože to nie je v lakťoch.

     • Miroslav Čižmár

      Ezecchielovo proroctvo sa vzťahuje na druhý chrám, ktorý stál do roku 70 n.l.

     • Objektívne

      Je tam toho viac. Kapitoly 40 až 48 hovoria o najmenej piatich nových štruktúrach. Rozmery sú uvedené v posvätných lakťoch (1 sc = 24,136″) a používajú sa ako miery na opis všetkého od veľkých pozemkov až po rozmery budovy. Štyri štruktúry, ktoré merajú 100 sc2 (~61 m2), sú na každej strane hlavného centrálneho „chrámu“ štruktúry. Centrálna budova „Chrámu“ bude mať obrovskú veľkosť, 500 sc2 (~307 m2). Poskytuje tiež podrobný popis „Božieho mesta“, ktoré sa nachádza severne od komplexu „Chrám“ a má rozlohu 4 500 sc2 (~2760 m2). Kapitola 44 (Ezechiela) podrobne popisuje nové pravidlá a postupy pre tento nový „Chrám.“ Plocha pôdy, ktorú má zaberať komplex „Chrám“, sa bude nachádzať na väčšom pozemku, ktorý bude patriť „Kniežaťu“ (vznešený). Plocha meria 10 000 trstín (1 trstina = 6 sc) na 25 000 trstín (~ 37 km x 92 km). Ak by bol v Jeruzaleme postavený Ezechielov nový „chrám“, celý Jeruzalem by musel byť evakuovaný, aby sa uvoľnilo miesto , čo nedáva žiadny zmysel.

     • Objektívne

      Oprava: Nie je to v štvorcových metrov ale ako štvorec o hrane 61 m (100 sc). Rovnako aj štvorec o hrane 4500 sc (2760 m)

     • Miroslav Čižmár

      Ezechiel žil v babylonskom zajatí, kde povzbudzoval izraelcov k morálke. Nemalo by zmysel opisovať tretí chrám v čase, keď ešte nebol postavený druhý.

     • Objektívne

      Ezechiel, ktorého krstné meno bolo Baruch a ktorého kňazské meno bolo Seraiah zapisoval to čo hovoril Boh pred Archou. To nebol jeho sen, alebo videnie. Jediní dvaja kňazi, ku ktorým Boh hovoril pred Archou, boli Jeremiáš a Baruch. Po páde Jeruzalema bezpečne ukryl archu podľa Božích pokynov. Boh mu tiež povedal, že archa zostane skrytá až do konca dní, keď Boh opäť odhalí jej polohu.

     • Miroslav Čižmár

      Ezechiel však opisuje presné miesto, kde má stáť chrám. Poloha sa zhoduje s Izraelom.

    • Israismael

     Ján 2:19 „Zborte tento chrám,“ odpovedal Ježiš, „a za tri dni ho postavím znova!“ …
     Preto píšem že chrámom je myslené telo ,a nie fyzicky postavený chrám rukami ľudí ..Budeme veriť tomu kto to povedal?.. alebo veriť ľuďom ktorí písali bibliu a skomolili mnohé v biblii..

     • Objektívne

      Tradičná rabínska interpretácia týchto veršov je, že „chrám“ by bol „v strede“ sŕdc ľudí. Proroctvá sa nevykladajú doslovne, ale skôr metaforicky. Najprv by sme ovšem mali hľadať doslovný výklad. To je zvyčajne to, čo chceli pisatelia Biblie.

 15. Israismael
  Všetci majú kúsok, iskru.
  Prosím uvedomme si že už len to že sme tu je krásne.
  Pozitívne alebo negatívne, každý nech napíše čo cíti.
  Všetko časom upadne do prachu času. Ale v jednom súhlasím, to je „častica “ alebo “ iskra“ VŠEMOHUCEHO je to skoro ako mytológia ale pravdivá!!!

  • Israismael

   Živá duchovna iskra to je CIT vychádzajúci z ducha ..a to bol dar pre človeka aby mohol vôbec existovať v akejkoľvek podobe ,či už tu na zemi v tele ,alebo na onom astralnom svete v tele Jemnohmotnom alebo v tom kam máme dosť ako zrelí ,v duchovnom svete v tele duchovnom ..Vždy je to duch/dusa a cit ako hlavny činiteľ ,tela sú iba obalom .

  • Israismael

   Cit vychádza z ľudského ducha vo forme vyžarovania ..preziaruje celé pozemské telo a tým človek vyžaruje ďaleko do priestoru .Keď je vyžarovanie svetle ovplyvňuje tým aj iných ľudí v okolí v dobrom slova zmysle ak je vyžarovania temné cítime sa zle v blízkosti takého človeka ..

 16. Do dnešnej – mentálne rozmanitej diskusie – sa pokúsim prispieť i ja svojím skromným duchovným zrnkom zo Života (vlastného) Poznania, ktoré si nedovolím nikomu nasilu vnucovať, pretože viem, že každý z nás sa nachádza duchovne niekde inde. Takže minimálne – len na krátke duchovné zamyslenie (ak – sa nebude dať – viac..)

  „Každý človek má v sebe rozmer Vedomia, ktoré je oveľa-oveľa hlbšie ako Myslenie. Tento rozmer je skutočnou Esenciou toho, čím SME. Môžeme tomu hovoriť Prítomnosť, vedomá Pozornosť, Bdelosť, alebo nepodmienené Vedomie. V tradičných učeniach tomu hovoria – Kristus v našom Vnútri (pozn.: som rada, že tu môžem predstaviť „pojem“ Kristus i v inej podobe, ako to je prezentované v komentoch – vyššie..), alebo na Východe – Buddhova Prirodzenosť.

  Snažíme sa mentálne dostať do Budúcnosti tak usilovne, že redukujeme Prítomnosť na obyčajný prostriedok, ako sa TAM dostať. Stres je spôsobený tým, že sme – „tu“ a chceme byť – „tam“, že sme v Prítomnosti a chceme byť v Budúcnosti. Zaoberáme sa príliš Minulosťou? Hovoríme neustále o nej, či už pozitívne alebo negatívne? Rozprávame často o úžasných veciach, ktoré sme zažili, alebo o tom, ako nám bolo ublížené?

  Jednoducho – sami a dobrovoľne sa duchovne vzdávame byť „TAM“, kde sa v danom okamžiku – fyzicky – nachádzame a v „TOM“, čo práve – konáme. Prosto – byť v Mysli – TU a TERAZ!

  Prúd myšlienok má obrovskú silu, ktorá nás poľahky ťahá so sebou. Každá Myšlienka predstiera, že je vysoko dôležitá a každá sa snaží zaujať veškerú našu Pozornosť. Jedno duchovné doporučenie: Neberme svoje myšlienky priveľmi vážne, nakoľko sa mnoho-krát zaoberáme situáciou, ktorú ani nechceme, alebo ju nemôžeme zmeniť a tak sa s ňou následne podvedome stotožňujeme, čím sa veľmi ľahko uzatvárame do svojho myšlienkového Väzenia, neuvedomujúc si pritom, že každá myšlienka je forma Energie, ktorá sa ďalej transformuje.

  Naša Myseľ je síce veľmi užitočný a účinný nástroj, ale akonáhle nás začne ovládať a akonáhle zabudneme, že je len jedným z viacerých aspektov nášho Vedomia, stáva sa veľmi obmedzujúcou. Kedykoľvek sme pohrúžení hlboko v myšlienkach, vyhýbame sa tak Realite (i keď možno tej – matrixovej..)

  P.S: Ja osobne – to „TU+TERAZ“ – určite nepovažujem za nejaké klišé, ev. – obstarožnú frázu, ale TO, prostredníctvom čoho sa dá i v týchto náročných Časoch – VEDOME – ŽIŤ (a snáď i so zdravým Rozumom – prežiť..) A to napriek tomu, že – áno, som si vedomá toho, že – Tu a Teraz – nepíšem o žiadnej triviálnej človečenskej záležitosti..(ale skôr o dlhoročnom „tréningovom“ procese a určitej duchovnej Ceste).
  Minimálna odmena: POKOJ V DUŠI! (čo vôbec nie je dnes – až tak málo a ja osobne – si ho cením veľmi vysoko..)
  Vďaka za pochopenie!

  • Ajsa-dnesna ceresnicka na torte. podla mna v buducnosti vytvori sa Kristova viera.

   • Rocky,
    ďakujem, som rada, že Ti bol môj koment – duchovne – blízky.
    Prajem – všetko Dobré!

  • Ajša tiež oceňujem, dobrý príspevok,
   niektoré odseky poznám z knihy od L.Hayovej o vedomí a podvedomí, ovládaní svojej mysle, svojich myšlienok. Myšlienkami vraj tvoríme svoju budúcnosť a možno aj budúcnosť našej planéty( tými negatívnymi).

   • postreh,
    ďakujem za Tvoju konštruktívnu reakciu k môjmu komentu vyššie (sorry, že reagujem až dnes..)

    Literatúry k téme: „Prítomný okamžik“, je už pomerne dosť, ergo – teoreticky – JE – dostatok možností čerpania Poznania k danej téme.

    Pozn.: Veľmi „jednoduchým, nádherným a pochopiteľným“ spôsobom je toto „vnútorné dianie“ človeka, popísané v útlej knižke: Eckhart Tolle – Ticho promlouvá.

    P.S: Náročnejšie ovšem je – túto teóriu – pretaviť „do vlastného každo-denného životného Bytia.

    Motto: „Nežijete-li přítomností, tak nemůžete uzrávat, neboť zrání na prožití závisí“. (Abd-ru-shin)

  • Ajša tiež oceňujem, dobrý príspevok,
   niektoré odseky poznám z knihy od L.Hayovej o vedomí a podvedomí, ovládaní svojej mysle, svojich myšlienok. Myšlienkami vraj tvoríme svoju budúcnosť a možno aj budúcnosť našej planéty( tými negatívnymi).

 17. Ukrajina pry bude 2024 vnitrozemsky Stat ako od 1654 do 1954.
  http://Www.mapa evropy 1912.com

  Ne polsko ukrajina finsko
  Jen rise rakouka osmanska ruska staty nemecka
  Svobodny krym
  Po 1815 rusove udelali pry poradek hladem zmitane v parizi …
  Pobobne se muze dit v odzbrojene EU NATO
  USA neni schopno vest valku. Na mnoha frontach a zmitane vlastni zemi
  Congress zamitl jakoukoliv podporu Ukrajine snizil dalsi fondy pomoci vcetne v
  …valceni….

 18. Po svete se boji narustu antisemitism vcetne mnoha univerzit
  Take budouci terroristicky utok nyc wall street
  Jsme mimo zony zareni
  Chatky mame na bystrinkach z kterych se da pit
  Solarni termosku na can solarni sandalyry
  Po pozemku nam behavior 3 mlade srnky zajousi…
  Obcas je prikrmime vcetne cerneho mladeho medvidka
  Jezis Kristus ma krevni skupinu plazmu zivou AB ++

 19. Radím vám, autorom vsetkých týchto komentarov, prečítať si knihu od Andrew Collinsa- The Cygnus Key,August 2018, aby sa vam rozšíril obzor znalostí…

 20. holistický prístup

  Diskusie – kedysi celkom zaujímavé a plodné – ovládli sektári – OTROCI TEMNA … tí, ktorí majú čo dať sa vytrácajú, vytrácajú, …, vytrácajú, …

Pridajte komentár

*