Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Najčastejšou príčinou úmrtia v západných krajinách sú dnes farmaceutické lieky


Print Friendly, PDF & Email

Najčastejšou príčinou úmrtia v západných krajinách sú dnes farmaceutické lieky

(Ethan Huff, Natural News) Od politikov často počúvame, že veci ako surové mlieko, zbrane, neočkovaní a TikTok treba zakázať, aby sme zachránili nás ľudí pred škodami. Prečo potom ale tí istí ľudia podporujú farmaceutické firmy, ktoré sú skutočným hlavným zabijakom ľudí na Západe?

Lieky na predpis sú dnes hlavnou príčinou úmrtí v USA a ďalších západných krajinách a dokonca prevyšujú aj srdcové choroby a rakovinu. V rámci tejto kategórie zaujali psychiatrické lieky tretie miesto.

Farmaceutické látky majú byť „liekmi“, alebo nám to aspoň takto hovoria, no napriek tomu sú naďalej na vrchole rebríčkov ako najúčinnejší zabijaci v západnej spoločnosti. Prečo to tolerujeme?

Peter C. Gotzsche, vedec píšuci pre Brownstonov inštitút, sa pozrel na súbor výskumov vykonaných v tejto oblasti. Jeho zistenia poukazujú na vážne problémy s legálnym farmaceutickým priemyslom regulovaným americkým Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) a obdobnými úradmi v iných krajinách.

Verte tomu alebo nie, no legálne schválené a lekármi predpísané lieky sú jedným z najúčinnejších usmrcovateľov ľudí. To znamená, že lekári sú technicky hlavnou príčinou úmrtí na Západe, čo ich robí nebezpečnejšími ako zločinci.

Majte tiež na pamäti, že štúdie, na ktoré sa Gotzsche pozrel, sú všetky zastarané. O tejto téme jednoducho nie je toľko aktuálnych informácií, pravdepodobne preto, že by to odhalilo vražednú povahu farmaceutického priemyslu.

(Súvisiace: Vedeli ste, že farmaceutický priemysel premenováva značky neúspešných farmaceutických produktov, aby pokračoval v generovaní nových ziskov?)

Úmrtia z „prirodzených príčin“ sú v skutočnosti zvyčajne spôsobené liečivami

Ďalšia zaujímavá maličkosť, ktorú z dát vydoloval Gotzsche, zahŕňa nemocničné záznamy a správy patológov, ktoré sú často manipulované, aby zakryli pandémiu úmrtí na lieky.

Väčšinu úmrtí uvádzaných ako „prirodzené“ alebo „z neznámych príčin“ možno v skutočnosti vysledovať späť k otravám farmaceutickými prípravkami a najmä liekmi, ktoré sa predpisujú na psychiatrickú liečbu.

„Aj keď náhle zomrú mladí pacienti so schizofréniou, hovorí sa tomu prirodzená smrť,“ píše Gotzsche.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Ale u mladých to nie je prirodzené. Je dobre známe, že neuroleptiká (psychiatrické lieky) môžu spôsobiť smrteľné srdcové arytmie.“

Mnoho ľudí zomiera v dôsledku užívania liekov bez toho, aby to vzbudilo podozrenie, že by mohlo ísť o nežiadúci účinok lieku. Lieky na depresiu zabíjajú veľa ľudí, najmä medzi staršími ľuďmi, pretože môžu spôsobiť ortostatickú hypotenziu, sedáciu, zmätenosť a závraty.

Tieto lieky zdvojnásobujú riziko pádov a zlomenín bedrového kĺbu v závislosti od dávky. Do jedného roka po zlomenine bedrového kĺbu asi pätina pacientov zomrie. Keďže starší ľudia vo všeobecnosti často padajú, nie je možné dokázať, že tieto úmrtia spôsobili práve lieky.

Ďalšou častou príčinou úmrtí v Amerike sú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID) ako napríklad paracetamol, diklofenak či ibuprofén, ktoré sa voľne predávajú v lekárňach a obchodoch s potravinami po celej krajine.

„Zabili státisíce ľudí, najmä v dôsledku infarktov a krvácavých žalúdočných vredov. Tieto úmrtia ale pravdepodobne nebudú pripísané na vrub nežiaducich účinkov liekov, pretože rovnaké úmrtia sa vyskytujú aj u pacientov, ktorí lieky neužívajú,“ dodáva Gotzsche.

Metaanalýza z roku 1998 z USA odhaduje, že najmenej 106 000 pacientov zomiera každý rok v amerických nemocniciach v dôsledku nežiaducich účinkov NSAID a iných liekov. Môžeme si len predstaviť, o koľko vyššie je toto číslo dnes, keď je na trhu oveľa viac druhov liekov.

V roku 1998 bolo pre priemerného človeka zriedkavé, aby pravidelne užíval farmaceutické lieky akéhokoľvek druhu. Dnes je užívanie farmaceutických liekov také bežné, že sa očakáva, že ľudia narodení po roku 2019 budú pravidelne užívať lieky na predpis približne polovicu svojho života.

Najnovšie správy o farmaceutických karteloch nájdete na stránke BadMedicine.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mám 62 rokov a neberiem žiadne lieky.
  U doktorky som bol naposledy pred asi 10 rokmi na tetanovku kôli dovolenke.
  Nenechám sa zničiť modernou “zdravotnou starostlivosťou”.
  Mám minimálne zdravotné problémy zodpovedajúce veku.
  Som spokojný.

  • He he – škaredá doktorka? Keby bola pekná – tak by si jej kurizoval – či? A hlavne – mal by si dôvod ku nej chodiť. Pekná žena lieči svojou láskou. ???

   • Marek Košice

    Maroš, nespoznávam ťa v tomto komentári…… Akoby ho písal niekto absolútne iný… 😀 😀 😀

 2. Tí, čo nie sú ateisti alebo plytkými ľuďmi dobre vedia, čo sú Mariánske zjavenia a ako sa napĺňajú. Posledne sa dosť hovorilo a súkromných zjavenia jednej Írskej ženy a tzv. Knihe pravdy, ktorá sa skutočne napĺňa. Čím ďalej tým viac ľudí si ju vyhľadáva a číta, a to aj z radov katolíkov! Možno aj to je dôvodom toho, čo sa teraz chystá v súvislosti so zjaveniami vo Vatikáte!
  https://christianitas.sk/vatikan-pripravuje-novy-dokument-o-zjaveniach-a-ich-rozlisovani-pridu-aj-revizie-niektorych-zjaveni/
  Tí, čo obsah týchto zjavení nepoznajú, nech radšej uvedené nekomentujú, lebo blb sa vyjadruje k veciam, ktoré vôbec nepozná a ostatní takéto názory ani nebudú čítať !

  • holistický prístup

   Odmietam a zakazujem!

   • holistický prístup

    Ide o vytvorenie egregora – energetického poľa!

    • Marek Košice

     Egregor sa vytvára aj orgazmami…….. A rozhodne nie pozitívny. Čím ďalej viac orgazmujúci svet je stále horší a horší (ak si odmyslíme, že drvivá väčšina ľudí nehladuje a neumiera na zamrznutie).
     A teraz si prosím aby na mňa nábožensky ortodoxne založená Oľga začala útočiť, pretože odrádzam od smilnenia. Tak, ako to už X krát v tejto súvislosti predviedla………..Dobrá irónia, že?
     ODKIAĽ MÁTE, ŽE SMILNIŤ = MYSLIEŤ NA SEXUÁLNE VECI SO ŽENOU/MUŽOM, KTORÁ/KTORÝ UŽ NIEKOMU „PATRÍ“ A TO JE VŠETKO, NIČ VIACEJ????? Kde to bolo napísané?????……..TAM, kde sú popri pravde napísané aj klamstvá. Klamstvá V TÝCH NAJDôLEŽITEJŠÍCH VECIACH.

  • Sedi to aj s tym nizsie, lebo aj genocida ockovanim je v tzv. knihe pravdy! Kto neveri, nech si preveri…
   https://necenzurovanapravda.cz/2024/04/britsky-poslanec-obavam-se-ze-to-bude-horsi-nez-holokaust-video/

  • Objektívne

   Obsah M.Z. je jedna vec, druhá je správne vyložiť čo znamenajú.

 3. Zjavenia sú buď pravé alebo falošné. Temná strana sa vždy snaží pravé Zjavenia prekrútiť a robí to všetkými možnými spôsobmi. Je na každom človeku aby to vedel rozlíšiť. Tu už nepomôže človeku žiadne štúdium histórie alebo štúdium akejkoľvek koncepcie – musí sa postaviť na vlastné nohy a bez tých barličiek hľadať sám. V nedávnej minulosti bolo Zjavenie skutočnej Matky Božej ale Temno usadené vo Vatikáne „zapracovalo“ a vykonalo vlastné astrálne projekcie matky božej – podsunulo ľudstvu podvod – že matkou Božou je Mária (matka J.K.). …No a milióny a milióny vlastnou vinou naivných ľudí sa k tomuto egregoru modlia celé desaťročia bez toho aby tušili kto je v skutočnosti Matkou Božou – teda presnejšie ženskou časťou bezbytostného Ducha Boha – Stvoriteľa pôsobiacou na rozhraní Bezbytostného a Božského sveta.
  Nevedia nič skutočnej matke Božej – o Elizabeth. A ani nemôžu pretože nevedia rozlíšiť Zjavenia zo svetla a od Temna.
  A Vatikánu sa dostalo „správ“ z výšin – zo Svetla – odkazy pre ľudstvo zo Svetla ale všetko tají.

  • holistický prístup

   Aj toto čudo odmietam a zakazujem – zakazujem uverejňovať akékoľvek sektárske bludy – znovu ide o vytvorenie egregora – energetického poľa a jeho posilnenie. Aj tento blud je založený na: „Rozdeľuj a panuj.“ – „jezuitský“ (biblický) egregor – systém pastier a dobytok.

   • Ty si v tomto menej ako zvieratko pretože ono žije v nevedomosti z podstaty svojho bytostného druhu, kým ty na základe degenerácie tvojho mozgu, z ktorého funguje len tá menej podstatná časť – predný mozog. . Ten ti dáva vysvetlenia na všetky otázky Života – ale do tej miery, do akej je zo svojej (hmotnej) podstaty je schopný dať. Preto nielen ja stále hovorím, že najnebezpečnejšia sekta sú jedinci fungujúci len na základe predného mozgu – čiže „rozumári“.
    Tí si vždy nájdu vysvetlenie na všetko – teda skôr im ich ponúkne ich predný mozog – ten nástroj, ktorý dnes u väčšiny ľudí slúži Temnu keďže cez neho sa Temno napája na človeka, ktorý nemá činný zadný mozog – prijímač duchovných záchvevov.

    • Nepochopil si, kam smeruje HP – že nemieni o niečom diskutovať – že to odmieta z podstaty veci! Aj ja to odmietam – a meritus veci tým posielam do pi.e! Akože budem diskutovať so Satanom? Fuj tajbl! Existuje absolútne odmietnutie! Fyzické, duchovné! Hnus! Mám diskutovať s hnusom?! Mám sa dohodnúť s hnusom?! Ale ja ho odmietam celý! A stále sa bavím v metafore. Neporiadok v byte je stále len neporiadok – hnus je absolútne odmietnutie niečoho. Že nebudem diskutovať so Satanom! A?!

     • To určite! To ti tak verím. Vy dvaja ani neviete čo odmietate keď vám to podávam. Vy odmietate len vaše predstavy o tom o čom som ja písal a nič iné. Stále ste v tom až po uši a to až dovtedy pokiaľ to samí nepochopíte – to o čom som ja písal.
      To je váš osud a údel. Sami ste si ho pripravili – do konca vašich dní vás budú žrať všetci, ktorí tvrdia niečo iné než vy dvaja pripúšťate.

     • Israismael

      hP ..prepáč ale ty súdis.Vies o tom ?..Ako si to dovoľujes súdiť ..Ty nedokonalý človek..Veď súdiť priamo ľudí môže len Boží syn a Sudca na to stanovený ..Ty si nás videl mňa a Achnatona súdiť tu niekedy priamo niekoho ? ..ak človek napíše tvrdšie na kohosi ,hlavne keď je drzym a múdrym cez prepestovany rozum ,múdrym ako rádio , to ešte neznamená že som
      ja alebo tiež Achnaton súdili priamo človeka ..Ty však priamo súdis a zatriedujes ľudí …No tak,ty keď súdis ,potom si píš že budeš o to tvrdšie súdený ..A ak sa mýliš tým ako súdis ,že máš zlý úsudok a dokonca aj škodis svojim súdom ,tak to si si poriadne zavaril pre tvojho živého ducha ..

     • „Idiot“ Staněk o mimozemšťanoch. Čo nevieme a nechceme – nemáme vedieť?
      Mimozemské civilizácie – Peter Staněk
      https://odysee.com/@cinna:c/Mimozemsk%C3%A9-civiliz%C3%A1cie—Peter-Stan%C4%9Bk:1

     • holistický prístup

      Maroš,

      dvaja sektári, ktorí sami seba označili za „bohov egypta“ tu predvádzajú klasické sektárske DUO (červený a „biely“) – vzájomne si drukujú a napádajú každého, kto rozpozná ten ICH temný egregor – energetické pole – kto sa vedome odmieta napájať na temné energeticé pole, odovzdávať svoju životnú energiu ich temnému pánovi – kto vidí, za koho kopú – lejú jedovatý kolomaž okolo seba – v podstate odmietam aj čítať tie ich obsiahle stále sa opakujúce traktáty ospevujúce ich pána – sú to oddaní OTROCI chytajúce do temných sietí ďalšie duše- či len slepí a hluchí … tak to ide mimo mňa. Vôbec si nedokážu uvedomiť, že práve takí, ako sú aj oni dvaja, tvoria šialenú „realitu“ = šialený matrix a navonok naň nadávajú.

     • Israismael

      HP zamysli sa nad sebou ..Aby si raz neľutoval to svoje SUDENIE ..Aby si raz neľutoval,,.Nemal by si tak štekať a súdiť ..aby si to raz naozaj neľutoval to svoje SUDENIE ! Toto už neodvrátis pred Bohom to tvoje stekanie ,a sudenie,pretože ty nemáš súdiť ! To neprináleží ľuďom ..

    • holistický prístup

     Achnaton,

     svojim „príspevkom“si namaľoval svoj OB-RAZ; podstatné je však to, že si ním mnohokrát PORUŠIL KONy Všehomíra – ak čo i len tušíš, čo tým spôsobuješ sám sebe a svojmu PÁNOVI, ktorému si takmer dokonalým OTROKOM – pastier Ťa pasie a aj Ťa spasie = zožerie. Tvoríš temný svet a zároveň naň nadávaš – to má v psychiatrii svoje pomenovanie.

     S ľúbosťou v srdci
     holistický prístup

     • holistický prístup

      A ako inak – platí to aj pre Tvojho temného brata ktorý sám na seba nalepil nálepku Israismael – duo sťa z veľkej knihy.

      Oľga je strčená v temnom egregore = tvorí temný svet rovnako ako vy dvaja – je vaša dokonalá satanská spoluovca.

     • Israismael

      Bože HP kto tu koho napada ? V prvom rade si to ty ,ktorý to robíš …
      Ty iba súdiš a súdiš..A urazaš a urazaš..A lamentujes ..Daj si pozor na svoje jedovaté sliny, ktoré plujes a vypustaš zo seba a svojho príkrovia jedovatého rozumu (cez jedovaté myšlienky) …Kde ty vidíš nejaké vety žeby som ja a Achnaton urážal teba alebo iných vo svojich príspevkoch? .. Nech si to ľudia sami skontroluju aké sú naše príspevky a tvoje jedovate príspevky !!!! A nech posúdia…

   • Israismael

    Ty si kto HP ,že chces zakazovať ,čo sa nepáči tvojmu egu a rozumu a považuješ niečo za sektarstvo ? Ty si kto ..aký bôžik ,,dokonalosti“ ,že si dovolíš zakazovať alebo prikazovať ? alebo keď niečo nepoznáš , odsúdis to automaticky ako blud a ešte by si chcel byť cenzor SLOVA? JE JEDNO ZE JE TO SLOVO SPROSTREDKOVANE tu na stránke ..Pamätaj : VSETKY OTRAVNOSTI ,HRIECHY VOCI BOHU A SYNOVY JEZISOVY BUDU ODPUSTENE ..ALE HRIECHY,REPTANIE , SUDENIE A POD PROTI DUCHU SVATEMU ,DUCHU PRAVDY =menom Imanuel Abdrushin ,tak proti tomu nebudú odpustené nikdy ani v tomto veku ani v budúcom..https://www.bible.sk/sk/rohacek/marek/3/29 ..Ja a Achnaton sprostredkujeme prave toto SLOVO PRAVDY VO SVETLE PRAVDY..A či to ty berieš ako humus a pod vyjadrenia tak to je tvoja vec ..spoznas Pravdu akonahle padne jeho z najväčších náboženstiev ,ktoré šírilo naozajstné bludy … A teda ak sa mýliš a budeš sa musieť zodpovedať za svoj omyl voči Bohu ,Duchu Pravdy a jeho Slovu ,ktoré bude musiet tak či tak spoznať každý človek, či ostane na zemi po očiste alebo pôjde rovno do čistých oblasti , alebo opačne ,teda že pôjde do zatratenia a bude mnoho plaču a škripotu zubami ,kvôli tomu čo sa človek dozvie..Čo budeš robiť ? Čo budeš potom ,že čo ťa mohlo a malo zachrániť vo vedeni a poznani,že ty si to odsúdil ako hnus a satanstvo ? Aj s tvojim jedným kolegom tu? … Že ste to nespoznali ,nepremýšľali nad ty, a budete odsúdení do zatratenia (nie mnou ani Achnatonom nebojte sa pani ,príde iný SUDCA)… počuj HP….aj tak to SLOVO od ABDRUSHINA ,DUCHA PRAVDY budú musieť spoznať obe skupiny ľudí ..Obe .. Čo potom keď k tomu dojde ? Ak To Slovo z Najvyššieho poschodia prinesené na Zem ,ktoré ti je dnes neznámym a odpornym bude dokázané ako Prave ? Čo potom urobíš ? Tvoja Oprava , či ospravedlnenie, že si premrhal šancu poznania na vzostup nebude možná !! Ale ani pre nikoho takého podobného tebe nepríde šanca na opravu(to budú mnohí ľudia ,na miliardy) ..Nepíšem to len tebe dnes a teraz tu , alebo tvojmu kolegovy vpravenému do takého istého ega ake máš ty .Ludstvo je obklopené temnom a hrozným temnom a musí dôjsť k očiste aby mohla prist na Zem skutočnosť Pravdy z hora,aby všetko temno bolo úplne zničené a odstránené z Planéty …Aj keď mne je to v podstate úplne jedno aký je tvoj postoj HP ,čo si myslíš a ako si kyslý alebo sladký ..Ja viem HP čo si ty myslíš …..že ja som tým temnom…

    • Oni žijú v „Slovanskom“ svete akurát, že nevedia, že práve oni – povodní obyvatelia Zeme vlastnou vinou stratili spojenie z duchovnými svetmi a nemiesto oslavy Boha začali oslavovať Bytostných – teda prírodné Bytosti a ich vládcov. Neskôr aj od toho upustili a začali.uctievat akože zákony (tie ich KONY) vesmíru a prírody a svoju „osobnú“ silu a tiež seba ako súčasť jednoty vesmíru či si dokonca namýšlať, že majú v sebe schopnosť niečo stvoriť. Veď to je trapas jak remeň! Lenže tu nejde len o hanbu ale aj o to, že takýto pád vedie do večnej smrti. A preto museli prísť Najvyšší vyslanci Svetla na Zem aby tých „slávnych“ Slávov prebrali z ich spánku.
     Ale oni nechceli, jedného ukrižovali a druhého ignorovali. Síce nie všetci ale väčšina. A ani Zjavenie vo Fatime nedokázali rozlíšiť keď sa doň zamiešali temní. A to si vravia Slávi! Slávi to sú ale nejak majú na háku ich poslanie stať sa vedomými.
     Ako vravím je to trapas.

     • Israismael

      Nepoznajú ovšem poriadne a skutočne ani jedno ani druhé ..ani bytostnych malých ani bytostnych veľkých ani Valhalu ani Olymp ,resp nevedia ako pracujú tie bytosti z Bytostnej sféry ..nevedia ako pôsobia malí bytostní,že ko pôsobia vývojovo nielen na rastliny ,stromy , ale nevedia ako pôsobia energeticky napr na nadzemné časti rastliny či malého stromu ..ako pôsobia energiou presne v čase keď treba na miesta stonky rastliny,presne tam kde maju vzniknúť a aj vzniknú puciky a pod. Nepoznaju to čo je Vo svetle Pravdy ,ako pracujú Bytostní v blízkosti človeka či už pri vstupe nášho ľudského ducha na Zem do tela ,alebo potom aj pri výstupe po smrti .Potom nepoznajú ani zákony vesmíru tak ako sa to Bohu dik dostalo nam čo sme to dostali božím darom k ich ozrejmeniu Duchom Pravdy ,v jeho knihe….v knihe ktorá je prelomením pecati ale aj súdom nad ľudstvom …veď preto prišiel na zem ,aby nás naučil všetko čo sa nedalo naučiť ľuďom za čias Ježiša,ktorý nepsial ale hovoril Slovo … a čo človek nevedel alebo vedel falošne až do dnešných časov chaosu ..Teda prišiel ,narodil sa na Zem aby nás naučil zákony prírody,že ako tie zákony fungujú ,a oboznámil nás v Poznaní aj s tými vyššimi Zákonmy vesmíru a aj tých duchovných zákonov ,dokonca aj zákonov v božích oblastiach
      , pretože tie isté a tie samé sa tiahnu celým STVORENÍM.. ,Či vedia títo slavieni ako fungujú tieto vesmírne Božie Zákony v závislosti na človeka na zemi a aj po odlúčení sa zo Zeme ? práve takýto ľudia mali učiť to čo dnes hovoríme či píšem ja a ty . Slovieni ,oni sú odvodení od toho ,že mali a majú hovoriť SLOVO (pravé Božie) ..Oni ho ovšem ešte kritizujú a práve na nás sa vyvrsuju , lebo nemáju naozajstnú znalosť ..Názvu mňa aj teba Achnaton že sme od diabla .. Ako môžu ,,diabli “ akoze kritizovat alebo inak poukazovať na diabla ? Veď to je nemysliteľné … Hovoríme a píšeme Slovo ,ktoré je z Najvyššieho …Nech si každý myslí co si myslí ..Nech si každý nadáva a przni a zakazuje ..Každý sme si strojcom svojho šťastia akym vývojom ľudského ducha sa oddame .

  • Marek Košice

   Temná strana MÁ PRSTY v spopularizovaní orgazmovania.
   Orgazmovanie oslabuje ochranný plášť/štít ľudskej bytosti.
   To nie je filozofia, to je energetika.

   • Israismael

    Vieš že teraz súhlasím s tebou ?..ale …má to jeden háčik…tak ako to myslíš ty s tým zadržiavanim orgazmov ,resp naopak s príliš prehnaným orgazmovanim ,tak je to z normálu myslené tak ,že je to vtedy , keď ide o extrém ..Či už o extrém neorgazmovania ,alebo extrém prílišného orgazmovania ,teda deň čo deň a aj viackrát za deň a pod …ako sme to robili aj za mladi(netreba sa hanbiť ani nazývať to chorobou a pod,keď je človek mlady a zdravý ) ..Čiže čo sa ale týka prstov TEJ TEMNEJ STRANY, tak s tebou tentokrát naozaj súhlasím..Nie však s tými extrémnymi protipolnymi spôsobmi orgazmovania ,resp neorgazmovania .Lebo asi to predovšetkým myslíš týmto spôsobom ,pretože až teraz som ťa pochopil ako to myslíš stále s tým orgazmovanim ,keď si písal o tých PRSTOCH 🤘✌️ TEMNA.Všetko čo je extrémne je škodlivé ..To treba dodať .

    • Pohlavnú silu oslabuje aj nevyvážená strava a tiež farmaceutické prípravky.
     Preto od „liekov“ čo najďalej. Maximálne u zubára si niekedy nechám pichnúť „umŕtviovačku“. A to tiež neviem či tam nieje niečo na miešané z vakcín „proti“ c19.
     Minimálne 19 rokov neberiem žiadne lieky na farmaceutické prípravky. Aj keď som to kúpil (kvôli lekárovi, ktorý sledoval či dom si ich na recept kúpil!) tak som to neužil.
     Užil som maximálne ľadvinový pás a spevňovací pás na kríža. Poznám pár ľudí ktorí sa dali na lieky – na čokoľvek čo ich trápi – na každú blibost hltajú lieky. A tak aj vyzerajú – ako živé mŕtvoly. Ale to je liekmi len z časti- je to v ich prístupe.
     Jeden bývalý kolega z práce má 27 rokov a čo u nás pracoval stále mal nejaké problémy – stále bol u lekára, stále mu niečo hľadali a všetko riešil len liekmi ako nejaký dôchodca. Žiadne prechádzky, šport. Aj aj ako dôchodca vyzeral vo svojich 27 rokoch.
     Už to mám vypozorované – tí ktorí za mladi často užívajú lieky – z tých životná energia/pohlavná sila uniká rovnako rýchlo ako v tom prípade čo popisuje MzK.

     • Israismael

      Achnaton ! Možno by mohol ten MzK prečítať toto :
      https://abdrushin.szm.com/ars2b.html
      Pohlavna sila je pod c.51…chapem, že tomu úvodu nebude rozumieť lebo ani nevie (a to nevedia mnohí ľudia, alebo len veľmi málo vie)),že kde je úplný ich prvý začiatok , úplne prvá cesta .. Nevedia,nepoznajú ,že kde začína a na akej ceste putuje duchovný ľudský zárodok ,duchovna iskra (my) svoje počiatočné uvedomovanie si , v akej oblasti !! ..Ono to čo opisujem tak to sa jedná o úplne prvé precitnutie každého kto sme teraz v živote ..Bolo to dávno pred miliónmi rokov ,a bolo to na úrovni jemnohmotnych svetov ,omnoho jemnejších svetov ako je táto Zem ..stalo sa tak po vypudení (klesaní )nevedomych nás ľudských zárodkov(duchov ) za vývojom za sebauvedomenim si svojej podstaty .Žiaľ ani po miliónoch rokoch a po mnohých životoch v rôznych obmenách žitia mnohí a mnohí nezískali vedomie seba (vedomie ducha) ale iba vedomie poznania cez rozum .A to poznanie cez rozum patrí k hmote a tomuto svetu , pretože rozum je hmotný a nie duchovný ..Jedine duch ,ľudský duch musí získať duchovné precitnutie a vedome bytie a sebavedomie !

 4. Hlavný problém nie sú ani lieky ale ne-kompetencia lekárov ich nízka úroveň poznania problematiky. Povrchné štúdium. Odborná úroveň je nahradzovaná “ všemohúcimi prístrojmi a technikou “ odbornosť klesá . Taktiež ich úzka špecializácia bez poznania príbuzných odborov má na tom svoj podiel.
  Potom k tomu pridáme lieky ktoré predpisujú a tlak farmaceutických spoločností pohroma je na svete

  • Trochu si mimo – ale dobre. Treba si uvedomiť, že celá informačná sústava niekamj smeruje! Prvá časť smeruje otrokov k ich exploatácii v korporáciách – druhá časť smeruje k ich debilizácii! ??? To je tiež duálny systém riadenia!

  • Súhlas, lubomir. Žiaľ, počas covid-podvodu väčšinu tých múdrych a charakterných, pravých Lekárov odstavili na vedľajšiu koľaj a nahradili ich nevedomými alebo zapredanými čipovacími tajtrlíkmi. A toto by mala nová – dúfajme, že tá lepšia vláda, riešiť ako PRVÉ.

Pridajte komentár

*