Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Kvôli pripravovanej pandemickej zmluve WHO prepukli v Japonsku masívne protesty: „Nepodceňujte Japoncov!“


Print Friendly, PDF & Email

Kvôli pripravovanej pandemickej zmluve WHO prepukli v Japonsku masívne protesty: „Nepodceňujte Japoncov!“

(Patricia Harrityová, Expose News) „Zastavme tretiu atómovú bombu vlastnými rukami, rukami japonského ľudu!“ 13. apríl 2024 sa zapíše do análov moderných japonských dejín. V tento deň sa v celej krajine zišli na sérii pandemických zhromaždení desaťtisíce občanov.

Protesty sa sústredili na narastajúcu opozíciu voči Pandemickej zmluve Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Eskalujúce strašenie „infekčnými chorobami“ a „verejným zdravím“ sa stali účinnými nástrojmi na bezprecedentný tlak vlád na to, čo mnohí vnímajú ako „spoločnosť totalitného dohľadu“.

Od rušných ulíc mesta Ikebukuro až po zhromaždenia v Centrálnom parku mesta Higashi-Ikebukuro, už samotná miera účasti veľa vypovedá.

Organizátori sa zamerali na monumentálnu účasť 100 000 demonštrantov a požadujú odpovede na kľúčové otázky, ako je napríklad prudký nárast nadmerných úmrtí a nedostatok transparentnosti v súvislosti s nepriaznivými účinkami po covidovom očkovaní.

Protest nebol len proti hroziacemu zavedeniu povinného očkovania, ale aj proti vnímanému presahu zdravotníckych úradov a ich väzbám na svetovú farmáciu, čo odzrkadľuje skľučujúci pocit zo zbavenia slobôd a obmedzenia volebného práva medzi obyvateľstvom.

Demonštranti kritizovali nedostatok vysvetlení pre prudký nárast nadmerných úmrtí a požadovali zodpovednosť a objasnenie obetí súvisiacich s očkovaním.

Významní rečníci, vrátane profesora Masayasu Inoueho a výskumníka modernej histórie Chikatsu Hayashiho, predniesli presvedčivé prejavy pred demonštrantmi, ktoré odhalili znepokojujúcu dynamiku medzi globálnymi zdravotníckymi autoritami a farmaceutickými agendami.

Profesor Inoue zdôraznil trend, že naše zdravie sa stáva zbraňou v tom, čo nazval „treťou svetovou vojnou, v ktorej sa bojuje informáciami“.

Vyzval ľudí, aby sa postavili proti aplikovaniu genetických vakcín do svojich tiel, čím naznačil, že značná časť financovania WHO pochádza od farmaceutických gigantov a súkromných záujmov, ako je Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov.

Táto výzva je súčasťou japonského „Posolstva svetu“, ktoré pred niekoľkými dňami predniesol profesor Inoue.

Príhovor výskumníka modernej histórie profesora Chikatsu Hayashiho bol zasa výzvou na protest proti temným silám globálneho totalitarizmu. Proaktívny postoj proti týmto silám symbolicky označil ako snahu o „zastavenie tretej atómovej bomby našimi rukami“.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Jeho dojímavý prejav zvýraznil vznikajúce národné hnutie, ktoré stojí nielen proti Pandemickej zmluve WHO, ale aj proti základným štruktúram, ktoré ohrozujú suverenitu Japonska a blahobyt jeho občanov.

Deň 13. apríl 2024 znamenal nielen protest proti Pandemickej zmluve, ale aj postoj proti budúcnosti, kde sa zdravie stane pákou kontroly a dohľadu štátu nad obyvateľmi.

Masívna účasť na protestoch predstavuje kritický moment v občianskej angažovanosti Japonska. Vyjadruje aj túžbu jeho obyvateľov po autonómii, transparentnosti a prehodnotení globálnej správy zdravia, ktorá rezonuje aj za jeho hranicami.

Japonsko dnes stojí v popredí odporu proti globalistom. Kladie otázky, spochybňuje oficiálne naratívy a zasadzuje sa o takú budúcnosť, kde zdravotná politika rešpektuje národnú suverenitu a individuálne práva občanov.

Tu si môžete pozrieť video z jedného protestu proti Pandemickej zmluve WHO, ktorý minulý týždeň prebehol v Japonsku:

Jedna z protestujúcich na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) napíasala:

„Popevky z prednej skupiny boli ďaleko! Nebol tam megafón, tak som kričala len vlastným hlasom! Priatelia, ide o najväčšiu demonštráciu v japonskej histórii. Nezahrávajte sa so mnou! Nepodceňujte Japoncov!“

Stop Candida

Autor: Patricia Harrityová, Zdroj: expose-news.com, Spravoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. The Louisiana Senate has passed legislation making the state independent from directives and mandates that originate from international institutions, including the World Health Organization (WHO), United Nations (UN), and World Economic Forum (WEF).
  https://scnr.com/article/louisiana-senate-passes-bill-affirming-independence-from-who-un-wef_33c81824f1c811ee9c930242ac1c0002

  https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/slovaci-radikalne-odmietaju-zmluvu-s-who
  ——————
  Inak v pozadí tejto zmluvy má byť údajne financovanie WHO 2% HDP /detto OSN, WEF/ – niečo ako financovanie NATO, takže ide aj o prachy pre týchto parazitov – a tí zase budú mať čím korumpovať vlády a politikov.

  Lajnová chce viac peňazí na zbrojenie. Ako ministerka obrany zdecimovala nemeckú armádu, takže expertka.
  https://www.cas.sk/clanok/2918431/europa-sa-musi-prebudit-von-der-leyenova-prisla-s-vyzvou-ktora-vas-zdvihne-zo-stolicky/

 2. 2024-04-17 – 2/2 Tavistockův institut: Sociální inženýři a masová média. 📺 Šoky a krize pro vykořenění populace
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-04-17-2-2-tavistockuv-institut-socialni-inzenyri-a-masova-media-%f0%9f%93%ba-soky-a-krize-pro-vykoreneni-populace-%f0%9f%a7%90/

  • https://www.rifetherapies.com/full-body-healing-frequency-dna-stimulation-repair-cell-regeneration/
   ———————
   Nie celkom príjemný zvuk – 15 min.
   Tie meditačné techniky pri meditačnej hudbe vyžadujú vyradiť myseľ, ktorá keď je programovaná starosťami a stresom, strachom, tak sa vyraďuje ťažko, lebo obrazy. A už vôbec by somj nepoužíval tie techniky, ktorými nami manipuluje nejaký ľudský hlas. Odprogramovanie strachov vyžaduje pevné ego, určitú dávku drzosti a odporu, vieru v seba.

   Na ten zvuk sa treba sústrediť – hoci je nepríjemný a potom je to bez obrazov. Dosť mi pripomína cvakavý zvuk delfínov.

   • No, mne to znie ako keď mi preteká nadržka na wc 😁

   • Ale je fakt, že som si to vypočula do konca ( potíšku- nevedela som pridať hlas), a pomohlo. Po dlhej dobe som sa cítila, akoby ma prešiel traktor a zvažovala som tabletku ( čo bežne nerobím). A do 15 min. sa mi začalo uľavovať. Ďakujem Maroš! Aj Oľge

  • Človek by sa pri relaxácii nikdy nemal „stratiť – rozplynúť – zabudnúť na seba“ pretože sa tak odovzdáva do rúk kadekomu. Relaxácia s meditáciou – čím sa ide hlbšie v meditácii tým väčšie škody v energopoliach človeka.
   Jediná nefalšovaná hudba, ktorá neublíži človeku je napríklad spev vtákov alebo šum mora… jednoducho zvuky – hlas prírody.

   • Marek Košice

    „Jediná nefalšovaná hudba, ktorá neublíži človeku je napríklad spev vtákov alebo šum mora… jednoducho zvuky – hlas prírody.“…. Dobre ti drbká, Achnaton…. To fakt ÚPLNE VŠADE vidíš sprisahanie proti človeku? …
    Existuje hudba lahodných tónov (romantická klasická hudba, romantická moderná klasická hudba), lahodné tóny ethno klasickej hudby, atď, atp…. Krásne popové slaďáky, duety…. Ty tu ideš tvrdiť, že ublížia človeku? …Daj sa liečiť…

    Ja ti niečo poviem…Ublíži ti posteľ, vankúš, paplón…aj keď sú tej najvyššej kvality… Spi len na trávniku alebo na lúke, v lese pod stromom… Inak ti bude ublížené… Či to platí len na zvuky, a nie na spálňu? 😀 😀 😀

    • Achnaton má pravdu.Nevíš kdo ty meditační hudby skládá a zda tam nedá něco podprahového.Nikdy nevíš na co se napojíš .A takové hromadné meditace-pryč od nich !

     • Pohoda, presne tak – ani nevieme kto to všetko skladá. A naviac keď ich je napríklad na YouTube stovky a niektoré majú tri či aj jedenásť hodín v kuse – tak to si musel dať niekto „poriadnu“ prácu keď zložil také dlhé dielo.
      Poslednú dobu sa ukazuje, že je namieste byť neustále v strehu a neodovzdávať sa v celosti ničomu, v čom sme doteraz nenašli stokrát a v obmenách potvrdenú pravdu – teda tú, ktorá vždy zostane rovnaká.

     • Objektívne

      Existujú liečebné obrazy na ktoré, keď sa človek pozerá – vylieči sa. Nie je to pre každého, tak ako meditačná hudba.
      https://www.martinus.sk/226743-kniha-lecebnych-obrazu/kniha

     • Marek Košice

      Pohoda : človeče, nevieš čítať? Achnaton napísal toto : „Jediná nefalšovaná hudba, ktorá neublíži človeku je napríklad spev vtákov alebo šum mora… “ ….KDE je tam napísané, že myslel LEN meditačnú hudbu? …. Nikde. Vyjadril sa jasne.

    • Človek nieje tvor dokonalý a preto nedokáže vytvoriť hudobné dielo, ktorému by sa druhý mohol bezvýhradne oddať a prijímať ho vcelku so všetkými jeho energiami s istotou, že prijíma len to čisté. Hlas – zvuky prírody sú dokonalým dielom, pri počúvaní ktorého človek môže úplne vypnúť svoje „bezpečnostné systémy“.
     Toto mi potvrdil aj jeden významý český liečiteľ, ktorý časom opustil svet hudby vrátane duchovnej hudby a ak chce relaxovať a nájsť pomoc pre rovnováhu a kľud v sebe tak chodí počúvať prírodu – jej hlas. Väčšinou chodí do lesa kde je tých zvukov najviac a kde má kľud.
     Samozrejme, že existuje mnoho krásnych hudobných diel ale človek by sa im nemal úplne vnútorne otvoriť pretože nevychadzajú z neho – sú cudzie, niesú mu vlastné aj keď mu občas tečú slzy z dojmov pri počúvaní krásnej po tvári – a naviac to nieje o získavaní kľudu vo vnútri. Je to skôr ako duševné vybudenie keď človek navštívi nejakú krásnu cudziu krajinu – zažíva tak mnoho, hltá krásu cudzej krajiny, vníma tamojších ľudí ale to mu nedáva silu a ani kľud do ďalších dní.
     Zvuk ktorý prichádza by mal človeka spájať do sebou samým. Keď to poviem nepekne – tá „tutovka – hudba“ ktorá človeku nijako neublíži a zblíži ho so sebou je zvuk prírody. Je to podobné ako keď sa človek zameria čisto na svoj vlastný dych – po chvíli je spojený sám do sebou.

     • Marek Košice

      Achnaton, človeče, UZEMNI SA……… Si v totálnej nerovnováhe medzi „hore“ a „dole“…… Robíš zo seba „izbovú kvetinku“, ktorú keď ofúkne vetrík, tak sa z toho zbiera mesiac… Buď trochu mužnejší. A to ti píšem ja, „polomužný“ muž, z polovice chlapča, z polovice muž. Ty si chlapec celý…

   • Každeho by si chcel dat liečit aj ked píše dobre ja by som na to lieenie poslala teba aj ked si na tom v celku dost dobre až na tie humoresky s tym orgazmom ale každí sme náky netreba sa hned ponosovat a urážat Marečku°° BUĎFIT

    • Marek Košice

     Aké humoresky s orgazmom, Boža? PRIZNAJ TO : Keby si už nemohla orgazmovať, nevedela by si čo si počať. A práve PRETO moje príspevky o orgazmoch nazývaš „humoresky“… LEBO SI ORGAZMAMI ZOTROČENÁ…. A každý kto je zotročený vecou, ktorá NIE JE NUTNÁ K ŽIVOTU (ja som bez orgazmu 20 mesiacov a nikdy som nemal viac energie a pravdepodobne som v najlepšej fyzickej forme v akej som kedy bol), ani k duchovnému rastu (orgazmus je ANTIduchovný), ten už od základov musí byť otrokom. Môže odolávať nariadeniam, atď, ale nevie odolávať Satanovi, ktorý ho „donúti“ vyskratovať BOŽSKÚ sexuálnu & duchovnú energiu orgazmami.

     • Ježíišii Kriste ty si neobyčajne zvláštny Marek muži sú na orgazmus vyslovene nasadený za ženami idú vlastne iba preto lebo im chýba a ty si proti orgazmu to je predsa najlepšía čast z pomeru muža a ženy ja sa tešm ked muž pri sexe orgazmuje v tedy ctim jeho záchvejené ttelo a je aj mne ok bez toho by som mala hlavu v smútku že ie niečo s ním alebo so mnou sygnalizuje to nemoc °° alebo aj horšie…

     • opravujem tu hrubku signál

 3. Prípravy na tzv. pandémiuX a pokračovanie v depopulácií už vrcholia, všetko v súlade s poslednou témou Svetového ekonomického fóra v Davos, ktorou bolo „získanie“ dôvery ! A tak podprahové oblbovanie ovečiek už vidno v každom plátku mainstreamu! Koľkí im zase naletia? Koľkí sa zapredajú?
  https://www.topky.sk/cl/13/2737845/Vedcom-sa-podarilo-vytvorit–zazracnu-vakcinu—Dokaze-ochranit-pred-akymkolvek-virusom–takto-funguje

  • Marek Košice

   Maroš (viem, že to písal Draslík, ale pýtam sa Maroša v tomto príspevku), stále považuješ za dobrý nápad rozmnožovať sa tu? Chceš mi stále vyčítať, že nechcem do tohto sveta priniesť dieťa? Čo by som to bol za kkta, keby som napr. teraz šiel s partnerkou (keby som ju mal) plodiť dieťa, ktoré by sa narodilo do novej plandémie a pri narodení by mu pichli nejaký transhumanistickú „vakcínu“??? ….
   Či už začínaš chápať, že do tohto pekla sa neplatí priviesť nový život?……
   Pretože z takého „nového“ dieťaťa sa stane buď totálna ovca podporujúca „NWO“ so všetkými tými svinstvami, alebo v prípade že bude mať rodičov so zdravým rozumom to dieťa bude NEŠŤASTNÉ, pretože mu „takmer nikto z okolia nebude rozumieť“, a v škôlke, škole, v kamarátstkom kolektíve, atď… bude označované za „konšpiračného teoretika“, učiteľkami/učiteľmi v škole bude odmietané pre svoje názory, možno si dokonca predvolajú rodičov….Na základnej škole (ak nie skôr) ho budú učiť zvrátenú sexuálnu výchovu, vytvárať v ňom CHAOS ohľadom jeho pohlavia, atď……….. STOJÍ TO ZA TO??? JEDNOZNAČNE NIE!!!!!!!

   Navyše duša uväznená v tele sa má v podstate ZLE (lebo je kopa vecí, ktoré človek MUSÍ robiť tu na Zemi, či chce alebo nie), na rozdiel od duše, ktorá do tela nevstúpila….
   TAK O ČOM SA BAVÍME???????????? …………… Tu na Zemi to nie je ŽIADNA „škola pre dušu“…………. TO JE LEN ROMANTICKÁ TEÓRIA, ktorá má odviesť od pravdy. Koho čo naučí starnutie tela so všetkými neduhmi, sexuálna nekompatibilita medzi ženami a mužmi (minimálne čo sa orgazmu týka), zabíjanie nevinných ľudí, unášanie nevidnných detí, satanistické rituály s obeťami, znásilňovanie detí a žien….. ??? NIČ……..

  • Draslík
   „Ak vytvoríme mutantný vírus, ktorý nedokáže produkovať proteín na potlačenie našej RNAi, môžeme vírus oslabiť. Môže sa replikovať na určitú úroveň, ale potom prehrá boj s odpoveďou hostiteľskej RNAi. Takto oslabený vírus môže byť použitý ako vakcína na posilnenie nášho imunitného systému RNAi.“
   „Ďalej experti vysvetlili, že aj novonarodené myši produkujú malé molekuly RNAi, a preto ich vakcína tiež chránila. „Vírusy môžu zmutovať v oblastiach, na ktoré sa necielia tradičné vakcíny. Zameriavame sa však na celý ich genóm s tisíckami malých RNA. Tomuto nemôžu uniknúť,“

   Takže dedičné vakcíny? Snáď dedične pozmenená DNA!
   „Ak vytvoríme mutantný vírus, ktorý nedokáže produkovať proteín na potlačenie našej RNAi“ – tak dokážete vyrobiť biologickú zbraň. Ups! Ono nám to zmutovalo!

   • „Na Slovensku máme teda aplikovaný marxizmus už zaokrúhlených 100 rokov. Má čo oslavovať. Nepochybne za tie roky stihol mnoho. Vraždil, kradol, ničil Cirkev a náboženstvo, kolektivizoval, bojoval proti slovenskému nacionalizmu (buržoáznemu aj klérofašistickému) a predovšetkým vychovával.Po svojej organizovanej transformácii na ľavicový liberalizmus a neomarxizmus v roku 1989 nám tu zanechal množstvo vycvičených neomarxistov, komunistických pohrobkov, detí zaslúžilých funkcionárov a mladých „slniečkárov“. Tí nás zásobujú politikmi, úradníkmi, mimovládnymi aktivistami a pomaly, nekrvavo, ale o to účinnejšie pracujú na „kultúrnej revolúcii“, na neomarxistickej premene spoločnosti. Šikanujú nás, hovoria nám o tom, čo je a čo nie je normálne, učia nás politickej korektnosti a začínajú prenasledovať všetkých, čo sa vzoprú ich patologickým, ľavicovo-liberálnym ideovým konštrukciám. Revolúcia je tu s nami už 100 rokov. Ideológia sa nemení, len metódy a nástroje. Červený teror sa len premenil na dúhový.“
    http://christianitas.sk/drancovanie-slovenska-madarskymi-bolsevikmi/

    • holistický prístup

     Maroš,

     citujem:
     „… ničil Cirkev a náboženstvo …“

     Cirkev a náboženstvo bolo silne podporované aj v časoch tzv. „socializmu“ – všetci tí „farári“ a ich „šéfovia“ v šarlátovom, fialovom, … boli financovaní národom – boli to síce vatikánisti (dosadzovaní a súdení len a len Vatikánom!), ale platení zo „štátnej pokladne. Aby toho nebolo málo, tak všetky „ich nehnuteľnosti“ boli spravované a financované „štátom“ – ako jediní mali dokonca „štátom“ financovaných sluhov a otrokov (kostolníci, gazdiné, …); „vysoká škola pre farárov – liaheň satanistov“ financovaná „štátom“ – a to by si sa divil, ako tam boli tí satanoví služobníci živení, odievaní do západných značiek, … – a to som len na začiatku.

     Len veľmi krátke obdobie bolo také, že výučba v školách bola bez „modlitieb“ … ale dobrovoľne „vyučoval“ farár v škole …

     Prečítaj si panflet s menom „Ústava SR“ – žiaden „sekularizmus“! … ale … na „Cyrilo-Metodských“ zločincoch v sutanách!

     • A mínus 5 bukiev!

      Zachytil som info, že globalisti chystajú tzv. globálnu basic english – čo nie je to isté, čo bad english – „Masa Bob“ – ale sofistikovaná zredukovaná angličtina s 850 slovami, ktorá by mala umožniť každému nie angličanovi a neskôr každému – pochopiť hlavné myšlienky a príkazy globalistov – niečo ako angličtina pre psa /pes údajne rozpozná kódy minimálne 1000 slov – čo je inak v signálnej sústave na úrovni akváriovej rybičky. Kedysi som sa tomu venoval – jeden z YMCA – Číňan – kodyfikoval – zjednodušil čínštinu – aby bola prístupná aj jednoduchým ľuďom – odbočím – čínsky vzdelanec, filozof ovládal 20 tisíc znakov, vyšší úradník, lekár cca 6 tisíc znakov, a pre dorozumenie sa s plebsom – s vojakmi – 2 tisíc znakov.

      Výsledkom tejto „modernej“ kodifikácie čínštiny bolo – že väčšina obyvateľstva bola potom natoľko gramotná, že vedeli čítať z Maových červených knižiek!

      Teraz ho neviem vyhľadať – bolo to okolo roku 1930 – absolvent Yale – čo je liaheň slobodomurárov. Takže nám to urobili jezuitskí agenti Cyril a Metod pred viac ako tisíc rokmi. Zoberieš slová – zoberieš obrazotvornosť! Zoberieš tvorivosť. Debilizuješ! Preto si myslím, že univerzálne slovo v slovenčine je „oné“! To nám nezoberú! A s tým si ku.va vystačíme! Plus borovička.

     • Každý farár v škole mal vždy pravdu v jednej veci – to sa mu nedalo nijako uprieť nech bol akýkoľvek a to, že dobrí ľudia pôjdu nakoniec do neba a zlí do pekla – to je univerzálna PRAVDA. Toho sa mohol držať každý pretože ak má človek v hlave aspoň trocha poriadok tak mu musí byť jasné, že s Pánom Bohom nevybabre. Lenže nie s tým vatikánskym – podsuvaným ale s tým, ktorý stvoril celý vesmír a všetko nad ním. Navzdory zlovolným myšlienka na Najvyššieho a na Jeho vôľu prežívala u ľudí kedykoľvek ale jej prítomnosť v časti spoločnosti bola neakceptovateľná – ale u koho? A tu je to podstatné – tu už netreba hľadať izmy, lóže či bežných ľudí ale bola a je neakceptovateľná len pre odrodilcov od Života – od tých ktorí sa zaujímajú o všetko možné ale nie o to podstatné – teda o to čo od nich Boh – Stvoriteľ požaduje. A nemyslím toho podsunuteho „boha“ z Vatikánu ako egregor ale toho skutočného. Kto sa potom oddáva satanizmu? No predsa každý kto hádže z nevedomosti alebo iného dôvodu vidly do uskutočňovania Božieho Zámeru na Zemi. Ale teraz naozaj nemyslím do zámeru nejakého podsunuteho boha – egregoru ale do Zámeru toho pravého, ktorého žiaden ľudský mozog nieje schopný obsiahnuť.

     • holistický prístup

      Achnaton,

      žiaden „boh“ ani „BOH“ nikdy nedokázal stvoriť VES-MIR. Bohovia sú len a len v rámci „našej“ HRY.

     • holistický prístup

      Maroš,

      všade, kde tí v sutanách „prišli“, len vraždili, lúpili, ničili, privlastňovali si, … ničili všetko – najmä písomníctvo, reč, kultúru, … – minulosť a stále v tom pokračujú. Sleduj, pred kým pokľakne aj nový dosadený prihorúci zelený pele – sleduj, pred kým všetci kľačia, …

  • Veď Juraj Štubniak pár dní nazad na Infovojne na plnú hubu povedal, že potrebujeme vytvoriť silné uskupenie štátov proti Bruselskému kreténizmu a malo by to byť niečo ako Rakúsko – Uhorsko (Globalistický projekt medzimorie). Takže zasa ide protiruský projekt. J. Štubniak a aj celá Infovojna je podľa toho ako sa sami vyjadrujú protiamerická/protibruselská ale v skutočnosti je maximálne protiruská pretože v reláciách neustále útočia na to na čom sa Rusko obnovuje – na ruský boľševizmus. A čo viac – neustále ho hádžu spolu do jedného vreca s trockistickou háveďou – s ich zločinom v záujme západného sionpáníčka. Drzosť im veru nechýba! Nikdy Ruskému národu nepriznali žiadne zásluhy ale neustále doňho kopú …a kopú tiež do ZSSR, J.V.Stalina, socializmu.. Naša vláda je skôr Globalistická – pracujúca viac-menej pre protiruský projekt Intermárium a je tak tlačená do „hýbania“ s Benešovými dekrétmi.

   • V poslednej dobe sme čoraz častejšie svedkami až hanebných útokov na adresu Rusov. Na Slovensku je hanobenie národa trestným činom. Lenže tí, ktorí teraz beztrestne hanobia Rusov, akoby boli pod ochranou nejakej nevideľnej politickej moci. Neustála paľba nenávisti a šírenie demagógie pochádza dnes najmä z úst poslancov PS a SAS. Žiaľ aj z úst mnohých našich europoslancov. Je až neuveriteľné, akej prízemnosti sú v mene rusofóbnej propagandy schopní.

    • Je to tak. A dobre je vidieť aj to, že to progresívne živly nemajú z vlastnej hlavy ale sú tým od niekoho riadne naočkovaní. Tí ktorí sú najmladší a najblbší – s tých tá protiruská propaganda padá ako zabalené magi v kockách ale tí čo sú už vekovo starší tí už pracujú ináč protirusky, tak nejako delikátnejšie. No a potom tí čo už majú skutočný nadhľad ako väčšinou ľuďmi nepovšimnutá šedá eminencia J.Čarnogurský – tí dokonca pôsobia akokeby Rusko a jeho dejiny podporovali a zdvíhali prst proti západu a liberalizmu ale v skutočnosti Rusko nenávidia zo všetkých najviac.
     Ja dnešnú vládu nehádžem do koša a viem, že na inú proste dnes jednoducho nemáme a je to najlepšia varianta za daných podmienok ale do akej miery bola zohľadnená vôľa obyvateľov SR zo strany Nadnárodného riadenia/Globalistov pri jej skladaní – tak to si radšej nechcem tipovať.

     • https://www.youtube.com › watch?v=l0vK_lip3pg
      Šokujúce svedectvo o zločinoch Čarnogurského – YouTube
      Osobná výpoveď žijúceho svedka p.Ondrejka z Trenčína
      ———-
      Myslené starého Čarnogurského.

      https://www.facebook.com › zidianaslovensku › posts › činnosť-pavla-čarnogurského-počas-ii-svetovej-vojny-je-všeobecne-známa-známy-je- › 2770965773176781
      Činnosť Pavla Čarnogurského počas II…. – Židia na Slovensku
      Činnosť Pavla Čarnogurského počas II. svetovej vojny je všeobecne známa. Známy je aj jeho výrok na Slovenskom sneme vo februári 1939: „Odstránili sme v prvom rade 126 židovských učiteľov, ktorí už v…

      https://domov.sme.sk › c › 1095314 › na-stretnuti-s-papezom-mal-carnogursky-kostym-radu-nemeckych-rytierov.html
      Na stretnutí s pápežom mal Čarnogurský kostým Rádu nemeckých rytierov
      Trnava 11. septembra (TASR) – Na modlitebnom stretnutí v trnavskej Katedrále Sv. Jána Krstiteľa, ktoré osobne viedol pápež Ján Pavol II., sa medzi veriacimi objavil aj bývalý minister spravodlivosti a šéf KDH Ján Čarnogurský v kostýme Rádu nemeckých rytierov.
      ———–
      Tam kde nešlo šíriť rímske kresťanstvo slovom – šírilo sa mečom. U severných pobaltských Slovanov.

      https://tvnoviny.sk › domace › clanok › 41366-jan-carnogursky-vstupil-do-radu-sv-juraja-odfotil-sa-v-rytierskom-plasti
      Ján Čarnogurský vstúpil do Rádu sv. Juraja. Odfotil sa v rytierskom …
      Bývalý predseda KDH a neúspešný kandidát na prezidenta SR Ján Čarnogurský sa na sociálnej sieti pochválil, že vstúpil do Rádu sv. Juraja. Podľa jeho slov mu spolok eticky vyhovuje a má rád dodržiavanie tradícií z rovnakého priestoru. „V jednu slnečnú sobotu sme sa zhromaždili v Miláne, bolo
      ———————–
      Existuje info – neviem už dohľadať, že Čarnogurskí sem údajne prišli ako židia z ukrajinského Halíča zo SSSR pred WW2 cez Poľsko, a v spočiatku v pohraničí vyvíjali protislovenskú činnosť. Tiež existuje klebeta, že J.Č. je údajne Husákov syn.

     • hľadač pravdy

      Maroš,

      k tým info, čo už nevieš dohľadať – prečítaj si text na stranách 15-16 tohto dokumentu:
      https://www.necenzurovane.net/pdf/vino.pdf
      a k tomu ešte aj odstavec na str.146 hore v tejto knihe:
      https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

  • On je už dávno vyfarbený ako vajce z vandrovky už mu to aj miestami šišorí v tej jeho hranatej gebuly debko

 4. Nový zákon umožní Němcům po dovršení 14 let jednou ročně změnit pohlaví

  https://aktax.cz/novy-zakon-umozni-nemcum-po-dovrseni-14-let-jednou-rocne-zmenit-pohlavi/

  • Marek Košice

   To mi znie divne….Veď doteraz je v Nemecku ILEGÁLNA interrupcia… V tom prípade je Nemecko snáď jedina krajina na svete, kde je ilegálna interrupcia, ale zároveň je tam možné meniť svoje pohlavie ešte v pubertálnom nedospelom veku……
   ZLATÍ SLOVANIA (síce s chybami), j*bnutí angláni, germáni……..

 5. Celkom zaujímavý články súvisiace s B.D.

  Benešovy dekrety jsou obranným valem české a slovenské státnosti. Výzva lidem.

  https://kob-forum.eu/2023/10/29/benesovy-dekrety-jsou-obrannym-valem-ceske-a-slovenske-statnosti-vyzva-lidem/

  Ďalšie články súvisiace s BD (všetko na KOB fóre)

  „O Liechtensteinech a dekretech nelze stále dezinformovat“

  https://kob-forum.eu/2023/12/20/o-liechtensteinech-a-dekretech-nelze-stale-dezinformovat/
  _______________________________________________

  „Zle, matičko, zle! Prezident Lichtenštejny zve!“

  https://kob-forum.eu/2023/11/15/zle-maticko-zle-prezident-lichtenstejny-zve/
  _______________________________________________

  „Poválečné konfiskace majetku nepřátel provádělo mnoho zemí. Co možná nevíte o Benešových dekretech“

  https://kob-forum.eu/2023/11/07/povalecne-konfiskace-majetku-nepratel-provadelo-mnoho-zemi-co-mozna-nevite-o-benesovych-dekretech/
  _______________________________________________

  „Před 10 lety silný odpor a dnes…?“

  https://kob-forum.eu/2023/10/14/pred-10-lety-silny-odpor-a-dnes/

 6. Objektívne

  Zaujímavosti čo sa chystá pre nulové emisie CO2 do roku 2050.
  Vypracované je to pre Spojené kráľovstvo.

  – Letecká doprava bude uzemnená, nikto nikam lietať nebude…
  – Výstavba nových budov nebude povolená…
  – Verejnosť bude povinná prestať robiť čokoľvek, čo spôsobuje emisie bez ohľadu na zdroj energie…
  – jahňacie a hovädzie mäso bude vyradené…

  a mnoho ďaľšieho

  https://prepareforchange.net/2024/04/17/all-uk-airports-will-close-by-2029-beef-and-lamb-will-be-banned-for-human-consumption-to-meet-climate-scam-targets-according-to-uk-gov-report/

  Prečo do roku 2050? Zamyslel sa nad tým niekto?
  Prečo je rok 2050 tak extrémne dôležitý a prečo by to nemohli natiahnuť napríklad na rok 2070, alebo na rok 3100?

  • Marek Košice

   Objektívne : Prečo 2050? Lebo je to záver polovice 21. storočia….Nič iné za tým nehľadaj… A prečo nie 3100? … Lebo dovtedy bude X „resetov sveta“….

   A prečo výstavba nových budov nebude povolená (ak sa tak naozaj stane)? …Načo by bola, keď tu dovtedy bude možno polovica ľudstva, ak nie menej? 4 miliardy alebo menej… Komu by slúžili nové budovy?

   • MzK – nedochádza ti, že s genocídou prebieha súčasne nenápadná deindustrializácia a deurbanizácia. Výnimkou majú byť 15-minútové mestá, kam natlačia ten zbytok po likvidácii vidieka. Zakážu ti bývať v nezateplenom dome – napr. Lebo zákon lebo zákon ku.va! Čomu nerozumieš – nenormálnosti?! Že psychopati ovládnu spoločnosť! Ale veď ju už ovládajú. Lebo sa všetci sa čudujú namiesto toho, aby im podrezali krky! Lebo podrezať krk niekomu, kto ma ohrozuje – je nenormálnejšie?! Ale však už sme dezoláti, tak sa nemáme s čím srať! MOR HO!!!

  • holistický prístup

   Súvisí to s rokom, ktorý dnes označujeme za rok 2046.

Pridajte komentár

*