Svetová zdravotnícka organizácia najíma celebrity na tlačenie COVID-19 propagandy


Print Friendly, PDF & Email

Svetová zdravotnícka organizácia najíma celebrity na tlačenie COVID-19 propagandy

V zúfalej snahe zachrániť svoju pošramotenú reputáciu sa Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) dala dokopy s poprednou firmou pre vzťahy s verejnosťou, aby jej získala celebrity na masové presadzovanie WHO schválenej koronavírusovej (COVID-19) propagandy.

Už 1. mája podpísala WHO kontrakt za 135 000 dolárov so spoločnosťou Hill + Knowlton Strategies na vyhľadávanie celebritných influencerov. Tí majú presviedčať skeptikov, že WHO a Organizácia spojených národov ako celok sú stále istým spôsobom relevantné a dôveryhodné.

Hľadajú sa influenceri (vplyvné osobnosti na sociálnych sieťach)

Podľa dokumentov zaprotokolovaných nedávno americkým Ministerstvom spravodlivosti, vyhľadáva WHO konkrétne celebrity, ktoré majú na sociálnych sieťach viac než milión sledovateľov, keďže tieto typy influencerov budú mať najväčší dosah, a to najmä medzi mladými ľuďmi.

Proti Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO) a mediálnemu pokrytiu sa objavovala kritika a tvrdenia, ktoré by mohli podkopávať WHO ako zdroj dôveryhodných a dôležitých informácií v globálnych otázkach verejného zdravia,“ napísala vo vyhlásení táto PR firma.

Dodala, že cieľom je „zaistiť dôveru v to, čo radí WHO a to, aby sa dodržiavali smernice o verejnej zdravotnej starostlivosti“ v tom zmysle, ako ľudia reagujú na „plandémiu“ wuchanského koronavírusu (COVID-19).

Okrem vyhľadávania veľmi sledovaných influencerov má firma Hill + Knowlton záujem aj o vyhľadávanie takzvaných „mikroinfluencerov“ s malými, okrajovejšími sledovaniami a tiež „zdravotných expertov“, ktorí by sa mohli objaviť v spravodajských programoch ako „autority“ na danú tému.

Dokumenty, získané Ministerstvom spravodlivosti naznačujú, že práca firmy Hill + Knowlton mala prebiehať do 15. júna, s možnosťou budúcich konzultácií – čo znamená, že ak uvidíte nejaké ďalšie celebrity, ospevujúce reakciu WHO na „plandémiu“, ide zrejme o prácu firmy Hill + Knowlton.

Mimochodom, PR agentúra Hill + Knowlton je tá istá agentúra, ktorá v roku 1991 rozšírila neskôr vyvrátené hoaxy o tom, ako irackí vojaci po napadnutí Kuvajtu údajne vyhadzovali v nemocniciach novorodencov z inkubátorov.

Takže teraz už vieme, akú spoločnosť vyhľadáva Svetová zdravotnícka organizácia!

„Zostaň doma“ – aj to bolo len platené PR

Spomínate si na youtubovú udalosť „Jeden svet: Doma spolu“? Celé to bol produkt PR propagandy.

V tejto propagandistickej udalosti „Jeden svet. Doma spolu“, uvádzanej v apríli na YouTube organizáciami Global Citizen a WHO, sa objavil celý rad celebritných osobností.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Boli tam mená ako Lady Gaga, Taylor Swift, Elton John a hostia neskorého večera Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel a Stephen Colbert.

V posledných dňoch však WHO dostala silný úder, keď americký prezident Trump zastavil všetko americké financovanie OSN, po ktorom začiatkom júla nasledovalo úplné stiahnutie sa USA z WHO.

Ide o veľký vývoj, keďže USA boli dlho najväčším prispievateľom WHO, dávajúc organizácii každý jeden rok viac než 500 miliónov dolárov z fondov daňových poplatníkov.

Toto všetko očividne vrhá zlý obraz na WHO, nehovoriac o fakte, že práve prišla o významnú časť svojho každoročného príjmu na prevádzku.

V dôsledku toho hľadá WHO každú cestu, ako vyslať svoj odkaz, vrátane pokračujúceho platenia veľkých súm peňazí celebritným bábkam za chrlenie nekonečnej „plandemickej“ propagandy.

Kto v Hollywoode je na predaj?

„Všetci!“ napísal jeden komentátor Breitbart News.

Ďalší komentátor uviedol: „Obzvlášť rozčuľujúce je vidieť, ako sa peniaze daňových poplatníkov USA nalievajú do WHO, ktorá si potom za naše peniaze platí hollywoodske osobnosti, aby nás kŕmili hlúposťami!

Potvrdzuje sa tak fakt, že daňoví poplatníci na celom svete po desaťročia odovzdávali prostredníctvom svojich vlád vlastné ťažko zarobené peniaze na propagandu, ktorá bola proti ich vlastným záujmom.

Ukazuje sa, že WHO je bábkou Číny a „filantropov“ typu Billa Gatesa, ktorý je momentálne, po stiahnutí sa USA, najväčším prispievateľom do rozpočtu Svetovej zdravotníckej organizácie.

To by aj by vysvetľovalo, prečo mala WHO taký nesporný záujem pokračovať v chrlení propagandy ohľadom nového koronavírusu (COVID-19).

Stop Candida

Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vrcholom propagandy bola Angelina Jolie so screeningom na predispozíciu rakoviny prsníkov.

  • A preto keď máte genetickú predispozíciu rakoviny prsníkov, treba si ich dať preventívne odoperovať. CHORÉ, CHORÉ, CHORÉ, … DESAŤ NA DEVIATU CHORÉ!!!!!!!!

   • Však o nič zodpovednejšie naši lekári po celý čas nepristupovali ani k liečbe zápalu mandlí detičiek: Jednoducho im ich vyoperovali! A tak, pochopiteľne, nemohol viac vzniknúť zápal týchto prepotrebných Nositeľov T-lymfocytov, keďže už – vďaka skalpelu – neboli… No a keďže sa nekompromisne odstránil iba Dôsledok stále sa vracajúceho ochorenia – namiesto Príčiny, potom sa rodičia mohli tešiť už jedine zo zápalu priedušiek či pľúc svojich ratolestí.
    Analogicky – ak navštívime lekára z dôvodu encefalitídy, vyreže nám mozog??

 2. Celá táto PR sa prevalí cez You Tube – to si píšte! Je to dcérska spoločnosť GOOGLE – teda Billa Gatesa. Riaditeľka YT ešte na jar avizovala, že budú mazať všetky príspevky, ktoré budú spochybňovať oficiálne tvrdenia o Covid 19 a vakcinácii.

  135 tisíc dolárov – to je tak kontrakt pre jednotlivca. Takže ma zaujíma pridružená motivácia pre týchto exhibicionistov – sláva, pozornosť verejnosti.
  Otázka – v akom formáte sa to tam dostane – podľa mňa hlavne ako reklama, a nie vlastné videá týchto prihoretých /influensa = horúčka/ kúpených. Otravná „rytmusovská“ reklama – bude vyliezať aj z chladničky. Za tú však bude inkasovať samotné You Tube. Čiže GOOGLE, čiže Gates. Oni si tak vlastne preperú vlastné peniaze od donorov-80% akcionárov WHO – ktorých prežitie a zisky budú závisieť od úspešnosti tejto propagandy. Lenže stačí dôrazné vystúpenie skutočných osobností stojacich za mocnosťami – a celé sa im to zrúti! Trump avizoval zrušenie WHO, Čína tuším tiež – mnohé africké krajiny už vystúpili z WHO.

  Som zvedavý, ako na tom budú participovať národné promo agentúry. He – a ako sa do toho vloží ten bastard Rytmus na ovplyvnenie svojich verných degešov – za nové rolexy s vodotryskom – jeden prúser už má za podporu šmejdov a ich finančnej pyramídy.

  „Raper Rytmus propagoval služby neznámej spoločnosti, ktoré mali priniesť ľuďom veľké zárobky. Skutočnosť je však úplne iná.“

  „Šamorínsku eseročku nedávno začal propagovať slovenský raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

  Známy spevák lákal ľudí na jednoduché a veľké zárobky. Aktuality.sk poukázali, že ide o spoločnosť World agency, ktorá je bez histórie a zároveň ponúka veľmi rizikové zhodnotenie peňazí na menovom trhu (FOREX) či kryptoburzách.

  Mladý investor prišiel s World agency po prvýkrát do kontaktu na Instagrame ešte v minulom roku.

  Vtedy služby tejto spoločnosti propagovala iná osoba, ktorá mala zásah na spomínanej sociálnej sieti.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/803846/ako-ludia-prerabaju-tisicky-eur-vo-firme-ktoru-propagoval-rytmus/

  Tu je – pre predstavu – analogicky celý budúci mechanizmus tejto propagácie WHO! Otázka – ako dlho im to vydrží? Mladí „nesmrteľní“ debili sa chcú zabávať – nie si vytvárať vzťahy so svojou zdravotnou poisťovňou či WHO. Čiže jedna vec je cieľový skupina a jej názoroví vodcovia, a druhá vec je jej psycho-sociálne zloženie a motivácie.

  “ Pred pár týždňami totiž Patrik Vrbovský propagoval „Rytmusovu finančnú akadémiu“. Ak ste si však mysleli, že spevák učil mladých ľudí, ako dobre zarobiť, ste na omyle.

  Išlo iba o kampaň banky, ktorá si Rytmusa zvolila za tvár produktu. „Kampaň spojená s Patrikom Vrbovským bola určená mladým klientom – študentom vo veku od pätnásť do dvadsaťšesť rokov a, ako sa ukázalo, vďaka výberu tejto online celebrity presne trafila cieľovú skupinu. Išlo o historicky najúspešnejšiu kampaň našej banky,“ priznala Smolková.
  Čítajte viac:

  Ekonóm Rytmus: Chce učiť ľudí zarábať, sám má dlh

  „Do akadémie sa zapojilo viac ako päťdesiattisíc študentov a stránka finančnej akadémie mala až dvadsaťštyri miliónov zobrazení,“ dodala hovorkyňa. Zaujímalo nás, prečo potom po pár dňoch kampane stiahli Rytmusove plagáty z pobočiek.“
  https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/zlakali-ho-peniaze-aj-nekomercny-robo-roth-je-bilbordoch

  Myslím, že to urobia klasicky šmejdovsky – ad „stránka finančnej akadémie mala až dvadsaťštyri miliónov zobrazení“ – že títo influenceri hlavne klamlivo-pod zámienkou navedú mladých na doteraz nezaujímavé stránky WHO, a to sa im dostane do podvedomia – a bohvie koľko podprahoviek do toho títo zločinci zakomponujú.

 3. Ďakujeme za ďalší potrebný článok z môjho obľúbeného webu naturalnews.com. Aj pán Dr. Mercola mal články ako išli milióny na túto propagáciu.
  Nedávno som bola v nákupnom centre. Tam som zobrala zdarma časopis Café (myslím, že tak sa volá) a tam jedna slovenská herečka (zabudla som meno, býva v Rakúsku pri hraniciach) tiež vyhlásila, že čaká na vakcínu proti Covidu.
  Toto je hnusné, že väčšina ľudí sa dá za peniaze kúpiť. Čítala som napr. že nový český minister zdravotníctva je prepojený na farmaceutickú firmu, čo bude dodávať vakcíny proti Covidu.
  Peniaze, peniaze…A nakoniec tu budeme mať NWO, povinnú vakcínu s mikročipom, depopulaciu a tých pár ľudí, čo tu ostane bude pod stálou kontrolou elity sveta.

 4. Na web stránke Dr Mercolu bolo presne napísané kto vytvoril Covid-19 ako išli na to miliónové, miliardové toky peňazí.
  Ja len naivne sa pýtam, prečo nepotrestajú ľudí čo toto celé vymysleli, previedli?
  Keď chudák od hladu ukradne v potravinách rožok, na ňom sa ihneď uplatňujú zákony.

 5. https://www.naturalnews.com/2020-09-22-second-astrazeneca-participant-neurological-condition-covid19-vaccination.html
  Dnešný článok z webu naturalnews.com znovu odhaľuje aké strašné vedľajšie účinky má vakcínu proti Covidu od AstraZeneca. A ešte používajú aj toto:
  AstraZeneca’s jab uses an untested monkey adenovirus formula.
  Rýchly preklad:
  Používajú neotestovanú opičiu adenovirus formuláciu.
  A pochopiteľne AstraZeneca si na tento jed vybavila imunitu. A ako viem nám Slovákom toto sa plánuje vpichnúť.

 6. Zrejme s tou po vzdelaní hladnejšou časťou generácia debilizácia až tak nemáva.


  ilustrační snímek

  ilustrační snímek | foto: Profimedia.cz

  Budoucí studentka Tereza nastupuje začátkem října do prvního ročníku na Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Celé léto věděla, že distanční výuka může znovu nastat. Vzhledem k přechodu do nového kolektivu ale doufala, že alespoň první týdny stráví na univerzitní půdě, ne zavřená u sebe v pokoji.

  Přesně to se ale stane. Pražský primátor Zdeněk Hřib totiž v pátek oznámil, že vysoké školy v hlavním městě přejdou na distanční výuku. A to ještě předtím, než semestr vůbec začal.
  Sdílíte pobouření studentů, že musejí na distanční výuku?
  celkem hlasů: 8647
  Ano
  4230
  Ne
  4223
  Je mi to jedno
  194

  „Jsem opravdu zmatená, vůbec netuším, jak to bude probíhat, škola nám zatím neposkytla žádné informace. Přednášky začínají příští týden a já netuším, co mám dělat,“ svěřila se Tereza, která si nepřála uvést příjmení, ale redakce její celé jméno zná.

  Studentů, které trápí vyhlídka celého semestru stráveného výukou přes konferenční hovory, je víc. „Pojďme se konečně vzbouřit proti dalšímu nesmyslnému vyhlášení vlády o zavření všech vysokých škol. Distanční výuka nikdy nenahradí klasickou prezenční a snad sakra nechceme ty tituly dělat doma!!?“ píší organizátoři protestu na Facebooku. Na událost tam již zareagovalo přes pět tisíc lidí a číslo stále roste.

  Jedna z organizátorek, studentka Emma Polomská, říká, že rozhodnutí uspořádat demonstraci učinila ze zoufalství. Do školy totiž teprve nastoupila, do pátku v ní byla pouze pětkrát. Aby přitom mohla v letním semestru do laboratoří, musí na podzim úspěšně absolvovat takzvaná cvičení. A to jí i ostatním studentům současná situace velmi znesnadňuje.

  Ubezpečuje však, že demonstrace proběhne s nasazenými rouškami a s povolením pražského magistrátu. „Nechci, aby případná akce byla z nějakého hlediska nelegální, aby z toho náhodou neměli problém účastníci anebo hlavně my – organizátoři,“ uvedla.

  Právě kvůli potřebě vyřízení povolení ostatně protest, který původně zamýšleli na tento pátek, proběhne nakonec až na začátku října. Otázkou tak je, jestli vláda dříve nezakáže venkovní hromadné akce nad sto lidí, jak v úterý avizoval nový ministr zdravotnictví Roman Prymula.“
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vysoke-skoly-distancni-vyuka-studenti-protest.A200922_121333_domaci_knn

  Koľko sa dožije potkan? Alfa kasta možno 7, ochutnávači 2, doma chované cca 5. Prečo? Pretože tvrdiť, že vakcína je bezpečná len preto, že ju prežili na dobu určitú potkany – je cielene zavádzajúce!

  “ Česká vakcína proti covidu prošla první fází. Látka je bezpečná, tvrdí vědci“
  “ Další postup při vývoji bude záležet na rozhodnutí ministerstva zdravotnictví /= Prymula/. O vývoj a výrobu očkování proti novému typu koronaviru usiluje ve světě řada firem a institucí.“

  “ „Jedná se o prototyp vakcíny, připravený v pilotním projektu – na hlodavcích. V rámci sledování bezpečný, s imunitní reakcí,“ řekla LN Věra Adámková, přednostka pracoviště preventivní kardiologie IKEM, šéfka výzkumného projektu a poslankyně za hnutí ANO. Dodala, že jde o tazkvanou inaktivovanou vakcínu.

  Podle Adámkové nejde o finální látku. „Je to prototyp, který je připraven k dalšímu procesu,“ řekla deníku. Případnou další fází vývoje by byla klasická klinická studie látky.“
  REPLAY – „Případnou další fází vývoje by byla“ – čo to ku.va má znamenať – Pŕípadnou?! Že nemusí?! Že rozhodne Prymula?! By som tejto ANO ku.de napchal tie potkany do všetkých telesných otvorov!

  “ O dalším postupu bude rozhodovat ministerstvo zdravotnictví, které vývoj vakcíny proti koronaviru vědcům zadalo.“ – čiže Prymula, a preto odinštalovali Vojtěcha, ktorý mohol mať voči nerealizovaniu ďalších testov výhrady. Neviem – možno, asi. Už som tu spomínal, že globálny Syndikát dáva dole tých, ktorí brzdia jeho plány.

  “ Ruští vědci počátkem září v odborném časopise Lancet, že jejich vakcína nazvaná Sputnik V vytvořila po podání v počátečních stadiích testů u všech testovaných protilátky.“ = top konkurenčná vakcína.
  Zapamätajte si jej názov – SPUTNIK 5!
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-covid-19-ockovani-vedci.A200923_061516_domaci_ajez

  Toto treba sledovať!
  https://duckduckgo.com/?q=Dostupnos%C5%A5+ruskej+vakc%C3%ADny+Sputnik+V&atb=v236-1&ia=web

  „Rusko tvrdí, že Sputnik V je bezpečný, vakcínu proti koronavírusu otestuje na 40 000 dobrovoľníkoch
  Diskusia 5
  Rusko tvrdí, že Sputnik V je bezpečný, vakcínu proti koronavírusu otestuje na 40 000 dobrovoľníkoch

  21. 8. 2020 – Ruské orgány označili očkovaciu látku Sputnik V ako bezpečnú a účinnú po tom, čo začiatkom tohto mesiaca získala schválenie vnútroštátnym regulačným orgánom. Výroba v plnom rozsahu sa má začať v septembri. Odborníci na zdravie vyjadrili znepokojenie nad rýchlosťou jej schválenia a nedostatku dostupných údajov.“
  https://openiazoch.zoznam.sk/cl/206160/Rusko-tvrdi-ze-Sputnik-V-je-bezpecny-vakcinu-proti-koronavirusu-otestuje-na-dobrovolnikoch

  REPLAY – „Odborníci na zdravie vyjadrili znepokojenie nad rýchlosťou jej schválenia a nedostatku dostupných údajov“ – dostupných údajov – ako na to? Potrebujete návod na výrobu? A čo česká rýchlosť „vývoja vakcíny na potkanoch“?! A kde sú dostupné údaje o nej?!

  Poznámka – tieto polená pod nohy sa nie náhodou vyskytujú na weboch „o peniazoch“.

  Dôležitá pripomienka – stále platí právo výberu vakcíny! A informovaný súhlas! Konečný „zákazník“ som ja! Nie ministerstvo zdravotníctva!

  • Jaroslav D M

   Do Prde:le s Vama, vsema hlavne Psycho-Pseudo- Odborniky – SATANISTE. Staci dostatek Kysliku O2 v plicich odstraneni Nahubku tech vsech „psich Gojimu“, jako verejny vysmecha ponizovani? … . zasadite cele telo, citronova voda s jedlou sodou, kolojidni / nano stribro pro ty nejvice ohrozene, Oraganovy olej, a hlavne vyvoj davove imunity a vse je v pohode.
   Co o tom stale vubec diskutujeme, kdyz jde snad o kriminalni prace Kchazaru jasny o vyvin, financovani az zneuziti Zbrani Masoveho Niceni, to by mela predevsim odsoudit sama WHO ne; a co Norimberske zakony 1946, Haag proc razne nezadat za jejich aplikace?

 7. Jaroslav D M

  Jaroslav,
  VYZYVAM VAS VSECHNY, AT OSLAVIME DUSTOJNE SLOVANSKY NOVY ROK 7529 – 2020 = +5509, TAK JSME MY STARSI V NASI SLOVANSKE EPOPEJI … MY BUDEME OTEVIRAT LAHEV SOVIETSKOJE ISKRENOJE (otevrene Napoleonskou savli) A PLNOZRNNE CHLEBCISKY S KAVIAREM, UZANYM LOSOSEM, KAPARY, KOPR A PRES TO SLEHACKU S PLATKEM CITRONU VYMOCENEHO V OCTU A JEDLE SODY… Pustime si Leose Janacka Slovanskou Msi a pak Gustav Mahler Symphony 2, Vzkriseni.
  TRUMPOVI jde aby se dostala do Supreme Soudu radna nekorupcni zena silna Pravnicka, ktera ma zasady pro zivot, krestansky a konzervativni. Bandy Kchazaru by tam ale radeji dosadili nejake smudlinky, prdelko-lizky… primo s kontakty na WHO Pharma a dalsi Gangstery Krvaveho Imperializmu.
  Kchazar a jeho bandy, senator NY Charles Schummer, Shift pry opet zacali shanert „podklady-pro impeachment“ na odstraneni Prazidenta D J Trump, kdyz se jim pry nepodarily pry jiz 5 pokusy atenatu podobne Jeffry Epstein, Kennedyovcum, Pastora Martina Lutera King a dalsich…
  Kam ale Kchazarci pujdou kdyz nebudou zadani jak se stavalo mnohokrate v historii, museli opustit zeme, podobne jako Norimberg za Cisare Rimskeho, Krale Rex Bohemia Karla IV, nedavno z Kazachrtanu a dalsich mist bvyli temer deportovani… a jinde… .
  Musime se postavit, podporit a ponechat u moci bez ujmy veskere RADNE SILY Archandelu Michaela, Raphaela a jeho druzin. Prosim at Vas enanapda Satanisty proklinat na ne to neplati, neb jsou pod primou ochranou veskerych Sil Temna, dostanete to vse tvrde a neprijemne zpet tak zadejte jen ochrany jen Pres Krev Jezise Krista, tajedina plati an Satanisty, a jejich Synagogu …

  Uvedomme si, tech Kchazaru je jich asi jen 0.8% (to nejsou ti Boha respektujici Zide, Hebrew – Baruch Hashem) a nenechme se nechat terrorizovat jejima bandama. Davejme vsem vcetne svych deti denodenbnbi skoleni. PROSIM VYTVORTE TAKE OSVCETOVE STRANKY PRO 2 KATEGORIE ATCH NASICH NEJMENSICH. JE TO HROZNE CIM JE KRMI Kalifornsky HELWOOD / Satanwood, Luciferwood ??? Haitywood (jiz ne Holywood, (neboli Svaty les.)
  Dej mi svobodu, nebo dej mi „smrt“ – mysli se vsak obrazne je to smrt svobodneho zivota, prosperity, fungujici spolecnosti az rodin – nyni jde ale o nase preziti a uchovani civilizace pred silami Lucifer Efectu;
  aby jste si nemysleli to obrazne vyjadreni nebo budu mit smrt vseho dobra – temer planovanych masovych sebevrazd! ?

  Just like President Trump promised, our brand new “FILL THAT SEAT” shirt is here.

  Two of President Trump’s proudest accomplishments are the appointment and confirmation of two wonderful Supreme Court Justices: Neil Gorsuch and Brett Kavanaugh. Now, there is another vacancy on the bench, and we will FILL THAT SEAT!

  We just released our “FILL THAT SEAT” shirt, and because you’ve always been a TOP supporter of President Trump, he wants to give you PRIORITY ACCESS.

  We’ll hold your shirt for one hour, Jared. After that we’ll be forced to give it to the next Patriot in line.

  Contribute $30 or more NOW to get your ICONIC “FILL THAT SEAT” shirt. >>
  NYNI JIZ CHAPU PROC BUH NARIDIL IZRALITUM, MOJZISOVI A JASHOA ABY VYVRAZDILI VESKERE „ZKORUMPOVANE NARODY snad SATANISTU“ a oni udelali s nima Mirovou smlouvu a Buh jim rekl, dobre oni budou pro veky jako nasoleny pisek ve vasich ocich a tak to vidime podnes…
  bILL FGATES a jeho bandy se snazi protalcit podvoden Volby 2020 pres pocitac. Hillary Clinton timto zpusobem se dostala k moci, neb ytreba v Univerzite Syrakuse dosatla 5x vice hlasu nez je student=tu… Take „volili z Utulku, a take jiz nebostici! To je prava tvar Ultraliberalizmu, jedina moznost jak se rika dnes jiz otevrene je Fysicky primo odstavit a Vysusit mocaly kde zije jejich chobotnice a financni zdroje. Mimo jine pry se Ukradlo elektronicky kolem $21 miliard z Federalniho fondu, kam asi? !

  • Jaroslav D M – pre slovanské krajiny v zmysle dôsledkov potom /Pax Americana nahradila vatikánske Pax Romana/ – keď sa židia stali tajným Kaganom /Deep State/ najväčšej mocnosti a svetového policajta – je právo z roku 1978 kolonizovať Ameriku. Tu je vidieť ten riadiaci proces – prípravu na ASAP. Domáce obyvateľstvo Ameriky úspešne zdevastovali ohnivou vodou – neskôr rovnako devastovali Rusov /dok. Istória odnogo abmana/ a ostatných Slovanov. 18. a 19. storočie bolo obdobím, keď končila malá doba ľadová – bolo to obdobie obrovských povodní a z neba neustále padala zem – dodnes sú niektoré stavby pochované niekoľko poschodí pod zemou.

   Naturalization Act passes granting Jews right to colonize North American colonies
   „Zákon o naturalizácii z 19. marca udeľuje Židom právo kolonizovať severoamerické kolónie“
   https://www.onthisday.com/events/date/1748

   The American Colonies in War and Revolution, 1748–1783
   https://oxford.universitypressscholarship.com/view/10.1093/acprof:oso/9780198205630.001.0001/acprof-9780198205630-chapter-14

 8. https://www.hlavnespravy.sk/epidemiologicka-kristufkova-pri-vysokych-prirastkoch-infikovanych-nevylucuje-sprisnovanie-opatreni/2301100
  Prekopírovala som jednu vetu z tohto článku:
  Do dodania vakcíny budú podľa nej protiepidemické opatrenia najúčinnejším prostriedkom na zabránenie šíreniu ochorenia COVID-19.

 9. Jaroslav D M

  Pripada mi Velevazeni studenti sveta, je to s Vysokymi skolama jako po Pobelohorske bitve, az zavrenim Ceskych univerzit po manifestacich v 1940 kdy zabili studenat Jana Oplatala, ma hrob poblize Prikaz u Olomouce. Nakonec take pry polozida – Hitlera pry dosadili take Nemecke Zidovstvo?
  A vsichni vime jak to bylo s fasismem jiz 1945, diky Sovetske Armade my Slovane ale take Zide prezili!
  Jen pomyleni Polaci, Rumuni (kterym vykradly pres 420 tun zlata…) a Ukrajinci se snazi opet o vlastni zniceni.

  Copak nechapou, ze maji treba v planu jen 2.5 milionu nove rasy NSP nasilne pricmouhlych otroku na Ukrajine?

  Jak se prorekl „usinajiiiici“ notoricky valecny stvac kandidat prezidenta USA Joe Biden, ze v USA zemre na COVID-19 na 200 milionu Americanu, coz znamena 60% populace a kdo za idioty jeste takove zrudy muze jen volit? Impeach Charels Schumer, Pellosi a spol?
  Dejme mnimo zakon veskere prizivniky COVID-19 az 21 … zadejme financni nahrady take od Sorosaku?
  Vysusme Mocaly a sekejme chapadla jejich chobotnic!

 10. Jaroslav D M

  https://vm.tiktok.com/ZMJDqp5k9/
  https://vm.tiktok.com/ZMJDqp5k9/;
  A Joe Biden Valecny stvac ktery je na strane palnovanych 200 milionu mrtvych v USA nasledkem COVID-19 vrazdam, tedy 60% horsi nez WW2 ? To chceme, neb odhodit Rousky mameni a zahuby. Rozumejte rouskama mame vice CO2, tedy mensi mozkoveho vyvoje az imunity, Gojove nenapravitelni. Noste nahubky at nestekate a nekousate Kchazary!

 11. Jaroslav D M

  Pan Maros, mne je mnoho jasne Woosley take mel misii blizko Wal,Street byl originalne Moravian Brother hlavne z Pensylvanii a Raley, N. Carolina vlastnili tabakovy cukrovary a banky Vachovia…
  Ja byl v 1975 14 dnu na studijni business ceste po Zapadnim Nemecku pro zajisteni modernizace CSSR prumyslu. Slavili prave den budouciho „Sjednoceni Nemecka“, neuveritelne co a rikali asi v 1990!

  Pak v 1978 v Brusselu kde nam ukazovaly ajk premenuji byvalou svetovou Vystavu Brusel 1958/ na nove centrum EU, pry nekteri z nas kteri jsme zde zde budou pracovat… az pak Oxford Univerzite, kde se jiz tehdy, 10 roku predem, nektere z nas vybrabych snazili naverbovat na studium asi jak Viktora Kozeneho a dalsi. Videli jsme tam jiz mapu dnesni EU , 10 zon Sveta, EU menu… Ja zdesen az k nevire ale nevedel jsem nic o vyvoji v USA, ze mne ceka zde jeste neco horsiho, nebyt starsnych eytmer smrtelnych urazu vse by bylo superb!

  Pak mel v 1980 odjet na rok a pul pro praci rychlostavby na ostrobv Granada. Najivne jsem myslel, ze nebudu prece tahat nekoho do Komunisticke Diktatury??? Dnes ale vim, ze se tam stejne jako na Jamajce az Haity lide maji daelko uboze.
  Tak jsem po 2.5 mesicni studijni ceste v USA zde zustal v blahove nadeji, ze se vsemu konecne vyhnu a budu mit vse jiz v klidu. Naletel jsem skarede na lzive propagandy Svobodne EU a Hlasu Ameriky. Pak jsem se po letech v Brooklynu setkal s Michalem dopisovatelem Hlasu Ameriky. Bylo mi ho lito, jak delal propagaci a jak bidne zil. Tak jsem ho vzal po 1. do Metropolitam divadla po jeho od 1969 pobytu v +USA !!!
  Ale to jiz bylo pozde na navrat, vse se zmenilo, vse moje bylo skonfiskovano a ja dostal 2.5 roku za neopravnene opusteni republiky, takze za techto okolnosti se vracet? Marosku neznal jste nabhodou z Vysoke Skoly Lesnicke a Zemedelske Viteslava Svozila, Olympijskeho plavce, sedeli jsme spolu na vecerni Jedenactiletce a Docenta Hromadku.
  Jeho tata byl Profesorem na VUT stavebni.
  V lete jsem delal konzultanta pro Skandinavske divky s univerzity Upsala Svedsko, praktikovaly take Lednice, fantasticke tehda divky hlabvne Finky!

  Anglo-Americane vyvrazdily pres 110 milionu indianu, ne jen 6 milionu zidovstva, hladomory, koncentraky v Jizni Afridce pro deti a zeny… – protoze se neminili domestikovat a dosti Eskymaku, rikali mi na Aljasce, ze v CCCP maji vice svobody a krome skoly a vojny je nikdo neomezuje???
  Sponzoroval jsem jednu indianskou skolu a zdesen, kdyz jsem se tam prijel podivat zjistuji, ze tam nejsou jiz zadne deti jen skanzeny, vse USA opet podvody, vykradani a lzi ktere nam a svetu budou opet a opet nalhavat? Trebaze, ze v Iraku meli Zbrane Hromadneho Niceni?

  • Jaroslav D M – toho Svozila som nestretol – asi sme sa minuli ročníkmi a keby – bol by som si ho na škole všimol, keďže som z plaveckej rodiny. Ono je to to s kým čo ako kedy tak trochu mať šťastie – „nebyť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste“. Tu v ČSSR sa žilo úplne božsky v rokoch 1985-89 – komanči v podstate otravovali len kádrovo v robote – mimo zamestnania už bolo fajn. Na Slovensku divoké roky mafie 1992-2000 a primitívny bezuzdný kapitalizmus 19. storočia. Arogantné davoelitárstvo zbohatlíkov a podvodníkov. V zamestnaní vzťahové peklo. Vyhadzovanie, neplatenie miezd. Vyžadovaná naprostá submisivita – novodobé otrokárstvo. Exodus Slovákov – tentoraz „len za robotou“. Po roku 2000 – manipulačná mediálna totalita, socanmi udržiavaná vysoká nezamestnanosť, bezdomovci, bytové mafie, pri moci neomarxisti a slobodomurári – je jedno, či liberálni homo fašisti alebo kleptomani socani. Sionisti a ich užitoční idioti všade.

   Čo je zaujímavé – už dlho tie isté figúrky – dochádzajú im kádre – Soros to nestačí vychovávať. Mladí síce kladú všeobecný odpor – ale je to zdebilizovaná generácia kŕmená zábavou, drogami a konzumom. Tí starší poslušní – sú zdebilizovaní pohodlnosťou – vrátane pohodlnosťou nemyslieť a byť v komfortnej zóne obecného súhlasu – a hlavne o niečo neprísť – riadení existenčným strachom. Mechanizmus rozvratu 1/ dezorientácia /informačná, historická, svetonázorová, hodnotová/, potom 2/ demoralizácia, potom 3/ rozvrat sa dostaví sám – funguje spoľahlivo.

   Ak nefunguje zvuk – treba si to stiahnuť – potom funguje.
   Yuri Bezmenov o rozvracení národa (ideologická subverze) /titulky české, zvuk angl. – takže bude rozumieť aj manželka aj priatelia/
   https://www.mojevideo.sk/video/2c6f7/yuri_bezmenov_o_rozvraceni_naroda_(ideologicka_subverze).html

   https://pospolitost.files.wordpress.com/2009/01/kniezata-zloby-protokoly-sionskych-mudrcov-a43.pdf

   „V rádio-show Dr. Beter mal zvyk hovoriť veci, ktoré zneli dosť divne v tom čase, avšak neskôr sa ukázali byť správnymi. V roku 1973 predpovedal že vtedajší Viceprezident Spiro Agnew bude zmetený v následnom škandále v neskorom lete čo povedie rýchlo k jeho rezignácii. V tom čase bol Agnew na výslní, a znelo to ako veľmi nepravdepodobné. Ale predsa sa to stalo, presne po poriadku. Na jar 1974, Dr. Beter popísal sled udalostí ktorými škandál Watergate dovedie Richarda Nixona, ako prvého amerického prezidenta, k rezignácií na svoju funkciu. V tom čase škandál Watergate vyzeral že stráca na intenzite, a Nixon vyzeral že sa z toho ľahko dostane. Ešte menej uveriteľné, Dr. Beter popísal tajnú dohodu, ako povedal, ktorou Viceprezident Gerard Ford nominuje Nelsona Rockefellera za svojho nového Viceprezidenta po tom čo Nixon rezignuje. Na jar roku 1974 tieto veci zneli ťažko uveriteľnými, no stali sa.

   Dr. Beter vravel, že udalosti ako tieto, šokujúce pre verejnosť, boli naplánované ďaleko dopredu. Vravel, tieto udalosti sú známymi v istých kruhoch výzvednej služby, a dokonca aj v istých zahraničných obchodných kruhoch. Vďaka týmto kontaktom a týmto vedomostiam Dr. Beter oznamoval verejnosti len to čo už tieto kruhy vedeli.
   Malá skupina ľudí, začnúc ako skeptici počas počúvania Dr. Betera v rôznych Rádio-show, začala byť znepokojená po tom čo videla opakovane odhalenia doktora Betera ukazujúc sa po každé správnymi. Preto sa rozhodli pre vyšetrovanie, čo viedlo na koniec až k osobnému kontaktu.

   V Septembri roku 1974, bolo založené Audio Books Inc., týmito podporovateľmi Dr. Betera. A tak mu bolo umožnené vydávať jeho správy bez cenzúry alebo nejakých strihov, tými čo kontrolujú vysielanie v rádiu. Po niekoľkých nepravidelných Audio-dopisoch, pravidelná séria začala v roku 1975. “
   https://drpeterbeter.blogspot.com/2014/11/vtaci-pohlad-na-audio-listy-dr-petra.html

   • Jaroslav D M

    Poznam hodne, znam vse byly to nadherne casy za CSSR… . V Bratislave jsem byval sluzebne alespon 1x za 3 tydny, chodil do klubu kde hrali taktici, Jozko kytara, Miro, Mikes na bubny… dnes v NYC setkavame se obcas…
    Viteslav Svozil Olympik a rekordman v plavani prsa je mu asi 83, profesorem telocviku, podivejte se na web…
    .. Nase deti byli v 2016 az 2018 take v Pruske Slovensko na intenzivnich kurzach take instagramu. Slovencina jim nedelala zadne problemy! Dohovoria sa 8 jazykama, … vcetne Recky
    Pred tim jsme projizdeli celkem 2.5 mesicni Balkanu pobyty z Widne pres Komarno kde jsem pracoval od 1965 3 roky… – H, Free Republik of Liberland, Jug, Bulharsko-Recko, a zpet pres T, R – Drakulovy miesta … , Ukrajinu, ces cele Slovensko kde jsme navstivili zdevastovane kupele Sobrance ale Zemplinske termalne super … tam jsem pracoval v na Zemplinske Sirave v 1962, zil v Michalovcich ,,, studoval Hutni a Banskou v Kosiciach., prerazen na Stavebni — pak se stretli v Cachticich s Rodinou potomku hrabenky Bartholdy a jejich 3 deti … Ma se synem udelan nadherny film od Juraja Jakubiska Cachicka pani… dejte na weby at se vidi jak Jehi manzel Bartoldy bojoval uspesne proti Osmanum a co to byl cas muslimskeho – Kchazarskeho teroru!

    • Jardo – toto ťa bude zaujímať! Niečo o Orbánovi. Ten súčasný Viktor má v genealógii samé židovské mená pred – aj mená po – jeho detí a brata. A má mokré sny o Veľkom Maďarsku. A možno o veľkom Kalifáte č.3. V minulosti – za čias osmanských ťažení to boli práve chazarskí uhorskí veľmoži, ktorí za prísľub moci na dobytým územím pašalikátu viedli Turkov až na sever Slovenska. Terén poznali.

     Mnohí bohatí Chazari prišli sem po odchode Maďarov z Chazarského kaganátu spolu s nimi – keď už to v kaganáte nemohli vydržať. Teda – Chazar nie je Maďar, ale príslušník turkistického etnika – teda majú blízko k Húnom a Turkom. Skrátim – my Slováci v podstate nemáme problém s Maďarmi ako takými, ale s rozvratnými judaizovanými Chazarmi. Rusi volajú Maďarov Vengri a ich územie Vengria. Lenže toto územie má už pomenovanie Rímom podľa záberu Húnov v 4. a 5. storočí – Hungária. A tak dodnes Chazari oblbujú Maďarov tým, že Maďari sú Húni. Maďari nie sú Húni – Maďari sú Maďari – Ugro-Fíni. Z územia Fínska prešli cez Ural ku Kaspickému a Azovskému moru a odtiaľ späť do Európy. Od toho Uhri, Uhorsko.

     Takže otázka do pléna – viete kto pomohol rozvrátiť hradby Konštantinopolu v roku 1453 Mehmetovi II. a obsadiť ho Turkami?

     Ten súdruh sa volal súdruh ORBÁN!!! Chazarský – teda turkistický zbrojár sa najprv ponúkol byzantskému cisárovi, ale ten nemal kvôli dlhotrvajúcim vojnám už peniaze, tak sa Orbán ponúkol Mehmetovi! A zostrojil na tie časy delo /plus 3 menšie/ čosi ako Tlstá Berta. Otázka – myslíte si, že Orbán je náhodou na čele Maďarska, ktorého trávovo zelený pás v zástave sa od čias komunizmu zmenil na zelený pás presne vo farbe Islamic Green? Tento pás je na ležato – je to ako vlakové stavidlo. Taliani ho majú kolmo – vlakové voľno – a preto tadeto prúdi hlavná migračná vlna islamistov zo severnej Afriky. Lenže lenže – hrady sa už dávno nedobývajú delami, ale zradou! Takže – čo keď Orbán zdvihne to stavidlo? No lebo jeden Orbán už Osmanom pomohol viac než dosť! A tak, ako existuje rodová kontinuita vodcov – existuje aj rodová kontinuita ich služobníctva!

     „Začiatkom roka 1452 prišiel do Carihradu uhorský odlievač diel menom Orbán hľadať šťastie na cisárskom dvore. Ako jeden z narastajúcej skupiny technických žoldnierov, ktorí núkali svoje remeslo po celom Balkáne, ponúkol cisárovi Konštantínovi XI. jedno z najväčšmi cenených umení tých čias: schopnosť odlievať veľké bronzové delá.

     Pre Konštantína a pre kresťanskú Byzantskú ríšu, ktorej vládol, to boli temné časy. Po 150 rokov sa byzantská hranica rozpadávala pred postupujúcimi osmanskými Turkmi. V čase, keď Konštantín prevzal trón v roku 1449, jeho zúbožené kráľovstvo, obklopené osmanskou zemou, sa scvrklo na plochu len o málo väčšiu ako pôdorys mesta. Nový sultán Mehmed II. – mladý, ambiciózny a lačný po zisku územia – robil vo svojom európskom hlavnom meste Edirne, vzdialenom 225 kilometrov na západ, skazonosné vojenské prípravy. Bolo zrejmé, že zamýšľa získať korisť, ktorá predchádzajúcim osmanským panovníkom unikla – Carihrad.

     Konštantín mal o Orbánovu ponuku mimoriadny záujem. Aby ho udržal v meste, schválil mu malú rentu. No Konštantín mal na zostrojenie nových zbraní málo finančných prostriedkov. Bronzové kanóny boli ruinujúco drahé, značne nad možnosti cisára, ktorého finančná hotovosť bola obmedzená. Dokonca ani Orbánov malý plat nebol vyplácaný pravidelne, a ako sa rok vliekol, zostal majster remeselník bez prostriedkov. Neskôr v tom istom roku sa teda rozhodol skúsiť šťastie inde. Odišiel do Edirna, aby požiadal o audienciu u mladého sultána.

     V tom čase trápila Mehmeda ohľadom Carihradu nerozhodnosť. To mesto predstavovalo vrcholný zisk – poskytlo by vhodné hlavné mesto pre Osmanskú ríšu a jeho získanie bolo predmetom pradávnych moslimských proroctiev, pripisovaných samotnému Mohamedovi, ktorý predpovedal jeho dobyvateľovi veľkú česť. Avšak Carihrad odrážal opakované moslimské útoky už počnúc 7. storočím. Jeho trojuholníkový pôdorys ho činil nanajvýš nedobytným: dve strany boli obklopené morom a tretia strana obrátená k pevnine bola chránená mocnými Teodóziovými hradbami, šesť a pol kilometra dlhou obrannou líniou, najväčším baštovým opevnením stredovekého sveta. Počas tisíc rokov bolo toto mesto obliehané asi 23-krát, no žiadna armáda nenašla spôsob, ako násilím otvoriť tieto pevninské hradby.

     Orbánov príchod do Edirna musel preto vyzerať ako prozreteľnostný. Sultán privítal majstra odlievača a dopodrobna sa ho vypytoval. Opýtal sa ho, či by dokázal odliať delo, ktoré by vystrelilo kamennú guľu dosť veľkú nato, aby rozdrvila carihradské hradby. Orbánova odpoveď bola pôsobivá: „Áno, dokážem odliať bronzové delo pre taký kameň, aký si želáš. Preskúmal som mestské hradby veľmi podrobne. Kameňmi zo svojho dela dokážem roztrieštiť na prach nielen tieto hradby, ale aj samotné hradby Babylonu.“ Mehmed mu prikázal, aby takéto delo odlial.

     Počas jesene 1452 sa Orbán dal v Edirne do práce a odlial jedno z najväčších diel, aké boli kedy skonštruované, kým Mehmed hromadil hojné množstvá materiálu na delá a pušný prach: meď a cín, liadok, síru a drevné uhlie. Robotníci vyhĺbili obrovskú odlievaciu šachtu a v peciach vyložených tehlami tavili bronzový šrot, prehrievajúc ho pomocou dúchadiel, a liali ho do formy. Keď napokon formu rozbili, z Orbánovej zlievarne sa vynorila „strašná a neobyčajná obluda“. Bola dlhá vyše 8 metrov. Hlaveň, ktorej steny z pevného bronzu mali hrúbku 20 cm, aby absorbovali silu výbuchu, mala priemer 76 cm, čo stačilo nato, aby do nej štvornožky vošiel človek, a bola navrhnutá tak, aby sa do nej zmestila kamenná strela vážiaca čosi vyše pol tony. V januári 1453 nariadil Mehmed skúšobný výstrel pred kráľovským palácom. “ – a ďalej si to dočítajte…
     http://www.impulzrevue.sk/article.php?281

     Otázka – ak sa „Maďarom“ = sion Chazarom na Slovensku cez sion zradcov národa podarí presadiť autonómiu = „Berényiho“ pašalikát – čo myslíte – kde skončí všetok odpad a „odpad“ Európy po vyľudnení ešte aj Maďarov z juhu Slovenska /nielen sieťami 5G/?

     Kto nie je farboslepý…
     Islamic Green RGB color code 009000
     Poznámka – číslo 9 znamená očakávaný príchod duchovnej bytosti na Zem! V poradí tretí očakávaný príchod Satana a na tisíc rokov. Myslite si o tom čo chcete. Soros – Orbánov sponzor štúdií /10.000 USD/ je Chazar tiež.
     https://rgbcolorcode.com/color/islamic-green

 12. Nemam fb ig twitter. Nemam na to cas. Venujem sa rodine a obcas praci resp hobby. Hollywood filmy sa dali ako tak pozerat do roku 2003. Skor do 1995. Mozno preto ze som bol mlady ablby. Cas je najvzacnejsia surovina aku clovek ma. Naco nou marnit na soc.sietiach? Ja zdielam zadarmo pravdu o korone tak ze obhajujem pracu na imunite. Som vysmievany. No zijem si zdravo bez akehokolvek strachu.. Ponukam statisic eurove stavky kurz 1k1 ze podlahnem korone bez lekarov. Nikto nemal gule ani bill gates ktoremu som pisal ani leyenova.. Cize ocom toje.influencerov nesledujem pretoze bwmisnim im prispievat na ich zivot. Som zakerak. Tak ako oni. Cize ani mi nechybaju. Badatel mi pomotal hlavu viac lebo po dobrom clanku mam co robit hladat odpivede na stovky otazok ktore sa vynoria… Cas je vzacny. Idem k rodine. Adios amigos (i amigas)

Pridajte komentár

*