
(Mike Adams, Natural News) Už je to tu zas. Ten istý starý podvod, prebalený s novým názvom. Tí istí ľudia, ktorí vám priniesli karantény kvôli Covidu-19, rúška, PCR testy a experimentálne injekcie génovej terapie, teraz šíria nový strach: hantavírus.
Je jasné, že ide o 100% naplánované divadlo, psychologickú operáciu navrhnutú na terorizovanie slaboduchých, aby sa opäť vzdali svojej slobody. Už sme si tým prešli a každý, kto tomu teraz naletí, si zaslúži hanbu.
Rovnako, ako bol naratív o covide vymyslený na otestovanie masovej poslušnosti a presadenie agendy depopulácie, aj vypuknutie hantavírusu sa riadi presne rovnakým plánom.
Zriedkavý patogén prenášaný hlodavcami sa dnes transformuje na krízu na titulných stranách novín pomocou rovnakých nástrojov strachu a kontroly. Občania sú vystavení ďalšiemu umelo vykonštruovanému zdravotnému strachu, aby sa zaviedli obmedzenia a vakcíny.
Javisko je pripravené, herci sú pripravení a médiá už skandujú tie isté otrepané slogany.
Krízoví aktéri a zinscenovaný strach
V tejto epidémii hantavírusu sa nikto skutočne nenakazil – aspoň nie tak, ako vás chcú médiá presvedčiť. Celé toto divadlo je navrhnuté tak, aby vyvolalo paniku a poslušnosť.
Roky som dokumentoval, ako vlády inscenujú udalosti, aby ospravedlnili rozširovanie svojej moci. Vždy, keď potrebujú väčšiu moc a kontrolu nad obyvateľstvom, vytvoria krízu. Toto je dobre známy vzorec, ako som vysvetlil v nedávnej správe:
„V priebehu histórie, vždy, keď vláda alebo štátna inštitúcia potrebovala viac autority, vytvorila krízu“.
Strach z hantavírusu nie je výnimkou. Už teraz vidíme tých istých aktérov krízovej situácie, ktorí si pred kamerami obliekajú biologické obleky, rovnakú mediálnu hystériu a rovnaké výzvy na „opatrenia v oblasti verejného zdravia“.
Medzitým Pentagon už roky vykonáva experimenty s biologickými zbraňami vrátane aerosólovania zbraňového „hantavírusu“ s 30% úmrtnosťou v rámci programu Agentúry pre zníženie obranných hrozieb.
No a v Austrálii údajne z vládneho laboratória zmizlo viac ako 300 vzoriek smrteľných vírusov, vrátane dvoch plných vzoriek hantavírusu. Pohodlný príbeh, však? V skutočnosti to nie sú nehody; sú to nástroje na kontrolu príbehu.
Strach je umelo vytvorený a aktéri sa riadia scenárom.
Rúška, PCR a falošná veda
Veda o hantavíruse sa prekrúca, aby sa presadzovali tie isté nezmysly, aké sme znášali počas covidu. Rúška nedokážu blokovať vírusové častice – to je dokázaný fakt, no tie isté zdiskreditované inštitúcie už opäť hovoria o povinnom nosení rúšok.
A PCR testy? Tie boli vždy podvodné, keď sa používali ako nástroje na diagnostiku infekcie.
Chýbajú im štandardy pomeru signálu k šumu a nedokážu diagnostikovať infekciu žiadnym legitímnym, reprodukovateľným spôsobom, ktorý by obstál pod vedeckou kontrolou. Celá virologická paradigma je v skutočnosti postavená na nestabilných základoch.
Zamyslime sa nad históriou: Americké centrum pre prevenciu a kontrolu ochorení CDC (obdoba slovenského ÚVZ) už viac ako desaťročie v tej či onej forme presadzuje paranoju okolo hantavírusu.
V roku 2012 agentúra varovala, že až 10 000 ľudí, ktorí sa ubytovali v stanových chatkách v Yosemite, by mohlo byť vystavených riziku pľúcneho syndrómu spôsobeného hantavírusom.
Strach sa vtedy rozplynul rovnako, ako sa rozplynie súčasný – teda, pokiaľ globalisti nedosiahnu, čo chcú. Skutočným účelom týchto strachov nie je chrániť zdravie, ale prinútiť verejnosť akceptovať lockdowny, dohľad a lekársku tyraniu.
Ako napísal Dr. Ali Khan v knihe The Next Pandemic (Ďalšia pandémia):
„Ústredným problémom v každom prostredí, kde dôjde k prepuknutiu nákazy, či už ide o indiánsku rezerváciu s hantavírusom alebo legionársku chorobu v New Yorku, nastáva strach z neznámeho a tento strach zostáva iracionálny bez ohľadu na úroveň vedeckého chápania kohokoľvek.“
Tento strach je zbraňou tých istých síl, ktoré profitujú z vášho dodržiavania pravidiel.
Skutočná agenda: Lockdowny a depopulácia
Nenechajte sa mýliť: tlak na rúška, lockdowny a vakcíny je opakovaním taktík štátneho dohľadu počas Covidu-19.
Globalistické elity sa snažia znížiť ľudskú populáciu pomocou falošných pandémií na presadenie povinného podávania injekcií biologických zbraní alebo lekárskych zásahov – pamätáte si na úmrtia na ventilátoroch?
No a hantavírus je ďalším nástrojom v ich arzenáli.
Často hovorím o tom, ako úsilie o globálnu jednotu často maskuje základnú túžbu znížiť ľudskú populáciu a zvýšiť kontrolu nad ňou. Program depopulácie je skutočný a prebieha už desaťročia.
Dr. Kirk Moore mi povedal, že mechanizmus zahŕňa injekčné podávanie látok ľuďom, ktoré spôsobujú poškodenie zdravia, úmrtia a neplodnosť, a že snahy vlády USA o vyvolanie neplodnosti majú korene v politikách z minulých desaťročí.
Tie isté medzinárodné organizácie, ktoré financovali naratív o covide, dnes varujú pred ďalšou pandémiou. Globálna aliancia pre vakcíny a imunizáciu (GAVI), financovaná Billom Gatesom, už predstavila 11 nových potenciálnych kandidátov na vírusy, ktoré by sa mohli stať ďalšou pandémiou.
Hantavírus je jednoducho najnovším kandidátom. Zatiaľ čo vás rozptyľuje strach z choroby prenášanej hlodavcami, finančný systém je manipulovaný a vaše slobody sú okliešťované.
Záver: Nebuďte hlupák – vzdorujte!
Každý, kto sa podriadi tomuto novému hantavírusovému strachu, je poslušný blázon. Dnes už poznáme pravdu. Videli sme stratégiu a odmietame sa nechať znova oklamať.
Tí istí klamári, ktorí presadzovali injekcie proti covidu, tie isté médiá, ktoré cenzurovali tých, ktorí hovorili pravdu, a tie isté vlády, ktoré zavádzali lockdowny pre zdravých ľudí, sa vám teraz snažia predať ďalšiu krízu.
Odmietnite strach. Hľadajte skutočné informácie z nezávislých zdrojov, nie z korporátnej propagandistickej mašinérie.
Už roky hovorím, že každý odpor proti totalitným politikám oslabuje falošné autority. Keď ľudia stratia vieru v tieto falošné autority, už nad nami nebudú mať moc. Toto je čas, aby ste si stáli za svojím.
Bráňte si svoju slobodu, svoje fyzické aj duševné zdravie. Nenoste rúško. Neprijímajte falošný PCR test. Nestojte v rade na toxickú vakcínu. Hantavírusová psychosociálna akcia je čistým divadlom pre slaboduchých. Buďte silní, informovaní a slobodní.
Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net
Súvisiace články
- Odpojte sa a rozsvieťte. Nedovoľte strachu otvoriť démonom dvere do vašej duše
- Dokumenty nemeckého ÚVZ odhalili, že pandemické opatrenia bola psychologická operácia na ohlúpnutie verejnosti
- Psychiater odhaľuje, ako sa šírenie strachu z pandémie zneužíva proti ľuďom
- Vymazaná správa britskej vlády velebila, ako verejnosť miluje poslušnosť
Odoberajte nové články na email!
Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:
Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.
Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.
































Konec vědomého zla na Zemi
Karma okamžite obratom!
Končí éra medzičasu kedy sa zlovoľným zlo – ich činy nevracali hneď ale až po čase. Žili tak v blude, že si môžu na Zemi robiť beztrestne čokoľvek lebo ich nič nepostihne keď ich pozemská spravodlivosť nedokáže potrestať.
Konečne to obdobie nastáva! Konečne!
https://m.youtube.com/watch?v=sFw7FJODxuM
Chudák Achnaton, je zneužitý aby veril tomu, ČOMU SA MU PÁČI veriť, pretože to čomu verí (resp. to, o čom sa nechá presvedčiť) si vyberá podľa PRIANIA, a nie podľa intuície.
Súhlasím na 1000 percent, Áno, prichádza nová doba, previbrovanie do novej dymenzie, piatej či akej, a všetko bude dobré. Nejaký „ježíšek“ to všetko spraví za nás ! Na týchto sračuľkách tu fičí viac ľudí, od Ajši až po tohto Achmatona. Ty Marečku sa ale tým netráp, zvoľ si svoj masturbačný mód a potom rýchlo na pivo ! 😀
Masturbačný mód? A na pivo? Ak to mala byť irónia, tak o.k. …
Kaňéc filmá,
pre zlých ľudí, ktorí robia zlo vedomie.
Žiadne že niečo vyvedú a nič sa im nebude vracať hneď. To platilo tisíce a tisíce rokov ale teraz to bude za každú špinavosť vždy niekoľko ostrých s nástupom i- hneď!
Každá zhovievavosť raz skončí, aj tá NAJVYŠŠIA. SKRÁTKA nadišiel ten čas a nikto s tým nič neurobí. Žiadna forma nepriamej podpory zlých ľudí Zhora už nebude.
Blablabla….. Povedal brat Stvoriteľa tohto Pekla, Achnaton, ktorý to má teda „z prvej ruky“….
Treba ich Achnaton nechat tak až do času ,keď to všetko pocítia sami na vlastnej koži ..Musía to všetci pocítiť ,že ako bude pracovať zrýchlený Boží Zákon spätného účinku…Neveria ,napriek tomu že množstvo ľudí pociťuje že všetko padá ,upadá ,že karmicky sa ľudia vybíjajú ,pôsobia na nich stavy depky a ,,tisícov“ problémov,,Aj tak neveria,že to su dôsledky zrýchleného pôsobenia karmy ,ktorá je oproti desiatkam ,či stovkam rokov dozadu omnoho razantnejšia a v rýchlom slede sa vybija ..Ale ľudia si stále myslia že to je život,že to tak má byť ! .Myslia si, že všetko pôjde tak ako išlo,že nepríde nič čo by ohrozilo ich prežívanie na tejto Zemi …..Potom skončí nielen doba výsmechu,ale ako si pisal príde niečo ako Veľký tresk( nie tých temnôt od PS) ,resp príde Veľká Očista Zeme od temna ,čo súvisí s prevratnými zmenami na tejto Zemi,ktoré neprídu o sto ,či tisíc rokov..Tie zmeny už prebiehajú a najväčšie účinky sa dostavia od roku 2027 a vyvrcholia okolo roku 2030 ..Vtedy bude ten : kanééc fiľma,ako si písal. .Božia sila a moc a Syn Človeka ( meno poznáš ) spravia konečny poriadok na tejto temnom sprznenej a zhumplovanej planéte ..Nech si myslia všetci rozumari a ľudia tohto sveta čo chcú ,nech si myslia že to nepríde ,že to sú len a iba vyplody mozgu bez ducha , a pod…Informácie máš ty aj ja a možno pár tisícok ľudí Vo svetle Pravdy … a nie sú to informácie bez ducha a cez mozgové šalenie ..Nech si myslia všetci čo si myslia …Vo Svetle Pravdy sa chystá posledná fáza najväčšieho čistenia tejto Zeme,cca s koncom okolo roku 2030 ,niečo tak veľké čo ešte nikdy nebolo na tejto Zemi a už nikdy nebude .Potom po Očiste SVETLOM( (Bohom a jeho zásahom ) nastane doba bez temna ,tzv doba Tisícich rokov s novými ľuďmi( nevieme koľko prežije )..Ešte je čas prehodiť výhybku a začať spoznávať Božie Zákony a Pravdy- Vo SVETLE PRAVDY ..každý človek má ešte šancu hľadať to čo je Zákon Života nielen na Zemi ale aj v celom systéme kozmu ,vesmíru a Stvorenia .
Ismael na Zemi: Tvoja slepá viera je to, čo máš spoločné s desiatkami a desiatkami generácií dozadu……. Každý z vás čakal na blud, ktorý sa nikdy nestal a nikdy nestane. Jediné východisko je také, ktoré som tu spomenul už mnoho krát.
Marek z Košíc .Tvoja pýcha bude čoskoro zlomená ,pokiaľ budeš žiť neustále v bludoch a nepokúsiš sa o 180 stupňový obrat v tvojom vnutornom svete .
Ty môžeš najmenej čo súdiť ,zo všetkých ľudí tu ,či ja mám slepu vieru a pod .Veď ty sám si slepým v duchovnom zmysle a ideš po veľmi širokej ceste ..Mňa bude súdiť niekto iný ,nie ty ..A TEN istý bude súdiť aj teba..Nebojíš sa toho súdu ? Ja ti poviem ,že sám sa bojím a poviem ti aj to ,že ja viem toľko toho Zo Svetlá Pravdy ,že tebe sa nemôže ani len zdat o Tom ,ale predsa nemám istotu či prejdem Božím Súdom ,ktorý čoskoro príde na tento svet ..Ty si žiješ v takej istote ,že práve ty si vlastníkom duchovnej Najvyššej pravdy, že toto ťa zničí ,a budeš odfuknuty z tohto sveta ako nepotrebna pleva.,.Ja ta týmto neodsudzujem ani nesúdim,ale viem čo sa stane takým duchovne slepým a pyšným ľudským duchom ako si ty..
Nebudem ti písať dôkazy o ničom ..Všetko príde k tebe tak , ako má prísť !!!..A pretože tvoj ľudský duch je nesmierne pyšným ,na základe tvojho pyšneho rozumu ,tak si dovoliš súdiť každého človeka,ktorý ide mimo tvojho ,,poznania“,ktoré si si osvojil bez akéhokoľvek duchovného skúmania ( preberaš bludy iných rozumarov a pobludenych a považuješ to za ,,božské ) .Takto vzniká katastrofa u každého pyšneho človeka ,ktorý si mysli že je vysoko duchovne na úrovni a popritom padá deň čo deň do sietí temnot a nízkych urovni bytia.
Ja sa nepotrebujem obranovat voči tvojim invektivam ,ak si to mysliš, a nepíšem tento príspevok ako obranu ,ale tebe to píšem ako VAROVANIE,aby si sa prebral .
Toľko zbytočných, zdĺhavých dohadovačiek – a pritom ničím nepodložených…
Ježiš po príchode na Zem predsa stručne, jasne a maximálne zrozumiteľne povedal, že „neprišiel svet odsúdiť, ale ho spasiť.“ (Evanjelium podľa Jána 12:47). Tak načo je potrebné zamotávať a spochybňovať jeho slová?
Emily, to spasenie človeka/ ľudí nieje zadarmo a ani to nikto za druhého nedokáže urobiť, dokonca ani J.K. To by potom mohli dôjsť blaha večnosti aj tí najhorší ; teda tí čo sa v duchu nevyvinuli rovná sa vedome neoddelili od hmoty a to ABSOLÚTNE nemožné. Každý sa musí spasiť sám a to na základe poznania Živej Pravdy – a tú J.K niesol jak v sebe tak na ňu aj odkazoval – že to je TO čo ľudí môže spasiť.
Ale Ismael na zemi, veď to si už vypisoval že kaňec fiľma príde v 2005-tom ak si dobre spomínam… Vtedy si sa ale identifikoval ako Israizmael alebo také niečo. A dnes je to už presunuté na 2027 ? A vrcholiť vraj budeš v 2030-tom ?
Pozri, sprav to ako Mareček, ten nevrcholí nikdy ! 😀 (Samozrejme bez následkov to nepôjde).
Achnaton, „J.K.“ (hybrid ježiškristus) je falošná, pozemská, židovská náhrada pravého Ježiša – Mimozemšťana („… z neba som zostúpil“, „Otec ma poslal“, „vy ste z tohto sveta, ja nie som z tohto sveta“ atď., atď.) Ježiš sa nenarodil (a ešte Židovke!). Ježiš jednoducho bol. Nebol členom žiadnej cirkvi a apoštolov nemal. So svojimi UČENÍKMI (nie apoštolmi!!) bol non stop prenasledovaný (skrývali sa spolu v Gatsemanskej záhrade) a napokon bol odsúdený a zavraždený. Za čo? Za to, že si trúfol nahradiť Lož Pravdou. A vzápätí v Jeho mene nastúpil židokristus, ktorý obracia „vodu“ (t.j. Ježišovu stručnú Pravdu) na „víno“ a dodnes opíja ním celý kresťanský svet.
Kristus „počatý zo svätého ducha“ (a do troch dní porodený ako dospelý tridsiatnik!??) prenasledovaný nebol; naopak. Ten do chrámu vstúpiť mohol…
Ježišov najvernejší Učeník Tomáš podvod zámeny ihneď odhalil, preto vyriekol: „Toto nie je náš Pán.“ Ježišovi Učeníci sa rozpŕchli a viac o nich niet v Biblii ani zmienky. Nahradili ich kristovi apoštoli a cirkvi sa prinavrátila jej falošná, ukradnutá moc.
Achnaton, prečítaj si pozorne aspoň len starý, pôvodný Roháčkov preklad (novšie preklady sú poprekrúcané).
Emily – to „Nebo“ sa nenachádza vo vesmíre a tiež nie vo vesmíre kam na čas odchádzajú ľudia po fyzickej smrti než sa znova narodia na Zem.
To Nebo je vysoko nad hmotou, a tiež má svoje úrovne takže to tiež nieje len jeden svet. V jednej tej úrovni je aj duchovný svet ľudí – Raj ; nás domov a cieľ všetkých našich ciest vo vesmíre a vyššie sú svety kde sa už človek nikdy nedostane – tam je už úroveň Božsky bytostného a nad ním Bezbytostné – kde je Boh- PRAVDA- Život- Zdroj.
Považovať vyslanca z najvyššej sféry za mimozemšťana je urážka a zníženie Božského z nepochopenia.
A ako sa takéto veci môžu človeku stať? No preto že to čo sa týka nehmotného človek to zaradí len rozumom : a tým strháva hlboko na úroveň hmotného.
Emily, veď všetci vo vesmíre sú len bežní ľudia vo vývoji ako my na Zemi aj keď s obrovskými rozdielmi duchovnej zrelosti. Najvyšší tróni na Nebesiach a tie niesu nikde vo vesmíre a ani vo svete kde ľudia odchádzajú po fyzickej smrti.
Achnaton, ľudia po fyzickej smrti buď zhnijú v zemi, alebo sú spopolnení. Ich „softvér“ však zostáva v „databáze“ u Stvoriteľa. Aj Stvoriteľ je bytosť telesná + duševná; Ježiš to po príchode na Zem povedal jasne: „Mňa ste videli – môjho Otca ste videli.“ Rozdiel je len v tom, že dokonalí ľudia myslia aj cítia na 100 %, zatiaľ čo my Pozemšťania na nízke jednociferné číslo. Preto sa nevieme zorientovať ani len v sebe, nieto ešte vo vyšších sférach. „Viem, že nič neviem“ – pochopil a vyslovil ten najrozumnejší z nás; preto si ho vážim a dôverujem mu. Ostatné ukáže čas.
Pán Ježiš skutočne žil
=================
O živote Pána Ježiša nemôže byť dnes ani len najmenšej pochybnosti, lebo sa nám zachovaly o ňom zprávy nielen v dielach kresťanských, ale aj v dielach židovských a pohanských spisovateľov.
1. Kresťanských zpráv o Kristu Pánovi zachovalo sa nám veľmi veľa:
——————————————————————————————
a) O Kristu Pánovi rozprávajú nám všetky knihy Nového zákona, napísané očitými svedkami života Kristovho. Zpomedzi týchto kníh štyri evanjeliá opisujú nám celý život Pána Ježiša.
b) O Kristu Pánovi okrem novozákonných kníh rozpráva nám celá literatúra spisov pokútnych (apokryfov).
Spisami pokútnymi sú: evanjelium sv. Jakuba, arabské evanjelium o detstve Ježišovom, grécke evanjelium Tomáša Izraelitu, evanjelium Nikodémovo, aktá Piláta, korešpondencia Abgara a Edesy a Ježiša, evanjelium k Židom a Kázeň Petrova. Tieto spisy síce Cirkev neuznáva za pravé, ale za to nám tiež môžu svedčiť o Pánu Ježišovi.
c) O Kristu Pánovi rozprávajú nám diela všetkých cirkevných spisovateľov od najstarších časov až podnes.
Rozpráva nám o ňom: Učenie 12 apoštolov z rokov 90, list Barnabášov z r. 100, sv. Kliment Rímsky, sv. Ignác Papias, sv. Polykarp, sv. Justín, sv. Irenej, Origenes, Tertulián, sv. Cyprián atď.
Právom môžeme teda vyhlásiť, že o Pánu Ježišovi rozprávajú nám najcennejšie a najstaršie knihy kresťanské a jeho život dokazujú nám celé knižnice.
2. Židovské zprávy o Pánu Ježišovi zachovaly sa nám dve:
——————————————————————————————
a) Prvú takúto zprávu nachodíme v diele židovského dejepisca Jozefa Flavia, narodeného v roku 37. po Kr. zo židovskej kňazskej rodiny. Ten vo svojom spise ,,Starožitnosti židovské“, napísanom v r. 93-94 po Kr. zmieňuje sa aj o Kristu Pánovi.
Jozef Flavius v spomenutom svojom diele rozpráva o sv. Jánovi Krstiteľovi a o sv. Jakubovi mladšom a na koniec hovorí: „V tom čase vystúpil Ježiš, múdry to človek, ak ho vôbec možno nazvať človekom, bol totiž pôvodcom zázračných skutkov učiteľom tých ľudí, ktorí radi prijímajú pravdu. Tak si získal mnohých Židov a pohanov. Kristom bol tento. A keď ho na naliehanie našich popredných mužov smrťou kríža potrestal Pilát, ďalej sa ho pridržiavali tí ktorí ho prv milovali. Zjavil sa im totiž tretieho dňa opäť živý, ako božskí proroci toto a tisíce iných vecí o ňom boli predpovedali. Podnes nezaniklo pokolenie tých, ktorí sa podľa neho volajú (kresťanmi)…“ (Starožitnosti židovské XVIII 33. 3). Jozef Flavius týmito svojimi slovami nám jasno dokazuje, že Pán Ježiš skutočne žil. Jeho svedectvo dôležité je najmä preto, lebo sa zakladá na informáciách spoľahlivých svedkov, ktorí Pána Ježiša osobne poznali.
b) Druhú židovskú zprávu o Pánu Ježišovi nachodíme v židovskom Talmude. Talmud je sbierkou židovských náboženských predpisov a u židov teší sa práve takej úcte ako Písmo sväté. Dobu jeho vzniku môžeme klásť do 2-5. storočia po Kristu.
Tento Talmud o Pánu Ježišovi píše: „V predvečer veľkonočný ukrižovaný bol Ježiš, galilejský čarodejník, lebo čary robil a izraelský ľud zvádzal k akémusi cudziemu náboženstvu“ (Sanhedrin tol. 43.). Tieto slová Talmudu sú nám jasným dôkazom že Pán Ježiš skutočne žil. Keby Pán Ježiš bol len vymyslenou osobou, Talmud by sa akiste nezaoberal jeho osobou a jeho skutkami.
3. Pohanských zpráv máme o Pánu Ježišovi niekoľko:
——————————————————————————————
a) Na prvom mieste zpomedzi nich stojí zpráva rímskeho dejepisca Tacita zachovaná v Annáloch.
Táto zpráva pochádza z rokov 115-117. po Kr. a v súvislosti s rímskym požiarom, pripisovaným cisárovi Nerónovi, píše: „Aby túto zlú povesť potlačil, Nero ako vinníkov udával a najvyberanejšími trestami trestal tých, ktorí pre svoje hanobné skutky od ľudu nenávidení (O kresťanoch sa rozprávalo, že ľudské mäso požívajú a ľudskú krv pijú!) a kresťanmi nazývaní boli. Pôvodca tohto mena (kresťan) bol za panovania Tiberia od miestodržiteľa Pontského Piláta popravený … (Annales XV. 44.). Tacitus v týchto svojich riadkoch vo svojej pohanskej zaslepenosti snaží sa síce stavať kresťanov do nepriaznivého svetla, ale nám svedčí, že Pán Ježiš skutočne žil. Jeho svedectvo je už aj preto cenné, lebo ako dejepisec pracoval na základe spoľahlivých zpráv.
b) Na druhom mieste treba spomenúť zprávu Suetonia, ktorý (70-121) bol za Hadriána cisárskym kabinetným sekretárom a mohol pri písaní svojho diela čerpať aj z cisárskeho archívu.
Suetonius napísal dejiny prvých 12. cisárov a v súvislosti s vládou Klaudia píše: „Židov pre Krista stále sa búriacich vyhnali z Ríma“ (Vita Claudii c. 25.). Tieto jeho slová nám dávajú tušiť, že sa v Ríme okolo r. 40 po Kr. už viedly aj boje o osobe Pána Ježiša.
c) Tretia rímska zpráva o Pánu Ježišovi nachodí sa u Plinia ml., ktorý ako cisársky miestodržiteľ v roku 111. po Kr. píše o bythinských kresťanoch, že sa ,,za ranného úsvitu schádzavali, aby Kristu, svojmu Bohu chválospevy spievali“ (Plin. iun. epist. X. 9.). Táto jeho zpráva nám jasne hovorí, že začiatkom II. stor. po Kr. kresťania považovali Krista Pána za Boha.
Malý počet židovských a pohanských zpráv o Pánu Ježišovi dá sa vysvetliť tým že v búrkach uplynulých storočí zničené boly najstaršie archívy a stratily sa nám najvzácnejšie písomné pamiatky.
——————————————————————————————
Okrem uvedených kresťanských, židovských a pohanských zpráv o živote Pána Ježiša svedčia nám aj niektoré závažné okolnosti:
a) Dôkazom života Kristovho je v prvom rade kresťanský letopočet. Kultúrne národy totiž od narodenia Kristovho počítajú roky, to by však nerobily, keby Kristus Pán nebol žil na zemi.
b) Dôkazom života Kristovho je naša európska kultúra, ktorá o Pánu Ježišovi písala, a do služieb Kristových zapriahla vedu, umenie atď. To by istotne nebola robila, keby Kristus pán nebol žil na zemi.
c) Dôkazom života Kristovho sú nám mučeníci minulých storočí, ktorí by istotne neboli vylievali svoju krv za osobu vymyslenú.
d) Dôkazom života Kristovho je Cirkev katolícka, ktorú Kristus Pán založil.
e) Dôkazom života Kristovho sú svätí, ktorí by sa kvôli nejestvujúcej osobe istotne neboli zapierali.
f) Dôkazom života Kristovho sú nám všetci učenci, ktorí boli presvedčení, že Kristus Pán je dejepisnou osobnosťou.
g) Dôkazom života Kristovho sú nám všetci tí, ktorí pre Krista Pána pracovali, trpeli a obeti prinášali.
Kristus Pán teda nie je vybájenou a vymyslenou osobou, lebo ani jedna jediná osoba v dejinách nie je natoľko dokázaná ako osoba Kristova. Keby sme chceli poprieť život Pána Ježiša, to by sme celé dejiny museli vyhlásiť za pohádku. (!!!)
——————————————————————————————
Zázraky Pána Ježiša
================
1. Zázrak je taký mimoriadny zjav vo svete viditeľnom, ktorý môže byť zapríčinený len priamym zasiahnutím božím:
——————————————————————————————
O zázraku môžeme rozprávať len za týchto podmienok:
a) Zázrakom nazývaný zjav musí byť mimoriadny.
Z toho nasleduje, že každodenné zjavy nemôžu byť nazývané zázrakmi.
b) Zázrakom nazývaný zjav musí sa odohrať vo svete viditeľnom, smyslom prístupnom a nie vo svete duchovnom.
c) Zázrakom nazývaný zjav nesmie byť zapríčinený nejakou silou prirodzenou, ale musí vyžadovať priamy zásah boží. Kým sa nejaký zjav dá vysvetliť prirodzeným spôsobom, o zázraku nemôže byť ani len reči.
Zázraky sú teda také mimoriadne zjavy, pri ktorých zastane aj rozum učencov a to nielen dnes, ale aj v budúcnosti a ktoré si rozum ľudský prirodzeným spôsobom nikdy nebude vedieť vysvetliť.
Pôvodcom zázrakov môže byť len Pán Boh. Človek zo svojej vlastnej sily nemôže robiť zázraky. Keď sa teda niekedy aj spomínajú zázraky vykonané ľuďmi; tie zázraky nie sú vlastne dielom človeka, ale sú dielom všemohúceho Boha. V takomto prípade je vlastne tiež Pán Boh pôvodcom toho zázraku a človek má pri ňom len tú zásluhu, že Pán Boh ten zázrak urobil na jeho prosbu a modlitbu.
Pán Boh môže robiť zázraky zo svojej vlastnej sily. Vyplýva to z jeho všemohúcnosti. Pán Boh môže urobiť všetko a preto môže robiť aj veci mimoriadne. On je pôvodcom celej prírody a všetkých prírodných zákonov. Ako pôvodca prírodných zákonov môže teda svoje zákony podľa svojej ľúbosti pozmeňovať alebo aj celkom zrušiť.
2. V živote Pána Ježiša vyskytuje sa celý rad rozličných zázrakov:
——————————————————————————————
Sv. Matúš uvádza ich dvadsať, sv. Marek šestnásť, sv. Lukáš dvadsať a sv. Ján osem. Evanjeliá opisujú nám tridsaťpäť rozličných zázrakov. (Niektoré zázraky nám totiž opisujú aj viacerí evanjelisti!). Okrem týchto 35 zázrakov vykonal Pán Ježiš aj veľa takých zázrakov, ktoré nám evanjeliá neopisujú podrobnejšie. Vidieť to zo slov sv. Matúša: „Obchádzal Ježiš celé Galilejsko … a uzdravoval všelijaký neduh a všelijakú nemoc v ľude …” (Mat. 4-23.).
Zázraky Pána Ježiša privádzaly do rozpakov aj samých jeho nepriateľov, ktorí sa bezradne pýtali: ,,Čo spravíme, lebo tento človek robí mnohé znaky. Jestli ho tak necháme, všetci uveria v neho” (Ján 11. 47-48).
Zázraky Pána Ježiša sú trojaké:
a) ZÁZRAKY NA PRÍRODE, ako: premenenie vody na víno, rozmnoženie chlebov, utíšenie búrky na mori, zázračný rybolov atď.
b) UZDRAVENIA CHORÝCH, ako: uzdravenia ochrnutých, hluchých, slepých, malomocných, vodnateľných atď.
c ) VZKRIESENIA MŔTVYCH; mládenca naimského, dcéry Jairovej, Lazára a jeho vlastné zmŕtvychvstanie.
Podľa evanjelií vykonal Pán Ježiš desať zázrakov na prírode, uzdravil 21 chorých, vzkriesil troch mŕtvych a z vlastnej sily vstal z mŕtvych.
Sv. Ján k tomu podotýka: ,,Jesto ešte i mnoho iných vecí, ktoré učinil Ježiš, čo keby sa každé jedno opisovalo, myslím, že ani celý svet nemohol by obsiahnuť tých kníh, ktoré by sa maly napísať” (Ján 21. 25.).
V evanjeliách uvedené zázraky Pán Ježiš skutočne konal. Okrem evanjelistov svedčia o tom aj iní spisovatelia.
A tak ďalej, atď….
Zdroj:
Apologetika, Učebnica náboženstva pre najvyšší ročník Meštianskych škôl; Z poverenia spolku katechétov a profesorov náboženstva napísal: Andrej Kliman – profesor náboženstva; vydal Spolok sv. Vojtecha; Imprimatur: Tyrnaviae, die. Septembris 1940; Mons. Joseph Minárik, vicarius generalis.
Je to tak ako Emily uvádza. Software je vždy v databáze Stvoriteľa. Ovšem Stvoriteľ a Boh sú dve rozdielne veci. Stvoriteľ stvoril Boha a Boh stvoril vesmír a všetko v ňom včítane človeka. Boh je vec a má to pamäť, ktorej my hovoríme všelijako. Jedným z názvov je mapríklad Morfogenetické pole/pamäť, vedomie, najvyššie vedomie, vedomie jednoho, nebo, peklo, unitár, astrál… atď.
Emily a Objektívne,
hrúza, des. Problém väčšiny ľudí je v tom, že nevedia slová precítiť ale sú odkázaní len na svoj rozum- teda na premýšľanie bez precítenia. Navyše sa dnes používa ohromné množstvo výrazov, ktoré vznikli výlučne na báze rozumu. Sú to najmä odborné pojmy všetkého druhu…v podstate to vzniká s rozvojom/pretváraním/prispôsobovaním hmotného prostredia človekom.
Je jedno či ide technológie alebo súdnictvo alebo filozofiu či náboženstvá – všetok ten rozumový v skutočnosti balast čo má umožniť duševný a fyzický pohyb na Zemi ľudia používajú na hodnotenie pohybu a dejov duchovna.
To čo je sformované do slov a má duchovnú podstatu sa má precítiť vnútria nie tomu prisudzovať nejaké vlastnosti, ktoré boli vymyslené rozumom – lebo on je akéhokoľvek dosahu duchovna. A tak ľudia o aj posvätných veciach trepú akoby to boli zemiaky, ktoré preberajú v pivnici kvôli klíčkom. Čím viac žijeme v techosfére tým viac dochádza ku skutočnej debilizácii – teda devalvácii duchovných pojmov – a teda strata vedenia.
@ Achnaton:
Je úplne jedno či slová preciťuješ, alebo nie, pretože každý kresťanský farár ti povie, že pri súdnom dni všetci zomrú. A ten deň nastane najneskôr do roku 2050. Ak chces prežiť musíš vedieť, čo treba urobiť a kam ísť, ale to ty nevieš, pretože nehýbeš rozumom. Ak by Noe nehýbal rozumom, tak my by sme tu dnes neboli.
Hneď na začiatku poviem takto ..Emily neber to prosím ťa ako tvoju kritiku na teba ,čo napisem….lebo chápem ťa ,že prečo chápeš všetko tematické okolo duchovna ,a slovo Božie ,či teda Jezisove slová ,výlučne rozumom…Naozaj ťa chápem lebo takto rozmýšľa ( =bez zapojenia zadného mozgu=antény ducha ) miliarda ľudí na tejto planéte …Nie si sama ….
Vieš Emily prečo si prestala čítať Posolstvo Grálu Vo svetle Pravdy už od prvých statí ? : Slovo Syna Človeka =Abdrushina =Imanuela =Ducha Pravdy je nastavené tak ,že kto nemá pochopiť tak ho nepochopí ,ostáva ono zahalene a uzamknuté na 7 kľúčov …Prepáč ,ale je to pravda ,že všetko berieš výlučne rozumovo a nezapajaš do života,do myšlienok ,do činnosti tvojho predného mozgu žiarenie tvojho ducha,ktory žiaľ stojí a nehýbe sa=nevyvíja sa ,iba kvôli tomu že rozum je u teba na prvom mieste..( však ako u milionov iných – nie si sama ….A tak nemôžeš pochopiť Vyššie duchovné a Božské Pravdy …Všetko spracuvavaš,aj tie témy duchovna ,čiste pozemsky ,t.j spracuvávaš temy ducha,duchovnost bez zapojenia zadného mozgu a chápeš všetko výlučne rozumom,to jest predným mozgom. ( bez živého ducha )..No a nás pozemský rozum nepochopí tie duchovné deje ,duchovné Slovo a pod.( Ani to biblické ,pretože slová Ježiša boli a sú v biblii väčšinou v podobenstvach ,a už vôbec žiaľ nemôžeš pochopit to čo je vysvetlene , a už nepokrivene, vysvetlené v Posolstve Grálu)
Aby si pochopila …..Rozum pracuje iba čiste v pozemskom móde ,je tak vypracovaný a vybalancovany ľuďmi ,že sa nevie orientovať v Duchovnom( pozná iba dva rozmery ,tak je nastavený ) .To je ten dedičný hriech ,písaný v biblii že ľudia uprednostnili a vypestovali predný mozog ( rozum ) nad svojho živého Ducha ..
Emily :
Boh je bezbytostný. V Najvyššej Božskej bezbytostneh sfere nie je ani formou, ani osobou ani postavou.
Je ČISTE Svetlo. Predstavuje prapôvodnú tvorivú energiu a Život sám.
Nemá žiadne telo. Ľudská predstavivosť antropomorfného (ľudského) Boha je teda nesprávna. Boh Je mimo všetkého stvorenia. Boh stojí úplne mimo, vysoko nad všetkým, čo bolo stvorené…Aby sa Boh mohol prejaviť tvorom vo stvorení (napríklad anjelom alebo neskôr ľuďom), musí zostúpiť a prispôsobiť sa tlaku nižších sfér a zobrať na seba obal :
Priama, nezahalená blízkosť Boha by kvôli Jeho nesmiernemu vyžarovaniu okamžite rozplynula (spálila) akúkoľvek stvorenú bytosť,aj tu anjelsku..
A Ježiš bol iba jeden ,nikdy nie dvaja..všetko poplietli ľudia ,ktorí si nevedeli vysvetliť duchovné deje po smrti Ježiša a dokonca ani narodenie Ježiša ..A ani jeho učinkovanie na Zemi nepochopili…ani jeho objavenie sa po smrti nie ..Nikdy nebol svojou podstatou (čiže Božím duchom ) v hrobe ,aby potom vstal z mŕtvych ..Nikdy ..Tak ako sú ľudské telá po smrti nežive ,tak aj jeho pozemské ( božie )telo bolo po smrti nezive ..ale tak ako náš ľudský duch dostáva po smrti okamžite nové telo =jemnohmotne ,tak aj Ježiš okamžite nabral nové telo ( oslavené )… Jezis nikdy nebol mimozemstan ,ktorý by priletel z neznámej planéty na Ufo…Nikdy…To je účinok a výsledok ľudského rozumu z rôznych prekladoch biblie ,ktorý si toto vysvetľuje ,tak ako to vysvetľuješ aj ty ..
Ešte chcem dovysvetlit viac k tomu Bohu a pridám aj hierarchiu Stvorenia od samého vrchu po spodok(Zem):
1.Božsko-bytostný obal: Ako to robí Boh že sa prajavi bytostiam nizsie pod Božsky bezbytostnym ? Keď sa chce prejaviť ,alebo musí prejaviť ,ako napr Ježiši na Zemi ,tak pri prechode pod svoju sféru berie na seba Boží prejav ,teda berie formu/obal z látky tejto sféry.
2. Znižovanie vibrácií: Tento obal funguje ako transformátor alebo štít, ktorý tlmí čisté Božské vyžarovanie.
3.Forma Syna: Týmto spôsobom sa Bezbytostný Boh personifikujeale iba časť seba – napr formuje do podoby Syna (napr. Ježiš pre hmotný svet alebo Imanuela pre duchovné sféry), aby Ho stvorenia dokázali vnímať a komunikovať s Ním.
Hierarchia stvorenia: tu nebudem písať ešte ďalšie delenie ,pretože každá sfera má ešte ďalších 7 podsfer kde žijú bytosti ..
Pre lepšie pochopenie Abd-ru-shinDuch Pravdy rozdeľuje všetko existujúce do týchto základných úrovní (od najvyššej po najnižšiu):
1.Boh (Bezbytostné): Zdroj všetkého, neprístupný.
2.Božsko-bytostné: prvá Najvyššia sféra,po Božský BEZBYTOSTNEJ , kde sa Božské Svetlo po prvýkrát formuje do podôb (tu sídlia najvyšší anjeli a archanjeli,tzv Najstarší aj z biblie opísani.
3.Duchovné (Bytostné): Sféra, odkiaľ pochádzajú ľudskí duchovia (Raj)..Najvyššie duchovno je tzv Prastvorenie,kde žijú oni skutocní vytvorení ľudia vyvinutú okamžite na Boží obraz ..to sú všetko ľudski duchovia ,ktorí nikdy neboli na Zemi v hmote
4.Bytostny okruh,tj sfera pred jemnohmotnostami a hrubohmotnostou – odtiaľto z bytostneho sa rodia na Zem napr duše zvierat ,našich psov ,mačiek a pod
5.Hmotnosť: Najnižšia, najhustejšia úroveň (náš vesmír a Zem).
Ismael na Zemi,
opakovane ťa prosím, aby si na mňa nereagoval svojimi náboženskými, bezhlavo načítanými, zdravou logikou nepodloženými, cirkvou zámerne vyfabulovanými nezmyslami. Skutočnú Pravdu poznajú jedine najvyššie postavení kňazi a pápež, no tí ju nikomu (predpokladám, že ani radovým farárom) na nos nepovesia. Prečo sa tí „najvyšší“ neboja robiť to, čo robia? A neštítia sa ani vrážd či pedofílie.
Ty zapoj ten TVOJ mozog a odpovedz si sám, prečo sa to všetko (dávno akýmsi zvráteným „bohom“ naprogramované) tu po celý čas deje. Aké náboženstvo sem priniesol Ježiš? Prišiel ho na našu planétu ZRUŠIŤ! – aj so všetkými židovskými „Desatoro“ falošného boha: tzv. „boha“ Sionu.
…no a v zápätí v mene umlčaného Ježiša sem dokvitol židovský tzv. ježiš-kristus – no a ten už mal 12 apoštolov: 12 pilierov cirkvi.
Všetky náboženstvá do posledného sú falošné. Chýba im rozumový základ, triezvosť a zdravá logika. Vrátane knihy Vo svetle pravdy.
Ježiš nemal nijakých apoštolov a so žiadnou cirkvou nemal spoločnú ani len nitku na košeli. Mal iba niekoľkých učeníkov, ktorí sa po umučení Ježiša rozpŕchli.
Každý v miere svojho chápania pracuje na sebe a v miere svojho nechápania pracuje pre toho, kto chápe viac!
Prajem pokojný daždivý večer ! 😉
Ajša, áno ale to platí len v DAVO – ELITÁRSKEJ spoločnosťi – teda spoločnosti založenej na fašizme, fungujúcej na fašizme. Neplatí to však v spoločnosti kde jeden druhého varuje pred tým aby ani nezakopol ak je na ceste nejaké „drievko“, a nieto ešte aby parazitoval na jeho neznalosti/nevedomosťi.
Zjednotenie ľudstva tak aby nikto nikoho nepoškodzoval môže byť jedine na základe poznania Pravdy všetkými zúčastnenými, nie inak. Všetky iné spôsoby ako spoluexistovať a naplniť Boží Zámer s človekom sú nesprávne, škodlivé, zbytočné a vedú ľudí do absolútnej smrti (ak v takom usporiadaní spoločnosti neprecitnú aby sa za zachránili pred absolútnym ROZKLADOM). Avšak tá Pravda, ktorá zjednotí ľudí tak ako je to jedine správne nemá byť nejakým kompromisom z dielne ľudí, ktorý vyhovuje všetkým ale tá, ktorá RIADI ABSOLÚTNE VŠETKO STVORENÉ a je od všetkého ABSOLÚTNE nezávislá pričom v NEJ sa ľudia môžu donekonečna rozvíjať bez toho aby vznikalo medzi nimi čokoľvek zlé- falošné.
Tá poučka z KSB je o dnešnom usporiadaní sveta pod vládou temna.
Totiž Pravda – Teda ŽIVOT nerozdeľuje ale spája ale nie na úrovni rozumu ale na úrovni ducha.
Bývalo a je to doteraz tak že duchovný človek ak urobí niečo špatné dostane facku hneď okamžite a tak ho to vedie na tej duchovnej diretisime pri výstupe na horu k jednotnej idei. Ľuďom mamonu sa to tak nedeje. Možno až časom dostanú po papuli a niektorí si živú v perinke až do smrti.
Ale je možné že sa to karmicky urýchluje to sa vylúčiť nedá. Takto dostali po frňáku aj fašisti po druhej svetovej. Toľké zlo si vyžiadalo tvrdú odpoveď.
“ No a v Austrálii údajne z vládneho laboratória zmizlo viac ako 300 vzoriek smrteľných vírusov, vrátane dvoch plných vzoriek hantavírusu. “
Kedze neexistuje jediny vedecky dokaz o existencii akehokolvek virusu, tak slovo „virusov“ malo byt v uvodzovkach
– a ešte – zachytiť vírus… Čím? A ako?
Je to rovnaký nezmysel, ako chytať vietor.
něco ke klíšťatům –
https://aktax.cz/je-jen-otazkou-casu-kdy-vyzkum-nebezpecnych-nemoci-prenasenych-klistaty-zpusobi-katastrofu-pokud-se-tak-jiz-nestalo/
Žena, která se v Ohiu věnuje chovu koní už přes 30 let, tvrdí, že klíšťata jsou letos mimo kontrolu
….Valneva oznamují, že vakcína proti lymské borelióze je ve fázi 3 klinického testu VALOR.
https://substack.com/@marthascholler/note/c-259582618
ochrana proti přemnoženým klíšťatům….
https://www.youtube.com/watch?v=1dMr_kfa78M
Je to náhoda , že sa objavilo „nebezpečenstvo“ tohto „vírusu“ práve teraz , keď má byť ďalšie presadzovanie pandemickej zmluvy v Ženeve ? Ako je známe , aj keď je dosť otázne ,do akej miery vie o tom verejnosť , táto snaha WHO už stroskotala 2x , no WHO ju chce presadiť samozrejme za každú cenu …
Simo má pravdu , keď napísal , že slovo „vírus“ malo byť napísané s úvodzovkami , lebo tieto údajné patogény neboli vedecky (!) doteraz dokázané . Ak by aj úplne bežní laici vedeli , ako sa vraj izolujú „vírusy“ , museli by si povedať , že to predsa nie je žiadna seriózna veda , že to je účelová paveda pre biznis .
Na dôkaz toho , že „vírusy“ neboli vedecky dokázané , uvediem jednu skutočnú udalosť : v roku 2014 vyhlásil nemecký vedec Dr. Lanka (mimochodom má sloven-ské korene) , že dá odmenu 100 tisíc Euro tomu vedcovi , ktorý dokáže za jednoz-načne daných podmienok existenciu „vírusu“ osýpok . Na túto výzvu sa neprihlásil žiadny renomovaný virológ (!) , len akýsi študent medicíny , ktorý bol evidentne niekým podporovaný . Keďže tvrdil , že existenciu tohto „vírusu“ dokázal, došlo napokon k súdnemu sporu , ktorý tento študent prehral . Preto sa pýtam : „Ak je to s tými „vírusmi“ a s ich dokazovaním také jasné a jednoduché , ako je možné , že sa neprihlásil ani len jediný skúsený virológ ? Však mohol získať veľkú sumu takmer zadarmo ?“ K tomuto prípadu ešte dodávam , že podmienky , ktoré stanovil Dr. Lanka boli vlastne postuláty , ktoré stanovil ešte v 19. storočí na dokazovanie prenosu chorôb nemecký profesor Dr. Henle . Tieto postuláty upravil neskôr jeho žiak Dr. Robert Koch (nie celkom vedecky korektne) , a preto sú dnes známe ako „Kochove postuláty.
Mnoho ľudí zase tomu podľahne, jedna časť v inštituciách lebo budú za to platené, tak budú umele diagnostikovať obyčajnú nádchu ako hantavir, chrípka opäť záhadne zmizne, všetko bude hantavir. Druhá časť pracujúcich, lebo zamestnávateľ ich nepustí na pracovisko. Slobodní a nekonformní môžu zostať len tí, ktorí majú nezávislosť od systému.
Ak by to bolo skutočné, tak by tú loď vôbec nenechali zakotviť v prístave. Všetko by sa odohrávalo ďaleko na mori, pretože aj ONI by mali strach. Nevieme či niekto zomrel a hlavne na akú chorobu, nepoznáme mená a nemáme k dispozícii pitevnú správu aby sa to dalo overiť.
vírus = jed
cestujúcich na lodi OTRÁVILI – toť vsjo.
Rovnako tak trávia aj chovné zvieratá a dajú tomu rôzne nálepky, aby mohli celé chovy teatrálne zlikvidovať a vyvolávať STRACH pred fiktívnou „nákazou“, za ktorou je jedno-jednoznačne TRAVIČSTVO … a predsa vieme, kto v travičstve vyniká.
Globalisti to zkouší znova a znova ,,virusem“ ( přitom teorie virů byla naprosto vyvrácena už v 50-tých létech a znovu oživena bankami kvůli velikým ziskům z těchto podvodů) Dyť na té vylétní lodi s ,,hantavirem“ byli turisté z 23 zemí ! ( Proč asi to vypuklo zrovna tam ?-aby to roznesli po světě.. ) Rusové mimo jiné zveřejnili,že ten jejich ,,hantavirus“ jsou upravené sekvence aminokyselin v laboratořích pocházející z roztočů,žijící v prachu,kde jsou přemnožené myši a kde je trus a moč těchto hlodavců ( Rusové bojují na UK prakticky proti celému NATO a vyhrávají , taky USA s Izraelem dostali pěkně nafrak od Iránu…tak zase straší s ,,viry“ a upravují odpadní sekvence aminokyselin z rozložených buněk a jako ,,jedy“ je chtějí opět přidávat do očkovacích látek lidem…když to nejde ve válce,tak opakují uměle vyvolávanou pandemii..jen naprostí hlupáci-zpozdilci ve vývoji,neschopní se učit samostatně a hledat pravdu se mohou znova nechat nachytat na tento podvod )
Ja vidím dva možné scenáre čo sa stane
.
.
1️⃣ FEJKOVÁ PANDÉMIA
umieranie pasažierov na lodi – je to fejkový scenár na vytvorenie „pandémia hanta“ ktorá nezačne, má len odviesť pozornosť od toho, aby ovčania nezačali protestovať, že budú mať obmedzené palivá a ekonomická kríza pokračuje, prehlbuje sa a skonči krachom ekonomiky EU a rozpadom spoločnosti a následným celosvetovým krachom kap.systému
sú dva podvarianty čo sa stalo na lodi:
🅰 pasažieri na lodi nezomreli – je to divadlo slúžiace pre massmédia na vytvorenie novej fejkovej „hantapandemy“
🅱 pasažierov kvôli vytvoreniu vyššej pravdepodobnosti cielene umŕtvili/zabili tajné služby – je to divadlo slúžiace pre massmédia na vytvorenie novej fejkovej INFORMAČNEJ „hantapandy“
čiže FEJKOVÁ PANDÉMIA bude len ako ekonomické lockdowny bez masového umierania
🆘 ak naozaj na lodi zomreli na následky nejakého boosteru (čo pochybujem, že by traja zomreli naraz na jednej lodi a viacerí „sa nakazili“, čiže zas asi práca tajných služieb, aby naštartovali divadlo pre massmédia)
❗ ❗ tak „hantavírus z fakcín“ je proteín a je produkovaný vnútri tela jednotlivca covid fakcínou a teda je to neprenosné z človeka na človeka ❗ ❗
čiže len FEJKOVÁ PANDÉMIA
.
.
2️⃣ REÁLNA PANDÉMIA
⏩ ⏩ aké ale bude možné pokračovanie, ak ročildi vyhodnotia tieto možnosti ako vyhovujúce vo vhodný čas na spustenie novej „reálnej hantapandy“
⏩ laboratória zas dostanú nejaký digitálny opis „hantavírusu“ ktorý hodia do tých ich počítačov a začnú chŕliť množstvá „počítačovo nakazených hantou“
⏩ 😈 ročildi výberovo (v určitých miestach/mestách kde chcú aby začala „hantapanda“) spustia 5G antény s frekvenciou grafénu a ten dioxid grafénu zapichnutý v ľudských telách začne rezať bunky stien v ktorých je zapichnutý 😈
💀https://sciencemag.cz/2d-materialy-mohou-pusobit-jako-ziletky/
z článku: vědci z Regionálního centra pokročilých technologií a materiálů (RCPTM) Univerzity Palackého v Olomouci (UP) ve spolupráci s kolegy z Botanického ústavu Akademie věd ČR. Potvrdili, že za určitých okolností se chemicky upravený grafen dokáže proměnit v „nanožiletku“, která poškozuje řasy přítomné ve vodě
💀 Dr. Andreas Noack – Covid vakcíny obsahují uhlíkové nano žiletky ve formě hydroxidu grafenu
https://nastub.cz/w/2YSUksk2cJUeooUcbjYJbn?title=0&warningTitle=0
💀 Dávka vakcíny proti covidu od spoločnosti Pfizer – BioNTech obsahuje 15 miliárd grafénu (oxid grafénu)
https://danielvla.wordpress.com/2022/10/29/o-doza-de-vaccin-anti-covid-pfizer-biontech-contine-15-miliarde-de-nanoparticule-cu-grafen-dioxid-de-grafen/
💀 https://volnyblog.news/spickovi-vedci-dokazuji-ze-grafenovi-nanoboti-ve-vakcinach-proti-covid-prechazeji-z-ockovanych-na-neockovane-ale-existuje-zpusob-jak-je-odstranit/
💀 https://cz24.news/mike-adams-5g-jako-vrazedny-dalkovy-spoustec-signaly-mobilnich-telefonu-aktivuji-uvolnovani-biologickych-naplni-oxidu-grafenu-vstrikovaneho-pseudo-vakcinami-do-tela/
💀 https://cz24.news/jak-pusobi-oxid-grafenu-na-lidske-telo-patentovane-zarizeni-a-programy-vojensko-prumysloveho-komplexu-prave-testovane-na-vas/
.
.
tam kde ročildi spustia na 5 G anténach frekvencie vibrovania grafénu, tam
🅰 grafén z fakcín v žilách/cievach/svaloch
🅱 grafén vdýchnutý z CHEMTRAILS a zapichnutý v pľúcnych alveolách
začne vibrovať a rezať bunky fakcinovaných aj neopichaných
😈 Všetky tajné služby, všetci politici, prokurátori, sudcovia – vy všetci ste z chemtrails spádov dýchali ten istý sajrajt aj keď nie ste všetci opichaní – aj vaše rodiny/deti ho dýchali
všetci ste pre ročildov súčasť stáda určeného na likvidáciu 😈
aj my všetci sme dýchali spády z lietadiel, máme grafénové žiletky v pľúcach tiež, pri zodpovedajúcej frekvencii máme všetci vnútorné masívne krvácanie – čo je príznak hemoragického krvácania pri „hantavíruse“
Před chvíli znovu jsem četl i na Life ru zprávu od epidemioložky,že v Rusku se všude přirozeně vyskytuje ,,toto onemocnění“ všude tam,kde je špína a nepořádek a žijí v tom potkani a myši,kde se jejími výkaly živí roztoči,ve kterých jsou obsaženy sekvence aminokyselin,které ,,ůdajní vědci“ označují jako ,,viry“. ( Všechny sekvence aminokyselin označované jako ,,viry“ ovšem přirozeně vznikají v každém živém organismu při odbourávání starých buněk a tvoření nových-ze zbytků těch starých-plně rozložených na až opět základní aminokyseliny..že je podvodně ůdajní ,,vědci“ označují jako ,,viry“ a pak ještě v laboratoři upravují aby vytvořili biologickou zbraň hromadného ničení,to se přísně utajuje a dnes se to valí i do vakcín díky globalistům a jejich ž.bankám..navyšujícím si takto i zisky a majetky..
Podarilo sa ti napísať stručný, výstižný a zároveň špičkovo informatívny príspevok. Ďakujem Ti zaň, Jara. Dovolím si ho skopírovať do wordu pre vlastnú potrebu.
K článku – treba sa čo najviac sústrediť na šírenie teórie exozómov a nie na polemiku či vírusy exsitujú, alebo nie – či vírus je mikrób, alebo len jed – to je pasca, . Teória exzómov hovorí o tom, o čom to je,oproti nejakým vírusom vytvoreným v grafickom štúdiu – uvidíš blbec = uveríš blbec!
abzdravieakrasa.sk
https://www.abzdravieakrasa.sk › wp-content › uploads › 2024 › 06 › EXOZOMY.pdf
Čo sú exozómy – abzdravieakrasa.sk
Exozómy sú extracelulárne vezikuly ohraničené lipidovými membránami s priemerom približne 30 až 150 nm, prirodzene vylučované bunkami. Obsahujú DNA, RNA, lipidy, proteíny, cytokíny, receptory transkripčných faktorov, proteíny tepelného šoku, enzýmy, antioxidanty a ďalšie bioaktívne zlúčeniny. Majú veľký potenciál v starostlivosti o pleť, pretože majú …
Čiže – podsúvajú nám tie jedy vylučované pokožkou ako zdraviu prospešné. Treba prejsť na dokumenty hovoriace o exozómch ako o jedoch už nestráviteľných spriaznenými baktériamy..
https://odysee.com/@Soren:71/Virus_Theory_vs_Exosome_Theory:9
Teória viry vs exozomy & Pravda o testoch na Covid-19
https://odysee.com/Teorie-vir%C5%AF-vs-exozom%C5%AF—pravda-o-testech-na-covid-19:5
————-
cz titulky
14.května 1918 – ČELJABINSKÝ INCIDENT – CO VEDLO K POVSTÁNÍ NAŠICH LEGIÍ V RUSKU? ► VÝZNAMNÉ DNY◄
https://duckduckgo.com/?q=dobrodrh+cz+dabing&iar=videos&t=h_&iai=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DjwFiaXhC3zs
———————-
Anabáza odzbrojenýh čs. légií v Rusku. Iný príbeh oproti protiboľševickým légiám srevádzajúcim cársky Zlatý ešalón /vlak s 2200 tonami zlata – tu sa o tom autor nezmieňuje/. Celkovo bolo v Rusku 80 tisíc čs. vojakov – nie len 40 tisíc.
ČSFD.cz
https://www.csfd.cz › sk › film › 156010-zlaty-esalon › prehlad
Zlatý ešalón (1959) | ČSFD.cz
Je rok 1919 a vláda sibiřského diktátora Alexandra Kolčaka se už v Omsku necítí v bezpečí. Vysocí úředníci plánují evakuaci a v první řadě hodlají odvézt čtyři vagóny naložené zlatem v hodnotě vyčísleným přesně na 71 360 253,37 carských rublů.
Hmmm … ako inak – zas a znovu sa „diskusia“ zvrhla v sektárske hádky – kto z koho … excelentný satanizmus. To skutočne nieto dosť stránok určených pre sektárov, ale musíte sa odbavovať všade?!?
Kde sme sa tu zrazu vzali a ako k tomu došlo, to s istotou nevie z nás pešiakov pravdepodobne nik. No a šíriť bludy – za to sa treba „poďakovať“ cirkvi, no aj komunistom: lebo buď nás stvoril duch – a kto tomu neuverí, tak toho vrhla opica…
V tomto smere nevieme nič; žiaľ; tu môžeme jedine polemizovať. No absurdné bludy náboženského typu a rovnako pôvod človeka z opice vyvrátiť je potrebné. O tom je bádanie. Faktom však zostáva, že človek vždy bol človekom a opica opicou. A tam má naša myseľ konečnú. Zatiaľ.
Emily,
prestaň reagovať na príspevky odo mňa. Isteže s istotou (poniektorí) vieme, KTO sme, ODKIAĽ sme a čo je našou úlohou. TY si však zaslepená tou „svojou“ bibliou, preto to TI pravda uniká …
– predpokladám, že tebe zaslepení bibliou neprekážajú. A sektári? To neviem. No opakovane vidím, že teba iritujú prebudení; preto odzačiatku na mňa útočíš. A je ti jedno, že prekrúcaš moje vyjadrenia. Alebo tak robíš zámerne? Aká „moja“ biblia? Kniha s kvantom poprekrúcaných faktov a plná protirečení je „moja“ biblia?
Ty nie si nechápavý. Ty si voči mne odzačiatku verbálne agresívny a zaujatý. Tebe neprekáža košiar, ale ovca, ktorá sa z neho pred niekoľkými desiatkami rokov vyčlenila.
Emília Bezáková,
len spinkaj, spinkaj, spinkaj, … ďalej. Cítiš sa sťa obeť … to je diagnóza … to, čo vnímaš sťa agresiu z mojej strany je len a len prejav TVOJHO spiaceho vnútra … tak len spinkaj, spinkaj, spinkaj, … svoj agresívny biblický sen … svoje vnútro premietaš do iných … ale TEBE to je zbytočné vysvetľovať …
Namiesto relevantných protiargumentov – despotické a ničím nepodložené zosmiešňovania. Nestrpíš, keď sa k Pravde niekto čo i len priblíži, alebo ju len hľadá. Špehuješ ma možno už pol storočia; špicľovanie máš evidentne krvi. A t.č. možno prebral štafetu už tvoj priamy potomok alebo vnuk…
Uvedom si však, že každá hra sa raz skončí. A nie každá s posmrtnou slávou alebo neutrálne.
Emília Bezáková,
dievčatko, odporúčam TI – lieč si tú svoju paranoju. Si to práve TY, ktorá si sa zaháčkovala na mňa – Tvoje „príspevky“ už dávno ignorujem – je to stále to isté. Spíš spánkom hlbokým a skutočnosť dehonestuješ práve tou svojou „bibliou“ – ako všetci sektári. Život s TEBOU musel byť peklom na „zemi“.
holistický prístup, alias Prekrúcač faktov:
Ty moje príspevky neignoruješ – ty ich, naopak, ostro sleduješ, lebo ti prekážajú. Preto bez argumentov (ktoré nemáš) ich svojsky prekrúcaš a dehonestuješ. Zdá sa, že som ti šľapla na otlak. Však vyskakuj, koľko chceš – každá nečistota raz vypláva napovrch.
Ja mám svoje svedomie čisté. A nehrabem sa v tajných spisoch ako tí, ktorým ich odhaľovanie prekáža. Ty nie si bádateľ. Ty si špiceľ. A prezradil si sa sám.
Stále viac sa ukazuje, kto je kto a kto za koho kope. Pokojne ma môžeš dať umlčať, no valiacu sa Pravdu už nezastavíš. Všetky náboženstvá aj ateistické organizácie sú celosvetový podvod – a ty to vieš rovnako dobre, ako to viem aj ja, aj viacerí prispievatelia do Bádateľa.
Odhaľ tu TY svoje pravé meno. Ja ho už viem. No nebudem ho tu zverejňovať.
Emília Bezáková,
ako inak – ja o koze, TY o voze. Si vážne nemocná. Tvoja nemoc z TEBA robí niekoho, s kým komunikácia nie je možná. Prestaň sa do mňa navážať a ignoruj príspevky odo mňa rovnako, ako ja tie od TEBA. Podľa TVOJICH vyjadrení TEBA všetci prenasledujú, sledujú, ubližujú TI – a môj rod už milióny liet, milióny generácii. Tvoja túžba, aby sa TI dostalo pozornosti odo mňa a iných, je vysoko vypovedacia. Vieš moje meno?!? – Tak sem s ním ak si odvážna a ten, koho tu pomenuješ si to s TEBOU vybaví. Si nielen trápna, ale priam neznesiteľne neznášanlivá, primitívne vliezla, podlá, domýšľavá, … Na druhej strane máš však niečo, s čím sa môžeš podeliť, ale to TY nevidíš.
Koniec.
Však na to tu máme teba, aby si videl na druhých aj to, čo oni na sebe nevidia. Nič proti tomu; ja konštruktívnu kritiku s pokorou prijímam. Ale načo je k tomu potrebné uštipačné osočovanie?
Mimochodom, diagnózy máme vďaka trestuhodným lekárskym očkovaniam (a to hneď po narodení sa, ešte pred príjmom kolostra) hádam všetci. Rozdiel je len v tom, že nie každý ich pozoruje aj na sebe. Chcelo by to zdravú introspekciu každého z nás. Ale to by najskôr musela krvilačná žido-sion-čipovacia banda tyranov a vrahov padnúť na zobák.
Emíla Bezáková,
Aj keď bol odo mňa avizovaný koniec, predsa len:
KDE je to meno – máš moje povolenie – aspoň sa priznáš, koho špehuješ, na koho máš chorobný zálusk. Sem s tým menom!
Stále je to rovnaké – ja o koze – TY o voze. MUSÍŠ mať POSLEDNÉ SLOVO … aj keď prázdne, zbytočné, zúfalé, … Komunikácia s TEBOU nie je možná.
Tak šup – šup, sem s tým menom, adresou, vzdelaním, povolaním, výškou, hmotnosťou, … – nielen „mojich“, ale aj „synových“, „vnukových“ a všetkých ostatných mojich „pokrvných príbuzných“. Čakám e-Miluška … či skôr e-Mýluška?!?