Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Lukáš Machala: Ročné štatistiky úmrtnosti neklamú. Kde je tá pandémia?


Print Friendly, PDF & Email

Lukáš Machala: Ročné štatistiky úmrtnosti neklamú. Kde je tá pandémia?

Známy právnik JUDr. Lukáš Machala na svojom facebookovom profile aktuálne publikoval nasledovný status

Matematika nepustí! Nie som žiadny expert na čísla, ale týmto porozumie aj druhák na základnej škole. Nie som ani jediný, koho napadlo pozrieť sa na údaje Štatistického úradu Slovenskej republiky a ďalších inštitúcií, ohľadom úmrtnosti obyvateľov Slovenska.

Aby bol pohľad na “smrtiacu hnusobu” nezaujatý, použil som informácie za posledných 10 rokov.

Pýtam sa, kde je tá nebezpečná pandémia, keď minulý rok zomrelo v Slovenskej republike približne rovnako ľudí, ako po iné roky?

Rok     Počet úmrtí v SR
———————–
2010    53445
2011    51903
2012    52437
2013    52089
2014    51346
2015    53826
2016    52351
2017    53914
2018    54293
2019    53234
2020    53643 (zatiaľ neoficiálne)

Kde je zdravý rozum?

1. Odkaz lekárom

Kde ste lekári-odborníci? Nehanbíte sa nám buď klamať alebo zatajovať? Kde je tá smrtiaca epidémia?

Či je to všetko len sprosté ohlupovanie verejnosti? Samozrejme v súbehu s perfektným biznisom… pre výrobcov testov a vakcín.

Nie, nezľahčujem toto ochorenie. Poukazujem na stratu úsudku, na manipuláciu verejnej mienky. Iné choroby už nemáme? Len túto marketingovú?

Ľudia nemajú právo, aby ste ich liečili a vyliečili aj z iných ochorení?

Kde je Hippokratova prísaha? Na čo sa to prosím Vás hráte? Alebo si máme myslieť, že za covid pacientov ste lepšie platení?

Bráňte sa, argumentujte, ale už sa ozvite – nechcem donekonečna počúvať názory 3-4 vybraných lekárov skorumpovaných farmaceutickými firmami…

2. Odkaz novinárom

Hanbím sa za vás. Ste predajní a bez charakteru. Nemáte ani snahu poskytovať ľuďom objektívne informácie.

Až na svetlé výnimky, takmer unisono papagájujete to isté. Urážate tých, ktorí sa pokúšajú ukázať iný pohľad na svet…

Nepripúšťate pluralitu názorov a diskusiu. Nemáte žiadne morálne právo posudzovať a nálepkovať iných. Nemáte chuť ani odvahu vyjadriť vlastný názor.

Kto z rozumných ľudí by vám dnes mal ešte veriť?

Znovu opakujem: NEPODLIEHAJME STRACHU!

Používajme zdravý rozum. Pýtajme sa, pátrajme po pravde, nenechávajme sa klamať. Lebo tu budú pribúdať zlé nedemokratické príkazy a nariadenia, ktoré definitívne zdevastujú naše životy.

Pamätajte, stále máme Právo na odpor. Napríklad na to, že nebudeme pozerať tzv. mienkotvorné televízie, počúvať hlúpe rozhlasové stanice a čítať propagandistické plátky.

To je prvý krok ku slobode!

Môžeme začať týmto hneď… Keď nás nebudú mediálne ohlupovať a manipulovať, stratia významnú časť svojej pochybnej moci.

Za slobodu a právny štát!

Doplnenie redakcie

Ak sa vrátime späť k štatistike, tak vidíme, že počet celkových úmrtí 53643 v roku 2020 (poznámka: zatiaľ neoficiálnych, nakoľko Štatistický úrad ich ešte nepotvrdil) na Slovensku nijako výrazne nevybočuje z priemeru.

Zbohom vysoký krvný tlak

Za posledných 10 rokov je jednoduchý aritmetický priemer 52953 úmrtí ročne.

V roku 2020 zomrelo len o 690 (1,3%) ľudí viac ako je tento priemer. Lenže viac ľudí ako priemer zomrelo aj v roku 2019 (o 281 viac), v roku 2018 (o 1340 viac) či v roku 2017 (o 961 viac).

Podľa oficiálnych údajov v roku 2020 zomrelo na COVID-19 celkovo 2138 ľudí. Tak kde sú?

Aj keby sme priznali, že tých 690 úmrtí nad priemer boli všetko kovidové úmrtia, kde je zvyšných 1448 ľudí do celkového počtu 2138 úmrtí na ochorenie COVID-19?

Povieme vám, kde sú. Ide o ľudí, čo zomreli na iné príčiny (na ktoré by zomreli tak či tak), no vo výkazoch boli neprávom zahrnutí do „úmrtí na COVID-19“.

Prečo to vláda robí?

Tu sa priam natíska otázka: Prečo by vláda klamala, prečo by to celé robila, aký môže mať plán?

Ako sme už veľakrát v našich článkoch uviedli, podľa nás sú ich dôvody a plán nasledovné:

1. Rastúcimi úmrtiami (a tiež každodennými „novými prípadmi COVID-19“) chcú vyvolávať u ľudí strach.

2. Strachom potom ospravedlňujú lockdowny.

3. Lockdownami chcú zničiť ekonomiku, aby krajinu čo najviac zadlžili (Medzinárodný menový fond, Svetová banka a iné finančné inštitúcie si už mydlia ruky, ako ešte aj naši vnuci budú tie dlhy splácať).

4. Lockdownami a zadlžením plánujú zničiť prevažne malé a stredné podniky.

5. Zničením malých a stredných podnikov získajú veľké nadnárodné firmy v podstate monopol.

6. Získaním monopolu zostanú veľké nadnárodné firmy a štát nielen jedinými predajcami tovarov a služieb, ale aj jedinými zamestnávateľmi.

7. Keď nebude mať človek na výber, kde sa zamestnať, stane sa závislý na veľkých koncernoch alebo sociálnych dávkach od štátu.

8. Takto závislý človek sa zmení na otroka, ktorý bude musieť svojich „nových pánov“ počúvať, inak stratí živobytie – zamestnanie alebo dávky.

9. A samozrejme, zadlžený štát bude tiež musieť poslúchať globálne inštitúcie, lebo mu môžu napríklad zvýšiť úroky alebo prestať ďalej požičiavať na neustále „refinancovanie dlhu“. Zastavenie refinancovania by znamenalo splatnosť úverov, a teda bankrot štátu.

Záver

Takže asi už vidíte, kam to celé speje…

Výsledkom má byť celosvetová technokratická diktatúra. Taký novodobý fašizmus založený na poslušnosti a totálnej kontrole obyvateľstva pomocou nových technológií (digitálne peniaze, 5G siete, vakcíny, umelá inteligencia, atď.).

Čiže také novodobé digitálne otroctvo.

Do toho ešte vraj má prísť aj sterilita, depopulácia a iné chuťovky. Globálna elita totiž nebude potrebovať 8 miliárd otrokov, ktorí zbytočne spotrebovávajú „ich“ zdroje, lebo však veľa vecí dnes už môžu vykonávať roboti. To by však bola téma na samostatný článok.

Toto bohužiaľ nie je žiadna konšpirácia, ale vysoko pravdepodobná vízia budúcnosti a bolo by dobré, keby si to už začalo uvedomovať čím viac ľudí.

Dá sa to vôbec nejako zastaviť? Dá a pomerne jednoducho:

Prestaňte sa fašizmu podriaďovať a spolupracovať na svojom vlastnom zotročení!

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroje: facebook.com, worldometers.info, countrymeters.info, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ale keď pán Krajči povie, že zajtra zomrie 302 ľudí, tak tomu verte!!…zomrie ich 308 !!
  Predsa musíme ešte nakúpiť aj od Moderny …dajme aj tým amíkom zarobiť !!

  A keď treba dať otestovať a napichať deti (lebo dôchodci sú už vystrašení dostatočne), tak urobme paniku, že je tu nová mutácia a najviac sa šíri medzi deťmi !!

 2. Na : infowars.cz. je video o tom, že v USA je pripravený zákon (ak sa k moci dostane Biden), že polícia bude neočkovaných aj s celou rodinou môcť prestahovat do kempov -koncentracnych táborov, ktoré sú už na to pripravené. A potom to uskutočnia aj v Británii, Austrálii, Európe…

  • Deokrate pripravujú „koncentráky“ …

   • Veru milá Alžbetka, čítala som to a mnohí neveria, keď im to povieme sme len konšpirátori a zaočkovať sa je „dobré“ lebo potom môžeme cestovať. No comment – bez komentára.

    • A dokaz o tom, ze naozaj sa taky zakon pripravuje? Alebo verite hocijakym typkom co si nakrutia videjko?

 3. https://www.protiproud.cz/politika/5552-planetarni-diktatura-nastupuje-pres-finance-blackrock-ovladne-svet-nahradi-dolar-nova-mena-zakladni-prijem-bez-prace-penize-uz-jen-digitalni-konec-narodnich-statu-mysli-to-vazne-covid-jako-spoustec.htm
  Planetární diktatura nastupuje přes finance: BlackRock ovládne svět. Nahradí dolar nová měna? Základní příjem bez práce? Peníze už jen digitální. Konec národních států. Myslí to vážně? Covid jako spouštěč

 4. Božie Mlyny

  Mne už z toho zastáva rozum. Totálna nechuť a beznádej. Ja čo som bol vždy proti vojne, začínam vidieť nádej iba v tretej svetovej. Radšej zomriem ako chlap ako ovca z vakcínou od bastarda gatesa v tele. Keď sa do EU začali tlačiť utečenci, som sa bál čo to bude s našimi deťmi, ale prišla iná globálna zvrátenosť cokot-19. A zabudlo sa na migráciu a utečencov. Aby sa zabudlo na toto satanske dielo, musí prísť ešte väčšie. Ale to Gates nechce vojnu, lebo keď tu bude jeho zlatá miliarda na rádioaktívnej zemeguli jeho miliardy dolárov mu už budú na hovno, keď sa bude šúpať ako pomaranč. ZOMRI…… ZOMRI

 5. S vyjadreniami o budúcnosti by som bol opatrný a pozeral sa na to bez emócií. Depopulacia by išla proti tomu co ste napísali. Je známe ze zavedením nových technológií príde k zrušeniu niektorých pracovných miest ale zároveň k vytvoreniu nových. Žiaden Robot nenahradí cit v ľudských rukách a sám sa neopraví. Niesme v dobe priemyselnej revolúcie kde ľudia ničili stroje lebo sa báli že im zoberú prácu ale chovanie máme stále podobné. Nerastné bohatstvo sa nachádza na iných planétach preto sa každá vyspelá krajina snaží lietať do vesmíru. Noah Harari sa nad tým krásne zamýšľal vo svojich knihách. Doporučujem prečítať a následne ak vás to zaujme hľadať ďalšie podobné publikácie napriklad Michio Kaku alebo Hans Rosling získate iný pohľad na svet a hlavne po tom budete vedieť ze svet nieje taky zlý ako nám ho zobrazujú v médiách. Prajem pekný deň plný pozitívnych myšlienok.
  P.s. milá redakcia berte to ako podnet do budúcnosti. Mainstream nás straší kovidom a na druhej strane ste vy s vaším NWO. Nevidím v tom veľký rozdiel strach ako strach len to vplýva na inú skupinu. Privítal by som trochu objektívnejší pohľad. Myslím že vám to potom pridá viac čitateľov a stupne aj vaša dôveryhodnosť. Som presvedčený že na to máte.

 6. Ľubomír

  Ved za covid pacientov maju viac penazi. To je znamy fakt, tak necudo ze im to vyhovuje. Co tam po zdravom rozume a ze sa tym nici cela spolocnost. Ale oni si myslia ze nie su sucastou spolocnosti. Mozno im raz dojde ze dopomohli k zniceniu SK. Len aby nebolo neskoro.

  • pán Ľubomír, pracujem v zdravotníctve a od pacientky som schytala kovid….. jedno Vám poviem, že radšej zostať s holým zadkom, ako ležať meter pod zemou…. dúfam, že ste pochopili…. tá pacientka, od ktorej som to schytala, už nie je medzi nami…. robila opatrovateľku v Rakúsku, mala dosť peňazí…. už sú jej zbytočné…. k zničeniu Slovenska dôjde hlavne vďaka tým, ktorí sa budú chovať nezodpovedne a klásť materiálne hodnoty pred všetko ostatné

   • Môj brat pred skoro dvomi rokmi skoro zomrel na chrípkový zápal pľúc, 10 dní na ARO na pľúcnej ventilácii v umelom spánku. V tom čase v BB, jednej z najväčších nemocníc na Slovensku, mali celé ARO obsadené takýmito pacientmi. Kto o tom vtedy vypisoval? Kto vyhlasoval lockdowny? Kto vytváral „chrípkové“ lôžka? Ja som mohla každý deň chodiť za ním k lôžku, takisto k ostatným chodili návštevy, nič som nechytila a ani som nemusela nosiť rúško. Tak mi tu nevypisuj niečo o zodpovednosti k tomuto hnusnému podvodu na ľuďoch, na ktorom sa podieľajú aj zdravotníci, pretože sa mlčky priživujú na tomto podvode či zo strachu a pohodlnosti mlčia!

    • A ešte niečo: to, že na coviďákoch ryžujú nemocnice, je fakt v Čechách dokázaný priamo z nemocníc , detto v Európe. Hádam si nemyslíš, že na Slovensku je z poisťovní rovnako financované lôžlko chudáka napr. na úrazovom oddelení, ako lôžko chudáka s covidom? Tam adresuj svoje výhrady o zodpovednosti a materiálnych výhodách!

 7. Dnešný článok Dr. Mercolu:
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/01/06/professor-predicts-people-will-die-after-covid19-vaccine.aspx
  Professor Predicts: People Will Die After COVID-19 Vaccine
  Profesor predpovedá: Ľudia zomrú po prijatí COVID-19 vakcíny.

 8. Prekopírovala som jeden blog:
  Antonín Baudyš
  5.1.2021
  Sdílím zde názor mé kamarádky, biochemičky k mRNA vakcíně.
  Zabudování genetické informace z mRNA vakcíny do genomu, trvalá produkce bílkoviny podobné spike proteinu a ovlivňování těchto receptorů – to souvisí s článkem, který Ti posílám. Podle orgánového pentagramu to napadá okruh srdce, plic a ledvin – jednoznačně duchovní osu. Všechny duševní poruchy, poškozené emoce, psychiatrické nemoci – vždy jsou poškozeny tyto okruhy.
  Všude poběží propaganda, že je nemožné, aby RNA se převedlo do DNA. To není pravda, řada lidí v genomu má zabudovány retroviry, které umí převést RNA do DNA přes reverzní transkriptázu. Stačí ložiska, infekce těchto virů, patří tam kromě HIV řada dalších (způsobují často nádory). V některých buňkách je reverzní transkriptáza přirozeně (telomeráza – kostní dřeň, často i u nádorů). Zavlečení těchto informací do genomu natrvalo změní činnost srdce, plic, ledvin, pohlavního ústrojí.
  Z toho na mne jde hrůza, vnímám to jako odtržení lidí od Boha. Dělá to virus a bude i vakcína. U viru máš velkou pravděpodobnost, že imunita zasáhne a zlikviduje ho. Je to evoluční zkušenost. U vakcíny ne. Tam prostě nejsou vybudované imunitní mechanismy, jak rozpoznat vpašovanou informaci do buňky. Představ si to jako rozdíl, kdy do výrobního závodu přineseš postup výroby nějaké součástky od konkurence v jejich vytištěném návodu, v jejich barvách s jejich logem a předhodíš to tam dělníkům. Rychle si někdo všimne, že je něco špatně – to je virus. Vakcína bude jako když vystřihneš informaci, třeba dva pokyny a dokonale vlepíš do návodů pro výrobu. Třeba jen změníš rozměry. Nikdo z dělníků nemá šanci si toho všimnout. A podobně nezareagují imunitní buňky.

 9. Definitiva

  „…zadlžený štát bude tiež musieť poslúchať globálne inštitúcie,…“ poopravím redakciu. Už nebudú žiadne štáty, žiadne národy. Katasonov je svetová ekonomická autorita a to čo píše, to nie je jeho názor, ale udalosti, ktoré vo svete financií bežia a ktoré sú pred svetom skryté. Jedna firma bude riadiť svetové financie /nie banky/, svetový obchod a bude vlastniť Zemeguľu. A Covid je súčasťou deja, plánom elít na ospravedlnenie resetu sveta.

  https://www.protiproud.cz/politika/5552-planetarni-diktatura-nastupuje-pres-finance-blackrock-ovladne-svet-nahradi-dolar-nova-mena-zakladni-prijem-bez-prace-penize-uz-jen-digitalni-konec-narodnich-statu-mysli-to-vazne-covid-jako-spoustec.htm

  V americkom Kongrese sa udiali veci, politici utekali zo zasadania po podzemných kanáloch. Útekom si priznali svoju vinu. Útek svedčí o ich obrovskom strachu, elity sa boja davu, aj bankári, aj politici. Vantajm je svetovými elitami nútený likvidovať štát, ekonomiku, sociálny systém, musí vyvolať nekonečný strach, aby ľudia s radosťou prijali svetový reset, definitívne otroctvo sociálnych parazitov.
  Vantajm, Naď, Mikulec, a ďalší, sú agresívny, denne porušujú zákony, ubližujú ľuďom, lebo majú obrovský strach o svoju existenciu.
  Covid je politický zámer, nemá nič spoločné s nákazou. Dôkazom sú štáty, ktoré nerobili žiadne rúškové opatrenia, Švédsko, Bielorusko, Rusko, celá Ázia, Juž. Amerika, Afrika, všade život funguje, ľudia majú prácu, zarábajú, žijú.
  Celý korona bordel beží len v Euro Americkej sfére vplyvu.

  Nemocnice podvádzajú, zarábajú na príplatkoch, rozkrádajú cez poisťovňu verejné zdroje, lekári musia klamať, aby neprišli o robotu, policajti musia porušovať zákony, lebo tam platí rozkaz veliteľa, prokuratúra a súdy sú skorumpované a nefunkčné, všetci sa boja, všetci majú strach. Toto čo zažívame, je horšie ako smrť.

  Ale najväčší strach majú svetové elity, ide im o všetko, 5000 rokov klamali celé ľudstvo, majú na svedomí všetky vojny, biedu, chudobu, choroby, stovky miliónov ľudí muselo zomrieť.
  Ich spoločenské zriadenie dospelo do štádia totálneho krachu, vyrabovali zdroje pre život, svet je nesplatiteľne zadĺžený, politická kríza hrozí atómovou svetovou vojnou, chcú vyzabíjať 6,5 mld. ľudí, aby zachránili zdroje pre seba. Svetové elity prídu o svetovú moc, o vlastníctvo zdrojov zeme, ľudia sa vymknú kontrole a zabijú ich, nebudú môcť parazitovať na práci ľudstva.

  Ak sa podriadite Vantajmovi, strachu z Covidu a svetovej moci, tak budete patriť medzi tých 6,5 mld. mŕtvych, autogenocidovaných vlastnými politikmi. Myslite na to, že elity plánujú vašu smrť, 6,5 mld., tam sa zmestíte všetci na Slovensku, aj s Vantajmom, ten pre elity nemá cenu ani toaletného papiera.
  Najskôr testy, dobrovoľné, potom povinné, lokdaun čiastočný, potom úplný, vakcinácia dobrovoľná, potom povinná, čipovanie dobrovoľné, potom povinné, jedna firma, Black Rock, bude rozhodovať o vašom konte elektronických peňazí, každý, kto nebude poslúchať, bude mať zablokovaný účet, nepôjdete do roboty, nekúpite si ani potraviny. To nech ma radšej policajt zastrelí za nenosenie rúška.
  Strach majú elity, strach majú občania. Covid sekta bude za chvíľu zabíjať Covid neveriacich, a žid sa bude chcechtať, ako ľudia dobrovoľne plnia jeho plán genocídy bieleho človeka.

  Covid ochorenie je špecifické, iné ako doterajšie choroby, je z vojenského laboratória. Ale je ľahko liečiteľné, nespôsobuje zvýšenú úmrtnosť, zomierajú ľudia s poškodeným zdravým, ľudia s civilizačnými chorobami, ľudia, ktorí nezdravo žili, lebo im štát a elity zatajovali celostný spôsob zdravého života a farmaceuti a potravinári bohatli na ich nevyliečiteľných chorobách.

  Nie je žiadna odborníkmi lekármi potvrdená príčina na akékoľvek obmedzovanie osobnej slobody, rúška, rozostupy, školy, obchody. Testovanie je podvod bez výpovednej hodnoty, slúži na umelé vyvolanie strachu z neexistujúcej pandémie, nemá žiadny význam pre liečbu a prevenciu ochorenia, je to totálny nezmysel. Covid existuje len v mysliach ľudí a to len na základe počtu pozitívne testovaných.
  Zrušte Covid opatrenia a testovanie a nebude viac chorých, ani mŕtvych ako inokedy, ostatný svet je toho dôkazom. Afrika, zaostalá, chudobná, podvýživa, zlá hygiena… a Covid sa jej vyhýba. Ľudia, začnite používať rozum, čiže myslite na faktoch a používajte logiku, prestaňte veriť politike a štátu, ten je politikmi sprivatizovaný, ak veríte politikom, bez faktov a dôkazov, tak ste len sektár, Covid sekta, masa ľudí, ktorá bude podvedená a okradnutá, zneužitá politikmi pre ich vlastné ciele.
  Politici sú psychopati, zdravý človek do politiky nejde a ak, tak tam dlho nevydrží.

  Vakcinácia. Šéf Pfizeru, Fauci, Gates a ďalší vyhlasujú, že vakcína vás pred nakazením neochráni, ani nezabráni tomu, aby ste boli infekčný a roznášali vírus na zdravých. Ale týmto popierajú celý zmysel vakcinácie, veď hlavným a jediným cieľom vakcíny je imunita, ochrana pred nakazením a zničenie pôvodcu choroby. Veď títo podvodníci v priamom prenose vyhlasujú, že vakcinácia je nezmyselná. Jej úlohou je vraj len zmierniť priebeh ochorenia Covid. Ale Covid sám osebe má mierny priebeh, čo chcú ešte zmierňovať a načo? A vy, občania, im to všetko veríte? Ste sektári, Covid veriaci na vlastnú škodu, ako baptisti, jehovisti? To ani nehovorím o nežiadúcich účinkoch vakcíny, možné ťažké doživotné poškodenia zdravia až smrť a zaručene väčšiu náchylnosť na infekčné ochorenia, aj chrípková vakcína spôsobuje viac ochorení a s ťažším priebehom v porovnaní s nevakcinovanými.
  Nechcem nikoho uraziť, ale rozdiel medzi zvieraťom a človekom je len vo vedomí, svedomí, logike myslenia a spracovaní informácii, triedení informačného bordelu od faktov.

  Veličko. Človek je davovo tlupová dvojnohá opica. Dav preberá názory vodcu a tlupa slúži na dosahovanie cieľov.
  Dav ste vy, Covid sektári a tlupa to sú politici a ich opatrenia proti občanom. Politici konajú v zhode, majú svoje osobné ciele. Dav má holú prdel, bodka.
  Židovstvo učí, že biely človek je podobný zvieraťu.
  Poznávate sa? Nie? Potom si urobte poriadok doma aj v štáte.

  • Len zreprodukujem podstatnú časť vstupu zdravotnej sestry z bratislavskej onkológie dnes na Infovojne – jej profesná legitímna otázka:
   1/ Ak teda mRNA vo vakcíne má spôsobiť zmenu v zdravej buňke tak, aby bola schopná rozoznávať prienikový segment korona výrusu – čo sa bude diať s týmito buňkami ďalej – budú sa v organizme replikovať ako „normálne“, alebo ich organizmus ako nenormálne vylúči – čo asi áno, keďže účinok vakcíny sa má časom znižovať a nie naopak. Ale! – čo s tými pár nenormálnymi buňkami, ktoré bude organizmus, resp. ony sa budú nekontrolovane množiť – vznikne z nich rakovinové tkanivo?! No lebo čo iné?!

  • Výborný komentár ?

 10. Tuším nám zrušili Infovojnu!
  http://www.infovojna.sk
  Error: No theme/template defined.

 11. K podstate článku – štatistika funguje len preto, že nedokážu ovplyvniť všetky štatistické jednotky tak, aby poskytovali nepresné údaje! Predstavme si povedzme 200 spravodajsky povinných subjektov – a všetkých 200 by podplatili, či zastrašili – aká je pravdepodobnosť, že minimálne jeden z 200 subjektov by túto manipuláciu prezradil?! A ich sú stovky! Takže kto tu cielene zavádza a vyrába čísla?! Médiá! Na koho príkaz?! Je skresľovanie štátnych štatistík trestným činom?!

  „4) Na splnenie spravodajskej povinnosti a s cieľom zabezpečiť preukázateľnosť úplnosti a pravdivosti poskytovaných štatistických údajov spravodajské jednotky v ustanovených termínoch vytvárajú potrebné predpoklady, predovšetkým vedením evidencie údajov požadovaných štatistickým zisťovaním.

  (5) Spravodajská jednotka poskytuje úradu údaje požadované na štatistické zisťovanie vyplnením a odoslaním elektronického formulára. Spravodajská jednotka, ktorá je fyzickou osobou alebo fyzickou osobou – podnikateľom a k 31. decembru predchádzajúceho kalendárneho roka nemá žiadneho zamestnanca, alebo spravodajská jednotka, ktorá má sídlo v obci bez internetového pripojenia alebo signálu, môže povinnosť podľa odseku 3 splniť aj odovzdaním vyplneného formulára v písomnej podobe. Na poskytovanie údajov prostredníctvom elektronických formulárov štatistických zisťovaní podľa tohto zákona sa nevzťahujú ustanovenia osobitného zákona.4a)

  (6) Podrobnosti o spôsobe poskytovania údajov spravodajskými jednotkami ustanoví úrad vyhláškou.

  (7) Ak spravodajská jednotka nesplní svoju spravodajskú povinnosť, je príslušný orgán vykonávajúci štatistické zisťovanie oprávnený vykonať zistenie potrebných štatistických údajov na jej náklady.

  (8) Spravodajská jednotka nemôže odmietnuť spravodajskú povinnosť podľa tohto zákona. Tým nie sú dotknuté ustanovenia osobitných predpisov o dodržiavaní štátneho, služobného, bankového, daňového a obchodného tajomstva.5)

  (9) Ak spravodajská jednotka nie je objektívne schopná splniť spravodajskú povinnosť formou, spôsobom, v rozsahu alebo v termíne podľa programu štátnych štatistických zisťovaní v súvislosti s vyhlásením výnimočného stavu,1) núdzového stavu2) alebo mimoriadnej situácie,3) alebo s tým súvisiacich okolností, úrad, ministerstvo alebo iný orgán štátnej správy, ktoré sú príslušné na vykonanie štatistického zisťovania ustanoveného programom štátnych štatistických zisťovaní, môžu prijímať opatrenia spočívajúce najmä v

  a) prerušení už začatého štatistického zisťovania alebo v odklade štatistického zisťovania a určení náhradnej lehoty,

  b) zmene formy a spôsobu štatistického zisťovania vrátane skrátenia alebo predĺženia lehoty štatistického zisťovania,

  c) zabezpečení náhradných foriem získania údajov,

  d) zmene rozsahu spravodajskej povinnosti so zameraním na získanie nevyhnutných ukazovateľov.

  (10) Opatrenie podľa odseku 9 sa prijme najdlhšie na dobu trvania výnimočného stavu, núdzového stavu, mimoriadnej situácie, alebo s tým súvisiacich okolností.“
  Zákon č. 540/2001 Z. z.Zákon o štátnej štatistike
  https://www.zakonypreludi.sk/zz/2001-540#cast3

  • Čiže – zmrdi a podvodníci v médiách majú presne rok na šírenie svojich lží a hystérie – než to skoriguje štatistika! Otázka – kto potom povesí týchto celoročných luhárov za ich obrezané vajcia a chlpaté chamajdy, keď tu nemáme zadefinovanú mediálnu moc ako štátnu službu?

 12. A ČO JE PRAVDA? spýtal sa Pilát Ježiša. Odpoveď nečakal a podstatu Ježišových výrokov nepochopil. Riadil sa nátlakom mocipánov Ríma a zradných Židov a nimi zmanipulovaných občanov Izraela – „na kôl s ním“! A tak má na svedomí popravu najväčšieho človeka aký kedy žil, na Zem poslaného Božieho Syna.
  Ježiš učil toto: „Tvoje (Božie) slovo je pravda“. „Poznáte pravdu a pravda Vás oslobodí a stanete sa mojimi učeníkmi …“ To sú citácie z kánona Božieho slova, ktorým je (som presvedčená) Sväté Písmo – Biblia.
  Sú medzi tu diskutujúcimi aj veriaci ľudia?, alebo len ateisti, ktorí vylúčili z názorového pohľadu – na pandémiu, stav tohto sveta, vládne systémy a mocenské ciele – TOHO, kto by mohol a mal mať skutočný NADHĽAD – samotného Boha – Stvoriteľa? Keď skúmame Bibliu, knihu kníh, napríklad z knihy Daniela alebo Zjavenia, zisťujeme pozoruhodné veci: že od doby pádu ľudí do hriechu, keď si začali vládnuť sami ľudia nad ľuďmi (bez Božieho vedenia), sa im postaral o neviditeľné riadenie „boh tohoto sveta“ Satan Diabol a jeho mocichtiví prívrženci démoni. Všetky zlé, ničivé, ľudstu škodlivé prvky na zemi sú v moci toho zlého. V sv. Písme (1.list Jánovi) sa píše: „Celý svet leží v moci toho zlého“. Uviedol svet do chaosu, podvodných náboženských „právd“ vo všetkých civilizáciách, výmyslov, poloprávd a nenápadných lží, ktoré sa prezentujú počas celej ľudskej histórie a zápasia o myseľ a cítenie ľudí, aby sa vzdialili od pravdy. Pravdy, ktorú vie a dáva na známosť len Stvoriteľ, ten ktorý pôsobí, aby sa stalo všetko čo si zaumieni. Čiže ak je pravda (ja som sa o tom naisto presvedčila), že to, čo potrebujeme vedieť, je zapísané v Biblii tak skúmajme udalosti a názory vo svetle Biblie. Napríklad pohľad Biblie na epidémie v tzv. „posledných dňoch“, hlad v dobe hojnosti, pohromy, katastrofy, vojny a úsilie po mieri, ničenie zeme (životného prostredia), odpadnutie od viery, náboženské pokrytectvo a i.). Pozoruhodný je pohľad na súperenie svetových mocností od staroveku až dodnes, (prečo napr. Británia musela v spojenectve s USA opustiť EÚ), ich krátka budúcnosť a ďalšie. Zo všetkých biblických proroctiev je však pre nás dnes najupokojujúcejšia nádherná vyhliadka na rajskú budúcnosť „keď sa stane Božia vôľa ako v nebi, tak aj na zemi“. Po VIERE založenej na presnom poznaní pravdy a LÁSKE uplatňovanej v každodennom živote, je pre Ježišových učeníkov táto NÁDEJ na príchod Božej vlády – po preskúmaní dôveryhodných skutočností – pevnou KOTVOU duše v zmätku rôznych svetonázorov, manipulácií a konšpirácií.
  Čo teraz? Ak máš 1. duchovný hlad, 2. osobnú pokoru a 3. vnútornú čestnosť (prijať aj to, čo je nepopulárne) môžeš prijať ponuku bezplatného individuálneho biblického štúdia (aj cez internet) , napr. na stránke jw.org (vydanej vo vyše 1000 jazykoch pre všetkých obyvateľov zeme). Bude to tvoje najužitočnejšie rozhodnutie pre trvalú bezpečnú budúcnosť, o ktorú sa postará Tvorca vesmíru na čele s kráľom Ježišom Kristom. To odporúča z najlepších pohnútok občasná „kritická“ čitateľka PERLA.

 13. Please find below a message from our advertising sponsor. Our email newsletter is a free service to you with the help of our sponsors.

  Dear Reader,

  A stunning New York Times now suggests…

  The virus is less contagious than we thought.

  How is that possible?

  Well it turns out, up to 90% of the tests are „false positives.“

  Which means the mainstream media was DEAD WRONG about virus.

  And Trump was right all along.

  Click here now for the shocking proof

  – Kelly Sullivan

  P.S. After you watch this video, be sure to share it with your liberal friends. They won’t be able to deny the smoking gun proof at 0:37.

  This ad is sent on behalf of Institute of Health Sciences. 16 W Madison St Baltimore, MD 21201. If you would like to unsubscribe from receiving offers from Institute of Health Sciences, please click here.
  If you would like to unsubscribe from Patriotic Times, please click below.

 14. Významní ekonómovia ( marxistickí, buržoázni ) uznávajú, že globálna ekonomická kríza kapitalizmu (najhoršia kríza od tridsiatych rokov dvadsiateho storočia) uštedrila na medzinárodnej úrovni zničujúcu ranu legitimite kapitalistického systému.
  Presvedčenie, že voľný trh je liekom na všetky problémy, ktoré politici, mediálne osobnosti a mnohí akademickí ekonómovia za posledné desaťročia prezentovali ako nespochybniteľnú pravdu, sa intelektuálne a morálne zdiskreditovalo.
  Našli však dočasný prostriedok na obohacovanie a novodobé otroctvo ľudí . Začali zneužívať nemoci a nákazy.
  Takým je Covid 19 a budú aj ďalšie, ak sa proti tomuto novému svinstvu kapitalistického zla nepostavíme .

 15. Znal jsem studie a videl co prichazelo na verejnost az po desetileti a jeset ve zkracenych formach … Nic nemusi byt nahodou ale po staleti pripravovano… jak jsem slyysel a nejsme my jen nejaka ??? nejake virtualni hry nekde uplne z naseho chapani… Virtualni realita, posmrtne zkusenosti, odosobneni … prezivani vlastni smrti … Litovani vsecjh ubozaku kteri nam tak strasne ublizuji a nevi co cini, co je ceka, neco daleko horsiho, hruzostrasneho …

  Z Bible Svate – volne : A lide si zacali hrati na bohy…
  oni vi, Satanisti, Chazari, Sionisti, Reptilians… ze jejich cas se krati, kdy budou uvrzeni do zaru siry a bublajiciho vapna… proto museji ti Vyvoleni Satanem delat dila nejvetsi zkazy a utrpeni … Pro ne nase utrpeni je jejich potesenim, rozkosi, pobavenim a nechapou co je jiz brzy ocekava, Velky BilyTrun Souzeni, Vecneho zavrzeni …
  Proto jsou povinni provesti jeste co nejvice zla a utrpeni .
  Jsou zalezli a preji si v noci aby byl den a behem dne aby byla noc.
  Preji si, aby ty jeskyne kde jsou zalezli (veskera Satanova Elita ..“ na ne spadly ale nesapdnou jejich utrpeni se prodlouzi ??? …)
  Kdy zivi jiz budou zavidet tem mrtvym…
  A spadl kamen z Nebe (Daniel)“ a z panaka EU dvounohe sochy na hlinenych nohach byl prach a zaval vitr a tam tam byla cela EU …
  A SPASENI PRIJDE Z VYCHODU …
  A na nebesich se rozpoutal boj, Archandel Michael bojoval na Nebesich se svymi Andeli… Valka kosmicka, Argamenon … ?
  Novy Jer-USA-lem?

  NEUVERITELNE, JIZ take sam DJ Trump JE CENSUROVAN A JEHO SPOJENI S NARODEM A SVETEM ODPOJENO, dalsi dukazy asi nikdo nepotrebuje???

  Pani Elitari nac vsechno jen vam to je, muzete sedet naraz na 2 zidlich, jetiu v limo ( ano vy se ve strachu presouvate min ve 4 s ozbrojenci …) nac jeste vice, vice, kdyb jiz budete mit dosti ???
  K cemu vse Vam to za 50 az 200 roku, kdyz ale to je jiz Vase budoucnost, ne? Co vase deti v opustenosti bez spolecenstvi lidstva, na to nikdy neprichazite? Chelsee Clinton + syn Sorose, jakepak to budou deti? 3 deti od Bill Gates jiz v depopulovany pro ne velice teskny depresni svet v prokleti a jestli ale …

  Dale se podivejte na Filmy take v Rustine: Pompeje, Francouska revoluce, Robespiere, Patriot, Left behind… Dejiny Ruska, … 2. republika CSR…
  Pamatuji si jak mi bylo vypraveno, ze Cesko-Slovenske a pak Rusinske jednotky se dostali az na levy breh Dunaje Budapeste museli odstoupit a nesmeli pripojit Panoniji k CSR!!! (Velkomoravska Rise budoucnosti Slovanu???)

  Kapitol 6 Ledna 2021 – srovnej Bastila, Krystalova noc, Rijnova Revoluce, Pozar Reistagu, ale take stare kultury a jejich pady, take tech predpotopnich.
  Nechaji nas asi do urcite formy vyvoje a pak znici a zacina se opet znovu? Nenechaji nas pres ramec 9. pojeti sveta, existence, principu a zivota.

  Zazil jsem umele vytvorene mnohalevelni terrory, muceni, odosobneni, kopani take do ledvin, … buzeni kazdou hodinu,,, chipsy, ppnechani v zime bez tepluych odevu, prikryvky pohodlneho luzka, zidle, bez odpocinku, v hluku, satleho manipulovani …. horsi nez jakekoliv koncentaraky a k tomu na nas snad zakazane testovani??? – a dale mnozi jiz kapitulovali jako skomirajici jiz Zombie, (bez pritomnostoi jiz Bozi, strasny to terror Dusevniho muceni …) jen proto, ze si nas nekdo jen tak nahodou vybrali pro ty hruzne pokusy., medikamenty, chipy a testy velice promyslenych destrukci???

  Ano jen v USA a Canade je pry pres 720 plne zarizenych koncentraku … pro vsechny formy utrpeni a stradani, recyklovani – nebude sranda… dokazi jen tam kam jim povolime a budem akceptovat.

  Maji jiz manipulovatelne slozky pacholku a kazdeho nechaji, vcetne politiku a lekaru zit do doby az jejich ukol jejich chorobne PSYCHO- nasi destrukce bude splnen pak odejdou, budou take likvidovani … Tech opravdovych je 1: 100000 a oni se pry jiz velice boji, dale studujte a studujte a najdete si sami – musite byt schopni prijimat solidni jidlo, ne se stale nechat odkojovat Super-destrukcema Ultra- liberalnich demagogu vceten depopulace az niceni nas vsech.
  At se oni nechaji dobrovolne recyklovat na zachranu nasi planety.
  Zazil jsem tAke elitni kluby… davali si 25 dkg nejdrazzsich kaviaru, kavu za $200 salek, specialni Peruanske cokolady …
  Meli vse neskutecne, vystredni, nevkusne obleceni, upravy, rozhovory vse dosti z realit … Nikdo nemel nic jen svazky $100 kterymi platil a nepozadovali drobne, nic zpet.
  Toto je jejich iluzorni tvar bez opravdovych kvalit zivota, hodnot vzrtahu, Agape, souziti …. jen perprtum mobile stale se zrychlujici sebedestrulce? – ktere oni nikdy nic v krasnem nepoznaji, jen samy klam, pozladko .. neb jim patri Kralovstvi Temna a Saytana. Za pozlatko vymeni vse???

  Tak jen s rozvahou at vydrzme… Jdeme jen k jadru pricin ne k symptomum a klamum…

 16. netreba veľa písať, jednoducho, kto chce ísť do neba, nech sa dá očkovať a nie dvakrát, aspoň 10 krát. S chuťou do toho!

 17. Vlado prosim Ta, cozpak nevis, kdo si necha dat Znameni Selmy „Mark of the Beast“ tomu je odepreno Kralovstvi Nebezke??? Asi Nano, Parazite a frequence pod 55 Hz jsou v Nebi neprijatelne, nebo radeji nedostupnou hranici?

  Představte si, že se narodíte v roce 1900, cesta z EU do USA trva kolem 2 tydnu…
  Když je ti 12 roku zaklada se Mezinarodni Menovy Fond, kdyz je ti 14 let, začíná prvni světová válka a končí to, když máš 18 s 22 miliony mrtvých, hladovych, zbidacenych. Jsou znicena Imperia …
  Krátce poté světová pandemie, chřipka zvaná ‚španělská“, zabíjí 50 milionů lidí. Vyjdeš z toho ven živý a bez úhony, je ti 20 let.
  Pak ve 29 letech přežijete globální ekonomickou krizi, která začala kolapsem na New Yorské burzy, která způsobuje kolaps (ne jako COVID-19) inflaci, nezaměstnanost a hladomor.
  V 33 se nacisté dostávají k moci, mnoho oslavuje a jasa.
  Je ti 39, když začíná druhá světová válka a končí, když je ti 45. Během holocaustu (Shoáh) zemřelo 6 milionů Židů a mnoho millionu „jinych Gojimu“, to se ale snad jiz nepocita. Celkem přes 60 milionů mrtvých, dalsi zkriplovani, devastace a jaderna energie.
  Když je vám 50, začíná Korejská válka s plamenomety.
  Když je vám 64, válka ve Vietnamu začíná a končí, když vám je 75
  Miminko narozené v roce 1985 si myslí, že jeho prarodiče nemají ponětí, jak těžký život je, nevedouci jake přeživší různé války a katastrofy.
  Chlapec narozený v roce 1995 a kterému je dnes 25 let si myslí, že je konec světa, když jeho balíček z Amazonu trvá doručit déle než tři dny, nebo když nedostane více než 15x ‚To se mi líbí“ pro zveřejnění foto na Facebooku nebo Instagramu…
  V roce 2020 mnozí z nás žijí v pohodlí, máme doma přístup k různým zdrojům zábavy a často jich máme víc, než potřebujeme. Zatimco jini bojuji jen o preziti, nebot maji sve jine kulturni zasady a zakony ktere jim nedovoluje sbvobodnou tvorivost a pokrok.
  Ale lidi si stěžují… na všechno.
  Přesto mají zivot zatim bez vetsich hruz, maji elektřinu, cel-fon, jídlo, pitnou a horkou vodu, střechu nad hlavou, zakladni pootreby, dopravu. Nic z toho v minulosti neexistovalo. Lidstvo ale přežilo mnohem vážnější okolnosti a nikdy neztratilo radost ze života, Lasku radovat se ze vseho a se vsama. Rodina jim byla zakladem! Zivot byl posvatny s veskerou uctou k te starsi generaci ktera vse vybudovala a vytvorila. Možná je čas být méně sobecký, přestat si stěžovat a brečet zit v lepsi pohode a hlavne v realnem svete, ne iluzicj!

 18. Jednoduchá

  …presne ako povedal p.Vlado, tak stručne a pritom výstižné……..

 19. Musím pochváliť TV JOJ, včerajšie správy už neboli plné onfo o korone. Už si asi uvedomujú, že psychologická vojna je horšia ako vírus.
  Ľudia budú o rok tak zdeptaní nielen inými chorobami,ale hlavne z tých neustálych informácii o korone ,počte nakazených o tom kto sa dal zaočkovať ap. Sú tu iné choroby aké máme,ale takéto články a správy o ich priebehu a úmrtí vôbec neprebiehajú. Pretŕčajú sa tu najviac tí,ktorí budú mať zisky z vakcín a vieme ktorí to sú. Veď státisícové zárobky sú viac ako zdravie psychické však páni? Aj samotný riaditeľ pražskej nemocnice Motole uvádza, že sú ľudia pod neustálym tlakom negatívnych informácií o „pandémii“ a na miesto ukľudňovania,len ľudí strašia. Takáto hystéria vyhovuje asi politike mocných. Ak som pozerala štatistiku ročných úmrtí, tak napr. v r. 2019 počas hospitalizácie zomrelo 29 868 pacientov. Len respiračné ochorenia z tohto počtu tvorili 3 577 úmrtí.Vekové kategórie pacientov sú uvádzané od 35-75 a vyššie. V kategórii 55-75 a vyššie zomrelo vyjadrené v percentách 51,2. Toto nie sú čísla vymyslené, toto mám z uvedenej štatistiky,kde sú aj tabuľkovo podrobne vyšpecifikované aj iné údaje.A ďalších 25 tis. ľudí zomrelo doma, Zadajte si do googlu toto:ŠTATISTIKA HOSPITALIZOVANÝCH V SLOVENSKEJ REPUBLIKE 2019 . Tak kde je pravda o pandémii?

 20. Gustav Ing. Uher

  Mohu potvrdit, že podobné názory, včetně statistiky nejsou v Česku podobně interpretovány. Je třeba si uvědomit, že něco podobného je i u nás v Česku. Mísí se údaje o testování, o skutečně napadených Covidem a o skutečně hospitalizovaných občanech. Tady se začalo uvádět číslo hospitalizovaných, ti jsou rozhodující pro úhradu přes pojišťovny, která je o hodně vyšší než u normálně nemocných v nemocnicích, z toho pak těží nemocnice, které si zvedají příjmy a vůbec nerespektují skutečnost, že hrozí přeplněnost nemocnic. Kdo by čekal , že vás příjmou se silnější rýmou na lůžko, jako to je u Covidu . Využívá se údajů, které perfektně využívají média ke strašení obyvatelstva. Kdo to srovnal, podobně jako u Slováků JUDr. Lukáš Machala, kolik vlastně umřelo osob na Covid a jak to ovlivní celkovou smrtnost obyvatel za rok. Na Slovensku se počet zemřelých pohybuje v hodnotách od 51 do 54 tisíc osob. V Česku bylo toto číslo asi dvojnásobné , ale také nic nenaznačující, že by se mělo jednat o tzv. pandemii. Není jistě možné situaci podceňovat, ale jedná se velmi vyhrocenou situaci, která jistě nahrává určitým lidem. Chtěli v lidech vyvolat strach, který je jedním z mála účinných prostředků jak začít lidi ještě více ovládat. Můj názor je takový : nechci jej nikomu vnucovat, ale hlavním důvodem může být v době globalizace i skutečnost, že se po delší době začal propadat síla dolaru, která je ohrožována stoupající produkcí zemí jako je Čína, Rusko, Brazílie, Indie a i jiné Asijské země, které si od vzájemné spolupráce slibují, že opustí dolarovou zónu a vytvoří si jiné společné platidlo, které převezme vedoucí úlohu ve světové platební bilanci. Tím by mohl významně ohrozit dolarové země, které preferují zatím dolar a tím i vedoucí zemi USA. Hlavní dosavadní světový četník – USA by tímto krokem přerušila hlavní toky peněz bank, které by tímto utrpěly velké ztráty. Proto již v roce 2012 přišel Bill Gates s nápadem pořádání konferencí s tématem řešení populační exploze ve světě návrhem na postupné snižování populací těch nejlidnatějších zemí tak , aby se vývin celkového počtu obyvatelstva snížil na rozumnou míru tzv. zpomalovací technikou, čili promořování světové populace podobnou přenosnou nemocí, např. Covid, která by musela výrazně ovlivnit celou světovou populaci tak, aby lidé dostali strach. Média se začala na této přenášené nemoci živit. Bylo to něco nového s čím jsme dosud nepřišli do styku. Vlády začaly sbírat první zkušenosti a samozřejmě se dopouštěly jistých chyb, které promptně využívala opozice ve svůj prospěch ( přicházela s neověřenými radami, jak situace řešit, ale zapomněla na skutečnost, že pokud by ona byla pověřena řešením, rovněž by dělala řadu chyb ). A nakonec, jako hřebík do rakve , jsme se dočkali překotně zhotovených očkovacích vakcín, které nejsou vyvíjeny dle dosud platných a používaných zásad prověření skutečných negativních účinků na lidi. Je to vše šité horkou jehlou, tudíž jistota účinnosti se pohybuje na nižší úrovni, než jsme byli u podobných vakcín zvyklí. A to nechci uvažovat o vedlejších účincích na lidi. A to mi schází vysvětlení, proč se této nemoci přidělil název pandémie, když to nesplňuje počtem mrtvých kategorii pandémie. Tady nesprávně použila světová zdravotnická organizace WHO mylné tabulky.

Pridajte komentár

*