Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Definitívny dôkaz, že COVID-19 je menej smrteľný ako chrípka


Print Friendly, PDF & Email

Definitívny dôkaz, že COVID-19 je menej smrteľný ako chrípka

O nebezpečnosti nového koronavírusu SARS-CoV-2 a závažnosti ochorenia COVID-19, ktoré vyvoláva, sa už od počiatku tejto pandémie vedú siahodlhé polemiky.

Kým štátne úrady a média hlavného prúdu zvyčajne strašia, mnohé nezávislé informačné zdroje už pomerne dlho naznačujú, že koronavírus vôbec nie je taký nebezpečný, ako to tvrdia oficiálne miesta.

Svetová zdravotnícka organizácia pred pár mesiacmi stanovila, že smrtnosť COVID-19, teda pomer počtu úmrtí k počtu nakazených, je 3,4%.

Celej situácii nepridáva na prehľadnosti ani skutočnosť, že smrtnosť vírusu sa v rôznych krajinách významne líši. Kým niekde je to hlboko pod 1%, sú aj krajiny, kde je smrtnosť 7% či viac percent.

Z čoho vyplýva rozdielna smrtnosť na COVID-19 medzi krajinami

V našich predchádzajúcich článkoch sme sa snažili zodpovedať túto otázku a naznačili sme niekoľko faktorov, ktoré túto rozdielnosť vysvetľujú.

Ide hlavne o nasledovné faktory:

 • rozdielne štatistické vykazovania – teda či niekto zomrel „na“ koronavírus alebo iba „s“ koronavírusom, pretože mal ďalšie množstvo vážnych ochorení (komorbidít)
 • zaznamenávanie úmrtí len na základe príznakov, bez testov – aj také veci diali, hlavne vo Veľkej Británii a USA
 • rozdielnosť RT-PCR testov – niektoré môžu vykazovať vysoké percento falošne pozitívnych prípadov
 • rozdielnosť v miere testovania obyvateľstva – ak máte otestovaných málo ľudí, tak mnohé prípady nákazy nemáte v štatistike a tak vám miera smrtnosti môže vychádzať vyššia ako v skutočnosti je
 • rozdielna veková štruktúra obyvateľstva – Taliansko a Španielsko majú vysoký podiel starých ľudí
 • iná haploskupina – ide o genetické faktory imunity a odolnosti proti vírusu
 • rozdiely v znečistení vzduchu, a teda chorobnosti obyvateľstva na respiračné ochorenia – severné Taliansko a Wuhan majú veľmi znečistené ovzdušie
 • spôsob liečby – napríklad v USA mali finančnú motiváciu dávať čím viac ľudí na ventilátory, pričom kombinácia sedatív a ventilátorov mohla byť pre mnohých pacientov smrteľná
 • celková úroveň zdravotnej starostlivosti, mobilita obyvateľstva, sociálne zvyklosti a iné faktory

Ako vidíte, tých faktorov, prečo niekde zomiera pod 1% a niekde 7%, je pomerne veľa a dokážu naozaj spôsobiť obrovské rozdiely v smrtnosti na COVID-19.

Vývoj smrtnosti COVID-19 na Slovensku

Vyššie sme si povedali, ako to so smrtnosťou na nový koronavírus vyzerá vo svete. Každého však zrejme najviac zaujíma, aká je smrtnosť COVID-19 na Slovensku.

Pre tento účel sme vytvorili tabuľku, ktorá túto smrtnosť zaznamenáva po jednotlivých mesiacoch.

Je zaujímavé, že oficiálne miesta uvádzajú len denné a celkové prípady infikovaných a úmrtí, no vôbec neudávajú ten najdôležitejší údaj, ktorým pri každej infekčnej chorobe je smrtnosť.

Zrejme preto, že potom by sa tá pandémia už nezdala taká hrozná. Veď predsa počet prípadov nákazy, ak nikto nezomiera, je takmer nepodstatný údaj.

V našej tabuľke sme si to preto museli sami vypočítať. Vychádzali sme pritom z údajov na stránke WordMeter:

Tabuľku budeme pravidelne aktualizovať, takže si môžete priebežne pozerať, ako sa situácia vyvíja.

Takže, ako je z tabuľky zrejmé, smrtnosť na COVID-19 bola najvyššia niekedy v apríli a máji a odvtedy postupne klesá (v júni bola síce nulová, ale vtedy bolo aj veľmi málo infikovaných). V auguste dosiahla 0,25%, teraz v septembri je zatiaľ na úrovni 0,31%.

Bežná chrípka má smrtnosť okolo 0,1%, takže 0,25 – 0,31% je asi ako taká silnejšia chrípka.

Zbohom vysoký krvný tlak

Ak to porovnáme s Českou republikou, tak vývoj je veľmi podobný. Od mája tam smrtnosť na COVID-19 tiež postupne klesá a v septembri je už na úrovni veľmi podobnej nám: 0,28%. A rovnako je tomu aj vo Veľkej Británii, Francúzku či Nemecku.

O dôvodoch tohto poklesu nebudeme teraz podrobne špekulovať, no zvykne sa uvádzať napríklad to, že vírus postupne slabne. Obľúbeným argumentom úradov je zasa tvrdenie, že teraz sa viac infikujú mladí, pričom na jar to boli starí ľudia a preto smrtnosť klesá.

My si myslíme, že je to tým, že teraz sa viac testuje a teda sa odhalí viac infikovaných, čo potom matematicky znižuje smrtnosť.

To však teraz nie je až také podstatné. Podstatná je reálna smrtnosť, preto čítajte ďalej a dozviete sa, že tá smrtnosť je v skutočnosti ešte oveľa menšia ako tých 0,25 – 0,31%.

Definitívny dôkaz o nízkej smrtnosti ochorenia COVID-19

Miery smrtnosti vyjadrené v predošlej kapitole majú jednu malú chybičku krásy, a to, že vychádzajú zo známych prípadov infikovaných, teda otestovaných.

Otázka preto je: Koľko ďalších ľudí bolo nakazených, no neboli testovaní, a teda ani nie sú v štatistikách?

Mnoho z tých ľudí o ochorení ani nemuselo vedieť alebo, aj keď boli chorí, tak si mysleli, že majú obyčajnú nádchu či chrípku a doma to vyležali.

Pre výpočet skutočnej smrtnosti by mali byť započítaní všetci infikovaní, nielen testovaní. Pri počte zomretých tento problém nebude, pretože každý nebožtík, ktorý mal respiračné ochorenie, tak bol testovaný na COVID-19.

Inými slovami, čitateľ zlomku (zosnulí) sa nám nezmení, no menovateľ (infikovaní) sa nám meniť bude. No a väčší menovateľ pri nezmenenom čitateľovi znamená menšiu hodnotu zlomku, čiže nižšiu smrtnosť.

Pomaly sa dostávame k jadru tohto článku. Nedávno totiž prebehla štúdia vykonaná laboratóriami Alpha medical v spolupráci so zdravotnou poisťovňou Dôvera, v ktorej zisťovali prítomnosť protilátok na COVID-19.

Vyšetrili 10100 pacientov a zistili, že do konca leta (teda predpokladáme do 31.8.2020) zistili protilátky u približne 0,89% účastníkov štúdie. Ak by sme tento údaj rozšírili (extrapolovali) na celé Slovensko, tak 0,89% z 5,46 milióna obyvateľov Slovenska je 48600 ľudí, ktorí prekonali COVID-19.

Takže, k 31.8.2020 bolo na Slovensku 33 úmrtí a predpokladaných 48600 infikovaných. Ak si tieto dve čísla vydelíme, potom smrtnosť COVID-19 vychádza na: 0,07%

Záver

Áno, presne tak, milí čitatelia, ukazuje sa, že smrtnosť COVID-19 na úrovni 0,07% je nižšia ako bežná chrípka so smrtnosťou 0,10%.

Dôkaz poskytujú oficiálne a verejne dostupné údaje. Teda žiadne špekulácie, konšpirácie či dezinformácie. Len a len tvrdé fakty.

Prečo doteraz žiadnych štátnych predstaviteľov nenapadlo dať si dokopy dve a dve? Lebo potom by odpadol dôvod na celú tú hystériu a všetky tie „protipandemické“ obmedzenia? Niekoho zrejme baví šikanovať ľudí…

Takže oddnes, ak vám bude ktokoľvek tvrdiť, aký je nový koronavírus nebezpečný a smrteľný, tak mu/jej „obúchajte o hlavu“ tieto čísla. Smrtnosť COVID-19 podľa dostupných údajov je na Slovensku iba 0,07%, teda menej ako bežná sezónna chrípka!

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroje: Worldometers.info, Aktuality.sk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Naučte dieťa – ako nemať na púti od cukrovej vaty prsty alebo nos! Naučte covidom zhypnotizovaných idiotov, ako vytesniť Covid 19 z ich vedomia a pamäti!

  Nedá sa – nedá sa! Ľudia totižto vytesnia z pamäti len to tragické, s čím sa nedá normálne žiť – napr. znásilnená žena si to po určitom čase „prestane“ pamätať! Covid 19 sa stal súčasťou každodenného nebezpečenstva – „vieme ako vyzerá“ – „hu!“ – ku.va!
  Covid 19 nahradil tradičného zlého uja s vrecom, do ktorého strčí a unesie každé neposlušné dieťa /s dodatkom, že ho brutálne sprzní, odoberie mu adenochróm a potom ho predá na orgány – lebo len vrece už nefunguje/.

  Vieme aj ako vyzerá čert a Mikuláš – no pošlite ich do horúcich pekiel a zabudnite na nich! Nedá sa – lebo tradícia! Satan je tradícia. Codid 19 bude tradícia?!
  Šušlavý siplavý holohlavý exhibicionista Bukovský vám vždy znovu a znovu pripomenie na You Tube existenciu Covid 19 – „najnovšie“ /od marca, keď už fičal vitamín D – ale ľudia blbci zabúdahú, že/ hádkou s odborníkmi, ktorí „nechápu“ že alopatický youtuber „odborník“ Bukovský /iný ako korporátny ani nebude – veď študuje oficiálne štúdie aby mohol mudrovať – a predávať svoje knihy – „určite nie plagiáty týchto štúdií“, že/ „jediný“ pozná pravdu, že vitamín D zničí Covid 19 ako dávka zo samopalu! Gitler kaput! – Heil Hitler! Kršľ je mŕtvy – nech žije kráľ! Koruna zdochla – nech žije korOna! Covid vlna je super vlna – niekomu ničí podnikanie – inému podnikanie prináša! Byť tak výrobcom silikónových implantátov – seriem na kozy a idem vyrábať „covidy“ na kľúčenky!

  Koľko ešte polemík, grafov a tabuliek o „účinkoch“ tohto Podvodu treba na udržiavanie tohto Podvodu? To, či existuje nejaký Covid 19 predsa nie je filozofická otázka – či existuje Boh, alebo nie – či?!

  Chcem mať ten zasratý vírus okamžite na tanieri, alebo si ho strčte definitívne do prdele!
  Debili – kedy sa začnete konečne znovu baviť radšej o hokeji, pive a čipsoch, alebo ako 22 milionári hrajú pred štadiónmi plnými „športovcov“ futbal?!
  http://www.cukrovavata.info/wp-content/uploads/2014/09/Cukrov%C3%A1-vata-30-1024×768.jpg

  • Dobry den pan Maroš, dakujem, konecne som nasla na badateli Moju krvnu skupinu. Vravite mi z duse, dakujem este raz. Vykuzlil ste mi usmev na tvari a Vam aj vsetkym chcem zazelat pevne zdravie a neeeervy 🙂 .

  • Debilov vždy usvedčí ich vlastné účtovníctvo!

   „Za nedeľu, 13. septembra, bolo na Slovensku zistených 48 nových prípadov koronavírusu. Otestovaných bolo len 1 425 ľudí.

   Celkovo tak už bolo na Slovensku zaznamenaných 5 580 pozitívne testovaných ľudí, pričom od začiatku pandémie bolo otestovaných 385 928 ľudí.
   https://noizz.aktuality.sk/news/nove-pripady-ochorenia-covid-19-na-slovensku/m4fm88l?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new

   48 : 1425= cca 0,03 = 3% pochybne diagnostikovaných „pozitívne“ kvôli irelevantnosti PCR testov – navyše na 50% nespoľahlivých výsledok smerom hore, alebo dole – to nevie ani pánboh, že takže dole z logiky súvislostí, takže 1,5% nakazených.

   5580 : 385928 = cca 0,014 = 1,4% akože nakazených od začiatku „pandémie!“.

   Podotýkam, že číslo 1425 testovaných je z hľadiska robených prieskumov relatívne relevantné, pretože pri prieskumoch sa používa minimálna vzorka 1400 OPÝTANÝCH, teda toto číslo sa používa v mediálnych-názorových prieskumoch, pričom by sa malo dodržiavať určité sociálne a vekové zloženie a pri týchto PCR testoch mi chýba práve toto zloženie – ale ako hovorím – každého debila prezradí jeho účtovníctvo!

   A ajhľa debil Matovič! Chýbal v škole, keď sa vyučovalo o geometrickom rade v Trnave! Ide o to, že každá nákaza sa – ako tá mediálna – zásadne šíri GEOMETRICKÝM RADOM TY DEBIL! Tak mi ukáž ty debil ten geometrický rad, keď od začiatku tohto Covid 19 PODVODU máme rovnaké čísla akože nakazených 1.5% VYSTRESOVANÝCH, ALEBO HYPOCHONDOV!

   Na to – vy hovädá Matovič, Krajčí, vyžraté prasa Mikas, vyžraté prasa Krčméry a ten vládny ajťácky infantilný „antikonšpiračný“ troll Goda – budete potrebovať geometrický nárast „ochorení“ – vy svinskí fašistickí podvodníci! „Akademickí gangstri po.ebaní! Blbé čísla vás usvedčujú zo lží! Nie! Vás nenecháme chodiť ani po kanáloch! Sic semper tyrannis!

   https://www.infovojna.sk/article/mikasov-urad-sprisnil-na-slovensku-ruskove-opatrenia-a-odporucil-nosit-ich-aj-vonku
   https://www.infovojna.sk/article/krajci-si-na-boj-s-dezinformaciami-najal-karierneho-cenzora-jakuba-godu
   „Akákoľvek činnosť lekára na Slovensku aj vo svete podlieha právnemu poriadku. Lekár nemôže bez súhlasu pacienta zasahovať do organizmu chorého, vysveľuje v rozhovore pre TA3 JUDr. Ján Drgonec. “
   https://www.infovojna.sk/article/video-ustavny-pravnik-jan-drgonec-oznacil-povinne-ockovanie-a-protiepidemiologicke-opatrenia-proti-covidu-19-za-protiustavne
   „Pacientka měla akutní zánět ledvin, kadaňská nemocnice ji ale poslala domů a čekala dokud nebude test na Covid-19
   14.09.2020 | 15:45
   Alena Wittmannová z Kadaně nedostala ani léky na zmírnění bolestí, jen ochranný oblek, respirátor a gumové rukavice.
   S koronavirem se Česko potýká už půl roku, jenže všechny ostatní nemoci kvůli tomu ze světa nezmizely a obava z nákazy nemocí covid-19 ovlivňuje i péči o pacienty s jinou diagnózou. Poznala to i Alena Wittmannová z Kadaně –⁠ přestože prodělávala akutní zánět ledvin, z nemocnice ji lékaři poslali domů a nepodali jí žádný lék až do chvíle, kdy se mohla prokázat negativním testem na covid-19. Případu se věnoval pořad 168 hodin.

   „Viděli, že jsem zchvácený člověk, který je v bolestech, a propustili mě domů s tím, že se mám samoizolovat a v podstatě si mám pomoct sama, dokud nebude test na covid,“ popisuje přístup nemocnice Alena Wittmannová.“
   https://www.infovojna.sk/article/pacientka-mela-akutni-zanet-ledvin-kadanska-nemocnice-ji-ale-poslala-dom-a-cekala-dokud-nebude-test-na-covid-19

   Neverím tomu, že by niekedy v dejinách či budúcnosti nejakí právnici odstránili fašizmus „demokratickou“ cestou! Tomuto doboha rozumiete – alebo nie?!
   Morho ku.va!!! Inak umoria oni nás!!!

   Podvod Covid 19 má aj pozitívny účinok – ľudia konečne prestávajú veriť mafii v bielych plášťoch.

   • Význam pomsty – versus židobiblické masírovanie odpustenia – ako vytváranie kriminálneho = pre zločincov beztrestného spoločenského prostredia. Keďže ja som „chlapec z germánskeho lesa“ – tak moji milí – u mňa platí len oko za oko a do roka a do dňa!
    https://explorable.com/16-basic-desires-theory/

    Tých 16 geneticky podmienených motivácií /autor Reiss = ryža – židovského pôvodu/ sa prakticky používa v kriminalistike a v marketingových 22 motiváciách „Chcem toto“…
    Treba si však uvedomiť rozdiel, medzi podsúvaním zvieracej-hmotnej podstaty človeka darwinistami, a zneužívaním duchovnej podstaty človeka. Ak sa teda niekto „Chcem sa cítiť bezpečne“ zaoberá riešením – ako „vyvolená“ menšina – vymyslí práve to žido-kresťanské „odpustenie“ – v podstate je to chucpe memová manipulácia – ovládač /“Humanizmus a Tolerancia“/! Na sever od Dunaja by s tým pred 2000 rokmi žiaden chucpe vyvolený neprežil!

    Pomsta má svoj význam /a obzvlášť pre pomstychtivých chucpeov/ – vo vojenstve sa tomu hovorí prenasledovanie a rozprášenie nepriateľa – aby sa znovu neskonsolidoval a nenapadol nás znovu /pravidelná taktika Napoleóna po každej bitke/. A navyše – nepriateľ si to musí aj zapamätať – ak vôbec prežije. Pštros vás pri ochrane hniezda udupe a rozcupuje na smrť! Zajatci sa neberú!

    Toto účelové prenasledovanie a hubenie protivníka si netreba pliesť s majetníckym stalkingom – prenasledovaním kvôli odmietnutiu submisivity a podvoleniu sa – a toto pácha na nás práve súčasný fašistický režim „karanténnymi opatreniami“! Jeho predstavitelia-psychopati – zásadne ľudia s vrodeným komplexom moci – „Chcú viac moci, Chcú viac dôležitosti, Chcú viac peňazí, Chcú viac blahobytu, Chcú viac pohodlia, Chcú viac bezuzdnej slobody. Dokonca Chcú byť zábavní a obľúbení! Chcú viac bezpečia – väčšie domy a vyššie ploty pre seba – na úkor tej našej eliminácie!

    Ešte raz – predstavte si, ako 7 miliárd ľudí na tejto planéte „pomocou názoru právnikov“ odstráni „demokratickým“ spôsobom pár tisíc tých príslušníkov parazitických zotročujúcich „elít“ a ich hlavy klanov – a to tak, že „presvedčia týchto kaprov, aby si sami vypustili tento rybník“ a začali sa živiť tvorivou prácou a nie zločinom?!

    Pokiaľ viem – proti parazitom sa nebojuje dohováraním a odpúšťaním! Parazitov treba jednoznačne eliminovať! A na to slúži aj nám ľuďom – vedomé rozhodnutie o vykonaní preventívneho prenasledovania našich budúcich rádoby vrahov /kým ešte neskonsolidujú všetku totalitnú moc – toto je len štádium pokusu/ – za účelom zachovania si nášho života, zdravia, existencie a slobôd a práv! „Keď chceš mier – pripravuj sa na vojnu“! My v tejto nám nevyhlásenej vojne už sme! Tak buď oni, alebo my! Blíži sa zima – ľudia začnú nosiť okrem rúšok aj kabáty…
    https://www.freefilm.to/film/ja-pomsta

  • Mám z toho ten samý pocit. Od začátku nasvědčuje spousta věcí na to, že je to vše vylhané. Například holá skutečnost, že pokud je někdo nakažen velmi nebezpečným patogenem, nelze ho poslat domů s výrazem „však běž v klidu domů, mezi nenakažené členy vlastní rodiny .. no a kdyby ti náhodou bylo moc zle, tak si zavolej sanitku“. To je co, toto? Chování všech zdravotnických institucí, včetně vlády, absolutně odporuje logice celé věci! Nejhorší na tom, je že hlupákům nelze nic vysvětlit, i kdyby měli důkaz před nosem. Ještě budou udávat a lynčovat ty, kteří mají jiný názor. Že se při tom divadélku odrovná spousta podnikatelů a lidí evidentně nikoho z vlády nezajímá. Stačí se zeptat doktorů v nemocnicích, zdravotních sester, známých ze zdravotnictví, a pravda je jasná. Podvod, podvod, podvod, divadlo … nic jiného. Itálie, Německo, USA … to samé. Stačí se zeptat lidí z těch zemí, kouknout na internet, pohledat, rozhovory lidí za zdravotnictví jsou i tam. Tohle je na úrovni vlastizrady, trestný čin šíření poplašné zprávy, je to na žalobu za ušlý zisk a likvidaci firem. Není nic, co by ty hloupé zaprodané darebáky omlouvalo. Jak pravil Žukov: “ …zmlátit, pochcat, sebrat řidičák …“.

 2. N tomto svete niet sily ktorá by zastavila toto šialenstvo? Ja som laik do medicíny ale čím viac sa budeme rúškovať piť acetón a kùpať sa v nejakej kyseline tým bude ľudstvo chorlavejšie.Priroda vytvorila vyrusy ale aj sposob ako tieto vyrusy znicit.Ludstvoby sa malo k tejto skoroepidemii postavit čelom bez rušok ažiť plnohodnotny život.Ako je možné že je mnoho ludi nad 80 rokov aj vDSS a prekonali túto vyrózu bez ujmy na zdraví.Mam obavy že vyrus aj ked vykape,zostane vo svete ako prostriedok na ovladanie.Je to lepšia zbraň ako mlatit a strielať ludí.

  • Chcú začať očkovať od nás dôchodcov. Dôchodkové fondy sú vyrabované, my máme prví odletieť do nebíčka. Ale budú používať vetu: „Staráme sa o Vás, záleží nám na Vás“. Takto to bolo naplánované. 7,8 miliardy ľudí je riadených pár ľuďmi.

  • Jozef – tú silu nájdeš len v sebe!

 3. Aj to je dôležité porovnať:
  Tabuľku úmrtia na Slovensku minulý rok a tento rok v týchto mesiacoch – žiadna zmena, žiadny nárast.
  Ale politici poslúchajú čo diktuje Rockefellerova nadácia, bohužiaľ každý politik vidí len a len peniaze.
  Roky počúvam videa od Dr John Bergman. Včera som vypočula najnovšie. Tvrdí to isté čo je v tomto článku.

 4. Asur

  precitajte si knihu – Chronologicko ezotericka analyza od A.G. Sidorova cez 250 stran.- da sa stiahnut z uloyto aj na mp3 – 24 hodinovy text. Je tam nasa minulost a dejiny, vedomie ludi sa pri nej prebudza.

 5. Tento článek by se měl šířit mezi všechny lidi do celého světa, aby už jednou provždy skončilo to neustálé vymývání mozků a šíření strachu a hlavně, aby se začalo už konečně NORMÁLNĚ ŽÍT. Děkuji redakci za tento článek.

 6. Rýchle som preletela dnešným článkom Dr. Mercolu:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/09/15/profusa-injectable-biosensors.aspx
  Hrozné, hrozné ako vakcína bude spojená s 5 G. Elity nás zničia kedy chcú…
  Táto vakcína bude stále vyvolávať nové a nové autoimunitné choroby…

  • Áno. Bude súženie, aké ešte nebolo… Najviac mi je ľúto nevinných detí, čo všetko ich čaká…

 7. Jednoduchá

  Pre p.ASUR – ďakujem pekne za tip určite výbor.knižky, verím tomu, že sa mi ju podarí kúpiť, napr.knižku ,,Makrobiotikou ku zdraviu“, tak tú doteraz nemám, musím ju objednať cez net a verím tomu, že ko mne ,,dôjde“ :-)…..
  Pre p.Jean- výborný tip na čítanie, ako vždy, prišlo to aj mne, no stále verím, že sa to tak nestane a my ľudia budeme ,,fungovať neočipovaní “ ! :-(….:-)….
  pre p.Maroša- nedá mi, aby som nereagovala na Vaše príspevky, jednoducho mi to nedá, ako aj pri p.Jean / zrejme sa mi nepodarí ani ,,preprogramovať na rozum “ :-(…/ úplne sa s Vami stotožňujem ohľadom rady pre p.Jozefa- tú silu má každý 1 z nás LEN V SEBE! no musí ju najskôr ,,objaviť a patrične používať “ a to s čo najlepším úmyslom nielen pre seba, ale pre VŠETKYCH ľudí…potom sa mu jeho ,,konanie zúročí“, budú mu nápomocné všetky sily vôkol neho a tak jeho dobré skutky budú ,,úprimne zapaľovať dalšie a ďalšie“ :-)………..sú to jednoducho prírodné, teda Božie zákony……………..
  Dali ste tu fotečku šikovného chlapca, či skôr už mládenca ? :-)……predpokladám, že je to Vám niekto blízky, alebo jeho fotil niekto blízky, vyzerá byť v pohode a uvoľnene, je ,,zlatý“ :-)……..a tiež si myslím, že tento ,,chlapec“ by na púti od cukr.vaty nos či prsty ,,zamazané“ určite nemal :-(….:-) a je otázne, či by na takej púti aj bol…… ……stále mám dojem z Vás p.Maroš, že navonok podľa Vašej ,,pošty“ a vyjadrovania sa v nej chcete pôsobiť drsne, resp.s ráznym konaním, no v hĺbke duše taký nie ste, ste skutočne citlivý človek – muž, kt.v živote niečo veľmi sklamalo napr.strat. dôvera ? a preto reagujete práve takýmto ,,drsnejším “ spôsobom…….často x spomínate báseň ,,Mor ho“ od Sama Chalupku- kvôli tomu si myslím, že ste tiež veľký vlastenec, Slovák dušou i telom, uznávate urč.hodnoty a tiež ak Vám ich niekto ,,narúša“ príp.Vás sklame, tak nad takými ľuďmi už nemáte zľutovania ! ….prepáčte, no musela som Vám to povedať….viem, že sa tu píše o covide a rúškach a tiež o očkovaní, no ja toto pociťujem, či skôr cítim cez Vami napís.riadky a jednoducho som Vám to musela napísať……..
  a ešte tú básničku mám v pamäti aj ja, teda zo zač.-
  ,,Mor ho detvo môjho rodu,
  čo kradmou rukou siahneš na Tvoju slobodu,
  a čo tam i dušu dáš v tom boji divokom,
  RADŠEJ VOĽ NEBYŤ, ako BYŤ OTROKOM !“……………………………..
  SLOVÁCI držme sa !!! :-)………………….
  Želám pekný deň všetkým ,,slobodne bádajúcim“………………….

  • Jednoduchá – to Mor ho! spomínam často aj preto, že som mal tú česť v minulosti byť v blízkom kontakte s jednou osobou z rodu Chalúpkovcov – oni naozaj ešte nevymreli!!! – časť z nich myslím ešte pokračuje minimálne v Malackách. V rodine by sme mali mať ešte niekde zašité obrazy Janka Matúšku – zbieral ich dedo štúrovec /krajinky/. Takže ten egregor štúrovcov bol vždy okolo mňa – dokonca som poznal aj potomka štúrovskej rodiny – z vodáckeho prostredia v Bratislave. Takže – naša „minulosť“ rozhodne nie je u „konca“ – práve naopak. Sionisti infiltrovaní medzi národniarov a matičiarov si presadili „logickú“ zmenu slov v našej hymne – na his-Tóricky pôvodnú Matúškovu verziu /keď zoskočil z rebriňáka aby si zapísal noty „Kopala studienku, kopala“/ „Zastavme ICH bratia – veď sa oni stratia“ – hoci vtedajší duchovní národa – znalí tvorby reality – ju hneď správne zmenili na „Zastavme SA /v duchu!!!/ bratia – veď sa oni stratia!“ – čo správne znamená, aby sme v duchu vytvorili predstavu a následne realitu – že naši nepriatelia sú preč – zmizli, stratili sa! Toto je nesmierne dôležité a treba si to dať do súvisu aj s rozkladom Matice, aj s rozkladom SNS a pôsobením provokatéra – prievidzkého žida Slotu a neskôr sionistu Danka pri rozklade národného povedomia slovenskej spoločnosti!

   Egregor štúrovcov je stále prítomný – len sa treba naň napojiť. Chýba nám však telo M.R.štefánika v generátore jeho energie – v zigurate jeho mohyly na Bradle.
   To zastavme Sa v duchu našej vízie, t. j., že naši nepriatelia sú fuč – nám nijako nebráni v povinnosti ich vojensky hubiť aj naďalej! Lenže táto komunistami a neomarxistami 3-4 generácie vymasírovaná odduchovnená materiálna-konzumná „Dankova blahobytná“ zdebilizovaná slovenská spoločnosť „vedeckých ateistov“ TOTO nedokáže pochopiť, a katolíckou – vatikánskou armádou dezorientovaná „veriaca“ spoločnosť nedokáže správne uchopiť!

   Gregg Braden O motlitbě /nejenom za déšť/
   https://www.youtube.com/watch?v=myON_ZHb0dk

   Gregg Braden: Léčení rakoviny pomocí naší vlastní emoční technologie
   https://www.youtube.com/watch?v=MVzQuEgSXOU

 8. Jednoduchá

  Ešte pre p.Jean – obe sme stále pri pc ? 🙂 teraz naraz :-)…..aká náhoda , či? :-)……

 9. Zobrali ste do uvahy aj opatrenia vdaka ktorym je moznost nakazenia sa mensia? lebo bez toho to bude len podobna statistika akých sú na nete desiatky.

  • Toto je článok čisto o smrtnosti covid-19 verzus chrípka. Opatrenia na zabránenie šírenia sú nepodstatné, pretože na smrtnosť (ako relatívnu mieru úmrtí voči nakazeným) nemajú žiadny vplyv. Na celkové úmrtia áno, ale na mieru nie.

  • Duri – myslíš opatrenia na zabránenie šírenia paniky? Alebo si – ako moja /inak „neVoliaca“/ suseda s hlavou v bedni so 120 cm uhlopriečkou – presvedčený, že nie Pellegríni – ešte nepodplatený WHO /nestihol to – vyhlásiť lockdown/, ale hrdinský plačovkár Matovič – ktorý „stihol“ vyhlásiť lockdown – zachránil Slovensko pred „pandémiou“?! Nemocnice, ktoré deklarovali úmrtia pacientov na Covid 19 dostávali až 30-tisícové bonusy! Prečo asi?! Pretože to malo kompenzovať ich straty za neodobraté orgány potenciálneho nositeľa „covidu“. V danej chvíli nemáme šajnu o tom, ako hystéria s podvodom Covid 19 zasiahla do chodu s biznisom s orgánmi – prečo nemocnice dostávali len 30 tisíc USD, keď srdce stojí 60, pečeň 90, 1 oblička 30, rohovka 5 a kožné štepy neviem – suma sumárum – po smrti máte cenu cca 250 tisíc USD/euro. Ale zrejme preto „len“ 30 litrov – lebo biznis sa zastavil kvôli nedostatkom testov, ktoré by mohli Covid 19 vylúčiť, a tak ich – aj v záujme stupňovania hystérie – orgány pre istotu nedistribuovali – čo sú tiež náklady, a aby nemocnice nemuseli čeliť žalobám, že niekoho transplantáciou nakazili. Takže tých 30 litrov bola vec „rozumnej“ dohody. He – keby som bol ja takto pozostalý – tiež by mi bodlo 30 litrov, ak by môjho zosnulého vyhlásili za obeť korony – lenže ja s jeho orgánmi zjavne neobchodujem, takže som z toho kšeftu out!

   Otázka Duri – o čo ti ide v tejto veci? Ty nevieš o spiknutí zdravotníckeho personálu, ktorý je súčasťou tohto celého podvodu? Ty veríš ich číslam – len sa domáhaš inej metodiky? Ty chceš vyčísliť ten Matovičov „prínos“ – koľko životov nám tento chuj „zachránil“?! „Aby bola štatistika úmrtnosti na Covid 19 správna“?! ŽIADEN!!! Máš nás všetkých – „štatisticky“ – za idiotov? No – choď s týmto za trollom Godom – on ti to vysvetlí! Tu si na inej mediálne platforme!

   „Je více než jasné, že celý koronavirový hoax byl zorganizovaný a připraven psychology, kteří se specializují na vymývání mozků a na to, čemu se ve vojenských kruzích říká psychologická válka. Statistiky jasně ukazují, že koronavirus už není epidemie. Doktoři všude na světě přiznávají, že na koronavirus umírá velmi málo lidí.

   Spousta doktorů navíc tvrdí, že žádná epidemie nikdy nebyla. Že to celé byl jen trik a obrovská manipulace. Doktoři a sestřičky dostali zprávu, že přijdou o práci, a už nejspíše nikdy pracovat nebudou, pokud budou mluvit s médii. Pár z nich mluvilo anonymně a přiznali, že nemocnice nebyly plné. Bylo jen málo případů covidu-19. Bylo mi řečeno, že pár pacientů, u kterých se zjistil covid-19, byli mnohokrát testovaní – a při každé příležitosti to považovali za test nového pacienta. “
   https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-vernon-coleman-vase-telo-a-mysl-jim-nestaci-chteji-vasi-dusi/

  • Lojzo Takacs

   Keby sa dodrziavali rozne sucasne procedury ohladne Covidu-19 pre chripku tak by bolo menej umrti kvoli chripke. Na druhej strane proti chripke mame ockovanie, ktore pouzivaju najma starsi.

 10. aeronet. cz/news/: dnešný článok :Dark Sky: Vakcíny na covid-19…(Brusel chce urýchliť očkovanie čímkoľvek a za každú cenu…)

 11. Vazeni autori, vy tvrdite, ze smrtnost klesa a argumentujete krasne spracovanou tabulkou. Ja ale vidim, ze smrtost rastie uz 3. mesiac zasebou a september este nekonci :

  jun – 0
  jul – 0.16
  september – 0.25
  oktober – 0.31

  Ako mi to vysvetlite ?
  Iba nesvojpravny clovek moze napisat toto :
  … „z tabuľky zrejmé, smrtnosť na COVID-19 bola najvyššia niekedy v apríli a máji a odvtedy postupne klesá. V auguste bola na úrovni 0,25%, teraz v septembri je zatiaľ na úrovni 0,31%“

  Odporucam vam navstevu u Doc. Chocholouska.

  • Vysvetlenie je veľmi jednoduché. Na Slovensku je tak málo úmrtí, že aj jedno úmrtie dokáže výrazne zmeniť výslednú mieru smrtnosti.

   Okrem toho je tam určitý časový posun. Napríklad, ak ten, kto ochorel pôvodne v auguste, no zomrel až v septembri, tak by správne mal byť uvedený ako úmrtie v auguste. Avšak nakoľko nemáme presné údaje od úradov, že ktorý zomretý bol kedy pôvodne diagnostikovaný, tak ich zaraďujeme do toho mesiaca, v ktorom zomreli. Tým pádom môžu byť dáta mierne skreslené, no na preukázanie trendu to postačuje.

   Takže, ak by ste presunuli dvoch zomretých zo septembra do augusta (o ktorých z médií vieme, že boli infikovaní už v auguste), tak tie čísla by boli hneď iné. August by mal vyššiu smrtnosť ako september.

   Preto je na tento účel lepšie používať nie slovenské, ale české dáta, keďže tam majú viac infikovaných aj viac úmrtí. Takto jeden alebo dvaja zomretí neovplyvnia štatistiku v tak významnej miere ako je tomu u nás. No a v Česku je ten trend jasne klesajúci už od mája. Každý následujúci mesiac je smrtnosť nižšia ako ten predchádzajúci – viď druhá tabuľka v pravom hornom rohu na stránke.

   Preto, ak niečomu nerozumiete, kľudne sa opýtajte, my to radi vysvetlíme. Avšak nepokúšajte sa vysmievať, lebo nakoniec zosmiešnite len sám seba. 🙂 Pekný deň!

   • Redakcia- len „redakčné“ odbočenie. Som fakt alergický na tie satanistické smajlíky a úplne mi vie pokaziť deň telefonát nejakej slečny – zamestnanej v telemarketingu akejsi korporácie – v podstate chudery, ktorá mi na záver neúspešného kontraktu popraje infantilne a podľa hlasu neúprimne „pekný deň“, a mňa táto sprofanovaná faloš dokáže riadne rozladiť.

    Takže návrh – poučme sa od židov, ktorí nepoznajú striktný dátumový kalendár, ale čas počítajú až od očakávaných udalostí = ASAP = až sa to podarí /existuje o tomto zaujímavý autentický report o plánoch určitej židovskej skupiny-klanu – ich špecifický časový menežment – nájdem ho ak treba/ – teda, že žid nepotrebuje hodinky – hodinky sú určené tým, ktorí majú podávať plánované výkony – a aj keď sa jedná o zlaté hodinky s vodotryskom /Rolexy napr./ – stále sú určené pre služobníkov – aj keď vyššieho rangu. Hodinky sú rovnaké okovy ako teraz rúško. Skrátim.

    Židovský pozdrav v aškenázi jidiš je „Morgen!“ – čo znamená – až keď sa dožijeme zajtrajška, potom sa uvidí. V slovenčine analogicky – „Ak Pánboh dá…“

    Takže navrhujem redakčný pozdrav – aj z trucu – nekorporátne – „Pekný úsvit!“ /after nightmare/

    Týmto pozdravom rozhodne nikomu dnešný deň nepokazíte.

 12. Pardon, este pridam nieco dalsie :
  „Pomaly sa dostávame k jadru tohto článku. Nedávno totiž prebehla štúdia vykonaná laboratóriami Alpha medical v spolupráci so zdravotnou poisťovňou Dôvera, v ktorej zisťovali prítomnosť protilátok na COVID-19.

  Vyšetrili 10100 pacientov a zistili, že do konca leta (teda predpokladáme do 31.8.2020) zistili protilátky u približne 0,89% účastníkov štúdie. Ak by sme tento údaj rozšírili (extrapolovali) na celé Slovensko, tak 0,89% z 5,46 milióna obyvateľov Slovenska je 48600 ľudí, ktorí prekonali COVID-19.“

  Po com teda Alpha medical patrala a ake protilatky vlastne vypatrala, ked podla ineho Vaseho clanku podla superuznavanych patologov ziadne protilatky neexistuju ???
  Zdroj : https://www.badatel.net/patolog-dr-stojan-alexov-neexistuje-ziadny-dokaz-ze-koronavirus-zabija/

  Chemtrails uz rozoberate, zacnite este tvrdit, ze zijeme nie na zemeguli ale zemeploche a bude vymalovano…

  • Musíte vedieť rozlišovať články. Ten s doktorom Stojanovom nie je náš článok, ale preložený článok zo zdroja, ktorý je uvedený na konci článku. Čiže to, čo sa nachádza v danom článku netvrdíme my, ale Dr. Stojanov. Je potrebné čítať s porozumením.

   Tento článok o „definitívnom dôkaze“ je náš článok. V ňom však nepredkladáme žiadne naše názory, hypotézy ani domnienky. Snažíme sa v ňom dokázať, že aj keď použijeme oficiálne dáta (bez ohľadu na to, či s nimi súhlasíme alebo nie), tak aj podľa týchto oficiálnych dát je smrtnosť nového koronavírusu nižšia ako u bežnej sezónnej chrípky.

   Snáď sme to vysvetlili tak, že to teraz už chápete.

  • Jožko – ad „zacnite este tvrdit, ze zijeme nie na zemeguli ale zemeploche a bude vymalovano…“ – okrem iných faktov ti uniká jeden všeobecne neznámy, že imámovia islámskeho sveta /cca každý štvrtý človek na Zemi je moslim/ začali prednášať zmenu paradigmy z „NASA grafiky guľatej“, na plochú Zem. Preskakuje im? V žiadnom prípade! Islamizácia je súčasťou plánu skupiny Globálny prediktor, ktorou sa má zásadne znížiť tak kritické myslenie /islamofašizmus/, ako aj invencia – vynaliezavosť, tvorivosť. Následkom bude postupné utlmovanie exploatačnej technologickej civilizácie smerom ku biogénnej civilizácii, a stretom s islámom aj ďalšie vyvražďovanie populácie – teda – zníženie spotreby na zdroje planéty. Hladomor na Zemi vo vojne. To podstatné – paradigma „guľatej“ = krížom-krážom nekonečnej a teda aj nekonečne drancovatelnej Zemi sa zmení na konečnú Zem, ktorá má svoj začiatok aj koniec – a teda aj obmedzené-konečné zdroje. Táto paradigma má zmeniť filozofiu /aj slobody/ a následne zmeniť aj postoje ľudí na Zem – väzenie.

   Tak ako paradigma Nícejského koncilu o guľatej Zemi z roku 1408 naštartovala „nekonečnú“ exploatáciu „planéty nekonečných možností = pomohla Kolumbovi /jemne postrčenému plaviť sa na západ – keďže je guľatá/ – „objaviť“ Ameriku /súčasť kedysi globálnej atlantickej civilizácie/ – „krajinu nekonečných možností“ – GP teraz po roku 2000 zaradili spiatočku – plochá/konvexná Zem = konečná Zem = Zem, s konečnými zdrojmi /ha ha, ako keby ich odtiaľto odnášali len Anunaki/. Táto paradigma „stop exploatácii“ sa dá prirovnať k zákazu obyčajným ľuďom poľovať na zver – zdroj – určený len pánom = vyvoleným. Obora.

   Odporúčam pozrieť si dokument Terra Convexa z produkcie – podľa mňa – sofistikovaného globalistického združenia Zigurat Brasil, ktoré – podľa mňa – zastupuje záujem GP. V ich podaní je Zem veľmi zvláštny geoid v tvare zrezanej hrušky – desivo obklopený masou ľadu, z ktorého môže kedykoľvek – technickým zásahom – vzniknúť ďalšia globálna potopa a naša civilizácia môže byť zlikvidovaná ako tá pred ňou – ktorá objavila pravdu o Petriho miske!

   Video: video čas 1:08:00 h.
   Выпуклая Земля / Terra Convexa. Фильм о реальной форме Земли (2018)
   https://www.youtube.com/watch?v=ma6EVDhub9o

   Keďže Zem „by sa mala otáčať rýchlosťou 15,1 uhlových stupňov za hodinu“, čo je na rovníku 1440 km/hod. /jeden a pol Macha/, trafiť sa do siete 30 x 30 m bez padáka z výšky 8 kilometrov je celkom o držku. Na začiatku videa si nenechajte ujsť krátky záber rovného horizontu Zeme – potom už je všetko povinne nakrúcané zaguľacujúcim rybím okom.

   Skydive Luke Aikins jump from 25,000 feet without parachute
   https://www.youtube.com/watch?v=f4BgNOn4bTU

   Keďže nemeckí nacisti od začiatku vojny začali budovať základňu v Antarktíde a tam spolupracovať s mimozemšťanmi – „Chocholúšikmi“ – čo sa po vojne pokúsili najskôr neúspešne /so stratami/ preskúmať sovieti a po nich neúspešne zlikvidovať /5 tisíc mŕtvych vojakov/ Američania na výprave High Jump – vo viedu sú dobové zábery Antarktídy a report z pokusného letu nemeckého pilota „na kraj sveta“.
   Перелет к краю Плоской Земли в Антарктиде в 1939 году, Из дневника германского летчика
   https://ok.ru/video/808652247455

   K tým chemtrails hádam komentár netreba – len zdvihnutý naslinený prostredník Chocholúšikovi urológovi!

  • Nech uz je to ako chce, tiez si myslim, ze nemozno porovnavat smrtnost na chripku a covid s danymi udajmi, lebo vela ludi s chripkou tiez bezne nechodi k lekarovi a nerobi sa plosne zistovanie protilatok, kolko ludi ju vlastne prekonalo. A ked idem k lekarovi, bezne zaznaci chripka, aj ked by sa testom zistila ina viroza. Tychto ludi testuju, nez zaznacia koronavirus. Takze mozno by sme zistili, ze smrtnost na chripku je mensia ako sa oficialne uvadza. Chcelo by to rovnaky pristup ziskavania udajov a potom porovnat.

 13. Jednoduchá

  pre p.Maroša – tak presne o tomto slov.spojení ..Zastavme ich bratia, veď sa oni stratia“ som počula rozprávať svoj.rodičov, najskôr to bolo ,,Zastavme SA Bratia, ….“ a zmenilo sa to na takto iné :-(…..a máte opäť pravdu, Matica Slovenská opäť zlyhala a to zásluhou ,,našich“ predstavench vo vláde:-(…….pozerala som aj Vamoi spomín.videá, mimor.ma zaujali 1ten spôsob modlenia, kt.sa ukázal veľmi netradičný no správny a účinný a po 2.ten spôsob liečby – západ.a východ.štýlom……to vyliečenie tej ženy bolo ÚŽASNĚĚĚ ! 🙂 v duchu som tomu bola veľmi rada a som veľmi vďačná, že sa tej žene pomohlo ! :-)…..veľké presvedčenie a skutočné uverenie tomu, že to môže takto dobre dopadnúť, robia doslova zázraky !….pri tom som našla aj zaujímavé videjko ,,opreciťovaní“ a myslím si, že to preciťovanie nie je ,,na škodu“ naopak pomôže nám veľmi v živote, otváraním našich čakier a spoznávaním pravdy od klamstva …..ĎAKUJEM Vám moc za skvelé príspevky, znova som sa niečo nové naučila :-)…………….
  Želám Vám p.Maroš aj všetkým ostat.skutočne bádajúcim pekný večer :-)……………..

 14. provokater

  kde boli médiá vlani??? Prečo nerobili cirkus okolo chrípky??? Veď sa jedná taktiež o vírus. Či im niekto namastil vrecká???!!! To sa môže???Oóóóóóóóóó……

 15. Slavomir Durej

  Suhrn týchto 66 PCR a serologických štúdií hovorí jasnou rečou. Úmrtnosť na Covid je okolo 0.38 percent (viď IFR median na konci tabuľky)
  https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1zC3kW1sMu0sjnT_vP1sh4zL0tF6fIHbA6fcG5RQdqSc/htmlview
  Je na čase prestať strašiť ľudí…

 16. Nie je to zo strany epidemiologov ktorí rozhoduju o našej existencii,hrube porušenie Hzpokratovej prísahy?Na jednej strane okázalo predvádzajú ako im ide o životy a zdravie národa a na strane druhej plošne týraju národ a zanedbávajú zdravie ludí s inými chorobami.Prečo nie sú v tejto pandkomisii aj lekári z iných odvetví vrátane psychologov a psychiatrov.Je vobec epidemiologia vedecka disciplína alebo len trasenie skumavkami v labakoch za velke peniaze a šikanovanie národa.

  • Jozef – Cvokári – psychológovia a psychiatri do tohto korona divadla nemôžu vstupovať, pretože ak by áno – celá „pandemická“ komisia aj s Matovičom by skončila na Cajle v Pezinku vo zvieracích kazajkách alebo niekde v detenčnom ústave!

   „Dag Daniš zistil, že manipulácia druhom Homo sapiens je dnes jednoduchšia ako manipulácia dobytkom. Navrhol na mesiac zavrieť do karantény krízový štáb a lídrov pandemickej kampane.“
   https://www.infovojna.sk/article/komentator-spravodajskeho-portalu-aktualitysk-dag-danis-precitol-do-reality-koronadivadla

   „verím vo víťazstvo zdravého rozumu,” napísal Igor Matovič na sociálnej sieti.“ – ktorý blázon sa považuje za blázna, že?
   https://sport.aktuality.sk/c/460683/premier-matovic-reaguje-na-aktualnu-situaciu-prezije-slovensky-sport/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x…A.

   …Na Cajle v parku sa prechádza Matovič a ťahá za sebou na motúze kefu zo smetáka. Návštevníci na neho ukazujú prstom a smejú sa – „Blázon! Ťahá za sebou kefu a myslí si, že venčí psa!

   Matovič im zlostne odvrkne – „Idioti – myslíte si, že neviem, že je to kefa?! A odkedy sa venčí pes tak, že sa ťahá za sebou – há?!“ Návštevníci zmĺkli.

   Matovič takto prejde pár desiatok metrov a sadne si na osamotenú lavičku a kefu si zoberie do lona /fuj – odkedy má nejaký muž lono – že?/ a prihovorí sa jej – „Ľudia sú čoraz horší a horší Rexo – natentoraz sme sa ich zbavili. Tuším ti budem musieť prirobiť nejaké kolieska – nech ťa nemusím každý večer drhnúť v sprchárni. No poď – ešte sa spolu prejdeme…“
   https://i.ytimg.com/vi/MveqXxB12YA/hqdefault.jpg

 17. Chcú nás zaočkovať neschválenými, neotestovanými vakcínami a zhora nás zúrilo práškuje Chemtrailsom. Nevieme, čo na nás sypú cez Chemtrails:
  https://aeronet.cz/news/dark-sky-vakciny-na-covid-19-se-pry-nestihnou-vcas-klinicky-otestovat-nez-zase-znovu-virus-zmutuje-do-jine-podoby-a-proto-eu-v-tichosti-zvazuje-uplatnit-vyjimku-na-ockovani-300-milionu-evropanu/

 18. Pani Dr. Sherri Tenpenny odhaľuje ako veľmi budú nebezpečné vakcíny proti Covidu, ako nás oberú o naše práva, budú mať nad nami kontrolu. Všetci čo robia biznis okolo Covidu si vybavili imunitu (nebudeme ich môcť zažalovať). Podľa nej rúška nepomáhajú ale sú veľmi nezdravé pre osoby ktoré ich nosia…
  https://banned.video/watch?id=5f613112dc50dc07a1ff0ce5

 19. Jednoduchá

  Pre p.Maroša – ten Dag Daniš to ozaj dobre zhrnul……tá príhoda s Matovičom je ozaj krátka, stručná a výstižná !….no neviem, čo má na konci ten pes znamenať ?……….
  Pre p.jean- vďaka za nové príspevky……….
  Želám všetkým slobodne bádajúcim dobrú noc……………

 20. Antonín Růžička

  aktuálně v ČR https://koronavirus.mzcr.cz/ 489
  mrtvých, 1.123.221 testovaných, 0,000435355108211 smrtnost, tož to je epidemie biblických rozměrů

Pridajte komentár

*