Supermarkety vo Veľkej Británii začínajú používať digitálne pasy WEF na odopieranie jedla občanom


Print Friendly, PDF & Email

Supermarkety vo Veľkej Británii začínajú používať digitálne pasy WEF na odopieranie jedla občanom

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Supermarkety vo Veľkej Británii začali zavádzať nový systém digitálnych pasov Svetového ekonomického fóra (WEF), ktorý odopiera bežným občanom možnosť nakupovať potraviny, ak sú na čiernej listine pre nedodržiavanie pravidiel.

Podľa znepokojivých záberov zverejnených tento týždeň na Twitteri, reťazec supermarketov Aldi začal odopierať vstup do predajne ľuďom, ktorí nemajú v telefóne digitálny pas WEF.

Tu si môžete pozrieť uvedené video:

Preklad popisu k videu:

„Pssst… Takže túto noc trávim v Londýne a snažím sa kúpiť nejaké jedlo.

Zabehol som do miestneho supermarketu Aldi’s, no tam mi oznámili, že na vstup do obchodu si musím stiahnuť aplikáciu a naskenovať QR kód.

Odmietajte toto svinstvo

Odmietajte digitálne ID (digitálny občiansky preukaz)

Odmietajte všetko, čo je založené na aplikácii

Prírodná liečba osteoartritídy

Buďte pro-ľudskí! pic.twitter.com/dyt7Jnux1G – #FtheWEF až do konca života (@NEOintheMCR) 8. júna 2023“

Vo virálnom videu muž za kamerou ukázal divákom zátarasy brániace všetkým, ktorí nie sú držiteľmi digitálnych pasov, vo vstupe do nákupnej zóny.

„Pripadá mi to ako začiatok digitálneho väzenia, o ktorom stále hovoríme,“ uvádza muž do kamery.

Stránka Infowars.com k téme dodáva:

Ľudia, ktorí nakupujú v high-tech obchodoch, nemusia po naskenovaní svojich telefónov platiť, pretože kamery sledujú, aké položky dávajú do nákupného košíka, spočítajú celkovú cenu nákupu a automaticky odpočítajú sumu z bankového účtu používateľa.

Kamery supermarketu dokonca umožňujú zákazníkom nakupovať alkohol pomocou technológie rozpoznávania tváre, ktorá odhaduje vek ľudí, takže dokáže určiť, či majú viac ako 21 rokov (vek pre nákup alkoholu v USA).

Samozrejme, mnohí ľudia tvrdia, že celý proces skenovania telefónov, aby sa človek dostal na verejné priestranstvá, je len o tom, aby si ľudia na to zvykali ešte pred zavedením mikročipu do tela alebo digitálneho tetovania podobného Znameniu šelmy predpovedaného v Biblii.

Amazon a ďalšie spoločnosti nedávno spustili podobné obchody vo viacerých krajinách.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ale WEF nie je legitímna kompetentná a už vôbec nie VLÁDNA organizácia!

  • Vlády už dávno triedia nelegitimne organizácie, nadnárodné spoločnosti a úchylné neziskovky.

  • je to stejné jako WHO, stačí mít v názvu slovo „světový“ a najde se plno klaněčů „zlatému teleti“….

 2. Věřím tomu, že normální lidi budou ignorovat tento zasraný řetězec a až jich bude víc a nastane hlad vezmou je útokem.

  • kristina hlavacova

   Myslim, ze proti tomu co sa deje a inych nezmyselnych veci, ktore sa zavadzaju a chcu zaviest uz coskoro , ludia nic nezmozu, najma ti, ktori su proti a nepaci sa im takyto svetovy system. Vsetko je predpovedane a to sa aj stane . Zlo zavladlo v srdciach ludi . Viac sa sluzi mamone ako Bohu . Ludia si vyberaju viac zlo ako dobro. Nemozeme mat dvoch Panov iba jeden je skutocny a pravy

 3. Len na volebnú ukážku – guľatohlavý krátkokrký sefardský žid Mihál
  https://www.cas.sk/clanok/2808469/nova-posila-demokratov-mihal-exkluzivne-pre-novy-cas-odkaz-hegerovi-ak-nebudeme-mat-5/

  • Ten gulatohlavý Mihál s krátkym krkom je židovský papagáj bez urážky
   papagájovov °°

   • Nájomní kostlivci nájomného štátu – zo skríń ich vyťahujú židomédiá.
    Neviem, prečo sa to volá kostlivec a nie nafukovacia kunda „panna“.
    Mihál už bol raz ministrom – to je niečo ako na všetko použiteľná račňa. Stačí ho ho sefarda len oživiť – „chruščova“. Prvý minister, ktorý poradil doma sediacim židulám ako vyjebať so štátom na materskej. Len sa na chvíločku pripoistiť.

    • Dávaš poučné príklady na plac komentíkov len sa neviem vpratať do ich textúry aby to malo pätu a hlavu pre tych čo im to páli opozdene°°Dám sa radšej pripoistit°°°1

 4. a zběžný pohled mi praví- kdopak je asi větší rasista? No samozřejmě Češi,žejo

  • jo a parl.listy dnes píšou,že rodinný řetězec ALDI v Saskau silně zlevnil a jezdí tam i Češi.Tak který ALDI je ten pravý ALDI?

 5. Tí, ktorí nebudujú paralelný regionálny systém, ale sa spoliehajú na reťazce, zdochnú od hladu. Podporujú satanistické obchody, ktoré im NECHCÚ predať tovar? A to je už ČO ZA KAPITALIZMUS bez zisku?
  Je na ľuďoch, či budú tieto obchody ignorovať a začnú si na záhradkách chovať sliepky alebo budú poslušné ovečky a pôjdu dobrovoľne na porážku.
  Neverím, že v GB existuje zákon ktorý by reťazcom toto dovoľoval. A ak áno, potom je to ukážkový príklad zastupiteľského systému, ktorý neslúži ľuďom, ale korporáciám.

  • oldmarxista pamprlik

   A co ked nepredat tovar znamena este vecsi zisk? Mozno ze globalne entity maju v plane masovy predaj sliepok pre neposlusne ovecky?

 6. EVA Studyova

  Pomalu a jistě se bude měnit vše. To se dalo čekat. EU už ví dávno, pro nás je překvapení, bohužel si musíme zvyknout,ale na jak dlouho to záleží na lidech,kdy konečně otevřou oči a začnou brát vše vážně. Jo nastala nová doba

 7. Prave som prisiel z Aldi v uk a nikto nic nechcel ,dokonca ani domaci o tom nic nevedia …

  • Nie každý supermarket Aldi to zaviedol, zatiaľ len vybrané. Ako pilotný projekt na vychytanie múch a neskôr masové rozšírenie.

   • Už som videl v supermarkete COOP Jednota platiť chuja QR kódom – takže technicky sú pripravení. A debil sa cítil suverén High Tech! Vakcinačný debilizmus to je len odvar! Onedlho to ten chuj nebude mať v mobile, ale na čele – a opäť bude suverén! A s nimi sa nedá diskutovať – kamrátovi sadloňovi vyhovuje 5G – lebo to podľa neho vie využiť – len my, košpirační blbci nie!

    Keď bude pre blbcov všetko nenormálne normálne – nič s tým neurobíme! A na tom prijatí „normálu“ blbcami je to otroctvo založené! Neviem si predstaviť žiť v takej dobe. Leda že ako sériový vrah. Lebo ako inak ich zobrať so sebou.

    • Blbci boli,sú a možno aj budú / pokial nevykapú /.S blbcom sa normálny nikdy nedohodne,a preto normálny by mali blbcov ignorovať a hlavne nedovoliť rozhodovať.Doteraz sme sa zbavovali blbcov,že sme ich vykopli na miesta kde nemohli nič pokaziť / hlavne hore / a nasrali sme si sami na hlavu.Vidno posledné volby.Takže vy normálny,zamyslite sa, čo urobíte nabudúce s blbcami.

 8. mariankosmac

  No veď tam aj majú ľudoprázdno v tom obchode. Ty vole, Digitálny pas Svetového ekonomického fóra (WEF), niečo takéto fakt existuje?

  U nás zase Lidl začal zavádzať samoobslužné pokladnice. Chodím do Lidlu v rôznych mestách a v tých ,,vyspělejších“ mestách to zaviedli a u nás v zapadákove v dedine to nezaviedli, zatím. Začul som rozhovor pokladníčiek a ony sa boja že klasické pokladne budú postupne úplne zrušené a ony budú vyhodené, ale to sú asi len také babské reči. Ale už ma tie pokladníčky aj tak začínajú srať, minule mala kecy na lístky z flaškového automatu že sú staré a že to má platnosť len 30 dní. Stroj to ale zobral, len slečna mala kecy.

  • A tento komentár k uvedenému článku sa mi páči:
   …presne, Slovania cez stáročia do dodnes nepochopili SVATOPLUKOVÉ slová o „SILE spojených 3 hroznových prútov“, na svojej smrteľnej posteli k svojim rozhádaným synom …

   …západ neustále rozbíja cielene SLOVANOV, píšem to tu už od MAJDANU, už vtedy bolo jasné o čo západu ide = o našu genocídu cez ich ROZHUCKANIE do VOJNY na ukrajine medzi SEBOU…majú STRACH zo SILY nášho spojenia…ak by sme boli schopní spojiť sa do p a r t n e r s k e j spoločnej slovanskej PLATFORMY medzi sebou, museli by nás REŠPEKTOVAŤ kvôli nášmu počtu aj z geopolitického hľadiska veľkosti spojeného územia….konečne by sme si mohli SAMI vládnuť ako svoji PÁNI, a nie ako aj teraz = slúžili západu ako o t r o c i malých SLABÝCH rozparcelovaných štátikov…

   ….to by sme tu však museli mať schopných, národne zmýšľajúcich, ale hlavne k o n a j ú c i c h politikov v prospech celoslovanského národa, a NIE, zradcovské proti slovanské korupčné a kolaborujúce HYENY politikov, ktorí by to boli schopní pretvoriť do reality „zlatého veku“ SLOVANOV…západ sa nás vlastne BOJÍ, že sa spojíme v jednotnú geopolitickú silu…za každú cenu nás rozbíja našu obrovskú RODINU vnútorným rozbíjaním našej sily, pre vlastné m o c e n s k é záujmy a ciele…

   …žiaľ už storočia necháme západ zneužívať našu nepochopiteľnú negatívnu vlastnosť všetkých Slovanov a to je interná, nenávistná r i v a l i t a medzi SEBOU, kto je na tom západom r o z p a r c e l o m kopci Slovanov „najlepší kohút“…. namiesto toho, aby sme sa držali za ruky a pomáhali si, aby sme si vládli SAMI SEBE, a žili podľa vlastných predstáv, tradícií aj viery v prospech SEBA a nie cudzincov, s ktorými bytostne nemáme nič spoločné v ich p a r a z i t n o m zmýšľaní, ani ich agresiou mať MOC nad inými národmi…

   ….kedy to SLOVANIA konečne pochopia?…naše miesto je inde a nie v eu!…sme šikovní, zruční a máme aj vytrvalosť a rozum nato, aby sme si vytvorili konečne svoju vlastnú PLATFOTMU pre vlastnú spoločnú existenciu, v mieri vedľa iných národov, len to konečne musíme aj zrealizovať, lebo ináč nás všetkých postupne ZNIČIA v tejto eu-PASTI, kam nás sladkými slovami nalákali a zotročili….

   • Neviete o nejakom Svätoplukovi, ktorý by to tým to naším kok..m zase pripomenul?

    • Svätopluk Šablatúra má k tomu dobré sklony aj nápady+++

    • S tými „prútmi“ = šípmi to bol Hún Attila! Odvtedy majú naci „maďari“ – rádoby Húni-Chazari v znaku zväzok= fascies 3 šípy. Jeden z nich má – doslova odkopírovaný – nesrandujem – v logu Smer! Spojíš 3 šípy Smeru a máš originál znak maďarských nacistov!
     Sloweni prakticky nemali lukostrelcov – bojovali mečmi – ako Gemáni /boj v lesoch/. Lukostrelba vo vojenstve bola typická pre kočovné-pastierske národy – boj v otvorených priestoroch. Húni sa lesa báli – už kočovní Maďari /kedysi tiež ugrofínsky – preduralský, uralský národ lesa – po uralskom poľovníckom období konvertovali v styku s pastierskymi národmi /kaspická, azovská oblasť/ na pastiersky spôsob života/ sa preto radšej usadili v panónskej stepi Hungárie, akoby mali dobývať naše hory.

     Svätopluk v živote neuplietol košík a nedržal 3 šípy – prúty v ruke!

     • Maroš splietaš tu chujoviny!!
      Pozri si RTVS ide tam reklama s dementným SNP bojovníkom, ktorý si vylepšil dôchodok o pár stoviek a zradil všetko za čo kedysi možno bojoval a všetky tie metále, sa mu teraz zaryjú hlboko do jeho análu ko…tovi starému.
      Reklama na regrútovanie do vojny BUDEM VOJAK.sk. Ten kto sleduje správy vie, že východný blok má ísť bojovať na Ukrajinu, takže Česi a Slováci sa už chystajú. Nebudte tu všetci jebnutí, toto robí naša verejnoprávna televízia. Alternatívne média majú byť tým Svätoplukom a robia túto pro satanskú agendu. Grc.

   • Redakcia, je to tu o zdraví, nie? Mentálne zdravie Slovákov sa lieči informáciami o psychopatoch, globalistoch, židáckych zvrhlíkoch a svetovom morálnom odpade. Kedy tu budú články o Slovanoch, ich úspechoch, schopnostiach a možnostiach…
    Staráte sa o mentálne zdravie čechoslovákov takýmito článkami? Ak by sme boli vo vojne a potrebujeme pozdvihnúť morálku mužstva, tak sme vopred prehrali, pretože tu prezentujete len tie najväčšie sračky zo sveta. Toto je zámer?

 9. Mladí blbci se najdou, kteří budou chvátat, šetřit čas, být IN. Opět to je vějička před zavedením potom všude. Ignorovat a nechat prázdné. Kdy to lidi pochopí, že tohle všechno je past?

 10. Nechodiť do týchto obchodov,hneď by skrachovali,ignorovať tie obchody kde chcú všelijaké digi pasy a boh vie čo ešte…

 11. Obyčajní ľudia sa neboja digitálnej meny, dostanú žobračenku, ktorú v lepšom prípade majú na stravu, šeky, oblečenie. Zamestnávateľ im odvádza dane. Nekradnú, takže všetky peniaze majú legálne. Ak by mala byť len digitalna mena, ako by sa podplácalo? V týchto dňoch sa majú dávať príspevky pre najnižšie dochodky. Je to správne, ale poznám zopár ľudí. podnikateľov, ktorí platili len nejnižšie dane, priznali len toľko zárobku, aby štátu dali čo najmenej. Teraz majú najnižšie dochodky a dostanú pridané, mne zamestnávateľ odvádzal dane podľa zákona, onedlho budú maťˇ taký dochodok, ako ja.

Pridajte komentár

*