Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Nosenie rúšok zanechalo generáciu batoliat, ktoré zaostávajú v reči a sociálnych zručnostiach


Print Friendly, PDF & Email

Nosenie rúšok zanechalo generáciu batoliat, ktoré zaostávajú v reči a sociálnych zručnostiach

(Paul Joseph Watson, Summit News) Obmedzenia počas lockdownov, vrátane rúšok medzi dospelými i deťmi, spôsobili, že generácia bábätiek a batoliat má dnes podľa oficiálnej správy problémy s rečou a sociálnymi zručnosťami.

Inšpektori pracujúci pre Ofsted (britský úrad pre štandardy v školstve) zistili, že malé deti, ktoré boli počas posledných dvoch rokov obklopené dospelými nosiacimi rúška na tvári, majú poškodenú schopnosť učiť sa a komunikovať.

Čo všetko deťom spôsobili rúška

„Dvojročné deti boli celý svoj život obklopené zamaskovanými dospelými, a preto neboli schopné pravidelne vidieť pohyby pier alebo úst,“ uvádza sa v správe.

„Niektoré inštitúcie uviedli, že oneskorenie vo vývoji reči a jazyka u detí viedlo k tomu, že sa teraz socializujú s inými deťmi menej, ako by sa od nich očakávalo.“

Obmedzenia tiež spôsobili, že batoľatá majú ťažkosti s plazením, samostatným používaním toalety či nadväzovaním priateľstiev.

Oneskorenie v učení tiež priviedlo niektoré deti do štádia, že potrebujú pomoc so základnými úkonmi, ako je obliekanie kabátov alebo vysmrkanie sa.

„Obávam sa najmä o vývoj mladších detí, ktoré, ak sa to nerieši, môžu mať potenciálne problémy neskôr v základnej škole,“ povedala hlavná inšpektorka Amanda Spielmanová.

Nemecká štúdia potvrdzuje obavy

Pred časom sme poukázali na ďalšiu štúdiu z Nemecka, ktorá zistila, že schopnosť detí čítať v porovnaní s časmi pred covidom prudko klesla.

Stop Candida

Vina sa kladie hlavne politikám lockdownov, ktoré viedli k zatváraniu škôl.

Logopédka Jaclyn Theek uviedla, že nosenie rúšok počas pandémie spôsobilo v jej klinickej praxi až 364% nárast počtu pacientov vo vekovej kategórií bábätiek a batoliat.

„Nepokúšajú sa vyslovovať slová a vôbec nekomunikujú so svojou rodinou,“ povedala a dodala, že tiež prudko narastajú príznaky autizmu.

Vo svojom twíte napísala:

„Zvýšil sa nám počet prípadov bábätiek a batoliat o 364%. Pre deti pri učení je veľmi dôležité, aby videli vašu tvár a pozorovali vaše pery.

Čo sme to do pekla spravili?

Ukončime toto kruté šialenstvo!“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Paul Joseph Watson, summit.news, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Čo sme to do pekla spravili?

  Dovolili sme politikom, aby riadili naše životy.
  Dovolili sme politikom aby rozhodovali za nás.
  Dovolili sme politikom byť lekármi.
  Dovolili sme politikom byť matematikmi.
  Dovolili sme politikom byť policajtami, vyšetrovateľmi a sudcami.
  Dovolili sme politikom byť imunológmi.
  Dovolili sme politikom byť vykladačmi zákonov.
  Dovolili sme politikom robiť si to, čo sa im zachce.
  Dovolili sme politikom všetko.

  • Dovolili ste Politokom z Vas spravit otrokov a zacat masivnu depopulaciu,a coskoro o vsetko vas obrat: nebudete vlastnit nic a budete stastni (Klaus Swab-Rotschld)

 2. „Situační aktualizace, 25. dubna 2022 – aktivace „chimérického“ nákladu vakcíny 5G by mohla rozpoutat bioapokalypsu“
  https://www.brighteon.com/1ef696f1-be0b-41e6-87a6-84b2ada31997

  0:00 Intro
  2:25 Edible Oils Crisis
  15:05 Zombies
  38:05 Gonzalo Lira
  43:55 Russia

 3. Nejaké batoľatá nosili rúška? Leda ak batoľatá debilných rodičov. Pokiaľ sa nejaké dieťa „batolí“ v škôlke na zaprášenom koberci – tak je to degenerát od narodenia – lebo už by mal vedieť chodiť, kakať a sedieť na stoličke.
  Jedna taká prerastená sa batolí na koberci v prezidentskom paláci – a aha ako je dovyvinutá! Síce nerozumie národu, ale národ rozumie jej! Aj Tarzan vedel dobehnúť svoj vývoj z opice – lebo ho nedoučovala zdebilizovaná učiteľka! Neviete nič o plasticite mozgu?

  „Však ja ťa naučím!“

  • Otázka – ak funguje Aeronet.news, cz24.news – prečo nefunguje Infovojna.news – lebo bz bz?! To nie je nedovyvinutosť ale no no?! Nejaká dohoda?

   • Nám infovojna.bz normálne funguje (cez VPN).

    Ak ste mali na mysli, prečo si zvolili „.bz“ a nie „.news“, tak to je ich voľba. Možno náhodou, možno bola akurát v akcii alebo možno je v tom hlbší zmysel, ktorý poznajú len oni.

   • Maros,dokonca ani „hlavne spravy“,ktore ma blokovali,skoro za nic

  • Na západe nosili aj batoľatá. Ale hlavná pointa je v tom, že nevideli na mimiku tváre dospelých a to u nich spôsobilo zaostávanie.

   • Ja sa pokúšam len vtipkovať – o tomto pojednáva publikácia – v červenom balení a veľmi ťažké čítanie vyslovene odbornýmjazykom – niečo ako čítať lekársku-psychiatrickú správu o niekoľko sto stranách – ETOLÓGIA ZVIERAT – autora už nepamätám – 30 rokov dozadu.
    Záleží na každom mimickom svale! Tú knihu som čítal dobré dva roky silou vôle – zásadné informácie. Otázka je – ako je možné, že ak odborná verejnosť toto vie – toto dopustí!

    • Od právnikov vieme, že policajti, prokurátori aj sudcovia vedeli, že pandemické opatrenia sú protizákonné a napriek tomu nič neurobili. Prečo? Lebo čo ak by sudca náhodou zrušil nejakú vyhlášku a potom kvôli tomu by zomrelo 10000 ľudí? Odniesol by si to on. Inými slovami, posrali sa. Satanisti na smrť vystrašili aj tých, ktorí mali dbať na zákonnosť.

     • Galaxia andromeda

      To ste vedla ako jedla, kazdy by mal zodpovedat za svoj zivot, ved oni nezakazovali optrenia nemozu byt za nic zodpovedni.Ako sa teda pozerate na domtorov, ktori preukazatelne zabijali svojich pacientov neliecenim?Uz ich niekto odsudil?

 4. Tak a je to tu, plánované zabíjanie očkovaním čoskoro vstúpi do ďalšej fázy, ako sa tu už predčasom diskutovalo: https://cz24.news/gates-dalsi-pandemie-je-jista-v-rozporu-se-skutecnosti-vidi-gates-jako-reseni-zase-jen-vakcinu-jen-tak-se-da-rychle-snizit-rozumej-pozabijet-povrazdit-temer-cela-svetova-popu/ .
  Otázka znie či preto, aby sa zamaskovali úmrtia po prvej fáze, ktoré sa začnú stupňovať, alebo aby urýchlili proces, keďže ľudia sa prebúdzajú a mnohým dochádza na čo naleteli a čo zamýšľajú „humánni! satanisti urobiť pod hlavičkou Great reset so svetom a najmä s ľuďmi ! Takže sa treba pripraviť na tvrdší boj a nátlak, aký tu bol !!!

  • Asi to chcú urýchliť, ale teraz už im na to skočí ešte menej ľudí ako doteraz. Ak chceli vyhubiť populáciu, mali šancu doteraz. Ak tie covidové vakcíny nezaberú v najbližších rokoch (čo si myslíme, že zaberú), tak svoju jednu šancu prepásli. A nepomôže im už ani to, ak tie vakcíny spravia povinné. Lebo ak za posledných 100 rokov nebola potreba „na prežitie“ žiadna vakcína, tak ľuďom dôjde, že vakcíny 2x za sebou v priebehu krátkeho času je oblb, na ktorý už opakovane neskočia.

   • Neviem, či tých “ľudí” nepreceňujete.
    Tak, ako sa hlupák nevie vžiť do kože múdreho, nevie sa múdry vžiť do role hlupáka.
    Môj spolužiak z výšky sa dal zaočkovať PO TOM, čo prekonal kovid. Ako keby si dal sadru po tom, čo sa mu zahojila zlomená ruka. Dôvod? Že bude mať ľahší priebeh BUDÚCEJ infekcie!!
    To nevymyslíš, to je mozgová smrť.

   • Redakcia a co tak STERILIZACIA,vsetkych.co sa dali zapichnut,.tiez suloz vaxovanych s nevaxovanymi,tuto udalost este zvysi,lebo obidvaja budu sterilny,alebo sa narodi dieta s velkymi poruchami,,atd??? Myslim,ze sa im este viac podari zavaxovat par desiatkov Millionov,tiez nejaky hladomor,vojny a uz to maju vyhrane,NIE

    • Vám to tu už pekne ide von z mozgu.. a ani ževraj nemáte dot. Alebo 2 alebo 5…

     Len detail, malá otázka ak to bude zase „povinné“ alebo nebodaj budú robiť to, čo tu roky rozoberáte, kam sa skryjete?
     Zase len za komenty plné bludov? A potom zase iná téma a takto dookola?

     Krásna stránka o zdraví a preberiate tu nonstop len mor.

     Stále nevidíte to pekné? Alebo si to už ani neprajete?

     Čím dlhšie sa rozmazáva, tým dlhšie zostane..

 5. Ecomectin

  samozrejme. nic ine sa cakat nedalo. nikdy tu neslo o zdravie.

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,vy máte okrem vakcinácie aj oné a večšie problémy,ako likvidácia hotovosti a prechod na digitálnu menu,absolútna kontrola nad každým živým,povinná ochrana životného prostredia a šetrenie s energiami a zdrojmi,geneticky upravované potraviny atd,,,,čiže šikanovanie z každej strany a nič z tohoto sa vám určite páčiť nebude,,,,to vy ste tomuto všetkému na vine-lebo vtedy keď trebalo uvažovať a predvídať,ste spali a radšej ste venovali energiu množeniu a výmene svojho života za platené hodinovky bo fabrikách a firmách a iné výhody,veď aby bolo z čoho žiť,,,,ak vám štát-čiže systém zaplatil za pôrod a platí za deti-tak patria systému a on si s nimi bude robiť to,čo on chce,vy ich máte iba zapožičané ako akési hračky,,,,diabol vám iba nadelil iba to,čo ste si zaslúžili,,,,

 7. Myslím si ,že rúška sposobili stratu prirodzených ľudských kontaktov,ľudského poznania človeka. Teda i otca a matky a to je výsledok.

 8. Len o SMRT

 9. Vstupujeme do novej fázy apokalysy. Satanisti nás bez zaočkovania nepustia ani kúpiť potraviny! Mnohí konečne pochopia, že to neboli konšpirácie ale smutná pravda, len už bude neskoro!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,a JA sa pýtam-a kto je tu hladným,a kto je tu žíznivým,a kto je tu nevedomým,,,,novému náboženstvu tu vy všetci umožňujete vstúpiť,,,,nieste ničoho tu vy hodní-viacej než je prach,popol či hrsť hliny.

  • Treba si ujasniť – čo je sila a čo je moc!

   „Satanisti nás bez zaočkovania nepustia ani kúpiť potraviny!“

   Koľko je tých satanistov?!

   Moc je viac ako sila – pretože moc silu ovláda! My sme sila ovládaná mocou pár ľudí – prečo? Pretože nemáme konceptuálnu moc, a ja sa pýtam, prečo nemáme konceptuálnu moc? Pretože ľudia sú dezorientovaní, zdemoralizovaní, vlastne ani nevedia, čo chcú, nerozumejú = nemajú konceptuálnu moc! A čo je to mať koncept?! Takže potom áno – Satanisti nás bez zaočkovania nepustia ani kúpiť potraviny!

   S týmto už choďte do pi.e!!! To MY nepustíme satanistov kúpiť si potraviny doboha! „V base sa potraviny nepredávajú“! A v hrobe určite nie!

 10. Ani nemuseli nosit roušky, stačí, když se naočkují povinnými očkovacími dávkami. Stačí se rozhlédnout kolem sebe, jak jsou na tom děti kolem nás, je to žalostný pohled. Mluvení, motorika, imunita v háji, disfunkce všech možných typů, cukrovky, rakoviny…u dětí!!! Společně s „jedovatým“ životním prostředím a „jedovatými“ potravinami, o elektro či radio smogu nemluvě a dílo dokonáno. Rouška je jen další dílek do degenerační skládačky.

 11. štefan michalík

  http://www.informacnavojna.tk normálna mi to (klopklop) ide cez google

  • Vďaka za avízo – funguje to bez problémov. Viem ísť cez VPN a Linux pomerne jednoducho – ale je tam ALE pokiaľ sa do toho „vzťahu“ naloguje „tretia“ strana. Lebo VPN otvára „dvierka“ aj do vlastného PC!

 12. Vyslovene najlepšia relácia na orientáciu ľudí v mediálnom lživom priestore! Cenzúra a pálenie histórie – desiatky miliónov mŕtvych o ktorých nevieme!
  2022-04-25 – 3/3 Média a propaganda: 📻 Manipulace s fotografiemi, pálení historie, cenzura a ověřování faktů
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-04-25-3-3-media-a-propaganda-%f0%9f%93%bb-manipulace-s-fotografiemi-paleni-historie-cenzura-a-overovani-faktu/

 13. Ľudkovia, povráva sa, že má byť vraj psychopat Bill Gates v piatok na Slovensku a dokonca má prednášať na Univerzite Komenského. Viete niečo o tom? Neprivítame toho skurvysyna tradične slovansky u nás – MOR HO ? Vraj ho pozvala nacistická vláda SR s rezidentkou !

 14. Zišiel by sa zoznam účastníkov a rečníkov tejto zvrátenej akcie pod hlavičkou Great reset a WHO !!! Iste tam bude Radičová, žena Beblavého a pod. kreatúry !!!

  • Myslím, že UK by už potrebovala nové priestory…

   Pokiaľ viem, presne oproti „na Dostojevského“ má sídlo Rímsky klub, aj Open Society Found. Aj bratislavská „kaviareň“. Takže zmrdi budú pohromade.

 15. ano ,suhlasim s člankom, mnoho ludí v okolí ma panicky strach,ked si ma dat dole rušku.

Pridajte komentár

*