Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Pridajte sa k podávaniu trestného oznámenia na ÚVZ SR pre rúška. Tu je vzor


Print Friendly, PDF & Email

Pridajte sa k podávaniu trestného oznámenia na ÚVZ SR pre rúška. Tu je vzor

Nosenie rúšok sa hneď od samého začiatku pandémie nového koronavírusu v marci 2020 stalo na Slovensku takmer neoddeliteľnou súčasťou každodenného života.

V ostatných krajinách to však bolo veľmi odlišné. Na začiatku pandémie dokonca samotná Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) vyhlasovala, že nosenie rúšok nemá zásadný význam pri zamedzení šírenia vírusov.

Mnohé krajiny rúška celé mesiace nenosili a ani vlády ich svojim občanom neodporúčali.

Situácia sa začala meniť až okolo mája a júna, kedy Svetová zdravotnícka organizácia náhle otočila a aj ona začala nosenie rúšok odporúčať.

Prečo sa zrazu všetci vrhli na rúška

Otázka tu znie: Prečo tak náhle? Čo sa zrazu zmenilo, že kým dovtedy boli rúška podľa nich neúčinné, náhle začali byť pre zamedzenie šírenia pandémie také nepostrádateľné?

Veď predsa WHO bolo založené už v roku 1948 a posledných 70 rokov bolo hlavnou náplňou ich práce skúmať epidémie a ich šírenie. To akože 70 rokov skúmania im vravelo, že rúška sú neúčinné a zrazu za posledné 3 mesiace ich osvietolo?

Naši politici radi hovoria, že to vďaka nám sa tak stalo, že nakoniec aj WHO sa inšpirovala Slovenskom ohľadne nosenia rúšok.

No to určite! Uveriť, že sa WHO inšpirovala nejakým Mikasom alebo Krajčím je nadmieru zábavné. Veľa si o sebe namýšľajú. Pravda je niekde úplne inde.

V skutočnosti niektoré vlády zistili, že rúška predstavujú skvelý nástroj na šikanovanie a kontrolu ľudí. Ide totiž o nástroj, ktorým sa obyvateľstvo cvičí v poslušnosti. „Vnútri si rúška nasaďte, vonku si ich môžete zložiť“. „V MHD ich nasaďte, pri športe vám dovolíme byť bez nich“, a tak ďalej…

Ide v podstate o výcvik poslušných opičiek. Ako v cirkuse. Alebo ako v Severnej Kórei. No a dnes už aj na „demokratickom“ Západe.

Skutočný zmysel rúšok

Vlády zistili, že pomocou rúšok dokážu „vychovávať“ svoje obyvateľstvo k poslušnosti. Veď aj náš hlavný hygienik Mikas nedávno priznal že „Pri rúškach v školách ide o výchovu k zodpovednosti“. Takže už nejde o „zdravie“, ale o „výchovu k poslušnosti“.

Okrem toho majú rúška aj plno ďalších funkcií, ktoré sa hodia politikom s tyranskými a diktátorskymi sklonmi – čiže väčšine politikov.

Rúška tak oveľa viac ako prostriedok ochrany pred chorobami predstavujú istý symbol, teda hneď niekoľko symbolov, a to nasledovné:

 • podrobenia – uznaj svoju kapituláciu a bezmocnosť
 • podriadenia – prejav svoju submisiu: štát je pán, ty otrok
 • poslúchania – neodporuj autoritám
 • umlčania – drž hubu a krok, na tvoj názor nikto nie je zvedavý
 • strachu – boj sa neviditeľného a všade číhajúceho nepriateľa (vírusu)
 • disciplíny – poslúchaj sám od seba
 • kontroly – stráž aj ostatných a neposlušných udávaj autoritám (posledne už k udávaniu nabáda aj Matovič)
 • odľudčtenia – buď človek bez tváre, strať svoju identitu
 • zníženia sebadôvery – maj podvedomý pocit hanby, ak si musíš niečo zakrývať
 • potlačenia ľudského ducha – nikto nesmie vyčnievať, všetci sa pekne zaradia do radu
 • zničenia sebaúcty – maj pocit nečistoty, že si nebezpečenstvo pre iných

Vlády sveta by však mali problém len tak svojvoľne zaviesť rúška. U nás to bolo síce pomerne ľahké, no iné národy sú omnoho sebavedomejšie a oveľa viac citlivejšie na svoje slobody.

Preto musela nastúpiť s odporúčaním nosenia rúšok Svetová zdravotnícka organizácia. Štáty na WHO zatlačili a ona narýchlo zbúchala pochybnú štúdiu o „ochrane pred vírusmi“, ktorú rúška poskytujú.

No a tým je vysvetlená tá záhadná zmena postoja WHO k rúškam po 72 rokov svojej existencie.

Právna rovina nosenia rúšok

Prikázať niekomu, aby proti svojej vôli nosil na tvári handru, ktorá mu ešte navyše sťažuje dýchanie (ako najzákladnejšiu fyziologickú potrebu), tak to nie je len tak.

Prírodná liečba osteoartritídy

Žiadny úrad ani štátna inštitúcia nemá na Slovensku právo „v mene ochrany verejného zdravia“ nariadiť opatrenie, ktoré má potenciál „poškodiť verejné/individuálne zdravie“. Navyše ide o výrazný zásah do osobných slobôd.

Mnohí právnici si to uvedomujú, no boja sa vystúpiť verejne. Až na pár výnimiek, ako napríklad bývalý trestný sudca najvyššieho súdu Štefan Harabin, ktorý podal trestné oznámenie na Mikasa a Úrad verejného zdravotníctva, pretože nosenie rúšok považuje za nezákonné mučenie.

Ďalším statočným je lekár MUDr. Peter Lipták, ktorý tiež podal trestné oznámenie, tentokrát pre podozrenie z genocídy na Ministerstvo zdravotníctva SR.

No a ďalšie trestné oznámenie podal občan Miroslav Sagan na Úrad verejného zdravotníctva SR pre nezákonné nariadenie nosenia rúšok, o čom sme nedávno písali v tomto článku.

Pridajte sa aj vy a podajte trestné oznámenie na Úrad verejného zdravotníctva SR

Posledne menovaný pán Miroslav Sagan vypracoval vzor trestného oznámenia, vrátane príloh a nabáda ľudí, aby aj oni podali vlastné trestné oznámenie na ÚVZ SR, čím sa zvýši šanca na úspech.

Stiahnuť si ich môžete tu:

Postupujte nasledovne:

1. Stiahnite si vzor trestného oznámenia vo Word formáte a dopíšte do neho svoje osobné údaje.

2. Stiahnite a vytlačte si aj všetky prílohy (v PDF formáte).

3. Trestné oznámenie s prílohami si pripravte dvojmo.

4. Takto to vezmite na najbližšiu prokuratúru (okresnú, krajskú alebo generálnu), prípadne na najbližšie obvodné, okresné či krajské oddelenie polície a tam to podajte. V podstate je jedno kam z týchto miest to podáte, oni si to aj tak popresúvajú medzi sebou tam, kam to patrí.

5. Pri podaní si jeden originál oznámenia nechajú a druhý vám vrátia s pečiatkou potvrdzujúcou prijatie.

Neskôr, keď sa to začne riešiť, bude vám chodiť poštou vyrozumenie, v akom štádiu riešenia je vaše trestné oznámenie.

Záver

Ak môžete, určite sa pridajte a toto trestné oznámenie na Úrad verejného zdravotníctva SR podajte.

Čím viac podaní bude, tým je väčšia šanca, že sa to celé nezametie pod koberec, a že vinníci za súčasný nezákonný stav, kedy sa represívnymi zložkami vynucujú protizákonné opatrenia hygienikov, budú náležite potrestaní.

Rúškami to totiž nekončí.

Ak si necháme toto, čoskoro budú pribúdať ďalšie a ďalšie obmedzenia a šikana, ako napríklad povinné vakcíny, obmedzenie cestovania, nemožnosť sa bez očkovania zamestnať, všadeprítomné špicľovanie atď, atď.

Až nakoniec sa jedného dňa ráno zobudíte a zistíte, že ste stratili všetky slobody. To už však budete žiť novodobobej fašistickej totalite. A už nebude žiadnej cesty späť.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Toto málo prísť skôr. Treba im dať vedieť že máme svoje práva.

  • Aspon to prislo.
   Ja zijem v zahranici, toto neviem urobit.
   V kazdom pripade u nas v Holandsku sa uz nasla skupina advokatov, ktori toto robia za nas.
   Online, preposlete peniaze za znamky a vsetko okolo (prispevok na sud a tak) a riesi sa to kolektivne.
   Takze vyzyvam Sk pravnikov, nech maju odvahu a tiez toto celoplosne chytia do ruk.
   Drzte sa pozdravujem z Nl.

 2. Plne podporujem a pridavam sa.

 3. Zdravím všetkých autorov tohto článku aj diskutujúcich. Rada čítam a učím sa nielen z z článkov, ale aj z diskusií. Túto stránku sledujem od jej počiatku. No prišiel čas, keď som sa rozhodla aj ja prispieť svojou momentálnou skúsenosťou. Pred chvíľou som si chcela prečítať nový článok, ktorý mi prišiel na e-mail. Stánka sa mi nenačítala. Zopakovala som to niekoľko-krát, ale bez úspechu. Keďže už mám skúsenosti ohľadom úmyselného blokovania PRAVdivých informácií, tak som to skúsila cez iný vyhľadávač. Podarilo sa mi to cez prvý, ktorý sa mi vyGOOGLil, je to Startpage.com. Len takto som sa dozvedela, ako podať trestné oznámenie aj s prílohami. To svedčí o silnej iniciatíve protiľahlej strany, aby sme sa nezapojili do hromadného podávania trestných oznámení…Hlavne, aby nás zastavili v akomkoľvek úsilí o rozbitie týchto zlovestných praktík temnej strany. Ďakujem „bádateľovi“ za návod a všetkým, ktorý sa rozhodnú toto využiť, tak ako ja pre naše vyslobodenie. Hurááá !

 4. Myslím, že takto na-formulované Trestné Oznámenie má viacero formálnych chýb, ktoré budú viesť k procesnej neúčinnosti – úplne z podstaty veci – o čo ide – či o to, že niekto LEN „z agilnosti a v dobrej viere“ prekročil právomoci verejného činiteľa, alebo tým vedomý si následkov zároveň obmedzil-porušil práva iného, resp. mu v tom spôsobil škodu – ujmu?

  Poprosím – najprv si pozrite načrtnutý zoznám ľudských práv – z dielne ombudsmana – teda z dielne GOV, z čoho vám musí byť jasné, že zopár práv sa tam neobjavilo, resp. neobjavilo sa tam to porušenie práva TÝM, ŽE…

  Napríklad tu reve porušenie práva na vzdelanie tým, že niekto – na základe klamlivých informácií uzatvoril školy. Že niekto porušilo právo na prácu, právo na voľný pohyb osôb, právo na združovanie sa, že zasiahol do rodinného práva tým že, atď!

  A teraz dokazovanie – zabudnite na to, že nejaký vyšetrovateľ sa bude hrabať v alternatívnych weboch. Ďalšia vec – advokácia! Kto koho bude zastupovať v prípade, že niekto označí niekoho konkrétneho že…, lenže každý, kto nemá nasraté v hlave to naformuluje – „odôvodnene sa domnievam, že došlo k…“, „preto podávam TO na neznámeho páchateľa – je to nejaký psychopat, ktorý organizovaným spôsobom s inými osobami z prostredia zdravotníctva, vedy, médií, politických a korporátno-záujmových kruhov spustil lockdown s tým, že existuje dôvodné podozrenie, že mohol byť – mohli byť celá táto organizovaná skupina podplatení zahraničnými záujmovými skupinami – viď stanovisko bieloruského prezidenta Lukašenka k úplatku zo strany WHO, viď zistenia o podplatení srbskej vlády a srbského prezidenta zo strany WHO, viď podozrenia o podplatení talianskej vlády WHO za lockdown – s tým – že tento lockdown zásadne obmedzil moje-naše ľudské práva, že spôsobil paniku a stres jednotlivcom – so zdravotnými následkami, že obmedzil zdravotnú starostlivosť jednotlivcom a tým aj ich práva, že spôsobil ekonomické škody štátu aj jednotlivcom, a že zároveň zo zištných dôvodov táto skupina ukladá o zdravie väčšiny obyvateľstva plánovanými zdravotníckymi úkonmi – vakcináciou proti Covid 19, ktorá je podľa globálne dostupných informácií plánovaná ako genocídna – teda sa odôvodnene domnievate, že ide o pokračovanie prípravy trestného činu genocídy“ – a bla bla bla bla bla – a teda že rúška sú ten najmenší problém, akurát je to to ten viditeľný ZÁSTUPNÝ problém.

  Čiže otázka – chcete miestoprísažne predvolávať za svedkov KONKRÉTNYCH informovaných príslušníkov tajnej služby – alebo poznáte investigatívcov, ktorí nepracujú pre Cabbal Syndikát?

  Chcete sa súdiť na súdoch, ktoré si robia čo chcú? AKO JEDNOTLIVCI?! Rozumejte konečne jedno! Pokiaľ to nebude adresné trestné oznámenie aj s dôkazmi – môžete im fúkať práškový cukor do zadku! A do adresného TO bez dôkazov sa pustí len blbec – lebo môže očakávať protiadresné TO. A ešte vedzte – lebo nemáte pojem, ako sa dá prehrať spor z formálnych-procesných dôvodov len tým, že sa nedostavíte včas na pojednávanie – že v trestnom konaní súd nemá a priori záujem na vašej satisfakcii /viď Teleki-ová/ – ale len na obmedzení páchateľa, ktorý zjavne pôsobí proti štátu! Ale tento štát nie je v rukách nás občanov! Takže súd obmedzí vás!

  Teda – najprv si musíte-musíme vziať späť do rúk štát – aby mohol vykonávať tú správnu exekutívu! Ale v tom momente nesmie byť v jeho čele osoba, alebo skupina, ktorá si tento štát privlastnila!

  Teda – treba odstrániť nositeľov tohto štátneho teroru a to takým spôsobom, že im dokážete „ako vtedy Al Caponemu – nie vraždy, ale daňové úniky“ – t. j. treba sa chytiť indície WHO-Korupcia vlád-Lockdown! Takže keď pôjde ADRESNE do pi.e Matovič aj so „smeráckym nezaradeným“ – mason-boľševickým „striedačom vlády“ Pellegrínim – tak máte-máme vystarané! Dočasne! Absolútne pravidlo – nezačínajte súdy, ktoré neviete ako vyhráte – lebo vyhrajú len právnici!
  https://www.vop.gov.sk/zakladne-prava-a-slobody

  „VIDEO: Matovič obhajoval rúškovú kultúru a obmedzovanie slobody kvôli koronadivadlu. Premiér tiež vyzval na udávanie, ktoré nazval kontrolným očkom“
  Poznámka – petržalský prvý starosta Doktorov skončil preto, že raz vyzval ľudí, aby udávali psíckarov – kto má psa prihláseného, má známku – kto nie, kto ho vlastní v byte a kde.

  Idiot Matovič konečne zadefinoval /stačilo mu asi niečo kvapnúť do kávy/ sám seba ako protektorátneho denucianta! Ha há!
  https://www.infovojna.sk/article/video-matovic-obhajoval-ruskovu-kulturu-a-obmedzovanie-slobody-kvoli-koronadivadlu-premier-tiez-vyzval-na-udavanie-ktore-nazval-kontrolnym-ockom

  „VIDEO: Pellegrini straší nebezpečenstvom pandémie kvôli 300 infikovaným ľuďom“
  A opäť tu máme cezhraničný odkaz lóži Výboru 300 – 300 nakazených má tvoriť hranicu! Tak ja teraz navrhujem vykonať testy 20 tisícom ľudí naraz, a budeme mať 500 plus 1 – aj s Matovičom!
  https://www.infovojna.sk/article/video-pellegrini-strasi-nebezpecenstvom-pandemie-kvoli-300-infikovanym-ludom

  He! To najdôležitejšie je vždy pod čiarou!
  Článok je z Juhoafrickej republiky – ako cez kopirák o situ, v ktorej žijeme my, akurát o tom nikto nehovorí!
  ——————————————————-
  „Zlom v boji proti korupcii

  Vážený kolega, Juhoafričan,

  Korupcia počas národnej katastrofy je obzvlášť ohavný typ trestnej činnosti a s páchateľmi bude zaobchádzané rázne a tvrdo.

  Je ťažké pochopiť absolútny nedostatok svedomia, ktorý vedie podnikateľa, ktorý vyslyšal výzvu na zabezpečenie zásob na záchranu života počas ničivej pandémie, k zvýšeniu ceny chirurgickej masky až o 900%.

  Nedá sa ani vysvetliť, prečo by si radný pán hromadil zásoby núdzových potravín určených pre chudobných pre svoju rodinu, alebo prečo by iný radca presmeroval cisternové vozy na ceste do chudobnej komunity k svojmu domovu.

  Nie je možné rozoznať, čo vedie celú rodinu, ktorej člen ukradol, prostriedky určené pre nezamestnaných pracovníkov k tomu, aby išli na útraty, kupovali autá, platili za renovácie a kozmetické procedúry, ba dokonca aj náhrobné kamene.

  Pokus o zisk z katastrofy, ktorá si každý deň vyžiada životy našich ľudí, je činnosťou mrchožroutov. Je to ako svorka hyen krúžiacich so zranenou korisťou.

  Keď sa ocitneme v zovretí najväčšej zdravotnej pohotovosti, ktorej naša krajina za posledné storočie čelila, sme svedkami krádeží osôb a spoločností bez svedomia.

  Počujeme príbehy údajnej korupcie pri obstarávaní a nasadení osobných ochranných prostriedkov na boj proti COVID-19, spoločností, ktoré zvyšovali ceny základných položiek počas blokovania, a nelegálneho zneužívania štátnych zdrojov určených pre zraniteľné a opustené.

  Toto zákerné správanie nie je doménou menších spoločností. Existujú veľké spoločnosti vrátane spoločnosti kótovanej na burze JSE, ktoré boli chytené, vyšetrované, uznané vinnými a pokutované za nadmerné ceny.

  Tieto príbehy vyvolali medzi Juhoafričanmi pobúrenie. Otvorili rany v ére štátneho zajatia, keď sa zdalo, že vysoké osobnosti spoločnosti unikli korupcii vo veľkom meradle.

  Ako krajina sme urobili veľa pre to, aby sme sa tej ére otočili chrbtom tým, že sme narušili a rozobrali siete, ktoré prenikli do vlády, štátnych spoločností a dokonca aj do našich orgánov činných v trestnom konaní, aby vyrabovali verejné zdroje.

  Prestavali sme dôležité inštitúcie, ako sú Národný prokuratúrny úrad, SA Revenue Service a Hawks. Vytvorením orgánov, ako je riaditeľstvo pre vyšetrovanie v NPA, sme posilnili ruku orgánov činných v trestnom konaní pri vyšetrovaní a stíhaní týchto zločinov. A založením Špeciálneho tribunálu SIU sme zvýšili našu schopnosť získať späť odcudzené prostriedky od štátu.

  Je však zrejmé, že musíme urobiť viac. A že musíme konať rozhodnejšie.

  Keď sme sa rozhodli bezprecedentne zmobilizovať zdroje na vyrovnanie sa s koronavírusom a jeho účinkami na podniky, pracovné miesta a živobytie, zaviedli sme niekoľko opatrení na zabezpečenie týchto prostriedkov.

  Prezident Cyril Ramaphosa sa obracia na národ s vývojom stratégie prispôsobenej riziku na riadenie šírenia koronavírusu COVID-19.
  Zahŕňali nariadenia na zabezpečenie spravodlivého, transparentného, ​​konkurenčného a nákladovo efektívneho núdzového obstarávania dodávok a služieb. Komisia pre hospodársku súťaž efektívne využila nariadenia, ktoré zakazujú neoprávnené zvyšovanie cien, na stíhanie niekoľkých spoločností za nadmerné ceny. Generálny audítor inicioval špeciálne audity s cieľom zistiť a zabrániť zneužitiu týchto finančných prostriedkov.

  Aj keď tieto opatrenia nepochybne do istej miery obmedzili možnosť zneužitia, súčasné dôkazy teraz ukazujú, že tomu celkom nezabránili. A preto musíme konať.

  Pred viac ako týždňom som podpísal vyhlásenie oprávňujúce Špeciálnu vyšetrovaciu jednotku (SIU) vyšetrovať akékoľvek nezákonné alebo nevhodné správanie pri obstarávaní tovaru a služieb počas katastrofy v štáte, v ktorom došlo k katastrofe.

  Toto je rozsiahla oblasť pôsobnosti, ktorá sa rozprestiera vo všetkých sférach štátu a čo je dôležité, poskytuje občianskoprávne konania na vymáhanie spreneverených finančných prostriedkov. Umožňuje SIU preskúmať každé dôveryhodné obvinenie o krádeži finančných prostriedkov COVID-19.

  Každých šesť týždňov budem dostávať priebežné správy o prípadoch v rôznych fázach vyšetrovania a trestného stíhania. Keď vyšetrovanie prinesie dôkazy o kriminalite, budú urýchlene postúpené na stíhanie.

  Skúsenosti tu a v mnohých ďalších krajinách ukazujú, že úspešný boj proti korupcii vyžaduje multidisciplinárny prístup k boju proti údajnej kriminalite. Pod jednou strechou je potrebné zhromaždiť širokú škálu vyšetrovacích a prokurátorských schopností.

  „Fúzne centrá“, ktoré združujú rôzne agentúry s cieľom lepšieho zdieľania informácií a spravodajských informácií, spoločného využívania zdrojov a zjednodušenia operácií, sú v mnohých krajinách bežnou praxou.

  Tento prístup sme zvolili pri zisťovaní, vyšetrovaní a stíhaní korupcie súvisiacej s COVID. Bolo zriadené špeciálne stredisko, ktoré združuje Finančné spravodajské stredisko, Nezávislé policajné riaditeľstvo pre vyšetrovanie, Národný prokuratúrny úrad, Hawks, Kriminálna spravodajská služba a detektívna služba SAPS , Juhoafrická daňová služba, Špeciálna vyšetrovacia jednotka a Štátna bezpečnostná agentúra.

  To nesmierne posilňuje našu reakciu. Tieto orgány teraz spolupracujú nielen na vyšetrovaní jednotlivých obvinení, ale aj na vytváraní väzieb medzi sieťami patrónov, ktoré sa snažia skryť svoje aktivity. Z dôvodu tejto spolupráce by trestné stíhanie malo prebiehať rýchlejšie a mala by mať väčšiu šancu na úspech.

  Korupcia je však v našej spoločnosti oveľa širším problémom. Už teraz musíme podniknúť kroky, ktoré nielen ochránia prostriedky COVID, ale aj všetky verejné prostriedky a všetky inštitúcie pred korupciou v súčasnosti aj v budúcnosti.

  Musíme sa napríklad usilovať o rozšírenie zodpovednosti nášho multidisciplinárneho tímu vyšetrovateľov a prokurátorov nad rámec trestných činov súvisiacich s COVID. Mali by sme využiť súčasné prístupy a metódy na výrazné posilnenie boja proti korupcii.

  Úspešnosť týchto snáh sa v konečnom dôsledku nespolieha iba na vymáhanie práva. Závisí to od konania všetkých jednotlivcov a všetkých formácií v spoločnosti – od štátnych zamestnancov po politikov, od podnikateľov po politické strany, od parlamentu po vládne oddelenia. Závisí to od bdelosti občanov, náboženských orgánov, tradičných vodcov, profesijných združení, médií a mnohých ďalších. Preto povzbudzujem ľudí, aby „pískali“, ak majú informácie o činoch zneužitia právomocí v súvislosti so zneužívaním verejných prostriedkov alebo zdrojov.

  Vyžaduje si to nové vedomie a nový zmysel pre zodpovednosť.

  Ak ako verejní zamestnanci a nositelia politických úradov tvrdíme, že to myslíme s obnovením dôvery verejnosti, ktorá bola vážne narušená korupciou, vážne, musíme sa dokonca vyhnúť vnímaniu konfliktu záujmov.

  Ak nám ako zamestnancom verejnej správy a politickým úradníkom skutočne záleží na verejnosti, ktorej záujmy údajne zastupujeme, musíme dať bežným členom verejnosti, ktorí majú záujem obchodovať s vládou, spravodlivú šancu uchádzať sa o také obchodné príležitosti, namiesto odovzdávanie interných informácií o príležitostiach našim rodinám a priateľom.

  Už máme zavedené nariadenia, ako napríklad každoročné zverejňovanie finančných informácií, ktoré štátnym zamestnancom odrádzajú od obchodovania so štátom. Každý, kto sa uchádza o štátnu prácu, musí urobiť vyhlásenie o záujme, vrátane toho, či je ktokoľvek, kto je pripojený k ponuke, zamestnancom štátu.

  To zjavne nestačí. Aj keď má každý v Južnej Afrike právo podnikať, čelíme skutočnému problému rodín a priateľov nositeľov politických úradov alebo štátnych zamestnancov, ktorí dostávajú zmluvy od štátu. Nie každé správanie tohto druhu je nevyhnutne trestné, ale prispieva k vnímaniu a kultúre rodinkárstva, zvýhodňovania a zneužívania. A podkopáva to dôveru verejnosti v integritu našich inštitúcií a procesov.

  Sme odhodlaní konečne sa zaoberať zakorenenými sponzorskými sieťami, ktoré umožňujú zamestnancom štátnej správy uchádzať sa o štátne zákazky prostredníctvom svojich priateľov a príbuzných.

  To si vyžaduje nielen lepšie zákony a dôraznejšie presadzovanie, ale aj politickú vôľu a sociálnu mobilizáciu.

  Chystáme sa zmeniť kultúru vo verejnej službe, podporiť väčšiu otvorenosť a transparentnosť, uľahčiť hlásenie zneužitia verejných prostriedkov a užšie spolupracovať s občianskou spoločnosťou v boji proti korupcii. Dobrým príkladom toho je Fórum pre boj proti korupcii v sektore zdravotníctva, ktoré združuje občiansku spoločnosť, regulačné orgány v zdravotníctve, orgány činné v trestnom konaní a vládne oddelenia v boji proti podvodom a korupcii v oblasti zdravia – a ktoré už dosiahlo značný pokrok v oblasti vyšetrovanie údajných trestných činov.

  Prekonáme koronavírus a obnovíme zdravie našej krajiny a jej obyvateľov. Nikdy to však nebude tak, že náš triumf nad touto pandémiou sa získa na úkor našej integrity.

  Nedovolíme, aby verejné finančné prostriedky ťažko získané vernými daňovými poplatníkmi alebo dary vlasteneckých spoločností a jednotlivcov a medzinárodného spoločenstva zmizli v čiernej diere korupcie.

  Tí, u ktorých sa zistilo, že v dôsledku tejto krízy porušili zákon, aby sa obohatili, si nebudú môcť vychutnať svoju korisť bez ohľadu na to, kto sú alebo s kým môžu byť v spojení.

  Povedal som, že program COVID-19 nám ponúka príležitosti zmeniť spôsob života, podnikania a vládnutia. Tento okamih je určite zlomovým bodom v boji proti korupcii.

  Budeme konať odvážne a musíme konať spoločne.

  S najlepšími prianiami,

  Prezident Cyril Ramaphosa“
  https://mype.co.za/new/ramaphosa-on-corruption-during-lockdown/137349/2020/08/

 5. Bolo by možno dobré urobiť radšej hromadné trestné oznámenie (nia), do ktorého sa zapojíme viacerý. Určite to má zmysel aj takto individuálne, ale je rozdiel keď ho podá po 100 ľudí 100 krát po Slovensku ako 1000 ľudí samostatne. Určite sa na to bude prokuratúra inak pozerať. Ale naozaj to nemôžme nechať takto! No najhorší je fakt, že vidím okolo seba ľudí, ktorý či už zo strachu pred ostatnými občanmi alebo zo strachu z pokuty ho nosia, respektíve rezignovali a poslúchajú. Tak neviem či takýto ľudia do toho pôjdu. A bojím sa že takýchto „poslušných“ ľudí je väčšina …(bojím sa a tipujem že 90% – no snáď sa mýlim)

  • Historicky je dokázané, že na úspešnú revolúciu stačí 3 až 5% populácie. Existujú prípady, kedy to bolo iba 1%.

   • Snáď sa to podarí

   • Redakcia Badatel.net! – „historicky“ je dokázané Rogerovo pravidlo!

    Znie: „Projekt ti schvália len v tom prípade, že nebudú niesť za projekt zodpovednosť, ale v prípade jeho úspechu – budú mať na tomto úspechu svoj podiel.“

    Takže redakcia – ak máte pojem o strategickom plánovaní, do ktorého patrí aj príprava informačného pola – ponúkam vám – pokiaľ sa považujete za tie 3 % schopné vyvolať úspešnú zmenu – a nepodsúvajte sem židovskú RE-evolúciu permanentných platených RE-evolucionárov – žiadnu zodpovednosť za neúspech /prevzatie článku legitímneho predstaviteľa moci v inom štáte je legitímne/ a podiel v prípade úspechu /prebudenia občanov – ak je to vašom cieľom/!

    Otázka – čo je naším strategickým cieľom? No – hádam zbaviť sa zločineckého, parazitického a totalitného systému – pokiaľ možno – nekrvavou cestou! Hovorím o zmene Status Quo!

    Článok prezidenta JAR – a teraz nech sa vám doboha rozjasní – CYRILA /“a Metoda“ = kresťanské meno = podprahovka!!!/ RAMAphosa /= védsky Ráma!/

    “ V podaní z Južnej Afriky sa hovorí, že meno Ramaphosa znamená „Ten, kto vrhá a mieri“, a je afrického pôvodu .“
    „Je možné, že hľadané meno má menej ako päť výskytov ročne.
    Podivné veci o meno Ramaphosa: meno pospiatky je Asohpamar . Náhodné usporiadanie písmen v mene (anagram) spôsobí vznik Rhspoaama .“
    „Minulý život pre Ramaphosu – Neviem, čo k tomu cítiš, ale bol si mužom vo svojej poslednej pozemskej inkarnácii. Narodili ste sa niekde na území Turecka približne v roku 1550 . Vaším povolaním bol farmár, tkáč a krajčír .
    Vždy ste radi cestovali, vyšetrovali, mohli ste byť detektívi alebo špióni. Vaša lekcia – rozvoj a rozšírenie vášho duševného vedomia. Nájdite dobrého učiteľa, venujte časť svojho času a energie jeho múdrosti.“
    – – –
    Neverím na náhody! Prozreteľnosť funguje a vždy nám ponúka tvorivé riešenia problémov – aj spojencov! Toto je jeden z nich! Je síce až z Južnej Afriky – ale trafil klinec rovno medzi oči! Bim! Urobil vyslovene konceptuálnu analýzu zločineckých vzťahov vo svojej krajine v súvislosti s Covid 19! Ak toto pochopí každý Juhoafričan bez rozdielu farby pleti – pochopí to aj každý občan Slovenska či Čiech – bez ohľadu na farbu pleti, rasu, vyznanie či národnosť! Tento článok je nástrojom na prebudenie! Vďaka tomuto článku sa môže prebudiť svedomie svedkov tohto zločineckého komplotu aj u nás – a konečne poskytnú verejnosti DÔKAZY! Nehovorím o slobodomurároch – hovorím o ľuďoch v systéme, ktorým prešli cez ruky mnohé dôkazy! Hovorím o ich svedomí! Títo musia pochopiť, že ak inde o tomto vedia – bude sa o tomto vedieť aj tu – my hráme o čas – oni hrajú o ČESŤ!

    Tento článok je vyslovene náš taktický prostriedok zoslaný z neba! Toto nie sú drísty nejakého „konšpiračného teoretika“ – toto je vyjadrenie vyslovenej autority!

    “ Cyril Ramaphosa je predsedom Národnej plánovacej komisie, podpredsedom Afrického národného kongresu, generálnym tajomníkom ANC, podpredsedom Juhoafrickej republiky, predsedom Národnej plánovacej komisie a podpredsedom Afrického národného kongresu. Cyril sa narodil 17. novembra 1952 v Sowete. “
    REPLAY – „17.novembra“ = dátum ODPORU proti fašizmu a totalite Swiss Octagon! 1+9+5+2=17=8
    https://www.names.org/n/ramaphosa/about

    Zhrniem…
    1/ Zastavme SA v duchu tejto vízie bratia – veď sa oni stratia!

    2/ Redakcii navrhujem prevziať článok pod novým headline:

    „Korupčnícka rakovina zločinu Covid 19! Prezident Juhoafrickej republiky Cyril Ramaphoza predložil občanom plán ozdravenia krajiny!“

    3/ Zároveň vám oznamujem, že tento materiál posúvam e-mailom adminovi Korálovi na NWOO.org

 6. Toto nemôžete myslieť vážne, v boji s touto pliagou máme oveľa vážnejšie problémy… Nosenie rusok je aspoň niečo preventívne , proti šíreniu aj iných respiračných chorôb, lebo u nás niektorí ľudia si pri kaslani atď. ani ústa nevedia prekryť. To je čistá nezodpovednosť a bezohľadnost, tak čo s nimi…

  • Aká pliaga? Na verejne dospupných údajoch sme ukázali, že má nižšiu smrtnosť ako chrípka. Tu si pozrite tento článok:

   https://www.badatel.net/definitivny-dokaz-ze-covid-19-je-menej-smrtelny-ako-chripka/

  • Myslíte pliagou – tú „hnusobu“ 🙂
   No teraz vážne – myslím, že netreba aby som bol ja alebo vy medicínsky vzdelaná, ale viem, že organizmus či už ľudský alebo zvierací potrebuje prijímať baktérie a vírusy, aby ich následne odovzdal ostatným živočíchom svojho rodu. Nakoľko vírus v každom organizme zmutuje a presne tak sa má aj dostať von. Má to svoj význam – vďaka tomuto procesu sa každý konkrétny vírus takto postupne oslabuje až nakoniec zanikne.

   Ak ho budete pred sebou tlačiť používaním akože ochrany (diskutabilnou), tak to vlastne len odďaľujtete ale nič s tým nevyriešite…..
   A nejde len o C19. Ide HLAVNE o ostatné vírusy a baktérie, ktoré sme mali prijímať od marca až doteraz, aby sme posilnili svoju imunitu – lebo o tej to celé je – nepríjmem vírus = nebudujem imunitu.

   A to bohužiaľ môže dobehnúť všetkých doteraz poctivcov v najbližšej každoročnej a bežnej chrípkovej vlne…..

   • Svätá svetská pravda. Kto to stále nechápe, má smolu…!

   • Takúto jednoduchú priezračnú pravdu – ak sa odjakživa ňou riadia pravdepodobne všetky nedomestifikované zvieratá, tak by sme ju konečne mohli začať chápať aj my ľudia. Alebo sme už načisto oslepli?

 7. A ešte pridám lebo mi to nedá – myslíte si že prečo od začiatku médiám prikazovali (niekto) aby pri oznamovaní akýchkoľvek súvislostí s C19 prízvukovali NOVÝ koronavírus? Áno – pre VYSTRAŠENIE ba až ZASTRAŠOVANIE ľudí, že BUBUBU, pozor nejde o IBA koronavírus (ktorý je bežný dlho ako tento svet ) ale ide až o NOVÝ koronavírus – akože niečo nové, neznáme, neprebádané… Divné nie?. No očividne to pre niekoho prinieslo úspech keďže sa toho chytila väčšina ľudí bohužiaľ aj vzdelaných, sčítaných a rozhľadených….

 8. Nezvelicujte prosím , žiadna hystéria to nie je… Volá sa to PREVENCIA, ale asi je zbytočné s vami o tom diskutovať…

  • Tak vy sa preventívne schovajte v pivnici a najbližšie 2-3 roky z nej nevychádzajte. No nesnažte sa svoj strach prenášať na ostatných a vyžadovať od nich, aby viedli váš spôsob života.

   • Títo ľudia si síce prečítajú článok aj komenty, no prejde to cez nich ako cez niekoho kyslé mlieko alebo kyslá kapusta 🙂
    …a nezoberú si ani z jedného ale že absolútne nič

    • kawka – tak prezýval môj svokor svoju dcéru – nie Katka, ale „kafka!“

     Kyslé mlieko ani kyslá kapusta cez teba neprejde len tak. Je to dar tvojmu imunitnému systému. Bodka. Inak – otec môjho dobrého kamaráta vždy tvrdil – „Treba piť červené! To biele vyštíš – farba zostane!“ Inak – raz som jednej skrotenej kavke na chate v Beskydách hodil zo zlomyseľnosti pilulku acylpirínu – zožrala ho – odvtedy ju nevideli – nebola si to ty? Odpusti mi!

   • prečo to nazývate strachom……???? je to prevencia, ako píše Mia….. a má pravdu, že „asi je zbytočné s vami o tom diskutovať…“ A ako vidím, odteraz sa treba ešte viac chrániť pred takými ako ste vy…ktorí to berú na ľahkú váhu a myslia si, že sú snaď nesmrtelní… 🙁

  • Mia-nečítate-že si treba budovat IMUNITU?? A ved virus ide aj cez sliznice očí! Myslím, ze ak sa chcete ochraniť, treba plavecke okulare, gumove rukavice a čižmy, respirátor ako v chemickej vojne a samoztejme-celotelový skafander.Zrejme vás už nikto nemôže nikdy ani pobozkať a mať s vami sex ani žiť v spoločnej domácnosti-asi by ste druhého talého blázna na spolužitie v skafandroch – nenašli…

  • Mia – aj očkovanie svinstvom volajú prevencia – preventívne zatvárajú alebo inak izolujú politických odporcov, preventívne – proti zvrhnutiu moci zakazujú zhromažďovanie, preventívne nám berú odtlačky prstov na pasy, atď, atď! Aj blbé zaváranie kompótov je prevencia.

   Vtip – ide slepec skoro ráno v lete pred pražským hradom a ťuká si paličkou – „ťuk, ťuk, ťuk!“
   Prezidentovi Husákovi sa z toho ide rozskočiť hlava – nasratý vletí do otvoreného okna – „Ku.va! To si nevieš dať gumu?!“
   Slepec mu na to odvrkne – „To tvoj foter si mal dať gumu!“

   Asi tak Mia – tvoj nick mi je známy z iných webov – tiež si mala podobné šteky. Otázka – akú prevenciu používaš – nie kvôli nežiadúcemu otehotneniu – kvôli možnosti, že sa kvôli promiskuite – či už tvojej, alebo tvojho partnera nakazíš. Lebo inak aj väčšina prezervatívov – a je fuk, či je to jahodový alebo malinový – nechránia pred mnohými vírusmi – HIV, žltačky atď. Takže stále platí záhorácky recept strýca Marcina – NEONDZIT!

   Tak sa tu Nia s tým tvojim Goda rúškom neondzi – ondzi sa s ním doma!

   Vtip – kamarát navštívil kamaráta po rokoch a dozvedel sa, že sa medzičasom oženil. A tak spolu sedia a popíjajú a hosť sa ho nakoniec spýta – „Ďuri – a kde máš vlastne svoju ženušku?“

   „Ále – stále sa zašíva v pivnici!“
   „V pivnici? Však ju zavolaj na kus reči!“

   Ďuri pískne do pivnice – „Mia! Pocem!!!“

   Z pivnice vylezie akási hrčovitá ženská s vrecom na hlave a spýta sa – „Duri – a mám si nechať vrece na hlave?!“

   Ďuri – „Nie ty sprostá – nejdem ťa j.bať! Chcem ťa len ukázať!“

   Fantozzi e Mariangela
   https://www.youtube.com/watch?v=e6z2NQG_bs0

 9. Ustipacne utocite, lebo strácate hodnoverné argumenty… Posluzte si.!!!To je len dôkaz o tom milá redakcia, ako ťažko znasate názor druhých…

  • Milá Mia, keď vám odpadne v škole dieťa na WC a preberie sa tam po 10 minútach, bude mať rozbitu hlavu, tak potom budete premýšľat o tom, či to nemôže súvisieť s rúškom. Prišlo mu zle, lebo nemohol dýchať!!! Keď tak obhajujete nosenie rusom, tak ste mali vy podať trestné oznámenie na Mtvča a a Prčk keď sa vyskierali na svatbe ich konstranika

 10. Jaroslav D M

  US Prezident D J Trump zarazil financovani WHO a jiz Kchazari, je jich pod 0.8% tech aktivnich 1 : 5000 ne li mene… tak kdyz se nepodarili atentaty na nej ytak dalsi formy aby zabranili nominaci „pro Zivot pravnicku pro Supreme Soud. Spinavci nejhorsiho kalibbru ale sami stale kvici o diskriminacich az ??? Terroridste ve svetovem meritku.
  Prosim nemlatte svyma hlavama do vody tam diru nikdy neudelate!
  ULTRA NSP/ bordelu
  Democrats can come after me TRUMP with their LIES and THREATS all they want, but I will move forward with my Supreme Court Nominee. PRO SPRAVEDLNODST OBCANU BEZOMEYOVANI.

  They know they have no chance of winning in November, so now they are crying IMPEACHMENT. AGAIN.

  First, they IMPEACHED (bandy Kchazaru … pod Schummer – Bloomberg – Soros – Shiff – Pellosi …) me earlier this year for being a PERFECT PRESIDENT. (s nominaci na Nobelovu Cenu) and NOW, they are calling for a SECOND IMPEACHMENT in an attempt to OBSTRUCT the confirmation of another Supreme Court Justice. It’s madness.
  Akce proti prezidentovi USA D J Trump a kdo to svinstvo veskere vede, Kchazari kteri stale pisti o Holokaustu a nyni ho uplatnuji pres COVID-19 vlastne masove genocidy a dobrovolne uvezneni hozsi nez v koncentracich na veskere Gojimy, Gojove s vysmechy nahubku jako pro vztekle psy. -a dalsi zbytek sveta.

  I won’t stand for this ANY LONGER, and neither should YOU. I need you to step up and DEFEND ME by joining the ranks in the 2020 Impeachment Defense Task Force. Together, let’s send a message that Americans want to FILL THAT SEAT!

  NEJDE NAHODOU O ZAVEDENI PONIZUJICIHO ISLAMSKEHO SARIA LAW A TO NEJEN NA ZENY ALE VESKERE OBYVATELSTVO, DETI AZ STARCE, COZ JE NEOBVYKLE A KRUTE TRESTY PROTI LIDSTVU. JE TAKE NEJAKE MEZINARODNI PRAVO, rozvoj osobnosti porusovanbi zakladnich lidskych prav…
  ZA ZAMERNE OSLABOVANI EKONOMIKY A KOLAPSU VCETNE FINANCNIHO SYSTEMU, PLANOVANEHO VRAZDENI HORSI NEZ V KONCENTRACICH… TO JSOU TY NEJHORSI KRIMINALNI AKTY PROTI LIDSTVU; HLAVNE KDO VYVINUL TYTO OHAVNE „ZBRANE HROMADNEHO NICENI -TYRANIE“, KDO TO FINANCUJE, PODPORUJE ROZNASI, DELA HISTERIE? “

  ZA FASISMU TO BYLY AKTY HYENISMU, OKRADANI, UMYSLNEMU POSKOZOVANI ….. A ZA TO BYLA ZED, KONCENTRAKY, NUCENE PRACE, NEBO U VEREJNYCH CINITELU, VCETNE POLICIE PANCERFAUST V DIRE A 1. LINIE PROTI TANKUM NA CCCP FRONTE, TEDY ASI 95% ORTEL SMRTI A ASI 2% ZAJETI NA SIBIR!!
  TAK JIZ PROSIM NEURAZEJTE FASISTY, KOMUNISTY-TY DBALI PROSPECHU PRACUJICICH, hlavne DETI, SENIORS. DALI PRIDAVKY NA DETI, MAMINKOVSKE VOLNA, platy VYBAVICKY PRO DETI, VITE JA JSEM SE V TOM CASE NARODIL V PROTEKTORATU! … ZDARMA REKREACE A PRACE PRO VSECHNY vzorne pracovniky a s urazy… COZ „ZAPADNI ANGLO-SASKA DEMOKRACIE BANKSTERSKYCH IMPERIALISTU V POSLEDNICH FAZICH TERRORU AZ PLANOVANEHO KOLAPSU EKONOMIKY, Depopulace – kriminalnich CINNOSTI A ROZVOJOVE STATU JESTE NEVI CO TO JE + HUMALNOST A PROSPECH VSE NAOPAK CINI!“
  Musim se preradit a vyhladat USA Pravni organizaci s krerou by se mohlo udelat Svetovy Pripad porusovani Lidskych prav a zamerne pripravovani zniceni civilizaci. Jde o neco daleko strasnejsiho nez Holokaust, Kobercove Anglo-Americke bombardovani ( ja prezil 5x ..), A-Bomby Nagasaki, Hirosima, Korea, Vietnam az dnesni Libye, Sirie …

 11. Jaroslav D M

  Vsichni Vazeni
  Bratia a Sestry moje drahe, vstal jsem 3:30 a pujdu opet spat… jde nam o zivot a smrt. Joe Biden se prorekl kdyz prohlasil ze zahyna kolem 200 milionu jen v USA to znamena 60% v 1. fazi .
  Prikladam spojeni na Pravni Dohled / Watch organizaci ta by Vam mohla asi pomoci a dejte navrh pres jejich dobre zkusene pravniky k celosvetovym akcim proti jednotlivym organizacim ale lepa primo lidem jako sefy Laboratori, oni se ale obmeni, sarlatani terroru!
  Maji akce proti Sorosovi az Hillary …

  JUDICIAL WATCH – PRWeek Contactcontact.prweekus.com › Entry › judicial-watch
  JUDICIAL WATCH. 425 3Rd Street Southwest SUITE 800. Washington, DC 20024. US. JUDICIAL WATCH. Phone: (888) 593-8442.

  Judicial Watch: Contact Information, Journalists, and Overview …muckrack.com › media-outlet › judicialwatch
  Judicial Watch’s investigation, legal, and judicial activities provide the basis for strong educational outreach to the American people. Judicial Watch’s public …

  Contact – Judicial Watch Store – The Judicial Watch Storeshopjw.org › contact
  Your generous support helps us hold government officials accountable. We are here to help you however we can. If you have a question or problem with the order, …

  Judicial Watch – Wikipedia
  en.wikipedia.org › wiki › Judicial_Watch
  Judicial Watch (JW) is an American conservative activist group that files Freedom of Information … „full-throated campaign against Soros“. Among other things, Judicial Watch raised money by running ads with a call to action: „Expose Soros!“ …

 12. Jaroslav D M

  Od nasich protinozcu – zmena klimatu CO2 jde teda o porusovani posobniho CO2 zamoreni pres masky zvlaste s Dychacima omezenim. Je znamo, ze zdrave deti se nemohou takovyum junkem vubac nakazit. Jde etda o umyslny terror horsi nez ISIS !!!!!
  Climate lawsuits are breaking new legal ground to protect the …www.nature.com › news
  Feb 28, 2020 – Climate lawsuits are breaking new legal ground to protect the planet HUMANS AGAINST CO2 ZAMPORENI S NAHUBKY? … of 2020 to protect its citizens from the harms of a warming climate system. … Meanwhile, climate activists are watching closely to see how these … Censored: Australian scientists say suppression of environment research is getting worse.

  Document – Supreme Court of the United Stateswww.supremecourt.gov › DocketPDF
  PDF
  Sep 25, 2019 – Judicial Watch, ABCs of IRS Mess; Justice Dept. Is Tainted Too (last … exercise by millions of Californians of their protected. First Amendment …
  Missing: australia ‎| Must include: australia

  World Report 2020: Australia | Human Rights Watchwww.hrw.org › world-report › country-chapters › austr…
  Australia’s legal and regulatory framework is inadequate to protect older people in aged care facilities from chemical restraint. Many facilities in Australia …
  Missing: citizen ‎| Must include: citizen

 13. Jaroslav D M

  Jiz vzhuru psanci techto zemi … az zalezou do svych prepychovych der pred hnevem Bozim!

  The Internationale in Slovak & Czech (ČSSR) – „Internacionála …www.youtube.com › watch
  Video for youtube internacionala slovensky

  The Internationale („Internacionála“) in Slovak and Czech, Anthem of the Communist Party of Czechoslovakia …
  Dec 18, 2016 – Uploaded by Czech Lion

 14. Jaroslav D M

  Know Your Rights in New Zealand | New Zealand Nowwww.newzealandnow.govt.nz › … › Safety
  In New Zealand, the rights of individuals are protected by a wide range of laws. … want to do it; work and study, depending on immigration or citizenship status.
  ‎The Bill of Rights · ‎Human Rights · ‎Your rights in a relationship

  Gaining New Zealand Citizenship | New Zealand Nowwww.newzealandnow.govt.nz › … › Visas & citizenship
  Jun 22, 2020 – Citizenship · The right to travel freely overseas and return on a New Zealand passport. · Full access to economic rights. · Full access to educational …

 15. Marieta Trnovská ORBISSTYLE

  Och milá Zena, prosím čítajte s porozumením a nepreháňajte!!! … V spoločnej domácnosti predsa rúška nosiť nemusíte ?, alebo vy áno?.. Treba sa správať ohladuplne, zodpovedne, nemyslieť len na svoje pohodlie a bude po probléme…

 16. 100 tisic eur tomu kto ma nakazi čővidom a podlahnem. 100 tisic eur mne, ak to prezijem. Bez liecby. Len vlastnou imunitou. Kto veri ze čővid je vrazedny su to pre vas peniaze zadarmo. Beriem aj vyssie stavky no nizsie nie.

  • dudan – pozor na verejné vyhlásenia – zákon ich pozná ako právoplatne zaväzujúce a teda vymáhateľné!

   He – Houston – máme problém! Ako podľa známych pravidiel dokázať dudanovi – že „môj“ izolovaný vírus Covid 19 ho nakazil – a že ho nenakazil vírus niekoho iného?! No lebo ide o prachy! A ja si možno vezmem úver! Na ten vírus! Lenže mám problém . Ak je patentovaný či nepatentovaný „vítrus“ umiestnený len v 2 laboratóriách na svete – a teda bohvie kde – kto mi potvrdí, že „toto je môj izolovaný vítrus získaný od bohvie koho“ – kto – MUDR.Soňa Peková? Že by som sa s ňou šábol?!

 17. provokater

  môj predpoklad je, že 98% nositeľov rúšok ich nevymieňa a ani neperie. Teda predstavujú väčšiu hrozbu, ako samotný vírus. Prečo sa táto hyyyyystéria nekonala predvlani a ešte predtým a ešte predtým, veď vírusy sú tu od nepamäti…..treba tých vládnucich hyyyysterikov bezodkladne vymeniť …!!!

  • provokater – rúško neperiem ani nevymieňam! Sú to už len moje mikróby, moje osadenstvo, môj manšaft – moja autovakcinácia! Špina po 2 týždňoch odpadne sama! Moje rúško – moje ZOO! He! „Mám ho od Michaela Jacksona – ten si ich ušil z vlastných slipov!“
   Také veci sa neperú!!!

   Teraz inak – vie mi niekto zohnať uslintané rúška Igora Matoviča?

 18. Jednoduchá

  Ďakujem všetkým za výborné komentáre, no priznám sa, najviac ma zaujal komentár p.Maroša – ten dnešný , o 14.25 hod, On ma nielen zaujal, on úplne pobavil! :-)))….a teraz aj ja pridám p.Maroš 1 vtip o manželoch –
  ,,Čo by ste urobili, keby lev napadol Vašu manželku ? “ …,,Sám ju napadol, sám nech sa aj bráni ! “ :-(…..:-)……………….
  …….ja viem, že teraz ide o veľa, no už tom nevenujem toľko pozornosti, ako zo začiatku!…jednoducho nosím rúško len v nutn.prípade, samozrejme pridám sa k protestujúcim, no HLAVNE nad tým veľmi ,,nedumem“…to by som ráno ani svoj ,,frňák “ z domu nevystrčila! :-(((…..samozrejme to ochorenie tu je, no nie v takom rozsahu, ako sa to o ňom hovorí……som rada p.Maroš, že ste to tu takto ,,oživil“ ,
  vďaka, v tomto smere ste moja ,,krvná skupina“ ! :-)…..život nie je len o starostiach, ale aj radostiach, a o možnosti žiť ho čo ,,najlepšie“ bez zbytočného ,,maľovania na čierno“………
  Želám Vám p.Maroš pekný úsvit a ostatným skutočne bádajúcim dobrú noc ! :-)))……………………………………….

 19. Jednoduchá

  A ešte …všetko je o nás ľuďoch !……videla som video od Dr.Mercolu, ako ml.maminu policajt odviedol zo zápasu len preto, že nemala rúško! :-(….keby sa ostaní boli pristavili, ale pristavila sa len jej zrejme jej kamarátka, ostatní sa prizerali :-(….buď sme viac uvedmelí, bránime sa alebo sme ako tie ovce!….aj šoféri v autob. – 1 Vám povie, že musíte si dať rúško na celú spod.časť tváre / skryť aj ,,frňák“:-( / a 2 Vám nepovie nič, on ho sám totiž nemá ! Takí sme my ľudia ! no a ak niekto ide udávať iného za nenosenie rúška, tak to môže jedine človek, kt.dávno stratil ,,chrbtovú kosť“ / ak ju vôbec aj niekedy mal, vakže ?! /….a p.Matovič by sa mal nad sebou zamyslieť, aké ,,perly “ vychádzajú z jeho úst, pritom to sám neberie do úvahy! :-(((…../ struč.príklad – p.Matovič je na svadbe, chce sa najesť napiť – a nielen to, chce sa zasmiať, zabaviť, cov.19 ,,si DÁ POHOV“ . p.Matovič je potom bez rúška a všetko sa môže! aj jesť, aj piť, aj sa zabávať, aj smiať!!!……. …..podobne je to napr.aj v škols.jredálňach- chúďatá deti majú na tvári ,,nacapenú masku“, lebo je to vraj v rámci zdravot.opatrení pre nich to najlepšie ! ale prídu na obed, covid 19 si ,,urobí siestu“ , školáci sa najedia samozrejme bez rúšok!!! keď sa najedia, maska sa opäť ,,nacapí“, lebo covid sa asi prebral zo siesty“ ??????…..OTRASNÉ!!!…………………..

 20. Jaroslav D M

  Doporučeni primářky – myslím, že hodně dobré
  Přes 80 000 lidí se celosvětově vyléčilo z koronaviru, a proto pokud onemocníte, nepanikařte. V takovém případě udělejte následující postup (čímž značně ulevíte
  sobě, lékařům i zdravotnímu systému)
  ✅Hlavně: Pokud se u Vás objeví nemoc nepanikařte, a zústaňte doma. Na koronavirus se neumírá do hodiny od prvních příznaků, takže klid! Vážnější komplikace i u ohrožené populace přicházejí klidně po týdnu či déle.
  ✅Prognóza léčby koronaviru je příznivá, a pro těžké případy bude k dispozici experimentální lék remdesivir.
  ✅Nechoďte do nemocnice, kde budete hodiny trpět v řadě a budete vystaveni další dávce viru
  ✅Zavolejte na příslušné linky a evidujte se, aby k Vám mohla přijít kontrola s testem. Uveďte, pokud máte komplikace.
  Komplikace jsou: vysoký věk, autoimunitní poruchy, diabetes, historie KVO onemocnění, oslabená imunita.
  ✅A mezitím udělejte maximum pro své zdraví: Zabalte se, vypoťte se, dejte si D3, horký čaj s citronem a šípky a neužívejte už žádnou suplementaci, protože může
  modulovat imunitu.
  Pijte hodně, a jezte střídmě: Energie musí být pro imunitu nikoliv pro trávení. Přejídání a jedení těžkých jídel zbrzdí proces léčby (člověk se v nemoci přirozeně postil- zvyšuje to autofagii).
  ✅ibuprofen a protizánětlivé léky / suplementace mohou být nyní kontraproduktivní,
  je potřeba, aby horečka a imunita udělaly svou práci (pod 39 stupňů bych horečku netlumil, ale je dobré mít k tomu doma prostředek – zavolejte někomu ať skočí
  do lékárny a nechá Vám jej za dveřmi).
  ✅Pokud je to možné, dejte si každý den 10 – 20 minut v sedě u otevřeného okna a opalujte se.Velice silná stimulace imunity a ničení patogenů. Během dne větrejte a buďte co nejvíce na světle.
  ✅Dejte tělu čas, aby se vyléčilo, vyhněte se stresu (zprávy, přemítání, sociální sítě), meditujte a čtěte si. Neumíráte, ale bojujete. A tělo na to potřebuje klid.
  ✅Infekční můžete být po odeznění horečky i dalších několik týdnů. Noste tedy roušku a izolujte se. Až nemoc proděláte vytvoří se imunita.
  Gratuluji!
  POZOR: Zatímco virus se šíří pouze z člověka na člověka a omezeně, tak tyto zcela zásadní informace můžeme šířit po stovkách lidí za sekundu!
  Nenechte si je proto pro sebe, jinak to bude naše tajemství., ale nikomu tím nepomůžete.
  Kdo si necha dat znameni Selmy jiz se nikdy NEDOSTANE DO KRALOVSTVI NEBESKEHO!

  Stael se tara a nevi, ze ej rto svetovy kriminalni akt Vyvoje a zneuzivani Zbrani Hromadneho Niceni? Za to byvaly ty nejprisnejsi tresty!

 21. Ovce moje ovce …

  Je to iba rúško.
  Je to len 1,5 metra.
  Je to len na dva týždne.

  To je len do doby, než budeme mať dostatok dýchacích prístrojov.
  To sú len zbytočné obchody.
  To sú len zbytoční pracovníci.
  To sú len krčmy a reštaurácie.
  To sú len zábavy, svadby a diskotéky.
  To je len do doby, než poklesne počet infikovaných.
  Ide len o zníženie náporu na nemocnice.
  Ostáva už len pár týždňov.

  To sú len kostoly.
  To je jen modlitba.
  To sú len fitká, čajovne a jógové centrá.
  To sú len športové podujatia.
  To sú len jarmoky, festivaly, koncerty a kultúrne akcie.
  To sú len divadlá a kiná.
  To je len do doby, kým ochránime deti od nebezpečenstva dovoleniek.
  To je len do doby, než budeme mať vakcínu. Určite nebude povinná.
  Ostáva už len pár mesiacov.

  To je len sledovací náramok.
  To je len aplikácia.
  To je len systém rozpoznávania tváre.
  To je len preto, aby sa ľudia vedľa vás cítili bezpečne.
  To len aby sme vedeli dohľadať nákazu.

  >> … ten kto vás pasie …. <> …. ten vás aj pozabíja … <<

  ,,, nie nie nieeee – Matovic to nie je …

 22. Jednoduchá

  Pre p.Slava – výborný komentár, s ešte lepším záverom ! GRATULUJEM, ako ste to vystihli !…..všetko to ,,maskovanie“ je len na tú dobu, dokedy potrebujú ,,tí hore“, a oni aj rozhodnú, kedy to už potrebné nebude ! :-(((….smutné, ale PRAVDIVÉ !:-(……všetko to ostatné, to je bežný život ľudí, samozrejme nie všetci chodia všade, ale vcelku jo to život ľudí….ak mi niekto ,,priškrtí“ najskôr 1 miesto, kam nesmiem, potom 2.miesto, potom 3. atď. AKO potom BUDE NÁŠ ŽIVOT vyzerať ?….budeme ako ,,zvieratká“- presne ako tie ovce v ohrádke:-(….a príde potom ,,pastier“ a urobí, čo bude chcieť ….no to je ozaj až desivá predstava! Slováci, nedajme sa !……
  Pre p.Jaroslava – ďakujem za rady pri ozajst,ochorení, no treba podľa možnosti už teraz posilňovať svoju imunitu….
  Želám pek.deň všetkým slobodne zmýšľajúcim! :-)……………..

 23. Čím ďalej, tým „lepšie“. Nový antihoaxový program:
  https://www.hlavnespravy.sk/stalo-sa-to-uplne-potichu-statna-agentura-tasr-sa-oficialne-stala-filialkou-globalneho-mlynceka-na-pravdu/2299974
  Prekopírovala som napr. túto časť:
  Čo to teda má byť, povedané jednoduchšie, aby tomu rozumel každý? Ide v podstate o zmluvu globálnej nadnárodnej agentúry a štátnej slovenskej agentúry o šírení spoločnej verzie udalostí a spoločnom pohľade na to, ktoré informácie v informačnom priestore sú „kóšer“, a ktoré nie.

 24. Róbert Bauman

  To snáď nemyslite vážne?!
  Rúška,dezinfekcia a iste opatrenia nám práve zabránili k šíreniu ochorenia.
  Teraz keď ľudia zistili ze to nieje až tak vážne tak sú k noseniu rúšok ľahostajní a presne tak aj vyskakuju denne prírastky v ochoreniach.
  Ide o našu ochranu a zdravie aj pri bežnej chrípke.
  Správať sa zodpovedne je základ
  Kázeň musí bit, protoze tak je to správne ??
  Dovoľte mi odejit

  • Zabránili šíreniu ochorenia? To myslíte tej kvázi-nádchy, ktorá má nižšiu úmrtnosť ako bežná chrípka? Chodíte ešte von, alebo sa už zdržiavate iba zavretý v pivnici pred tou „hnusobou“? 🙂

   A mimochodom, štát môže nariaďovať len zákonné opatrenia. Zdá sa, že povinné nosenie rúšok je odporuje platným zákonom. A úrad, ktorý vydá protizákonné nariadenie sa dopúšťa trestného činu zneužitia právomocí verejného činiteľa. O tom je toto trestné oznámenie.

 25. Zdravím…. 🙂 Napr. „Pri rúškach v školách ide o výchovu k zodpovednosti“. … Ale to je myslené určite o výchovu k zodpovednosti o svoje ZDRAVIE……. !!!!!! Nechápem, čo máte proti rúškam!!??? A nechápem, prečo ľudí provokujete k nenoseniu rúšok a šíreniu choroby????? Taká výborná stránka ste, a kazíte to takýmito vyhláseniami…….PREČO? čo vás k tomu nabáda? Ja osobne rúška nosím a nosiť budem, aj keď na okoli nikto nosiť nebude, má to veľa, veľa výhod! a nemala som problém s rúškom ani pri vysokých teplotách v lete, hoci nosím 3-4 vrstvovéééé….. Prosím, uvedomte sa a nesírte medzi ľudí hlúposti, či nosenie rúšok je zákonne, či nezákonné a podobne!!!!!!!!! A čo tak napr. onko-pacienti??? Nosia rúška pre „srandu králikov“ ??????? som z vás veľmi sklamaná, že ste sa dali na takúto cestu a nabádate ľudí, aby chorobu-výrus šírili!!!!!!!!

  • Prosíme vás nezaplavujte komentáre viacnásobnými otázkami a výkričníkmi. To sa bežne považuje za spam a spam sa maže. Ďakujeme.

   • No, čo vám na to odpovedať???????? Na blbosť by sa mala len blbosť odpovedať! ale neurobím to…….Prečo ste neodpovedali na otázky, ale namiesto toho začnete útočiť na každého, kto vám pravdu povie!!!????? Skutočne, ani sa už nebudem čudovať, ak vás zakážu, kvôli vaším postojom! Bolo by to škoda, leboi, ako som už vyššie napísala, ale v takomto prípade vám to asi aj doprajem….EŠTE RAZ SA PÝTAM: prečo neodpoviete na otázky, ale miesto toho použijete ÚTOK….všímam si tu, že na každého, kto vám pravdu napíše……. v tomto prípade ste úbohí……..

    • Tak ti odpoviem ja. Krepáni ako ty vedú ľudstvo do záhuby. Keď vraj tie rúška chránia, tak si zabandážuj papuľu a neotravuj druhých, veď predsa budeš chránená. Alebo nie? Pretože rúško nikoho pred ničím nechráni? Tak ako to je?

    • A ešte niečo: akú že si to pravdu vraj napísala? V tvojom výleve nie sú žiadne fakty, údaje, len fanatická nenávisť svedkov covidovych.

 26. Takto – mnohí sa domnievajú, že zrušením nevoľníctva sa automaticky uvoľnil aj pohyb osôb po krajine. Na to zabudnite. Pracovná sila je zdrojovou základňou! Teda – každý, kto niečo vlastnil, z čoho mohol mať efekt len vďaka pracovnej sile, to ako politikum presadzoval do zákona v danej zemi. Teda – na to, aby ste mohli ísť mimo svoje povinnosti niekam, ste potrebovali povolenie. Ľudia tomu začali s dešpektom hovoriť dobytčie pasy. Vydávala ich cirkev – vďaka vlastneniu obrovských pozemkov a nehnuteľností, vydávali ich lénni páni. Vydával ich štát, gubernátori, správcovia. Ľudia napriek tomu utekali a na nových miestach už sa neregistrovali po mene svojho otca, ale menom „oblasti“, z ktorej prichádzali. Strana, ktorá ich prijímala, to umožňovala preto, pretože ich potrebovala, ale zároveň dodržiavala pravidlo akej takej evidencie, pretože v pozadí bolo aj to, ako sa ich potom zbaviť – a najlepšie bolo ich nahlásiť gubernátorovi ich domácej provincie.

  Ako posledný dobytčí pas si pamätám ešte z 80-tych rokov komunizmu tzv. umiestnenky pre absolventov vysokých škôl. Teda – neexistovalo vyštudovať a potom tradá do Veľkej Británie, či Nemecka – ako dnes. Zrušenie Východného bloku bolo o. i. aj vecou získania novej kvalifikovanej sily z východu, ktorá by znížila tlak na výšku miezd v západnej Európe.

  Teraz sa vrátim k „Pellegríniho“ plánu „hranice“ 300 „nakazených“ a súvislostiam. Už som spomenul, že vtedy ten počet 338 uverejnený na druhý deň v slobodomurármi ovládaných médiách bol odkazom „Slovenska“ lóži 33. Škótskeho rítu /o. i. Havel/ a Swiss Octagon – ktorá zatiaľ kontroluje ekonomiku minimálne okresu Európa.

  Možno ste si mnohí všimli koncom leta nariekanie v západnej Európe, že chýbajú pracovné sily na zber a spracovanie úrody práve z niekdajšieho Východného bloku, pretože títo ľudia jednak pracovať, chcú, jednak vedia, jednak sú zvyknutí pracovať poctivo – na rozdiel od imigrantov, a navyše majú určité kultúrne aj hygienické návyky a zmysel pre zodpovednosť.

  Takže ku čomu mierim?
  Spojené kráľovstvo /VB/ reagovalo na tieto čísla, ktorými niekto KONKRÉTNY zámerne „opacoval“ Slovensko na červenú zónu, že prijalo voči našim občanom také drakonické opatrenia za porušenia karantény, že si budú musieť vybrať – buď ostanú makať vo Veľkej Británii – a dlhodobo bez rodín, alebo zostanú v evidencii úradov práce na Slovensku! A opäť – ktorej strane to nevyhovuje – našej sku.venej vláde? Čo bude táto fašistická liberálno-socanská sebranka robiť, ak sa domov natrvalo vráti tých 300-tisíc Slovákov pracujúcich v zahraničí?! A to je 300-tisíc už poriadne nasratých ľudí! Čo – vláda ich pošle na socanské ficovské nútené práce 32 hodín za 63 eur mesačne?! Nie – vláda ich má zadšej „za rubežou“ – veď nimi posielané peniaze tak či tak prechádzajú cez ruky bangstrov!

  Ešte raz! Kto nechce pochopiť, čo je to nadnárodné riadenie, čo je to medzinárodne organizovaný zločin prelezený do vlády, systému a štátu – je úplný, ale úplný blbec! Niektorí ľudia si proste nechcú uvedomiť, ako funguje obchod s bielym mäsom-pracovnou silou – medzi bielymi goliermi – hadmi v oblekoch a kravatách – sú to legalizovaní gangstri, ktorí si delia naše životy rovnako, ako to robia gangstri niekde za stolom v plechovej garáži – keď si delia podiely na obchodoch s drogami, zbraňami, s otrokmi.

  He – trestné oznámenia za? Za „rúška“?! Ale nehovorte!
  Ten Cyril Ramaphosa vám redakcia nejako veľmi vadí – však?

 27. Včera som na http://www.banned.video vypočula video pána Dr. Mercolu s Alex Jones.
  https://banned.video/watch?id=5f6bcafe2628dc092f8cf0aa
  Názov videa v slov.: Gatesova nadácia dávala miliardy dolárov mienkotvorným mediam.
  Webovské stránky http://www.banned.video http://www.mercola.com otvárajú oči, vysvetľujú.

 28. Tip pre rúško-filov – Matovičových rúško-udavačov, tip pre akčné päťky rúško-domobrany /odbočím – už by mohol niekto vymyslieť aj rúško, ktoré sa po použití dá zjesť – povedzme upletené z cukrovej vaty – ???/.

  Takto debili! Ak si myslíte, že si vás ako debilov nezapamätáme – mýlite sa!

  „Okamžité zatčení a vězení za nenošení roušky, zní z Řecka“
  „Tyto pokyny vydal řecký prokurátor z tamního Nejvyššího soudu Vassilis Pliotas, který také navrhuje, aby protestujícím ve zrychleném soudním řízení mohl být udělen trest odnětí svobody až do výše jednoho roku.

  Pliotas zároveň označil odpůrců tohoto antivirového nařízení za „hrozbu veřejnému zdraví a pořádku“. Doplnil, že takových lidí považuje za „menšinovou, ale vytrvalou“ skupinu.

  Ve svých doporučeních také volal po okamžitém zatčení těch občanů, kteří si odmítají roušku nasadit nebo k tomu podněcují ostatních.“

  Otázka – na základe akého zákona tento prokurátor chce takto konať? „Lex Lipšic“?
  https://ac24.cz/-/okamzite-zatceni-a-vezeni-za-nenoseni-rousky-zni-z-recka?redirect=%2F

  Zákaz zahaľovania tváre v európskych krajinách!
  https://duckduckgo.com/?q=plat%C3%AD+z%C3%A1kaz+zaha%C4%BEovania+tv%C3%A1re&atb=v236-1&ia=web

  Pre úplných ču.ákov a ču.áčky!
  “ Letisko Viedeň: Od zajtra platí zákaz zahaľovania tváre
  Pridal Števo Bodor
  30. septembra 2017
  „Zákon hovorí, že každý človek na verejnosti má mať tvár jasne rozoznateľnú od brady až po čelo. Nesmú sa nosiť burky, nikáby, rúška alebo iné predmety ktoré by zahaľovali tvár. Zákon je takto napísaný len z dôvodu toho aby nebol “proti náboženský”, ale “nábožensky neutrálny”.

  Dodržiavanie zákona budú kontrolovať policajti aj colníci najmä v príletovej hale letiska. Osobe ktorá bude zákon ignorovať hrozí zadržanie políciou a pokuta do 150 Eur.“ – nate debili!
  Ešte raz – existuje zákon o povinnom nosení rúšok doboha?!

  „Zákaz zahaľovania tváre? Rakúska polícia chcela pokutovať …
  [Prehľadávať doménu http://www.eurorespekt.sk/zakaz-zahalovania-tvare-rakuska-policia-chcela-pokutovat-pacienta-s-leukemiou/%5D https://www.eurorespekt.sk/zakaz-zahalovania-tvare-rakuska-policia-chcela-pokutovat-pacienta-s-leukemiou/
  Zákaz zahaľovania tváre? Rakúska polícia chcela pokutovať pacienta s leukémiou. redakčný výber 24 apríla, 2018. Rakúska polícia chcela uložiť pokutu 80 eur mužovi, ktorý na ulici nosil lekármi predpísanú zdravotné rúšku. … Skutočný účel Matovičovej vlády je rozpredať Slovensko do zahraničia.“

  „Nosenie rúška je v rozpore s našou kultúrou. Nútenie niekoho zakryť si tvár znamená v našom kultúrnom prostredí znižovanie jeho dôstojnosti. Je to úkon degradácie, poníženia človeka“
  http://alianciazanedelu.sk/archiv/6487

  Vigano: Temné mocnosti si želajú rozpustiť spoločenský poriadok, aby mohli vytvoriť neslobodný svet
  https://www.youtube.com/watch?v=yhOFYv_ubgw&feature=emb_title

  https://ac24.cz/-/slovensko-dostane-rusky-lek-proti-koronaviru-moskva-doda-avifavir-do-dalsich-17-zemi?redirect=%2F

  https://ac24.cz/-/zkousky-vakciny-astrazeneca-jsou-v-usa-pozastaveny-kvuli-zpravam-o-vaznem-onemocneni-druheho-dobrovolnika?redirect=%2F

  Pre rúškofilov a rúškoudavačov – v budúcnosti sa potom neposerte, keď stretnete niekoho v tomto!
  https://www.partystore.sk/images/FF-MTDT6%20aqua.jpg

 29. “Mobilizace!” Respektovaný lékař vyzývá k akci proti podvodu COVID-19. “Postavme se mediální diktatuře! Testy vykazují 10x větší počet nakažených, než je pravda!”, burcuje MUDr. Lipták a volá po vytvoření jednotné fronty“

  „bod 2. Staří lidé

  Jsou od března izolováni v diomovec důchodců, umírají ve zvýšené míře, ale ne na COVID, ale na různé obstrukce v poskytování zdravotní péče, které zde již byly a Covid hysterie je ještě velmi zhoršila. Nedostanou se včas se svým kardiovaskulárním nebo onkologickým onemocněním k potřebné léčbě.

  Na Slovensku denně zemře 140 lidí, z toho cca 110 na kardiovaskulární a onkologické choroby. Mezi nimi je 11 000 pacientů, kteří ročně zbytečně umírají, neboť při kvalitní zdravotní péči by nemuseli zemřít.
  Namísto toho abychom řešili 5500 zbytečných úmrtí našich lidí na onkologické a cévní onemocnění za půl roku, tak řešíme na úkor tohoto závažného problému chorobu, která způsobuje za půl roku 38 úmrtí !?

  A my jsme pouze na pochybné testy Covid 19 PCR RNA vyhodili už 30 mil €? Kdo to plýtvání zastaví?

  Opakuji: denně umírá na onkologické a kardiovaskulární onemocnění více lidí než zemřelo za půl roku na COVID. A co je další velkou tragédií, mnozí senioři umírají na sociální deprivaci – jsou od března jako ve vězení a umírají “od žalu”.“

  „Bod 3. Děti

  Jsou studie, že přehnaná dezinfekce a plošné nošení roušek poškozují zdraví všech lidí. Rouška omezují přísun kyslíku, snižuje se kolektivní imunita, zvyšuje se výskyt alergických onemocnění. Poškozuje to lidi a to zejména děti, které jsou ve vývoji, i duševně a sociálně.
  Co vlastně vychováme z dětí s roubíkem? Zombíků budoucnosti? Zvláště vypuklo to je vidět ve školách kde je dnes těžko postižen celý vzdělávací a výchovný proces. Dětem už půl roku chybí normální škola. Je to válka? Přece ani WHO nedoporučuje plošné nošení náhubků tak proč na Slovensku?

  Proč trestáme právě děti, když jak vyplývá z celosvětových statistik děti nejsou vůbec ohroženy touto infekcí? A naopak jsou přirozeným pilířem kolektivní imunity proti COVID!

  Ještě jednou křičím “Děti nejsou vektorem přenosu infekce COVID!” Opatření přinášejí více škody než užitku! Toto je můj pohled zdravotníka, ale i renomovaní právníci (dr. Drgonec, dr. Harabin) upozorňují, že nařízení Hlavního hygienika Mikasa porušují lidská práva a jsou protiústavní a protiprávní.

  A v kontrastu jaká jiná situace je ve Švédsku, kde se náhubek nenosí? Velká část švédské populace již má protilátky a nemají žádnou druhou vlnu a také na našem semaforu jsou zelení!“

  https://www.arfa.cz/mobilizace-respektovany-lekar-vyzyva-k-akci-proti-podvodu-covid-19-postavme-se-medialni-diktature-testy-vykazuji-10x-vetsi-pocet-nakazenych-nez-je-pravda-burcuje-mudr-liptak-a-vola-po-v/

 30. Jednoduchá

  Pre p.jean- ten ,,vetrák“, kt.je v tom článku spomenutý mi nepríde ani ako zlý vtip, či strašná skutočnosť, mne to príde rovno ako taká ukážka zo ,,scifi – filmu“ !!! :-(((……a zrejme ho ,,otestoval“ medzi prvými Fauci – bol to on, či nie ???……no nech si ho nosí, vo dne, či v noci….to bude mať zrejme 1000% ochranu proti covidu ! :-(……………….. .
  Pre p. Maroša – dali ste tu zaujímavé video o napísaní listu prezidentovi Trumpovi….je už už možné zrejme všetko !…….spomínaný Mudr.Lipták má môj obdiv, kiežby takých lekárov bolo čo najviac!!!Je to úplne pravdivo rozpísané a vysvetlené ! a smutné, že mnohí tomuto ,,tak po lopate“vysvetlenému aj tak neveria, alebo nechcú veriť ? :-(……na to nech si každý ,,váhajúci “ odpovie už sám ! …..
  Vďaka za skvelé príspevky od p.Jean, aj Vám p.Maroš :-)…………………………………
  Želám dobrú noc všetkým skutočne bádajúcim :-)…………………………….

 31. Milá redakcia Badatela, nedajte sa vytočiť, robíte skvelú prácu, držte si svoju líniu. Bolo len otázkou času, kedy vám tu budú písať aj ľudia, ktorí idú v línii so stádom. Neviem, či sú skutočne tak hlúpi, pretože v súčasnosti už nie je problém dohľadať si rôzne informácie a urobiť si svoj názor, alebo sú za to jednoducho platení.
  Držím vám palce a prajem nárast fanúšikov geometrickým radom.

 32. Štefan Kováč

  človek starne,ako starne sa mu skracuje dych,tým prijíma menej kyslíka a tým čím ďalej má viac problémov,zdravotných, a vdychovanie vzduchu spod rúška mu na zdraví pomaly ale isto uberá či staršiemu či mladšiemu

 33. Dr.Dusan BELACIK

  NAIADENIA A ROZKAZY I ZAKONY Z HORA VZDY BOLI,SU A BUDU DVOJSECNOU ZBRANOU.Pouzivali ju vzdy charismaticke osoby,zakladatelia nabozenstiev.panovnici,vladari i v sucastnej dobe predstavitelia a vlastnici velkych financnch konglomeratov a politickych organizacii kazdeho druhu,komunisti,fasisti a demokrati kazdeho druhu ked sa jedna o zisky moc a financne prijmi. I cely vermir je zalozeny na 2 protilahlych principoch: svetle a tme. aka je osvedcena ludova ochrana?VYSRAT SA NA VSETKO!!!! a odlahne nam.Nech si mysli kdo chce,co chce.

Pridajte komentár

*