Bill Gates predstavil „červie mlieko“, ktoré má nahradiť kravské mlieko


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates predstavil „červie mlieko“, ktoré má nahradiť kravské mlieko

(Ethan Huff, Natural News) Teraz, po rozbehnutí množstva iniciatív na zlikvidovanie a nahradenie všetkých mäsových výrobkov pre triedu otrokov (bežných ľudí), miliardársky eugenik Bill Gates ide najnovšie po mlieku a mliečnych výrobkoch.

Gates oznámil nový tekutý produkt podobný jedlu s názvom „EntoMilk“, ktorý podľa neho môže nahradiť mlieko zo zvierat (kráv, oviec či kôz). EntoMilk sa mimochodom vyrába z rozdrvených červov.

Táto „mliečna alternatíva“ sa vyrába buď z červov, alebo z lariev mušiek červa s názvom „čierny vojak“. Po rozmixovaní a spracovaní je výsledkom „bohatá krémová tekutina, ktorá vyzerá a pôsobí rovnako ako mliečne výrobky.“

„Vytvára to silný krémový pocit v ústach,“ hovorí niekto v propagačnom videu pre EntoMilk nižšie.

Podľa Gatesa je EntoMilk nevyhnutný, pretože tradičné mlieko pochádza z fariem, o ktorých tvrdí, že ničia planétu.

„Svet potrebuje alternatívy, aby prežil,“ tvrdí ďalej uvedené propagačné video.

„Hmyz je životne dôležitý pre budúcnosť potravín, pretože vyžaduje veľmi málo pôdy a nepoškodzuje životné prostredie ako dobytok. Neprodukuje skleníkové plyny.“

Očividne zabudli na biblické hmyzie pohromy, ktoré v minulosti spôsobovali ľudstvu nemalé problémy.

(Súvisiace: Bill Gates hovorí, že sa nemôže dočkať, kedy rozpúta druhú falošnú „pandémiu“ doplnenú o nové „vakcíny“ podávané prostredníctvom „malej náplasti“.)

Pokračovať v rodení detí je kruté

Toto je „elitami“ plánovaná budúcnosť ľudstva, teda aspoň jeho najchudobnejších segmentov. Keď Bill Gates dokončí transformáciu celej produkcie potravín na svoj obraz a v prospech vlastnej peňaženky, svetová trieda otrokov, ktorá zahŕňa všetkých mimo horného 0,1 percenta, bude celý deň jesť a piť chrobáky.

Napriek tvrdeniam EntoMilk, červy a červie mlieko sa „nesprávajú“ rovnako ako skutočné mliečne výrobky, pretože na rozdiel od skutočných mliečnych výrobkov im chýbajú nutričné ​​zložky, ktoré sa nachádzajú v pravom mlieku.

 „Toto bude veľmi ťažké predať väčšine ľudskej populácie, ale mnohým úspešne vymyli mozgy, aby uverili, že je to jediný spôsob, ako zachrániť planétu,“ uvádza portál SHTFplan.com o ľuďoch, ktorí veria rozprávkam globalistov o zmene klímy a varení oceánov.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Plánuje Bill Gates piť tento chrobákový džús? To je nepravdepodobné. Iba trieda otrokov bude nútená vzdať sa mäsa a mliečnych výrobkov, zatiaľ čo vládcovia nad potravinami budú jesť to, čo chcú.“

Oznámenie o EntoMilk prichádza práve v čase, keď sa Svetové ekonomické fórum (WEF) vrhá na všetko, čo má niečo spoločné chrobákmi, vrátane „potravín na báze hmyzu“, ktoré sa jeho globalistickí lídri snažia dostať do regálov s potravinami.

Mať deti v takomto svete s vedomím, že budúce generácie budú musieť žiť v takom pekle, je jednoducho kruté. Čo je mimochodom myšlienka, ktorú tiež podporuje globalistická elita a ich agenda.

Reakcie ľudí na najnovšie aktivity Billa Gatesa

„Len vtedy, ak to budú piť kráľovské rodiny, možno očakávať, že to budú piť aj masy,“ napísal jeden komentátor na YouTube o vyššie uvedenom propagačnom videu pre EntoMilk.

„Anglická kráľovná pila čerstvé, surové mlieko od najlepších kráv kŕmených tou najkvalitnejšou trávou, hoci surové mlieko zostáva pre väčšinu z nás zakázané.“

„Toto je absolútne odporné,“ napísal ďalší. „Nikdy nebudem jesť chrobáky.“

Keďže žaby a plazy sa pri obžive spoliehajú na larvy „čiernych vojakov“, čo sa s nimi stane, keď Gates presmeruje všetok hmyz do svojich obrovských mixérov, aby ho premenil na „červie mlieko?“

„Najprv sme mali Soylent Green (odkaz na dystopický film, kde ľudia museli povinne užívať túto drogu), teraz máme Soylent Bug Milk (Soylentové chrobačie mlieko),“ napísal ďalší.

„Zahŕňa tento nový trendový jed aj neuveriteľné množstvo fytoestrogénov, ktorých sa vôbec nemusíme obávať?“ žartoval ďalší o veľmi nezábavnej realite – o realite, kde väčšina moderných potravín je otrávená estrogénovými látkami, ktoré ničia ľudstvo.

„Prestaňte s touto absurditou,“ napísal ďalší. „Dobytok nepoškodzuje životné prostredie.“

Záver

Svet by bol oveľa lepším miestom bez Billa Gatesa a jemu podobných. Zistite viac súvisiacich informácií na stránke Evil.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. K článku – foto – to nie je ani ten zmrd Gates, ale nejaký omladený debil!

  Teraz o inom – niekto chce nahradiť Fica! Nie, že by mi to nejak extra vadilo – ale vypočujte si vetu – „Tí, ktorí majú skutočnú moc!“ ??? Takže s voľbami už môžete ísť rovno – DO PI. E!
  Politológ Lenč: Roberta Fica môže nahradiť tento smerák
  https://www.cas.sk/clanok/2944357/politolog-lenc-roberta-fica-moze-nahradit-tento-smerak/
  ————–
  K podstate veci – žiadna suverenita SR neexistuje! Takže aj tí, ktorí by mali byť subjektom riadenia – sú len objektom riadenia! Bodka!

  • Ani som to nedopozeral. Nedá sa! Musíte vedieť, s kým máte do činenia! 1/ Formát v Sorosovských Aktualtách! 2/ Tzv. typické semitské chladné výrazné očné bielka moderátora. Takže ani neviem, kým chcú nahradiť Fica. Je mi to u prdele.

   • Marek Košice

    „Tzv. typické semitské chladné výrazné očné bielka moderátora.“ ….. Ja mám dosť… 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    Ale gramaticky presnejšie by bolo „typickY semitské“ … Hoci neviem odkiaľ si tento blud zobral… Borovička ti to pošepla do uška?

    • No – ide o to, že ja sa „stotožňujem“ so židovstvom ako so sektou, učením, bla bla. Preto to nechcem uvádzať na rasovej úrovni. Semiti sú aj Arméni, Arabi, Kaukazania. Nájdi si ruský dokument o rasovej základni tzv. nosatých. No – lebo je to dôležité – kto ti niečo hovorí! Si sa objavil v zrkadle? Ešte raz! Existuje dokument o rasovej príslušnosti „židov“ – s čím nesúhlasím, pretože ide o sektu – nie o rasu! Avšak! Existuje vysoká šanca – pokiaľ ide o médiá, že niekto, kto vyzerá ako semit – tak k nim – k židom ako k sekte, aj patrí! 80-90%. A musíš byť v strehu!

    • Tebe, čo nenapovie vedomosť, „napovie“ tvoja idiocia. Sprostý človek, ktorý nemá vedomosti, ale má názor! V čom hľadáš správnosť – v gramatike? Ja v tom nevidím problém! Ty máš základný nedostatok v informáciách! Semita má výrazné bielka! Blbec! A hlavne že sa ozveš vždy, keď si mimo misu!

     • Marek Kosice

      „Semita ma vyrazne bielka“… na zaklade coho? Nema ich aj cigan (ak nefetuje a nema znicene oci)?
      NA ZAKLADE COHO? …
      Nie je dovod, aby tebou spominane narody mali belsie bielka ako napr. slovaci… Akurat maju v priemere tmavsiu pokozku a tak ocne bielka mozu viac vyniknut.

 2. Dnes som z auta videl neďaleko cesty pasúce sa stádo kriav, boli jednofarebné, také kafíčkové. Boli tam aj ich malé.
  Príjemný pocit to bol ich vidieť.
  Raz som tak videl stádo kriav a medzi nimi dospelé dievča ktoré sedelo na zemí/tráve a opieralo sa chrbátom o ležiacu kravu a čítalo nejakú knihu. To by som si do tej doby nikdy netrúfol, bál by som sa ale keď som to videl tak som pochopil, že kravy sú len zvedavé (pokiaľ nečakajú teľa) a nič viac.
  Malého prcka – psíka venčí kdekdo a veľkého psiska už každý nie. A žiť medzi veľkými zvieratami ako sú kravy a kone to už je iná.
  Jak dieťa som nemal ten správny vzťah k veľkým zvieratám, nadojilo sa mlieko, krava bola skoro stále v maštaľi. Trocha ma mrzí že staršie generácie ako boli moji starí rodiča (r1910) nemali čas a ani myšlienku mi ukázať že krava, kôň, prasa je aj kamarát a nielen zdroj potravy a sily. Keď človeka niekam tlačí svet, ženie ho tak stále nemá čas na tie najdôležitejšie veci a hlavne predávať ich mladším. Už to zostáva len u účelu a keď to zostane len u účelu tak sa to časom dá všelijako nahradiť, „skrtnúť“ a nakoniec sme tu zostali sami s Gejcom a jeho chrobákmi.

  • Marek Košice

   „Jak dieťa som nemal ten správny vzťah k veľkým zvieratám, nadojilo sa mlieko, krava bola skoro stále v maštaľi. Trocha ma mrzí že staršie generácie ako boli moji starí rodiča (r1910) nemali čas a ani myšlienku mi ukázať že krava, kôň, prasa je aj kamarát a nielen zdroj potravy a sily.“ ….. No vidíš, Achnaton…. A taký Stvoriteľ to má TOTÁLNE V P*ČI……… Tak už konečne uznaj, že Stvoriteľ NIE JE „VRCHOLOM“ EXISTENCIE, ale len bezcitnou Inteligenciou. Človek ho môže predčiť VO VŠETKOM okrem schopnosti stvoriť život (nemyslím tým oplodniť samicu/ženu a vynosiť plod samicou/ženou)….a v mnohom ho už aj predčili STÁMILIÓNY ĽUDÍ………………..CITOM A SÚCITOM.

   • No ak máš svoj život v pizze tak všetci ostatní ti s ním nijako nepomôžu aj keby akokoľvek chceli a môže to s Tvojej strany vyzerať akože sú bezcitní. Oni sa k tebe nedostanú cez tvoju hradbu svetonázoru. Nikto nebude 3 krát klepať na dvere ak sám nechceš otvoriť.

    • Marek Kosice

     „Krasna“ rozpravka, ktoru mozes rozpravat zotrocenym ludom, unesenym, nepravom väznenym, permanentne znasilnovanym, atd…. ZE SI TO VYBRALI SAMI… Pretoze je to pre zbabelcov ovela prijatelnejsie, nez si uvedomit, ze SPRAVODLIVOST NEEXISTUJE a ze svet v telach na Zemi (aj v panenskej prirode bez ludi) je „NEDOKONALOST SAMA“.

     • Veď preto ti to „rozprávam“.

     • Marek, keby rodič vo vzťahu k svojim (často neposlušným) deťom chcel byť iba spravodlivý, asi by už dávno bolo „vykapalo“ celé ľudstvo. Nad spravodlivosťou stojí Rodičovská Láska, ktorá aj svojmu nepodarenému dieťaťu odpustiť dokáže. Opýtaj sa svojej mamy, či by ťa šla udať na políciu, keby si čokoľvek vysrstil. A či by za tvoj, hoci aj veľmi vážny trestný skutok žiadala pre teba trest smrti, a to aj v prípade, keby si bol nejakým ozbrojeným gangstrom oklamaný a k trestnému skutku pod obrovským vplyvom strachu dotlačený. Marek, pochop, že aj vláda musí robiť to, čo má nariadené od „boha“ sionu.
      V súčasnosti sa podvody čím ďalej, tým rýchlejšie odkrývajú, a „nič nezostane skryté, čo má byť odkryté, ani tajné, o čom by sme sa nemali dozvedieť“ (Matúš 10:26; Marek 4:22; Lukáš 12:2). Gang postupuje podľa svojej sionistickej biblie, z ktorej tu citujem, a vlády konajú pravdepodobne pod veľkým tlakom samovyvolených mocných, ktorí neprávom ovládli celú našu planétu.
      V súčasnosti sú naši vládni činitelia na tom psychicky možno oveľa horšie, než my; sú pod obrovským tlakom zhora aj zdola. Hlavne neútočme tu vzájomne na seba, úplne celú pravdu nevie z nás pešiakov pravdepodobne nikto, no aspoň že Lož sa konečne začína vylievať plným prúdom. Spolupracujme a verme vo víťazstvo Pravdy a zdravého rozumu.

     • Emily, Boh je vždy spravodlivý, vždy.
      MzK má inú predstavu skutočnej Spravodlivosti ale nieje to kvôli tomu, že by neurobil správny krok keď si kladie také otázky, že „prečo Boh nepotrestá tých a tých“. Sú to síce otázky z činnosti rozumu a nie citu ale ak sa chce z rozumové ho bahna vyhrabať tak musí ísť touto cestou – musí si klásť aj takéto doslova rúhačské otázky, pretože nevie pre sadnúť na inú koľaj – vnímania vecí duchom. Ak by chcel tak aj tieto otázky ho spätne privedú k Pravde ale nesmie zostať len u nich, resp. u ej u ktorej je teraz. Nesmie zostať stáť na jednom mieste a z jej úrovne hodnotiť všetko naokolo. Tragickosť takého stavu je v tom, že taký človek nemusí byť v jadre až tak zlý v zmysle prehnitosti ako mnohí iní, viac chápajúci, ktorí od života vedia chladnokrvne rozumovo vytrieskať oveľa viac. MzK je na tom tak, že sa sám zabarikádoval jak na úrovni rozumu a aj ducha. Ono väčšinou po čase príde nejaká ohromne veľká udalosť, ktorá môže takého soáča prebudiť. Otázne je či ho nakopne alebo zlomí.
      Otázka Božej Spravodlivosti, to je otázka, ktorou by sa mal každý zaoberať s najvyššou vážnosťou nakoľko nieje možné od dokonalej a neuprosnej Spravodlivosti udrzjucej celý vesmír očakávať nejaké ústupky, výnimky v jej pôsobení.
      Ona má je dokonalá a túto jej dokonalosť musí chcieť každý človek zpoznať – a ak nie tak to potom cesta do večnej smrti. Taktiež všetky návody ako žiť a vysporiadať sa so všetkým čo človeka na Zemi stretáva – bez poznania dokonalej Spravodlivosti – vždy človeka a ľudstvo povedú k stagnácii, utrpeniu, vojnám a napokon k večnej smrti.

     • Spravodlivosť neexistuje bez súcitu! Spravodlivosť nie je o delení koristi! Ani o zločine a treste! Súcit je základom zachovania života vôbec! Ži a nechaj žiť! Ale niektorí zvrátení – ako Schwab, to poznajú ako „Ži a nechaj zomrieť!“ Tak s tým treba niečo robiť – ja nebudem súcitiť s psychopatom! Bavíme sa o spravodlivosti a súcitení zdravej spoločnosti. Toto je nezdravá židoanglosaská spoločnosť. Podstata Západu.

      https://sk.wikipedia.org › wiki › Žiť_a_nechať_zomrieť
      Žiť a nechať zomrieť – Wikipédia
      James Bond: Žiť a nechať zomrieť (angl. Live and Let Die) je v poradí ôsmy oficiálny film o Jamesovi Bondovi z roku 1973, adaptácia druhého románu spisovateľa Iana Fleminga o tejto postave z roku 1954.

 3. Israismael

  Aký osud čaká Achnaton takého Gejca (Gatesa) ..Ty to vieš pretože poznáš zrejme túto prednášku s názvom OSUD ,od 12 min: 10 sek
  https://m.youtube.com/watch?v=bY6eCu6WcyY&t=23866s&pp=ygUacG9zb2xzdHZvIGdyYWx1IGF1ZGlva25paHk%3D
  Poznámka:
  To je absolútne Slovo z HORA,priame a živé Slovo ,a nie nejaké rozumové filozofovanie ! Veď kto to vypočuje aspoň trochu pričetnym duchom ,tak ťažko by to mohol považovať za ľudské rozumové fantazirovanie..

  • No pohľad na temných ako je Gates je u ľudí rôzny a môže byť napriek rôznorodosťi správny pretože nie každý sa pozerá na existenciu temna z rovnakej úrovne.
   Konieckoncov je to stále o tom ako sa duch obalený/ zaslepený hmotou rozhodne – či zostane svetlým alebo klesne. Je to len o chcení a to jak u ľudí tak aj u ľudí s vyšším duchovným povodom.
   Ach, jak ľuďom nedostupná je pravda napríklad o A. Hitlerovi.. a to nielen bežným ľuďom ale aj takému vnútornému Prediktoru ZSSR.. aj V. V. Pjakinovi ak nepozná jeho (A. Hitlera) pôsobenie z pohľadu Zhora.
   Je to až neuveriteľné a človeka to tlači až k dojmu, že sedí v izbe za oknom svojho domu a v prítmí zapálenej sviece pozoruje vonkajšie dianie a naozaj len troška si dovolí odhrnúť záves aby ho ten svet celého neuvidel pretože by si pre neho skôr alebo neskôr s istotou takmer celý prišiel.

   • Marek Kosice

    Vy dvaja SASOVIA ste tak zbabeli „romantici“ ODMIETAJUCI SUROVU PRAVDU, ze ospravedlnite „bozi NEzasah“ aj voci cloveku, ktory KVOLI boziemu NEzasahu zabije miliony ludi, PRETOZE BOHU TIE MILIONY OBETI LUDSKEJ HYENY STOJA ZA TO, LEBO TAKTO TU LUDSKU HYENU BUDE MOCT POTRESTAT (a teda tu by sa ukazovalo GIGAEGO Boha, lebo by obetoval miliony ludskych zivotov za to, aby to potom vrahovi mohol „spocitat“)….😂

    UZ LEN PRIPUSTIT ze gigazlo pochadzajuce z cinov niektorych LUDSKYCH HYEN Boh „nestopne“ Z DOVODU ze predsa „nezoberie slobodnu volu tomu, kto chce a preto aj ide zabit alebo vyrazne poskodit miliony ludi“ je PSYCHIATRICKA DIAGNOZA.

    „SOM BOH, kazdemu vam davam slobodnu volu….A ked par jedincov zoberie slobodnu volu väcsine ludstva, TU SLOBODNU VOLU, ktoru som tej MIERUMILOVNEJ väcsine ludstva JA OSOBNE DAL, tak nezasiahnem, PRETOZE SLOBODNA VOLA PAR LUDSKYCH HYEN JE MI PREDNEJSIA NEZ SLOBODNA VOLA VÄCSINY MIERUMILOVNYCH LUDI…“….

    Takze miesto toho aby ste priznali, ze Boh netresta PRETO, LEBO TO MA HLBOKO V P*CI (je to totiz bezcitna Inteligencia, ktora ani nemoze byt zlomyselnou, ako ani „umela inteligencia“ nemoze byt zlomyselnou…proste len NEMA MOZNOST byt ani dobrou, ani zlou), TAK Z NEHO UROBITE PSYCHOPATA……A ANI SI TO VY DVAJA SASOVIA (MILIONY LUDI SU V TOM AKO VY) NEUVEDOMUJETE…. 😂

    • Israismael

     Apage Satanas

     • Israismael

      Apage Satanas ..Tvoj rozum je tak hlboko prepestovany ,prebujneny temnými myšlienkami , a si až tak hlboko poklesnuty tvor( ešte nižšie pod normálneho človeka ) ,že ty urazas Stvoriteľa každým svojim prejavom..Na to sa vykašľať že ty urazaš mňa aj iných , to nie je podstatné ….ale keď už berieš do tých tvojich nevymachanych úst ako človiečik,ako malé zrnko prachu , bezvýznamné nič vo vesmíre Boha a máš odvahu urážaš absolutne Najvyššieho tak si jeden zatratený nanichodny synak a zakopal si svoju hrivnu a svoj poklad (ducha)..A to len kvôli tomu človeče , že nerozumieš vesmíru ,Zákonom vesmíru ,Zákonom božím ,že tými zákonmi,ktoré sú odjakživa a platia aj na planéte Zem sa sám človek potrestá(ak nepochopí Zákony vesmíru a prírody ) alebo odmení (ak vypozoruje človek a spozná Zákony vesmíru a prírody a podľa nich žije a riadi sa ) ,že nerozumieš pozemskosti a prírodným zákonom za to ti nik nemôže (VLASTNE MÔŽE ..za to môže všetko za tvoje chytracenie a vzdor voči Najvyššiemu tvoj mozog ,ktorý absolútne prepestovanym v priestore a čase a nie je preduchovneny a strháva ťa do pekiel ) , > Každý pozemský človek sa musí podrobiť Božím Zákonom Stvorenia,každý jeden do nohy a kto sa nepodrobi musí trpieť aj fyzicky aj psychicky (JE ICH NIEKOĽKO tých Zákonov a ty nepoznáš ani jeden ,ani len ten ZÁKLADNÝ Zákon tiaze ,že na čo slúži a že sa tiahne celým vesmírom) Aj ty ako človek sa im musíš podrobiť do bodky ale ty vzdorujes ,nadávaš ,przniš .. A keďže ty im nerozumieš a nadávaš na Boha aký je strašny a ty chudacik- neboracik neštastny z tohto života ako zle sa ti vodi v ňom ,že nerozumieš Stvoreniu ,tak ty človeče si takym chudákom ,že radšej si sa nemal ani narodiť …

    • Ano Marek, vidím, že ste čítali a poznáte Dänikenové publikácie. Je v nich veľa pravdy. Jeho myšlienky a otázne vety sami korešpondujú s dnešnou realitou. Málo ludí o ňom vie, a ked, tak si myslila, že je ti len nejaký sci-fi blábol, o čom hovorí. On sa však opiera o fakta a svedectvá, ktoré nazbieral počas svojho plodného života. Boh/Bohovia, teda Elohimovia/ sú tí, ktorí prišli na našu matičku Zem a stvorili na nej život /teda človeka/ a povedali: “ milujte a množte sa, dodržiavajte 10-toro prikázaní, využívajte prírodu tejto zeme, ktorá Vám dáva všetko, čo budete potrebovať k šťastnému životu v mieri. Ak všetko to, čo dostávate teraz do „daru“ zneužijete a porušíte 10-toro, budete čeliť nášmu hnevu, lebo my sa vrátime a zvieme, či ste poslúchli, alebo zneužili naše rady.“
     A ten „súdny deň“ už nastal, v podobe Satanov /nie ľudí/, ktorí sú už rozlezení kde-kade vo svete a majú za úlohu zničiť všetkých, ktorí podlahli chamtivosti, sile peňazí a hlavne moci, lebo KARMA ……..

     • Elohimovia a El nám ľuďom môžu akurát hentotamto. A naviac by som tých elohimov nehľadal niekde vo Vesmire ale v šuplíkoch kádrov Globalistickej mafie, ktorá ľudstvo obľubuje tisícročia.

    • Bůh má na vykonání spravedlnosti celou věčnost, proto nám, kteří tolik času nemáme, připadá, že nekoná… Jenomže Vy nemáte představu o tom, jak by vlastně měl takový trest pro padoucha vypadat. Zabil byste svého syna, protože sešel z cesty, nebo byste mu radši dal příležitost k pochopení, co dělá zle, a k nápravě?
     Oni asi v tomto životě správnou cestu nenajdou, ale jejich konec bude velmi zlý, protože nepochopili základní pravidlo – žádný majetek nikdy nevyváží dobré vztahy s lidmi.

 4. Kedy GateSovi a jemu podobným niekto konečne predstaví gilotýnu??? Inak niečo zaujímavé na čítanie:
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vedci-pry-umi-prodlouzit-vek-na-700-let-svedek-promluvil/ ?!

  • Marek Kosice

   😂😂😂

   Nieco podobne ako „Zemske jadro sa spomalilo a zacalo sa tocit opacnym smerom, zistili vedci z NASA.“

   KRAAAASNE rozpravky. Povedz to Gatesovi, Bidenovi, Trumpovi, Putinovi, Muskovi, atd….ale oni sa ti na ti vys*ru, a tak sa sotva doziju stovky, a nie 700 rokov….Ani 150 nie…ani 120 nie…. Tak pre koho to teda je ak nie pre tych najbohatsich a najmocnejsich? 😂

  • Objektívne

   Ovciam ešte nedošlo, že idú na porážku. Nepochopili aká hra sa tu hrá. Ovce nemajú ani šajnu prečo sa deje to, čo sa deje. Je šuma fuk či bude 76 jadrových vojen, alebo len 21. V súčasnosti je všetko dovolené, všetky satanské programy boli spustené. Nezáleží na tom, pretože svetový vek končí a príde obnova, reset. ONI prežijú a ovce skapú pretože ovce neveria na kataklizmu, ktorá sa zemi deje periodicky každých 12000 rokov. Ak by mali také znalosti aké majú ONI, tiež by si postavili úkryty súdneho dňa. Bude to náš koniec a nie ich. Harari to povedal docela presne: Ak sa nachýli čas, vedci postavia pre elitu archy a ostatných nechajú utopiť. Môžete sa nadúvať od jedu na toho a tamtoho, na všetkých židov a iných idov, aj tak vám to nepomôže.

 5. + Novozélandská vláda oznámila iniciativy v oblasti genetického inženýrství hospodářských zvířat! Geneticky modifikované potraviny stále více obsazují pulty obchodů s potravinami.. Novozélandská vláda oznámila, že v příštích třech měsících rozhodne o zrušení zákazu genetického inženýrství, čímž otevře cestu k využívání genových technologií mimo jiné i v zemědělství:

  expose-news.com/2024/07/04/genetic-engineering-of-livestock-and-crops-will-contaminate/

  + Něco pozitivního – Společnost Tractor Supply oznamuje, že se chystá:
  Zruší role DEI, přestane sponzorovat akce LGBT, Zruší uhlíkové cíle, odmítne sdílet jakékoli údaje s organizací Human Rights Campaign = společnost Tractor Supply naslouchala zákazníkům:

  https://x.com/TractorSupply/status/1806417863885902217

 6. Západní psychopati chcú jednoducho kontrolovať pestovanie a výrobu potravín na zemi a urobia pre to všetko ! Aj Ukrajina je v tomto učebnicovým príkladom, a to najmä kvôli bezcharakterným chamtivým ľuďom s nulovým svedomím priamo z Ukrajiny! Psychopatickí satanskí zločinci nám chcú vziať proste všetko a totálne nás mať v každej veci v hrsti ! Dovolíme im to?
  https://lipovylist.cz/wordpress/ukrajina-se-dostava-do-rukou-zapadu/

 7. Marek Kosice

  MILOVNICI BOHA, vysvetlite mi JEDNU VEC…

  PRECO sa negativne vyjadrujete ku Gatesovi, Schwabovi a k inym ludskym hyenam, KED VERITE V SPRAVODLIVOST BOHA, V SPRAVNE KONANIE BOHA???? Z AKEHO POPUDU potom mate taku potrebu??? VED BOH PREDSA VIE CO ROBI…….A BOH ZJAVNE CHCE (ak verite v jeho moc a v jeho spravodlivost), ABY SI GATES, SCHWAB, atd, pobehovali po svete a konali gigazlo…..
  ALE VY STE DUSEVNE CHORI, takze na jednej strane ste nestastni z toho ze Gates, Schwab, atd, ziju/existuju a konaju gigazlo, a na druhej strane NESPOCHYBNUJETE, ze Boh VIE CO ROBI, a jeho konanie je dokonale aj v tom, ze ludskym hyenam UMOZNI znicit miliony az stamiliony ludskych zivitov, a miliardy poskodit, pretoze proti tomu NEZASIAHNE.

  Ci chcete povedat, ze BOH NECHCE aby gatesovci a schwabovci konali gigazlo, ale proste „MUSI PRED TYM ZAVRIET OCI“, pretoze im dal slobodnu volu (ktoru oni zobrali milionom 😂)? … TAKZE ROBITE Z BOHA NIE LEN PSYCHOPATA, ALE AJ SRACKU, KTORA SA NEPOSTAVI PAR „RAKOVINNYM BUNKAM“ NICIACIM BUNKY AKO-TAK ZDRAVE?….

  HANBA VAM, VASEJ ZBABELOSTI, VASEJ ZBABELEJ ZASLEPENOSTI….

  • Israismael

   Apage Satanas

  • Miroslav Čižmár

   Sadistické porno je Boží trest pre masochistov. Kto sleduje porno, podporuje obchod s bielym mäsom. Takže Marečku, ako sa cítiš ako podporovateľ týchto zvráteností? Sledoval si to len raz mesačne, aj to len zo zvedavosti. Vnímavosť si vymenil za zvedavosť. Vlastne neexistuje iný dôvod, prečo ľudia sledujú porno, než zvedavosť. Vzrušoval si sa nad zvrátenosťou, a teraz chceš súdiť Boha?

  • Budú sa modliť za odpustenie pre vrahov a dúfať v nejaký trest v pekle a tebe tu budú nadávať a ponižovať ťa. Nič iné od nich nečakaj.

  • Marek, na tvoju otázku adresovanú čitateľom a prispievateľom do Bádateľa: „PRECO sa negativne vyjadrujete ku Gatesovi, Schwabovi a k inym ludskym hyenam, KED VERITE V SPRAVODLIVOST BOHA…“ – sa pokúsim odpovedať ti, ako to vidím ja.
   V samotnej biblii je uvedené, že „boh bol vrahom odpočiatku“. Problémom je to, že možno 99% veriacich sa do biblie jakživ ani nepozrelo, nie že by ju ešte do hĺbky naštudovalo. Táto kniha je plná protirečení, takže ju (aj to len s pomocou asi „všetkých svätých“) rozlúštia jedine tí, ktorí ju majú do hĺbky preskúmanú. Na pochopenie dokrútenej Pravdy treba mať 3 základné predpoklady: a) chcieť spoznať Skutočnú, nefalšovanú Pravdu, b) mať duchovnú rozlišovaciu schopnosť, c) mať pevné nervy a vytrvalosť.
   Biblia je zmotanina Pravdy so Lžou. Že k tomuto podvodu dôjde, na to Ježiš upozorňoval, keď navštívil našu planétu. Ako za túto svoju odvahu – Pravdou otvárať „ovečkám“ oči – tento odvážny muž dopadol, vie hádam celý svet, vrátane ateistov. Skutočnú Pravdu cirkev dávno prekrútila a pribila ju spolu s Ježišom na kríž. A po Ježišovej násilnej smrti „zavládla Tma“. Duchovná, pochopiteľne. No a ďalej to poznáme už hádam všetci: Je tu kvantum náboženstiev, no skutočnú a úplne celú Pravdu ešte stále nevieme. „Kúkoľ“ zo „Pšenice“ však tu, na Bádateľovi, starostlivo vytrhávame – teda aspoň sa o to snažíme. Lož konečne vyplávala na povrch: čipovacieho „boha“ sionu aj s jeho červami namorenými potraviny, ktorými už sýti ľudstvo, sa podarilo odhaliť, čo je dobrý začiatok.
   Ježiš ešte pred svojou krutou smrťou včas ľudstvu oznámil, že „nič nezostane skryté, čo má byť odkryté“.
   Pravda sa vyvalí na povrch úplne celá. A oveľa rýchlejšie, ako sa tu (po dve tisícky rokov!!) uhniezďovala z Nej len štipka, aj to zamotaná do obrovskej masy Lží.
   PS: Ježiš sa od pozemského „boha“ sionu dištancoval. Vždy sa odvolával len na svojho „Otca“ sídliaceho „v nebi“; presné miesto nekonkretizoval. (Alebo to z biblie – po opakujúcich sa prerábaniach jej pôvodného textu vychádzajúceho z tzv. zvitkov – odstránili.)

   • Israismael

    Emily ..podľa čoho vieš ty konkrétne rozlíšiť pravú nefalšovanú ,alebo teda vesmirnu alebo absolútnu Pravdu ? .Prosim prezrad ..Ja som ti to už neraz prezradil ,že kde som konkrétne ja našiel Pravdu s veľkým P …poviem ti tak ..nie všetko v biblii sú bludy ..Ty to píšeš tak akoby bola celá biblia na 100% inšpirovaná bohom sionu,ako ho voláš (ja ho volám Satanom a Luciferom- ale to nie sú bohovia a ani nikdy nebudú ) ,..Je iba jeden Boh ,jedna sila a nič viac ..Sila pôsobí všade a aj na Zemi aj ľudia ju musia používať,lebo inak by vôbec nemohli žiť .Ale ľudia ju používajú tak, že ju zneužívajú ..Ona pôsobí teda tak ,ako ju ľudia nakormidluju svojim chcením a cítením ,tým našim živým softvérom -duchom ..a kormidluju ju tisícročia buď k zlu, k ľudskému nešťastiu alebo k dobru a šťastiu … (to som práve napísal nieco zo slova Ducha Pravdy )
    Kto verí ,že biblia je inšpiráciou Boha a nie boha sionu ,aj keď boli do nej vložené čiastočne plevy ( to uznávam) ,tak musí jednoducho uveriť tomu čo povedal Ježiš : Že keď príde On Duch Pravdy ,uvedie ľudstvo do absolútnej všetkej Pravdy .Jeho Pravdou bola vyčistená od bludov aj biblia ,a všetko je vysvetlené tak že nás uviedol do všetkej Pravdy ..
    Píšem to preto lebo ja verím čo povedal Ježiš a verím aj to kto bol Duch Pravdy a ja tu absolútnu Pravdu poznám cez jeho SLOVO PRAVDY > Z JEHO DIELA VO SVETLE PRAVDY ,naučil som sa tu PRAVDU ,mám ju zapísanú v duchu aj v rozume ,čiže v oboch softvérovoch pre moje pozemské telo ..A ďakujem Bohu za taký dar ! Naozaj úprimne dakujem

    • Zle si ma čítal, Israismael – citujem ťa: „Ty to píšeš tak, akoby bola CELÁ BIBLIA na 100% inšpirovaná bohom sionu, ako ho voláš“
     – to sú tvoje slová, Israismael, nie moje, lebo ja som napísala: „Biblia je ZMOTANINA Pravdy so Lžou“.
     Ty v tom nevidíš rozdiel? A takto si ma prekrútil na viacerých miestach.
     BOH SIONU je BIBLICKÉ (a nie moje) označenie zvráteného „zástupcu“ nášho láskavého Stvoriteľa Otca. Ježiš predsa povedal: „Nie Boh, ako ťa ľudia nazývajú, ale Otec je tvoje meno.“ Ježiš napr. tiež povedal: „Otče, odpusť im, nevedia, čo činia.“ A nie „Bože, odpusť im…“
     – atď.
     Ježiš Stvoriteľa nenazval bohom ani jediný raz.
     Atď, atď.
     Odkiaľ mám informácie, som uviedla ako zdroj: tzv. svätá biblia

     Stvoriteľa nahradili „bohom sionu“. Ježiša bez národnosti zavraždili a nahradili ho židovským kristom. Ježiš kostoly búral (svojím učením). Po zavraždení Ježiša prišiel v Jeho mene vopred samotným Ježišom predpovedaný židovský kristus – a ten už vyučoval v synagógach.
     „A povstanú falošní kristovia a zvedú mnohých…“ informoval vopred Ježiš. Je tu záver dejín Pozemšťanov, a kde sú tí falošní kristovia? Ja viem zatiaľ o jednom: volal sa Ježiš-kristus.
     Načo by sa bol Pravý Ježiš narodil (a ešte židovke!!), keď bol „odpočiatku“?
     O Márii sa na jednom mieste zaznamenanom v biblii vyjadril: „Hľa, žena…“ Ktoré dieťa takto neúctivo pomenuje svoju matku? Jedine, že by tá matka bola bezcitná macocha…

     • Israismael

      Pozri Emily ..ja ťa neprekrucam ,ja viem že niekde v žalmoch sa o tom Bohu sionu hovorí ,tuším v žalme 48 …ale to je zároveň Boh exodu ,čo by ale mal byť ten monoteicky Pravý Boh ak to bol Boh vtedajších vyvolených židov ..Dnes už samozrejme židia nie sú vyvolení ,ale naopak práve dnes by sa dalo povedať že títo sion židia majú boha sionu (temného) ….ja nie som znalec starého zákona a pod ..ale určite by to nemalo byť biblické ,,boh sionu“ ako píšeš ..Malo zmienok je totiž v biblii o tomto slovnom spojení ..A mozno si počula že
      niektoré žalmy sú o Bohu exodu ale niektoré žalmy z biblie používajú napr aj temni luciferiani( satanisti) pre svoje rituály ,takže možno z tých žalmov je nejak odvodený aj ten akoze boh sionu (ale aj to iba v ritualnych žalmovch tuším v 92ke)…Ale ja som už x krát spomínal že existuje iba jeden jediný Boh a jedna jediná sila ..Nič iné !
      Emily aj to som ti už vysvetľoval o Márii ,aj to prečo ju Ježiš na kríži nazval ženou ..nedávala si pozor ako aj o iných záležitostiach som písal ktoré boli prekrútené a prostredníctvom Abdrushina je to vysvetlené ako to má byť v poznaní ..alebo máš stále v hlave iba svoju verziu ,ktorá je vskutku nesprávna …Nehladas ďalej ,lebo ťa totiž ďalej v duchu poznania nepustí rozum .Hľadáš iba v dvoch rozmeroch a to v priestore a čase v ktorých operuje len čiste a výlučne rozum ,a ďalej ťa to nepustí .. Takže tak.. a nehnevaj sa ,hneváš sa zbytočne ! Teba to najhlavnejšie z najhlavnejších : Vo svetle Pravdy ,Posolstvo Grálu neoslovilo …no čo už ..Každý máme nejakú tú svoju ,,bublinu“

     • Israismael, je nepotrebujem tvoje vysvetľovanie mi „svätých“ kníh (rovnako, ako oň nestojím ani z úst farárov). Hľadám Pravdu, pretože jedine Pravda má Logiku: 2×2=4. Vybavené. Vzniká v oblasti násobilky nejaký spor? Vylúčené!
      Rozpory môžu vzniknúť jedine tam, kde namiesto logickej priamočiarosti je kopa zbytočného balastu, ktorý to zrniečko Svetlej Pravdy v obrovskom množstve bahna udusí.
      Nečítaj „sväté“ knihy; nepomôžu ti. Radšej rozmýšľaj. Pravda má Logiku. Lži logika chýba, a preto sa u nej navrstvuje zmotanosť. A na tomto špecifickom princípe stoja všetky tzv. „sväté“ knihy. Kopa neprehľadného a kontradiktorického, na hlavu postaveného textu, ktorému nemôže rozumieť ani jeho autor.

 8. Autorovi článku zrejme stále nedochádza, že od začiatku vzniku EU či NATO nešlo o dobrobyt ľudí či národov! Naivní idealista, ale aspoň niečo mu doplo ! Každý, kto sledoval od 1989 ako nám likvidujú štát a sebestačnosť v každej oblasti už vedel, že ide o obyčajnú krádež a podvod, vytvorenie našej závislosti a podriadenosti nenažratým psychopatickým samozvane nazvaným elitám sveta !
  https://www.armadnymagazin.sk/2024/07/08/preco-sa-porazka-ukrajiny-stane-krachom-nato/

 9. filomena1966

  Co si Gatesak namich, at si take vypije a pekne pred kamerou v primem prenosu. Proc odmitaji jit prikladem druhym? Lide at jim to pekne serviruji i s ockem proti covidku pekne naostro pred davy lidi. Ale tem originalum, ne tem dvojnikum a avatarum, to je o nicem. Myslim si, original uz neni, tak jako Bidet. Original zemrel v roce 2018. Likvidace zemedelske a rostlinne vyroby je jejich vlhkym snem. Elektromagneticke zbrane s HAARP a s pomoci pylymeru v chemtrails na odparovani vody ze zemskeho povrchu se jim to docela dari. Umele vytvorene lokalni zaplavy, povodne kde si usmysly, Staci zapnout HAARP! Vsimejte si extremniho pocasi, divejte se na oblohu na tu sedivou deku. Neni vam to divne? Myslite si ze je to normalni? A cely ten jejich grean deil? To vsechno je zasluha klimateroristu, ne obycejneho cloveka. To jen oni nam neustale davaji vinu za globalni oteplovani. Nicmene, kdo ovlada pocasi, penize, potraviny a vodni zdroje ma veskerou moc na planete. A divim se lidem ze jim ty prachsproste lzi o oteplovani zerou. Vytvori problem, to je samozrejma vec a potom nabidnou reseni. Gans jak pres kopirak s podvodnou plandemii s covidem. Vytvorili umely problem, lidi vystrasili smrti a nabidli reseni ve forme biologicke depopulacni zbrane hromadnedo niceni zivotu lidi vsech vekovych skupin. Nepripomina vam to neco? A budou pokracovat tak dlouho, pokud my jim to dovolime. A pokud jste nezapomeli, tak tyto restrikce zacaly zakazem koureni v hospodach a restauracich. neni liz pravda. Zkusili a proslo jim to, proc to nezkusit znova? timto si ti zm.di vynucuji vasi poslusnout. A kdo posloucha? no prece stado ovci ze ktrerych se stavaji jejich otroci. A my jim to dovolujeme! A navic se i prizpusobujeme jim, tem psychopatum, kteri se infiltrovali do vsech vlad na celem svete. Vysvetlete me prosim, proc si udajnych 8 miliard lidi neni schopno poradit s jednim procentem zm..du? Vim ze na tom pracuji v zakulisi jini lide a verim ze k tomu osvobozeni z otrockych neviditelnych pout jednou dojde. Nevim jestli si jste schopni uvedomit, ze vy vsichni, kteri mate ucty u bank zijete v koncentraku bez plotu pod sirym nebem. Vam nevadi ze kontroluji kazdy vas pohyb penez? A co budete delat, kdyz projde nepodmineny prijem casove omezeny? Je jedno reseni, vybrat veskere penize z bank, jsou vase, jsou fyzicke. Je to vase jedina svoboda ktera vam zustala lidickove. A predpokladam ze o tuto svobodu nechcete prijit, nebo se mylim? Pro to pisi, protoze pokud vyberete vsechny penize bankam, tak okamzite zkrachuji. Banky nemaji svoje penize. A vy okamzikem vkladu do banky se vlastnich penez vzdavate ve prospech banky a bankeru. V bance uz vase nejsou jsou banky. to si uvedomte koho zivite! vse psali v blesku

 10. Anna Schubertová

  to je ke zvracení ! Přece matky nebudou krmit své děti červy ! Ať jde ten maniak BG do pr…e a hodně hluboko a zůstane tam ! Ať si krmí svoji rodinu těmi svými idiotskými nápady !

 11. Nech si ho, ten KOKOT, pije sám.

 12. Evropské zpravodajské agentury se připravují na sledování metadat automobilů

  https://aktax.cz/evropske-zpravodajske-agentury-se-pripravuji-na-sledovani-metadat-automobilu/

 13. Vraj patriot… Babiš, Orbán… páni, ktorí nútili vlastných ľudí sa očkovať experimentálnymi jedmi ! A k tomu ešte Orbán, čo zariadil? Maďarsko a Belgicko sú prví, čo zaviedli digitálne očkovacie pasy ! A to len nedávno! Je mi na zvracanie z takýchto „patriotov“… a som zvedavý, čo ešte príde o čom títo „patrioti“ vedia a my nie ! Ale pre mňa sa môžu sami nazvať ako len chcú… u mňa sú jasne zaradené tieto chameleóny !
  https://www.nespokojeny.cz/vlada-rekla-tak-jsem-sel-na-tecku-chtel-jsem-mit-klid-kdyz-to-preziju-bude-to-super/

   • Odporúčam – staršieho dáta – s Martinom Marcikánom. O. i. Kennedy j.r – kto vlastní Ukrajinu.
    Zprávy bez cenzury – 27.02.2024
    https://odysee.com/@radiosv.studiokadan:6/Zpr%C3%A1vy-bez-cenzury—27.02.2024:0

   • Takto – prešvihol som jeden dokument, ako sa PSY OP vyrába vojna – výrobou verejného súhlasu s vojnou. Otázka – prečo sa Špeciálna vojenské operácia nevolá jednoducho – VOJNA?! No – pretože by s tým Rusi poslali Putina – do – pi.e! Lebo nikto – z podstaty – nechce vojnu! Teraz sú Rusi aj Ukrajinci postavení, že kto z koho. A svetový žid a Black Rock si šúchajú ruky. Modus operandi ukrajinskej vojny má rukopis USA /Deep State/ – nie na jeden šup vyhrať vojnu lebo – ale udržiavať a kontrolovať konflikt – lebo prináša zisk. A utrpenie. A škody. Veď základnou zložkou výbušnín je blbý dusík v atmosfére!

    Kennedy jr. sa vyjadril, že k tejto vojne nikdy nemalo dôsť – lenže ona bola naplánovaná „tými istými“, ktorí naplánovali WW1, WW2 – aj budúcu WW3. A prosím vás – neklaďte si tu idiotské otázky – „A prečo by to robili?!“ Žiadne „prečo“ neexistuje, keď niekto chce, má na to moc a zdroje! A chce dosiahnuť svoje ciele! „PREČO“ – je IRELEVANTNÉ! Pretože bežný človiečik netuší nič o cieľoch tých, ktorí ním manipulujú.

    A aby som nezabudol – Orbán je Chazar.

 14. Pokiaľ by voľby mohli niečo zmeniť, už by ich dávno zakázali. Nuž nepamätám si autora tohto známeho výroku, ale pri pohľade na volebný systém Francúzska niet pochýb o jeho pravdivosti…
  https://www.zvedavec.news/vezkratce/20849/
  Aj preto radšej používam termín DémonKracia ako DemoKracia. :o)))

 15. „Organizace „An Injection of Truth“ nedávno shromáždila kanadské lékařské profesionály, aby diskutovali o nejnovějších vědeckých údajích. Jejich životy se obrátily vzhůru nohama poté, co promluvili. Jejich debata byla odstraněna z webových stránek Eventbrite.

  Zpočátku „Injekce pravdy“ uváděla, že nevysvětlitelná dětská úmrtnost se v Albertě od roku 2021 zvýšila o 350 procent. To byl rok, kdy začali dětem podávat takzvané mRNA Covid vakcíny.

  Toto číslo se ukázalo jako nesprávné: nevysvětlitelná úmrtnost se ve skutečnosti zvýšila o 3 328 procent, řekl Darrell Komick z „Injekce pravdy“ během tiskové konference.

  Doprovázeli ho lékaři Mark Trozzi, William Makis, David Speicher a Chris Shoemaker a imunolog Byram Bridle.

  „Nemohli jsme tomu uvěřit,“ řekl Komick s odkazem na údaje Alberta Health Services (AHS).

  V roce 2021 byla v Albertě největším zabijákem „neznámá příčina úmrtí.“ V roce 2019 byla tato nová kategorie až desátou příčinou smrti, v roce 2020 čtvrtou příčinou smrti a v roce 2021 hlavní příčinou smrti.

  Kanadský investor Kelly Brown zkoumal nadměrnou úmrtnost v Kanadě a byl šokován. Hovořil o alarmujícím nárůstu nadměrné úmrtnosti ve věkové skupině 0-44 let.“
  https://cz24.news/kanada-nevysvetlitelna-detska-umrti-v-alberte-se-zvysila-o-3-328-procent-od-te-doby-co-bylo-zavedeno-mrna-ockovani-video/

  Americké CDC našlo důkazy, že vakcíny proti covidu-19 způsobily úmrtí
  https://www.infovojna.bz/article/americke-cdc-naslo-dkazy-ze-vakciny-proti-covidu-19-zpsobily-umrti
  ——————-
  Tu vidím problém inde – že CDC je od roku 2006/?/ patentovým vlastníkom „všetkých“ koronavírusov – rozumej ich variant – DNA sekvencí, takže bez nich by nebolo možné vyrábať nič „proti“ nejakému kovidu. Soňa Peková o tomto vie svoje – neskôr bolo možné testovať aj nepatentovane – PCR je irelevantný vôbec – to by mala-musí Peková vedieť /Kary Mullis poprel využitie svojho vynálezu na identifikáciu špecifického organizmu – PCR slúži len na identifikáciu zápalu v tele – ale nič konkrétne/ – dôležitejšia bola PSY OP, ako patentovanie. CDC je súkromná organizácia a teraz sa zrejme chce vyviniť. Už sa to blíži k odhaleniu pôvodcov zločinu genocídy. A svoj podiel na PSY OP má aj Peková. Teraz sa venuje Allatre.

 16. RUSKO POMOCOU FINTY ZASIAHLO CIELE UKRAJINSKÉHO VOJENSKÉHO PRIEMYSLU AJ LETECKÉ ZÁKLADNE – UKRONACISTI ZASIAHLI RAKETOU DETSKÚ NEMOCNICU V KYJEVE A SNAŽIA SA UKRYŤ ZVYŠKY RAKETY – AKTUÁLNE SPRÁVY Z FRONTOV 9.7.2024
  https://cz24.news/rusko-pomocou-finty-zasiahlo-ciele-ukrajinskeho-vojenskeho-priemyslu-aj-letecke-zakladne-ukronacisti-zasiahli-raketou-detsku-nemocnicu-v-kyjeve-a-snazia-sa-ukryt-zvysky-rakety-aktualne-spravy-z-fr/

  Pellegrini reaguje na brutálny útok Ruska na Ukrajinu: Pozrite sa, čo povedal
  Prezident SR Peter Pellegrini v utorok odsúdil ruský raketový útok na najväčšiu detskú nemocnicu na Ukrajine. Zároveň vyjadril ľútosť nad obeťami, ktorých životy si zásah vyžiadal. Uviedol to pred začiatkom summitu Severoatlantickej aliancie (NATO) vo Washingtone.

  KDE JSOU SAKRA TY DĚTI?!? „Masakr“ ukrajinské dětské nemocnice po náletu Ruska (VIDEO)
  https://cz24.news/kde-jsou-sakra-ty-deti-masakr-ukrajinske-detske-nemocnice-po-naletu-ruska-video/
  https://www.cas.sk/clanok/2944783/pellegrini-reaguje-na-brutalny-utok-ruska-na-ukrajinu-pozrite-sa-co-povedal/
  —————–
  Inak – foto /Nový čas/ ruín akože najväčšej detskej nemocnice v Kyjeve mi pripomína budovu „MNV“ v okresnom meste. Ale na tom predsa nezáleží – propaganda – vyber si stranu konfliktu aby si prestal vidieť pravdu.

 17. Britští zemědělci dostávají dotace za to, že na svých polích zasejí plevel a transformují půdu do neobdělávané podoby v rámci údajné ochrany klimatu, zvěře a místního biotopu! Likvidace zemědělců a producentů potravin tak již z Holandska dorazila i na Britské ostrovy. Kdo ovládne půdu na Ukrajině, ovládne trh s potravinami v Evropě!
  „Na rostlinnou výrobu je totiž úzce navázána živočišná výroba. Pokud zemědělec nechá svá pole zanést plevelem naproti dotacím, automaticky přijde o zdroje krmiva pro svůj skot, přijde o travní plochy na trávu a seno pro krávy, přijde o pole plodící brambory pro prasata, přijde o pole plodící obilí pro kuřata a drůbež obecně.

  Zemědělec prostě vezme dotace na plevel, nechá svoje farmaření postupně za úplatu od státu zlikvidovat a živočišná výroba mu skončí na jatkách. A proč ta likvidace zemědělců pod záminkami ochrany klimatu v Evropě? No přece kvůli ovládnutí trhu s potravinami v Evropě! Kdo bude ovládat distribuci a výrobu potravin v Evropě, bude ovládat národy a populace národů.
  S národy v Evropě nebudou mít globalisté žádné slitování

  A víte, proč je v plánu wilderizace polí ve Velké Británii a jejich transformace na divoké a zarostlé úhory? Protože v budoucnu se veškeré potraviny mají pěstovat pod dohledem nadnárodních korporací na obrovských lánech na Ukrajině! A kdo bude kontrolovat ukrajinskou půdu, ten bude kontrolovat distribuci potravin v celé Evropě! A kdo kontroluje potraviny, ten kontroluje národy a jejich poslušnost! Bez poslušnosti nebudou potraviny v národě, ale bude v něm pro změnu hladomor!

  Zamyslete se, co je to za neuvěřitelné protinárodní a protilidské bestie, které nutí zemědělce transformovat výnosové a potraviny produkující zušlechtěné pozemky na divoké úhory? Tyto globální elity hlásají, že na planetě zemí má být jenom 500 milionů lidí, protože už i 1 miliarda je pro ně prý moc.“
  https://aeronet.news/britsti-zemedelci-dostavaji-dotace-za-to-ze-na-svych-polich-zaseji-plevel-a-transformuji-pudu-do-neobdelavane-podoby-v-ramci-udajne-ochrany-klimatu-zvere-a-mistniho-biotopu/

 18. Lynx lynx

  Ať si ten hmyz žere Gates a další, kteří nám ho vnucují! Sami žerou kvalitní potraviny a nám chtějí dávat sajrajt, který nám zničí zdraví!! Těm jejich kecům o prospěšnosti nikdo věří jen idiot. V době covidového podvodu jsme poznali jejich úmysly, pocítili jsme je na vlastní kůži. A mnozí lidé se z toho dodnes nevzpamatovali.

Pridajte komentár

*