Prichádzajúci ekonomický krach bude veľkolepý


Print Friendly, PDF & Email

Prichádzajúci ekonomický krach bude veľkolepý

(The Burning Platform) Úroky z federálneho dlhu USA sú aktuálne také obrovské, že spotrebúvajú 40% všetkých daňových príjmov.

Ak budú federálne financie pokračovať rovnako ako doteraz, delí nás len niekoľko rokov od času, kedy na financovanie štátneho dlhu budú potrebné všetky daňové príjmy.

Na nasledujúcom grafe si môžete pozrieť vývoj výšky úrokových platieb za dlhy federálnej vlády USA od roku 1947 po súčasnosť a predpoveď ich vývoja počas nasledujúcich rokov:

Americká vláda pod hlavňami revolverov a hrozbami väzenia (teda z donútenia) od svojich občanov zinkasuje 2,6 bilióna dolárov na daniach. Ročne však minie 4,6 bilióna dolárov, čo znamená, že funguje s ročným deficitom 2 bilióny dolárov.

Toto je však stav ešte predtým, ako úroky zo štátneho dlhu začnú skutočne raketovo stúpať. Neschopná ministerka financií USA Yellenová totiž mala možnosť zafixovať bilióny štátneho dlhu na 30 rokov s 2% úrokovou sadzbou, ale zámerne ho neustále udržiavala len na krátkodobej báze.

Úroky z amerického štátneho dlhu presiahnu 1 bilión dolárov ročne v priebehu budúceho roka a ako vidíte na grafe, o niekoľko rokov sa priblížia k 2 biliónom dolárov ročne.

Vláda USA vtedy minie na platenie úrokov každý cent z daní, ktoré vyberú. To znamená, že už teraz tlačia masu nekrytých peňazí a zároveň si požičiavajú od zvyšku sveta, aby zaplatili úroky z existujúceho dlhu.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zahraničné krajiny, najmä Čína a India, nielenže nenakupujú žiadne nové americké štátne dlhopisy, ale zbavujú sa štátnych dlhopisov, ktoré nakúpili v minulosti.

Keďže krajiny zoskupené v združení BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína a Južná Afrika) sa vo svojich vzájomných obchodoch zámerne zbavujú amerického dolára, je len otázkou času, kedy sa hora dlhov zrúti ako epická lavína na nič netušiacu americkú verejnosť.

Nápis je na stene. Ak ho odmietnete čítať, budete šokovaní a zdevastovaní, keď uvidíte, ako sa vaše domnelé papierové bohatstvo v okamihu vyparí (poznámka: ak padne dolár, padne aj euro).

Teraz už viete, prečo sa americký prezident Joe Biden a jeho bábkovodiči pokúšajú vyprovokovať vojny po celom svete proti tým krajinám, o ktorých vedia, že pripravujú zánik amerického dolára ako základu svetovej nadvlády USA.

Vládnu nám satanisti, ktorí radšej všetko zničia, ako by stratili svoje bohatstvo, moc a kontrolu.

Záver

Sun Tzu, svetoznámy vojnový stratég zo starovekej Číny, raz povedal:

„Diabolský muž kompletne spáli svoj vlastný národ, aby potom mohol vládnuť nad popolom.“

Liečba osteoporózy

Zdroj: theburningplatform.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. No – ja to pravidelne počúvam vo verzii Norberta Lichtnera v Infovojne, že vláda sú jeho zamestnanci – tak teraz kurňa neviem…

 2. To jsou všechno jen fiktivní dluhy z fiktivních peněz. Ty se rozhodně splácet nebudou. Ani se s tím nepočítá. Jsou z toho jen 2 možné cesty. Buď nahrazení centrálních národních bank za jednu světovou, vydání jednotné CBDC a sebraní všech majetků všem, ve smyslu hesla nebudete nic vlastnit, ale budete šťastní a nebo revoluce národů a vydání národních měn tzv. greenback.

  • S tými greenback – neviem, či ste si ráčili všimnúť, ale až na slovenské stokorunáčky v 90-tych rokoch boli a sú všetky stovky zelené – akoby ich jedna mater mala. „Komu sa nelení, tomu sa zelení.“

   • Presne nad tým istým sme sa tiež zamýšľali. Dokonca aj tá fiktívna 100 Sk bankovka po údajnom páde eura mala byť zelená:
    https://www.topky.sk/cl/10/1369742/Na-Slovakov-utoci-hroziva-sprava–Fotografia-novej-stokorunacky-po-pade-eura-

   • Ale zelená bola slovenská 200-ka. Asi to bolo tou vysokou infláciou v 90-tých rokoch.

    • Zelená bola 20.
     Inak historicky stále naše najkrajšie bankovky – a odolné. Na ulici som ich našiel dosť a ich design bol taký, že človeku hneď otočili hlavu – „Hej – tu som!“ Pamätám si, ako som raz v zime jednu stovku doloval pätou zo zamrznutej kaluže pri neďalekej banke – asi odfúknuté pri výbere z bankomatu..

     Môj tip na „peniaze na zemi“ – vždy buďte pripravení, že tam naozaj môžu byť. V mestách – nadránom strácajú opilci. Fajčiari, keď vytiahnu z vrecka balíček aj s rozmenenými peniazmi – inak to boli tie dvacky – platil stovkou Sparty za 20 a do vrecka strčil 4 x 20. Pod autami – na parkoviskách – súvisí to s vyťahovanými kľúčami. Na parkoviskách sa najčastejšie nalepia do kaluží. Občas pri peňažných automatoch. Drobné zbieram bežne po ceste ako cyklista. V čakárňach – ak sú tam čalúnené pohovky, tak medzi matracmi – často prstene – zachytia sa, keď tam niekto strčí ruku a zrazu ide po svojom. Detto drobné. V mestách na prechodoch veľa zlatých šperkov, hlavne náušníc – často už zašliapané v smole na opravu asfaltu. Zlato v škárach chodníkov. Šperky pri brehu vo vode pláže. Šperky na dne bazénov – ľudia sa vo vode uvoľnia a šups. Hodinky na plážach. Pri veľkej návštevnosti prakticky isté – ráno, večer – treba sa prejsť. Keď pochopíte, že je to realita – nemusíte ísť do Austrálie hľadať zlato. A čo sa týka peňazí – už som zažil kopu machrov, ktorí ich nosia ako handry vo vreckách, takže je to len otázka času.

 3. 2023-11-24 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-11-24-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 4. „Vládnu nám satanisti, ktorí radšej všetko zničia, ako by stratili svoje bohatstvo, moc a kontrolu“. – koniec citácie zo záveru redakčného článku.

  P.S: 1 – Včera som narazila na rozhovor v redakcii -„Na palete“ redaktor – Pavel Kapusta a T.E.Rostas, ktorý v rámci naplánovanej minutáže pomerne detailne analyzoval súčasnú situáciu vo svete, ako i to, čo nás – hlavne techno-kraticky čaká a popisuje deje, ktorým sa ako človek publikačne a odborne venuje od r. 2012 a síce otázke: Palestína – Izrael.

  Tak chcem len skromne odporučiť, že bude pre každého inšpiratívne, keď si vypočuje celé (31:05 min) video, ale ak by bol niekto časovo veľmi zaneprázdnený, tak si posuňte minutáž až na 29:00 min, kde Rostas odkazuje na vysoko relevantné a dohľadateľné zdroje, súvisiace s prvou – citovanou vetou v mojom komente, prevzatou z redakčného článku a síce, že:
  citujem Rostasa:

  „Martin von Kreveld – významný izraelský vojenský historik hovorí:
  „Máme v Dimone prichystaných 200 ks jadrových hlavíc, ktoré sú určené v I. rade na zásah Ríma, ktorý pochopiteľne určitá skupina ľudí nenávidí, lebo je to biblicky Edom, ktorý potrebujú zničiť.
  Máme prichystaných ďalších 200 nukleárnych hlavíc, ktorými zničíme všetky vaše hlavné mestá v Európe, aby ste si nemysleli, že Izrael to vzdá len tak. Keď budeme padať ku dnu, pôjdete aj vy spolu s nami!“

  Už len dodatok zo strany T.E.Rostasa:
  „Toto je predsa vysoko diabolská politika, ktorá nemá nič spoločné s ľudským presvedčením a človečenským súcitom!“ Koniec citácie.

  Odkaz:
  https://zemavek.sk/sledujte-tibor-eliot-rostas-uz-coskoro-nas-caka-temna-buducnost-v-megalagroch-pod-dozorom-armad-v-sluzbe-youtube/

  • To je tých 400 hlavíc a s poznámkou, že z Izraela je to k nám bližšie ako z Ruska. izrael JE odpalovacia základňa!
   A znova si treba pripomenúť Kamasa a plány sionistov!
   EU chazarskí sionisti preto upriamujú pozornosť na „nebezpečenstvo z Ruska“. Ľudstvo si už konečne musí uvedomiť, kto je jeho skutočný nepriateľ – vyjebaný chazarskíý žid!

  • Takže je to o tom, že USA by sa zasa radi nabalili ako v 90tksch, rozbehli svoju ekonomiku a zostali svetovým hegemonom a je im jedno, čo bude s Izraelom, s ich spotrebným materiálom menom Benjamin Netanjahu s tiež s Izraelským obyvateľstvom…s samozrejme aj Európou, ktorú chcú vtiahnuť do vojny. Čím väčší konflikt – tým pre lepšie pre nich. A majú na svojej strane aj nadnárodné riadenie ako mali celé desaťročia až do 90 tok? Nie, už nemajú a preto ten ich sen o záchrane zostane len snom. Nadnárodné riadenie nepotrebuje taký veľký konflikt s destabiliizaciu Východu a Európy ako potrebujú USA ale potrebujú likvidáciu Izraela.a židov, preformatovanie USA a napokon likvidáciu Ruska… A tak si Izrael bude musieť rozmyslieť kam bude kráčať a ako sa bude o Rusku čo i len vyjadrovať keďže jediná jeho záchrana len Rusko. No ale keď je ten Netanjahu rovnaký zhora neinformovaný blb ako je Lukašenko tak to bude mať obyvateľstvo Izraela ešte ťažké.

   • ..a nielen obyvateľstvo Izraela.

   • Londyn vsetko riadi, Izrael je ideologicke centrum a USA vojenska sila. USA a Rusko len predstieraju, ze proti sebe bojuju, v skutocnosti funguju ako kladivo a nákova, s tým, ze podla potreby si vymienaju role, medzi nimi sú štáty, ktoré potrebujú rozložit

    • Miroslav Čižmár

     V Londýne žije čierny kráľ. Proti nemu stojí biely kráľ z krajiny vychádzajúceho slnka. Briti nikdy neovládli Japonsko. Tokio je druhé centrum riadenia.

     • Uz su rozlozeny „zapadnou“ kulturou a urcite tam bude aj infiltrovane vedenie statu od 2 svetovej vojny

     • Podobné nezmysly Rusku som počul aj od Pavla Kamasa , on by sa už najradšej videl v Rakúsku Uhorsku 2 kde by slovo Slovák alebo Čech bolo počuť čoraz zriedkavejšie. no a to Japonsko je vymierajúcou krajinou, tam majú už všetci na čele vypálenú značku „Pax Americana/Pax Britanica“.

     • Miroslav Čižmár

      Japonský cisár bol korunovaný v roku 2019. O tom je covid.

     • Japonsko je malé rozlohou a s kým by ako vytvorilo koalíciu keď Čína je pod „ruským“ vplyvom?

     • Miroslav Čižmár

      Tu nejde o koalíciu, ale o monarchiu. Japonsko bolo porazené, ale nie zlomené. Cisár sa udržal pri moci. Kedysi mal koalíciu s Hitlerom a Musolinim, ale tí ho nebrali vážne, inak by Rusko dopadlo zle.

     • Tokio nie je centrom riadenia, ale centrom kolapsu! Vysvetlím – japonské klany majú peniaze napchaté v bankách po celom svete. Avšak – očakáva sa silné zemetrasenie a zničenie nielen Tokia. Následne sa očakáva kvázi japonský „run na banky“ kvôli obnove krajiny – to je japonská mentalita, a teda – zrútenie svetových finančných trhov. O tomto sa hovorilo už pred 20 rokmi – je to očakávaná udalosť.

      https://spravy.pravda.sk › veda-a-technika › clanok › 203468-zemetrasenie-v-tokiu-by-bolo-nicive
      Zemetrasenie v Tokiu by bolo ničivé – Veda a technika – Pravda.sk
      Okolo 13.000 ľudí by mohlo prísť o život, 800.000 domov by bolo zničených a milióny obyvateľov by zostali bez strechy nad hlavou, ak by priamo japonskú metropolu Tokio zasiahlo silné zemetrasenie. Uvádza sa to v správe, ktorú si nechala vypracovať japonská vláda.

     • MČ – jahoda „Korona“
      https://www.zahradnictvocaklov.sk/jahoda-korona.html
      ——————-
      Inak jahody sa o. i. delia na jednokorunné a viackorunné. Výborný marketingový ťah na predaj tejto odrody kvôli vyhľadávačom. Ko.ot Matovič sa mal s tou stranou premenovať na OĽaNO Kovid.

 5. Nuz vsetko tomu nasvedcuje… https://kryptomagazin.sk/cena-zlata-utoci-na-historicke-maximum/
  Niekedy na jar toho roku JUDr. Weiss napisal clanok, ze ked centralne banky prestanu nakupovat zlato, potom zrazu jeho cena raketovo vyleti, a vtedy zacne brutalna financne kriza vo svete. Daval tomu cca rok…

 6. To už desiatnik Adolf vedel ako zmazať dlhy, ktoré narobil tým svojím hospodárskym zázrakom a intenzívnym zbrojením. Vedel, že dlhy zmaže vojna a ešte na tom zarobí.

 7. Tak ako sa vyjadril ten Izraelec, vyjadril sa aj Putin, bez Ruska nebude svet, tak to majú nastavené aj v USA, Číňania, dokonca aj Severokórejci, isto aj Pakistan, Irán a všetky krajiny čo majú jadrovky.

  To čo si ľudstvo nachystalo v „komore“ pre seba ako skúšobný program je celkom slušná nádielka. Uvidíme ktorý scenár sa bude realizovať. Možno budú bežať súbežne viaceré.

  Nemuseli by…

  …ale ľuďom „j-ebe“ vcelku dosť a statočne, no a keď už nevedia čo od dobroty, no tak bude treba výučbu pritvrdiť, alebo niekto to rád horúce…

  Aj napriek všetkým info a udalostiam som vysadil kade tade ďaľšie moruše, čerešne, višne, dule, jablone, hrušky, slivky, liesky, jedlé gaštany, mirabelky, ringloty a figy, lipy a agáty a tiež porozdával stromčeky, kto chcel sadiť. Mám radosť, keď sadím stromy a keď mi zázračne zarodia. Niektoré možno ani nedožijem prvé plody.

  A oni mi dajú svoje plody, tiež len tak. Pre radosť ? S pasie ? Prečo ? Kto ich tak naprogramoval ? Zadarmo, nič odo mňa nechcú, ani matička Zem, ani dážď, ani Slnko.

  To sú každodenné zázraky, keď sneží, každá vločka je iná. A keď to všetko nevidia všetci ostatní. No tak to je ich rozhodnutie a nech si užijú na plné gule to, čo si vytvárajú a žijú.

  Dnes môže moja sviečka dohorieť, alebo mi ju niekto sfúkne, či už atomovkou, alebo nejak inak.

  Aký bude môj posledný každý deň ?

  Vedieť sa oplatí…

  • Stromy mali pre Slovanov veľký filozofický význam, doslova prepájali hmotný /korene/ a nehmotný /koruna/ svet neba. Výsadba stromov v chotári je problém kvôli srnkám. Ale tie s tŕňmi to prežijú – hlohy, myrobalán. Ani broskyne neohrýzajú. Rozdal som desiatky zaštepených stromov – ľudia sa správajú ako cigáni – čo je zadarmo, o to sa nestarajú. Už ma to prešlo – to ako by mi zabili deti. Keď im povieš čo treba, alebo sa spýtaš, ako sa im darí – tak zasahuješ do ich súkromia. Ešte urobím pár stromov na záchranu starých odrôd, keď ma niekto požiada – a pre seba, lebo začali vykapávať – hoci ešte mladé.

  • To ten pan Jaromír Nohavica…dobre ho ta múza kopala…

   https://www.youtube.com/watch?v=NYFCwiPctgY

  • Rozdávam, čo viem, že si vážia a dostávam naspäť vo forme vajec, maškrt, koláčov sem tam, sem tam ríbezlák fantastický slaďulinký pre ženušku a maminu. Mne sa už nedá piť (och a také poklady už mám v komore) Furmanku štrku, piesku zadarmo a ľudskú človečenskú slušnosť.

   Ako písal Ruíz v štyroch dohodách. Robte najlepšie ako môžete a viete, šak nielen on. A zase na druhej strane nehádžte perly sviniam.

   Aj to sa treba naučiť.

  • Marek Košice

   „Aj napriek všetkým info a udalostiam som vysadil kade tade ďaľšie moruše, čerešne, višne, dule, jablone, hrušky, slivky, liesky, jedlé gaštany, mirabelky, ringloty a figy, lipy a agáty a tiež porozdával stromčeky, kto chcel sadiť.“

   Síce zasadil možno aj stovky stromov, no zahodil tisícky sáčkov semiačok, a v zahadzovaní pokračuje ďalej. Ak sa sám seba (nebojdaj) spýta „Prečo to vlastne robim?“, odpovie si : „Lebo sa proste každých pár málo dní, ak nie každý deň, zmením na zviera, ktoré si myslí, že ide oplodňovať, no a …podľahnem tomu.“ …
   JA BY SOM ANI LEN „Ň“ NEPOVEDAL NA TVOJU ADRESU, Seneca. Vieš kedy? Keby si zo seba nerobil „duchovne založeného“ a ešte moralizátora k tomu. Dostal semeno s božou energiou, nasýtené informáciami o živote, s aurou okolo hlavičiek spermií, plytvá tým „nadarmo“ len aby ukojil svoju zvieraciu túžbu, ale HRÁ (pred inými a pred sebou) ROLU DUCHOVNE ZALOŽENÉHO.
   Stále ti „nedopne“, pretože nikto z „kvázi duchovne založených“ z tohto diskusného fóra ma nepodporí v demoralizácii toho, čo ich samotných úplne ZOTROČILO?

   Myslel som si, že tu nájdem duchovne založených ľudí, aspoň dvoch, troch… Ale všetko sú len pózy. Inak ani nemôže byť, pretože duchovnosť ide ruka v ruke s plným ovládaním a zveľaďovaním sexuálnej & duchovnej energie. A to je opakom jej skratovania.

   • Nejeb sa! Ty hoňkajúci guru! Ja smilním požieraním pečeného bôčika! Lebo nemám jahody! /Borovičku ešte mám./

    Ráno som si vyhonil!

   • Mareček,
    po krátkom Čase – znovu si Ťa dovolím – pozdraviť!

    Myslela som, že mentálne vydržíš aspoň týždeň – dva, si dať pauzu (lebo tu zaznelo Tvoje: Dosvidania), že sa tu nemôžeš od druhých nič naučiť a my všetci sme tu – sprostí a IBA TY – a dnes Znovu len Ty – si ten dokonalý Mačo!

    A práve Ty máš tú nekonečnú a otravnú vôľu tu obscedantným spôsobom stále a stále „zasmilňovávať“ tento diskusný web o tej Tvojej „jedinej pravdičke“ a pritom sa tváriš, že tu niekomu nastavuješ zrkadlo Života.

    Vedz, Mareček, že podobne i druhý človek má rovnaké právo, to Zrkadlo nastavovať i Tebe, aby v komentoch neznela len tá Tvoja nekonečná a vysoko falošná „hudba o nesmilnení“.

    P.S: 1 – Bože, fakt si myslím, že už nie si mentálne O.K. a že Tvojím nekonečným písaním tu o nesmilnení, si to práve Ty, ktorý za svojím PC – smilníš mentálnou (a možno i pohlavnou) masturbáciou a onanovaním. Ty to takto chceš, Marek i do budúcna ?

    P.S: 2 – A samozrejme čakám od Teba spätnú väzbu, aké som zviera, smilňovacia a orgazmová narkomanka, a napíš, čo ešte všetko som, tr(o)ulko, pričom Tvoja váha Slova je už – pre mňa – vysoko irelevantná..

    Zatiaľ toľko, uvidím, či je ešte niečo v Tebe – sebareflexívne, alebo si už celkom v riti, Marek!
    Sorry! A vedz, že je mi Ťa – ľúto!

    • Marek Košice

     Ajša : Prečítal som si len prvú vetu tvojho komentu. Dokedy budeš „kopať“ za orgazmovanie ako „super vec“ a na základe toho sa pokúšať haniť ma? A to aj keď nereagujem na tvoje príspevky, ale ty na moje? Nech sa páči, ja to ale čítať nebudem. 🙂

     • Mareček,
      ak si tu dáš „pohov“ od kontraverznej témy, sľubujem, že reagovať – nebudem. Predsa – taká bola dohoda, už si zabudol, však?

  • Agáty sadiť netreba, je to priekopnícky strom ako breza, alebo hrab, ktoré nastupujú hneď po kríkoch. Sadím hlavne Orech Kráľovský, ktorý kvôli malým pozemkom pri domoch a vzácnemu drevu, mizne z našich záhrad. Úžasný strom a drevina, výživné plody a kráľovské stoly…

  • Seneca, vieš, že ak sa niekto zhovára so stromom tak komunikuje s prírodnou bytosťou ktorá ten strom obýva a udržuje ho pri živote? Ak odíde/opustí taká bytosť strom tak strom zahynie, uschne…V každom strome, v každej rastline, v každej mláčke/rieke/oceáne na nebi v oblakoch, v plamienku/ohni/magme, v skale/brale/hlbinách Zeme – všade sú rôzne prírodné bytosti – bez nich by nemohla príroda existovať – to oni ju udržujú v chode na príkaz Zhora. List zo stromu padnutý na zem sa rozloží na základné prvky vďaka práci ďalších prírodných bytostí…vznik astralneho, mentálneho, fyzického tela človeka s tiež tiel zvierat formujú ďalšie prírodné bytostí pod riadením Zhora od Boha. Ten náš svet je úplne iný než sa zdá geniálnym chytrakom, ktorý svoje poznanie a svetonázor vystavali zo svojho výskumu, ktorý ich vedie ku skaze. A aby sa tej skaze vyhli tak každý z nich kričí: zabite toho a tam toho pretože ide inou cestou.
   Svet aký Boh stvoril tu leží pred nami a aby sme ho videli nepotrebujeme mikroskopy ani knihy ale len otvorené srdce. Pre väčšinu ľudí je svet, život a existencia čohokoľvek samozrejmosťou…a to je strašné….

 8. Viera Kňažeková

  Senecká veľmi ste ma svojim príspevkom potešili, vidím nádej a tá teši srdce a láska k svetu, životu je veľká sila.

  • Pani Viera aj toto je to svetlo, čo nám môže svietiť každý deň, ak sa rozhodneme :

   PŘIKÁZÁNÍ ŠTĚSTÍ

   Když sešel z hory, kde přivítal východ Slunce, řekli ti, kdo se shromáždili u úpatí hory:

   Jsi pro nás zdroj inspirace. Tvá slova mění srdce a tvá moudrost rozjasňuje rozum. Toužíme ti naslouchat. Pověz nám, kdo jsme ?

   Usmál se a řekl :

   Jste světlo světa.
   Jste hvězdy. Jste chrám pravdy.
   V každém z vás je Vesmír.
   Podřiďte rozum srdci, ptejte se svého srdce, poslouchejte skrz svou Lásku.
   Blažení jsou ti, kdo znají jazyk bytí.

   – Jaký je smysl života ?

   Život je cesta, smysl i odměna.
   Život je tanec lásky.
   Vaše poslání je rozkvést.
   Být je veliký dar.
   Váš život je součástí historie Vesmíru.
   Život je krásnější než všechny teorie.
   Život je důvod k oslavě.
   Život je cenný sám o sobě.
   Život se odehrává v přítomnosti a smysl přítomnosti je být v ní přítomen.

   – Proč nás pronásleduje neštěstí ?

   Co jste zaseli, to také sklízíte.
   Neštěstí je vaše volba.
   Chudoba je výtvor člověka.
   Hořkost je plod nevědomosti.
   Když obviňujete, ztrácíte sílu.
   Když po něčem toužíte, zaháníte štěstí.
   Probuďte se.
   Žebrák je ten, kdo si neuvědomuje sám sebe.
   Ti, kdo nenajdou vnitřní království, jsou bezdomovci.
   Kdo zbytečně plýtvá časem, stává se ubožákem.
   Nedělejte ze svého života živoření.
   Nedovolte davu, aby zničil vaši duši.
   Ať bohatství není vaším prokletím.

   – Jak přemoci neštěstí ?

   Neodsuzujte se.
   Nezříkejte se sami sebe, neboť jste božští.
   Nesrovnávejte a nerozdělujte.
   Za všechno děkujte.
   Radujte se, neboť radost koná zázraky.
   Milujte se, neboť kdo miluje sám sebe, miluje i ostatní.
   Blahořečte nebezpečí, neboť odvážní nalézají blaženost.
   Modlete se, pociťujete-li radost, a neštěstí se vás nedotkne.
   Modlete se, ale neobchodujte s Bohem.
   A vězte, že vychvalování je pro duši nejlepší modlitba a štěstí je nejlepší strava.

   – Jak dosáhneme štěstí ?

   Šťastní jsou ti, kdo jsou vděční.
   Šťastní jsou ti, kdo jsou klidní.
   Šťastní jsou ti, kdo našli ráj v sobě samém.
   Šťastní jsou ti, kdo přijímají dary s radostí.
   Šťastní jsou ti, kdo hledají.
   Šťastní jsou ti, kdo jsou probuzení.
   Šťastní jsou ti, kdo naslouchají hlasu Božímu.
   Šťastní jsou ti, kdo naplňují svá poslání.
   Šťastní jsou ti, kdo poznali jednotu.
   Šťastní jsou ti, kdo se meditací přibližují k Bohu.
   Šťastní jsou ti, kdo žijí v harmonii.
   Šťastní jsou ti, kdo vidí krásu světa.
   Šťastní jsou ti, kdo se otevřeli Slunci.
   Šťastní jsou ti, kdo plynou jako řeky.
   Šťastní jsou ti, kdo jsou připraveni přijmout štěstí.
   Šťastní jsou ti, kdo jsou moudří.
   Šťastní jsou ti, kdo si uvědomují sami sebe.
   Šťastní jsou ti, kdo milují.
   Šťastní jsou ti, kdo vychvalují život.
   Šťastní jsou ti, kdo tvoří.
   Šťastní jsou ti, kdo jsou svobodní.
   Šťastní jsou ti, kdo odpouštějí.

   – V čem je tajemství hojnosti ?

   Váš život je nejcenější šperk v klenotnici Boha.
   Bůh je šperk lidského srdce.
   Bohatství uvnitř vás je nesmírné a hojnost kolem vás nevyčerpatelná.
   Čím více dáváte, tím více dostáváte.
   Svět je dost bohatý, aby se každý stal bohatým.
   Nevyčítejte si bohatství.
   Štěstí stojí na prahu vašeho domu.
   Otevřete se hojnosti a přeměňte vše v životě ve zlato.
   Blažení jsou ti, kdo našli poklad v sobě samém.

   – Jak žít ve světle ?

   Žijte naplno každý okamžik svého života.
   Život, který není prožit naplno, vyvolává zatrpklost.
   Vězte, že co je uvnitř, to je i vně.
   Temnota světa pochází z Temnoty v Srdci.
   Člověk je zárodek Slunce.
   Meditace o Bohu je rozpuštění se ve Světle.
   Jasná mysl je jako záře tisíci Sluncí.
   Blažení jsou ti, kdo touží po Světle.

   Jak dosáhnout harmonie ?

   Žijte prostě.
   Nikomu neškoďte.
   Nezáviďte.
   Ať vás pochybnosti očišťují, ale neoslabují.
   Zasvěťte život kráse.
   Tvořte kvůli tvoření, ale ne kvůli ocenění.
   Jednejte s bližními otevřeně.
   Změňte minulost.
   Přinášejte do Světa něco nového.
   Naplňte tělo Láskou.
   Staňte se energií Lásky.
   Láska vše oduševňuje.
   Kde je láska, tam je Bůh.

   – Jak dosáhnout dokonalého života ?

   Šťastný člověk dokáže změnit mnoho lidí.
   Nešťastní zůstávají otroky.
   Štěstí miluje svobodu.
   Radost je tam, kde je svoboda.
   Pochopte podstatu štěstí.
   Otevřete se světu a svět se vám otevře.
   Jestliže přestanete být v opozici, stanete se vládcem.

   – Jaká je podstata reality ?

   ,,Já” je jméno Věčnosti.
   Uvědomění si sama sebe jsou dveře do vyšší reality.
   Uvědomění si sama sebe je klíč k přeměně.
   Když najdete odpověď na otázku ,,Kdo jsem ?”, odpovíte si na všechny otázky.
   Stanete se příčinou svého štěstí.

   A podíval se na všechny s láskou a dodal :

   „Ticho mnohé odhalí.
   Buďte sami sebou.“

   • seneca! Dôrazne ťa upozorňujem, že napriek snahe byť dobrý – neexistujú žiadne pravidlá! Prestaň jebať rozum ľuďom kázaniami!
    Ted Bundy, CZ dabing (2002)
    https://prehrajto.cz/ted-bundy-cz-dabing-2002/582122bf4d81c

   • Marek Kosice

    Seneca : Kym budes pravidelne smilnit, tak si podobnymi prispevkami budes len „honit triko“… To ze si ovca preukazujes tym, ze ak spolu s tebou smilni 99,9% ostatnych, tak sa vlastne nic nedeje a vnimas to tak, ze na zaklade toho v skutocnosti nesmylnis…. Krasa…a takychto „ezoterikov“ po svete pobehuju desiatky milionov….preto sme tam kde sme, KEDZE DUCHOVNA OPOZICIA ANTIDUCHOVNU NEEXISTUJE, kedze smilnenie ju rozlozi uz v zarodku 😀

    • Seneca – líbí se mi, co sem dáváš. Laskavá a moudrá slova jsou v této době tolik potřeba a proto Tě ráda čtu. Nenech se odradit

    • Miroslav Čižmár

     Čo je smilstvo?

     • Marek Košice

      Smilstvo je podstatné meno slovesa v neurčitku „smilniť“.
      Smilniť = orgazmovať. Hádam si si nemyslel, že „myslieť na cudziu ženu“ je väčší hriech, než skratovať svoju sexuálnu & duchovnú energiu…. 😀

 9. Tak co Ficko a spol? Za koho kopete a mate gule efektivne nieco urobit alebo len medialne ako roky dozadu?
  https://akw.sk/who-a-tzv-pandemicka-zmluva-ako-je-to-naozaj/

 10. Tak ako sme si my, bežní ľudia založili alternatívne médiá, tak si založíme aj vlastnú ekonomiku, s vlastnou menou, bez úroku a iných židovín.
  A miliardári si svojimi dolármi môžu akurát tak vytrieť. Vlastná mena = vlastná sloboda.

  • Marek Košice

   blablabla….. Asi toto by povedali „elity“ : „Tliachať je dovolené, ale nie praktizovať „na drzovku“. Takže zabudnite, plebs…“

  • Chazari majú pod kontrolou aj tzv. alternatívne média, aby este viac zmiali nevedome stado, fungujú na princípe 90 percent pravdy a najpodstatnejsie su veci prekrútene

 11. Stále je to ich dolár! Natlačia sú doláre a ostatným nechaju6nuly na papieri
  ! Stále to tak robia! Preto sa všetci, zbavuju dolárov, lebo vedia že ich zhltne inflácia, ako už neraz predtým!

 12. Tak musím skonštatovať, že sa fakt bavím…

  Ak by znakom duchovnosti bolo, koľko človek zasadí stromov, super paráda…už som hádam aj v raji…

  A zvieratá asi nežijú zo vzduchu predpokladám, takže keď jem stravu, tiež som asi zviera, predpokladám. Takže chrobák truhlík predpokladám fičí na práne, lebo zvieracie zvyky (žrať, srať, potiť sa, byť nadržaný-aj keď to v sebe dusí) sú pod jeho úroveň. A potrebuje na to, aby niekoho uznal za duchovného a kapacitu, aby mu pochleboval jeho teóriu veľkého tresku, lebo len vtedy budem akože duchovný – no ty kokso, to som asi fakt v „prdeli“, keď nemám pečátku od takého „avatára“.

  Ja mám hlboko na saláme akú mienku majú o mne určité individuá, ktoré tu prispievajú (asi dnes hádam ani nezaspím), šak lebo ich prejav komunikácie, je taký aký je. Je mi putna, či sme na plochej, rovnej, ihlanovej, dutej parabole. Zdieľanie informácií je dôležité a je fajn, že je priestor na zdieľanie, či už sa plne stotožníme s info a názorom druhého, alebo nie, je na každom z nás, ale info pole to obohatí, a to zo mňa určite duchovnejšieho nerobí, keĎ tu niečo pozdielam.

  Rés, non Verba.

  A pravidlo „podľa seba, súdim teba“ tu u niekoho sedí, jak riť na šerbel. Pretože prejav základnej energie v prvej čakre považuje za zvierací, nakoľko ho v sebe tak cíti. To, že to tak ale cíti on, neznamená, že to tak cítia aj všetci ostatní, to mu ešte nestihlo docvaknúť a aj spôsob, akým pomenováva a častuje všetkých ostatných naokolo je nesporným znakom vyššej duchovnej vyspelosti a vyvinutosti nad všetkými tu diskutujúcimi (neviem ako vy, ale ja som z toho úplne na sračky, tak navrhujem plénu diskutujúcich úvahu nad hromadnou sebevraždou, aj šváb sa poteší, alebo…alebo, jedine, že by „Guru-plné gule“ aj za nás nesmilnil…a sme z toho vonku…že ma to už skôr nenapadlo).

  Tak prosím pekne, však áno, každý má slobodnú voľbu čítať príspevky, alebo nečítať, komentovať, alebo nekomentovať, písať o čom chce a ako chce podľa pravidiel tu na bádateľovi, nech sa páči, čo hrdlo ráči…

  Vtáka poznáš po perí a človeka podľa toho či smilní, alebo nie ?

  Som sa dobre fakt dobre nasmial… 😀

  PS : Sadím stromy pre svoje potešenie a čo si o mne myslia ľudia nechám na nich…
  Guru-plné gule si nenaťahuje cicku tiež pre svoje potešenie a čo si o tom myslia ostatní, nechám tiež na nich…

Pridajte komentár

*