Ďalší dôkaz tuposti Mikasových vyhlášok: Veľká štúdia potvrdila neúčinnosť respirátorov


Print Friendly, PDF & Email

Ďalší dôkaz tuposti Mikasových vyhlášok: Veľká štúdia potvrdila neúčinnosť respirátorov

(Ethan Huff, Natural News) Verdikt znie: dokonca aj najpokročilejší z respirátorov, ktoré počas pandémie boli a stále sú nanucované ľuďom, v skutočnosti neposkytuje žiadnu významnú ochranu pred prenosom ochorenia.

Viacročná štúdia zistila, že respirátory N95 (FFP2), ktoré sú údajne lepšie ako domáce rúška a tie škaredé modré lekárske rúška, sú do značnej miery zbytočné, napriek tomu, že poskytujú „najvyššiu“ úroveň ochrany.

V recenzovanej medzinárodnej randomizovanej kontrolovanej štúdii (RCT) sa nenašli žiadne reálne a štatisticky významné dôkazy o účinnosti medzi respirátormi a chirurgickými rúškami. Ďalšia štúdia z Univerzity v Yale zistila, že účinnosť respirátora na zastavenie prenosu je v podstate nulová.

Jediná vec, ktorú respirátory robia, ako mnohí dlho tvrdili, je symbolizácia vernosti covidovému náboženstvu. Niečo ako „tričká“ alebo „nálepky “ v juniorskom futbale s vysokými vlajkami, respirátor ​​jednoducho ukazuje, že sa človek spája s politickým progresívnym liberalizmom.

„Podľa môjho nie príliš skromného názoru – názor, ktorý mnohí z nás zdieľajú už vyše dva roky – sú respirátory do značnej miery falošnými symbolmi cnosti, ktoré nosia liberáli a tí, ktorí sú vystrašení na smrť a veria, že respirátory sú účinné pri prevencii nakazenia sa vírusom,“ píše Mike Miller pre portál Red State.

„Mimochodom, pripusťme, že naozaj chránia. Prečo liberáli vyskakovali z kože, ak oni respirátor mali a vy nie? Rečnícka otázka, samozrejme.“

(Súvisiace: Pamätáte si, keď bol guvernér Kalifornie Gavin Newsom prichytený ako posielal miliardy dolárov komunistickej Číne v rámci masívneho programu prania špinavých peňazí prostredníctvom respirátorov?)

Žiadne dôveryhodné štúdie nikdy nenašli podložené výhody rúškovania

Dokument publikovaný v časopise Annals of Internal Medicine (Anály internej medicíny) sa zameral na dva rôzne druhy „pokročilých“ respirátorov používaných v zdravotníckych zariadeniach v Kanade, Pakistane, Egypte a Izraeli. Čiastočne ho financovala kanadská vláda a Svetová zdravotnícka organizácia (WHO).

Mimochodom, Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) v roku 2019 pilotne vykonala vlastnú štúdiu rúšok na tvár, ktorá dospela k podobným záverom o ich bezcennosti.

To by vysvetľovalo, prečo je tento orgán Organizácie Spojených národov (OSN) prinajmenšom proti rúškovaniu malých detí – hoci na základe dôkazov by mal byť proti všetkým formám rúškovania.

„Predchádzajúce randomizované kontrolované štúdie vykonané už v ére covidu našli prinajlepšom priemernú ochranu poskytovanú tvárovými rúškami,“ vysvetľuje štúdia.

„Dánska štúdia na 6 000 ľuďoch, ktorá mala problém s nájdením média ochotného ju publikovať – a nakoniec sa dostala do Análov internej medicíny – však nenašla žiadny štatisticky významný rozdiel medzi používateľmi chirurgických rúšok a ľuďmi bez rúška.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Výskumníci z Univerzity v Yale tiež uskutočnili svoj vlastný výskum a odhalili, že „na základe 95% intervalov spoľahlivosti ani nevieme, či je účinnosť chirurgického rúška vyššia ako 0%“.

Môžete teda povedať, že konsenzus naprieč celým spektrom vedy je taký, že tvárové rúška sú overiteľným vtipom, pokiaľ ide o zásah proti údajnému vírusu, o ktorom vieme, že stále nebol izolovaný alebo preukázaný, že existuje.

Keď sa Tonyho Fauciho (americký Mikas) počas jeho nedávneho sedemhodinového vypočúvania o „vede“ skrývajúcej sa za rúškovaním pýtali, nedokázal poskytnúť ani štipku dôkazov, ktoré by podporili jeho pro-rúškovaciu pozíciu.

Fauci tiež nebol schopný vysvetliť, prečo v prvých dňoch pandemického podvodu hovoril ohľadne rúšok raz tak, inokedy inak a neskôr zasa onak.

„Ďalšia maličkosť o Faucim: Vo februári 2020 poslal e-mailom kamarátke správu, že rúška sú neúčinné. Znovu to potvrdil 31. marca 2020. No už 3. apríla 2020 tvrdošijne požadoval, aby sa rúška nosili všade, aj keď nedokázal uviesť jedinú štúdiu, ktorá by to dokazovala. Nasledovalo nariadenie povinného očkovania a mnohé zničené životy,“ napísal na Twitteri generálny prokurátor štátu Missouri Eric Schmitt.

Zrodila sa covidová tyrania.

Keďže republikánska strana má v januári 2023 získať väčšinu v snemovni amerického kongresu, Fauci a jeho falošný prezident Joe Biden sa snažia ustúpiť zo svojich predtým agresívnych pozícií v oblasti rúškovania. Prejde im to?

Najnovšie správy o podvodnom covide nájdete na stránke Plague.info.

Záver

No a pre nás je najdôležitejšia otázka, kedy zo svojich tvrdošijných postojov o respirátoroch v lekárňach a nemocniciach ustúpi Mikas?

Áno, väčšina ľudí tieto jeho tupé vyhlášky už aj tak ignoruje, ale ide o princíp. Dokedy chce presadzovať chorú, mnohými štúdiami 100-krát vyvrátenú ideológiu o údajnej účinnosti rúšok a respirátorov pri predchádzaní prenosu respiračných ochorení?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  To čo je za respirátor na tom úvodnom obrázku N95, také sa u nás ani nenosili. Mal som ich balík a išli do koša, strašne smrdeli, tak ešte že sme nemuseli nosiť tento typ. Desivé je aj to že stále vídam ľudí chodiť zarúškovaných aj keď nie veľa, minule v tescu hneď prvá ženská čo som uvidel v rúšku tak ma striaslo že ja žiadne pri sebe nemám a v zápätí mi došlo že ani nepotrebujem, že nie je žiadne nariadenie a oni to nosia zcela dobrovoľne!

  Ale trebárs sa bežní ľudia ani nemajú vlastne ako dozvedieť že je to na ….

  • Ono to prešlo do podprahovej – symbolickej úrovne – nosia to ako talizman!

  • Každý má také informácie aký je on sám.
   Poslednú dobu som alergický na ľudí, ktorí nemajú čas sa zaoberať tým „kde co lítá“ a zaujímajú sa len o to „co je živí“.
   Na takú „nepripravenú pôdu“ sa nedá zasadiť žiadna hlbšia myšlienka, nič takéto sa tam neujme. Tie nahubky nosené dobrovoľne bez sebazaprenia sú skutočným znakom idiocie.
   A ešte strašnejše je, že takýchto idiotov máme okolo seba celý život a často ich berieme ako rovnocenných. Až kritické chvíle ukážu akí sú to ničemovia.

   • A čo keď je po chemoterapii?

    • Před „pandémií“ byli lidé také po chemoterapiích a přesto jsem žádného venku v roušce neviděl.

    • Tak takým čo sú po chemoterapii náhubok pomáha 5 násobou rýchlosťou smerom do hrobu. Inak náhubky pomáhajú všetkým do hrobu. Ich vyznam je jak symbolický tak aj na likvidáciu zdravia.
     Neexistuje na planéte jediný prípad ktorému by náhubok neškodil. A neviem si predstaviť lekára, ktorý by bol taký tupý aby nevedel, že v zaparenom náhubku si človek zakladá na ťažké infekcie a že mu obmedzuje prísun kyslíku ku každému orgánu. Oni to vedia, až tak nevdzdelaní a tupí niesú.
     Treba si uvedomiť, že elity – západní kurátori – koloniazátori dávali otrokom náhubky ako symbol podriadenosti celé storočia. A pretože zapadny koloniálny systém funguje dodnes tak všetkým otrokom na planéte začali nadádzať náhubok. Od robotníka až po prezidentov – všetci sú pre nich len otroci.
     A všetko to znásilňovanie ľudí prebieha nezákonne, všetko sú to tažké trestné činy.
     Takže suma suma sumárum – celý ten c19 je satanistický, protiľudský, nezákonný, beštiálny projekt – operácia – divadlo – globálneho rozsahu/významu.
     Tí ktorí to naprojektovali (Globalisti) a tí, ktorí to spustili – uviedli do pohybu Sionisti/USA elity – tí majú za cieľ vyvraždiť väčšinu obyvateľstva planéty Zeme a zbytok navždy zotročiť – uväzniť v celosvetovom fašistickom koncentráku, kde človek nemá mať absolútne žiadne právo.
     A nemá mať právo ostať ani človekom – otrokom, má mu byť odobratá genetická podstata, má to byť akýsi podradný druh.

     • zatial nikto

      Symbolika nahubku je skor drzat hubu-symbol poslusnosti podriadenosti, a zakryt tvar pretoze elitam a reptilianom pripadame skaredi.Rovnako ako oni nam.Tieto rasy su nezlucitelne a musia sa oddelit.Najlepsi sposob oddelenia sa od elit je prebudenie-zvysenie frekvencie celeho ludstva,co ich urobi nekompatibilnymi s dominantnou frekvenciou ludi a v podstate bez boja odtial zmiznu.ziadne vojny-len si to zrovnat v hlave

     • Zatiaľ nikto, áno symbolika náhubku je aj o „držaní huby“. Na to som v mojom príspevku zabudol.

  • presne take nam rozdavali na ambulanciu v zaciatkoch covidu zadarmo,hnus

 2. Keď sa tak pozerám okolo seba, vidím,že veľa ľudí je tučných ako Mikas a sprostých ako Matovič.Ten COVID na mnohých zanechal stopy dodnes…

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,nosiť rúško v tomto období znamená pre slabomyselníka princíp nutného odlišovania sa od okolia a štítenia sa ostatných s poukázaním na akúsi vyzrelosť a neľahostajnosť hoci ani nevedia voči čomu-komu,svedčí to skôr o nevedomosti a idiotizme samotného jedinca-drtivá večšina ženy po 40tke a ja ich vidím pravidelne a v pomerne hojnom počte-je to v prvom rade strach a obavy,lebo zrejme mali nejaký zážitok vo svojej blízkosti s dôsledkami kovidu-čiže kovid existuje a nevzdáva to,,,,na ľudskej demencii je pozoruhoidné aj to,že ak bola povinnosť nosiť rúška a ste ho napríklad práve nemal-tak vás na to okolie upozorňovalo a teraz keď tá povinnosť nieje-tak mnohím,ktorí zatiaľ kovid nemali-paradoxne vadí že to niekto stále nosí,je to akýsi vzájomný teror sa vzájomne pozorovať a hĺadať si zámienky na kritiku v nerešpektovaní slobodnej vôle jedincov,,,,toto presne robia idioti a hlavne roboši,že im vadí čo má na sebe ten druhý-starajte sa radšej o svoje dlžoby voči satanovej banke.

  • Kovidbaron ***** preco?presne ako pises.viem od zaciatku,kde patrim.dostal som chripku.nerozlisujem.chripku!prisiel som do obchodu s nahubkom.podla mojho svedomia-vedomia.a ocitol som sa presne v situacii,ze patrim presne do skupiny ludi o ktorych je rec.predavacka sa tiez smiala,lebo ma pozna a aj moj postoj.situacia sa meni na zaklade dobrovolnosti a aj,ked to nie je 100%ochrana lepsie ako nic v zaujma nas.a o tych maskach.viem na 100% ci je zavadna alebo nie.v mojom pripade negativna.takze pre vsetkych: V RAMCI SVEDOMIA,VEDOMIA pre kazdeho individualne a posmechu!!!

   • No vieš – aj opichanosť začala potrebou ochraňovať svojich blízkych! Je to rovnaký modus operandi! Chrípka – výlučky – ak odmyslím teóriu exozómov – tak je chorobou špinavých rúk – ako žltačka! Nos rukavice – lenže v nich sa ruka nepodáva!

    Dosť ste tu niektorí mimo!

 4. Ale to je součást pracovitosti a business mnoha aplikací zhmotnělých „institutů trhu profitujících takřka jakkoliv a vy pořád ne, zamysleli jste se jak asi mají darmožrouti vydělávat? 🙂 Když ne na „zpedagogovanosti formantů.
  Jsou jich zástupy ze školastik inkluzů a nudit vás se svou „přízní nenechají a zajisté již „oblažují.

  Pamětníci znají grýn dýl na vojně od zelených gum a mozků šikan a buzeraci i když většinově na to měli lampasáci nejodpornější typy lhářů a podrazáků sadismu tyranií ale to ideologické vedení tam bylo zajisté. A někteří tam celí „šťastní zůstávali v base. A říkalo se tomu vojna jako řemen. Ale to byli určitě nepřizpusobiví ale na výběr nedostali. Tak nám to aplikují plošně pro všechny výchovně. Ze soft verze války – těžko na cvičišti, lehko na bojišti dávají komplet všem zakusit blahorodí výkonných „edizonů a vynálezců na předurčení vyvrcholení jejich životů v kečupu a nebo fašírce. Tedy ti co si to zjednodušují nebo jim to zjednoduší to budou mít jako piráti s vykvetlými hřiby jak říká klika pokrokových amerických profiků zválčování jestřábů že válka v evropě je s taktickými at. proveditelná a mají tady proto velmi mnoho talentů možná aspen institutu? A i možná je sofistikovaně osadí vzděláním MKutra a kdyř sami neví co dělají tak to bude nakažlivé i pro po-chybovače do okolí protože „gravitace a zákon padajícího hovna a oni dole nejsou a nebudou.
  Možná že aplikace pátou kolonou přicmrndávači korporátníků je aplikovaný projekt mozkových atletů, brutopýrace.
  https://www.youtube.com/watch?v=zK87uDviI7M
  https://www.youtube.com/watch?v=ms2DDtXH9bs

  https://pravyprostor.net/?p=153184#comment-111458

  Sakra to jsem ale dneska kousavý po ránu.

 5. To nebola tuposť, ale zámer ! vyvolanie väčšieho strachu a oddeľovanie neposlušných ovci od podriadených. Všetko malo svoje opodstatnenie, nehovoriac o zložení respirátorov, t.j. vlákien, ktoré obsahujú…

 6. …mnohí nosia rúško ,,dobrovoľne“, lebo ,,nedobrovoľne“ počúvali ,,dostatok infor.“ o škodlivosti ich nenosenia….

  • A mnohí to nosia ako módny doplnok – videla som v lete: mladé kočky v letných šatách či kraťasoch a s maskou na tvári!

 7. Rúškiáda bola testom fašizmu. Oni si otestovali ako bude stádo poslúchať nariadenia, ktoré mu neukladá zákon a sú dokonca protiústavné. Stačili k tomu akési „vládne nariadenia“ a mediálna masáž. Oni vedia že nikdy nebudú mať dosť policajtov a vojakov aby mohli dozerať na dodržiavanie týchto fašistických nariadení. Preto sa to robí tak, že dozorcami sú samotní občania medzi sebou. Sú tri kategórie dozorcov-občanov: 1. Praví veriaci, ktorí naozaj veria nariadeniam a dôležitosti ich dodržiavania. 2. Kolaboranti za odplatu. 3. „Ak musím ja tak aj ty“. V typickej západnej spoločnosti tieto tri kategórie tvoria väčšinu, a preto tu nie je problém so zavedením fašizmu.

  • kvakcína je sloboda

   áno súhlasím – mám osobnú skúsenosť z kauflandu, keď jedna z nakupujúcich na mňa zavolala SBS-kára – bliakala na celé oddelenie zeleniny: „tá pani v čiernom kabáte nemá rúško!“

  • kvakcína je sloboda

   a tak mi napadla táto pesnička:
   https://www.youtube.com/watch?v=6UIbfqN_xrs&t=8s

   • Je ešte ďalšia kategória:
    4. Ustrachaní – musíme lebo všetci nosia, musíme lebo čo ak príde Hygiena, musíme lebo šéf povedal.

    P.S.: Pesnička má šťastný koniec. Väčšina týchto kolaborantov ho šťastný nebude mať.

  • zatial nikto

   V koncentracnych taboroch ak sa niektori burili a chceli zorganizovat odpor,tak ich spoluvazni im hovorili-neblazni-ved oni nam chcu dobre.Vzajomne sa udavali-Ludska hlupost je velmi nebezpecna vec,moze stiahnut so sebou aj mudrych

   • zatial nikto

    NIC vam nepomoze-hlavne nie cakanie na boha ktorym ste vy-su len 2 moznosti ako zvitazit-
    1.zrovnat si to v hlave-trvale riesenie s trvalou prosperitou
    2.ozbrojeny odpor-docasne riesenie,vedie zase ku status quo alebo inej demoNokracii

    • zatial nikto

     Zrovnat v hlave si to musia hlavne ti najvacsi demoni-vlada,policia a armada a ich posluhovaci-pravnici uradnici bankari aj vsetci robotnici-lebo ich cas sa krati a zbrane im nepomozu

 8. Ja áno. Taxikár

 9. zapredana SR

  Na respiratory sa vy.rať, pietriho mysky účel splnili, deti sú choré z dlhodobého vdychovania oxidu uhličitého a z nedostatku kolektívnej imunity. To je prvý trest smrti za genocídu vlastného národa výnimočného stavu. Ďalší trest smrti pre neho a všetkých, ktorý propagovali a reklamovali experimentálne látky na nedobrovoľného báze počas výnimočného stavu, ktorý bol vyhlásený tiež protiprávne-nebol na to dôvod. Zato že oni si zmenili definície pandémia, epidémia atď. na príkaz súkromnej depopulačnej spoločnosti WHO-Gatesa, štátny predstavitelia dosadení WEF naskočili na vláčik genocidy na vlastných národoch. Netreba zabúdať na hercov, tam by mal prvý stáť buzerant R.Stanke, ten už má z minulosti na rováši toľko, že 3 tresty smrti sú málo. Moderatory, Sajfa, Banášová, zdravotníci Sabaka, Krčméry, mikas, Lengvarsky atď. A nesmieme zabudnúť na hlavu štátu, ta urobila najhoršie čo sa dá, súhlasila a propagovala genocídu na vlastnom narode za účelom vlastného obohatenia.

  • kvakcína je sloboda

   tí hajzli dobre vedeli, prečo zrušili trest smrti – ich netrápilo, že by mohol byť popravený nejaký nevinný občan, ale báli sa o svoje životy!!!
   v najbližších voľbách budem voliť tú stranu, ktorá si dá do programu znovuzavedenie trestu smrti!!!

   • Eventuálně.
    Táhnou to do závaru úžerů na ukradení území a všeho co tam na na něm je. Takže za vojenského stavu podle vývoje mohou polní soudy na místě rozsudky vykonat, když to nebude se smršti kulek nadbytečné. Pokud tedy nevyhraje, však víte. Mamon – zmar, devast, bída a beznaděj

 10. + Nizozemská vláda nyní vykupuje a zavírá už přes 3000 farem, aby vyhověla hloupým pravidlům EU. To samozřejmě přispěje k tomu, že potraviny budou vzácnější a dražší! Na to ale upozorňuji přes půl roku.. A každý, kdo podporuje nebo obhajuje EU, je zjevně vrah nebo jen biorobot bez mozkové tkáně.

  A Německá asociace pro eutanazii nařídila, že bude pomáhat jen lidem, kteří byli očkováni nebo se zotavili z ko*kovid. Takže:
  „Nezabijeme vás, pokud jste nebyli očkováni toxickou vakcínou, která nezabrání tomu, abyste dostali covid, a nezabrání tomu, abyste ho šířili. Šílenství je všude.“

  A sportovci dnes umírají hodně mladí. Co by mohlo být příčinou, říkám si. Zřejmě to není toxická ko*kovid injekce, protože vlády všude na světě nám tvrdí, že to nemůže být příčinou. Možná všichni nosili příliš těsné boty..

  A vědci vykopávají viry z ledovců a zahřívají je, aby zjistili, jak jsou nebezpečné a kolik lidí zemře, když nějaký omylem vypustí z laboratoře. Ne že by se něco takového někdy stalo, samozřejmě. Málem jsem napsal, že je to ta největší pitomost, o jaké jsem kdy slyšel, a pak jsem si vzpomněl na ty šílené experimenty spojené s Gatesem, které se týkaly např. genetického inženýrství komárů, a na Gatesův projekt kropení oblohy.., aby se zabránilo svitu slunci.
  A pak jsem si vzpomněl na silně toxickou ko*kovid injekci a najednou jsem se už nemohl rozhodnout, co mám na mysli slovem „hloupost“.

  A vyvíjejí se motory komerčních aerolinek poháněné vodíkem, aby několik lidí posedlých změnou klimatu mohlo cestovat na své pravidelné akce letadlem, aniž by se cítili trapně. Ale výroba vodíku vyžaduje obrovské množství elektřiny, kterou lze takto vyrobit pouze z uhlí, plynu nebo nafty. Přesto, pokud se díky tomu cítí dobře. Všimli jste si mimochodem, že feministky si nikdy nestěžují na to, že se o klimatických změnách mluví jako o způsobených člověkem. Nikdy netrvají na tom, aby se jí říkalo „způsobená ženami“. Zajímavé..

  A EU zavedla zákon, který brání dovozu zboží spojeného s odlesňováním, což mi připadá zábavné. Zakážou dovoz věcí, jako je čokoláda, kůže, sója a palmový olej (které, jak víme, rostou na stromech), ale zřejmě si nevšimli, že obrovská část naší elektřiny se získává spalováním severoamerických dřevěných pelet, které se dovážejí přes Atlantik na obrovských lodích. EU zjevně rozhodla, že dřevěné pelety nemají se stromy nic společného, takže jsou v pořádku. Nová pravidla EU přinesou zemím a podnikům všude na světě spoustu papírování navíc. Zajímalo by mě, kde se všechny ty papíry navíc vezmou. Odhaduji, že pravidla EU ve skutečnosti zvýší počet stromů, které se musí pokácet…

  !DEBILISMUS VLÁDNE!
  A všichni víme, že ČT je špinavě lživá, tak proč jí lidé pořád dávají peníze? Čím rychleji ČT zanikne, tím dříve všichni znovu objevíme demokracii a svobodu.

  • A na základe takto prežitého vznikajú porekadlá a príslovia. Takže je predpoklad, že niečo podobné sa zažívalo už aj v minulosti.

   Ale sedí mi ta príčina ohľadom príliš utiahnutých šnúrok…🙂. Možno aj silná guma na trenkách…

   No, čo som to musel byť za tĺka v minulosti, že som sa nahral do tohto levelu matrixu, aj keď ešte aj iné zúfalstvá boli v minulosti, totok tu je ešte stále velice znesitelné – dokedy ? Uvidíme.

 11. . Všechny statistiky hovořící o tom, kolik lidí si to nakonec nechalo opravdu vpálit, jsou zmanipulované a cinknuté. Teď se mluví o tom, že v Izraeli, který hlásil proočkovanost 98 %, jsou nakonec prý opravdu zapíchnuta jen 4 %. Německo, které má oficiálně asi 68 %, hlásí maximálně 25 %. Když se ale podívám okolo sebe, tak těch našich 70 % mi přijde velmi reálných. Že bychom nakonec byli spolu se Slováky jediní, u kterých jsou statistiky správné? Necháme se překvapit! Do jaké míry se jim povedlo zrealizovat genocidu, se dozvíme postupně až v následujících letech.
  ze 7.12.2022
  https://kresadlo.com/masmedia/

 12. Objektívne

  Biele klobúky sa dali počuť, že Schwab je údajne mŕtvy a pripravujú avatara. Ja teda neviem, ale všimol som si, že všetci avatari, alebo klony robia presne to isté ako tí čo údajne zomreli. Aj tí draci más majú za hlupákov.

  • zatial nikto

   Najlepsi avatar Schvaba by bol zvacseny laboratorny gmo svab-hmyz v ludskej velkosti

   • zatial nikto

    Biele klobuky udajne tiez zavadzaju-nic dobre-su to rovnako hajzli kabaly

    • Objektívne

     Je veľmi pravdepodobné, že to tak bude. Klobúky dlhú dobu hľadajú zlato, ktoré ukryl biblický Jozef. Údajne sa má použiť na založenie svetovej agentúry pre plánovanie budúcnosti. Kto tomu verí?

     • zatial nikto

      Podla mojej informacie bol biblicky Jozef jednym z pisalkov ktori pisali Novy Zakon na prikaz vtedajsich vladcov Rima,ktory Palestinu a prilahle oblasti vojensky nedokazali dostatocne kontrolovat pretto vymysleli nove nabozenstvo ktore by ludi urobilo menej vybojnymi a podriadenymi.Propagovany bol pacifizmus-kto do teba kamenom,ty donho chlebom.
      Ja hovorim skor spolcujme sa s dobrymi a snazme sa zlepsit osobnym prikladom tych horsich,ale ked raz do teba niekto kamenom,tak musi do dlhhodobej vazby-v tom lepsom pripade.V tom horsom sa medze predstavivosti klast nemaju

     • Objektívne

      Jozefovo egyptské meno v egyptskej histórii bolo Senmut. Bol milencom a premiérom jedinej egyptskej faraónky Hatšepsut. Bol to egocentrický dobre vyzerajúci jedinec. Jeho bratia ho predali do otroctva a nakoniec ho kúpila manželka vtedajšieho faraóna Tuthmoses II. Kúpila si Jozefa, pretože bol taký pekný, a použila ho ako svoju osobnú „sexuálnu hračku“, ako to naznačuje Tóra. Faraón zomrel okolo roku 1492 pred n. l. a Hatšepsut získala všetku moc a nakoniec sa pomenovala faraónkou. Mala svoj slávny sen, ktorý Joseph správne vyložil, a tak vymenovala Josepha za premiéra, aby uskutočnil jeho plán vypestovať v Egypte čo najviac potravín, aby ich mohli predať späť hladujúcemu svetu, vrátane hladujúcich Egypťanov. Genezis nás dvakrát informuje, že Jozef osobne dostal peniaze z predaja všetkého toho obilia. V legendách sa uvádza, že z neho zobral dve tretiny a schoval to.

    • zatial nikto

     Dostali sme kamenom do ksichtu od „vlad“(parazitov) po tisice rokov.Co s tym urobime?Nechame sa rozdelovat na tych co maju a nemaju nahubky alebo sa im odmenime vznesenejsie?

     • zatial nikto

      Ach,myslel som ze si mal na mysli toho novsieho Jozefa z Noveho,nie zo stareho zakona.zo stareho zakona-tak o tom Jozefovi moc neviem priznavam

     • zatial nikto, tvoja informácia, že

      „biblický Jozef bol jedným z pisálkov, ktorí písali Nový Zákon na príkaz vtedajších vládcov Ríma, ktorí Palestínu a priľahlé oblasti vojensky nedokázali dostatočne kontrolovať“

      má aj svoje opodstatnené vysvetlenie:

      Na divadielko s úlohou kristovho ?nevlastného otca? musel byť dosadený ten istý človek, ktorý prekrútenú históriu s narodením sa tzv. „Ježiša-krista“ tu, na Zemi, potom aj spísal…lebo tajomstvo zostáva tajomstvom iba dovtedy, kým ho vie iba minimum ľudí: ten alebo tí, ktorých sa priamo týka; teda Jozef s manželkou Máriou. A potom ešte preto, aby kvantum veriacich ani dodnes nepochopilo tento nelogický, najabsurdnejší podvod v dejinách ľudstva: však po zavraždení mimozemského Ježiša – ktorý, ak bol vždy, a ak „zostúpil z neba“, tak súčasne aj na Zemi sa narodiť nemohol, a teda, ak bol odnepamäti, nemohol mať ANI LEN JEDINÉHO pozemského rodiča. A ešte vyvstáva otázka: Kamže sa podeli tie tri desiatky rokov jeho života tu, na Zemi? O tom ani zmienky. Horúcou ihlou šitý podvod zámeny, a koľkí mu uverili!

      Tvoje záverečné priznanie, zatiaľ niekto,
      „…zo starého zákona – tak o tom Jozefovi moc neviem, priznávam“
      je také čisté a úprimné…však preto, že je to nehorázna zlátanina a blud, to nevedia ani samotní veriaci: no ty, narozdiel od nich, aspoň vieš, že „o tom Jozefovi moc nevieš“. Sťaby Sokrates🙂
      Ja tiež nie – my zatiaľ ani nepoznáme celú Pravdu, lebo ju blokujú. A motajú. Ale Lož už kričí. A slepoveriaci sa budú hádať, aj keď ani nevedia, o čom točia…
      Všetky náboženstvá sú Podvod. Bodka.
      Biblický „Jozef“ je len jeden a mám pocit, že práve jeho nečestná hra tvorí hranicu medzi Starým a Novým zákonom.
      Vďaka ti za úprimné slová, zatial nikto; aj za to, že rozmýšľaš

     • zatial nikto

      Dakujem Emily,
      co sa tyka Kristovej ulohy mam ten clanok,ale len v spanielcine a anglictine,len som ho rychlo preletel takze neviem,musel by som sa k tomu vratit.
      Zdrojom clanku je mimozemske skumanie niektorych tem pozemskej historie,pamatam si len to ze Kristus vobec neexistoval podla ich tvrdenia-ide o syntezu roznych historickych osobnosti,spomenuty bol Simon mag.

     • Že do toho – zatiahnutý – vstupujem.
      1/ V Zelenči /pri Trnave/ sa stále hovorí „ježíšmárjasvatý – Józef“!
      2/ Remeslo sa dedilo, takže pozemský Kristus by bol tesár tiež!
      3/ Otázka z čoho bolo tesať – z libanonských cédrov – alebo z tých izraelských-judea haluzí? Ako tesár by som žil v Libanone – dokiaľ by sa neminulo drevo.
      4/ Fakt si neviem predstaviť, že by sa nejaký tesár Józef uživil 30 rokov do Krista vyrezávaním sandálov a vedel mu poskytnúť mentálne aj duchovné zázemie Krista = Poznanie!

      Odporúčam naštudovať si náboženstvo Yoruba – čo sú to Orišovia – fyzickí poslovia Stvoriteľa – raz za čas – za pár tisíc rokov – sem prídu s niečím dôležitým, čo treba vybaviť osobne. Ježiš Kristus „mimozemský“ Oriša sem bol poslaný ako antižid – v zmysle antižidovstva – ako proti sekte, ktorá tú pôsobila ako satanistická už 4 tisíc rokov pred Kristom – a páchala duchovné /egregor/škody. Tento posol však podcenil sofistikovanosť a pripravenosť Odporcov Stvoriteľa. Už som som spomínal ľudskú vynaliezavosť a tvorivosť. Aj v tom zlom!

   • A so slamkou – ako sme robili uloveným ovadom – v prdeli!

 13. Objektívne

  Jak se elita a jejich spojenci připravují na kolaps společnosti, napísal Leo Zagami – Iluminát – CIA agent – infiltrátor.
  https://www.ac24.cz/komentare/prisne-tajne-jak-se-elita-a-jejich-spojenci-pripravuji-na-kolaps-spolecnosti/

 14. Ked sa začala nahubkova tyrania.tak som si s usmevom spomenul,že na ORF televizii sa cca.v sedemdesiatych rokoch vysielal hudobny program,ktory sa volal Ohne maulkorb v preklade bez nahubku.Uvadzal ho Peter Rapp.Bolo by to komicke keby mal moderator na ustach nahubok v relacii,ktora sa vola Bez nahubku.

  • Poznám! Inak pozor – tam začínal liberastizmus – tie sociálne anomálie, takže to, čo bolo bez náhubku už bolo programovanie! Čo si uvedomujem s odstupom.

 15. …vládni predstavitelia ,,hrajú našu spásu“ a pritom ,,pomáhajú do skazy“….nech by si to všetci uvedomili čím skôr, a vedeli by, aká je ,,pravda“…

 16. Vychádza nový problém – „plno-hodnotnej“ – vaxinácie, ktorý sa spomína – po kardio-vaskulárnych chorobách, mŕtviciach, exponenciálneho nárastu karcinómov s metastázami – pomenej. SLEPOTA.
  Celkovo bolo k 6. aprílu 2022 hlásených 8 016 očných porúch ako nežiadúce reakcie na bodnutie Pfizerom,“ informoval Daily Exposé. I bodnutie od Astra-Zeneca, ktorá je v súčasnosti jednou z dostupných v Spojenom kráľovstve, je tiež spojená s prípadmi slepoty.

  „Celkovo, keď zhrnieme všetky hlásené nežiadúce reakcie, kde nebola špecifikovaná značka vakcíny, bolo hlásených 24 516 očných porúch ako reakcie na injekcie Covid-19, pričom 525 z týchto reakcií bola úplná slepota,“ uvádza Exposé.
  A prečo vakcíny COVID spôsobujú, že ľudia oslepnú?”
  Odpoveď by mohla súvisieť so skutočnosťou, že vakcíny proti COVID spôsobujú u ľudí veľké množstvo kardiovaskulárnych problémov, vrátane mozgovo-cievnych. Strata zraku často sprevádza mŕtvicu, takže to všetko začína dávať zmysel. (článok – krátený).

  https://zemavek.sk/novy-problem-plne-ockovanych-slepota/

  P.S. – Možno – ešte tí oslepnutí – mali v tom nešťastí – Šťastie, že – vôbec – prežili. Pretože – dnes sa už vo všeobecnosti vie, že primárnym cieľom a účinkom luciferských vakcín – má byť – Smrť.
  Ale pre satanistov je to: „hakuna –matata“.

  • Anomálii bude pribúdať a pribúda. A o čom všetkom sa ešte ani nevie . Šmakuláda okrem jedov, mRNA, nano technológií obsahuje ešte aj niečo iné, čo sa zatiaľ ani klasickou vedou nedá odmerať a odhaliť.

   Celkom zábavnou formou sú ukazované rôzne varianty a metódy v paródii na Star Trek v seriáli The Orville, až som bol prekvapený a aj som sa celkom pobavil. A seriál The Westworld je až prekvapivo a až mrazivo tiež voľačo naznačujúci.

   • zatial nikto

    Iste komponenty vakciny su mimozemske-pravdepodobne od reptilianov alebo sedivakov.
    Oficialna veda ovci ich vidi,ale nevie na co sluzia-vyrobit ich tiez nevie pretoze pozitivni mimozemstania ich skumali a objavili ze iste komponenty vyzaduju replikator ktory vyraba hmotu z energie co este oficialna veda nedokaze.Ide tam o velmi preciznu manipulaciu frekvencii atomov a molekul.Vakcina kovid je tak skutocne high-tech. produkt.Istych ludi zabije hned,druhych,inych testuje,spehuje apod

    • zatial nikto

     PCR test je menej skodlivy ale tiez zavadza transmisor-receptor ktory dokaze cloveku citat a vtlacit myslienky.
     Udajne sa da neutralizovat vysoko vykonnym em pulzom.Spomina sa aj ivermektin,ze ho udajne nici.
     Druhou funkciou pcr testu je zbierat geneticke vzorky ludi-isti ludia su medzi nami inkarnovani mimozemstania ktori maju velku ulohu pri pozitivnom obrate ludstva ktory nastane-ti ludia maju byt pcr testom detekovani a mozno odstraneni ci neutralizovani

     • zatial nikto

      Ucinky vakciny sa permanentne nedaju odstranit.Mozte mat stastie a prezit ju,ale je to menej pravdepodobne

     • Darcovia orgánov! Existuje štúdia, podľa ktorej dokážu dohľadať 60% rovnako kompatibilných darcov z rodinných príbuzných! Takže stačí jeden na DNA zvedavý idiot, či nemá nejakú „vzácnu krv“ a ohrozí tým 60% príbuzenstva! Veď prebehla aj kampaň ohľadom židovstva – hoci židovstvo je sekta, nie národnosť, ale niekto potreboval chaldejské-semitské orgány.

  • Ešte doplním k môjmu vyššiemu komentu – svahilské príslovie: „hakuna-matata“, čo – „rýdzo“ – po slovensky znamená – pre satanášov voči ľuďom: „Máme vás v p*iči!“

 17. Lékaři v Americe, Evropě i Austrálii hlásí nákazy virem, který nedovedou zařadit. Příznaky se podobají chřipce nebo covidu. Testy na tyto i příbuzné infekce ale vycházejí negativní. Nemocnice na obou březích Atlantiku se v poslední době podobnými případy plní a nemoc postihuje i personál. Upozornil na to zpravodajský server Insider.
  seznam.cz
  https://1url.cz/hrDtz
  *****
  COVID už lidi neděsí…..

  • Zajímavé že v indii po aplikaci na covida ivermektinem na parazity byl s bigpharmovkou do měsíce konec a nechali se slyšet že k nim gejts nesmí jinak by ho zavřeli až by zčernal. Potvrzeno, což čt orwel má asi za ufounsky takže možná dnes nejlidnatější země na světě je nezajímá, bez západních ho.not.

 18. Na toto treba vysoké štúdie profesorov a vedcov?
  Aj naj jednoduchejší robotník ovláda že respirátory sú iba proti prachu v pracovnom prostredí a maximálne proti plutiu slín na druhého človaka u oprerátorov a obsluhujúci personál v zdravotníctve ale iso nie proti vírudom , a len taký teror-idiot ,nechcem ho menovať ,lebo sa volá Mikas a a jemu podobní nariadovali nosenie rúšok na ústach a vdychovať vlastný odpad ,podobne ako povinné nosenie trenok počas veľkej potreby a my sprostí sme to nosili síce s odporom, ale bez protestu, veď len ďalší debil by bezhlavo bojoval s ozbrojenou štátnou lúzou s nápisom ,že polícia,naka a podobne,škoda ,že je zrušený trest smrti, pretože títo nariaďovači úmyselne cez bezmozgové a bezmedicínske príkazy zavraždili tisíce ľudí ,alebo podstatne im zničili život a zdravie,raz ich táto hra so životmi iných dobehne a podobne a krutejšie sa zahrá aj s nimi, momentálne nedotknuteľnými, hajzlami.

  • zatial nikto

   Vlada,policia a armada-uzitocni idioti-v podstate potencialni teroristi, ktori sem-tam urobia nieco pre obycajnych ludi,kvoli divadlu-aby ovce verili ze su tu na ich ochranu,ale ktori su tu na ochranu rezimu a nie ludi.
   Pomahat a chranit-ale len rezim.
   Premyslal som co pre mna znamena pojem autorita a preco ju neznasam-hlavne vo forme tych uniformovanych.
   Autorita pre mna znamena niekto kto s laskou a mudrostou dava rady alebo pomaha,ale nevnucuje sa a nie je nasilny okrem pripadov sebaobrany.Ziadna z takych autorit na Zemi tuto definiciu nesplna,ale este su tu niektori mimozemstania ktori su pre mna prirodzena autorita a svoje nazory a vojensku silu nevnucuju.

  • Dokument „Španělká chřipka: neviditelný nepřítel“ 2021 (dnes na viasat history) – totálne šialená propaganda! Neskutočné dezinformačné žvásty! Ten neuveriteľný samostatný teror bol spustený už vtedy. Ľudia za nenosené náhubku boli pokutovaní, zatýkaní a strieľaní. Gigantická vražedná anglosionistická mašinéria bola spustená už vtedy ale v akom v obrovskom rozsahu! A hovorení komentár v tom dokumente to všetko svinstvo schvaľuje,
   Architektom falošných „pandemií“ patrí len smrť, nič iné.
   A tým mediálnym vymyývačom tiež!

Pridajte komentár

*