Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Ak USA a Izrael eskalujú konflikt na Blízkom východe, západné krajiny ekonomicky skolabujú


Print Friendly, PDF & Email

Ak USA a Izrael eskalujú konflikt na Blízkom východe, západné krajiny ekonomicky skolabujú

(Belle Carter, Natural News) Autor a ruský vojenský expert Andrei Martyanov spolu so zakladateľom platformy Brighteon podporujúcej slobodu prejavu Mike Adamsom sa zhodujú v tom, že ak budú Spojené štáty americké a Izrael pokračovať v presadzovaní eskalácie konfliktu v Gaze, potom západné ekonomiky skolabujú. Jednoducho preto, že takýto konflikt nezvládnu utiahnuť.

Podľa Adamsa môžu mať USA najväčší vojenský rozpočet na svete, avšak 90 percent peňazí ide nazmar v dôsledku korupčných provízií, neefektívnosti a neschopnosti. V prípade pokračovania invázie na Blízkom východe by teda Západ minul príliš veľa peňazí.

„Existuje ekonomická asymetria v nákladoch na výrobu zbraňových systémov. Videl som výskum ohľadne výroby 155 mm delostreleckých nábojov, ktorý hovorí, že USA vynakladajú na výrobu jedného náboja asi 6 000 dolárov.

Nie sú to žiadne špeciálne náboje, len akési štandardné normálne výbušné náboje. Rusko dokáže vyrobiť rovnaké náboje za približne 1/10 nákladov, čiže za asi 600 dolárov. Irán rovnako dokáže vyrábať zbrane za zlomok ceny Spojených štátov,“ uviedol v rozhovore Mike Adams.

Martyanov súhlasil a citoval skutočnú ekonomiku v ruských operáciách.

„Rusko prevádzkuje už šesť najmodernejších strategických ponoriek. A každá ponorka stojí okolo 1 miliardy dolárov.

Strategická raketová ponorka amerického námorníctva triedy Columbia má hodnotu okolo 9 miliárd dolárov. Deväť ruských za cenu jednej americkej strategickej raketovej ponorky. Rusko už v podstate obnovilo svoj námorný strategický raketový odstrašujúci prostriedok,“ vysvetlil Martyanov.

Zakladateľ stránky Natural News poukázal tiež na americkú ministerku financií Janet Yellenovú, ktorá sa chváli, že administratíva prezidenta Joe Bidena si určite môže dovoliť vojenskú podporu naraz Izraelu aj Ukrajine.

„Amerika si určite môže dovoliť stáť pri Izraeli a podporovať vojenské potreby Izraela a tiež môžeme a musíme podporovať Ukrajinu v jej boji proti Rusku,“ povedala ministerka financií a dodala, že ekonomike USA sa darí „extrémne dobre“.

Pochválila sa tiež, ako výrazne klesla inflácia a že krajina zaznamenala najvyššiu zamestnanosť za posledných 50 rokov s mierou nezamestnanosti iba 3,8%. Dokonca prezradila, že Bidenov režim schválil legislatívu, ktorá v nadchádzajúcich rokoch strednodobo posilní ekonomiku.

(Súvisiace: Šialenstvo tlačenia peňazí: Ministerka financií Janet Yellenová hovorí, že Amerika si „absolútne“ môže dovoliť ďalšiu vojnu.)

„Stojíme pri Izraeli. Amerika tiež dala Izraelu jasne najavo, že s Izraelčanmi veľmi úzko spolupracujeme, že majú právo brániť sa,“ povedala Yellenová pre Wilfreda Frosta z televízie Sky News.

Okrem toho Mike Adams citoval jej výrok: „Môžeme len tlačiť peniaze na vojnu na dvoch frontoch.“ Problém je podľa neho v tom, že ľudia tomu veria.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„A predsa si dovolím tvrdiť, že si nemôžeme dovoliť ani len vojnu na jednom fronte, pretože sme na mizine. Nedokážeme ochrániť našu hranicu s Mexikom pred migrantami, tým menej hranicu Ukrajiny, Izraela alebo Taiwanu.“

„Yellenová nerozumie reálnej ekonomike,“ hovorí expert na geopolitiku.

„Problém je v tom, že Spojené štáty americké sú najväčším exportérom inflácie na svete. Ale v momente, keď krajiny začnú obmedzovať svoju infláciu v dolároch, čo sa už deje, tá sa vráti späť do Spojených štátov.“

Adams dokonca zavtipkoval, že „ak by ste Yellenovú poverili vedením Pentagonu a Lloyda Austina by ste dali za ministra financií, vo výsledku by nebol žiadny rozdiel. Aj tak nikto z tých dvoch nevie, čo robí.“

Presadzovanie etnickej nenávisti zo strany západných mainstreamových médií tu bolo vždy

V jednom bode relácie Adams riešil, ako v Amerike eskaluje vojna, pretože mainstreamové médiá presadzujú etnickú nenávisť .

„Je to skoro ako forma psychologického terorizmu proti americkému ľudu,“ povedal a uviedol dva príklady.

„Po prvé, hneď po začatí ruskej špeciálnej vojenskej operácie v roku 2022 bolo každému povedané, aby nenávidel všetkých ruských ľudí. Nebola to len nenávisť voči Rusom v ruskej armáde alebo nenávisť voči samotnému ruskému prezidentovi Vladimírovi Putinovi. Bola to nenávisť namierená voči ruským umelcom, vedcom či športovcom,“ povedal.

„Ďalším príkladom sú práve teraz Palestínčania. Mali by ste nenávidieť všetkých Palestínčanov. Mali by ste hovoriť, že všetci sú zvieratá, že všetci sú špinaví psi a všetko ostatné – čo je neuveriteľný rasizmus!“

Spisovateľ narodený v ZSSR súhlasil s tým, že „rusofóbia“ bola vždy prítomná medzi „elitami na Západe“. Pre neho sa stalo normálne, že americké médiá, najmä mnohí korporátni novinári v Spojených štátoch, sú v podstate bábky, ktoré zdieľajú rovnakú nenávisť.

„Americké korporátne mediálne kruhy, to nie sú len hlúpi ľudia, ale sú to predovšetkým ľudia so sklonmi k neokonom a mnohí z nich sú jednoducho sionisti. Mnohí z nich sú ako americký minister zahraničných vecí Anthony Blinken, ktorý s nimi zdieľa ich nenávisť voči Rusom. Je to nenávisť ohromných rozmerov.“

Záver

Navštívte stránku Collapse.news, kde sa dozviete viac o ekonomických schopnostiach Západu, ktorý čelí eskalujúcim konfliktom v Európe a na Blízkom východe.

Tiež si pozrite celú epizódu rozhovoru Mika Adamsa s Andrejom Martyanovom nižšie:

Stop Candida

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kdo studuje do hloubky a sám se dobere faktu, že tzv. Hammás založily Mosad a CIA v osmdesátkách proti Arafatovi, ten začne lépe rozumět dění na východě..

  Palestinci jsou semitský národ, jeden ze 12 semitských kmenů, které jsou odvozeny od původního osídlení Kanaánu/Judeje a nejde tudíž o Araby z Arabského poloostrova. To je také jeden z důvodů, že žádná okolní arabská země nechce přijímat palestinské uprchlíky, protože jde o Semity, kteří mají blíže k biblickým Židům (Sefardům) a k Peršanům než k Arabům.

  V Palestině skupina sionistických izraelských okupantů za dobu 75 let ukradla Palestincům více jak 90% území jejich státu a k tomu ještě stihl Izrael anektovat Golany od Sýrie:
  https://i.postimg.cc/gcZ7RJPD/Palestine-Land-Loss.jpg

  A Izrael je v rozporu s Tórou a pravověrní Židé proto Izrael neuznávají. Neznalost v otázce definice, kdo to je Žid, a kdo to je sionista. Židé mají zakázáno mít vlastní stát, zatímco sionisté usilují o vlastní stát (Izrael) na území Palestiny, ze kterého byli Židé vyhnání před 2 000 lety. Tóra jako nejvyšší smlouva s Bohem zakazuje Židům vlastní stát, zatímco Talmud ve spojení s Knihou Proroctví a s Kabalou usiluje o přetvoření Palestiny do státu Izrael.. Pouze ortodoxní Židé, kteří se řídí písmem Tóry, tak jsou skutečnými následovníky Abrahámovy linie a Vyvolenými, protože pouze oni se řídí Covenantem, tedy smlouvou s Bohem. Proto proti Izraeli demonstruje „tolik“ židů po světě, ale není „žid jako žid“ …

  …A taky v Jeruzalémě se s ortodoxními Židy “mazlí” už izraelská policie, neboť protestují proti genocidě Palestinců s antisionistickými transparenty v rukou…..

  + Něco Z Talmudu:
  Baba Necia 114,6: „Židé jsou lidské bytosti, ale národy celého světa nejsou lidští tvorové, ale zvířata.“
  Midrasch Talpioth 225: „Nežidé byli stvořeni, aby sloužili Židům jako otroci.“
  Talmud IV/3/54b: „Majetek gójů je jako majetek bez pána, a každý (Žid), který se jej zmocní, se stává jeho vlastníkem.“
  Zohar II, 4b: „Porodnost Nežidů musí být masivně potlačována.“
  Zohar I, 168a: „Židé se vždy musí snažit oklamat Nežidy.“
  Erubin 43b: „V čase Mesiáše se všichni (Nežidé) stanou otroky Židů.“
  Yebamoth 98a : “Všechny nežidovské děti jsou zvířata.”
  Sanhedrin 59a: „Zavraždit gojíma je jako zabít divoké zvíře.“
  Abodah Zara 26b: „Nejlepší z Nežidů musí být zabiti.“
  Sanhedrin 59a: „Gój, který strká nos do Zákona (Talmud) je vinen smrtí.“
  Hilkkoth Akum X1: „S gojímem neměj slitování.“
  Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348: „Všechen majetek ostatních národů patří židovskému národu, který je proto oprávněn se ho zmocnit bez jakýchkoli ohledů.“
  Simeon Haddarsen, fol. 56-D: „Až přijde Mesiáš, každý Žid bude mít 2800 otroků.“
  Nidrasch Talpioth, p. 225-L: „Jehova vytvořil Nežidy v lidské podobě, protože Židům by neměla sloužit zvířata. Nežid je proto zvíře v lidské podobě a je odsouzený sloužit Židovi neustále.“

  “Malý židovský národ si troufá stavět na odiv nesmiřitelnou nenávist vůči všem národům, vždy pověrčivý, vždy chtivý zmocnit se lstí majetku jiného, pokorný v neštěstí, zpupný v úspěchu. Židé jsou nejhorší ničemové, jací kdy špinili povrch této Země.”
  (Voltaire)

  • OKULTNÝ význam názvu politickej strany „SLOVENSKO“ – verejné priznanie sa k psychopatii.

   Každý psychológ pozná schému myslenia a konania psychopatov s vyhraneným mocenským komplexom, ktorí sa snažia úplne ovládnuť svoje obete – niekedy to vyústi až ku rituálnemu kanibalizmu. Tieto obete nemôžu manipulatívnu osobu opustiť – ona ich áno. Obete nemôžu opustiť spoločnosť vytvorenú manipulátorom – sektu a jej guru. Manipulátor nie zriedka smeruje až k vražde obete, ktorá sa pokúša uniknúť z jeho pazúrov – „Keď ťa nemôžem vlastniť ja – tak ťa nebude vlastniť nikto!“ ???

   Hitler, ktorého NSDAP volebný úspech Matovič tak obdivoval, a porovnával „svojich“ 25% volebných hlasov „spadnutých mu z neba Esetu“ – na sklonku vojny otvorene nenávidel nemecký národ – za prehru vo vojne, ale aj za odpor voči jeho vláde. ???

   No – tak si predstavme voľby v roku 2027, ako sa Matovič bude chcieť dostať pripravovanou PSY OP – zámenou významu pojmov /Protokoly Sionu/- do hláv voličov, ktorí budú chcieť niečo urobiť pre Slovensko, ale zároveň nebudú chcieľ voliť „Matovičove“ SLOVENSKO. ???

   No – niektorí stále zhypnotizovaní „veriaci“ budú z toho mať schizofrenický guláš, ale tým prebudeným bude určite jasné, že nechcú Slovensko práve pod nadvládou tohto psdychopata, ktorý keď nebude vlastniť Slovensko – tak ani nikto iný! Takže čo môžete chcieť v budúcnosti od tohto Archonta v „ľudskej podobe“, ak nie ďalší rozvrat?! Fuj tajbl!

   https://www.napalete.sk › matovic-vyslovil-ambiciu-prekonat-hitlerovu-nsdap-media-prokuratura-mlcia
   Matovič vyslovil ambíciu prekonať Hitlerovu NSDAP. Médiá a prokuratúra …
   Na novinársku otázku o jeho predstave o rozsahu členskej základne politickej strany OĽaNO premiér Matovič odpovedal: „Ambíciu máme milióny, lebo si myslím, že NSDAP bola najväčšia politická strana, a keď akože kvalita politickej strany sa meria podľa počtu členov, tak oni mali, myslím, 25 miliónov, takže máme ambíciu …

   • Olano je jezuitský výtvor a teraz predikujú budúcnosť novím názvom.SS a Hitler čerpali z jezuitskej dogmy.Všetci mocný politici majú jezuitské školy.To oni sú oči

    • Práve prebieha relácia na Infovojne 13.11.2023 o programovaní katolíckou cirkvou v našom priestore – v 2. tretine relácie.

   • Pokiaľ viem, Židia neboli nikdy vyhnaní z Judey, ale iba z Jeruzalema, na ktorého území sa nesmeli zdržiavať pod hrozbou trestu smrti. Cisár Hadrián zakázal Židom ich náboženstvo a navyše aj obriezku, mesto bolo premenované na Aelia Capitolina. Judeu premenoval podľa Filištíncov na Palestínu. Stalo sa tak po druhej židovskej vojne (povstanie Šimon bar Kochbu/Kozebu).

    • Uniká ti vyhnanie sekty židov /národnostne príslušných k Chaldejcom/ cca 4 tisíc rokov pred Kristom – z mesta Ur – neskôr Babylonu. Ich prvé uväznenie prebehlo okolo roku tisíc pred Kristom – pri ich pokuse o návrat do Babylonu – dodnes je Babylon ako ich cieľové mesto – symbol babylonská veža. Centrum Mezopotámie – ich zasľúbená zem – nie Sinaj.

     • Miroslav Čižmár

      4 tisíc rokov pred Kristom boli židia ešte len v Abrahámovom lone, a nie v Babylone.

     • MČ – židia poznajú „svoju“ – svoj výklad svojej histórie cca 6 tisíc rokov pozadu – viď židovský letopočet – takže z „matematiky“ a histórie máš nedostatočnú – a to stačí len trochu vedieť, prípadne sa nesnažiť ojebávať tých, ktorí vedia. Stratil si kredit a ani sa oň nepokúšaj!

      https://mynitra.sme.sk › c › 20928686 › pre-zidov-sa-v-septembri-zacal-novy-rok-5-779.html
      Pre Židov sa v septembri začal nový rok 5 779 – SME | MY Nitra
      NITRA. Židovská komunita privítala v prvej polovici septembra rok 5779. Pri tejto príležitosti sa zišli v nitrianskej synagóge, aby aj verejnosti priblížili svoju kultúru. Beseda sa zamerala najmä na židovské sviatky a tradície. Zaspomínali si aj na obdobie, keď mali v Nitre vlastnú štvrť. Od večera do rána
      ————-
      Ale prečo by si sa – chucpe – nepokúsil ojebávať! Si trapný a pohŕdam s tebou! A to nerozoberám rádoby tzv. summerský pôvod židov – rádoby od Anunnaki Elohim.

     • Miroslav Čižmár

      Židovský letopočet sa datuje od potopy sveta. Noáchov pravnuk Nimrod založil Babylon.

     • Neuniká, ale je to mimo tému. Môžeš prezradiť/odhadnúť, koľko potomkov biblikých židov (semitov) žije dnes v Izraeli? Keď som bol pri Mŕtvom mori v Engedi, ozývala sa tam často ruština …

  • CZkotas – princíp sebaurčenia ako uvedomenie si a uplatnenie si vôle na dosiahnutie politického cieľa. Vyžaduje uchopenie a prejav moci. Za normálnych okolností.

   U židovskej sekty je to inak. Fiktívny delegovaný nátlak „boha“. „My len plníme príkazy!“ To nie sú príkazy – to je obsedantné nutkanie! Každý psychopat „musí“, každý psychopat sa v krajnom prípade vyhovorí, že mu to pošepol Satan! Satanisti sa len vyrovnali so svojou úchylkou. Zbavili sa zodpovednosti – sú to tyrani v roli obetí.

   • Teraz inak – prirodzené právo, zákon, ústava, boží zákon – čo to je? Ide len o to usporiadanie ovládačov a nástrovov riadenia. Preto svetu vládnu náboženskí vodcovia. Až potom niekde sú nerešpektované ústavy, zákony, prirodzené právo. Svet naopak. Stále riadenie na prvej priorite. Až potom história a tradície – aj vo zvtahu k tradičnému prirodzenému právu. Ešte ani šária – historicky – nepredstavuje prirodzené právo. No a pod tým všetkým „informácie“ – ako dezinformácie. Pod tým „ekonomika“ a peniaze, drogy, teror, vojna. Vojna kvôli všetkému, čo sa nedá dosiahnuť tým nad ňou.

    • každé náboženstvo je politický manéver, teda podvod…. stačí?????????????????

     • Stručné, jasné, výstižné, jednoznačné.
      Áno, všetky náboženstvá sveta sú podvod! Sú tou najsofistikovanejšou a – ako vidieť – aj najúčinnejšou zbraňou samovyvolených mocných na udržiavanie si ľudstva v poddručí: Slepotou a Bludmi k Poslušnosti.
      Aké náboženstvo vyznával Ježiš? Žiadne! Prišiel na Zem zrušiť ho slovami Pravdy. Preto bol zavraždený! Na výstrahu nás ostatných.

     • Prorok,trafil si klinec,po hlavicke,perfektne

  • Perfektné.

 2. Zidia su vyvolenym narodom, ale zvolil si ich Diabol. Dabol je majstrom klamstva, a po jeho pade, prehre na nebi sa steal kralom nasej Zeme. Pribehy zo stareho zakona nam to potvrdzuju= pribeh Jacoba a Esaua, kde Jacob ziskal pozehnanie prvorodenstva pomocou OKLAMANIM Izaka(otca), Rebeka (matka) a Jakob oklamali Izaka tym, ze Jakob udaval ze je Esau.. atd.atd…

  Talmud je doktrina Rabinov, ktori uctievali Molocha ( dabol ma Vela mien, Jehova, Jahve, Boh, God, je tiez meno diabla,). Preco sa cierni zidia z Afriky ( ktori uctievaju nebeskeho otca pod menom Ahayah ( ahayah Asher ahayah – Ja som ktory som) nemozu nastahovat do Izraela????zatial co cernosi a belosi pomocou manipulacie nenavidia jeden druheho, tak sa zionisti smeju. Rovnako je to co sa tyka nenavisti medzi krestanmi a moslimami, Zionisti sa tesia, pretoze oni vymyslaju konflikty, to oni vlastnili Lodstvo, ktore prinasalo cernoske otroctvo do Europy a Ameriky. Nezidia boli za to plateny, a cernosky lidri boli tiez zaplateni za cernych otrokov ,putujucich do europy a ameriky.(korupcia) Len jediny narod na svete nemal otrokov a to boli prave Slovania, kazdopadne Slovania nemali nic proti tomu aby u nich ostali zit cudzinci( co sa I’m vypomstilo, pretze zidia(satanisti) sa infiltrovali do kmenov…) Biblia nie je kompletna a je oklamana. Hovori sa , ze zidov he malo, Tak ajo je mozne ze vo velkej Britannia ich je plna prdel??? Preco boli zidia vykopnuti z kazdeho naroda? 1.korupcia, kradnutie a zabijanie za ucelom ziskania majetku a vytvaranie konfliktov 2. Kradnutie a obetovanie nezidovskych deti na Molochovom oltari.
  Kedysi som v magiu neveril. Ale ona skutocne existuje… V Biblio sa pise, ze si treba obliect vyzbroj boziu, cistotu, character atd. Na dosiahnutie ,,bielej,,Magie,,. ( biela magia je tiez bylinkarstvo, za ucelom pomoci, kazdopadne pomocou byliniek mozno clovek aj otravit ( cierna magia). Zidia dosiahli celosvetovu vladu pomocou ADRENOCHROMU… otec J.D.Rockefelera bol mastickar a predaval ozdravujuce a omladzujuce elixiry ( predaval nevinnu, detsku krv, ktora ma zazracne ucinky) kradnutim, mucenim nezidovskych deti nadovudol obrovsky majetok. Sandry Bullock sa pri interviu pytali, ako je mozne, e vyzera mlado,,,odpovedala, ze pouziva pletovu masku, vytvorenu z predkoziek zidovsky h deti…
  Dnes studujem kroniky pocas upalovania carodejnic v stredoveku…Neviete si predstavit, ze deti vo veku 8,9, rokov boli odsudene,mucene za ,,carodejnictvo,,. Ked to citam nedokazem sa urbanity slzam… Zidia musia prec raz a navzdy…a s nimi vsetci nimi skorumpovani … To znamena vsetci, ktori maju radi a podporuju tento system. Znamenie selmy na cele 666- znamena nechanie sa zmanipulovat sa tymto systemom v have, zmabipulovane vedomie a podcedomie …prijatie a podporovanie tohto systemu..

  • Je PRD platne ,ze si dobry clovek a ,,pomahas,, druhym. Ked pomahas pod zastitou Klamstva tak furt konas zle… Ak nirkto je dobry clovek a nechal sa zaockovat, podporuje prava perverznosti (lgbtP-edo), plati pomocou kariet a telefonou, zere sracky z rychleho obcerstvenia, rad sleduje mainstream TV YouTube kontent, vysedava na FB a inych socialnych platformach …Skratka byt zhypnotizovany znamena mat 666 znamenie selmy na cele, v mozgu, v hlave, oklamane podvedomie a vedomie… hypnoza

  • Israismael

   Veľmi správne ..znamenie na čele nebude viditeľné ,ako si myslia mnohí ľudia ,ktorí poznajú Zjavenie Jana ..ale to proklamovane znamenie 666,na čele je jednoducho ROZUM človeka ..Človek už tomu predsa musí konečne raz porozumieť ,keď sa rozhliadne okolo seba a do sveta ,že čo natropil ROZUM človeka …
   Rozum vymyslí všetko zlo a človek to realizuje ..Bez rozumu a MYŠLIENOK by neurobil človek ani čiarku … Lenže rozum nie je preduchovneny citom človeka a vytvára temno,čo sú vojny ,vraždy ,nenávisť ,a pod …uvedomuje si to človek ? Uvedomuje si že rozum toto všetko vytvorí najskôr v myslienkach a až potom vznikne čin(realizácia)?..
   Človek má obal =telo ,čo je viditeľná zložka bytia ,človek má ale aj dušu =neviditeľná zložka bytia ale oveľa podstatnejšia než smrteľný obal , lebo v duši sídli živý duch ,ta Božia iskra ,ktorá jediná oživuje aj obal aby sme vôbec mohli pôsobiť tu na Zemi a po smrti tela pozemského ,živá iskra duch žije ďalej vo svetoch jemnej hmoty a konečný cieľ je svet duchovný (odtiaľ je aj význam slova Duch) ..Treba si ujasniť aj význam inkarnacii ,lebo inak človek nepochopí nič ani štipku ,že prečo raz telo POZEMSKÉ a raz JEMNOHMOTNE a že konečný cieľ je telo oslavené =DUCHOVNÉ .
   Rozum ,je jemnocitny a spája myšlienky z predného mozgu a zo zadného mozgu .
   Predný mozog = vytvára čisté pozemské myslenie ,je vysielač do pozemskosti
   Zadný mozog =je anténa pre ducha pre príjem duchovna a interakcií z vyšších svetov ,z duchovných existujúcich svetov ,z čistého duchovna ..
   ZADNÝ mozog je u človeka takmer nefunkčný a tým ľudský duch nemôže prijímať poryvy z duchovných svetov ,z tých častí kam má človek vyjsť hore po smrti tela hmotného ,teda pozemského ..A to je katastrofa pre človeka…. lebo uviazne v hmote ,nemôže v žiadnom prípade prijímať nič od Boha a vyšších svetov ,alebo ak príjma tak len veľmi obmedzene.. Našim cieľom ako človeka nie je hmota pozemskosti ,svet pozemský ale svet Raja =duchovna Zem ,ale to až po vyvinuti sa ducha , po spoznani všetkých Právd z vyšších svetov (po zapnutí antény zadného mozgu) ,
   Keďže vysielač do pozemskosti je veľmi chytrý (predný veľký mozog), je prepestovanym už oddávna ,tak sa nečudujme že čo vytvára a predáva nás predny mozog do rozumu aké chytrosti ,aké bezduché myšlienky a z toho vznikajúce všetky svinstvá ,ješitnosti ,vojny ,vraždy,kradeze,ohovárania,závisti ,nenávisti ,a čo je najhoršie rozum je dnes nástrojom Lucifera v pozemskom…
   Ľudia povýšili rozum nad ducha ,nad živého ducha a tak rozum sa stáva doslova Antikristom ,ktorý je proti Bohu …je tým znamením človeka na čele ,ktoré človek prijal ako 666..A ľudský duch ostáva zatlačeny a neschopný ..To čo je živé je v ústraní a preto musí prísť niečo čo ho prebudí…Preto ten výraz v biblii :že všetko mŕtve (duchom) musí byť vzkriesené ,vôbec nie tela ktoré hniju v zemi po smrti ,tie logicky už nikdy nemôžu vstať (to je blud cirkvy)….vzkriesenie ducha =a to buď na vzkriesenie do ozajstného života ,alebo do konečného zatratenia .

   • Porovnaj si snimky mozgu medzi psychopatom a normalnym clovekom, Psychopati maju zadny mozog tanker nefunkcny

    • Úspešní psychopati nemusia byť zrovna vo vedení podnikov a pod. Stačí im ak dokážu ako dobrodruhovia prežívať v spoločnosti…a nedať sa chytiť alebo spoločnosťou vyradiť ako paraziti.
     Vykĺznu ako hadi. Je ich strašne veľa.
     Sú vzorom pre dnešných mladých liberálov pretože sa im u nich páči ich „nezávislosť“. Ale už sa ten priestor kde možno parazitovať zmenšuje a úspešní budú tí horší.

     • ….a dôležité je pre nich vzdelanie – čo je v kombinácii s ich nepohybujúcim sa duchom najbližšia cesta do pekla – a nielen pre nich samotných keďže majú neustálu tendenciu ovplyvňovať/parazitovať na iných.

   • Israismael, … „Sranda‘ je, že hmota – rozum v podstate vyhlasuje, že nič čo by sám nemohol definovať a pochopiť neexistuje. Rozum vyhlasuje, že aj Boha niekto vymyslel a keď to nevie nijako dokázať tak vyhlasuje, že sa to určite časom podarí alebo, že informácie – znalosti o skutočnom Bohu a skutočnej realite sú pred ľuďmi niekde niekým ukryté – utajené elitou v nejakej forme, napríklad v knižnej – že sa to predsa časom všetko vysvetlí.
    Najzákernejšie na tom, je, že mnohí rozumári existenciu Boha nepopierajú ale ho vlastne na ZÁKAZKU temna vedome/nevedome vykresľujú tak či onak ale vždy ide o neskutočné a zároveň drzé výmysly. Nikdy si s tým moc práce nedajú – buď sa vyhovoria, že ide buď o konstrukt a nástroj svetskej moci (Globálnej moci) alebo že ide o nejakú neosobnú energiu obsahujúcu… hocičo čo ich napadne.
    Takže podľa nich je Boh – energia, ktorá má byť hierarchicky vyššie (v tom lepšom prípade) ale nie ako osoba ale oni – ľudia ako osoby a sformované osobnosti jestvujú
    . A ezoterické pramene ich o tom často uisťujú …s to v tom, že my ľudia sme nejako utláčaní nejakou entitou, nejakým Globálnym parazitom ktorý nám bráni používať 100 percent mozgu alebo používať vyššie schopnosti…a že keby toho Globálneho parazita nebolo tak by sme boli na tom lepšie. Ale netušia, že Globálny parazit pôsobí prostredníctvom mozgu – rozumu ale na rozvoj ducha nemá žiadny dosah. Dosť ľudí ani nechápe, nevie a necíti, že nejakého ducha má – jednoducho sa necítia…ale mozog im šrotuje o 106, majú okamžité argumenty a j tomu nabudený zvierací pud sebazáchovy.
    ODPORNÉ!!!

    • Israismael

     A preto sú rozumari tohto sveta nebezpečná sekta ,ktorá ženie tento svet do skazy.. Majú vysoko vypestovany rozum cez predný mozog a áno zadný je úplne necinnym(akoby mŕtvym) ,no a tým pádom nemôžu pochopiť bez takej ,,antény,, ako je zadný mozog niečo z duchovna a teda tie vyššie svety a veci..a kde je ešte vyššia božia ríša oproti duchovnej,to je omnoho vyššie a nedosiahnuteľné ľudskému duchu (popritom koľko ľudí sa po smrti berie hore k Bohu ) ..Takto fungujú aj obycajni ľudia bezducho ,nielen vedci .. .jasné že sa to nedá pochopiť inak ,len ak sa naučí človek prijímať vnemy a poryvy z vysokých sfér duchovných sfér ,z čistej duchovnej ríše kde sú prastvoreni(najvyššie vyvinuti ludski duchovia ktorí nikdy neboli na Zemi
     a boli prvými hotovými vedomymi stvorenymi bez akéhokoľvek vývoja lebo sú najbližšie k Bohu a jeho žiareniu) …Mnohí tomu neuveria,že duch je živý ľudský ,sotvare ,, ale ihneď sa všetko ujasni v okamihu pozemskej smrti …až potom ľudia pochopia svoje chyby a zlyhania ,ktoré činili na zemi a že bolo chybou zaoberať sa iba hmotou a nezaoberat sa poznaním o tých vyšších svetoch z jemnejsej hmoty ,resp z duchovných svetov..
     Ale ako si správne podotkol Achnaton ,miliardy ľudí ani len nevedia že majú živú božiu iskru a to živého ľudského ducha ,proste to necítia ,nevnímajú sa …Pritom len duch je ozaj živý človek a telo je len obal pre ľudského ducha ..bez pozemského tela by nebolo možné žiť na tejto zemi ..A žiť sa tu musí lebo je to škola pre Ducha a najlepší vývin aký môže byť tu v hmote ..Je to navyše aj zákon ,že z hora prichádzame z duchovna ako nevedome ľudské iskierky aby sme po dlhom vývine v hmote dosiahli spätnú možnosť prísť domov odkiaľ sme vyšli ako nevedome bytosti .Ide o dlhý vývoj ..Tu na zemi si človek uvedomuje svoje bytie len cez rozum ,človek nemá šajnu čo je potrebné vyvinúť a už vôbec nie, že je to ľudský duch ktorý potrebuje vývoj ,.
     Takto to poviem…Na prvom mieste je bohom darovaný ,softvare ,,,obrazne povedané, a to je živý ľudský duch(vlastne JA) ..pred miliónmi rokov sme začali putovanie ako nevyvinute duchovné iskry s túžbou vývoja a za poznaním do týchto hmotných svetov aby sme prebudili a teda vyvinuli svoje ,,softvare ,,.Telo je len pomôcka aby sa tu na zemi mohol prejaviť duch človeka,aby proste narodením mohol účinkovať na zemi ..
     Teraz prišla doba tzv žatvy ..pole pre žatvu je Zem ..klasy ktoré majú byť zozate sme my ľudia a żencom je Spravodlivý boží Syn .Takato udalosť ktora sa chystá sa stane prvý krát v histórii ľudstva .my sme práve v tejto dobe ,alebo tesne pred ňou !!!..preto sa všetko ženie do takých udalosti že budú nepochopiteľné pre človeka ..kto však nevyvinuli ducha bude ako nepotrebna pleva ,ktorá sa oddelí od zrna (vyvinutého ducha poznaním )..To poznanie sa však nedá naučiť iba holým životom ,prácou ,apod..Človek ako ľudský duch v tele pozemskom musí spoznať a to vedome cestu hore ,teda zákony ,ktoré su pevné a sú ukotvené aj v prírode vo forme prírodných zákonov (semeno,vyklicenie,rast ,kvety ,úroda ,žatva ,vyhorenie ..kolobeh )..Človek musí navyše spoznať Pravdy ,aby sa nezaplietol v bludoch(najmä tých v cirkvevnych )..toto sa nedá jedným jediným životom splniť ,tých životov je omnoho viac (reinkarnáciu bola vyškrtnuta temnom zámerne z biblie aby človek nespoznal ďalšie životy a aj tie mimo pozemskosti ,tie na onom svete ktorý ešte ani zďaleka nie je duchovným svetom )..Človek ako duch sa žiaľ správne nevyvinul a preto nevie dokončiť už mnohé tisícročia svoj vlastný kolobeh a planta sa iba medzi zemou a astralom v mnohých životoch ..

     • Často som rozmýšľal akoby som vykreslil alebo definoval čo je to vlastne ten prejav ľudského ducha…a nech som robil čo som robil tak mi to vychádza takto: rozum – teda vedomie – teda hmota sa prejavujú chápaním dejov na svojej úrovni – teda zhromažďovaním a skúmaním informácií ale prejav ducha je v prvom rade „vyvinutie chcenia“ pre vnútorný posun v živote vpred – pre hodnotnejší, čistejší vnútorný nehraný postoj k niečomu,niekomu. Taká vnútorná zmena a rozhodnutie sa zmeniť prirodzene neprichádza teda zo skúmania s analyzovania vonkajších okolností – to je až tá posledná možnosť – pri trestaní karmou. Ale tá prirodzená cesta k duchovnému posunu je dobrovoľné vyvinutie chcenia nájsť Pravdu a zmeniť sa bez toho, že by ma museli donútiť trestaním spätné účinky mojich činov.
      S tam je problém, že ak necítim svojho ducha tak som odkázaný na karmu aby ma zvonka naučila pochopiť čo chce odomna Život.

     • Život nie je subjekt riadenia, ale nástroj riadenia. Teda – nemôžeš chcieť nič od života, ako nemôžeš chcieť nič od kladiva, ktoré neuchopíš. Život je jediný nástroj na uplatnenie našej existencie. Teda vziať niekomu život znamená uprieť mu existenciu. Aj v dobrom aj v zlom. Teda – ak niekto niekomu – obeti – vzal život a tým mu uprel existenciu, je na nás, aby sme tomuto upieračovi upreli existenciu tiež . To je to oko za oko a zub za zub. Rovnováha.

  • Podobne kradli organy deti z ruskych sirotcincu neonacisti pro transplantace obstarlych kchazsru
   Krev Ditka za EU 10 000 dory business pro ukrajinske Neonacky
   Sni o velkorise chazaru …ukrajina…
   Ako za rumonskeho Drakuly chazara je o tom vyborny filmy …
   Pro 2024 se planuje Nuklearni holokaust EU
   Proto mate USA Zakladny pres 1000 mist Sveta
   Rusove by byli nejlepsi zandari EU bez depopulace valek COVID
   v prosperite
   Toto nesmi dopustit Amglossaske imperium zotroceni valek krizi nidy krizi
   Zelenskyi je chazar dosazeny pucem…

   ..

 3. Jezis Kristus, Yashayah hamashiyah, Krisna, Buddha,Sokrates, Prometheus, spartakus a mnoho dalsich o ktorych ani nevieme..Kristus, Christ nie je osoba,je toTITUL titul cistoty. Kazdy z nas moze ziskat taky to titul, kazdy z nas sa moze stat Kristom, Akurat sa treba nanovo narodit, obliect si Zbroj boziu a vydat sa na uzku cestu… Ja ako som uz spominal sa hrabem v PRAVDE ( konspiracnych teoriach )a psychologii od 15. Roku zivota. Neskor som zabludil v labyrinte KLAMSTIEV(satanskeho system) Moja cesta odprogramovania a odhypnotizovania sa zacala v Roku 2015 a verte mi ze stale trva… Novy zakon mam rad, ale viem , ze nam Vela veci zatajuju, a vela veci tam chyba… But Kristom znamena vydat sa na odpor voci zlu za kazdych okolnosti aj za cenu smrti..

  • „Koreňom zla je nevedomosť.“ – Budha.

   Nie je to len aforizmus – je to výrok, ktorý treba správne chápať.
   1/ Na rozdiel od „mať názor“ znamená skutočne vedieť a poznať. O tom je „Leninovo“ /“židovské“ – VÉDSKE/ „Učiť sa, učiť sa, učiť sa!“ – otázne je – ČO!
   2/ Druhá vrstva výroku je Poznanie svojho Vyššieho Ja – byť otvorený kozmickému Vedomiu – Zdroju.
   3/ Teda – mať vedomie otvorené Zdroju – nie mať myseľ – „kvázi vedomie“ /to, že vedomie sídli v mozgu a je jeho produktom, je základná evolucionistická /židovská/ lož!
   4/ Teda – Kristus je TO – Poznanie, Pravda, pravé Svetlo ako žiarenie Zdroja /žiaden svetlonoš Lucifer, žiadne „svetelné“ bytosti – sekta/ – a ak si mám vybrať medzi láskou a rešpektom – vyberám si univerzálny Rešpekt, ktorý pre mňa znamená uznanie Jednoty, ale nie rešpekt na základe strachu z, ani fanatizmus falošnej lásky. Láska by mala byť nepodmienená, avšak potom strácame kritériá na rozlíšenie zla a dobra. Odmietam milovať zlo v zmysle miľovať všetko, aj zlo z nevedomosti – tzv. pravdoláskarstvo.

   Teda – Kristus je Komplexnosť Pravdy a Vedomia. Kristus sa nedá prijať ako ďalšia lož – ako prijatie jeho krvi a tela – omšové víno a oplátka – Kult Krvi – satanizmus. Teda – nedá sa to prijať /základ židovského mesianizmu – mať očakávania, základ marketingu a obchodovania – niečo za niečo. Základom cesty k stavu KRISTUS je SLOBODA /nie demokracia!/ a ÚPRIMNOSŤ dospieť priamo ku Zdroju, a zároveň stať sa ZDROJOM – zdieľať, a byť súčasťou JEDNOTY. Čo v konečnom význame znamená byť na tej správnej strane – teda nie byť odpadlík a odporca Jednoty – ako Satan a spol.

   Súkromne – som nastavený na tzv. otvorený systém obrany. To znamený byť nastavený na všetko to prichádzajúce, ale stáť v Bráne „nohami“ pevne na jej prahu.

   • Miroslav Čižmár

    Pravda je druhá mocnina lásky.

    Kde sa dvaja stretnú v mojom mene, tam som medzi nimi. (Ježiš Kristus)

    Láska je v pravde obsiahnutá. Nedá sa prijať pravdu bez lásky.

    • Miroslav Čižmár

     Láska je čas, lebo venovať lásku znamená venovať čas. Pravda je druhá mocnina času, ktorá je totožná s druhou mocninou dráhy, cesty. Pravda je povrch v priestore a zároveň povrch v čase. Pravda je kráľovstvo nebeské na zemi.

    • Láska a Pravda? Ako vyriešiš otázku emocionality? Lebo ten je dôležitý pre kreovanie. Ja som Lásku – tú doslova povznášajúcu /meniacu fyzický stav tela – smeruješ k levitácii/ a nie hormonálnu /zamilovanosť/ pocítil pri „strate“ dcéry jej odpútaní sa odo mňa. Bolo to bolestivé a nebol to stav šťastia /neuzatvorila manželstvo – akože by som doprial šťastnej neveste – bolo to odpútanie na základe lži tretej osoby – rozvrat/. A zase inak – keď som niečo nové objavil a spoznal – bol to stav nadšenia a radosti. Ale určite nie povznášajúcej lásky. „Bože – som ja ale dobrý!“

     Myslím, že v „taxonómii“ stavú psyché a ducha máme veľké medzery.

     • Oprava – „otázku stavu emocionality, lebo tá je dôležitá pre kreovanie“.

     • Miroslav Čižmár

      Láska nie je emócia, láska je fyzikálna veličina. Emócie sú chemické reakcie.

      Pokora, úcta, rešpekt.
      Pokora pred Bohom, úcta k predkom, a rešpekt k cudzincom.
      V histórii národov nie je na čo byť hrdý. Národy sú dediči kultúry otrokov a otrokárov. Žiadna hrdosť, iba úcta a rešpekt.

     • Krásne si si nabehol na vidly – „Bez lásky sa nedá prijať pravda, že ti zahýba manželka!“
      Ja myslím, že na to slúži šedá kôra mozgová v prednom mozgovom laloku – frontex, ktorý zodpovedá za sebaovládanie.

      Toto, čo sa tu pokúšate poniektorí kombinovať – je matematická paradigma kombinatoriky, keď k pojmom pridružíte číslo! No tak dobre! Pravda – 1? Láska 2? Láska 1? Pravda 2? Zákon 3? Jednota 4? Atď.

      Čiže – 1.2 a 2.1 je to isté? A prečo vôbec takto? Lebo „logika“?

     • Láska je emocionálna veličina ovplyvňujúca kvantové pole a realitu. Otázka – ako sa s týmto vplyvom vysporiada kvantová technológia. Je to premenná. Má vplyv na entalpiu a entropiu. Fakt smiešne očakávať po tisícoch rokov chaosu „až“ tisíc rokov „božieho“ pokoja. Aj preto manželia opúšťajú jeden druhého – že sa nudia. Myslím, že aj stav nirvány musí byť nudný. Zrejme o tomto je tá sloboda výberu.

     • Miroslav Čižmár

      Podobne ako entropia je totožná s tepelnou kapacitou, aj láska je totožná s časom.
      Druhá mocnina času je totožná s druhou mocninou dráhy.

     • Čas a dráha (vzdialenosť) sú odlišné fyzikálne veličiny. Základnou jednotkou času je sekunda. Základnou jednotkou vzdialenosti je meter. Potom ani druhá mocnina sekundy sa nemôže rovnať metru štvorcovému.

     • Redakcia – druhá mocnina sekundy? Nie tak druhá mocnina času vyjadreného v sekundách?
      Viete mi vypočítať druhú mocninu z eura? Odmocninu poznám – ako infláciu. Inak – ono sa to vypočítava ako exponenciálna funkcia – z percent za dohodnutú jednotku času.

     • Druhá mocnina sekundy sa používa napríklad na vyjadrenie zrýchlenia alebo sily gravitácie – 9,81 m.s^-2

     • Miroslav Čižmár

      redakcia

      Paradoxne je to tak, ako píšem. Je to relativita časopriestoru. Hmotnosť je totožná s energiou, keďže rýchlosť svetla je konštantná. Hmtnosť vynásobená druhou mocninou dráhy v pomere k druhej mocnine času sa rovná energii. Keďže hmotnosť je totožná s energiou, tak aj druhá mocnina dráhy je totožná s druhou mocninou času. Čas a priestor sú totožné v párnych mocninách veličín, a odlišné v nepárnych.

 4. svatoslav butora

  Ani jeden z komentátorov (až na p.Maroša) nepožil pre odsúdenie židovským a tiež i nacistickým svetom propagovanej nenávisti voči ľudstvu a Bohu žiadnu metodiku, ktorá by sa od nenávistnej metodiky talmudu odlišovala čo i len trošku od druhej strany čierneho plášťa a mantry „o vyvolenosti nadľudí“. Čierny pohľad na svet je v tomto podaní kritiky bláznivého talmudu ešte čiernejší ako samotná nenávisť prameniaca z kultu starovekého Bála. S národom židov a so Stvoriteľom nemajú talmudisti a židovsky sa tváriaci „nadľudia“ a Ovládatelia Sveta Kapitálu nič spoločné. Jeho čierni sluhovia zabudli na rok 70n.l., kedy im ich čierna náboženská viera bola k ničomu, akurát výsledkom ich ničomnej náboženskej viery bolo desivé krviprelievanie.

 5. Hypnóza…
  Otázka – čo znamená tých „Ficových“ 150 eur ako nášup dôchodcom na Vianoce? „Ježiško“?
  Pavlov reflex! Fico – odmena! Mesianizmus! Kupovanie si voličov do budúcnosti. Zákonom-vládou posvätená korupcia akože už nie je korupcia – len investícia do seba zo spoločného. Boľševické farizejstvo. Aj agilný pes dostáva odmenu až po! Odbočím – Matovič dal psom očuchať 500 eur údeného – nech slintajú!

  Ja samozrejme tých 150 eur beriem – ale kvôli niečomu inému – radšej ja ako korporácie, ktoré nás zo spoločného ošklbú o ďalšie miliardy! Takže si položme otázku – koľko za tých 150 eur dôchodcom dostanú korporácie – ak nepočítam neziskovky!

  O čo mi ide teraz? Akože nevďačník pre ficoveriacich? Nie! Nie som zhypnotizovaný, a keď zasvieti nápis „Fico“ – neslintám! FUCK! Lebo stále je to len kosť-žrádlo v base, ktoré musíš, aby si neskapal. To voňavé mäsko si budú opekať iní. Korisť delia tí pri moci.

  • mariankosmac

   To nie je o tom že by bol fico nejaký bohvieaký super, to je o tom že tam nieje nikto iný, použitelný. Buď rád že sa tam nedostali nejakí pravičáci alebo noví mladí liberáli pretože tí už nehodia dôchodcom ani tú kosť – miesto kosti bude eutanázia.

 6. takže, nějakých 400 teroristů z Hamásu prolomilo ploty s traktory či buldozery a napadli Izrael. Pohádka pro pakoše, kteří nemají ponětí o tom, že vesnice jsou oplocené a opevněné, zajištěné sledovacími technologiemi, které zachytí i ptáka, který se přiblíží, takže žádný bordel v IDF, jednoduše domluvená akce, organizovaná z Izraele. K tomu si přidejte, že Hamás je izraelské dítě!!

  A reportáže, ž za tím opravdu stojí od začátku sám Izrael a že vlastně probíhá genocida Palsetiny, všechny tyto informace jsou skutečně exkluzivní a jedná se o průlomové důkazy. Vojáci dostávali chaotické příkazy, vůbec nevěděli na koho střílí, na lidí v civilu, a vlastně likvidovali své..

  Tato světová válka není o boji mezi zeměmi a mezi vojáky, ale o masovém vraždění lidí vlastními vládami! Něco nepředstavitelného, ale bohužel realita. Depopulace planety, kdy se lidé vzájemně vyvražďují v chaosu. Přitom zastavit se to dá jedinou cestou, a ta je, že všichni zlikvidují své vlády, a to je bohužel už nereálné, protože 2/3 lidí na planetě zdementněly po vakcínách nebo v důsledku své víry.

  • Israismael

   Áno vakcíny boli navrhnuté tak aby hneď nezabijali svojim zložením ale najskôr aby otupeli ľudí v ich zmýšľaní ,aby boli tou otupelostou nachylni aj na to zabíjanie medzi sebou .Ale hlavná rola pri vakcinach sa má ešte len prejaviť, až príde nejaký impulz,ktorý naštartuje spiaceho agenta ..

  • oldmarxista pamprlik

   co je na tom nepredstavitelne ved vseobecne je znami fakt ze bolsani a komanci vyvrazdovali vlastne narody, pre neveriacich pravidelne nas otom informuju kapitalisticke media.

   • Kozmopolitní židobolšani a židokomanči vyvražďovali – hosťovské národy. Nie svoj kozmopolitný „národ“ – globálne rozptýlenú sektu!

    • Zdravim ťa ako je to židmi v koncentrakoch

     • Celý holokaust je konflikt medzi turkistickými nazi-zion Chazarmi a chasidskými semitskými židmi. Chazari – Rotschield sioni – Dom Sionu – použili tzv. „čiernych“ tmavých semitských židov ako obetných baránkov na získanie súhlasu medzinárodného spločenstva na vybudovanie štátu Izrael – ako žIdovskej „rezervácie“ – ale inak cielene ako palebnej základne proti Iránu. Holokaust a koncentráky vytvárali tlak na exodus chasidských židov – kto nezdvihol prdel a nemal zdravý inštinkt – toho nemeckí nacisti v spolupráci so sionistami zlikvidovali. Ide o to, že musíš vyzerať ako žid. Chazari sú sveté turkistické judaizované plemeno – vo východnej a severozápadnej Európe splinutí ako tzv. aškenázi „poľsko-nemeckí“ jidiš židia. Typická trojuholníková hlava, s úzkou bradou, orientálne oči s výraznými bielkami. Ale pokiaľ nenosili jarmulky – čo oni nenosia, a nemali v rodnom liste žid – boli často členmi SS a gestapa – vždy s podielom moci podobne ako sovietski židia – kde prevládali skôr sefardskí, guľatohlaví a krátkokrkí židia – W. Churchil, Nikita Chruščov, Dany de Vito. V mafii tie typické krátkorké gorily – to nie je náhoda. Sefardi osídlili hlavne západ Európy – španielsko, Taliansko a Veľkú Britániu, aj keď sa tak ako aškenázi vyskytujú všade – v Hollywoode sú namixovaní tiež.

      TV Al Jazeera_informace o pozadí Holokaustu-smlouvě Domu Sionu s nacistami.pdf
      https://ulozto.net/file/sMpzYCmfC5ob/tv-al-jazeera-informace-o-pozadi-holokaustu-smlouve-domu-sionu-s-nacistami-pdf#!ZGH3AQR2AQqyLJLjMwIvBTZ1LzAwMJWiAHAUFH4gGQubq2SxMt==

      Bitva u Kadeše po třech tisíciletích – aneb ruský koncert v Sýrii a finále “kdo z koho”
      https://aeronet.news/bitva-u-kadese-po-trech-tisiciletich-aneb-rusky-koncert-v-syrii-a-finale-kdo-s-koho/

     • Oprava – nie „sveté“, ale svetlé plemeno – niekedy sa „židia delia“ na bielych chazarských /talmud/ a čiernych semitských /tóra/ židov. Židovstvo nie je národnosť, ale sekta /pôvodne Chaldejci/, ale ortodoxní /pajchlatí/ sa považujú za tých pravých semitských.

      V podstate ide o súperenie dvoch konceptov – násilného talmudu a manipulatívnej tóry – ktorý bude úspešnejší ako periféria moci Globálneho mocenského systému. V Izraeli je v zmysle k židovskému sa hlásiacemu obyvateľstvu 70% chazarských, nie semitských židov, a 30% semitských židov – väčšina sú nepôvodní, nielen chazarskí /absolútna väčšina pochádza z bývalého ZSSR/. V palestíne žilo pred vytvorením štátu Izrael v r. 1947 možno 10% kvázi židovského semitského obyvateľstva, v malých, Palestíncami tolerovaných enklávach.

      Grigorij Klimov – o vyhnanstve židov.mp4
      https://ulozto.net/file/yAvaEjF5AugW/grigorij-klimov-o-vyhnanstve-zidov-mp4#!ZGV0ZwR2Z2RkMwD2ATIzZwAyMQplZyqaqHSYFTq+JKE4YzIxAj==

      https://books.google.com › books › about › Rothschild_and_Early_Jewish_Colonization.html?id=-Q9lnkLX8LAC
      Rothschild and Early Jewish Colonization in Palestine
      Rothschild and Early Jewish Colonization in Palestine. Ran Aharonson. Rowman & Littlefield, 2000 – Israel – 330 pages. It is commonly accepted that the initial Jewish resettlement of the Holy Land in the late nineteenth century laid the foundations of the State of Israel. But what were the key elements of that process, and who implemented it?
      —————
      Inak Rotschieldovci sú na takej úrovni riadenia, že nevyznávajú judaizmus, pretože ho chápu ako ovládač, a boli by blbí, keby sa riadili náboženským ovládačom. Ten je určený pre tých tam dole.

   • Pokiaľ sa neočistia od lží a špiny pojmy boľševizmus/boľševici a taktiež osoby J.V.Stalina tak z toho „odboja“ a vzdoru proti elitám nebude nič.
    Ono je to na tom ako kto narába s tými pojmami vidieť za koho kope. ….teda presnejšie, že nekope za ľudí, ľudskosť.
    Je veľa vzdelaných s informovaných ľudí, ktorým by nemalo robiť problém sa zorientovať a pochopiť o čo boľševikom išlo…ale je tu jedno „ale“ – im sú ich myšlienky a ideály boľševikov vnútorne cudzie – pre nich neexistujú….resp. existujú ako niečo do čoho nevedia preniknúť..a preto všetko čo o boľševikov a ruskom boľševizme tvrdia prijali od cudzích – prijali teda len cudzie lži a nenávisť celého sveta voči nim PRETOŽE SA NEVEDIA VNÚTORNE HÝBAŤ!

    • Boľševici sú produkt riadenia a nie centrum-zdroj riadenia! Anča z maštale so straníckou knižkou v ruke dostala víziu o tom lepšom svete – áno?! Sa spamätaj – nízky pôvod doženie každého.

     • Zdroj riadenia je v skutočnosti len Boh sám a ľudia – boľševici tlmočili Jeho záujmy tu na Zemi – keď to poviem v kocke. Boľševici sa nepovyšovali nad Boha – Zrdoj – Život…a ani sa mu nestavali na roveň – a hlavne Boha – Život nepovažovali za nástroj riadenia! Teda nejednali ako satanisti!
      Nástrojom riadenia možno z istého uhla považovať len Zákony – vôľu ktoré Boh Stvoriteľ do Stvorenia vložil a nie neho samotného. Skladáš lego ale chýbajú ti niektoré dôležité diely a preto si odkázaný len na svoju vynaliezavosť aby sa to čo z toho obmedzého množstva dielov vyskladáš – aby sa to podobalo aspoň trocha Pravde.

 7. Vysoký Ukrajinský vojenský důstojník „koordinoval“ sabotáž plynovodů Nord Stream

  https://aktax.cz/vysoky-ukrajinsky-vojensky-dustojnik-koordinoval-sabotaz-plynovodu-nord-stream/

 8. V Izraeli som pracoval na farme(moshave) v r.1999/2000.Boli sme asi 15 kilometrov od Gazy.Bolo nás tam viacero Slovákov a Čechov a robil som s dvomi Palestíncami, ktorí prichádzali skoro ráno a k večeru ich farmár vozil k hraničnému prechodu, pretože do určitej hodiny museli byť naspäť v Gaze a do určitej hodiny ju nesmeli opustiť.Boli to dvaja slušní a pracovití chlapi, ktorí živili svoje rodiny.Boli radi, že nejakú prácu vôbec majú, pretože v Gaze je obrovská nezamestnanosť.Keď som odchádzal,tak som sa s nimi vyfotil,fotky mám dodnes.Lámanou angličtinou vtedy rozprávali, aké je to tam ťažké,ako žijú vo veľkom „gulagu“Neviem,ako tí dvaja nakoniec dopadli,ale zaspomínam si na to s kamarátmi z našej dediny,s ktorými som tam bol, keď pozeráme, čo sa tam teraz deje…

 9. Úplne logické že nová vláda 13-dôchodky tento rok nevyplatí, čudujem sa keď v médiách o tom kvákajú, opozícia vyskakuje……..13-dôchodok alebo lepšie povedané vianočný príspevok dostávajú dôchodci práve teraz od novembra. To je ešte záležitosť hegero-odorovskej vlády, cez leto vyplatili aj rodičovský bonus. Chcieť pri nástupe novej vlády 2-3 mesiace pred koncom roka vyplatiť 13-dôchodky je nemožné, to by snáď dokázal len ten trnavský mág. Jednorázový príspevok 150€ je administratívne zvládnuteľný pre súčasnú vládu.
  Matovič by mal vrátiť peniaze za vakcinačnú lotériu, ktorú robil za štátne a vyplatiť sľúbených 500-euro zo svojho.
  Po nástupe matovičovej vlády, prvé čo urobili zmrazili minimálne dôchodky,ktorých tabuľkový rast presadil Danko.

 10. Revolucionár vs. Rebel ? (úvaha)

  REVOLUCIONÁR – je súčasťou politického sveta a jeho prístup vychádza z politiky. Zastáva názor, že k zmene človeka jednoducho stačí zmena spoločenskej štruktúry.

  REBEL – je vlastne – sociálne – doposiaľ nepreskúmaná „dimenzia“. V tom zmysle, v akom kontexte daný terminus-technikus vnímam ja, je rebel – duchovný jav. Jeho prístup je celkom individuálny. A jeho pohľad vychádza z toho, že ak chcem zmeniť Spoločnosť, potom musím zmeniť Jedinca, ovšem v prvom rade Seba-Samého.
  Keď sa s niekým stretnem, vždy to bude jedinec, ktorý má dušu, je mu daná možnosť vývoja, premeny, transformácie.

  Rebel je samotnou podstatou Duchovna. Prináša do Sveta premenu Vedomia. Pokiaľ sa zmení Vedomie, potom sa musí nevyhnutne zmeniť i štruktúra Spoločnosti. Ale naopak to možné nie je a dôkazom toho sú všetky revolúcie, pretože žiadna z nich v konečnom dôsledku nebola úspešná. Žiadna revolúcia doposiaľ nedokázala ľudí duchovne zmeniť. Stále uvažujeme len v dielčich v pojmoch, ako sú zmeny spoločnosti, zmeny vlády, zmeny byrokracie, zmeny zákonov, politického systému, (feudalizmus, kapitalizmus, fašizmus, socializmus, komunizmus, liberalizmus, oligarchizmus..)

  Buddha, Zarathušra, Konfucius, Ježiš.., títo ľudia boli rebeli, ktorí verili v Jedinca. Ani oni síce neuspeli, nakoľko zostali osamotení. Doba na nich zrejme ešte nebola dostatočne vyzretá. Ale ich neúspech je v skutočnosti rozdielny od neúspechov revolucionárov. Revolucionári vyskúšali svoje metodológie v mnohých krajinách mnohými spôsobmi a neuspeli.

  Ježiš neuspel, pretože ho Židia ukrižovali a kresťania pochovali. Nemohol veľmi veľa toho vyskúšať, nakoľko mu nebola daná reálna možnosť. A pretože bol ten Človek Sám so Sebou, davy ho nemohli tolerovať. Jeho Existencia sa stávala určitým druhom poníženia a bola vnímaná ako urážka, pretože otvárala iným ľuďom oči, viedla ich k uvedomeniu si svojich možností a svojej budúcnosti.

  A zraňovala, rovnako ako i dnes – atakuje naše ego, keď nám ukazuje, že sme len veľmi málo učinili pre vlastný Duchovný rast a pre to, aby sme boli viac vnímaví, milujúci, vášnivejší, tvorivejší, tichší, aby sme okolo seba vytvárali pokojný svet. Ľudské Vedomie po celé tie stáročia nijako zvlášť konštruktívne nedozrelo. Len čas od času niekto vo Svete „rozkvitol“, i to bola skôr výnimka.

  Naopak, vnášame do sveta svoju zlosť, násilie, žiarlivosť, súťaživosť, svoju túžbu po moci. Vytvárame zo sveta bojové pole, túžime po krvi a vedieme i ostatných, aby to cítili podobne. Zbavujeme ľudstvo jeho ľudskosti. Napomáhame človeku, aby klesol pod úroveň homo sapiens, dokonca veľa krát i pod úroveň zvieraťa.

  Rebelstvo – je ukončenie tohto „morbídneho“ vzťahu. Nie je to reforma, nie je to revolúcia. Je to proste odpútanie sa od všetkého, čo je staré. Staré náboženstvo, staré politické ideológie, štruktúry, stará mentálna podoba človeka.

  Súčasnosť, ktorú žijeme, by už mala byť rebelstvom tehotná (ak nie už – dospelá… )
  Pretože, pokiaľ nebude na svete dosť rebelujúcich, nemá ľudstvo priaznivú Budúcnosť. Stará podoba človeka nás doviedla k našej konečnej agónii. Len Nová ľudská Bytosť s novou Víziou, môže zachrániť Gaiu a vytvoriť na nej plnohodnotný duchovný i materiálny Život.
  A ten nový Človek – stále ešte verím, že ním bude – Rebel.
  Vďaka za porozumenie!

  • Ad „Rebel je samotnou podstatou Duchovna. Prináša do Sveta premenu Vedomia.“ – práve si zadefinovala Satana – Odporcu.

   Celý neomarxizmus a jeho forma liberálny progresivizmus, je program rebélie, ktorá má pomocou mladej generácie, prirodzene rebelujúcej proti rodičom – rozvrátiť spoločnosť. Progresivizmus sa samodefinuje ako „pokrokárstvo“, ale pod ním spoločenský pokrok nenapreduje – len sa ničí to stabilizujúce a osvedčené v spoločnosti, a modernizuje sa otroctvo a jeho ovládače. Rebélia by mala inak zvrhnúť tyraniu – takéto rebelantstvo proti „tyranii“ rodičov tyraniu naopak umocňuje! Základným právom takýchto rebelov bude žiť na ulici!

Pridajte komentár

*