Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Približne 100 000 „covidových úmrtí“ v USA spôsobilo zlyhanie obličiek vyvolané remdesivirom


Print Friendly, PDF & Email

Približne 100 000 „covidových úmrtí“ v USA spôsobilo zlyhanie obličiek vyvolané remdesivirom

(Lande D. Johnson, Natural News) Za posledné tri roky približne 100 000 úmrtí na Covid-19 v Amerike možno pripísať zlyhaniu obličiek, ktoré vyvolal toxický liek remdesivir.

Tento odhad bol extrapolovaný z vyšetrovania Johna Beaudoina v štáte Massachusetts, ktorý skúmal príčiny smrti na jednotlivých úmrtných listoch pred a počas škandálu s covidom.

Beaudoin podal žiadosť na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám a dostal všetky úmrtné listy v Massachusetts od roku 2015 do roku 2022. Po analýze všetkých údajov o príčinách úmrtí Beaudoin zistil, že len v Massachusetts bolo od 1. januára 2021 do 30. novembra 2022 až 1840 nadmerných úmrtí na akútne zlyhanie obličiek.

Verí, že tieto nadmerné prípady akútneho zlyhania obličiek sú výsledkom nariadeného nemocničného protokolu, ktorý používal vysoko toxický liek remdesivir.

Jeho analýza dokonca nezahŕňa riziko srdcových príhod spôsobených remdesivirom, čo je ďalší vážny vedľajší účinok „lieku“ zistený Európskym systémom hlásenia spontánnych nežiaducich udalostí.

John Beaudoin preto výzva na spustenie kriminálneho vyšetrovania.

Remdesivir spôsobuje smrteľné poškodenia orgánov

V máji 2020 americký Úrad pre potraviny a liečivá (FDA) povolil americkým nemocniciam používať neúspešný liek proti ebole s názvom remdesivir (obchodná značka Veklury).

Tento „liek“ sa ukázal ako najmenej účinný a najsmrteľnejší prostriedok liečby eboly vo veľkej štúdii z roku 2019. FDA napriek tomu ho plne schválil v októbri 2020. V štúdii mal remdesivir najvyššiu mieru úmrtnosti, vyššiu ako 50% pacientov!

Okrem toho, veľká štúdia na amerických vojnových veteránoch zistila, že liečba remdesivirom „nepriniesla žiadne zlepšenie prežitia, ale bola spojená s dlhšími pobytmi v nemocnici“.

Aj keď liek spôsobuje vysokú mieru zlyhania obličiek, nakoniec mu bolo udelené plné schválenie pre pediatrické prípady Covid-19 a dnes je stále primárnou liečbou covidových diagnóz v nemocniciach.

Podľa štúdií Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) remdesivir zvyšuje riziko zlyhania obličiek 20-násobne! Dokonca ani WHO neodporúčala používanie remdesiviru na Covid-19 už v novembri 2020, no americké, aj naše nemocnice naďalej pumpujú tento toxín do pacientov.

Je smutné, že WHO nakoniec znovu odporučila remdesivir u pacientov s miernym alebo stredne ťažkým covidom, ktorí sú vystavení vysokému riziku hospitalizácie. Keď sú pacienti izolovaní od svojich rodinných príslušníkov, zbytočne utlmení sedatívami a napojení na pľúcne ventilátory, negatívne účinky remdesiviru sa znásobujú.

Bez ohľadu na to, aký smrteľný je tento „liečebný“ protokol, je to protokol, ktorý zabezpečil nemocniciam extra finančný príjem počas núdzového stavu. Je to protokol, ktorý pripravil pôdu pre núdzové použitie mRNA vakcín tým, že dodal „úmrtia na Covid-19“.

Prírodná liečba osteoartritídy

Sadisticky, nemocnice naďalej požívajú imunitu pred zodpovednosťou, ktorá pokrýva ich dokázateľne škodlivé „liečebné“ protokoly a očkovacie programy.

Remdesivir bol pretláčaný kvôli klinickému podvodu

Počas núdzového stavu v súvislosti s ochorením Covid-19 dostali nemocnice imunitu. Boli im tiež vyplácané finančné stimuly za uvedenie Covid-19 ako príčiny smrti na úmrtných listoch. Základné faktory a iatrogénne chyby, ktoré viedli k týmto úmrtiam, boli ignorované a ignorujú sa dodnes.

Dr. Anthony Fauci (americký Mikas) a Národný inštitút pre alergie a infekčné choroby (NIAID) zmenili indikáciu (účel použitia) remdesiviru po tom, čo zlyhal pri liečbe eboly. NIAID tiež manipuloval s primárnymi a sekundárnymi cieľmi štúdií s remdesivirom pre Covid-19, aby zakryl nepriaznivé zistenia a falošne ho propagoval ako antivírusový liek na Covid-19.

Poznámka redakcie: Tieto odporúčania samozrejme hneď prebralo aj slovenské ministerstvo zdravotníctva pod vedením bývalého ministra Krajčího, ktoré remdesivir zaviedlo do slovenských liečebných protokolov v októbri 2020. Remdesivir výrazne propagovala aj známa covidová celebrita, profesor Jarčuška.

Spočiatku bolo primárnym cieľom štúdie „vyhodnotiť účinnosť rôznych skúmaných terapeutík v porovnaní s kontrolnou skupinou u dospelých klinicky hospitalizovaných s Covid-19. Toto sa počas štúdie zmenilo, aby sa vypočítal „čas do zotavenia na 29. deň“.

Sekundárnymi cieľmi štúdie bolo spočiatku „vyhodnotiť klinickú účinnosť rôznych skúšaných terapeutík v porovnaní s kontrolnou skupinou podľa klinickej závažnosti, hospitalizácie a mortality a zhodnotiť bezpečnosť rôznych skúšaných terapeutík v porovnaní s kontrolnou skupinou“.

Neskôr však tieto ciele boli zmenené na „zhodnotiť zlepšenia zdravotného stavu súvisiace s liečbou na 8-bodovej poradovej škále v 15. deň“. Inými slovami, bezpečnosť a účinnosť nebola nikdy preukázaná, ale liek bol aj tak pretlačený do používania verejnosťou.

Lekárske chyby sú 3. najčastejšia príčina úmrtia v zdravotníctve

V roku 2016 výskumný tím Univerzity Johnsa Hopkinsa zistil, že lekárske chyby boli treťou najčastejšou príčinou smrti s počtom 250 000 úmrtí ročne len v USA.

Tím vedcov varoval, že spôsob, akým zdravotnícke úrady zbierajú národné zdravotnícke štatistiky, zlyhal pri klasifikácii a uvádzaní lekárskych pochybení v úmrtnom liste pacientov.

Výskumníci sa zasadzujú za aktualizáciu oficiálnych kritérií na klasifikáciu úmrtí na úmrtných listoch. Táto aktualizácia je zúfalo potrebná, pretože zlyhanie obličiek vyvolané remdesivirom sa javí ako vážny problém medicínskeho pochybenia v celom zdravotníckom systéme.

V každom prípade sa musí tento prudký nárast nadmernej úmrtnosti na akútne zlyhanie obličiek prešetriť.

Záver

Keďže používanie remdesiviru naďalej pokračuje, veľkú časť súčasných úmrtí na Covid-19 možno najlepšie opísať ako premyslenú úkladnú vraždu.

Platí to o to viac, keď vezmeme do úvahy skutočnosť, že úrady zmanipulovali klinické skúšky a v roku 2019 veľmi dobre vedeli, že remdesivir nie je liek, ale nebezpečný jed.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Lance D. Johnson, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ja len, že zlyhanie obličiek spôsobilo zavodnenie pľúc – pacient sa vlastne utopil – a keďže covid mal/má byť respiračné ochorenie, ktoré má akože spôsobovať zlyhanie pľúc po následnej „vírus“ + bakteriálnej nákaze – celý systém používania remdesivru bol-je dokonale zamaskovaný ako vražda – biologická zbraň – vďaka ktorej nemocnice získavali v USA až 30-35.000 USD ako kompenzáciu za zakázaný odber orgánov covidovým pacientom – čo bola zase súčasť hry na „smrtiacu pandémiu“ – čo bolo zase súčasť globálneho riadenia – nasúvania krízového menežmentu globálneho fašizmu!

  Nevidím veľký rozdiel medzi Cyklónom B a remdesivirom ani čo sa týka úmyslu zabiť ním čo najviac obetí a ostať v utajení – a ešte na tom – ako Fauci – zarobiť!

  https://www.inenoviny.sk/zabijaju-remdesivirom-pacientov
  Zabíjajú Remdesivírom pacientov? – inenoviny
  17. 12. 2021Až 54% ľudí liečených Remdesivírom zomrelo, išlo o veľmi zlé data a nebezpečný liek. Remdesivír sa začal používať vďaka manipulatívnej štúdie, ktorú urobil samotný výrobca Remdesivíru – Gilead. Zobrali len 53 pacientov a ich liečili začiatkom roka 2020 Remdesivírom. https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2007016

  https://www.badatel.net/zomrel-vam-pribuzny-na-covid-v-skutocnosti-ho-mozno-zabili-nemocnicni-lekari/

  Dr_Ardis_killer_cocktail_cure_remdesivir_Peters_Jul2021.mp4
  https://ulozto.net/file/3awrpGLMUsz0/dr-ardis-killer-cocktail-cure-remdesivir-peters-jul2021-mp4#!ZJEyLwR2AmMwLmD4LwZ0MwZ0ZmV5ZmO6p1IxqaDln18kG2LmLj==

 2. Práve ide na SVCS relácia o analógii lekárskych pokusov na väzňoch /Akcia eutanzia – Hitlerom zaručená beztrestnosť lekárom/ v koncentrákoch, a dobe covidovej – treba všetko archivovať, než to globálne vymažú z internetu.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/
  ———————————
  Funguje 3. „Živé vysielanie“ zvrchu.

  • Marek Kosice

   Ved toho vymazania celeho internetu (mimo brainwashingovych stranok elit) sa velmi obavam…Ked sa tak stane, ludstvo ako celok (nie mizive percento jedincov) sa dozvie o skutocnom tvare a povode Zeme, „vesmiru“, atd bud nikdy, alebo o tisic rokov… Ved sam vidis, drviva väcsina z tych ktori su si vedomi väcsiny podvodov elit, „Plochu Zem“ ODMIETAJU… NEVERIA, ze mohli byt ok*bany az do takej hlbky….Skurvene EGO im nedovoli prijat tento fakt…

   • ..povedal clovek, ktory ked je konfrontovany s problemom, ostane pohlteny emociami, neschopny porozumiet krase sveta vo svojej komplexnosti, pozerajuc sa jednostranne na tok udalosti z perspektivy alternativca, ktory ak nerozumie rebusu, presviedca kazdeho o svojej pravde, ktoru prevzal od alternativnej autority, ktora mu ten hacik podsunula zmeskou tvrdeni, spracovanej vo vedeckej terminologii, ktoru jeho mysel prijala za poznanie, pretoze je jeho mysel limitovana hranicou vlastnych schopnosti, hranicou, ktoru si neuvedomuje, teda ani nevie o svojich obmedzeniach a pri naplneni tychto limitov, ostane jeho ultimatne poznanie vzdy iba odrazom aletrnativnej autority, ktora mu podsunula, najvhodnejsie k jeho limitovanej inteligencii, zmesku vedeckych tvrdeni, ku ktorym je jeho ego magneticky pritahovane. Takymto sposobom sa stalo jeho vlastne ego, vlastnym panom a jeho zivot je len odrazom tohto zotrocenia, preto sa rozhodol spravne, neurobit si deti.

 3. Mimo tému, ale vysoko aktuálne – k reakcii ruskej ambasády na tie MIGy-29 – a komentár blbečka FUCK Checkera – lebo keď môže klamať Heger, Čaputúvá, atď. – prečo by nemohol klamať aj nejaký zmrdko!
  —————————————————————
  snajprik snajprik
  2023-03-18 19:41:00
  Ale krajina vyrobcu bola Ukrajina v ZSSR 😀 Do 2014 večina lietadiel sa vyrábala na Donbase, to jest pred tým Ukrajina, teoreticky vzaté tie migi sme vrátili krajine výrobcu 😀
  https://www.infovojna.bz/article/moskva-k-bojovym-stihackam-darovanych-hegerovou-vladou-ukrajine
  —————————————————–
  „Mikojan MiG-29 ( rusky : Микоян МиГ-29 ; spravodajský názov NATO : Fulcrum ) je dvojmotorové stíhacie lietadlo navrhnuté v Sovietskom zväze . MiG-29, vyvinutý konštrukčnou kanceláriou Mikoyan ako stíhač vzdušnej prevahy v 70. rokoch, bol spolu s väčším Suchoj Su-27 vyvinutý na boj proti novým americkým stíhačkám, ako sú McDonnell Douglas F-15 Eagle a General Dynamics F. -16 Bojový sokol . [2] MiG-29 vstúpil do výzbroje sovietskych vzdušných síl v roku 1983.“
  „Po rozpade Sovietskeho zväzu , armády viacerých bývalých sovietskych republík pokračovali v prevádzke MiG-29, z ktorých najväčšie je ruské letectvo . Ruské letectvo chcelo modernizovať svoju existujúcu flotilu na modernizovanú konfiguráciu MiG-29SMT, ale finančné ťažkosti obmedzili dodávky. MiG-29 bol tiež obľúbeným exportným lietadlom; viac ako 30 krajín buď prevádzkuje alebo doteraz prevádzkovalo lietadlá.“
  ——————
  Poznámka – právnym nástupcom ZSSR po r. 1991 je Ruská federácia – aj ako hegemón, ktorý rozhodoval o podmienkach oddelenia Ukrajiny – t. j., že nebude vlastniť jadrové zbrane, pričom RF delimitovala Ukrajine aj 22 strategických bombardérov Su-160 – „bielych labutí“ – schopných niesť aj jadrové zbrane – ktoré Ukrajinci nechali Američanom rozobrať!

  „V roku 1971 však sovietske štúdie určili potrebu rôznych typov stíhačiek. Program PFI bol doplnený o program Perspektivnyy Lyogkiy Frontovoy Istrebitel ( LPFI , alebo „Advanced Lightweight Tactical Fighter“); sovietske stíhacie sily boli plánované na približne 33 % PFI a 67 % LPFI. [6] PFI a LPFI sa zhodovali s rozhodnutím USAF, ktoré vytvorilo program „Lightweight Fighter“ a General Dynamics F-16 Fighting Falcon a Northrop YF-17 . [7] Stíhačka PFI bola pridelená Suchojovi, výsledkom čoho bol Suchoj Su-27 , zatiaľ čo stíhačka ľahkej váhy bola pridelená Mikojanovi. Podrobné dizajnérske práce na výslednom produkte Mikoyan 9, označený ako MiG-29A , sa začal v roku 1974, pričom prvý let sa uskutočnil 6. októbra 1977. Predsériové lietadlo prvýkrát spozorovali prieskumné satelity Spojených štátov v novembri toho istého roku; bol nazvaný Ram-L , pretože bol pozorovaný v letovom testovacom stredisku Žukovského neďaleko mesta Ramenskoye . [8] [9]“

  Ramenskoye je moskovský distrikt!!!

  https://en.wikipedia.org › wiki › Ramenskoye,_Moscow_Oblast
  Ramenskoye, Moscow Oblast – Wikipedia
  Ramenskoye ( Russian: Ра́менское, Russian pronunciation: [ˈramʲɪnskəjə]) is a town and the administrative center of Ramensky District in Moscow Oblast, Russia, located 46 kilometers (29 mi) southeast of Moscow .

  https://en.wikipedia.org/wiki/Mikoyan_MiG-29

  • zapredana SR

   Rusi sa majú báť vlastných lietadiel? Zbytočné si to rozvadzal, lebo ako aj pri s300, ktoré sme mali v vlastníctve, nemali odblokované všetky jej schopnosti. Takže, je jasné že škody môžu urobiť, ale ak sa im to podarí, tak to bude čisto chyba RF.
   Dlhú životnosť im nedávam. Podstatné je to prečo sa tam posielajú? NATO nechce priamo vhupnuť do jadroveho konfliktu, tak dáva rozkazy a pomaly pripravuje štáty kyjevského paktu na plánovanú mobilizáciu, ktorá má poslať 2.000.000 akoze dobrovoľne hlásiacich sa debilov. Preto musí vzniknúť provokácia, aby štáty ako mi mohli vyhladiť vojnový stav a tým pádom mať dôvod na mobilizáciu. A voľby budú zrušené, a matovicova predpoveď bude pravdivá. My tu budeme navždy.

   • Sursum Corda!

    Už si nepamätáte, ako sa Rusi pripravovali na svoju zimnú ofenzívu, ktorou akože rozdrvia celú ukro armádu? Prišla jar a „skutek utek“. Namiesto ruskej ofenzívy dali Rusi Ukrajincom čas, aby sa vyzbrojili a mohli začať svoju ukrajinskú jarnú ofenzívu. Chápete aká hra sa tu s nami hrá?

    • Pri masívnych útokoch sú aj masívne straty. Rusi sa zrejme rozhodli pomaly, systematicky drviť ukrajinskú armádu do posledného Ukrajinca a súčasne minimalizovať svoje vlastné straty.

    • Nebyť takých kolaborantov ako Gerasimov (kamarát Petra Pavla), ktorý informoval o pripravovaných útokoch a chránil ukronacistov na západnej okrajine tak by ŠVO prebiehala bez zbytočných strát – a bez toho aby zbytočne zomieralo toľko ruských vojakov oslobodzujúcich okrajinu od fašizmu Made in Západ. Kolaboranti v Rusku vo vysokých postoch – to sú oni, ktorí MAXIMÁLNÝM ÚSILÍM SABOTUJÚ ŠVO! To oni sú príčinou neúspechov ŠVO!
     Oni potrebujú aby v ŠVO zahynulo čo najviac ruských vojakov/dôstojníkov – aby sa po úspešnej ŠVO nemohli vrátiť domov – do Ruska a urobiť s nimi – vlastizradcami poriadok.
     To oni – kolaboranti posielajú západu ruské zdroje a všemožne podporujú Západný fašizmus!
     Ruská armáda bojuje na okrajine proti celému kolektívnemu západu a zároveň sa musí vyrovnávať s podrazmi kolaborantov v Rusku, ktorí sa ju snažia s maximálnym úsilím odrovnať a ktorí sú sústredení na tých najvyšších miestach v štátnej správe.
     Bez ruských zdrojov Západ nemôže proti Rusku bojovať!

    • zapredana SR

     A to o masívnom útoku si mal odkiaľ, ak sa môžem spýtať? Priamo z RF, alebo z našich médií. A poznáš informačnú vojnu? Nemyslím to rádio. Príklad: ja ti poviem že v lete vyhadžem krčmu, ty všade rozsiriš čo som povedal, a ja to v lete neurobím. Ty budeš za debila, a štamgasti v krčme čas do leta využijú na tréning, alebo sa na to vykašlú a zabavia sa na Tom. Ty si ktorý článok tohto príbehu?

   • A takto sa rodia Gabčíkovia.

   • V jednom svém videu mluvil pjakin o S400-500 s tím, že jsou vyráběny exportní verze, které nemají takové „schopnosti“ jako eSka pro ochranu RF a hlavně v nich je zabudovaný tajný přístup, který umožňuje RF na dálku tyto eSka vypnout a ovládat v případě, že by byly použity proti střelám ruské výroby, teda proti RF….

    • Marek Kosice

     To by bol UZASNY tah Ruska, keby to bola naozaj pravda (co je mozne).

    • Dve roviny:
     1/ Hovoril som tu o blbcovi, ktorý svojím komentárom na Infovojne tvrdí, že Migy-29 sa vyrábali na Donbase a preto sme ich len vrátili na Ukrajinu. Asi „ako reklamáciu“!

     2/ Druhá vec sú „kazítka“ v týchto zbraniach – aby sa neobrátili proti vyrábajúcej krajine, detto samodeštruktívne rakety z rôznych dôvodov – aj zastavenia útoku z rôznych dôvodov. Teda rovnako som presvedčný, že aj tieto MiGy-29 majú v sebe „niečo“ – čo ich okažite idetinfikuje ako stroje /autá s čipmi už bežná vec/ predané treťej strane bez /politického/ súhlasu krajiny výrobcu – a odkódovania – preto Rusi vedeli, kde sa S-300 nachádza na meter presne. Preto sa aj ruský veľvyslanecvyjadril, že lietadlá „už sú zničené“ – ako z argotu – „Si mŕtvy!“

     Stále mohli slúžiť obrane Slovenska – obrane dôležitých objektov! Takže žiadne fazuľky – za toto by mala byť celá táto vláda postavená pred tribunál! A chcem vydieť tých ochrankárov odhodlaných za týchto zmrdov položiť život!
     „Ste mŕtvi!“
     ———————–
     Záhrada volá, tak ešte k tomu až večer.

 4. Chcem to tu uviesť, pretože takáto Pravda – dnešným politickým – zapredaným „špičkám“, vr. SR – určite nevyhovuje.

  „Príhovor francúzskeho generála Christiana Blanchona k neočkovaným obyvateľom planéty:

  Sú okolo vás, vyzerajú normálne, ale sú to super-hrdinovia. Aj keby som bol plne očkovaný, obdivoval by som neočkovaných za to, že odolali najväčšiemu tlaku, aký som kedy zažil, vrátane tlaku manželov, rodičov, detí, priateľov, kolegov a lekárov.
  Ľudia, schopní takéhoto charakteru, odvahy a kritických schopností, určite stelesňujú to najlepšie z ľudskosti. Nájdeme ich všade, vo všetkých vekových kategóriách, na všetkých úrovniach vzdelania, vo všetkých krajinách a s rôznymi názormi. Sú zvláštnym druhom, sú to vojaci, ktorých si želá mať vo svojich radoch každá armáda Svetla.
  Sú to rodičia, ktorých by chcelo mať každé dieťa a deti, o ktorých sníva každý rodič.
  Plne naočkovaný vodca amerického futbalu padne – „náhle a nečakane“. Sú to bytosti nadpriemerné vo svojich spoločnostiach, sú podstatou národov, ktoré vybudovali všetky kultúry a dobyli obzory.
  Sú okolo vás, vyzerajú normálne, ale sú to superhrdinovia. Dokázali to, čo iní nedokázali, boli stromom, ktorý odolal búrke zneužívania, diskriminácie a sociálneho vylúčenia. Vylúčení od vianočného stola svojich rodín, nikdy nevideli nič také kruté. Prišli o prácu, o kariéru, došli im peniaze… ale bolo im to jedno. Trpeli obrovskou diskrimináciou, obvineniami, zradou a ponížením… ale išli stále ďalej.
  Nikdy predtým v ľudstve nedošlo k takémuto výberu, teraz vieme, kto sú tí praví rebeli na planéte Zem. Ženy, muži, starí, mladí, bohatí, chudobní, všetkých rás a všetkých náboženstiev, NEOČKOVANÍ, vyvolení z neviditeľnej archy, jediní, ktorí dokázali vzdorovať, keď sa všetko zrútilo.
  Ste to vy, prešli ste nepredstaviteľnou skúškou, v ktorej zlyhali mnohí z najtvrdších mariňákov, kománd, zelených baretov, astronautov a géniov. Ste stvorení z materiálu tých najväčších, ktorí kedy žili, hrdinov zrodených medzi obyčajnými ľuďmi, ktorí žiaria v temnote“.

  dátum zverejnenia: koniec septembra 2022

  Christian Blanchon ,
  generál francúzskej armády

  https://cz24.news/prihovor-francuzskeho-generala-christiana-blanchona-k-neockovanym-obyvatelom-planety/

  • „Prišli o prácu, o kariéru, došli im peniaze… ale bolo im to jedno“

   ..no jedno im to určite nebolo – prísť o prácu, kariéru, peniaze ale cítili/vedeli a videli, že po nich idú vrahovia v bielych plášťoch s ihlou riadení snáď až zo samotného pekla. Museli si vybrať – a vybrali si.

  • Marek Kosice

   Akurat, ze „covid“ bol zjavne len „predjedlom“… Teraz je tu „hlavne jedlo“ (3. svetova, a teda vojna na Ukrajine, ktora sa dotyka celeho sveta a moze sa aj vramci bojov rozsirit kdekolvek…), a urcite nas neminie ani dezert… A o 50 rokov toto vsetko ZAS A ZNOVA, lebo ludia zabudnu a mlade generacie ani nebudu vediet co sa vlastne stalo….A ziaden „Jezis“ nepride zachranit ludstvo… Maximalne tak Satan vytvori dalsiu potopu velkej casti sveta… A tu mam priviest na svet dieta? „Dakujem“…. 😀

   • Israismael

    Čo máš s tým satanom stále??…jasné že ľudí ,,dodrbal,, to vieme už tisícročia ,ale čo ho stále spomínaš ako hlavného nad človekom..On nemôže riadit človeka ,len ho nabadat !!!.Toto naozaj nechápem ,lebo ako by si ho adoroval a chválil ,že je to vo svete tak ako je …Veď už sa oslobod od neho a buď s Bohom!! ..Pohlavna zdržanlivosť /SLOVO /:
    http://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/posolstvo-gralu-od-abdrushina-019.php

   • Ak máš partnerku a miluješ ju tak neváhaj a rob! Neohliadaj sa na satana, ktorý len skúša/pokúša ľudstvo rovnako ako dnes Čína skúša/pokúša Rusko svojou zákernou dvanásť bodovou „mierovou“ agendou . Ľudstvo nieje premnožené, len individualizmus premenil mozog mnohých na nebezpečnú depopulačnú zbraň.

   • Treba počítať aj s tým (žiaľ), že sa vojna môže rozšíriť aj na naše územie. Tak fungujú zákony príčiny a následku.
    Politici nás zatiahli do konfliktu na Ukrajine spočiatku tým, že neprotestovali, keď sa NATO rozširovalo k hraniciam Ruska, naopak posielali tam našich vojakov. Neprotestovali ani nedávno, keď s ľahkosťou v NR SR (vr. SMERU) odhlasovali prijatie ďalších štátov do agresívneho paktu – NATO, ako je Fínsko (1200 km sused s Ruskom) a Švédsko a to napriek nevôli a pocitu ohrozenia Ruska.

    Neprotestovali, keď sa na Ukrajine uskutočnil nacistický puč v r. 2014, pripravený a financovaný Američanmi. Ani vtedy nie, keď UA-nacisti začali vraždiť rusky hovoriacich obyvateľov na Donbase a sledovali sme ohňový masaker Rusov v KD v Odese. Žiadna protestná nóta proti Ukrajine. Aspoň si nespomínam..Neprotestovali sme, keď sa zavádzali proti Rusku nepriateľské sankcie. Napätie neustále rástlo a rastie, no my sme sa ešte v tých rokoch cítili v suchu a v bezpečí.
    Až doteraz – a to kvôli posluhovaniu súčasných militantných slovenských politických bastardov v demisii..

    Vojna bola temnými (satanistickými) silami pripravená a vyprovokovaná a všetci to dobre vieme. A provokujú ďalej! Keď sa raz vyberieš cestou k priepasti, dovedie Ťa k priepasti. Každý veľký oheň sa začína malou iskrou a malé ohniská sa zvyknú spájať do obrovských požiarov. Buďme pozornejší a učme sa rýchlejšie. Nemusíme sa všetci popáliť, aby sme zistili, že oheň páli a popáleniny strašne bolia a veľmi dlho sa hoja. Kompromisy so lžami sú lži a môžeme sa klamať, že to tak nie je.. Kozmické zákony to neovplyvní. Tie platia presne a neomylne..

 5. Rumunský generál otvorene o šokujúcich možnostiach geofyzikálnej vojny, deštrukčných schopnostiach zbrane HAARP, svete ovládanom tajnými mocenskými skupinami a progresivistických silách plniacich globalistickú agendu internacionalistického korporativizmu usilujúceho o zničenie identity národných štátov.
  „GES: V súčasnosti je na svete najmenej desať krajín, ktoré majú zariadenia typu HAARP. Najvýkonnejšie je v USA, na Aljaške v Gakone [v roku 2016 oficiálne presunuté na univerzitu vo Fairbanks na Aljaške]. Najnebezpečnejšia pre oblasť našej krajiny je inštalácia HAARP v Nórsku v oblasti Tromso, ktorá patrí Európskej únii.

  Hoci nemáme žiadne dôkazy, zariadenia HAARP by sa potenciálne mohli využívať na ekonomickú vojnu, zmenu klímy a kontrolu obyvateľstva.

  DV: Boli ste na Aljaške v centrále HAARP, kedy, čo sa tam robí, čo sa môže a čo nemôže spomínať?

  GES: Bol som na Aljaške na University of Fairbanks, ktorú používa americká armáda a CIA ako krytie pre aktivity, ktoré sa odohrávajú v meste Gakona, kde sa na stovkách hektárov rozprestierajú zariadenia HAARP.

  Zbraň HAARP môže byť použitá na tieto účely:

  1. Nasmerovaná energetická zbraň;
  2. Komunikačný systém pre ponorky;
  3. Systém používaný na boj proti satelitom ich oslepením alebo zostrelením;
  4. Vylepšená komunikácia s vlastnými satelitmi v podmienkach elektronického boja a slnečných erupcií;
  5. röntgenový žiarič;
  6. Prostriedky na samovoľné vytváranie miestnych, zónových alebo kontinentálnych výpadkov elektrického prúdu;
  7. Elektronické bojové zbrane;
  8. Vysokovýkonný bezdrôtový prenos energie metódou Nicola Tesla;
  9. Prostriedky na zisťovanie cudzích predmetov a plavidiel vo vesmíre;
  10. Prostriedky boja proti mimozemskému útoku z vesmíru;
  11. Zariadenie schopné spôsobiť výbuchy porovnateľné s jadrovými výbuchmi;
  12. Zbraň schopná modifikovať prostredie, ktoré sa už používa v geoklimatickej vojne;
  13. Vytváranie hurikánov, tornád, búrkových smrští a cunami v oblastiach, ktoré nie sú špecifické pre tieto typy prírodných javov;
  14. Vytváranie zemetrasení stimuláciou oblastí náchylných na takéto javy a aktiváciou sopiek;
  15. Zbrane používané v psychotronickej vojne, ktoré môžu meniť mozgové vlny a kontrolovať myslenie a reakcie ľudí (napr. Havanský syndróm).
  16. Štúdium a hodnotenie podzemných ložísk ropy, plynu a nerastných surovín vo vzdialenosti tisícok kilometrov;
  17. Diaľkový prieskum a ničenie bunkrov, skladov a akýchkoľvek iných podzemných základní;

  Rád by som uviedol, že tieto činnosti uvedené vyššie úzko súvisia s emisným výkonom a prevádzkovým režimom zariadení typu HAARP.

  HAARP sa tiež nazýva konečná zbraň alebo zbraň apokalypsy.

  DV: Američania hovoria, že HAARP je odstavený a nefunguje?

  GES: Systém HAARP je v prevádzke od roku 1993 a nielenže nebol nikdy odstavený, ale neustále sa modernizoval a zdokonaľoval, čím sa zvyšoval jeho výkon a rozsah úloh, ktoré môže vykonávať. Počet antén a vysielačov sa z roka na rok zvyšoval, pričom sa používa viac ako 180 antén a hlavných generátorov. V súčasnosti má HAARP najvyšší výkon vo svojej histórii a môže vykonávať vzdialené misie kdekoľvek na svete.

  DV: V priebehu jedného roka boli na vás spáchané tri pokusy o atentát. Kto sú títo ľudia?

  GES: Bol som predsedom skutočnej nacionalistickej strany v Rumunsku, strany Veľké Rumunsko, po predčasnej smrti jej bývalého a zakladajúceho predsedu Cornelui Vadima Tudora.

  V súčasnosti nepatrím k žiadnej politickej strane. Zúčastňoval som sa na zhromaždeniach a protestoch proti prehnaným opatreniam prijatým počas takzvanej pandémie Covid-19 a v tlači a televízii som vystupoval proti abnormalitám presadzovaným neoprogresívnym prúdom a globalizmu, pre Deepstate som bol považovaný za nebezpečného mienkotvorcu. Preto som bol odstavený a následne na mňa bol vyvíjaný veľký tlak, aby som prestal verejne vyjadrovať svoje názory a stanoviská. Po veľmi tvrdých vyhrážkach voči mne a mojej rodine som sa musel stiahnuť z politického života a následne voči mne zorganizovali neo-progresívne sily diskreditačnú a očierňovaciu kampaň.

  DV: Takže bežný človek nemá čo vedieť, pretože ho mocní potrestajú?

  GES: Vo svete momentálne prebieha krutý boj medzi skupinou suverénnych štátov a skupinou štátov presadzujúcich neo-progresivizmus, takzvanú globalizáciu alebo inými slovami internacionalistický korporativizmus, ktorý neberie ohľad na národy a suverenitu štátov.

  Poznanie ako fenomén, uchovávanie a využívanie informácií nie je nebezpečné, kým neprekročíte úroveň, ktorá vám bola pridelená v tejto oblasti a sociálnej hierarchii. Existujú tajné a diskrétne skupiny a hnutia, ktoré vládnu svetu.“
  https://www.infovojna.bz/article/rumunsky-general-otvorene-o-sokujucich-moznostiach-geofyzikalnej-vojny-destrukcnych-schopnostiach-zbrane-haarp-svete-ovladanom-tajnymi-mocenskymi-skupinami

 6. Israismael

  Dnesne želanie Jozefom!..Určite je ich veľa ak nie najviac na Slovensku ..Význam mena Jozef : ,,Boh pridá a rozhojni,,…Všetko najlepšie!..

 7. František

  Väčšina-t.j.stádo oviec- vždy bude poslúchať svojich pastierov,aj keď ich budú vedome hnať na jatky.Nevedia sa postaviť na obranu.Vedia len bľačať ale nič neurobia na svoju ochranulebo je to pohodlnejšie a podľa nich bezpečnejšie.takto sa sami odsudzujú na porážku.

 8. zapredana SR

  Každý mŕtvy sa počíta, v médiách stále idú ako chcú zachraňovať, ale to je už iba prežitok časov minulých. V Kanade vam štát zaplatí eutanáziu, keď nemôžete akože dôstojne dožiť. Vakcíny, umelo vyvolané zemetrasenia, chemtrails, a vojna na Ukrajine a ostatné. Mydlia si ruky, ako to krásne vychádza, a stačí na to tak malo. V každej domácnosti jeden a viac vymývač mozgov. A možno raz príde doba, keď vám tam budú vravieť pravdu: dnes sa nám podarilo zabiť 50.000 ludi vakcínou, 30.000 zemetrasením, 15.000 na Ukrajine, ostatné vojny 3000, chemtrails za dnešný deň približne 5.000 ľudí bude mať rakovinu, na eutanáziu sa dostavilo 100 ludi, prirodzene a iné úmrtia 45.000 ludi, a to všetko nás stálo iba 20.000 dolárov, ktoré aj tak nemajú žiadnu cenu. A teraz k tým zlým správam, za dnešný deň sa narodilo 25.000 zdravých detí. Ale už sa pripravujú povinné vakcíny, ktoré z tých 25.000 deti urobia 5.000 závislých na farmabiznise a ostatne neprežijú. Ale sa nám to dobre darí. A vravia si: Ty ľudia sú taký hlúpy, ozaj si nezaslúžia žiť, keď vidia všetko čo im robíme, a oni veria médiám, ktoré sú naše, ako všetko ostatné. S pozdravom váš BlackRock a Vanguard.

 9. Israismael

  Mám jednu takú zaujímavosť z astrológie ktorú som si pozrel a týka sa Jaroslava Naďa ..Nemám presný čas narodenia ale dátum je všeobecne známy že je to 21.marec 1981 v Nitre
  Z tohto dátumu sa dá pozrieť jedna skutočnosť a to minulý život a karmicka úloha tohto jeho života a to cez tzv čiernu lunu /lilith/ pretože podľa astrologickych tabuliek viem kde sa nachádzala na akom stupni a v akom znamení v ten deň jeho narodenia ..
  Takisto sa dajú pozrieť všetky planéty na ten deň 21.3.1981 i keď bez času narodenia neviem zadefinovať v akých pozíciách domov sa nachádzajú !.. Ale nevadí ,mám spracovane hlavne to,čo vam chcem napísať ..
  Lilith v Škorpiónovi /pozicia čiernej luny ministra Nada/- v minulom živote Klasický výklad je, že domorodec v minulej inkarnácii si užíval bolesť svojich obetí, prekračoval zákony dobra a zla a praktizoval čiernu mágiu. Môže to byť čarodejnik,, manipulátor – čierny mág, hypnotizér, podriadený svojej vôli kvôli sebeckým ašpiráciám. Postavy ako Modrová brada, čierna vdova by mohli mať miesto s Lilith v Škorpiónovi, ale iba ak je zvýraznená na mieste a existujú aj iné priťažujúce aspekty. Zďaleka nie vždy sa tieto hrozné zločiny vyskytli v živote domorodca, ak teraz nie je v tomto živote túžba po čiernej mágii….ale v každom prípade človek ublížil iným ľuďom, podvádzal vpravo a vľavo. V tejto inkarnácii je cítiť ťažkú ​​povahu majiteľa horoskopu. Sklon k manipulácii, sebectvo, odpor, deštruktívny hnev a schopnosť zasiahnuť slabé miesta súperov a dokonca aj milovaného človeka počas hádky sú dôsledkom minulého života.
  https://geocult.ru/natalnaya-karta/lilit-chernaya-luna-v-skorpione

  • Všimol som si, že Nať sa ani nevie normálne ľudsky usmiať – vždy keď hrá ten jeho priblblý „úsmev“ tak vyzerá ako „mesiačik na hnoji“.
   Rozhodne to nie je človek, ktorému záleží na druhých.

   • To/tých čo vidím v Naďových očiach som videl aj v očiach Madeleine Albrightovej a nieje jediná – je veľa osôb na vyšších postoch ktorým z očí vidím hľadieť špecifický tento typ entít.

    • Israismael

     Jednoznačne spoluposobia takýto ľudia, resp Madeleine pôsobila a pravdepodobne aj na druhej strane,, brehu“stále pôsobí v temnom frekvenčnom poli bytia… To sú tzv,, mŕtve“ duše, odsúdené na zánik, ci sú ešte tu na zemi alebo už na tzv druhom svete, na druhom brehu!! … Všetko ich vyžarovanie je temné a škodiace ľuďom a nakoniec sa to odráža aj na tom ako sa prejavovali ci prejavujú tu na Zemi..

Pridajte komentár

*