Prezidentka Európskej vedeckej rady trvá na tom, že ľudí treba očkovať donútením, nie vysvetľovaním


Print Friendly, PDF & Email

Prezidentka Európskej vedeckej rady trvá na tom, že ľudí treba očkovať donútením, nie vysvetľovaním

(Cassie B., Natural News) Mária Leptinová, predsedníčka Európskej vedeckej rady zaujala šokujúci postoj k vakcínam proti Covid-19, keď povedala, že vlády by nemali ľuďom vysvetľovať vedu, ale mali by sa jednoducho spoliehať na armádu a náboženských vodcov, aby zabezpečili, že ich populácia bude zaočkovaná bez ohľadu na to, ako sa ľudia cítia.

Leptinová, ktorá je tiež spolutvorkyňou agendy Svetového ekonomického fóra (WEF), uviedla, že vysvetľovanie, prečo by sa ľudia mali dať zaočkovať, sa počas pandémie koronavírusu ukázalo ako zlyhanie, takže je potrebný iný a dôraznejší prístup.

V diskusnom paneli, ktorý zahŕňal aj ľudí ako sú bývalý generálny riaditeľ organizácie GAVI financovanej Billom Gatesom a spolutvorca COVAX-u, Seth F. Berkley, Shyam Bisen z riadiaceho výboru Svetového exekutívneho fóra a generálny riaditeľ spoločnosti Moderna, Stephane Bancel, Leptinová načrtla, prečo nemá zmysel vysvetľovať vedu o vakcínach, ale lepšie je ľudí rovno prinútiť.

Samozrejme, vysvetľovanie „vedy“ by inšpirovalo viac ľudí, aby sa nechali zaočkovať, ak by veda preukázala, že vakcíny sú dokonale bezpečné a plne účinné pri prevencii prenosu choroby, pred ktorou majú chrániť.

Ak by vakcíny proti Covidu-19 skutočne splnili prísľuby bezpečnosti a účinnosti, potom „veda“ by to potvrdila a ľudia by boli viac než ochotní podstúpiť očkovanie.

Bohužiaľ, všetci vieme, že súčasné vakcíny proti Covidu-19 nielenže nedokážu zabrániť šíreniu choroby, ale prinášajú aj množstvo vedľajších účinkov, z ktorých niektoré sú potenciálne smrteľné.

Takže v tomto zmysle sa zdá, že Leptinová má pravdu: Vysvetľovanie „vedy“, na základe ktorej sú tieto vakcíny vyrobené, by totiž spôsobilo, že ľudia budú bežať presne opačným smerom, a to oprávnene!

Krajiny s vysokou mierou zaočkovanosti využili vojenský a náboženský nátlak

Takže, ak nedokážete ľudí presvedčiť o bezpečnosti a účinnosti vakcín, potom nátlak je jediná možnosť, ktorá vám zostala.

Leptinová poukázala na to, že krajiny, ktoré dosiahli najväčšiu mieru zaočkovanosti proti Covidu-19, boli tie, ktoré použili silný nátlak a ktorých vlády nestrácali čas „snahami o to, aby ich občania pochopili vedu“.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ako príklad použila juhoázijskú krajinu Bhután. Povedala, že v Butáne využili vplyv tamojšieho „náboženského zriadenia“ na zmanipulovanie verejnosti, aby sa nechala zaočkovať.

„Jednnou z takýchto krajín je Bhután, kde boli veľmi úspešní pri príprave kampane a zapojili do nej náboženských lídrov. Boli citliví na potreby krajiny, na potreby občanov, zahrnuli informovanie cirkevnými autoritami, ktoré využili pri hľadaní správneho času a dátumu, no a nakoniec dosiahli fantastickú zaočkovanosť. Žiadna veda nebola vysvetľovaná,“ poznamenala Leptinová.

Ďalším príkladom, ktorý uviedla, je Portugalsko, kde podľa vlastných slov bola očkovacia kampaň zverená do rúk armádnemu generálovi vo výslužbe.

„Ten armádny generál zaobchádzal s krajinou ako so svojimi vojenskými jednotkami. Pandémiu vyhlásil za vojnu, proti ktorej bude krajina s vlasteneckou vášňou spoločne bojovať. A myslím si, že tam dosiahli najvyššiu zaočkovanosť v Európe, ak nie vo svete.“

A ďalej dodala: „Takže žiadna veda. Pamätajme na to.“

Podľa tlačovej agentúry AP (Associated Press) sa kontradmirál Henrique Gouveia e Melo neospravedlnil za svoju túžbu charakterizovať očkovaciu kampaň ako „bitku“, dokonca zašiel tak ďaleko, že si obliekol svoju bojovú kombinézu (maskáče), aby vyslal ľudu Portugalska správu, že ide o volanie do zbrane.

Záver

Nie je žiadnym prekvapením, že Leptinová neuznala skutočnosť, že žiadny z prístupov týchto krajín nezahŕňal informovaný súhlas od ľudí, ktorí boli vystavení týmto potenciálne nebezpečným vakcínam.

Bez vysvetlenia vedy, ktorá stojí za týmito vakcínami, neexistuje spôsob, ako môžu ľudia poskytnúť skutočný informovaný súhlas. Na slobode v zdraví Leptinovej a jej kamarátom zo Svetového ekonomického fóra (WEF) zjavne nezáleží.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Cassie B., Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Prezidentka vedeckej rady“… rozprávky o tisíc a jednej funkcii … zlaté časy pre narcisov a sociopatov…

  • Video dabing cz
   https://otevrisvoumysl.cz/nanotechnologie-v-covid-vakcinach-na-jakem-principu-funguji/

   Ve zkratce…
   Video, které detailně vysvětluje, na jakém principu fungují COVID vakcíny, proč někteří lidé zažívají nežádoucí účinky hned a jiní ne, jak funguje nanotechnologie, která se v nich našla… a mnohem více.

   Zaujímavá informácia:
   44:44 minúta video : existuje jed ktorý sa nedá zistiť a vyvolá infarkt osoby (CIAr. 1975)– aplikácia zmrazenou šípkou vystrelenou zo špeciálnej pištole …………nezistiteľné……..

  • Skvele! Naprosto jedinecna pece…o kterou ale nikdo, opravdu nikdo pri zdravych smyslech, vubec nestoji! Apage Satanas

 2. Miroslav Čižmár

  To som zvedavý ako ma chce donútiť.

  • Ona Vás nedonúti odobne – na to sú tu všetky (ochotné s psychikou otroka) benderovské sviňe…a je jedno či nosia biele plášte alebo je to primitívny sused, ktorého keď vystrašia alebo zatlačia na neho napríklad v práci (alebo sused z opačnej strany) tak všetkým svojim potenciálom (nadobudnutým za celý jeho život) Vám bude z „ničoho nič“ robiť peklo – lebo vraj zasa všade lieta nejaká“korona“ a „ochrana“ pred ňou má prednosť pred všetkým. S rukami vo vreckách by sme vyriešili koronizátorov a každého zgnaba až by chodili po kanáloch – od upratovačky až po parlament a ambasádu, v kľude…ale to by nás na to musela byť väčšina obyvateľstva. A keďže nás nieje väčšina, ktorý vedia, že ide o smrtiaci povod tak tých bude zasa dosť, ktorí nás budú nútiť priamo či nepriamo, kritizovať, vyhadzovať z práce, bonzovať, dávať nám čo pre to z ľava z prava.

   • O tom je nacizmus – zhora akceptovaný fašizmus. Vnútorný nepriateľ sa rozdelením spoločnosti priblížil až ku dverám od susedov. Ja už som zažil útok suseda v tejto vakciveci – zatiaľ len verbálny – že ako nevakci ohrozujem jeho rodinu. No nič – treba sa pripraviť aj na to, že otvorím von dvere a tam – medveď /lebo v okrese už sú/.

   • Co je to za vědkyni, když říká takové pitomosti. Je to nějaká nevzdělaná baba od škopku, která si hraje na esesačku.

    • ..no to je taká Zelenská..

     .. nemôžem si pomôcť ale jej črty tváre a oči mi pripomínajú jedného probanderovského zmetka z môjho okolia. To čo má ona v očiach má aj on, vrátane ich farby. A nieje sám – tieto oči a črty tváre som v živote videl už viackrát a vždy to boli osoby, ktoré sa hrali na pomáhajúcich ale SKRYTO a podlo útočili na dušu – psychiku človeka ale robili to tak, že oni vyzerali ako pomáhajúci a napadnutý ako nevďačnik.
     Ďalšia kategória je napríklad Ursula von der Leyenová a Z.Čaputová, ďalšia Kocáb, Horáček, Káčer (Sk). Každá kategória má iné vonkajšie prejavy ale všetky sú kreatúry. Ďalšia kategória je taký Nad a Tatcherová..Až tak veľa ich nieje tých kategórií, tak 30. Ešte nikdy som sa nezmylil, než som ho osobne poznal aký je to človek keď som videl jeho príbuznosť k nejakej kategórii, ktorá mu je už známa. Tie kategórie som zaradil aj hierarchicky – a vždy sa mu potvrdilo, že to správne vidím keď sa zástupcovia odlišných kategórií stretli a niečo riešili.
     Nikdy sa medzí sebou nechovali ako ľudia, vždy buď len ako otroci alebo tyrani. Jednoducho musí existovať niečo – nejaká štruktúra, ktorá sa prejavuje na ich tele a a hlavne v ich očiach.
     Aj táto „odborníčka“ môže medzi kolegami vyzerať ako dávajúca, občas emočne labilná ale dôsledná a strkajuca svoj nos aj tam kam nemá.

  • Ako donútiť? Nezaočkovaných zakážu chodiť do obchodov,do lekárne,do kostolov, k lekárom,možno aj nepríjmu do nemocnice,zablokujú účty v banke,nedostanú dôchodky,…možnosti sú veľa….,vyhodia z roboty,možno aj väzenie…
   Veď sme to tu mali pred nedávnom,nech sa takýto politici a ludia co majú také vyhlásenie sa opichajú aj každý mesiac,keď ich to baví,ale ľudom už nech dajú pokoj,kto sa chce zaočkovat nech si to pichá…

 3. Jedině s pistolí u hlavy. A to jakoukoliv vakcínu. I pro psa.

  • Ja len, že tzv. informovaný súhlas začína kúpou jogurtu. Ale nikto ti ten jogurt nenanúti, pokiaľ ho nechceš sám. Predstav si, že ti ho nejaké jogurtové komando bude pri východe zo supermarketu tlačiť lyžičkami do pusy.

  • pre psa by bola menej nebezpecna

 4. Mňa nikto a nikdy neprinúti do toho čo ja nechcem aj keby som bol posledný človek netestovaný a neočkovaný. Sloboda je to najcennejšie čo mám a súvisí to so zdravím. Radšej budem spávať hladný zakrytý listami v lese medzi zvieratami ako byť očkovaný v teple medzi „hyenami“!

  https://www.infovojna.bz/article/video-dr-david-martin-britsky-parlament-svedectvo-4-decembra-2023

  https://www.infovojna.bz/article/video-dr-mike-yeadon-britsky-parlament-svedectvo-4-decembra-2023

 5. Israismael

  Ukrajinský vianočný stromček s netradičnou ozdobou ..kuknite sa https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/101325

  • Ale on v tom obleku vyzerá skôr ako obeť než vrah a herec vo funkcii diktátora – poskoka západu.
   Keby mal na sebe ten zelený mundur alebo ten sadomaso oblek s tej koženky keď vystupoval vo videoklipe aby sa zapáčil Západnému páníčkovi – tak to by presne vystihovalo čo je zač.
   Takto v obleku by odišiel s nezaslúženou gráciou, s eleganciou.

 6. Israismael
  • Israismael, tak toto mi nerob!:).. priznám sa – v tomto mám jeden vroubek – akurát mám tú Pepsi na stole (samozrejme s cukrom). Ešte je zatvorená.
   Už nejaký rok (ide to pomaly – projektov mám rozpracovaných viac) chcem prejsť na nejaký zdravší pitný režim a aj sa mi to ako-tak darí ale občas mám na tie kofoly a koly či limonády proste chuť. Niekde som nedávno videl rubriku „limonády z domácich produktov“ či „domáce limonády“ tak (keď sa mi podarí nejaké vyrobiť) mi snáď nahradia tie kupované.
   Pozoruhodné je, že na tie Pepsi a 10 ďalších známych značiek sú veľmi často až polovičné zľavy…

   • Petr Václav na SV se zmínil o tom,že nějaký člověk přežil rituál lidské oběti,kdy ho hodili do nádrže s kolou.To samý dělají údajně s hamburgry .Jakmile se lidi budou žrát navzájem,je konec s lidskostí a duchovní vývoj taky ustrne.Dřív to dělali z hladu,dneska to do lidí zkouší nacpat jinak.
    Já mám k těmhle sračkám instinktivní odpor.Bacha, jsou návykové.

   • Israismael

    Nemyslím si Achnaton ,že by naozaj v každom jednom tom nápoji ,či nejakej tej tyčinke Snickers bolo čosi tak odporne ..Ja si myslím že to primiešaju sem tam do nejakej tej výrobnej linky ..No ale človek nikdy nevie či sa to práve k nemu nedostane jedna z tých fliaš či čokoládových tycinkek

    • Je zaujímavé aké informácie sa k človeku dostanú…jedna známa čo robí v potravinárstve hovoria, že do potravinárskej soli sa pridáva na prach rozdrvené sklo. To mi pripomína tie nanožiletky vstreknuté do krvi ale vo väčšom merítku. Ale inak o tom neviem nič viac…ale už som za život robil vo viacerých oblastiach a videl som čo by spotrebiteľ vidieť určite nemal – inak by tie výrobky asi nekupoval.

     Ďalšia vec je, že niektorí ľudia by s potravinami robiť určite nemali. Nie zo zdravotných dôvodov ale z dôvodu ich vnútorného nastavenia. Niektorí si myslia, že je v poriadku keď pri práci pri výrobe potravín nadávajú, nervačia či preberajú akékoľvek odporné témy a hlavne keď na samotnú prácu a to čo majú v rukách nadávajú. To mám potom jesť? Ich energetické zvratky uložené do potravín? Ideálne ich zamestnať napr do dvora zberných surovín kde môžu do všetkého kopať, na všetko nadávať a trieskať . Tam sa ich deštrukčná energia hodí – tam sa môžu realizovať.
     Už som takých zažil dosť čo do jemnejsej práce nepatrili a chovali sa tam nie ako v porceláne slony ale ako prasce, ktoré všade okolo seba serú, podráždene nespokojne kvicia a ani ich nenapadne, že v tých ich hovnách, ktoré okolo seba permanentne serú a ktorými zašpinia aj tie potraviny – že tie môžu vadiť všetkým naokolo. Potom potraviny a nápoje nabité vyvolávajú u ľudí rakoviny, psychózy a milión ďalších komplikácií.

     • Israismael

      Sme v dobe keď je možné všetko.. Ved nám to predviedli s vakcínami.. A ešte sú tak drzi, ze keď sa zistilo ze žĺtok z vajíčok ničí spike proteín, zavedený do tiel cez vakcínu, tak si dovolia strasit ľudí ohniskami vtáčej chrípky a v takom rozsahu ze treba vybijat a ničiť chovy nosnic, kurčiat a sliepok..

     • Veď preto sa má variť s láskou! Aj v manželstve, keď žena varí s odporom, to vyzerá nahovno, a to nespomínam, keď by mali variť čierne vdovy.

      Tie negatívne informácie, ktoré spomínaš – nasáva voda, ktorá má pamäť. „Variť z vody“ – z ničoho – blafovanie – má iný význam, ale skutočne treba variť z tej pozitívnej, vlastnej „živej“ vody. O týchto veciach sa treba porozprávať medzi partnermi. Pre môjho otca bol sviatok v sobotu, keď mohol ísť nakúpiť na trh, dal si vínko, a potom z pasie navaril fantastické jedlo na víkend. A to bol schopný si privstať a navariť aj v lete, keď sme išli na bager sa opalovať. Telku nepozeral – mal viac času. Ja varím zhruba od svojich 10 rokov. Matka vždy všetko presolila, ale myslím, že je to aj vec nastavenia elektrolytu v organizme – niekto potrebuje viac-menej soli, takže keď ochutnáva – varí pre seba. jedlo-potrava je to, čo sa stáva súčasťou nášho tela – a teda to nie je len to čo nám má – ako priemyselné niečo prechádzať črevami. A je to aj informácia.

     • Len „odbočím“ k článku – ovládač – „Ja ťa tak miľujem, že by som ťa najradšej zožral!“

      Si k sežránií!

     • Achnaton

      „Potom potraviny a nápoje nabité vyvolávajú u ľudí rakoviny, psychózy a milión ďalších komplikácií.“

      Iba vám to potvrdím a dodám, čo sa Vám tiež nebude páčiť. Tie „energo-informačné mňamky “ nie sú len v jedle. Ak sa naučíte „vidieť“ alebo si to nejako inak merať, alebo odčítať, čo zas ale vyžaduje určitú „otrlosť“ a zároveň aj Poznanie, tak zistíte a uvidíte, že „tie sračky“ sú takmer všade. Idete po meste po ulici, vlezete do obchodu, krčmy, reštiky, tak podľa zloženia osadenstva to má určitú hustotu, farbu, množstvo, smrad ale iný, čo Vás z neho napne na zvracanie…pre niekoho to je lepšie, aby to ani nevedel a ani tomu neveril. (Blažená nevedomosť-dočasu)

      Prečo sú na domoch rôzne tváre, „chrliči“, na kostoloch všelijaké také čudné výtvory. Len tak ? Sa nudili a zo špásu také veci dávali do architektúry ? Fulcanelli o tom dobre informoval v knihách „Tajomstvo katedrál“ a iné. Vonku to popapajú stromy, vyčistí voda, oheň. Nie pre srandu králikov sa pália sviečky v kostoloch. Majte aj doma zapálenú sviečku, kahanec, oheň je fantastický pomocník čistič…ale „zlý“ pán upratovač.

      A podľa toho čo človek vytvára svojim myšlienkovým poľom, tak si krásne pritiahne, alebo odpudí zo všetkej tej „energo-informatiky“. Rovnaké priťahuje rovnaké. Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. Jemnohmotná sfére nieje výnimkou.

      V kinách ide nový český film : Tajomstvo a zmysel života.

      Pre bytosti, ktoré hľadajú poznanie je naozaj hodnotný.

     • Seneca, určite že áno, môže byť….

      Je tu ale jedna vec – na našej planéte žijú ľudia na rôzne vysokej duchovnej výške, ktorá je naozaj ohromná.
      Rovnorodé sa priťahuje a nerovnorode sa odpudzuje ale i tak sa v živote na Zemi nevyhnete denne kontaktu s ľuďmi na úplne inej úrovni ako ste Vy – aj keď uch nepriťahujete vlastnou duchovnou výškou. Existujú ešte iné dôvody a väzby, následkom, ktorých sa s nimi denne potykame – s ľuďmi, ktorých nechápeme či už sú duchovne nižšie alebo vyššie ako my.
      Ale ani toto nieje ešte všetko – tá duchovná diverzita na Zemi nieje prirodzená – je vyvolaná duchovným pádom pôvodných obyvateľov Zeme a tým pádom otvorením energetických mostov pre inkarnaciu nižších duchov – ľudí na Zem. A ďalší faktor úpadku pôvodných obyvateľov – prepestovany predný mozog – rozum. Treba sa na to pozrieť z výšky a až tak sa dá vidieť pravá podstata a obraz jednotlivostí pri priblížení. Pôvodní obyvatelia Zeme (asi 1/5) teraz musia ustáť tlak votrelcov/parazitov, ktorých v podstate pozvali na Zem sami – musia ho ustáť jednak aby nedošlo ku kolapsu civilizácie a HLAVNE aby stihli duchovne dozrieť pred ukončením času, ktorý im bol naň Stvoritelom vo vesmíre určený, pretože nieje neobmedzený. A preto Stvoriteľ necháva na ľudstvo pôsobiť do istej miery aj zlo keďže sami z vlastnej vôle sa nedokážu duchovne prebudiť.
      Zem je loď na ktorej je časť pôvodných pasažierov – obyvateľov, ktorá zablúdila svojou vinou do pirátskych vôd. Je na nej teraz mela – jak o prežitie na nej tak aj o vlastnú dušu lebo stav na lodi – Zemi mnohých láme a mení na pirátov,… ktorí neskôr zahynú v očiste Zeme riadenej Stvoritelom.
      Inak Vesmír hmotný a ani ten záhrobny astralny nieje náš domov a konečný cieľ vývoja – je to len škola, ktorá bude po presne určenom čase rozobratý na základné prvky.

     • Je tu vskutku úžasná variabilita rozmanitosti všeličoho.

      A keď človeku „docvakne“, tak dôjde (okrem iného) aj k tomu, že jediné, čo mu „akože ubližuje“ je on sám a jeho ne-vedomosť (respektíve vlastná blbosť) a ostatní mu môžu akurát tak práškový cukor fúkať…

      Ale je stále fajn, keď ešte aj chleba pečú, elektika ide, odpadky sa vyvážajú.

     • Achnaton – rozdrvená sklenná vata spolu s cukrom a šrotom sa za socíku používala ako návnada proti hrabošom a pod. na ochranu protipovodňových hrádzí. Dnes sa používajú návnady obsahujúce klasické antikoagulanty, ktoré spôsobia postupné vykrvácanie. Ale myšlienka už je na svete, a kto vie, čo ktorý psychopat urobí.

      VIGONEZ jed na kuny a hlodavce vo forme pasty 1,5 kg
      https://www.kamenik.sk/vigonez-jed-na-kuny-a-hlodavce-vo-forme-pasty-1-5-kg/
      ——————
      Účinná látka – difenakum – treba pozrieť, čo je to zač.
      https://eur-lex.europa.eu › legal-content › SK › TXT › HTML › ?uri=CELEX:32014D0058
      L_2014036SK.01001801.xml – EUR-Lex
      Difenakum je antikoagulačný rodenticíd, o ktorom je známe, že predstavuje riziko nehôd v prípade detí, ako aj riziko pre necieľové zvieratá a životné prostredie. Považuje sa za potenciálne perzistentný, pravdepodobne bioakumulatívny a toxický (PBT) alebo veľmi perzistentný a veľmi pravdepodobne

     • to sklo sa dava preto,aby sa sol „nezrazala“ a aby sa cievi v tele poskodzovali-mikroskopik bleeding- krvacanie,ktore telo „zapchava“ s cholesterolom a doktori tancuju

   • Odporúčam originál – teda nenastavovaný – čaj Yerba Maté. Treba si o tom niečo naštudovať.
    https://yerbamateshop.sk/vsetky-produkty/bez-prichute/colon-especial-500-g
    —————-
    Kto potrebuje „nakopávač“ s vyšším obsahom kofeínu. Dá sa piť horúci, ako aj studený. Bohovská „údená“ príchuť. Nesmie sa zalievať vriacou vodou, čo sa dá dosiahnuť predchádzajúcou maceráciou „vajíčka“ s čajovinou v troške studenej vody a zaliať až potom – teplota sa zrazí. A zdôrazňujem ten paraguajský, lebo všade inde /Brazília, Uruguaj/ sa inak spracúva. Dozrieva až 2 roky – nejakú komerčnú 2-ročnú expiráciu treba ignorovať – ako tabak – dôležitá je vôňa balíčka, a potom aj skladovanie v tme a vzduchotesnej dóze. 1 „vajíčko“ stačí na 1 liter čaju a to je tak dosť kofeínu na celý deň. Čajová pochúťka. Lístky a konáriky cezmíny paraguajskej – údia sa dymom počas zberu a potom sa fermentujú. Hlavne fajčiari, ktorí potrebujú rannú kávu, to chuťovo ocenia. Nesmú to piť deti a tehotné ženy.

    • mariankosnac

     Jedna šálka yerba maté obsahuje približne 85 mg kofeínu. To je menej ako v prípade kávy. Ale nevadí, lebo nejde o čísla, verím že yerba maté je dobrý nakopávač.

     • Marek Košice

      Kofeín je droga. Čo viac k tomu dodať…. Asi len toľko, že ja neužívam ani túto drogu.

  • mariankosnac

   Na ten odkaz ma to nepustí ale už som to čítal kedysi inde – a Pepsi nadalej občas pijem. Ak som to dobre pochopil, tak tam nie je nič priamo z potratených lidských embryí (kde by ich aj tolko vzali) ale len nejaká podla nich umelo vytvorená príchuť. Ak je na tom vôbec niečo pravdy. Lebo tiež sa písalo že v Coca Cola Zero je Black Goo a to už bol asi solídny hoax – aj keď je pravda že pocitovo mi pripadala akási ,,tmavšia“.

   • Marek Košice

    Ak si myslíš, že ľudské embryá sa pridávajú do Pepsi preto, aby tomu „dodali príchuť“, a v prípade nedustupnosti ľudských embryí sa používa „aróma ľudských embryí“, tak by si sa mal nad sebou zamyslieť, človeče…. 😀 😀 😀

   • tieto coly su dobre na umyvanie zachodov a pomalu samovrazdu

 7. Na druhej strane nás chcú pripraviť o všetok majetok ! Inflácia a deflácia rastie, hodnota peňazí klesá a zlata so striebrom rastie ! Globálny finančný krach sa nezávratne blíži !
  https://kryptomagazin.cz/analyza-zlato-vytvorilo-ath-a-byci-past-rust-vsak-muze-brzy-zase-pokracovat-tezari-zlata-posiluji/
  Mincovňa v Kremnici stopla výrobu a predaj všetkých strieborných a zlatých medailí plánovaných na november a december 2023 s tým, že ich presunula na neurčito na rok 2024 ! Náhodička? ;o)

  • Objektívne

   Zo zlata sa ešte nikto nenajedol.

   • Nikto nepíše o jedle, ale ide o ochranu majetku, najmä peniažkov (doláre, eurá), a to nielen v banke, keďže ich hodnota bude čoskoro blízka nule, ty mudrlant. ;o)

    • Se musí hladomor nejdřív přežít aby si ten ochráněný majetek mohl člověk
     pak užít . Když je velký hlad a nikde nic i cihlu zlata člověk dá /když má/ za kus chleba .

   • le si kupil za to jedlo

 8. Podobné donucovanie je možné tam, kde je príliš slabá spoločná kultúra. Spoločná kultúra totiž súvisí s vierou v spoločné hodnoty. Navyše, hmlisto pochopené spoločné hodnoty boli použité proti nám. Aj tí, čo im v súvislosti s covidom neverili, neboli ochotní sa (česť výnimkám) vzdať svojej zavedenej životnej pohody. Dôsledkom čoho ostal každý sám. Napriek hodinovým radám na tzv. „testovanie“, nevzniklo žiadne kolektívne hnutie, ktoré by tomu zabránilo. Neskoršie opichávanie bolo možné kvôli konzumizmu: niekto chcel cestovať, iný chodiť po krčmách, dokonca i sloboda jednotlivca bola podmienená poddajnosťou. Ako prví išli tí, čo verili vo vedu a v politické autority, vôbec, v zavedený systém. Neverili, že by mohol byť zločinecký, ale verili, že im nechce ublížiť. Neverili, že by lekári mohli byť vrahovia, ktorí sú pre vlastný zisk ochotní ich zabiť. Tiež neverili, že nimi volení politici sú ochotní ich nútiť k strate zdravia a k asistovanej samovražde. Inak by museli prijať myšlienku boja. Ak by ju ale prijali, museli by sa vzdať konzumizmu, ako svojej najvyššej hodnoty. Bez ohľadu na to, či boli veriaci, alebo ateisti. Spoločná kultúra by znamenala, že by ľudia prijali život, ako najvyššiu hodnotu. Na Slovensku ju prijala asi polovica populácie. Čo znamená, že spoločná kultúra tradičných európskych hodnôt je tu stále prítomná. Len si ju musíme uvedomiť a nezabudnúť na ňu. A použiť ju pri nasledujúcich pohromách: digitálnej identity a meny, spoločným odmietnutím ekoterorizmu, buzerantizmu a pod. Tiež, nezmieriť sa so zabíjaním nenarodených detí.

  • Miroslav Čižmár

   Akú spoločnú kultúru mal Lót, keď bol v Sodome jediný spravodlivý?

  • OldNoe – zabudol si na cielenú mediálnu implementáciu Kultu Smrti. A to je agenda židomurárskej lóže Bratstva Smrti 322. Veď tu stále niekto konkrétny hádže vidly do tradičných hodnôt. Inak – niečo sa deje – dnes 8.12.2023 – Norbert Lichtner na Infovojne kritizoval. že ziskuchtivý záujem 100 židov bol nadradený záujmu 500 miliónov Európanov – „takže už bolo dovolené“! ???

  • oldnoe-,,zavedenej zivotnej pohody,,nikdy nezabudnem na zaciatok,,noveho casu-covidu,,robil som na horskej chate.v ten den po ranajkach hostia odisli lyzovat.o pol jedenastej lyziarskym mikrofonom na zjazdovke bolo oznamene,aby sa vsetci vratili do chaty,ze prevadzka vlekov tymto momentom konci.ca o13.00 bola chata prazdna a ja som musel do 24.00 opustit oblast a ist domov.a zacalo to sikanovanie.som ,,volny clovek,,a nikdo ma obmedzovat nebude demonstroval som to tym,ze v tom case som par dni pobudol v zimnom lagri v prirode a druhy krat ked sme prisli na hranice a otestovali ze bez testovania nemozme ist dalej vtedy som tam bol na bicykli,presiel som horou po polnej ceste do najblizsej dediny za hranicami,kupil dobry chleba a vratil sa domov.mam vela roznych ,,zazitkov,,z roznych oblasti aj za hranicami v eu.myslim si ,ze dnes s odstupom casu ,ti ktori sa v tom case nezorientovali, dnes cast dospela k inemu mysleniu a zbytku uz nik nepomoze,nech by sa dialo cokolvek.kazdy mal nejaky dovod preco sa dal,ale tiez bolo povedane,ze nikomu nemierili puskou do hlavy.koniec divadla nie je a bude pokracovat v inych formach.ulohou nas vsetkych,ktori sme doposial odolali je spravne sa orientovat v buducich casoch

 9. mariankosnac

  Prezidentka Európskej vedeckej rady trvá na tom, že ľudí treba očkovať donútením, nie vysvetľovaním

  Ale to vravelo aj prasa Krčméry a už je preč.

  https://alianciazanedelu.sk/archiv/6903

 10. Stále to isté a všetky mainstreamové média zatĺkajú a zatĺkajú… náhle zomrel… v spánku a mladý… Dobré ránko !
  https://regiony.zoznam.sk/obrovska-tragedia-nahle-zomrel-mlady-vojak-patrik-posobil-aj-v-cestnej-strazi-co-sa-stalo-blizki-i-rodina-su-z-jeho-smrti-v-soku/

  • Si hádam nemyslíte, že sa niekto niekedy dobrovoľne prizná ku genocíde, že bral chechtáky a propagoval to ? Na druhej strane všetci to mohli v pohode odmietnuť, ako to OldNoe tiež vysvetlil. Ale „zlatý konzum“

   Sloboda má svoju cenu a niekedy to bola aj cena života. Uvidíme, aké skúšky máme pred sebou. A ako v nich obstojíme sami pred sebou.

 11. Veda ako taká prináša okrem iného na svet aj úchylných psychopatov ako je táto profesorka Leptinová a zdá sa akoby ich stále viac pribúdalo. Človek má dojem, že čím väčší „vedec“, tým viac to má v hlave pošahané. Raz darmo, kto to nemá zhora dané, v apatyke nekúpi.

 12. Oni si říkají „Vědecká rada“? Já je spíš vidím jako čarodějnický sabat!

  • Israismael

   To si vystihol úplne presne, ze čarodejníčky sabat.. Nakoľko dnešná veda skôr špekuluje s ľudstvom a nie aby mu mala pomáhať.. Pozrime sa ako poslúžila veda pri vytváraní vakcín, do čoho až sklzla.. Pozrime sa na technológie.. To nebude pomoc akú si ľudia predstavujú , ale dnešné technológie sú v mnohych smeroch vyvinuté ako prostriedkom na budúce ovládanie ľudí.. Práve na ten proces ovládania ľudstva, práve na to boli vyvinuté..
   Toto je doba na ktorú temnoľudia čakali, pretože proces mohli odštartovať. Majú na to všetky prostriedky… Pred 20 rokmi, ale ani pred 10 rokmi taka úroveň technologických vymoženosti nebola, a tak sa nedalo ani manipulovať a ovládať, i keď čosi už vedeli vysledovat.. .
   Ze si dnes pomáhame internetom, chytrymi mobilmi a pod, no tak to by bolo v poriadku, keby však v krátkom a budúcom čase ktorý je pred nami neboli tie technológie, prostriedky zneužité voči ludstvu..Ci nám oni technokrati nechystajú digitálny priestor a digitálne meny?.. Meny, ktore budú veľkým chytákom už v tom, ze na jeden klik môžu ľuďom vypnúť digitálny účet keď si to zaumienia.. Stačí byť neposlušnym voci vláde, zákonom, ze sa nebudeme chcieť očkovať mRna vakcínami,ktoré budú natáčať, alebo sa bude protestovať proti systému.,tak Stačí jeden klik a nič nekúpime, nič nepredáme.. Prečo si to neprečítat v biblii? Ved tam je to napísané, ze aká doba prišla a ešte príde.. Ja nie som biblista ale som to preskúmal.. Človek má skúmať vlastným duchom a rozumom aby sa nedal oklamať ci už cirkvou alebo svetom ako takým… Však to je varovanie ktoré bolo písané pred tisicrociami a spĺňa sa to.. Tam nie sú písané samozrejme technológie ze prídu na svet ale v zjavení Jana apokalypse sú všetky znaky, z ktorých sa to dá vyčítať.. Technológia našej doby je tam vyjadrená menom šelma.. A kto sa tej selme= v dnešnom ponímaní technokratom ako Schwab a pod neprispobi značkou na ruke ci na čele, hlave, tak nebude môcť kupovať.(ruka je obrazne konanie ľudí podľa šelmy a hlava značí obrazne konanie podľa mysle , ze s nimi bude človek súhlasiť aj za cenu ovládania, sledovania a pod ) . Dodatok v biblii však znie takto :kto sa prispôsobí selme zomrie ako ľudská duša spolu s temnom v úplnom rozklade, a navždy stratí človek svoje Ja, svoj večný možný život .. Znie to kruto na prvý pohľad ale už vakcíny boli značka šelmy lebo zasiahli do DNA a ak to bola pravda narušili boží DNA kód človeka a človek už nie je taký aký bol stvorený.. Je ovládateľný prvok technokratov,na pol človek na pol,, stroj „.. Preto to varovanie, ze aby si človek nedal značku šelmy, ako je to písané v biblii..
   Nechápem ze v dnešnej dobe ľudia nehľadajú duchovné informácie, ktoré by ich mohli zachrániť, a ešte sa vysmeju keď sú im predkladané … a hlavne od roku 2020 to co sa deje na tejto zemi a ešte bude diať, tak to je pozdvihnutie spinavosti temno ľudí a nadzemskeho temna do posledného boja o ľudské duše.. To snáď už musí trknut mnohého človeka, ze naozaj sa niečo cudne deje..
   Ja tu nemám prednášky na tejto stránke o náboženstve, ako si to mnohí možno vysvetlia, ale x krát dám aj iné vysvetlenia..Ani zidovstvo to nikdy nie je.. . Ja nie som farár na kancli ktorý odrapoce kapitoly z biblie a ľudia nemajú žiadne vysvetlenie,pretože sú to predcítané podobenstva, ktorým ani nerozumejú, alebo je to čosi odrapotane z katechizmu..Nemám však nič ani proti cievky ani proti fararorom nech si konajú svoju prácu takú akú majú.. Ci to však pomôže ľuďom musia cítiť oni sami..
   Čas sa kráti a treba chápať co chce s ľuďmi temno.. Ale na to ho treba najskôr spoznať… A hlavne poznať aj božiu vôľu a vesmírne zákony a pod..

 13. Leptinová bude musieť byť tiež postavená pred súd a popravená za účasť na genocíde a masových vraždách.

 14. Tak preočkovaní Briti už zvaľujú následky mňamiek na „následky“ covidu. Len primitív im to zbaští aj s navijákom! A čo slovenské očkovacie PSY?
  https://www.cas.sk/clanok/2873207/ludia-nad-50-rokov-doplatili-na-covid-19/

 15. Takých neomylných a presadzujúcich svoju jedine správnu myšlienku bolo v histórii hodne! A vždy to bola katastrofa, keď sa dostali k moci!!! Takých, práve tak ako po vojne túžiacich jednotlivcov, by mali mať pod dozorom tajné služby… (:-)))) pretože ľudia s ich SW vybavením sú hrozbou pre normálny vývoj spoločnosti.

  • „keď sa dostali k moci“ – ale veď tajné služby sú nástrojom moci! Kto má právo pri výkone exekutívy použiť zbraň a zabiť? Tiež som si predstavoval, že niekto toho Hegera v Bruseli chytí za krk a odjebe ho! Ako za socíku. Ale všetko je inak. Máš vlastné komando?

   Defenders už nie sú tí kmeňoví defenders. Musíš si založiť vlastný mocenský kmeň – klan. A tí zmrdi to majú. Preto fungujú. Kmeň je organizácia.

 16. A mezitím, celosvětový holokaust vakcín POTVRZEN! Ta vlna studií odhalila už tak ničivý nárůst úmrtnosti a na všechny příčiny..

  • Ja mam v najblizsej rodine minimalne 3 ockovancov troma vakcinkami a nic im nie je mozno casom

   • To sú tí marketéri – „Aha – mne nič nie je! Daj si aj ty!“

    Pri hubení potkanov ochutnávači tiež nesmú zdochnúť náhle – to by vyššie kasty a alfa potom nežrali!
    „Ak chcete efektívne zbaviť raz navždy kún, vyberte našej jed kuna spoločnosť VIGONEZ! Jeho pôsobenie je založené na účinnej látke nazývanej difenakum, ktorá je veľmi účinná v boji proti týmto hlodavcom. Pasta tiež obsahuje látku, ktorá odrádza od konzumácie ľudí, psov a mačiek.
    Kuna po konzumácii tejto látky mumifikuje, takže nevydáva nepríjemné pachy. Látka začne pôsobiť zhruba po 72 hodinách, vďaka čomu kuny nie sú podozrivé a jed bez odporu jedia.“
    https://www.kamenik.sk/vigonez-jed-na-kuny-a-hlodavce-vo-forme-pasty-1-5-kg/
    —————-
    Podstatou travičsta nie je jed samotný, ale zákernosť, ako ho použiť.

    Inak – chystám sa zorganizovať zbierku na kovid kostol – myslím, že veriacich je dosť. Málokto si uvedomuje, že v kovid veria aj ateisti.
    https://www.christiantoday.com › article › covid.church.closures.impacted.worshippers.physical.and.mental.health.survey › 141135.htm
    Covid church closures impacted worshippers‘ physical and mental health …
    DnesThe Catholic Union surveyed almost 1,000 people and found that for nearly two thirds (62%), their physical or mental health had been affected by the forced closure of places of worship during the pandemic. Respondents described feelings of loneliness and depression, with one person calling it „one of the most distressing experiences of my life …

   • Ja mam 4 susedov,co skapali,ale poznam sudruha,co ma 5 a este beha,aj ked mal uz porazku

 17. Marek Košice

  Ahojte.
  Mám na vás otázku/otázky.

  Môj dedko (81 rokov), dlhoročný vdovec, NEočkovaný proti covid, dostal silný zápal pľúc… Nechávajú si ho v nemocnici… Inak je samostatný.

  Mám pár otázok (neriešte „etiku“ a podobne…) :

  1. Pôjde sestričkám a doktorom NAOZAJ o to, aby ho VYLIEČILI (môj názor : ani nie…)

  2. Ak mu diagnostikovali SILNÝ ZÁPAL PĽÚC a pritom nemá a nemal zvýšenú telesnú teplotu, tak je to NAOZAJ zápal pľúc, alebo je to len OJ*B?

  Tak ja dúfam, že to prežije….. Vianoce trávime vždy u neho (mamka s jej sestrou chodia prakticky každý týždeň na celú nedeľu k nemu, povedzme že „na fušku“ pratať celý dom, atď…), posledné mesiace u neho býva strýko, určite sa dedko necíti opustený.

  Čo k tomu ešte dodať? MÁM NA NEHO BRUTÁLNE NERVY………………VIEM Z ČOHO TO MÁ!!!!!!!!!!!….. Berie lieky na kolísavý tlak…..Bral jedny, mal z toho vedľajšie účinky….Tak začal brať iné, a z nich má tiež vedľajšie účinky…………… JE TO OVCA, dôveruje doktorom (hoci nie zas ÚPLNE slepo, no do značnej miery áno)….a obávam sa, že tie lieky ho proste odrovnajú…… A čo teraz??? ……. Bude v nemocnici, KDE NIKTO Z RODINY nebude mať dohľad nad tým, čo tam s ním budú robiť v zmysle toho, aké „lieky“ mu budú dávať a podobne…… Čiže to vidím tak 50:50……. Dedko je človek 100% ateistický, totálny „truhlík“ (pritom na to nemá dôvod, keďže jeho jediné „vzdelanie“ o fungovaní sveta, ľudského tela, atď, pochádza z rozhlasu a telky + z Atlasu sveta, krížoviek, osemsmeroviek…… Ale samozrejme chcem, nech požije čo najdlhšie…..

  • Marek Košice

   NEBOLÍ HO TELO, NEMÁ TEPLOTU, ALE KAŠLE………………….Je to silný zápal pľúc, ALEBO DOKTOR KLAME???

   • Doktoři mu dají paracetamol,který není protizánětlivý . Jestliže není očkovaný tak ho bohužel budou chtít zlikvidovat,aby přesvědčili o nutnosti očkování.Taky mám kašel a rýmu.Táhne se to už přes týden,kde jsem byla na velké podnikové oslavě.Okolo desítky očkovanců.Moje nenaočkovaná kolegyně reagovala podobně.
    Dědu by jste asi radši měli vzít domů .Vím o několika případech,kdy v době covidové si někteří lidi tak zachránili život.

    • Marek Košice

     Pohoda : Dedko sa očkovať proti covidu nenechá, naisto. Hoci keď satani v bielych plášťoch (ak sa tam takí vyskytnú) budú chcieť vraždiť, tak ich nič nezastaví… Dostať ho z nemocnice nie je v mojich silách. Keby zomrel v prostredí domova („vytrhnutý“ z nemocnice), rodina by mi to nikdy neodpustila. Ak by zomrel v nemocnici, tak „nedalo sa nič robiť, určite urobili všetko pre jeho záchranu“ – tak by znel názor každého člena mojej rodiny.

   • Keďže sa mi dvaja nemáme radi, tak moju radu asi nepríjmeš, aj keď „moja česť je moja koruna“. Mňa dodnes trápi, že som „vtedy“ svoju babku nezachránil – nebol som vedomý, pripravený, disponovaný, kompetentný.

    1/ Ochorenia pľúc spúšťa „vnútorné rozmýšľanie o smrti“ – a často strach zo smrti.. Existuje aforizmus že „Človek sa musí celý život učiť vyrovnať sa so smrťou“. A začína to už v detstve – a vtedy začínajú všetky tie kašle. Čiže – vieš, čo sa mu po tom všetkom, čo zažil – odohráva v hlave?

    2/ Existuje liek, ktorý musím mať, lebo je to vec prežitia – a ktorí poznajú aj mnohí lekári – volá sa indometacín! Sú to tukové čípky do konečníka. Likviduje to akýkoľvek zápal kdekoľvek – zuby, pľúca, kĺby – hocičo! Niekedy stačí len jeden čípok pred spaním, maximálne 3 – v zmysle v prebehu 3 dní. Hneď, keď sa vykaká – navlhčiť a strčiť do zadku. A spať. A ráno bude naháňať sestričky. Ja žijem na dedine sám a mám 6 km k lekárke, čo keď ma niečo drapne, nie som schopný riešiť návštevou lekára a vyšetrení, pretože to je ďalšia tortúra, ktorá ma zabije. Indometacín ak tak – Berliner Chemie – lebo ostatné mu roztrhnú riť. Teraz je možnosť si objednať recept /na seba/ on line – lekár má svoje body. ???

    • Marek Košice

     Maroš, to čo píšeš dáva logiku.
     Prakticky sa ale k tomu lieku ktorý spomínaš, nedostane. Dedka dnes pôjdu navštíviť jeho tri deti (syn ho do nemocnice odviezol), ja ostávam doma (pracujem z bytu za PC). Keby som rodine povedal, že „dedko by sa mal dostať k lieku „Indometacín“, ktorý robí „toto a toto“ a zavádza sa „takto a takto“, OKAMŽITE by to bolo „zamietnuté“, pretože „Marek, ty nie si lekár!!!…“……
     Takže asi tak… 🙂
     Tento Matrix je „nepodarený vtip“ Stvoriteľa…

     • Marek, viem ti ho zohnať (ak nie je nedostatkový)

     • Liek Indometacín ti odporúčam objednať si do zásoby pre seba. Určitého času som ho 2-3 roky nepoužil, takže mi akože expiruje, ale tú expiráciu využívam na to, aby som ho odôvodnene doobjednal – lekárka vie, že som zarytý samoliečiteľ. Matka ho mala prvá, pretože mala priateľa – milenca lekára, takže mala iné info. A bol som na tom zle a stačil jeden čípok – cez Vianoce u nej /pred 20 rokmi/ ma chytil záchvat pohrudnice – a dostal som sa z toho v priebehu dňa. Sú veci, o ktorých niečo vieš, alebo nie. To je to isté, akože či ti pomôže sádlo z jazveca – no zožeň ho.

      Ale k tvojej odpovedi – nie si podľa rodiny kompetentný – nemôžeš byť teda zodpovedný – hoci zodpovedný si starosťou o dedka, a teda ani pripustený – oni proste sociálne nechápu, že je to tvoj dedko – lebo je to ich otec – sociálna idiocia. Oni nerozmýšľajú, ako ho vyliečiť, ale kto bude za to zodpovedný.

      A čo ísť na to cez – že mu ten čípok nemôže uškodiť – pokiaľ nemá kontraindikácie? Zožeň si to pre seba a potom podľa príbalového letáku to rieš. Inak – keď oni riešia tvoju autoritu, tak je to dokola okolo autorít. Môj dobrý kamarát zomrel na to, že s rakovinou nešiel na alternatívnu liečbu na onkológiu v Dunajskej Strede – „lebo tí ostatní snáď vedia, čo robia“. V pi.i bol v priebehu pol roka! A vplyv jeho ex – ktorej išlo o byt, takže ho presvedčila o tom „najlepšom“. Tohto roku som mal šialený reumatický záchvat – a stačili 3 dni a 3 čípky. Užívam to fakt raz za 2-3 roky – lebo.

      Takto – ja sa nespolieham na alopatiu a všetky tie farmakoprípravky, ale ten indometacín je výnimka. A aj moja lekárka vie, že ja to viem.

      Ešte k babke – za hlbokého socíku jej priateľ lekár, praxujúci v Mexiku, zohnal pre babku interferón. Dodnes pochybujem, že jej ho vôbec niekto u nás pichol. A to je presne tá analógia, že sa to k človeku nikdy nedostane – prekážky s invermektínom napr. – teraz ti niečo nedovolí najbližšia rodina. He – skús domácu „slepačiu polievku“ – tá dokáže prekonať idiotizmus – he – len pokiaľ nebude hroziť vtáčia chrípka – z obľúbených vietnamských instantných slížových polievok nie. Stále ide o životný čas, a stále to ľudia nechápu. Teraz som na tvojej strane – aj keď to nebude stále.

     • Pola – nie je nedostatkový, len lekárka ti musí vypísať presne ten od Berlin-Chemie, lebo ten lacný v červenom obale je ako mať v riti žeravý kutáč a ešte sa z toho poserieš a liek sa vyplaví – to treba udržať v sebe minimálne 2 hodiny.
      https://www.elekarnabrno.cz/img-4013054000724-indometacin-100-supp-10x100mg-berlin-chemie
      https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/indometacin-100-berlin-chemie-439509.html
      ———————-
      A nech vás nepletie to zdôrazňovanie, že liek je určený na bolesti pri artritíde! Tak ako ivermektín je určený voči parazitom – a lieči „covid“. Dokonca aj Tramal /inak nič moc – závislosť a vedľajšie účinky/ dokáže vyliečiť zápal pľúc – existuje súvislosť medzi ochorením kĺbov a pľúc – pacienti so zlomeným krčkom stehennej kosti v 80% zomierajú na zápal pľúc! Sú tu nejaké meridiány. Napr. meridián kolena ovplivňuje obličky. Čiže nechať si vymeniť kolenný kĺb znamená trvale ovplyvniť obličky. Čiže odborník žasne a blbec se diví. Ja sa v tomto do hľbky nevyznám, len o tom viem.
      https://duckduckgo.com/?t=h_&q=energetick%C3%A9+meridi%C3%A1ny+v+%C4%BEudskom+tele&ia=web

   • Marek, zober dedka domov a daj mu zjesť cibuľu, tá je najlepší liek na kašeľ. Z cibuľových šupiek mu môžeš variť čaje, tie vyliečia aj zvyšok. Mám v rodine človeka, ktorý má 82 rokov a je relatívne zdravý.

    • Možná by pomohl i olej z sibiřského cedru.Ale tam hodně drahý,dělaný ručně v nějaké ruské vesnici.Je protizápalový.

   • Mohlo by vás zaujímať – v článku si treba rozklikať jednotlivé meridiány. Konkrétne je tam aj meridián pľúc.

    Meridiány v těle, které nás ovlivňují – velký přehled
    https://www.spektrumzdravi.cz/zdravi-a-krasa/meridiany-v-tele-ktere-nas-ovlivnuji-velky-prehled
    ——————-
    Tie pľúca dám sem.
    https://www.spektrumzdravi.cz/rozvoj-osobnosti/rozvoj-osobnosti-energeticke-drahy-neboli-meridiany-zaostreno-na-meridian-plic
    ———–
    Ja len, že meridián pľúc končí v konečníku. Končí – alebo aj začína. Lebo aj o tom môžu byť tie čípky indometacínu – cez lymfický systém.

    • Mohu potvrdit vlastní zkušeností.Kvůli bolesti hlavy jsem si dělala asi tři měsíce denně klystýr .Musela jsem přestat,protože asi po třech měsících jsem začala vykašlávat neuvěřitelné množství léta usazeného hlenu z plic .Myslela jsem si,že mi to roztrhá plíce.Plivala jsem to ven jako starý dědek .Co se všechno do těch plic vešlo???

   • Odporúčam skúsiť Virostop. Orál i nasál. Mal som počas covidu tri razy stav, keď som nemohol vykašľať, pretože hlien bol príliš hlboko. Po dvoch-troch dňoch išiel von v podobe akejsi šľahačky. Mal som vtedy po byte plechovky od kompótov, aby som mohol vykašľaný hlien vypľuvať. Tiež by mal zvýšiť denný prísun vitamínu D3, aspoň na 6 000 Iu. Plus Zinok. A treba ho denne navštevovať, príp. konzultovať aktuálnu situáciu, aby zdrav. personál videl, že vám nie je ľahostajný.

  • ano vsetky ovce pojdu na BITUNOK

 18. Je třeba si uvědomit, že tlak v tomto případě přichází zezhora. Tyhlety kreatury se jenom předvádí nic víc. Ve skutečnosti neví o co tu kráčí, protože vše je maskováno penězi.
  Korupce je tu děsivá a jde přes OSN – WHO – EU – až na jednotlivé státy.
  Každý praktický lékař stojí před nutností klanět se Farmaceutickým koncernům na jedné straně a na druhé za každou cenu si zvýšit a udržet co nejvíce pacientů.
  Na dotaci Chemické jednotky a platy jejich členů mizí astronomické částky – viz např.: Stávka lékařů v ČR – a to s vždy s nulovým efektem.

  • Israismael

   Keďže existuje korupcia vo veľkom aj u lekárov a farmaceutov,pharmakia, tak v dnešnej dobe nie je hodno veriť ani im.. Koľkí lekári boli zaplatení práve s tými vakcínami?.. Koľko dostávali za takú jednu injekciu? Koľko im sľúbili?.. Neexistacné, aby lekári nevedeli čo páchajú a co dávajú =ockuju do ľudí, zvlášť keď to boli neodskusane a nové vakcíny, ktoré boli robené na novej báze a novej technologii.. Peniaze boli vždy lákadlo, aj judas sa dal zlákať..

   • Ale někteří doktoři to v sobě mají taky.A tomu už vůbec nerozumím.

    • Moj priatel Doktor,po prvej,hned zistil problemy,tak dobre nadal synovi (doktorovi) a uz viac nechcel,doktori su jedni z najsprostejsich ludi,vsetci „predavaci“,ich Miluju

   • 28,- eur oficiálne za výkon, plus bohviekoľko za uprednostňovanie tej ktorej. Treba to vnímať v kontexte toho, ako im to /obvodným/ spočiatku zakazovali – že sa najprv firmy nabalili vo vakcinačných centrách. Išlo aj o možné úplatky za neočkovanie – čiže sa tu – v určitom čase – stretli 1/ záujem na zisku, 2 / záujem na total control, manipulácii a genocíde – a až potom, keď to začalo ochabovať – do toho zatiahli lekárov, aby využili ich „dôveryhodnosť“ a doklepli to.

 19. Áno, áno. Treba zaočkovať ľudí ako hovädá ! ! ! Hovädá predkladanú hovädziny ! ! !

 20. Zelenskyj přiznává, že Ukrajinská protiofenzíva selhala

  https://aktax.cz/zelenskyj-priznava-ze-ukrajinska-protiofenziva-selhala/

 21. A sú vôbec potrební zubári, možno také tkanivo zuba napadnutého kazom by sa aj samo mohlo obnoviť pri vhodnej strave. Ale už keď sa raz zub rozvŕta, tak sa kazí ďalej pod plombou. Mal som aj 8 rokov kazy, kedy som nebol u zubára a zuby neodumreli, jeden bol aj pod plombou a zubár povedal, že to je neuveriteľné

 22. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 8.12.2023

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-8-12-2023/

  • Zuzka a hned ho zatvorili do Zalara,hore uvedena stranka propaguje de facto desinformacie,controlovane cia/mosad

 23. Leptinovú treba zaočkovať všetkými vzorkami,nech si to užije.

 24. Když se podíváme co dělali v minulosti půjdou na to i přes jídlo .Miliony lidí zabili tím že jim vzali jídlo i zásoby a donutili lidi až ke kanibalizmu a nebylo to tak dávno . Jedno ze serie videí Evropa : Poslední bitva. https://odysee.com/@rozsirenevedomi:9/europathelastbattle1cz:f?lid=e5deaccb04c62e9c6df714f969682d29f4a7c9e9

  • Super materiál – ucelené dielo /10 častí/! Posťahovať, napáliť, archivovať! Zabaliť nielen do AL fólie a niekde hlboko zakopať – ako európske zvitky od Mŕtveho mora.

   • Len tie titulky nejaký blbec posral – žiaden kontrast s pozadím /mohli byť okrové, alebo oranžové/ a všimol som si kontextové chyby prekladu – niečo malo byť aspoň v úvodzovkách. S týmto bude mať problém pochopiť to mládež. Inak dobrý materiál k Protokolom Sionu – ako šerbeľ na riť. Vie niekto, ako sa v mp4 dajú prefarbiť titulky? Viem, že je to možné odčleniť, ale nespomínam si akým – konvertorom – Avidemux?

  • Magduska kanibalismus sa us silno propaguje,dokonca aj v New york predskolskem veku,tiez vo Svedsku,atd.

 25. Zaujímavý dokument. časť 7/10, 30:58 min. Okrem iného citujem : Hitlerovy sny o svobodnom světe byli rozbity na milion kousku !!!! A akože pri Dolfiho dojímavej sebevražde, hudba ako, keď anjel ide do neba…Ty kokso, normálne my padla sánka, keď toto ten komentátor vyvalil zo seba. Na druhej strane v dnešnej dobe už fakt ľudia nemajú všetkých doma…tak sa ani nečudujem.

  • Talmud vs. Tóra. Sionisti vs. Chassidi. Fašizmus vs. komunizmus. LiberalTizmus vs. boľševizmus. Neustály súboj 2 tandémových židovských konceptov. A stále sú to len nastroje tej skutočnej, pre nás neviditeľnej globálnej moci. Je to celé o peniazoch a peniaze sú ovládač. A čo dezinformácie, história písaná viťazmi a náboženstvo namiesto skutočného svetonázoru.

   Dobrý materiál na to, aby niekoho vtiahol do problematiky sionizmu a „marxizmu“ napísaného na objednávku – ale rozhodne nie úplne pravdivý. Kde je to, o čom autori nehovoria? Pre mňa je to stále dokument o Deep State, a nie o gnostických illuminátoch, a o tom to je. Antilopa pozoruje súboj dvoch levov o územie – ktorý ju nakoniec potom zožerie.

 26. Maria Leptin on What Kept Her in Science #LINOSD – YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=CjfPn0MqFDw
  ——————-
  Ten krk…

 27. Jednoduchá

  …vďaka za prakt.infor. …

 28. Na našem zdraví musí záležet nám, musíme se bránit. Nesmíme být jako ovečky, které disciplinovaně čekají na jatka. Prostě si to svinstvo nesmíme nechat píchnout. Musíme s nimi jednat tak, jako oni s námi. Nemáme co ztratit, jde nám doslova o krk. Čím více nás bude, tím lépe. Měli bychom se spojit, to by byl obrovský dav, který by ty drzé zločince setřásl jako setřese kůň mouchy z hřbetu.

Pridajte komentár

*