Prebieha kolaps čínskych bánk, Saudská Arábia zavrhuje dolár a pridáva sa k BRICS


Print Friendly, PDF & Email

Prebieha kolaps čínskych bánk, Saudská Arábia zavrhuje dolár a pridáva sa k BRICS

(Mike Adams, Natural News) Chaos a kolaps sa šíria naprieč svetom. Srí Lanka má teraz zásoby chleba len na 2 až 3 dni a tamojšia vláda aj ekonomika sú v stave úplného kolapsu.

Asociácia pekárov (ACBOA) prostredníctvom portálu DNAIndia.com v nedeľu uviedla, že pekárenské výrobky vrátane chleba budú vyprázdnené z regálov v najbližších dvoch alebo troch dňoch v dôsledku vážneho nedostatku potravín v krajine.

Srí Lanka sa nachádza tesne pre úplným kolapsom

Riaditeľ asociácie Jayawardena povedal, že chlieb môže čoskoro zmiznúť z regálov pekární v dôsledku prevládajúcej palivovej krízy a nedostatku a nárastu cien všetkých surovín.

Medzitým sa po Číne šíri „beh na banky“ (snaha o masové vyberanie hotovosti), keďže niektoré z hlavných bánk v krajine ohlásili zmrazenie výberov, čím v skutočnosti vyhlásili scenár krachu bánk, kedy ľudia nedostanú svoje vklady späť.

Stránka Zero Hedge píše:

„Veľký dav nahnevaných bankových vkladateľov čelil v nedeľu polícii v meste Zhengzhou. Po zmrazení vkladov niektorými vidieckymi bankami boli mnohí demonštranti zranení, keď ich policajti odviedli.

Banky v apríli zmrazili vklady v hodnote miliónov dolárov a oznámili zákazníkom, že modernizujú svoje interné systémy. Banky odvtedy v tejto veci nekomunikovali, uviedli vkladatelia.

Podľa čínskych médií by zmrazené vklady v rôznych miestnych bankách mohli mať hodnotu až 1,5 miliardy dolárov a úrady momentálne vyšetrujú tri banky.“

Saudská Arábia, odveký spojenec Americy, zasadzuje USA smrteľnú ranu

Spravodajský portál Newsweek informuje – a The Conservative Treehouse pokrýva – šokujúcu skutočnosť.

Ako uvádzajú, Saudská Arábia dnes už otvorene vyhlasuje, že fakticky zruší status petrodolára a bude za ropu prijímať platby aj v iných svetových menách, dokonca sa pripojí k národom skupiny BRICS, ktoré zahŕňajú Rusko a Čínu.

Stop Candida

Táto zmena bude mať katastrofálne dôsledky pre americký dolár a kolabujúcu ekonomiku USA, ktoré ukončia americké impérium.

„Pozvanie Číny adresované Saudskoarabskému kráľovstvu, aby sa pripojilo k skupine ‚BRICS‘, potvrdzuje, že kráľovstvo zohráva významnú úlohu pri budovaní nového sveta a stalo sa dôležitým a zásadným hráčom v globálnom obchode a ekonomike,“ uviedol pre Newsweek Mohammed al-Hamed, prezident organizácie Saudská elitná skupina v Rijáde

„Vízia Saudskej Arábie 2030 napreduje sebavedomým a globálnym tempom vo všetkých oblastiach a sektoroch.“

A zatiaľ čo sa korunný princ Mohammed snažil posilniť spoluprácu s USA, najmä keď sa prezident Joe Biden tento mesiac pripravoval na svoju prvú návštevu monarchie, ktorú kedysi označil za „vyvrheľov“ kvôli údajnému porušovaniu ľudských práv, saudská kráľovská rodina v posledných rokoch rozšírila vzťahy s Ruskom a Čínou.

Vstup do BRICS by demonštroval odhodlanie Rijádu pri rokovaniach s inými hlavnými mocnosťami a znamenalo by to významné víťazstvo v úsilí o posilnenie ekonomických rámcov vytvorených mimo záštity USA a ich bezprostredných spojencov.

Záver

„Toto pristúpenie Saudskej Arábie k BRICS (po Argentíne a Iráne) vyváži svetový ekonomický systém, najmä preto, že Saudskoarabské kráľovstvo je najväčším vývozcom ropy na svete a tiež je členom skupiny G20,“ uviedol al-Hamed.

„Ak sa to stane, podporí to akýkoľvek ekonomický pohyb a rozvoj vo svetovom obchode a ekonomike. Bude to predstavovať pozoruhodný pokrok v sociálnych a ekonomických aspektoch, keďže Saudská Arábia by mala mať partnerstvá s každou krajinou na svete .“

Zistite viac o týchto témach v nedávno vydanom podcaste Situation Update stránky Natural News na Brighteon.com:

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dodám, že 22. července nastane možná „soudný den“, pokud nebude obnoven provoz ruského plynovodu.. Za něco málo přes týden existuje velká pravděpodobnost, že tok ruského plynu do Evropy nadobro ustane…:
  https://www.zerohedge.com/markets/world-braces-europes-july-22-doomsday
  Plynovod Nord Stream 1 je v současné době odstaven z důvodu „údržby“ a jeho opětovné zprovoznění je naplánováno na 22.7. Existují však různé faktory, které by jej mohly udržet mimo provoz, včetně nesouhlasu ruských úřadů. Německo stále čeká na návrat dílů z Kanady, která je zatím neposlala kvůli sankcím proti Rusku a jeho plynovodu. Pokud tyto a další problémy nebudou vyřešeny, a to rychle, pak existuje velká šance, že pro Evropu bude zhasnuto. Pouhé dva dny po začátku plánovaného desetidenního období odstávky, klesly toky přes NS 1 v podstatě na nulu. Za ruský plyn prostě není k dispozici žádná náhrada.
  A pád eura již začal, když se přes noc měna dostala na dvacetileté minimum a poprvé od roku 2002 se krátce dotkla parity s dolarem. A slabší euro zase ještě více zdražuje dovoz energií.

  +V očekávání rozsáhlého nedostatku plynu vyhlašuje Německo „teplá místa“ pro mrznoucí občany:
  https://summit.news/2022/07/11/germany-plans-warm-up-spaces-in-response-to-gas-shortages/
  Německý svaz měst a obcí (CMA) naléhá na místní úřady, aby začaly vyčleňovat veřejné prostory, kam by lidé mohli chodit, aby si udrželi tělesnou teplotu nad úrovní smrti, protože Německo odmítá platit za ruský plyn a ropu v rublech, jak země požaduje kvůli sankcím. Velké množství ruského plynu již bylo Německu odpojeno a brzy odejde i zbytek. Německá města plánují v noci vypínat venkovní světla a deaktivovat semafory, atd..Jediné, co musí Německo udělat, aby světla zůstala rozsvícená, je souhlasit s tím, že bude Rusku platit za energii podle jeho požadavků. Místo toho se představitelé země rozhodli proměnit Německo v zemi třetího světa.
  Jak laskavé je, že německá vláda pomáhá svým občanům, aby tuto zimu nezmrzli, zvláště když je to ta samá vláda, která tuto krizi vytvořila..

  Záběry a důsledky po úderu ukrajiny za pomocí americkým raketami na Novou Kachovku:
  https://rumble.com/v1c5ecv-nov-kachovka-zsah-americkmi-raketami.html
  https://rumble.com/v1c5ehb-dsledky-toku-nacist-americkmi-raketami-na-novou-kachovku..html
  https://rumble.com/v1c5f9d-ukrajint-nacist-zashli-novou-kachovku-americkmi-raketami.html
  https://rumble.com/v1c5fed-zbry-den-po-deru-ukrajinskch-nacist-americkm-raketami-na-novou-kachovku.html

  +Útok amerikými raketami na Lugansk: https://rumble.com/v1c5en5-tok-ukrajinskch-nacist-amerikmi-raketami-na-lugansk.html
  + na Doněck: https://rumble.com/v1c5f1v-tok-ukrajnskch-nacist-amerikmi-raketami-himars-na-donck.html

  • Písal som o tom pred pár dňami. Aj to že Rusi chcú vybrať z plynovodu ďalšie turbíny počas najbližších rokov. Prakticky je plynovod Severný potok 1 zlikvidovaný.

   Ako domino pribudnú ďalšie problémy. Výpadok prúdu, vody, obchodov, bankomatov, počítačov = doba kamenná.

   Kto nemá zásoby, je v p…

   Na výmenu politikov neverím.

 2. Kolabujú čínske banky..
  Kolabujú EÚ fašistické vlády..
  Po Boriskovi J. – podáva demisiu taliansky premiér – Mario Draghi.
  P.S. Potkani začínajú zdrhať… Mali by sme im nastaviť pasce!

  Heger – si v poradí!

  https://www.hlavnespravy.sk/taliansky-premier-mario-draghi-oznamil-ze-podava-demisiu/2885632

 3. Donald Trump

  To, že prichádza “ prerodenie“ starého sveta v nový, o tom niet pochýb! Bude to s apokalypsou alebo bez nej? Píše sa o prepólovaní sveta, budúci Severný pól smerom k Bajkalu, a Južný pri Veľkonočnom ostrove.. . Zmeny klímy sú katastrofické v histórii Zeme, každých cca 13,000 rokov, počas konca Veľkého Precesného roku…Aj preto zošaleli všetci politici sveta a rútia sa do záhuby…Viď “ veľkého“ USAtana s pedofilnou “ elitou“ pri moci, Pedofil Biden starší a jeho skorumpovaný drugatik a pedofilny syn, Hunter Biden…

  • Prajem úprimnú sústrasť!
   Práve zverejnili, že umrela prvá manželka Donalda Trumpa – Ivana vo veku 73 rokov, matka Tvojich 3 detí.
   P.S. Snáď to rozdýchaš..

   https://www.hlavnespravy.sk/smutna-sprava-zomrela-ivana-trumpova-prva-manzelka-exprezidenta-usa-donalda-trumpa/2885690

   • Trumpovi želať úprimnú sústrasť?
    Je to psychopat, nepriateľ nás goyim, súčasť vládnuceho aparátu.
    Vládnuci aparát je nepriateľský voči vlastnému obyvateľstvu v každej krajine, lebo v každej krajine je korporatívny fašistický kapitalizmus, ktorý nás goyim ničí a elitám pomáha parazitovať na nás.
    Aj keby umrel Trump s celou rodinou,
    aj keby umrel Fiala s celou rodinou,
    aj keby umrel Macron s celou rodinou,
    aj keby umrelo celé čínske vedenie,
    aj keby umrel Putin s celou rodinou,
    oni si žiadnu „úprimnú sústrasť“ nezaslúžia.

    • Tiež som nekondoloval pozostalej manželke, o ktorej som presvedčený, že ako manipulátorka mala leví podiel a profit na smrti môjho dobrého kamaráta – a nešiel som mu ani na pohreb, lebo stretnúť sa tam s ňou…

     • Maros,ona je tiez zidovka,vela ludi to nevie a tiez zotrocovala pracovnikov v kasinach

    • kvakcína je sloboda

     „zabudol si“ na „naše“ politické j/elitá – nielen súčasné, ale aj tie predchádzajúce;
     to by bol zrejme dlhý zoznam, či?!

    • Poviem ti na toto len jedno.si jednoducho vymlety.trump bol jediný prezident ktorý nevyvolal žiadnu vojnu vo svete.

     • Miroslav Čižmár

      Nevyvolal, lebo chystal veľkú vojnu.

     • jojo,vsak ak pride naspat,tak to uvidis,je castou NWO a doteraz uzasne propaguje vacciny,niekade ho aj vypiskaju,ako v alabame

    • A na slovenských pohlavárov sa zabudlo?

    • Sústrasť mám s mojou babkou nie s dákou pozliepanou Trumpovou. Macronovu starú to zrejme čoskoro čaká tiež.

    • jop,
     ak si nepochopil tento môj fór, vtip, joke, humor (i keď áno – mierne čierny humor, ale i ten patrí k Človeku), tak Ti môžem priať len „ trochu viac života – do toho – umierania“! Teraz neviem, či slovíčko „priať“ – je to pravé, alebo ľavé..
     Aby si pochopil ten môj príspevok z 15.7.2022 – 00:10 hod., – a síce:

     Dňa 14.7.2022 o 22:25 hod. (viď koment) sa nám – na palubu Bádateľa nalodil „slovenský“ Donald Trump (viď jeho nick) – a o 1 ½ hod. neskôr vyjde správa na HS, že zomrela prvá manželka D.T. – Ivana. Moja kondolencia patrila tomu „slovenskému“ Donaldovi Trumpovi, nie tomu – reálnemu – americkému D.T.! Pozn.: Nemám info, či slovenský D.T. sa už z paluby Bádateľa – vylodil, alebo spí v kajute.. Uvidíme.

     Ak si to takto nepochopil – (ako fór), tak len toľko: Áno – „Situace je síce vážna, nikoli však zoufalá“!, alebo – „Nikdy nebolo tak zle – aby nemohlo byť ešte horšie!“
     Nekráča sa Človeku – v tomto duchu – krajšie ? Každý z nás si tu žije ten svoj Život, živôtik (CovidBarón by povedal – veľmi jemne – „zaprdený“ živôtik) – najlepšie – ako vie..

     P.S. 1 – Nie je pre mňa – až natoľko dôležité – či sa „praje“- úprimná sústrasť, alebo – „vyjadruje“ – úprimná sústrasť. Hra o slovíčka – nie o to, ako to – kondolujúci – „úprimne“ a skutočne – myslí s tým pozostalým, že jo?!. Ale i za tú – mnou – nezvládnutú spoločenskú etiketu, sa tu dokážem ospravedlniť a prijať z toho pre seba – do budúcna – ponaučenie .. Vďaka!

     P.S.2 – Otázka do bitky, jop.
     Vzhľadom k Tvojim konceptuálnym politickým názorom, ktoré tu máme možnosť čítať, dovolím si Ťa požiadať (poprosiť) o nasledovné:
     – Vedel by si tu prejudikovať, ako by súčasný svet vyzeral, keby americkí satanisti nezmanipulovali voľby v r. 2020 (lebo už sú o tom i relevantné dôkazy) a namiesto senilného pedofila Bidena, by pokračoval v II. volebnom období – skutočný (verím, že nie fejkový) – Donald Trump?
     Riešili by sme v t.č. vojnu na Ukrajine? Boli by sme – ako EÚ – bez energetických zdrojov, s infláciou +13,5%, s cenou PHM 1,920/1 l, s cenami potravín o + 35%, s jesennou a zimnou víziou pre občanov – Hlad a Chlad ?
     Jop – prosím, o Tvoj názor k danej veci! Určite máš k téme – čo povedať a – obohatiť nás.. Ďakujem!

     • ps2 Ajša
      zoširoka, v súvislostiach

      časť rusov, ne nízkej úrovni chápe, že “bojujú” proti USA elitám, ktoré ovládajú NATO.
      Ale len Putin a okolie chápe, že to nie je vojna s Nato, ale súperenie s národnými elitami USA a zároveň ochrana ročilda, ktorý stojí síce nad národnými elitami USA, ale neovláda NATO.
      Nadnárodný Ročild neriadi Nato, chráni ho “národná elita” Putin.
      Oponenti sú “národné” elity USA, ktoré riadia NATO.
      Obrovská chyba ročildov: ovládajú svetový finančný systém, ale dali si ujsť ovládanie amerického vojensko-priemyselného komplexu, ktorý sa stal základom pre vytvorenie bohatých amerických národných elít, a následne ovládanie americkými elitami štruktúr NATO.

      O tom, že Ukrajina bude hodená do vojny proti Rusku sa rozhodlo už dávno.
      Národné USA elity mali hneď po rozpade socbloku v Poľsku tábory, kde “vychovávali” a pripravovali celé to banderovské “ukrajinské” hnutie. Kde už v rokoch 1993+ vytvorili ukrajinských nacistov, ktorí naozaj nenávidia Rusov. Lebo ich to naučili najprv v poľských táboroch, potom oficiálne celá UA vláda bola pod kontrolou národných elít USA a pripravovala sa na vojnu s Ruskom.
      Pričom rozpad ZSSR bol aj plánom amerických národných elít, aj plánom ročildov. Ale až v rokoch 1980+, keď národné elity začali chápať, kto je ročild. Predtým bol rozpad ZSSR plánom ročildov. Hovorím o rôznych časových úrovniach plánovania vopred a tým vytvorenia Konceptuálneho riadenia.
      Ale po rozpade ZSSR americké národné elity si začali trúfať dostať sa na úroveň ročilda, takže rozpad novodobého Ruska by v konečnom dôsledku nevyhovoval ročildom (lebo USA goyim elity by ich ohrozovali po páde Ruska), preto podporili Rusko, podporili Putina, aby mali protiváhu voči NATO.

      Plán rozpadu ZSSR bol pripravovaný ešte pred začiatkom druhej svetovej. Keď vznikol v rokoch 1948+ socblok, okamžite boli tvorené plány na jeho rozpad a zničenie. Podarili sa tieto plány uskutočniť v rokoch 89-90.
      Plán vojny Rusko Ukrajina bol pripravovaný pravdepodobne už v rokoch 1960+, ale tieto plány pripravovali nadnárodné elity ročild, a nepripravovali ich VTEDY národné elity USA. Tie sa k plánom pridali, resp ich do plánov ročild zatiahol až neskôr.
      Samozrejme po vojne vtedy tí miestni americkí goyim miliardári nechápali, akú moc má ročild a FED, to je to čo hovoril Kennedy o bankároch predtým, ako ho zabili.
      Teraz to už chápu, že ročild ovláda tie takzvané ICH peniaze vo Svojom ročildovsko bankovom systéme

      Takže vzhľadom na moje videnie reality, Trump/Biden sú niečo ako liftboy pri výťahu, ktorí nosí kufre hosťom. Keďže predpokladám, že plány na rozpad ZSSR a následnú vojnu boli pripravované nadnárodnými ročildami, vplyv amerických prezidentov je naozaj ekvivalentný noseniu kufrov pre bohatých hostí hotela Zem. Takže nie je podstatné, aký poskok Biden/Trump je na čele USA. Možno je to v malej miere podstatné pre národné elity, ale iba v malej miere.
      Putin je vyššie postavený ako americkí prezidenti poskoci, ale samozrejme nedosahuje úrovne ročild, čo by určite chcel, rovnako ako americké národné elity.

      Rovnako celá nútená vakcinácia na celej planéte, ktorú podporil aj Putin, aj Trump, aj Biden.
      Cudzí plán, spustený ročildami v ten moment, keď im technológia „nanografénu“ dovolila vytvoriť túto „vakcínu“ a spustili proces, aký doteraz na tejto planéte neexistoval. Masové vstreknutie škodlivého svinstva do miliárd obyvateľov Zeme. Aký bol dôvod narvať to do všetkých? Keď budeme presne vedieť čo tam bolo, a aké budú následky, potom uvidíme.
      Ja vidím dôvod tento:
      zapnú 5G a vakcinovaní umrú na masové vnútorné krvácanie, keď ich doreže vibrujúci grafén… z vakcín
      https://sciencemag.cz/2d-materialy-mohou-pusobit-jako-ziletky/
      https://tapnewswire.com/2021/12/graphene-hydroxide-like-razor-blades-in-the-blood/
      stačí zodpovedajúca vibračná frekvencia, a všetci dostanú “Marburg” od vibrujúceho grafénu z vakcín, lebo bude rezať každú bunku a vakcinovaní budú mať masívne vnútorné krvácanie. Dokonalý Marburg.

      Takže vojna (akákoľvek na planéte), zdražovanie, ekonomická kríza v EU aj svetová, to sú plány pripravené desiatky rokov dozadu. To znamená, že aj Putin je v tomto pohľade figúrka, ktorá len reaguje na situáciu, do ktorej ho dostali dlho pripravované cudzie (nadnárodné ročildove) plány.
      To je presne to, čo sa nazýva Konceptuálne riadenie. Že sa spustia procesy, ktoré sú dávno nadnárodnými pripravené, a všetci „politici“ aj miestne národné elity musia reagovať na už vzniknutú a vhodnú pre ročilda situáciu.

      Prečo kríza, prečo ukončenie kapitalizmu, prečo depopulácia miliárd goyim? Lebo planéta má obmedzené surovinové zdroje.
      Každý Opel pre nemeckého roboša, každé Ferrari pre amerického „miliardára“ je strata zdrojov pre vnukov súčasného ročilda. Lebo oni plánujú desiatky/stovky rokov vopred. Preto kapitalizmus, ktorý plytvá zdroje na výrobu Oplov pre nepotrebných ročildovi goyim, je pre ročilda a jeho potomkov škodlivý. Lebo míňa ICH zdroje na ICH planéte.
      Preto kríza, preto ukončenie konzumu. Hlavní konzumenti planéty sú bieli v EU, USA, Kanada. Odstránia konzum, zlikvidujú nepotrebných konzumentov, Čína príde o export, Čína sa rozpadne.
      Koniec kapitalizmu.
      Depopulácia nepotrebných konzumentov aj nepotrebných goyim je súčasť plánov. Vakcinácia s grafénoxidom.
      Predtým, kým nemali „vakcínu“ išiel hlavne plán nahradenia a zničenia bielych cez imigráciu. Imigrácia pokračuje, lebo do nej vložili množstvo organizačnej práce, ale vakcinácia sa dostala do popredia.
      Imigrácia sa stala druhoradá, teraz treba naočkovať maximum a zároveň pomocou vojny zlikvidovať EU/USA priemysel a vytvoriť ekonomický kolaps „bieleho“ goyim kapitalizmus systému

      V súčasnej situácii ak prehrajú americké národné elity, ktoré zarábajú na amerických goyim a teda potrebujú amerických goyim (ročildi nepotrebujú zarábať, ročildi majú FED. Zarábať potrebujú všetci okrem ročildov), tak to je zle pre goyim. Lebo Americkí goyim prestanú byť potrební, lebo americké elity prehrajú. To isté Rusko a Putin. Ak prehrá Putin, prestanú byť potrební ruskí goyim, ktorí teraz robia tie svaly za Putinovým chrbtom.
      Čiže pre goyim nie je výhra ani jednej zo strán výhodná, lebo bude znamenať začiatok masovej depopulácie všetkých goyim.
      Ak sa americké elity dohodnú s ročildami, ak americké elity prehrajú Putinovi s ročildom, je to konečná pre všetkých goyim.
      A popritom majú ročildi, ak sa niečo pre nich poserie alebo nastane vhodná doba, majú v rukách to tlačítko 5G/vibrácia grafénu z vakcín.
      Ročildi sú pozichrovaní zo všetkých strán, všetky plány sa vykonávajú súčasne, všetky plány sú pre ročilda a proti goyim.

      moje chápanie reality je pochopiteľné aj pre teba, alebo si myslíš, že trepem bez logiky a bez súvislostí?

      Tu máš celkom slušné video o prediktívnom plánovaní, o Globálnom Prediktorovi, o Konceptuálnom riadení
      https://www.konceptualcz.cz/post/co-je-za%C4%8D-ten-glob%C3%A1ln%C3%AD-prediktor-od-nestora-text-cz-video-ru
      Rusky, s českými titulkami
      Nesúhlasím tam so všetkým, niekde sa mýli, ale podstata je pravdivá a dobre vysvetlená

      na pochopenie súvislostí je treba vedieť, vidieť a pochopiť veľmi vela súvislostí. Preto píšem tak veľa.

     • hľadač pravdy

      Vyobrazenie Donalda Trumpa na medaile!!!
      ,,Trump sa zaslúžil o znovuvybudovanie tretieho chrámu“!
      —————————————————————————————————
      Pre tých pár jednotlivcov tu, ktorí majú oči a aj skutočne vidia, majú uši a aj skutočne počujú…

      Donald J. Trump, Nový svetový poriadok, Tretí chrám a Antikrist, video (12min,1s), slovenský dabing + slovenské titulky.
      https://www.youtube.com/watch?v=CwGn9ieopaU

      Ivanka Trump and Jared Kushner attending ceremony, video (12min,17s), iba v angličtine:
      https://www.youtube.com/watch?v=Qyff5m1Egr0

      Pre tých, čo majú rozum – k tomuto netreba nič viac písať.

     • jop – „Obrovská chyba ročildov: ovládajú svetový finančný systém, ale dali si ujsť ovládanie amerického vojensko-priemyselného komplexu, ktorý sa stal základom pre vytvorenie bohatých amerických národných elít, a následne ovládanie americkými elitami štruktúr NATO.“ – to máš odkiaľ?

      „Keby moji 5 synovia nechceli vojnu, tak by žiadna nebola“ – matka Rotschieldov. VPK je zároveň prepojený s Temnými silami a je zapojený do exopolitiky a vesmírneho programu a do snahy elít opustiť planétu – viď About Majestic. VPK je nástroj moci a nástroj zisku – je to globálne migrujúci nástroj a VPK je aj v rukách Domu Sionu – teda Rotchieldovcov. Jediná vec čo Rotschield „nie sú“ – nie sú veriaci judaisti, lebo potrebujú byť nad akoukoľvek náboženskou doktrínou – tá je určená pre masy a židovskú perifériu moci GP v Antikristu.

     • Ajsa, Trump a vsetci na jeho urovni ,su len vysokopostaveni OTROCI,svetovej ELITY,dal si si uz od neho tie Zazracne vakciny,co „zachránili“ desiatky miliónov Ľudí,ako sa s tym doteraz chvasta a propaguje??,kto dal $1,16 Billion bill gates GAVI organization???Vsak sa stym dokonca chvastali na ich website,Putin,tiez dal 10 millionov,ked boli u Borisa v Londine. Trumpstein,tiez zahajil „operation Warp Speed a dal do cela najvacsieho podvodnika z Glaxo Cline vaxx company(3B pokuta za podplacanie az 47 tisic doktorov) a povedal zapichneme velke mnozstvo ludi,velmi,velmi rychlo-citujem,atd,atd.

    • Jop, velka pravda,vsak Trump dal GAVI,co je Bill Gates company,$1.16 BILLIONS na vacciny a Putin tiez dal 10 Millionov,ked boli s Borisom,v Londine. Trump vytvoril Operation WARP Speed,(zastepime velke mnozstvo ludi velmi,velmi rychlo),Vyhlasil „national security“ dal vladu pod kontrolu kommunistickej FEMA,doteraz tie jedy propaguje,tiez sulozil s Maple,zatial co Ivana riadila tie kasina,fakty,su fakty

     • Biden, Obama, Bush st., ml., Clintonovci..Všetko sú to v mojich očiach satanistické beštie, závislé na adrenochróme. Musí aj na nich dôjsť!!

      Trump – áno – tiež ho vnímam ako súčasť NWO, i keď to robí viac – sofistikovane. Pred ľuďmi sa prezentuje ako veľký Patriot, na čo mu milióny amíkov i nabehlo.

      A áno – v r. 2021 viem, že podporoval na štadiónoch vakcináciu – pfizerku a tam ho i právom ľudia – vypískali. Videla som to.
      P.S. Už aby celá PAX Americana čím skôr padla riadne na hubu. A už i cítiť, že tie jej hlinené nohy, sa začínajú podlamovať. Viď napr. ostatnú návštevu Bidena v Saudskej Arábii, s akým dešpektom, sa tam s ním bavili. Neverím, že senilný dedko Joe tam fyzicky i mentálne vydrží do konca jeho volebného obdobia.
      Verím, že sa to už čoskoro začne – lámať! Zdravím Ťa, John!

   • kvakcína je sloboda

    mimochodom – sústrasť sa nepraje, ale vyjadruje

 4. ..Obzvláště šokující je, že oficiální video NYC varující obyvatele před jaderným úderem nenabízí vůbec žádné pokyny o filtrování cesia z vody, používání jódu k ochraně štítné žlázy, pořízení měřičů radiace, odchycení se, používání doplňků stravy k vymetení radiace z těla (z trávicího traktu) a dalších užitečných informacích. Jako by newyorská vláda chtěla, aby všichni zemřeli..

  Pokud chcete žít, čtěte dál alternativní média a diskuse!! A Cesium-137 má poločas rozpadu 30 let a kontaminuje půdu a vodní toky zhruba 300 let. A pokud Rusko provede jaderný úder na New York, bude celá oblast New Yorku a New Jersey po tři století neobyvatelná..Cesium-137 je nejzrádnější kontaminant, který ovlivňuje potravinové a vodní ekosystémy v důsledku jaderných havárií nebo zbraní…

  https://aeronet.news/video-radnice-mesta-new-york-poprve-od-karibske-krize-v-roce-1962-naridila-televiznim-stanicim-vysilat-psa-video-s-instrukcemi-pro-preziti-po-termonuklearnim-uderu-na-mesto-video-vyvolalo-ve-meste/

  • kvakcína je sloboda

   využijú amíci (deep state/NATO) situáciu na okrajine a použijú bombu na vlastné obyvateľstvo?!
   zopakujú 9/11, len v omnoho krutejšej forme?! podľa deagel.com má byť do roku 2025 v amerike len necelých 100 miliónov obyvateľov

   • Kvakcina,ano aj to je mozne a tym by americke ovce zacali bekat,hor sa do vojny a isli s radostou na JATKY,ako to bolo na zaciatku v 1-2 svetovej vojne,tak to nevyhnutne musi byt aj v 3 vojne

  • Po 5-tich polčasoch rozpadu sa je vzorka neaktívna. Hirošima bola znovuobnovená po pár desaťročiach. Vodíková bomba je relatívne čistá.

   • Vodíková (fúzna) bomba v sebe obsahuje ako rozbušku klasickú atómovú bombu (štepnú – uránovú alebo plutóniovú).

   • hmm,na tie mesta nepadla ziadna atomova bomba,ale mesta boli presne
    zbombardovane „Carpet“ bombing,ako bolo aj Tokio,presne take skody,bola to dohoda medzi Hirohitom a USA,aby zastrasili Rusov. Vsak by doteraz,tie oblasti by boli neobyvane a konstrukcia Nagasaki-Hirosima,zacala okamzite

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,západ je kolabujúca žumpa hovienka obaleného pozlátkom,,,,slovákom pracujúcim v zahraničnomzahraničí budú prd platné ich vyššie príjmi,lebo ceny aké tam globalistickýkapitalizmus nastolí na tovar služby dotované štátom a energie neznesie nikto z nich-je to odplata „siedmeho“,lebo to čo vám dlhé desaťročia zámerne toleroval diabol-sa mení a meniť bude,rovno si pre rýchle vysvetlenie a pochopenie predstavte stav obrátenia všetkého,čo bolo lacné bude zrazu drahé,to čo bolo drahé bude zrazu lacné,to čo bolo chutné bude zrazu bez chuti atd atd,,,,nezostane kameň na kameni-„siedmy“ je absolútne dokonalý a ničím neprekonateľný ukončovateľ a pomstiteľ,,,,záver patrí iba jemu a jeho spojencom zo „severskejanjelskejjazdy“,,,,všade kam ľudské oko dovidí-má on pod svojím vplyvom,,,,vojna na ukrajine tak oslabí európu a usa s nato,že budete už iba lacnou korisťou pre tretie armády,nie iba pre ruskú,lebo ranená a oslabená korisť je lákadlom pre nového predátora,,,,posrali ste všetko čo ste len mohli a dej sa točí dookola a nič sa nezmenilo-lebo vy nieste schopní sa zmeniť,je to nad vaše sili možnosti a schopnosti-vy frčíte iba na tvorbe falošného zisku nenažranosti a šafárení,,,,“siedmy“ vám vytvorí nového predátora-nepriateľa z radou ľudskozvieracej rasy,prebudí spiace vírusy a zvery z ústrania,,,,“siedmy“ vás donúti vymeniť autá za vlastné nohy,vymeniť preplnené chladničky a predražené reštaurácie za hladomor,pracovať na falošných za cudzie za čas pre premýšľanie v izolácii,,hluk za ticho,vyhriaté a osvetlené príbytky za tmu a chlad,falošnosť a nenávisť za vzájomný súcit a zľutovanie,bohatnutie za chudobu,budete všetko po sebe pratať čo vám z rúk vypadne,,,,je dokonané,lebo „bolo povedané“!

  • Nuz kovidko,i napriek cenam ,ja osobne,som OK,ale je zaujimave ze nie je menej aut na cestach,aspon zatial,ja capujem v Arizone,kde su ceny este mensie,ako v CA,mozno,ked sa ceny zvysia raz tolko,sa to ukaze aj na mensej premavke,

 6. Brics je len divadelné zoskupenie.
  V rámci ekonomiky všetky štáty Brics používajú Fiat Money.
  Čiže reálne máte zas len dve skupiny hercov (Brics a NEbrics), ale podstata systému sa nezmenila.
  Centrálne banky v štátoch „Brics“ sú stále závislé od FED, stále fungujú vo svetovom finančnom systéme FED, stále sú podriadené FED, Brics alebo NEbrics to je šumák, Fiat Money.
  Politické divadlo pre hlúpych goyim, ale aj pre hlúpych politikov, ktorí nechápu ani toľko, čo vy tu v tejto diskusii.
  Lebo väčšina politikov, aj tých „múdrejších“, aj tých hlúpych nevie čo to je Fiat money, ani ako to funguje, ani čo je podstata a prečo to tak funguje.
  lebo Fiat money je spôsob ovládania hlúpych goyim, aj spôsob ovládania hlúpych politikov riadiacich štáty goyim tak, aby ročild mal prospech a okrádal goyim do posledného kúska pôdy, ktorú goyim vlastnia

  Brics je divadlo, súčasť kapitalistického divadla pre hlúpych goyim

  • Prečo nejdeš do vlády miesto Matoviča

   • nie som psychopat, neudržím sa tam
    ani ovce ma nezvolia, lebo odmietam klamať a tak by som ovciam nemohol dávať pekné voličské sľuby

    realita a pravda nikoho nezaujíma
    ovce a bioroboti nie sú schopní chápať
    ovce a bioroboty pomocou volieb dostávajú do vlády vždy len ďalšiu skupinu psychopatov
    myslenie bolí, a bioroboti ani nie sú myslenia schopní

  • Keby niekto nezneužil SWIFT na vojenské účely, mohol fungovať ďalej… nie je problém v SWIFT alebo BRICS, ale v tom, či ho prevádzkuje morálny alebo amorálny vlastník.

  • JOP,Dalsi velky suhlas,tiez sa vytvoria „digitálne“ peniaze,aj v Brick (Rusi to uz oficialne oznamili,tiez budu pokracovat vo vaccinaci,atd. ),takže je to len dalsi BIC na chudobu a UPLNE zlikvidovanie strednej „triedy“

 7. Ale no tak… Soustrast se přeci nepřeje! 😉

 8. Tam kde sa momentálne hospodársky a politicky nachádza Srí Lanka tak tam ju budú nasledovať štáty ktoré majú na čele z domácich zásob diverzantov SATANSKO-FAŠISTICKÝCH ELÍT!
  Je to cieľ > celkový na všetkých úrovniach umelo riadený rozpad, ROZKLAD ŠTÁTU, z toho dôvodu sú najlepšie vhodný psychopati, drogovo závislí a zločinci!

 9. Holandský parlament schválil zákon, ktorý umožňuje vysťahovať z vlastného obydlia kohokoľvek, a nasťahovať tam čiernych imigrantov.

  • Hmm,ano a svagor tej „kkurvy“,co to presadila dostal od Bill Gates,na jeho globalisticky „delivery“business,600 Millionov Dolarov

 10. Miroslav Čižmár

  Dobrá správa je, že Kollár spustil systém rezervácie sociálnych bytov. Zaregistrujte sa ešte dnes, a možno po ďalších voľbách, alebo ešte po ďalších…

  • Kollár spustil systém rezervácie svojich voličov idiotov – keď to idioti zožrali tomuto hajzlovi raz – domnieva sa, že mu to zožerú znova – a možno sa domnieva správne! Zoznam je plán!

 11. pre – jop, z 15.7.2022 – 19:20 hod.

  Systém v komentároch už mi nedovoľuje odpovedať na Tvoj koment, takže dávam to ako môj nový príspevok.

  Ďakujem za Tvoju spätnú väzbu (širší pohľad na vec a vážim si, že si zareagoval.)
  Rozumiem všetkému, čo píšeš. Tiež mám dosť toho načítaného a vytvorený názor na to, ako vo svete „elít“ funguje Život.

  Tvoj záber je braný zoširoka, to áno, ale ja to vidím ešte viac do hĺbky, viac do šírky i do priestoru. Nejde len o preformátovanie našej matičky Zem (so vším-všudy), ale kráča i o posun celej Galaktickej federácie na vyšší level. Všetko tu úplne so všetkým súvisí a je to jemno-hmotne poprepájané. A áno – je to boj, je to Vojna! Ide predsa o VEĽA!! O veľmi veľa!

  No a k tomu JE nevyhnutná – Očista Zeme – povedané veľmi – všeobecne a zjednodušene. A to sa momentálne deje a diať ešte bude.

  Myslím, že nad ročildami stoja ešte vyššie (zemské-mimozemské) entity, ktoré pre Človeka sa môžu javiť ako – vysoko deštruktívne. Ale existujú aj „entity“, ktoré pracujú pre tzv. – Boží zámer, ergo – Plán.

  Zatiaľ toľko. Bolo by to fakt na dlhšie. Podstatné je, aby sa ľudia začali zaujímať viac o to, čo sa deje okolo, chápali súvislosti a nečumeli na správy v mainstreame. To hodnotím ako 1. krok pre mentálnu očistu človeka.. Úplne bazálnu očistu, žiaľ..
  A určite – triedenie zrna od pliev – je a bude Nevyhnutné.. A to bude „bežať“ rôznym spôsobom. A v tom je problém, lebo ľudia s „preformátovanou“ dušou – môžu mať pri vstupnej Bráne nápis – Closed. Povedané – obrazne.

  „A koniec- koncov dá sa súhlasiť (možno) i s príspevkom „slovenského“ Donalda Trumpa, že prichádza “ prerodenie“ starého sveta v Nový, o tom niet pochýb! Píše sa o prepólovaní sveta, budúci Severný pól smerom k Bajkalu, a Južný pri Veľkonočnom ostrove.. . Zmeny klímy sú katastrofické v histórii Zeme, každých cca 13,000 rokov, počas konca Veľkého Precesného roku…“

  Tak si držme palce a zdravú Myseľ!

  • Myslím, že nad ročildami stoja ešte vyššie (zemské-mimozemské) entity, ktoré pre Človeka sa môžu javiť ako – vysoko deštruktívne
   no jo, na 99,99% hej
   iba 0,01% možných pochybností
   ale zároveň ten plán čo som napísal skutočne zodpovedá realite. Je to plán, ktorý neprotirečí tejto informácii, že za ročildami stojí nejaká mimozemská inteligencia, a pravdepodobne nielen jedna

   ale je ešte iná možnosť, že napriek tomu, že za ročildami stoja iné sily, deštruktívne pre nás, môže byť celá situácia pre nás pozitívna, lebo:
   sme tu v škole, vo výcvikovom programe, a učíme sa

   Nejde len o preformátovanie našej matičky Zem (so vším-všudy), ale kráča i o posun celej Galaktickej federácie na vyšší level. Všetko tu úplne so všetkým súvisí …
   ale hej, aj ja toto v nejakej podobnej forme vidím ako pravdepodobné. Ale nemôžem to tvrdiť so 100% presvedčením.
   lebo nemusí ísť o posun nejakého veľkého plástu, ale iba o posun tých bytostí s dušou, ktorí v tejto škole študujú. Zvyšok sú NPC, bioroboty

   ale na úrovni procesov NA Zemi to čo som písal v mojej dlhej odpovedi, to som presvedčený na 100%.
   to že sú za tým procesy NAD úrovňou ročild, nad úrovňou Zeme, na 100% taktiež áno

   No a k tomu JE nevyhnutná – Očista Zeme
   ak existuje nejaká inteligencia, ktorá spravodlivo preberá a čistí, som plne za.
   ale ak to berú ako celok, že ja mám zodpovednosť za to, čo tu na Zemi ročild robí negatívne, lebo sa im nechce alebo nevedia čistiť zrno od pliev, tak doplatíme všetci
   lebo tá možná škola nie je zárukou, že tí „normálni“ je prejdu podľa spravodlivého ocenenia

   takže neviem či tá budúcnosť pre nás osobne je spravodlivá, ale nás vyčistia všetkých spolu ako celkový odpad z planéty Zem

   • Jop, dobrá akcia – reakcia. Tu už by som to usekla, aby sme nenudili ostatných. A výborne – sme tu na Zemi všetci – v školiacom stredisku. To platí. Možno – škoda spôsobu výučby. Ako kedysi v tzv. malotriedkach na dedinách. Prváci so štvrtákmi, ak mi rozumieš.
    Ale ja si nedovolím pochybovať o Vyššom zámere, kto pôjde ďalej a kto nie. A tu je zrejme ten náš rozdiel v ponímaní Života. Počúvaj svoju dušu, intuíciu – viac ako rozum.. Nie je to jednoduché, viem, ale ide to.

    Zatiaľ ďakujem! Nech sa Ti darí!

    • drobnosť ako odpoveď

     sme tu na Zemi všetci – v školiacom stredisku
     nie všetci, väčšina sú bioroboti, bezduchí, NPC

     Prváci so štvrtákmi
     no jo, problém

     ja si nedovolím pochybovať
     musíš pochybovať, je to súčasť vzdelávacieho procesu
     aj najvyšší musí pochybovať o výsledku. Lebo ak bude výsledok vždy istý, tak pre najvyššieho to už nebude proces vývoja jeho častičiek, ale len vytvorený scenár bez možnosti vývoja.

     ja to vidím tak, že pre najvyššiu/prvotnú inteligenciu nemá hodnotu jeho výtvor, lebo výtvor s presne určenými parametrami nie je jedinečný. Niečo ako lacné skrinky masová mechanická výroba z Ikea. To čo plne vytvorí najvyššia inteligencia je len výtvor.
     Filozofia tejto myšlienky: Bytosť „s hodnotou pre najvyššiu inteligenciu“ je niečo ako umelecký produkt, ručne vytvorená rezbárom skrinka s jej jedinečnosťou. Čo tým myslím?
     Ak budúca bytosť nedostane plné parametre správania sa, čiže musí prejsť samostatnou školou, kde si nabije držku, bude to bolieť. Lebo prechádza procesom, ktorého výsledok je pre najvyššieho len ŽELANÝ, ale proces nie je riadený najvyšším. Lebo ak by proces riadil, tak znovu dostane len výtvor. Výtvorov si urobí koľko len chce, ale rovnocenných partnerov si nemôže vytvoriť. Partneri musia sami prejsť procesom svojho vlastného vytvárania sa, bez pomoci najvyššieho. A pri tomto procese mnohí budú zničení, lebo pod tlakom okolností nepôjdu po ceste svojho vývoja, ale po ceste ničenia.
     a budú sami zničení.
     Tá skúška tu v tejto škole je veľmi ťažká, je možné, že ide o všetko.
     Ja dopúšťam, že to tu mohlo byť obsadené negatívnymi inteligenciami, ktorí sa to snažia zničiť, čo je súčasťou skúšky.
     Žatva prichádza, mnohí budú vymazaní z Knihy Života

    • ajša

     nech sa ti darí

    • Je napisane ze elity budu ukazovat prstom,na takzvanych mimozemstanov a biblickych „sefov,ako Jezis,Satan, a vselijake dobre a zle vesmirne bytosti,akoze JA NIC,JA MUZIKANT a skapete skoro vsetci,lebo to su oni a nie my,OUCH

 12. …vďaka za kopec informácií, ,,mnohé veci“ mi dávajú zmysel….áno ajša, treba počúvať svoju dušu a intuíciu…

Pridajte komentár

*