Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Nový útok Ruska na Ukrajinu je na spadnutie, Biden rozpútal čipovú vojnu proti Číne


Print Friendly, PDF & Email

(Mike Adams, Natural News) S 300 000 zmobilizovanými ruskými vojakmi a hlásenými 70 000 bieloruskými vojakmi pripravenými zapojiť sa do boja, Rusko zhromažďuje v Bielorusku tanky, personál a dokonca aj stíhačky Mig-31 schopné niesť hypersonické rakety Kindžal.

Všetky tieto aktivity vytvárajú obraz toho, čo sa javí ako príprava na masívny útok 2. vlny proti Ukrajine.

Cieľom tohto útoku bude pravdepodobne Kyjev, keďže Putin sa pokúša zvrhnúť ukrajinskú vládu a ukončiť Zelenského skorumpovaný režim a jeho neúspešnú kapitolu západnej expanzie vo východnej Európe.

Cez víkend, v pondelok aj v utorok otriasali Kyjevom útoky bezpilotných kamikaze dronov, no v porovnaní s tým, čo pravdepodobne príde, to bola zrejme len malá nepríjemnosť.

Portál WarNews24/7 (grécka webová stránka) oznámila, že stíhačky Mig-31 pristáli v Bielorusku a Rusko údajne potvrdilo, že bieloruské stíhačky Su-25 boli prispôsobené na nosenie jadrových zbraní.

Z ich správy vyberáme:

„Konstantin Voroncov, zástupca vedúceho ruskej delegácie na zasadnutí Prvého výboru Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov, informoval, že Rusko presúva systémy Iskander-M do Bieloruska a vybavuje niektoré bieloruské lietadlá Su-25 jadrovými nosičmi.

V tejto fáze hovoríme len o presune vybavenia raketových systémov Iskander-M do konvenčného vybavenia Bieloruskej republiky, ako aj o vybavení niektorých bieloruských lietadiel Su-25 možnosťou niesť jadrové zbrane.“

Čína naliehavo vyzýva všetkých občanov, aby sa okamžite evakuovali z Ukrajiny… a pridalo sa k nej pol tucta ďalších krajín

K indíciám o bezprostrednom útoku sa pridáva aj to, že Čína vydala naliehavé varovanie pre všetkých svojich občanov, aby evakuovali Ukrajinu.

Ako uvádza oficiálny čínsky spravodajský portál Global Times, mnoho čínskych občanov už požiadalo o evakuačnú pomoc, aby mohli opustiť krajinu:

Niektorí Číňania, ktorí sú stále na Ukrajine, sa prihlásili na evakuáciu. Väčšina sa prihlásila na organizovanú evakuáciu, zatiaľ čo iní sa pripravujú na odchod z krajiny sami, informoval v nedeľu Global Times po tom, čo čínske ministerstvo zahraničných vecí vyzvalo čínskych občanov, aby odišli z Ukrajiny s odvolaním sa na vážnu bezpečnostnú situáciu.

V oznámení vydanom v sobotu čínske ministerstvo zahraničných vecí uviedlo, že vzhľadom na vážnu bezpečnostnú situáciu na Ukrajine vyzýva čínskych občanov, ktorí sa tam stále nachádzajú, aby posilnili preventívne bezpečnostné opatrenia alebo ideálne z krajiny úplne odišli.“

Prečo ten príkaz na náhlu evakuáciu?

Je zrejmé, že Čína vie, čo sa na Ukrajine chystá. Keď sa rozbehne druhá ruská útočná vlna, Ukrajina už nebude bezpečné miesto pre civilistov.

Podobné príkazy na evakuáciu vydali okrem iných aj Egypt, Srbsko, Uzbekistan, Turkménsko, Kazachstan a Tadžikistan.

Biden vedie extrémnu ekonomickú vojnu s Čínou, čo ju prinúti k odvete proti Spojeným štátom

Minulý týždeň Biden podpísal príkaz kriminalizujúci akúkoľvek podporu pre čínsky polovodičový priemysel.

Tento príkaz zakazuje Američanom čo i len pracovať pre čínske polovodičové spoločnosti a hrozí sankciami pre spoločnosti po celom svete, ktoré Číne poskytnú polovodičové zariadenia, dodávky alebo personálnu podporu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Ako odhaľuje toto vlákno od Jordana Schneidera, tento krok dosiahol cez noc „vyhladenie“ čínskeho polovodičového priemyslu, pretože všetci občania USA boli nútení okamžite rezignovať a prestať pracovať v Číne:

„Každý americký vedúci pracovník a inžinier pracujúci v čínskom priemysle výroby polovodičov včera rezignoval, čo paralyzovalo čínsku výrobu prakticky cez noc.

Jediné kolo Bidenových sankcií spôsobilo viac škôd ako štyri roky vytrvalých sankcií za Trumpa.

Skrátka, každá pokročilá spoločnosť vyrábajúca polovodiče čelí v súčasnosti komplexnému prerušeniu dodávok, rezignáciám všetkých amerických zamestnancov a okamžitej prevádzkovej paralýze.

Takto vyzerá vyhladenie: Čínsky priemysel výroby polovodičov sa cez noc znížil na nulu. Úplný kolaps. Bez šance na prežitie.

Ako zdôraznil Mike Adams v najnovšom podcaste Situation Update (na konci článku), tento krok je moderným ekvivalentom energetickej blokády, ktorú americké námorníctvo zaviedlo proti Japonsku v Druhej svetovej vojne.

Táto blokáda bola navrhnutá tak, aby prinútila Japonsko zaútočiť na Spojené štáty a zastaviť tak energetickú blokádu. V tom čase americká mocenská elita chcela, aby USA bojovali s Japonskom, ale nebola pre to dostatočná verejná podpora. Tá prišla, až po útoku Japonska na Pearl Harbor.

Bola to americká námorná blokáda, ktorá prinútila Japonsko zasiahnuť, pretože zatlačila japonský národ do kúta, kde nemali inú možnosť, ako zaútočiť na Spojené štáty a pokúsiť sa ochromiť ich námorníctvo.

Američania sa o útoku dozvedeli vopred, no ich námorníctvo dostalo rozkaz byť nečinné, čím Japoncom umožnilo uskutočniť útok na Pearl Harbor (podobne ako 11.9.2001 na dvojičky v New Yorku). Cieľom bolo vytvoriť emocionálne nabitú udalosť, ktorá by vybudila širokú podporu vojny zo strany amerického ľudu.

Opakuje sa história aj pri Číne a Taiwane?

Teraz sa zdá, že ekonomické embargo Joe Bidena na čínsky polovodičový priemysel je navrhnuté tak, aby dosiahlo presne to isté.

Čína je tlačená do útoku na Spojené štáty v rámci ekonomického prežitia – a režim Bidena/Obamu (o Obamovi sa hovorí ako o Bidenovom bábkovodičovi) je schopný nasmerovať Čínu presne k výsledku, ktorý chcú: k vojne so Spojenými štátmi americkými.

Pozorne si všimnite, že americkí páni peňazí potrebujú ďalší dôvod na tlačenie biliónov dolárov a snahu odvrátiť hroziaci bankový a menový kolaps. Vypuknutie svetovej vojny by im poskytlo presne to krytie, ktoré potrebujú pre posledné zúfalé kolo tlačenia peňazí.

Toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo USA momentálne „pichajú do ruského medveďa“ a zároveň zaviedli ekonomické embargo voči Číne.

Všetko je to navrhnuté tak, aby vyprovokovali Rusko aj Čínu k útoku na Spojené štáty, čím sa vytvorí ďalšia kríza, ktorú možno využiť na tlačenie peňazí, zotročenie más a zavedenie formy vojnového stanného práva v celej Amerike.

Zúfalo potrebujú svetovú vojnu, aby to všetko ospravedlnili.

Záver

Všetky podrobnosti o aktuálnej situácii nájdete v najnovšom podcaste Situation Update stránky Natural News, kde sa dozviete:

 • Ruský útok 2. vlny na Ukrajinu/Kyjev sa zdá byť na spadnutie .
 • Rusko presúva do Bieloruska stíhačky Mig-31 schopné niesť hypersonické rakety.
 • Joe Biden podpisuje príkaz na zničenie čínskeho polovodičového priemyslu prakticky z večera do rána.
 • Čína bude nútená vykonať odvetné opatrenia, podobne ako Japonsko v Druhej svetovej vojne.
 • Čína nariaďuje všetkým svojim občanom urýchlene sa evakuovať z Ukrajiny.
 • Množstvo ďalších krajín tiež vyzýva k evakuácii svojich občanov.
 • Floridských gynekológov a pôrodníkov znepokojuje viac ako 50% nárast neplodnosti a potratov.
 • Kulturista prehral očkovaciu výzvu. Po tom, čo sa opil, umrel.
 • Globálny kolaps populácií zvierat: Za posledných 50 rokov klesli počty o 70%.
 • Geoinžinierstvo ničí biosféru, ktorá podporuje život na planéte.
 • Masívne ľuďmi spôsobené znečistenie robí z riek a oceánov jedovatý guláš.
 • Globalisti chcú akýmkoľvek spôsobom zabiť 7 miliárd ľudí: vakcíny, jadrová vojna, kolaps.
 • Holandská vláda násilne zabaví 600 fariem pod hlavňami samopalov, čím spôsobí nedostatok potravín v Európe.
 • Energetický kolaps Európy znemožňuje vyrábať zariadenia a nástroje pre „zelenú“ energiu.
 • Rozhovor s Aaronom Brickmanom o trhových cykloch.

Autor: Mike Adams

Liečba osteoporózy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kto sa nás kedy spýtal, či chceme byť v NATO. Pri neplatnom referende za vlády Mečiara. Takže kto chce nech ide bojovať na Ukrajinu, ale ľud tejto krajiny to nechce. Prajem skorú smrť všetkým, ktorý nás bez nášho vedomia vtiahli do NATO.

  • Bez referenda za rozhodnutia Dzurindu o vstupe do NATO. Referendum bolo len o vstupe do EU.

   1/ „keďže Putin sa pokúša zvrhnúť ukrajinskú vládu a ukončiť Zelenského“ VIRTUÁLNU REALITU – útok na Kyjev nemá nič spoločné so Zelenským – je to len útok na symbol – centrum moci na Okrajine.

   2/ Vyberte si – tak ako?
   a/ „Minulý týždeň Biden podpísal príkaz kriminalizujúci akúkoľvek podporu pre čínsky polovodičový priemysel.

   Tento príkaz zakazuje Američanom čo i len pracovať pre čínske polovodičové spoločnosti a hrozí sankciami pre spoločnosti po celom svete, ktoré Číne poskytnú polovodičové zariadenia, dodávky alebo personálnu podporu.“

   b/“ pretože všetci občania USA boli nútení okamžite rezignovať a prestať pracovať v Číne:

   „Každý americký vedúci pracovník a inžinier pracujúci v čínskom priemysle výroby polovodičov včera rezignoval, čo paralyzovalo čínsku výrobu prakticky cez noc.“
   ——————————-
   Toto dokazuje, že pre Čínu pracuje – pracoval doteraz americký vojensko-priemyslový komplex /predtým krajiny Varšavskej zmluvy/ – je jedno, či v USA či v Číne. Tiež to dokazuje, čo povedal Pjakin o technologickej a vedomostnej „úrovni“ v Číne – že v tomto zmysle to rozhodne nie sú žiadni géniovia, nemajú technologicko-vzdelanostnú úroveň mocnosti – pretože väčšina Číňanov je „negramotná“, so zámerne zredukovaným-zjednodušeným jazykom – poznámka – túto „modernú“ čínštinu vymyslel slobodomurár čínskeho pôvodu z univerzity v Yale /YC James Yen – významný funkcionár YMCA/ – „aby masy neskôr za komunistov dokázali s obmedzeným množstvom znakov študovať Mao’ce tungove spisy“ – červenú knižku – a to bol desaťročia základ čínskeho vzdelania! Čína teda len preberá technológie – a určite má množstvo vyškolených pracovníkov, ale školstvo ako základňu má v dobe kamennej! Nepliesť si so vzdelávacím systémom v strednej Európe! A ktorý už cielene debilizuje deti! Cieľom je predsa návrat k biogénnej civilizácii a obmedzenie čerpania zdrojov! Pokiaľ viem – za gramotného Číňana považovali do konca 19. storočia muža, ktorý ovládal aspoň 2 tisíc znakov – za vzdelanca muža, ktorý ovládal aspoň 5 tisíc znakov /údajne archaická činština má až 20 tisíc znakov – je to celoživotné vzdelávanie/ – a teraz si to dajte do kontextu s Yenovými 1 tisíc znakmi pre masy – a kde sú vzdelanci – elita? No a túto inteligenciu vyzabíjali Maovi komunisti – ako aj polpotovci v Kambodži – už len za nosenie okuliarov! Marxisti vždy išli po krku inteligenci ako prvej – takže kde chcete nájsť po desaťročiack cerveného teroru vudelanostnú základ)nu pre technologické zázemie? No ale veď to je účel na inváziu pod zámienkou technologickej pomoci! O čom sú všetci anglosaskí poradcovia /aj z YMCA – pod rúškom kresťanstva – kde boli počas ópiovej vojny a boxerského povstania?/ – ako „Cyril a Metod“? Zjednodušením jazyka obmedzíš myslenie! 5-tisícročná čnska kultúra v prdeli! Vďaka židomarxistom a „kresťanom“.
   ———————————————-
   „YC James Yen ( tradičná čínština :晏陽初; zjednodušená čínština :晏阳初; pinyin : Yàn Yángchū , 1890/1893-1990), známy svojim mnohým anglicky hovoriacim priateľom ako „Jimmy“, bol čínsky pedagóg a organizátor masovej výchovy známy svojou prácou. gramotnosti a obnovy vidieka, najskôr v Číne, potom v mnohých krajinách.

   Po práci s čínskymi robotníkmi vo Francúzsku počas 1. svetovej vojny Yen v 20-tych rokoch najprv zorganizoval Národnú asociáciu hnutí masového vzdelávania , aby priniesol čínskym masám gramotnosť, potom sa obrátil na dediny v Číne, aby zorganizoval rekonštrukciu vidieka, najznámejšiu v Ding Xian . , (alebo, v pravopise času, Ting Hsien), okres v Hebei , od 1926-1937. V roku 1948 sa podieľal na založení Spoločnej komisie pre obnovu vidieka , ktorá sa potom presťahovala na Taiwan. V roku 1952 Dr. Yen zorganizoval Filipínske hnutie za obnovu vidieka av roku 1960 založil Medzinárodný inštitút pre obnovu vidieka . [1]“ – poznámka – vidiek vidiek vidiek! Nie technológie!

   Yen sa narodil v roku 1890 v učenej, ale nie bohatej rodine v Bazhong , Sichuan , bol poslaný do školy riadenej China Inland Mission , študoval na Hong Kongskej univerzite a v roku 1918 promoval na Yale University , kde bol členom Beta . Theta Pi bratstvo. Po ukončení štúdia odišiel do Francúzska, aby sa pripojil k práci Medzinárodnej YMCA s pracovníkmi Čínskeho pracovného zboru vo Francúzsku , ktorí boli vyslaní na podporu spojencov v prvej svetovej vojne .. Yen pripomenul, že pri práci s nimi pri čítaní a písaní listov „prvýkrát v mojom ignorantskom intelektuálnom živote“ našiel hodnotu obyčajných ľudí svojej vlastnej krajiny. Čo im chýbalo, bolo vzdelanie. Preto Yen napísal široko skopírovaný základ gramotnosti, ktorý používal 1 000 základných znakov. [2]

   Po získaní magisterského titulu na Princetonskej univerzite a pôsobení ako prezident Čínskej študentskej kresťanskej asociácie sa Yen v roku 1921 vrátil do Číny, aby viedol národné kampane masovej gramotnosti v rámci Čínskej národnej YMCA. V roku 1923 Yen a poprední intelektuáli ako Liang Qichao , Hu Shih a Tao Xingzhi vytvorili Národnú asociáciu hnutí masového vzdelávania (MEM). MEM organizoval kampane po celej krajine, ktoré koordinovali dobrovoľných učiteľov, miestnych vodcov a všetky dostupné miesta s cieľom prilákať študentov, ktorí nemohli platiť vysoké školné. Medzi dobrovoľnými učiteľmi bol aj Mao Ce-tung. Tieto kampane prilákali viac ako päť miliónov študentov a slúžili ako vzor pre ešte rozšírenejšie školy. [3] [4]

   Yen neskôr pripomenul, že v tom čase sa nepovažoval za „kresťana“, čo znamenalo členstvo v cirkvi, ale za „nasledovateľa Krista“, čo naznačuje priamy vzťah s Ježišom. Kritizoval väčšinu misionárov za to, že nie sú v kontakte s realitou Číny, ale s nadšením privítal podporu tých čínskych a zahraničných kresťanských organizácií, ktoré riešili problémy dediny. [5]“

   „V roku 1926 MEM spustilo dedinskú kampaň v Ding Xian, kraji asi 200 míľ južne od Pekingu . Experiment Ting Hsien (v vtedajšej romanizácii) využíval ľudové školy na koordináciu inovácií od hybridných ošípaných a ekonomických družstiev až po dedinskú drámu a dedinský zdravotník. [6] Yen sa pripojil k Liang Shumingovi a ďalším nezávislým reformátorom, aby vytvorili národné hnutie za obnovu vidiekaktorá zahŕňala niekoľko stoviek miestnych a národných organizácií. Cieľom Hnutia za obnovu vidieka bolo vytvoriť nový vidiek ako základ pre nový čínsky národ. Práca v Ding Xian pritiahla celoštátnu pozornosť a vyvinula mnoho nových techník pre rozvoj vidieka, ktoré nezáviseli od kontroly centrálnej vlády, násilnej revolúcie alebo veľkých prílevov cudzích peňazí. [7]“

   „Koncom 90. rokov a začiatkom 21. storočia Hnutie novej obnovy vidieka prevzalo meno a odkaz Yen, aby riešilo problémy vidieka, ktoré vznikli úspechom globalizovanej ekonomiky. V júli 2003 založili aktivisti z radov občanov Inštitút Jamesa Yena pre obnovu vidieka v Dingzhou, kde pred vojnou pôsobili MEM.“
   https://en.wikipedia.org/wiki/Y._C._James_Yen

   • Ešte raz! „v roku 1918 promoval na Yale University , kde bol členom Beta . Theta Pi bratstvo. Po ukončení štúdia odišiel do Francúzska, aby sa pripojil k práci Medzinárodnej YMCA s pracovníkmi Čínskeho pracovného zboru vo Francúzsku , ktorí boli vyslaní na podporu spojencov v prvej svetovej vojne .. Yen pripomenul, že pri práci s nimi pri čítaní a písaní listov „prvýkrát v mojom ignorantskom intelektuálnom živote“ našiel hodnotu obyčajných ľudí svojej vlastnej krajiny. Čo im chýbalo, bolo vzdelanie. Preto Yen napísal široko skopírovaný základ gramotnosti, ktorý používal 1 000 základných znakov.“ = analogicky „BAD ENGLISH“! Aby „masa Bob rozumela“ čo má robiť! Nepleťte si deklarované „humanistické záujmy“ BRATSTVA z Yale a Princetownu s vnútornými plánmi a projektami slobodomurárov z Yale /Bratstvo smrti 322 – Lebka a kosti – 1832/ a Princetownu na desaťročia dopredu! Určite nie na povznesenie Číňanov – plánovaný komunizmus neznáša intelektuálne vytŕčanie – neznáša elitných jedincov. Toto bolo celé súčasťou projektu Bratstva smrti 322 na vybudovanie dvoch súperiacich globálnych konceptov Západu a Východu a ktorý bude efektývnejší a čo z nich sa potom prevezme – a dnes máte modely NWO v Číne a Severnej Kórei!

   • Rozdělení ČSFR v roce 1992 je BEZ REFERENDA neplatné!!!
    Pokud referendum neproběhlo, rozdělení bylo nezákonné a existence ČSFR trvá.VÍ DOBŘE, ŽE ROZDĚLENÍ ČESKOSLOVENSKA JE NEPLATNÉ.Neplatné je rozdělení republiky na dvě soukromé firmy a nezákonné a neplatné jsou všechny podepsané smlouvy nezákonně dosazenými politiky. Dokdy si necháme srát na hlavu a poslouchat a číst ty bludy, fakt když se zhasne a nebude žvance v hrnci? Tohle by se tady mělo v článcích rozebírat když už se dal badatel ze zdravovědy na politiku.

    • Magdalena doplním Vás o výstrižok:

     1.Československo, z hlediska zákona, doposud existuje.
     2. Vláda, která nám svými příkazy a zákazy tak znesnadňuje život, je nelegitimní a nejsme tedy povinni ji poslouchat.
     Proč tomu tak je?
     Při rozdělení Československa byla závažným způsobem porušena Ústava.
     Cituji zákon 327/1991 sbírky ze dne 18.7. 1991:
     „O návrhu na rozdělení ČSFR lze rozhodnout pouze referendem.“
     V důsledku porušení tohoto zákona v naší zemi (a také na Slovensku) vládne protiústavní, nezákonný režim.
     Jeho představitelé dokázali promrhat a rozkrást státní majetek v hodnotě několika bilionů korun, zatížit nás obřím dluhem,zdevastovat průmysl, zemědělství, školství, kulturu, justici, policii, vlastně všechny sféry našeho života.
     Dopustili proměnu naší země, která patřila v době první republiky mezi nejvyspělejší na světě, ve ždímanou kolonii o jejíchž záležitostech se rozhoduje někde jinde. Bez ohledu na jejich stranickou příslušnost se dá říci, že nám vládli a doposud vládnou buď neschopní hlupáci nebo zaprodanci. Tyto lidi je nutno zbavit moci a potrestat, minimálně zabavením majetku.
     V blízké budoucnosti by měl naši zemi řídit přímo volený prezident vybavený silnými pravomocemi, ale odvolatelný referendem. Ten by zároveň zastával funkci premiéra. Země, v nichž je prezidentský systém jsou řízeny mnohem efektivněji.
     Nastal čas přestat respektovat nezákonný režim a jeho představitele. Svými chaotickými, nedomyšlenými příkazy a zákazy poškozují ekonomiku země, zvyšují už i tak kritické zadlužení státu a ničí životy našich lidí.
     Vzhledem k nelegitimitě státních orgánů, které by měly vyhlásit a volby. a také s přihlédnutím ke skutečnosti, že volby jsou u nás dlouhodobě falšovány, nám nezbude nic jiného, než si novou hlavu státu zvolit aklamací na centrálních náměstích našich měst.
     Jako nejvhodnější termín pro tuto událost se jeví 21. červen 2021 v 16. 00. V tento den před čtyřmi sty lety začalo ponížení a úpadek našeho národa popravou 27. českých pánů. Nyní se 21.červen může stát začátkem předpovězeného vzestupu naší země.
     V Ústavě stojí: Lid je zdrojem veškeré moci.
     Vy jste zdrojem veškeré moci ve státě.

     • Lid izraelský – vládce nad českým Mahrálem – zemí jemu zaslíbené!

      Už len z toto dôvodu – a že dnes viem, že tzv. pragocentrizmus je český židocentrizmus /“I am Jew!“ – Miloš Zeman/ – ako v tomto uvedomelý Slovák nemôžem súhlasiť s vytvorením „nového“ československa! Aj na Slovensku bojuje sion s chassidom o vládu – zatiaľ to vyzerá tak, že vďaka ovládnutým médiám a satanistom víťazí sion, avšak ešte to nie je hotové! Spomente si, ako sa Chazari zmocnili českou „väčšinovou“ paritou moci – cez komunistov – Slovenska po voľbách v roku 1946 – keď Slováci nezvolili komunistov!

      Opäť „československo“ – v žiadnom prípade! Ani keď Palestína sa bude chcieť stať „Izraelom“ vo vlastnej zemi!

  • Nikto sa nás nikdy nepýtal, ale Dzurindova vláda v snahe urýchliť naše členstvo v tejto pochybnej organizácii (NATO), povolila bez súhlasu parlamentu prelety lietadiel aliancie za účelom „humanitárneho“ bombardovania Juhoslávie. Pre liberálov je podstatné, že zosnulá „balkánska mäsiarka“ M. Albrigtová nás za vstup do NATO pochválila, lebo dovtedy sme vraj boli čiernou dierou v Európe (t.j. za Mečiara). Teraz sa Čaputová chystá vystúpiť v EÚ s prejavom, v ktorom chce apelovať za ďalšie dodávky zbraní na Ukrajinu.

 2. „Každý americký vedúci pracovník a inžinier pracujúci v čínskom priemysle výroby polovodičov včera rezignoval, čo paralyzovalo čínsku výrobu prakticky cez noc. Čínsky priemysel výroby polovodičov sa cez noc znížil na nulu. Úplný kolaps. Bez šance na prežitie.“

  To je dobrá sprostosť. Čína je polovodičová veľmoc. Ešte aj americké zbrane majú v sebe čínske polovodiče (aj so zadnými vrátkami). Na druhej strane práveže „americký inžinier“ je už takmer vymretý druh. V USA držia ako tak priemysel importované mozgy z východu.

  • „Čína je polovodičová veľmoc“ – ako „Slovensko je automobilová veľmoc“! Araňa Puškárová ti to povie tiež!

   No asi nie! Odkedy je montovňa veľmoc doboha!

   • Američan sa snaží s každým vyvolat vojnu,je to ich jediná záchrana,a o tých amerických odborníkoch by som tiež pochyboval.Vetšina má stredné a vysoké školy,ale odbornost na úrovni učnov,sú dutý ako broci.

   • Netrep sprostosti. Čína má dávno svoj vývoj a je dnes v mnohých oblastiach ďaleko pred západom. Keď hlúpy západ pred dekádami outsourcoval svoje montovne a servisné centrá na východ za lacnou pracovnou silou tak tým pádom začal postupne aj technologicky stagnovať. Inovácie nemôžeš robiť bez toho, aby si mal zároveň aj výrobu. A ktokoľvek tvrdí niečo iné, tak buď nikdy nič sám nevyrobil, alebo je jednoducho naivný debil. Čím menej robíš rukami, tým rýchlejšie degeneruješ. Tento fenomén „hands-on experience“ globálne „jelity“ poznajú veľmi dobre. A preto sa ľuďom snažia vziať postupne všetky činnosti, aby ich za nich robili stroje a aby populácia degenerovala.

   • Než začneš psát hlouposti tak se zamysli, to co jsi psal je už dávná minulost a nenávratná. Vždyť nechť dnes cokoliv našinec koupí pod „západní“ značkou, tak je Made In China, nebo Thaivan. A montovny už jsou pouze Česko a Slovensko, z nichž si tzv „západ udělal otroky.

 3. Objektívne

  Zabiť 7 miliárd ľudí je chybné pochopenie odkazu. Potrebujú zabiť len 2 miliardy abo to vyšlo na tých 500 miliónov v okultnej rovine.

 4. Dva ruské strategické bombardéry Tu-95MS v doprovodu stíhaček MiG-31 přelétly nad vodami Tichého oceánu, Beringova a Ochotského moře. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na prohlášení ruského ministerstva obrany.

  NATO a Spojené státy dříve oznámily, že očekávají, že Rusko v nejbližší době uskuteční test svých jaderných sil.

  Ruské ministerstvo misi označilo za „pravidelný let nad neutrálními vodami“ v souladu s pravidly mezinárodního vzdušného prostoru. Trasu letu neupřesnilo, zmínka o přeletu nad Ochotským a Beringovým mořem však naznačuje, že vedla blízko Japonska a USA.

  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-ruske-jaderne-bombardery-preletly-nad-severnim-tichomorim-40412025#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40412025&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  *****
  ps – že ten test ruských jaderných zbraní očekávají zrovna v době, kdy NATO a USA zahájily každoroční vojenská cvičení v rámci příprav na případnou jadernou válku.
  viz ac24.cz

  • No a? Letěli v mezinárodním prostoru, tak o co stále o co. Nejsem pro žádné nějaké výstřednosti, ale když může Yankees, tak snad mohou všichni, nebo už ten odpadní kontajner je stejná „elita“ jako židi?

 5. hľadač pravdy

  Tento Adamsov článok nemá ani zmysel komentovať, iba krátka poznámka k:

  >>režim Bidena/Obamu (o Obamovi sa hovorí ako o Bidenovom bábkovodičovi)<<

  Obama a Biden patria k najvyšším slobodomurárom!
  (Napríklad Trump je iba ,,obyčajný" slobodomurár).

  Obama a Biden sú členovia jednej a tej istej nadnárodnej slobodomurárskej superlóže!

 6. Súčasné Anglicko!
  Tak. Už nielen homosexuáli, ale aj kravy – sú obeťami násilia… Treba protestovať proti násiliu na kravách…, najlepšie tým, že vylejeme všetko mlieko v Kauflande a Lidli – na podlahu…
  Čo (a – ako) ďalej?!

  https://www.youtube.com/watch?v=6wqwJ9Acupg

  • jana cenkova

   Vylívat mléko v obchodě nepomůže, ale vyjadřujete se s despektem k znásilňovaným zvířatům-co kdybyste to zkusila na sobě?

 7. Marek Košice

  „Čína naliehavo vyzýva všetkých (pôvodne čínskych) občanov, aby sa okamžite evakuovali z Ukrajiny…“ ….. Nieco tu smrdi….. Cina, kde existuje REALNE otroctvo prakticky po jej celom uzemi (mensie/väcsie), Cina, ktora pred par malo mesiacmi NASILNE zatvarala svojich obcanov do bytov, nechala znacnu cast z nkch vyhladovat, umriet….. SA ZRAZU NALIEHAVO STARA O ICH EVAKUOVANIE Z UKRANINY? ALE PROSIM VAS!!!……NEZERTE SENO. JE TO LEN POZA…..

 8. PŘIPOMENUTÍ:

  A civilních obětí je ukrofašismu je přes 13 tisíc, z toho přes 140 dětí – mají v Doněcku centrální hrobeček “Alej andělů”, kdyby jste se chtěli někdy kouknout. Celkově to je zhruba jako 13x Lidice..
  A máme pořád věřit, že Rusové si stříleli na hlavu z houfnic a Grad 122mm raketometů sami? Z velkorážných mimometů 120mm? Zastřelovali si mladý holky v panelákách, který si skočily na balkon zakouřit nebo zalít kytky nebo pověsit prádlo – protože zrovna takové byly “cíle” hrdinů z NATO, s velkorážnými puškami s termovizními zaměřovačemi, v ráži .338 Lapua Magnum nebo .5 BMG..

  == Nekončící safari na Rusy, zcela fašistické a otevřeně nacistické. A to se prokazatelně dělo 8 let!! Ukro junta vyvraždila stovky lidí v Oděse – upálili je, hezčí holky předtím znásilnili a uškrtili včetně minimálně jedné těhotné před porodem – a pak 8 let bombardují města a vesnice z houfnic a raketometů. ==

  A “kritiky” Ukrajiny chtějí posílat nejmíň na šibenici, no aspoň do kriminálu. Takový fašounský režim, páchající zločiny jak na běžícím pásu..

  = A brzy vypnou (pod pokutou a výhružky) opoziční média, zakážou opoziční strany.. Ukrošský režim je natolik hrůzná fašistická zločinecká perverze, že ruský útok je invaze andělů. Je absurdní, že to někdo může posuzovat z absolutně prolhaných médií. A to nemluvím o fašistickém protiruském řvaní!

  A profláklý web “manipulatori.cz” prolhance Cempera, agenta kdovíčeho.. Či prezident Ukrajiny Porošenko, který se v proslovu ke školákům na zahájení školního roku raduje, že “ruské” děti (ve skutečnosti ukrajinské, mluvící rusky jako 90% jiných ukrajinských, ale narodili se na Donbase) místo chození do školy chcípou zimou ve sklepech a krytech, protože Ukroši je bombardují – tím se “Prezident Ukrajiny” veřejně chlubil. Politici a mediální hvězdy 8+ let mluví o “ruských švábech k vyhubení”, dobrý vtip jsou hamburgery z mletých ruských dětí (povedená divadelní scénka), dorty ve tvaru “ruských nemluvňat”… Naprosto veřejně v televizi, rozhlase, tisku.

  ==Kdyby nebylo Rusů v 1945, hodně by se z nás nenarodilo. Že je něco ruské, neznamená, že je to debilní. Zdá se někomu např. ruská Mendělejova tabulka prvků debilní? Nebo ruská Ciolkovského rovnice? Nebo Čajkovského muzika? Nebo jaderné reaktory v českých jaderkách a jejich palivo? Nebo samotná ruština?”==

 9. Sociálne kredity už aj z rúk DI, resp. trestane 2x (pokuta a ešte aj trestné body) za to isté je v poriadku? Tupci ľudia, čo to nevidia!
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/644148-alkohol-za-volantom-policia-chysta-na-vodicov-bodovy-system/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

  • Bodovy system existoval i za socializmu, co nebolo na skodu. Ostatne su obvykle tresty…

  • A kto už chápe ruskú matriošku ako skladačku vrstiev nášho tela a ducha – viacerých /“astrálnych“ tiel? Ja si ch ešte pamätám zo sovietskej predajne v Bratislave – že každá vnútri bola mierne odlišná, ale všetky mali niečo spoločné. Teraz ich nejakí debili vyrábajú ako klony tej veľkej – zjavne tiež nechápu odkaz.

   Pravá matrioška
   https://imgaz.staticbg.com/thumb/large/oaupload/banggood/images/09/30/c1890b80-5558-9dd9-2fa3-64e4139fb373.jpg
   Nepochopený klon
   https://globebids.com/media/items/1/1590/1590_orig.jpg

   • Potovnávam si matriošky a nevidím v nich rozdiel mezdi pravými matrioškami a nepravými klonmi prosím o vysvelenie Maroš

    • opravujem porovnávám

    • Takto – to mám z jedného ruského dokumentu. Matrioška je „inotaj“ o „vrstvách“ ľudského tela. Telo = najväčšia matrioška – skrýva v sebe ďalší obsah našej bytosti – vyjadrený ako skladačka „vrstiev“ – rôznych tiel a duše – to je tá najmenšia matrioška – ktorú už nejde rozobrať. Je často najjednoduchšia a ľudia si ju často mýlia s „malíčkom“ – rozprávka o kaši – ako mama komu nadeľovala kašu – „tomu dala toľko na palec, tomu toľko na ukazovák, atď.“ a „malíček“ sa ozval – „kde je moja veľká lyžica“?!

     Ono je to „bábika“, ktorou sa ruské deti učili, že nie sme len jedno telo – že máme „zložitý“ obsah – a dušu! Teda – každé „telo je trochu iné – akurát tvár je rovnaká – teda ide o jednu bytosť vyjadrenú viacerými telami. Preto – to klonovanie rovnako designovaných, len zmenšených bábik túto filozofiu nevyjadruje – v podstate je to len suvenírový nezmysel.

     Predstavte si ruskú mamu, ako rozoberá s dieťatom bábiky, a o každom tele a jeho význame – až po dušu, sa s ním rozpráva. Je to kvázi ezoterické zobrazenie našej podstaty – vyjadrené takouto skladačkou. Bez výkladu k tejto „hračke“ je to len predmet – bez pochopenia -suvenír.

     Predlohou k matrioškam boli skladačky Budhu – teda Budhovo fyzické telo, budhovo astrálne telo, atď., až po dušu. Treba si uvedomiť, že my Slovania patríme k védickému duchovnému svetu! Komunisti to nechali vyrábať ako typicky ruskú raritu – suvenír pre zábavu! Ako drevené maľované vajce. Ale treba si uvedomiť, že každá pravá matrioška má svojho konkrétneho tvorcu, ktorý ju vyrába, vymaľováva a presne vie, čo ktorá „bábuška“ predstavuje – inak vždy krásna „zababušená“ dievčina – znamená. Určitá analógia čakier. Možno by som to prirovnal k pátričkám – keď sa dieťa vždy s každou matrioškou rozprávalo – zverovalo jej tajomstvá a budovalo si predstavu o nehmotnom svete.

     Ešte raz – bez výkladu je to len predmet – až s výkladom získava svoju rituálnu hodnotu. Čo za komančov samozrejme neplatilo.

     Čiže ešte raz – ako chceš rozprávať príbeh s tými klonovanými matrioškami, keď dieťa musí pochopiť aj význam odlišností a origilalitu každej z nich – to má riešiť „perspektívu“ ich zmenšovania?

     • Matriošiek je presne 7!

      antroposof.sk › clovek › vyvoj_cloveka.html
      Vývoj človeka – Duchovná veda
      V 1. epoche – éterické telo, v 2. – astrálne telo, v 3. – duša cítiaca, v 4. – duša rozumová, v dnešnej 5. – duša vedomá. V 6. epoche sa rozvinie predovšetkým to, čo označujeme ako duchovné ja, a v 7. – životný duch. To, čo nazývame duchovný človek, sa bude vyvíjať po veľkej katastrofe v ďalekej budúcnosti.
      ———————————–
      Čiže – je o čom pri gaždej matrioške debatovať – každá má svoj príbeh a spoločne tvoria Jedno. Kapišto? Matriošky nepatria ako „sloníky“ do vitríny.

     • Ďakujem za peerfekťtné vysvetlenie týmto majú u mna matriošky význam čakier ktorým sa venujem dá sa stým robit a nechat fantaziu pracovat na duchovnej úrovni a mojim detom sa matriošky budú páčit +++

      Podľa mňa to je hračka ktorá má dušu+++

     • Presne 7 ako čakier

   • Našla som zápestie bábušky

  • polícia nemôže nič chystať, môže konať len v medziach zákona
   článok som nečítal, lebo blokovač reklám

 10. …vďaka za zauj.informácie…ozaj ,,dobrá“ póza Číny…

Pridajte komentár

*