Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Pre odchody zamestnancov a úmrtia po covidových vakcínach kolabujú dodávateľské reťazce


Print Friendly, PDF & Email

Pre odchody zamestnancov a úmrtia po covidových vakcínach kolabujú dodávateľské reťazce

(Ethan Huff, Natural News) Mnohí zamestnanci končia s otroctvom za almužnu vo veľkých korporáciách riadených preplatenými manažérmi alebo príliš mnohí z nich ochoreli, prípadne zomreli v dôsledku „očkovania“ proti Covid-19, a teda už nie sú schopní viac pracovať.

Nech je to už akokoľvek, teraz po „pandémii“ pracuje oveľa menej ľudí ako pred „pandémiou“ a mnohé dodávateľské reťazce kvôli tomu kolabujú.

Caroline Chumakovová, hlavná rečníčka na tohtoročnom Gartnerovom sympóziu pre dodávateľské reťazce, na ktorom sa zúčastnilo viac ako 3200 ľudí, predniesla počas nabitého otváracieho stretnutia viaceré zlé správy.

„Opustíme dodávateľské reťazce, ktoré poskytujú kariéru, živia globálnu ekonomiku a udržiavajú našu civilizáciu pri živote?“ spýtala sa Čumakovová svojho publika a odhalila, že fluktuácia zamestnancov je obrovská, rovnako ako nedostatočná angažovanosť a motivácia zamestnancov.

„Len štvrtina našich zamestnancov je vysoko angažovaná a iba 16 percent z nich je ochotných ísť nad rámec svojej práce,“ povedala ďalej Čumakovová a dodala, že fluktuácia zamestnancov v dodávateľskych reťazcoch je o 33% vyššia v porovnaní s tým, čo bolo pred pandémiou Covid-19.

(Súvisiace: Dôsledky prebiehajúceho kolapsu dodávateľskéhych reťazcov budú ešte zreteľnejšie počas prichádzajúceho leta, do ktorého zostáva len niekoľko týždňov.)

Globálna ekonomika je dorazená

Čumakovová sa ďalej sťažovala, že väčšina zamestnancov v odvetví logisticky a dodávateľských reťazcoch sa rozhodli „potichu skončiť“, čo sa stáva vážnym problémom pre veľké firmy, ktoré „potrebujú ľudské zdroje“.

„Všimli ste si, že jeden z vašich zamestnancov, ktorý zvyčajne sedí na schôdzi v prvej rade a je veľmi interaktívny, kladie otázky, teraz sedí v zadnej časti miestnosti?“ sťažoval sa ďalej Jose Reyes, riaditeľ a analytik spoločnosti Gartner, definujúci tento fenomén „tichého odvykania“, ktorý sa teraz prejavuje vo všetkých dodávateľských reťazcoch.

„A uvedomíte si, že sa to stáva často, povedzme posledných pár mesiacov. Nie sú do diania vo firme zainteresovaní, na nič sa nepýtajú, nič ich nezaujíma.“

Čumakovová bola priamočiarejšia, keď uviedla, že produktivita v odvetví dodávateľských reťazcov „je na najnižšom bode za posledné desaťročia“ – a pravdepodobne ešte klesne a s ňou padne na dno aj globálna ekonomika.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Ľudský príbeh je príbehom pokroku,“ pokračovala Čumakovová a snažila sa znieť inšpiratívne. „Naozaj sme už dosiahli vrchol ľudskej produktivity?“

Nanešťastie pre tých, ktorých práca závisí od iných ľudí, ktorí dajú všetko pre to, aby mohli osobne profitovať na úkor ostatných – takéto usporiadanie už nefunguje pre čoraz väčší počet pracovníkov, ktorí majú dosť takéhoto systému.

Nedávny prieskum spoločnosti Gallup zistil, že neangažovaní pracovníci stoja ekonomiku celosvetovo 7,8 bilióna (7 800 miliárd) dolárov na strate produktivity. To je zlá správa pre riaditeľov firiem, ktorých obscénne platy, výhody, dôchodky a zlaté padáky sa spoliehajú na všetku tú lacnú pracovnú silu.

„Koľko z týchto 7,8 bilióna dolárov zasiahne ziskovosť mojej firmy a po druhé, ako sa môžem vyhnúť podobnému vplyvu na moju organizáciu?“ pýtal sa Reyes účastníkov stretnutia po odvolaní sa na výsledky prieskumu.

Reyes a iní lídri v odvetví dodávateľských reťazcov hľadajú nové spôsoby, ako udržať svojich často nedostatočne platených a prepracovaných zamestnancov angažovaných, ale bude to fungovať?

Jedna vec, na ktorú si podľa Reyesa musia riaditelia logistiky dávať pozor, je situácia, keď manažér náhle prestane trénovať svojich zamestnancov.

„To samo osebe môže viesť k tomu, že ich podriadení začnú potichu dávať výpovede,“ povedal Reyes. „Nedostávajú žiadnu spätnú väzbu a nie je to dobrý pocit.“

Záver

Vzhľadom na to, ako sa svet od covidu zmenil k horšiemu, nie je žiadnym prekvapením, že mnohí zo systému odchádzajú. Koniec koncov, čo získajú z toho, že ich globalistická „elita“ nadojí do sucha a potom odhodí, čím ich zbaví nádejí na budúcnosť?

Viac najnovších správ o páde Západu nájdete na stránke Collapse.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mám pocit, že tu niekto chce „spracovať“ alebo „upratať“ ľudí, ktorí idú proti 30 ročnému politickému a mainstreamovému prúdu na Slovensku, tzv. vykoľajených a pekne zahnať do ovčína, aby nerobili zlobu. Tiež máte taký dojem ako je to nepriamo vyslovené práve TU: https://www.inenoviny.sk/preco-danny-kollar-nekriticky-propaguje-smer-sd-republiku-narodnu-koaliciu/ ??? Na Slovensku vraj nenormálne veľa podľa európskeho priemeru verí „konšpiráciám“ a preto to treba „napraviť „!
  Zásadnou otázkou teda zostáva, KTO ZA KOHO NAOZAJ KOPE !!!

 2. Objektívne

  Obávam sa, že to nebude efekt Atlasovej vzbury…

 3. Len je zaujímavé že všetci prezidenti, a vládny predstavitelia , predseda lekárskej komory, vysoký predstavitelia vlády a mocipáni akosi sú stále zdravý… atď
  propagátor vakcinácie SR Jarčuška s celou famíliou tiež dostal 3 vakcíny a volajú sa C-vitamín.

 4. Celou dobu lhali, nyní si ďábel vybírá svou daň.. PFIZER ukázka „živě“, 1min 🙂
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3985.mp4

  • Nechápu vašeho smajlíka.Vy si asi neuvědomujete,že až nás ubude,bude daleko snadnější zbytek zpracovat.
   Ti napíchaní budou třeba v klidu na onom světě a pro neočkovance tady bude peklo.Moc ráda bych se mýlila,ale zatím to růžově nevidím.

   • Na hrozné situácie je niekedy nutné reagovať s humorom, inak by sa niektorí ľudia zbláznili.

   • Tak to prrr, tohle, co tady popisujete, se možná stane tak ve vaší realitě (jejich), ale né v té mé 🙂 A proto ten smajlík!

 5. Opäť sa potvrdilo, že ústavní sudcovia sú zločinci a predpokladám, že mnohí z nich na výplatnej páske Sorosa či pod., ako v príprave Medzinárodné súdu pre ľudské práva ! Na grc z „nášho“ bezcharakterného súdnictva a zdravotníctva !!!
  https://www.trend.sk/pravo/zuctovanie-pandemiou-nepekne-prvenstvo-pri-363-data-stale-chybaju?itm_brand=trend&itm_template=hp&itm_modul=trend_topbox&itm_position=3

 6. Mezitím, E. Musk plní kabinet na Twitteru globalistickými náhradníky – Globalistka WEF Linda Yaccarino přebírá Twitter. No a trojský kůň Tucker se umístil kde? Na Twitteru.
  Kdo je vlastně globalitický srá*č/kabala/velitel planety..? KAŽDÁ osoba NEBO subjekt, který podporuje homogenizaci technokracie v rámci globalismu.

  Tvrdit, že Musk nyní najímá vrchního vlka ve vlčím rouše, je nějaký tupý, záludný způsob, jak se postavit globalistické agendě a pracovat pro svobodu nás lidí, je prostě blud, stejně bludný jako věřit, že Q-anon, bílé klobouky atp. jsou agenti, kteří nás všechny brzy zachrání před ukradenými volbami a fašistickým převzetím moci a vrátí čas, aby znovu dosadili Trumpa do Bílého domu 🙂

 7. Kolabujú??? Nič tomu nenasvedčuje. Amazon prosperuje a Jeff Bezos bohatne čoraz viac. Mimochodom, nakupovať v USA na Amazon Prime, je v porovnaní s našimi (a nie len našimi) internetovými obchodmi hotová rozprávka.

 8. Doba nakupování a hýření končí aspoň pro ofce, dostanou na krk zvonec s čipem a šmitec . Zazvonil zvonec a pohádky byl konec.

  • oldmarxista pamprlik

   Este by bolo spravne dodat ze ta pohadka zacala zvoncom . To je ono, to je ono.

   • Zvoncom nie, ale kľúčami áno. Až sme sa nakoniec plazivo dostali do liberálnej diktatúry, ešte stále nazývanou demokracia. Alebo ako vraj povedal R. Reagan: Ak sa fašizmus vráti, potom vo forme liberalizmu.

 9. Pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najbližšie dni nevychádzajte z domu. Na Ukrajine bola odpálená špinavá bomba. https://cz24.news/j-white-infowars-rusky-uder-na-ukrajinsky-municny-sklad-znicil-naboje-z-tankov-s-ochudobnenym-uranom-masivna-explozia-rozptylila-radioaktivne-castice-do-atmosfery/ Vietor môže rádioaktívny mrak roztiahnúť nad Európu. Podobne ako pri havárii Černobyľu.

 10. Dnes a denne vznikajú nové portály, ktoré „vraj ponúkajú“ ľuďom prácu.

  Po prejdení ponúk, tak azda len tým „klonom“ a „bio- robotom“.

 11. …vďaka za informácie….

 12. Jediná záchrana ľudstva-úplne zmeniť osnovy vo všetkých školách a učiť deti ako za socializmu,ale bez politickej ideológii.

 13. Aj ja som si povedala, do výšky svojho príjmu a nič viac. Plat sa mi zvýšil len minimálne, zatiaľ čo ceny aj o stovky percent. A nie je z to dôvodu zdravia, nie som „očkovaná“, zdravie slúži perfektne (na rozdiel od naočkovanej kolegyne, minulý mesiac masívna trombóza a pn 5 týždňov). Ale keď si pomyslím čo si môžem dovoliť z môjho platu tak stratégia mŕtveho chrobáka je tá najlepšia. Klientov samozrejme vybavujem aj naďalej k ich spokojnosti, vážim si ich.

Pridajte komentár

*