Ak si myslíte, že kolaps dodávateľského reťazca je zlý teraz, počkajte do leta


Print Friendly, PDF & Email

Ak si myslíte, že kolaps dodávateľského reťazca je zlý teraz, počkajte do leta

(Ethan Huff, Natural News) Aj keď sú veci v dodávateľských reťazcoch v súčasnosti zlé, odborníci tvrdia, že sa to ešte zhorší.

Obchodná riaditeľka spoločnosti JB Hunt Shelley Simpsonová počas nedávneho rozhovoru vysvetlila, že keď príde leto, tak svet, ako ho v súčasnosti poznáme, možno už viac nebude existovať.

„Predpovedám, že veci sa s príchodom letných mesiacov oveľa zhoršia, najmä s tým, čo sa deje v dodávateľských reťazcoch z perspektívy oceánskej prepravy a dodávok z Číny,“ povedala Simpsonová.

Posledné kolo pandemických lockdownov v Číne, konkrétne v Šanghaji, zatvorilo mestské prístavy a prepravcovia tovarov uviazli na oceáne bez možnosti zakotvenia v prístave.

To isté sme videli minulý rok v Spojených štátoch amerických. V skutočnosti stále máme nevyložené lode plávajúce popri západnom pobreží USA, čo ešte viac ohrozuje už aj tak citlivý americký dodávateľský reťazec .

„Myslím si, že došlo k dočasnej úľave problémov s vykládkami lodí kvôli nedostatku pracovných síl,“ pokračovala Simpsonová.

„No ak sa pozriete na živú snímku toho, čo sa teraz deje v Šanghaji, tak to vyzerá ako príliš veľa lodí na malom kúsku vody. A toto sa v lete určite vráti späť aj do USA a Európy.“

Boli lockdowny niekedy naozaj o záchrane životov?

Podľa najnovších informácií je situácia v Šanghaji hrozná. Mesto s približne 26 miliónmi obyvateľov je z väčšej časti v brutálnom lockdowne. Ľudia tam páchajú samovraždy. Dnes je to v podstate peklo na Zemi.

„Čínsky režim začal 1. apríla 2022 celomestskú blokádu pre obchodný uzol s viac ako 26 miliónmi obyvateľov po tom, čo koncom marca začala čiastočná blokáda na východnej strane mesta,“ informoval portál The Epoch Times.

„Úrady 11. apríla rozdelili mesto na tri oblasti – uzavretú oblasť kontroly, oblasť kontroly a oblasť prevencie.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

K 12. aprílu 2022 existuje viac ako 10 000 uzavretých kontrolných zón zahŕňajúcich 15 miliónov ľudí, viac ako 2 000 kontrolných zón zahŕňajúcich 1,78 milióna ľudí a 10 000 preventívnych zón zahŕňajúcich 4,8 milióna ľudí.“

Toto všetko bolo zavedené pre hŕstku „nových prípadov“ variantu omikron (moronického variantu), ktorý nie je ničím iným ako „pozitívnym“ indikátorom podvodného PCR testu.

Nikto nie je chorý ani neumiera na nejaký takzvaný vírus, a napriek tomu je 26 miliónov ľudí nútených zostať doma, mnohí z nich bez jedla, zatiaľ čo Čínska komunistická strana zastavuje medzinárodný obchod v prístavoch Šanghaja.

Ide naozaj o záchranu životov? Alebo sa deje niečo iné v zmysle zinscenovaného globálneho kolapsu a „Veľkého resetu“, ktorý sa už zdá byť v pohybe a každým ďalším dňom rýchlo eskaluje?

„Lockdown v Šanghaji a opatrenia Číny na kontrolu pandémie v iných častiach krajiny poškodili ekonomiku a otriasli globálnymi dodávateľskými reťazcami,“ uviedol ďalej portál The Epoch Times.

„Milióny ľudí v Šanghaji zápasia so stratou príjmu, nedostatkom stabilných zásob potravín, odlúčením rodín a zlými podmienkami v karanténnych centrách. Masívny lockdown tiež vytvára nové trhliny v globálnych dodávateľských reťazcoch pre tovary od elektrických áut až po iPhony.“

Záver

Jedinými zachránenými životmi uprostred tohto chaosu je trieda miliardárov a tí, ktorí vytvárajú túto koordinovanú deštrukciu globálnej ekonomiky.

A desiatky miliónov ľudí len na Západe idú dobrovoľne na vlastnú porážku vykonanú rukami šialených psychopatov, ktorí veria, že váš život musí byť obetovaný, aby ten ich bol zachránený.

Najnovšie správy o kolapse globálnej ekonomiky nájdete na stránke Collapse.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice
 2. Marek Košice

  Pavel Dvořák (slovák žijúci celé roky v Číne) : „Máme plné zuby testovania, ľudia nevládzu….“
  https://www.youtube.com/watch?v=CovQuZwjIH0&t=321s

 3. Marek Košice

  Už fakt nemáme veľa času na „duchovný rast“…… Ostáva nejaké dvojciferné číslo mesiacov, alebo jednociferné číslo rokov….
  LÚČIM SA S VAMI, DRŽTE SA, ODTERAZ ČÍTAM LEN MAIL (a ten mi chodí jeden za týždeň)…..a začínam KONAŤ, zdokonaľovať sa….. MOŽNO sa mi to oplatí. Možno nie. Zistím to.
  CIEĽ : už sa neinkarnovať ďalší krát do tohto pekla na Zemi. 😉

 4. hľadač pravdy

  Videá doplňujúce článok…

  1.) Šanghaj v nejtvrdším lockdownu vůbec & záběry ukazují nehumánní jednání:
  https://otevrisvoumysl.cz/sanghaj-v-nejtvrdsim-lockdownu-vubec-zabery-ukazuji-nehumanni-jednani/

  2.) Nútené lockdowny sa vracajú do Ameriky:
  https://rumble.com/v11tnw9-nten-lockdowny-sa-vracaj-do-ameriky.html

  • Marek Košice

   Reakcia na to video z Rumble.com ……….. Ešteže som dnes zatiaľ nejedol….pretože by som sa určite povracal……..
   Z videa to vyzerá tak, že na 99% budeme aj my neočkovaní donútení dať sa zaočkovať…
   Odkaz pre vymleté hlavy, ktoré veria v spravodlivosť BOHA, v jeho dobrotu, a v to, že stvoril tento svet : Spamätajte sa už. Boh stvoril len dušu, a tu na Zemi NEZASAHUJE. Zem je PLNE POD NADVLÁDOU SATANA….. Tieto zverstvá čo sa teraz dejú by inak neboli možné.

   • Úplne stačí, keď za A – sa na Slovensku prestanú ľudia báť umierať, a za B – začnú tých zmrdov eliminovať!

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,celý tento ľudský problém je v tom,že ste si nešetrili,nepripravovali a plytvali ste kde sa len dalo,volili ste si za svojích vodcov toho-kto viacej nasľubuje a rozdáva z cudzieho,že žijete na dlh a ten sa raz diablovi musí vrátiť-len on to chce vrátiť inak než vy si namýšľate,,,,domčeky si staviate na úrodných poliach a pritom sa všade povaľujú opustené staré domy,ale tie predsa slniečkárskej omladine niesú dosť dobré,lebo sa štítia stariny,,,,vy keby ste sa mali sem znovu vrátiť-narodiť sa a žiť tu,tak znovu tu napáchate tie isté chyby,,,,ľahko podliehate pokušeniam,konzumu,životu na dlh doprevádzané nekonečným oplakávaním,závisťou a nespokojnosťou,,,,máte proti sebe už mnoho nepriateľov-prírodu,diabla ako onoho boha,strážcov rovnováhy a aj mňa,lebo ja som tu s vami zažil mnoho zlého a len veľmi málo toho dobrého a príjemnejšieho,lenže je to veľký nepomer,zákerný ľudsko-zvierací svet.

  • No – čiže nepočúvame bibliu? Lebo biblia hovorí, že NEHROMAĎ – lebo Kristus ťa nachová!

   Kristus nie je supermatket – Kristus je poznanie, svetlo, pravda, atď. Trávnikár stráca generačné kompetencie pestovania kapusty. Vietnamec na Slovensku – vybombardovaný glyfosfát defoliantom Agent Orange – nebude piglovať trávnik! Lebo trávnik je USA agenda na znižovanie potravinovej sebestačnosti EU – aj Slovenska!

   • Ďalšia agenda – proti pohánke! V Rusku tuším jedia až 40 % príloh s pohánkou – myslené oproti ryže a zemiakom. Mal som priateľku Ukrajinku – v domácnosti žiadna ryža – len pohánka.

    Začíname chápať súvislosti? Pohánka sa dá vypestovať ako rastlina druhého sledu po jačmeni – hocičom, prinesie poživeň pre ľúdí – vňať pre zvieratá, organickú hmotu pôde – proti burinán – a zmrdi to nazvú BURINA! Enviromentálna debilizácia! Geeen Deal je len na odpútanie pozornosti!

    My si musíme uvedomiť ten tisícročný poľnohospodársky egregor – tú tisícročnú eugeniku, ktorej sme prispôsobení a vďaka čomu prežívame – a toto sa nám snažia zničiť.

    „Kultúra je prostredie vytvorené človekom!“ – myslené do bodky – krajina, vzťahy, folklór – ale aj právo, spravodlivosť – odveké právo, ale aj technológia prežitia – to, čo si odovzdávame – lebo neexistuje individuálna bezpečnosť – existuje len kolektívna bezpečnosť! A preto ja som prieskumník aj osvetár – lebo je to o informáciách – a moji najbližší nepriatelia sú v mojej rodine a za plotom- lebo sú zadubenci! Čiže nesúhlasím s VK Aeronetu, že sa máme venovať hlavne svojej rodine, pretože ten problém spočíva vo vyšom porozumení širších vzťahov prostredia a jeho vyžarovania – eugeniky – smerujem k synergickému efektu konceptuálnej moci v zmysle „môcť s tým niečo urobiť“ /Vavro Šrobár, M.R. Štefánik, Dokučajev, Stolypin/ – a to v rodine nenájdete! Pokiaľ sa budete venovať len rodine – implodujete! MUSÍTE SA VENOVAŤ SPOLOČNOSTI! Lebo to je ten priestor pre tvorivosť! A vytváranie kultúry – nie prenášanie kultúry. Tú sem PRENESÚ idioti raz dva!

    Taká zdrojová maličkosť… Kosiť kvôli senám sa začínalo okolo 20. mája – to je bežný agrotechnický termín. Lebo včely aj výnos. Arizačné protižidovské zákony prikazovali židovským vlastníkom pôdy, záhrad, sadov, atď. – udržiavať porasty pod 30 cm – inak hrozilo zhabanie! Kontext?! Vy pod 30 cm neurobíte žiadne seno! Neuživíte králika!

    Takže o čom je tá „kultúra“ z USA – „aby nebolo vidieť hady“?!

    Nepriateľom Plochej Zeme – veľmi zvlášty pohľad na USA
    https://en.wikipedia.org/wiki/United_States#/media/File:U.S._Territorial_Acquisitions.png

 6. Tak, že komunisti s Číny zachraňujú triedu milijardárov. Zaujímavá myšlienka.

 7. Stačí v špajze 1 balíček múky, 2 fľaše minerálky, a na obranu peprový sprej?

 8. Vyhladovaný človek nie je schopný postaviť sa na odpor ani poriadne myslieť. Stačí deň nejesť alebo nepiť.

  • Ak by som bol donútený nejest alebo nepit,rozúrim sa a začnem zabíjat,určite sa ale nepodvolím.

   • Zúriť vydržíš pár sekúnd, možno minút, a potom príde ešte väčšia únava.

    • Miroslav Čižmár

     Vždy je nejaká možnosť. Čo sa dá robiť o hlade? Znížiť energetický výdaj na minimum. Dýchať a meditovať. Sprítomniť sa, keďže budúcnosť je neistá.

     • Väčšina ľudí neumiera z hladu, ale zo strachu pred hladom.

     • mariankosmac

      Alebo sa stať breathariánom. Niektorí prežili niekoľko mesiacov a niektorí aj pár rokov, ale potom zomreli.

     • Čižma: Skúsil si týždeň nejesť a nepiť?

     • Miroslav Čižmár

      Neskúsil, a preto sa na to teším.

     • Tak to skús, a o mesiac sa možno ozveš, keď sa dáš do kopy.

     • Miroslav Čižmár

      Môj kamarát skúsil 5 dní vydržať bez vody, a dokázal to. Bez vody sa dá vydržať, ale bez viery nie.

     • Trochu hlúpa skúška. Mohli mu zlyhať obličky a bolo by po ňom.

     • Miroslav Čižmár

      Kríza stredného veku. Chcel si niečo dokázať.

    • robim rozne pokusy na sebe t.z.raz do tyzdna nejest alebo robil dva dni nejest dva dni jest-striedat,vegetarian-pol roka myslim si,ze pre kazdeho je to individualne a samozrejme podla vonkajsich oklnosti,psychiky atd.nepozname poriadny dlhodoby hlad .teraz mam fantaziu:ludi rozdelit podla skupin,vytvorit universalne stravovanie uz od detstva,ktore by bolo optimalizovane,samozrejme to je spojene s disciplinou toto nestotoznujem s technokratmi

 9. Vydrblo, ma tak znova…
  Stačí odmietnuť globalizáciu a idiotizmus globalizácie. Stačí nakopať každého idiota, ktorý na Slovensku pigluje svoj trávnik a vyrába zelenú púšť! A do p.če s Čínou – lebo čo s ňou máme? Ale veď ona je Za Múrom! A prečo?! Lebo sa píše rok 7530! A čo to znamená?!

  Stačí odmietnuť globálny idiotizmus a porušenie zmluvy o Stvorení Sveta podpísanej v Hviezdnom Chráme pred 7530 rokmi, čo znamenalo ukončenie totálnej zničujúcej vojny! A my sme v nej znovu!

  • Miroslav Čižmár

   7530 pred Kristom, alebo po?

   • Teraz! To je náš letopočet od podpísanía zmluvy „ruských“, bielych, árijských = oráčov = usadených plemien po dlhoročnej vojne s čínskymi plemenami drakoniánskeho-reptilinánskeho pôvodu – preto „stvorenie sveta“ je metaforou ukončenia NIČENIA sveta Eurázie – toto nemá nič spoločné s náboženstvom Stvorenia!

    Veľký čínsky múr má všetky strieľne obrátené do Číny – pretože podľa zmluvy – chovateľ psa musí zabezpečiť Mier Sveta tým, že toho psa bude kontrolovať! Lenže náš Svet nie je len Eurázia!

    Expanzia Číny = nedodržanie Mieru Sveta = drakoniánske riadenie. A dôvodom – zámienkou NWO má byť akože Svetový Mier! ???

    No – Rusi o tom nakrútili relatívnene nedávno film o vzťahu ruskej dievčiny a draka /Pjakin/ – akože obrovský úspech – akurát „draka“ znamená v ruštine BITKA – takže toto je nepochopený new speak. Ja už hovorím o globálnom rozklade civilizácie! Už sa ku.va preberte z ochrany „svojich“ rodín! Toto nás už presahuje! V globalizovanom svete vaša rodina neznamená NIČ!

    Vy musíte-musíme prejsť do ochrany celej spoločnosti!

  • Všetky náboženstvá sú vymyslené kargokulty, aj védické. A je rok 180 po potope sveta. 🙂

   • Rok 180 po potope sveta? Odkial to vieš tak presne? Počúvala som besedy z hviezd aj historii země jinak ale až tak presne sa mi nezdá že to tam bolo – ten rok. Maš nejaké iné zdroje informácií?Ďakujem.

 10. treba uviest na pravu mieru fakt ze uzamknuty je iba sanghaj, takze sa to netyka vsetykch cisnykch prisavov ako v 2020. a taktiez ze preprava je momentalne na -30% efektivity oproti cislam PRED covidom. takze zase taka katastrofalna situacia to nie je. navyse som teraz niekde zhliadol ze cinana oslavuju zrusenie uzmaknutia mesta takze asi uz sa na to cinska vlada vykaslala.

Pridajte komentár

*