Pred prvým covidovým lockdownom britská vláda prikázala lekárom zabíjať pacientov: „Sledoval som to priamo pred očami“


Print Friendly, PDF & Email

Pred prvým covidovým lockdownom britská vláda prikázala lekárom zabíjať pacientov: „Sledoval som to priamo pred očami“

(Ethan Huff, Natural News) Skúsený lekárnik s viac ako tromi desaťročiami expertízy z práce pre Národnú zdravotnú službu Veľkej Británie (NHS) tvrdí, že britským lekárom bolo nariadené, aby „každému prípadu pacienta“ nasadili vražedné lieky, nakoľko malo ísť o novú chorobu, na ktorú údajne neexistovala žiadna liečba.

Táto choroba, ktorá sa rozšírila z Číny, neskôr dostala meno Covid-19.

Graham Atkinson, ktorý okrem lekárnika pracoval aj ako konzultant farmaceutického priemyslu, sa rozhodol ukončiť profesiu v októbri 2021 po tom, čo bol svedkom hyenizmu vlády svojej krajiny, ktorá nariaďovala lekárom, aby v podstate zabíjali pacientov liekmi typu midazolam.

„Sledoval som, ako sa to všetko deje priamo pred mojimi očami,“ spomína Atkinson na hrôzy, ktoré v tom čase videl na vlastné oči.

Na základe predpokladu, že v opatrovateľských domovoch dôjde k prepuknutiu dovtedy novej choroby tesne pred prvým lockdownom začiatkom marca 2020, midazolam a ďalšie lieky „pre každý prípad“ sa zámerne podávali pacientom s podozrením na novú nákazu s cieľom ukončenia ich života.

„Začiatkom marca sa na národnej úrovni zmenilo veľa vecí,“ hovorí Atkinson. „Pravidlá pre potvrdzovanie úmrtí boli zmenené. Zmenené boli aj pravidlá kremácie a usmernenia NICE.“

Tu si môžete pozrieť video s výpoveďou lekárnika Atkinsona (v angličtine):

(Súvisiace: Práve bola publikovaná bombastická správa odhaľujúca, ako NHS klamstvo v záznamoch o očkovaní proti covidu – neočkovaní ľudia boli označovaní ako „očkovaní“.)

„Máte pacienta s covidom? Tak ho zabite!“

Jednou z kľúčových zmien, ktoré Atkinson pozoroval, bolo usmernenie NICE NG163 zmenené tak, aby umožnilo tým, ktorí boli pozitívne testovaní na covid „umierať pohodlnejšie a mať lepšiu smrť“.

„Národný inštitút pre klinickú excelentnosť (NICE) je výkonný mimorezortný verejný orgán financovaný Ministerstvom zdravotníctva a sociálnej starostlivosti Veľkej Británie (DHSC),“ vysvetľuje portál The Exposé o skupine, ktorá stojí za uvedenými zmenami.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Je to agentúra Národnej zdravotnej služby (NHS), ktorá vypracováva usmernenia a odporúčania ohľadne účinnosti liečby a lekárskych postupov.“

Neskôr v priebehu roka, konkrétne 13. októbra 2020, smernica NG163 nahradila smernicu NG161, hoci jej archivovaná kópia je stále dostupná na internetovom archíve Wayback Machine (archive.org).

„Lieky „pre každý prípad“, ktoré boli lekári vo Veľkej Británii vyzvaní podávať svojim pacientom „infikovaným covidom“, sú navrhnuté tak, aby obmedzili dýchanie a uviedli pacienta do bezvedomia. No a potom sú tu ešte lieky na zníženie vašej úzkosti,“ vysvetľuje Atkinson.

„Používa sa päť liekov, ktoré sa bežne nazývajú lieky pre každý pre prípad,“ hovorí ďalej Atkinson.

„Už roky sa používajú u pacientov s rakovinou alebo možno u niekoho s CHOCHP (chronickou obštrukčnou chorobou pľúc) či iným respiračným ochorením, ktorí majú problémy s dýchaním, takže sa tesne pred smrťou veľmi trápia. Preto existujú lieky, ktoré im pomôžu cítiť nižšiu úzkosť z toho, že nemôžu dýchať, ďalej lieky na zmiernenie bolesti, lieky na upokojenie a midazolam, ktorý, ako vieme, vám vezme vedomie.“

Pri použití týchto liekov v tandeme, inými slovami skombinovanie týchto päť liekov, v podstate eutanázizuje pacienta a zabíja ho pokojnejším spôsobom.

„Privedú vás rýchlejšie smerom k vašim posledným dňom, pretože vaše posledné dni sú očakávané,“ pokračuje Atkinson.

Uvedomte si, že toto všetko bolo založené na lži, že vraj neexistovali žiadne dostupné spôsoby liečby tejto novej choroby. Svet sa neskôr dozvedel, že tomu tak nie je. Ivermektín, hydroxychlorochín a ďalšie lieky v skutočnosti pomohli sa bez problémov zotaviť mnohým pacientom, ktorí si mysleli že majú covid.

„Dnes už vieme, že toto všetko je nepravdivé, no v tom čase sa lekárom tvrdilo, že ide o nové neznáme ochorenie,“ hovorí Atkinson. „Bola to doba, keď ľuďom na celom svete nasadzovali ventilátory a keď ľudia masovo umierali. Všetci sme to videli v televízii.“

„Pandémia“ covidu sa pravdepodobne zapíše do histórie ako najhoršia skrytá genocída, aká kedy existovala. Viac informácií nájdete na stránke Genocide.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Sledoval jsem to, byly tam vraždy plicními ventilátory, pak podávali léky na srážení krve, různé Paxlovidy, Blumbulanbany a další svinstva. Tyto sra..ky jsou ale dál v prodeji, ale léky které pomáhaly, jako třeba Ivermectin, nebo Plaquenil neseženete. Jedině snad Chinin, jako slabou náhradu. O od té doby doktorům obecně nevěřím. Teprve až když si zjistím jak se chovali za Kovidu.

 2. Nedávno som sa dozvedel, že zomrela jedna pani, ktorá dostala mozgovú príhodu a ešte vraj po nej žila niekoľko dní v stave, že vás vôbec nemohla hýbať ani hovoriť ale mohla pohybovať len očami – a tak aj s okolím komunikovala. A vraj celý čas než zomrela len plakala a plakala. Ťažko povedať čo prežívala ale možno jej došlo, že to bolo po vaxínach – možno už mala info- nadhľad z iného brehu na ktorý za pár dní aj prešla. Takých čo sa v okamihu prechodu na iný svet skutočne „prebrali“ a videli realitu je určite mnoho avšak už nemajú ako iných varovať.

  • Bezmocnosť je desivá. Preto nôž do krku je viac-menej milosrdná. Bez noža nevýjdem von.

   • Miroslav Čižmár

    Podľa noža poznáš Maroša.

    • Maroša poznáš podľa kopa mŕtvol s nožom v krku. 😀

     • A tie nože bude kupovať kto? Nôž je na viac použití blbci!

     • Miroslav Čižmár

      On je blbec, ja som písal len o jednom noži.

     • Sebaobrana je nastavenie mysle – nikdy nebiť obeť! Ja viem zabiť aj bez noža. Nôž je len na to, aby to nebolo také rýchle, aby si zmrd uvedomil to bublanie krvi – že umiera. Krv je symbol unikajúceho života. Psychopati sa totiž smrti neboja – boja sa len umierania – tak im to treba nechať vychutnať – uvedomiť.

   • ano,to mam stale vsade pri sebe,aj ked som v inych krajinach,a tuna tiez maly magnum Derringer

  • Miroslav Čižmár

   Presne o tom rozmýšľam, aký je rozdiel medzi fyzickou realitou a fyzickou imaginaritou.
   Časopriestor je fyzicky reálne prostredie, ale 4D priestor má imaginárnu povahu. Štyri na seba kolmé rozmery nie sú fyzicky reálne. 4D priestor je ako priestor kvaterniónov, ktoré majú jednu reálnu a tri imaginárne zložky.

   • Stačí, keď si výjdeš do kôlne bez baterky a jebneš si hlavu o zárubňu. Len nezačni s matrixom, lebo ťa pošlem do pi.e!

   • Áno, imaginárnu povahu „4d“ má ale len v tom zmysle, že je to jeden veľký blud – že je podobný podvod ako c19. Ja to vidím tak, že to čomu mnohí hovoria 4d nieje nič iné ako narábanie s tým čo máme po ruke v „3D“. Ale to „3D“ som teraz tiež použil len tak zľahka a nepresne pretože realita v ktorej žijeme nieje žiadne „D“. Všetky „D“ sú len výtvory ľudského mozgu, ktoré sú výslovne mimo toho aby v niečom odzrkadľovali skutočnú stavbu vesmíru v jeho vlastnostiach. Skôr by som šiel cestou poznania rozvrstvenia vesmíru a najlepšie celého Stvorenia, ktorého vesmír je len malou časťou najvzdialenejšou od Zrdoja – Boha.. Tak sa môžme dostať k tomu ako je život vo vesmíre štruktúrovaný – aké vrstvy – obaly – záhaly – telá majú jednotlivé formy života vrátane človeka. Nič nie je mŕtve, všetko čo vesmíre má aj jemnejšie telá alebo sa za fyzickou formou skrýva činnosť prírodných bytostí s jemnejšiu podstatou. Je to o tom, že všetko čo žije a nachádza sa na Zemi a vo vesmíre – teda tu dole v hmote (teda v našej realite, ktorá je i tak všade len jedna jediná ako celok, iná oddelená neexistuje) sa musí obaliť záhalmi – obalmi – telami jednotlivých vrstiev – jednotlivých úrovní Stvorenia aby tu dole mohlo prebývať – musí sa tu proste ukotviť. Preto aj hmotné telá človeka sú ako matriošky od najjemnejšieho až po najhustejšie – fyzické ( je ich viac než telo a duša ale tieto dve sú základ). Jediný nehmotný je duch človeka, ktorého podstata nemá absolútne nič spoločné s hmotou, ktorá je vo vesmíre a to ani s hmotou, ktorá tvorí vrstvy svetov v ktorých prebývajú ľudia po fyzickej smrti v jemnejších hmotných“obaloch“ – dušiach.
    Človek do vesmíru podstatou nepatrí – nie je to cieľ len donekonečna udržiavať existenciu civilizácie na Zemi a na iných planétach. Vesmír je len škola vybudovaná – stvorená Bohom pre vývoj ducha človeka, ktorý po čase poskytnutom mu Bohom na tento vývoj musí stuhnúť tento hmotný svet vesmír navždy opustiť a vrátiť sa v zrelom stave nazad odkiaľ prišiel – teda keďže je nehmotný duch tak do nehmotného duchovného sveta – domov – do „raja“ kde nikto nezaháľa s vyloženými nohami na stole ale stáva sa súčasťou života rušného dokonalého sveta. A to už navždy – naveky.

    • Oprava

     ..musí stihnúť tento hmotný svet vesmír navždy opustiť a vrátiť sa v zrelom stave nazad odkiaľ prišiel – teda keďže je nehmotný duch tak do nehmotného duchovného sveta – domov – do „raja“ kde nikto nezaháľa s vyloženými nohami na stole ale stáva sa súčasťou života rušného dokonalého sveta. A to už navždy – naveky.
     Vo vesmíre nemôže zostať existovať pretože všetky jeho úrovne vrátane jemných, fyzicky nezistitelnych úrovní – svetov podliehajú cyklom zrodenia, zrenia a rozkladu – ako všetko v prírode. Duchovné svety – je ich viac – nikdy nepodliehajú cyklom – sú dokonalé – večné ako všetko v nich.
     Ak človek – ľudský duch nedokáže vyvinúť svojho ducha- seba do určitého stupňa uvedomenia – AK SA SÁM VO VŠETKÝCH SVOJICH ČINNOSTIACH NA ZEMI NEUVIDÍ V PRVOM RADE AKO DYCH – tak nebude mať dostatočnú ľahkosť na to aby v období rozkladu vzniesol nad všetky úrovne rozkladajucej sa hmoty vesmíru a ako vedomá osobnosť bude navždy zničená ( večné zatratenie, druhá smrť, duchovná smrť) . A veľmi by som nevzadzal na to, že my ľudia na Zemi dostatočne poznáme okolitý vesmír a vieme odhadnúť trvanie vesmírnych objektov a hmoty vôbec – tieto procesy riadi Boh cez jeho pomocníkov, ktorí celý vesmír od jeho začiatku vystavali a svojou činnosťou udržujú a riadia tiež procesy rozkladu vesmíru až do jeho úplného rozpadu na základné prvky – do nepredstaviteľne malého bodu z ktorého začne „výstavba“ školy Života odznova. Čo sa môže dnes zdať vzdialené milióny či miliardy rokov, zajtra môže byť tu.

     • Objektívne

      Zdá sa, že si začínaš uvedomovať, že pri odhalení sa na fyzickej rovine a teda fyzickom svete bude odohrávať ničenie. Pre tých, ktorí chcú žiť večne je potrebné vystúpiť vyššie, inak povedané je potrebné vedieť sa odhmotniť. Ničenie a znova zostavenie sveta je potrebné a dôležité, pretože odstráni psychopatické myslenie, nesprávne zvyky a návyky, nesprávne teórie a filozofie, antisystémy, náboženstvá, manon a mnoho ďaľších negatívnych javov v spoločnosti.

     • Objektívne – tu nejde len o ničenie v zmysle samozničenia ľudstva pod vplyvom inteligeného Zla ale o inú vec – o prirodzený proces vzniku, zrenia a rozkladu hmotného. Aj vesmír ako celok podlieha tomuto procesu . To čo sa odohráva napríklad s jablkom – od jeho začiatku až po koniec – rozklad sa deje aj s vesmírom. To nie je ničenie ale prirodzené dianie v rámci Božích Zákonov. Vesmír je svet iného „druhu“ ako večné svety, ktoré tomuto cyklu nepodliehajú.
      To „druhu“ je v úvodzovkách preto že sám ako iná substancia či matéria neexistuje ale je len prejavom vyšších dejov riadených z vyšších nehmotných svetov. Preto majú vedci do istej miery pravdu keď hovoria o vesmíre ako o akomsi holograme. Je však podstatné to ako to pomenujú. Ak nepôjdu úprimne v bádaní ďalej tak nepochopia čo hýbe hmotou vesmíru a čo ju tvorí a zostanú len na povrchu dejov a to im potom umožňuje seba aj ľudstvo klamať rôznymi definíciami, ktoré sú mŕtve. Ak by bádali úprimne čo hýbe hmotou tak by dlho nezostali stáť na mieste a to slovo „hologram“ by nahradili novým, ktoré viac zodpovedá skutočnosti. Lenže im nejde o poznanie sveta v hĺbke ale len ako ho bez poznania jeho zmyslu uchopiť do tej miery aby to stačilo na ovládnutie ľudstva. Oni chcú mať náskok. A nemusia až veľa vedieť o Božích Zákonoch a podstate Života – stačí vždy udržiavať istý náskok v poznaní a zároveň oblbovať ľudstvo žiadaným smerom.

     • Objektívne

      Achnaton:

      => prirodzený proces vzniku, zrenia a rozkladu hmotného…
      Ano, dá sa to nazvať aj tak.

      Vôbec nie je na škodu ak niekto vie aj niečo aj o tej „hmote“, o tom ako funguje vesmír. Každá hviezda pravidelne vybuchuje. Niektoré len „bafnú“ a niektoré pri výbuchu rozprášia svoj materiál do okolitého priestoru. To sa nazýva „Super Nova“. Menšie výbuchy hviezdy sa nazývajú „Nova“. Naše slnko je tiež hviezda a pravidelne vybuchuje. Aj duchovní učitelia o tom vedia a nazývajú to „mikro Nova“ ako napríklad Cobra. Tí si tento dej ovšem prispôsobujú tak, aby vyhovoval ich učeniam.

      Na odkaze sa dá dočítať, že pri prechode sa zmenia všetky fyzikálne zákony. K tomu by som povedal, že ak sa nezmenili počas minulého cyklu pri zničení Atlantídy, tak sa nezmenia ani teraz.
      https://prepareforchange-japan.blogspot.com/2023/11/chiang-mai-ascension-conference-day-1.html

      Cobra veľmi pozorne sleduje vedu a nové vedecké objavy. Primárne čerpá odtiaľto:
      https://www.youtube.com/user/Suspicious0bservers

      Graf oslabenia zemského magnetického poľa má ovšem chybný. Preto sa domnieval, že udalosť nastane v r.2025. Nečítal túto publikáciu, kde je ten graf opravený a z neho sa dá usúdiť, že k udalosti by mohlo prísť medzi rokmi 2030 až 2050.
      https://practicaleschatology.blogspot.com/2021/04/book-review-next-end-of-world.html

    • Miroslav Čižmár

     Problém je v tom, ze 4D priestor je matematicky vypočítateľný, aj keď nie je fyzicky reálny, a preto má zmysel s ním rátať, hlavne pre lepšie pochopenie kvantovej fyziky a vývoj AI.

     • holistický prístup

      Miroslav Čižmár,

      vidíš len to, čo Ti je dovolené vidieť – ak chceš vidieť a VEDIEŤ viac, je nutné sa oslobodiť z okov videného „očami“, ktorým je nariadený „spôsob“ videnia. „Priestor“ je mnohorozmerný.

     • Miroslav Čižmár

      hp

      Už som si to s tou realitou trochu ujasnil, ale ďakujem za ochotu mi poradiť.

     • M.Č.: Priestor je definovaný ako 3D. Predefinovanie pojmov je bordel.

     • Miroslav Čižmár

      R

      Objem je definovaný ako 3D. Aj povrch je priestor. Aj dráha je priestor.

  • mariankosnac

   Ďalšia ktorá odišla na mozgovú príhodu. Nepoznám ju ale tu som si istý že bola vaxnutá (od pohľadu jasná očko-ovečka typu Vlhová plus v rámci jej práce sa určite musela dať opichať).
   https://www.topky.sk/cl/100313/2697557/ZOSNULA-moderatorka—47–pochadzala-zo-slavnej-rodiny–Vino-jej-prastareho-otca-sa-pilo-na-Titanicu-

 3. … chce to ešte dovetok… a tých čo v nemocniciach nezauijete, tých dorazia mňamky, ale to potrvá…
  Ako som už nedávno písal, blíži sa americký shutdown, miliardári sa vo veľkom rýchlo zbavujú akcií v telekomunikačných spoločnostiach a centrálne banky EU už začínajú pomaly tiež ukazovať pravú farbu a tvár: https://www.trend.sk/financie/centralne-banky-stratach-eurozone-nikto-nepoziciava-vyber-sprav-trendu
  Mám taký ciťák, že v lete budeme svedkami zaujímavých ekonomických otrasov…

  • Preto nakupujem veci na prežitie. Lebo vojnoví štváči.

   • Ja tiež žiadne zásoby netreba , tie prenecham pre gatesa aby mal chudáčik s mašlu lebo čo nude robit keď mu vykúpime všetko tie umeliny mu vraj už nechutia DDD dostal z nich čemer °°

    • z nudy sa unudí ked sa mu prestanu miňat vak cicinky to mu prajem kde ich popredá , lebo ludia už vedia o účinkoch ciciniek &&&

     • Božia Ty si teda baba do …a teraz neviem či do koča alebo do voza ale viem, že určite nie do oboch. Mimochodom, ja si stále pletiem to Boba a Boža a ďalšie baby čo sa tu občas vynoria z tajomných hlbín… také…hmmmm… povedal by som kamarátske kávičkárky. Ale Boža a Boba tu vedú rebríček drsných báb.
      Ono je niekedy dobré keď drsná baba čo má „hubu“ na správnom mieste sa občas vyskytuje v spoločnosti lebo taká baba vie zamiesť s hocijakým špekulantom.
      Finta je v tom, že sa sama pohybuje na hrane hriešneho a čistého sveta a preto tým čo úplne „padli“ dokáže naložiť omnoho viac ako hocikto iný.
      Ale celkovo to sú také zvláštne baby – majú pochopenie jak pre dobrotivých ľudí ale aj pre špekulantov a „dobrodejov“.
      Najlepšie keď má taká žena muža lepšieho než je iná sama – on si ju chráni pred všetkými a všetkým a jemne s láskou ju usmerňuje a ona sa mu odvďačí silnou náklonnosťou a láskou lebo jej dáva slobodu, ktorú ona vo svojom komplikovanom vývoji potrebuje. Ľudia na Zemi sú teraz rôzni a preto to ako sa dopĺňajú má rôzne – v dnešnej dobe prechodné formy na ceste z duchovného poblúdenia k čistej láske.

 4. P.s.: Keď sa už toľko peňazí nalieva do výroby nových jedov, tak zaručene niečo príde, v súzvuku s pandemickou dohodou, samozrejme !
  https://www.trend.sk/spravy/britsky-startup-slubuje-vakciny-ktore-su-vzdy-krok-vpred-investori-don-naliali-14-milionov

 5. Panika sa ešte len začne, lebo ovečky práve čítajú ich milovaný mainstream a šokujúce toto: https://www.cas.sk/clanok/2900269/vedlajsie-ucinky-vakciny-proti-covidu-odhalene-znepokojive-spravy-slova-vedcov-vas-vydesia/ !

 6. Israismael

  Dúfam že nevadí že táto správa je mimo tému ,ale je dôležitá ,najmä preto kto aktivoval tu schôdzku v Paríži okrem prezidenta Makarona…ze to bol strapatý Johnson ,mega vojnový stvac a nemenej stupidny satanov bojovník a vojnový stvac z USA Victoria Nuland ..Ja verím že obaja tyto štváči budú v krátkej budúcnosti obesení za pravé rebro ako bol obeseny Janosik ..Tu je správa z AE net :
  Francúzsky prezident potvrdil, že na vyslanie vojakov na Ukrajinu nepanuje zhoda, pokiaľ ide o kolektívnu intervenciu! Za celou akciou vraj stojí Victoria Nuland a krídlo amerických a európskych zbrojárov okolo Borisa Johnsona, ktorí chcú obísť americký kongres, ktorý zastavil dodávky zbraní na Ukrajinu

  • Krátky koment k súčasnej vojenskej situácii na UA z pohľadu SK – viď odkaz nižšie.

   https://uploads.disquscdn.com/images/3bd339467d27d62e2efe31e3237f771e7c99986a7aa0ce463c70ed71d345db77.jpg

   • Israismael

    Nuž AJSA ,z toho všetkého vyplýva že nemali sme si dať letiska amikom ,pretože naozaj je možné, že z nich budú štartovať lietadla na útok proti Rusom na Ukrajine a budeme tak(možno) terčom ruských rakiet …To nás potom ako Európu určite dovedie do mega konfliktu,aký svet ešte nezažil ..Také útoky by boli aj z Poľska ,Nemecka ,severskych krajín ..Proste koniec…
    Ja neviem či vojnoví stvaci neuvažujú ,alebo sú fakticky pod vplyvom diabla ,že vojna s ruskom takým spôsobom ako to chcú urobiť je koniec Európy..Lebo čo iné môže hroziť ak nie totálna tretia svetová a určite by sa použili aj jadrové zbrane ..A potom otázka znie: KTO PREZIJE? Niekto prežije áno ,svet úplne nezahynie… ale bude toľko utrpenia a smrti že nikdy ešte tak nebolo a už nikdy viac ani nebude ..

    • Ak by Rusko adekvátne reagovalo na chovanie napríklad Poľska tak by niektoré vojenské ciele zrovnalo so zemou – napríklad letisko .Port Lotniczy Jasionka
     https://www.rzeszowairport.pl › …
     Rzeszow. A to len ako odpoveď na nepriame útoky, nič viac. Potom by si establisment USA rýchlo rozmyslel dráždiť medveďa. Ale keďže v Rusku sú pohúnkovia neokonov ešte pri moci – teda skôr kormidelníkovi podrážajú nohy tak Rusko adekvátne neodpovedá na útoky zo západu a jeho vazalov. Ak by Rusko odpovedalo v plnej miere voči útokom západu tak by žiaden „Defender 2024“ nebol a benderovcov by lovili obyvatelia okrajiny. Nuž Israismael, západ má jedinú nádej – a to 5 kolónu v Rusku.

     • Israismael

      No ale tá 5kolona neuspeje a v Rusku nebude ..To by musel skončiť Putin buď že ho odstránia ,či zabijú alebo že by zomrel prirodzenou smrťou ..Potom nastúpi napr Medvedev a potom západ v Rusku by mal šancu implodovat Rusko zvnútra ..Ja vidím v tejto vojne len jednu jedinú možnosť ako sa dá zachrániť Európa a svet pred treťou svetovou vojnou …Dohoda medzi západom ,USA ,Ukrajinou a Ruskom a to taká ,že v čase ukončenia bojov( mierovou dohodou )musí ostať územie pre oboch ,pre Ukrajinu a pre Rusko , tak ako to skončí pri poslednom boji,pri posledných vystreloch …Inak by k dohode nedošlo,pretože Rusi nebojovali predsa pre obete len tak zdarma ,žeby mali vracať územia,ktoré bolo 2x krvavo vybojované (raz pri obetiach civilistov na Donbase od roku 2013 a druhý raz pri padlých ruských vojakoch na Ukrajine od roku 2022) ..Rusi ,či sa to páči niekomu či nie ,boli vyprovokovani k tej vojne ..Nakoniec už sa to pomaly odhaľuje ako to bolo všetko pred 24.2.2022 na území Ukrajiny a ako to bolo s porušením zmlúv zo strany Ukrajiny ,minske dohody a pod ..

     • Israismael, treba vychádzať z toho, že okrajinou jednať Rusko nebude pretože je to územie po okupačnou správou USA/Londýna – rovnako ako Európa. Denacifikacia okrajiny – jej pokračovanie za každých podmienok – to je Cieľ Ruska. Pokiaľ zostane na území jeden jediný aktívny benderovec tak nebude dokončená a bude hrozbou pre Rusko a tiež pre okraj Ruska.
      Teda žiadne dohody so Západom a zastavenie očisty okrajiny a to ani v prípade, že by sa v USA dostali k moci Globalisti namiesto dnešných neokonov. Tí by šli na to inak ale cieľ sledujú rovnaký ako neokoni. Dohody so Západom by boli pre Rusko sebebevražda a kapitulácia. To však sleduje 5 ta kolóna. Toto nieje malá nehoda na križovatke ako bola 2 svetová v tom zmysle, o čo komu išlo ale totálny posledný boj medzi dobrom a zlom na Zemi. Na okraji Ruska sa stretli dve koncepcie – Ľudská a neľudská. Tak bude vyzerať svet po tomto boji – ľudský alebo nwo.
      Zostane len jeden jediný víťaz, je už nemožné aby tieto dve koncepcie riadenia zostali existovať spolu na Zemí ako doteraz. Toto na okraji Ruska – to je posledný boj medzi dobrom a zlom, ktorý vstúpil do poslednej fázy.

     • Israismael

      No to súhlasím Achnaton..Je to vskutku posledný boj medzi koncepciou temnoty a koncepciou svetla ..Je to teda ten posledný biblický boj aj keď ťažko tomu uveria ľudia ,.Nad tým ani neuvažujú ..Popritom pre ľudstvo je to posledná šanca aby ušlo od konceptu temna a zaradilo sa ku konceptu svetlá ..Čiže ide o celkové vytriedenie ľudí vo svete ,kam sa kto zaradí …Prvá skúška bola covid/vakcíny/ ,druhá skúška je vojna vo svete ako ľudia reaguju a zatrieduju strany konfliktu ,a ešte tretia kríza príde a to čoskoro finančná a hospodárska /spojena s potravinovou krízou ,hladomorom a pod/

   • ajša: Američania sa Ficovi len zasmejú. Keď sú na Slovensku, tak už nikdy dobrovoľne neodídu.

 7. WEF Insider: Kybernetický útok pod falešnou vlajkou naruší volby v roce 2024

  https://aktax.cz/wef-insider-kyberneticky-utok-pod-falesnou-vlajkou-narusi-volby-v-roce-2024/

 8. Rusko obvinilo Ukrajinu z použití chemických zbraní Americké výroby

  https://aktax.cz/rusko-obvinilo-ukrajinu-z-pouziti-chemickych-zbrani-americke-vyroby/

 9. Toto je veľmi, ale veľmi zaujímavé! Všimli ste si to teiž, resp. nejaké zmeny v správaní očkovancov???
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/02/nemecky-lekar-vysvetluje-jak-ockovani-proti-covidu-vypne-vasi-schopnost-myslet-video/

 10. V tričku – s heslom po slovensky na hrudi: „ľuďom jebe“, spravil krátky 7,34 min. rozhovor pre určitú webovú tv – český herec a hudobník – Vojtech Dyk v duchu: „Ovládanie súčasného Sveta, vr. toho českého – psychopatmi“.

  Zmieňuje svoj prístup k AI, vzťah k Prírode, proste – vzhľadom na súčasnú českú – tzv. politicky „korektnú“ liberálnu scénu – je celkom fajn si vypočuť človeka z umeleckej brandže, ktorý si dokázal zachovať ešte zdravý rozum a nezapredať svoju dušu – diablovi.

  https://www.youtube.com/watch?v=zFp4Dqu6SKE&t=1s

  V odkaze II. – aktuálne pridávam slovenskú pieseň k téme vyššie – „Ľuďom jebe“, od skupiny H16 (ešte z r. 2008), aby to bolo „konceptuálne“ O.K.

  https://www.youtube.com/watch?v=L3-1tEOIYZE

  • Israismael

   U nás sú umelci ,či speváci a herci totálne liberalizovaní a pod vplyvom tej entity, ktorá ovláda tento svet dlhé tisícročia ..Posledne má však milo prekvapil vyjadreniami o tom ,že akou hrozbou pre ľudstvo je liberalny magorizmus napr taký Rytmus ,ktorého som nikdy nemusel alebo aj taký Attila Vegh.
   Vsimni si Ajsa, že všetci tí herci z tých slovenských seriálov čo teraz bežia na Markíze(napr Mama na prenájom) sú takí, ako by ich jedna mater mala ..Mater pomýlená a liberálna …

Pridajte komentár

*