Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Britská polícia zatkla ženu pre nafilmovanie videa prázdnej nemocnice


Print Friendly, PDF & Email

Britská polícia zatkla ženu pre nafilmovanie videa prázdnej nemocnice

Krátko po tom, ako 46 ročná Debbie Hicksová nafilmovala prázdnu nemocnicu v britskom meste Gloucester, ktorá mala byť podľa oficiálnych správ plná kovidových pacientov, ju v jej dome zatkla polícia.

Incident sa stal 27. decembra 2020 a na videu je jasne vidieť, že takmer celá nemocnica je v skutočnosti takmer prázdna a žiadni kovidoví pacienti tam nie sú.

Žena odhalila pravdu o údajne „plných“ nemocniciach

Video začína zobrazením vyľudnenej ulice pred nemocnicou, kde bežne parkuje množstvo áut. Je tam síce zaparkovaných zopár sanitiek, no sú bez pacientov a paramedici ich čistia.

Následne na videu žena prechádza do vnútorného priestoru pohotovosti, ktorá je rovnako úplne prázdna. Prázdne sú aj chodby a koridory nemocnice. Dokonca sa zdá, že tam prebiehajú nejaké rekonštrukčné práce.

Na tom by možno za normálnych okolností nebolo nič zvláštne, keby samotná nemocnica v nedávno vydanej tlačovej správe neuviedla nasledovné:

„Naše nemocnice sú a zostávajú extrémne vyťažené. Kolegovia v obidvoch našich nemocniciach ťažko pracujú a starajú sa o pacientov počas celých vianočných sviatkov.

Momentálne máme hospitalizovaných viac ako 200 pacientov s COVID-19, z ktorých si mnohí vyžadujú starostlivosť na jednotkách intenzívnej starostlivosti. Okrem nich je u nás ďalších viac ako 500 nekovidových pacientov.

K tomu každý deň ošetríme viac ako 300 pacientov na pohotovosti, z ktorých si 100 vyžaduje hospitalizáciu a ďalšiu starostlivosť na jednotlivých nemocničných oddeleniach.“

Ale akí pacienti? Veď tam žiadni nie sú!

Pár dní po zverejnení videa ženu zatýka polícia

O dva dni po zverejnení videa, 29. decembra 2020, prichádza do domu Debbie Hicksovej polícia a zatýka ju pre „podozrenie z narušenia verejného poriadku“.

Neskôr polícia uviedla, že ženu prepustili bez vznesenia obvinenia na kauciu s podmienkou, že už viac nevstúpi do žiadnej nemocnice spadajúcej pod NHS (britská štátna sieť nemocníc), pokiaľ to nebude v prípade núdze alebo za účelom jej vyšetrenia.

Video zo zatýkania si môžete pozrieť tu:

Stop Candida

Tvrdý lockdown vo Veľkej Británii

Britský minister zdravotníctva Matt Hancock pred pár dňami vyhlásil, že od začiatku roka 2021 bude 75% Veľkej Británie v najvyššom stupni lockdownu T4. Kraj Gloucestershire je jednou z oblastí, ktorej sa to týka.

Podľa vás video s prázdnou nemocnicou potvrdzuje akútnosť situácie pre zavedenie najtvrdšieho stupňa lockdownu?

O tom, ako to v tej údajne „plnej“ nemocnici vyzeralo, sa môžete nižšie sami presvedčiť.

Pôvodné video Debbie Hicksovej samozrejme cenzurujúce YouTube zmazalo, no zachovalo sa na alternatívnych platformách, ako napríklad BitChute či BrandNewTube.

Pozrieť si ho môžete tu (priamy odkaz):

Záver

O tom, ako sa vo svete vytvára zdanie falošnej pandémie aj pomocou klamstiev o preplnených nemocniciach, sme písali na našej stránke napríklad v tomto článku na jar počas prvej vlny pandémie.

Ako sa ukazuje, podobné praktiky sa používajú aj naďalej počas práve prebiehajúcej druhej vlny. Máme informácie o podobných prípadoch aj z Írska, Kanady či USA.

Je možné, že aj u nás hlavnoprúdové médiá v súčinnosti so štátnymi orgánmi klamú o „preplnených“ a „kolabujúcich“ nemocniciach? A prečo by to robili?

Snáď preto, aby ľudí strašili a ospravedlňovali tým zavádzanie tvrdých lockdownov, pomocou ktorých si upevňujú svoju moc a odstraňujú ľudské i občianske práva?

Alebo je to súčasť očkovacej propagandy, aby čím viac ľudí presvedčili do očkovania?

Na to nech si každý odpovie sám. Dnes už však len slepí nevidia, že celá táto pandémia a klamstvá okolo nej poriadne smrdia.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroje: dailyexpose.co.uk, brandnewtude.com, bitchute.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Všetko to len dokumentuje, že priami svedkovia a spolupáchatelia tohto podvodu sú lekári a zdravotný personál plus mediálni pracovníci. Je to dosť veľká stavovská skupina ľudí, ktorá pôsobí proti väčšine národa a iným stavom a je to vyslovene potenciál na rozpútanie občianskej vojny! Lenže aj občianska vojna je súčasťou plánu genocídy a totálneho rozvratu! Ako z toho von? Treba sa zbaviť strachu zo smrti a z choroby! He – nebáť sa umierať na Slovensku! A najlepšie sa umiera s adrenalínom v krvi! Mor ho! Treba povaliť tieto šmejdovské „lekárske“ a mediálne stavy! Kedysi vešali a pálili užitočných bylinkárov ako čarodejníkov a my si tu budeme mojkať mengeleov a goebelsov?!

  Historická analógia tu!
  Stavovské povstania – FP
  [Prehľadávať doménu fpgabnam.wbl.sk/Novovek_-_ND/Stavovske_povstania.doc] fpgabnam.wbl.sk/Novovek_-_ND/Stavovske_povstania.doc
  A. Stavovské povstania. Príčiny :- centralizačné snahy Habsburgovcov – obmedzovanie práv šľachty – násilná rekatolizácia. 1. Povstanie Štefana Bočkaja /1604 – 1606/ Príčiny: násilná rekatolizácia, vlastizradné procesy, konfiškácia majetkov. Priebeh: množstvo bojov na celom Slovensku. Výsledok

  • Maros, celkom sa mi tvoje komenty pacia, i ked niekedy su aj na mna dost „tvrde“. chcel by som iba dve veci a sice:
   1. na tuto udalost v britskej nemocnici uz davnejsie, (asi 2 az 3 mesiace dozadu) v jednom zo svojich videi hovoril David Icke
   2. si byvaly policajt alebo zdravotnik ? (neocakavam odpoved) ale podla tvojich komentov usudzujem na nieco z toho ?

   • Nie som policajt, ale v dávnej minulosti som dostal ponuku pracovať pre organizovaný zločin kontrolovaný-riadený policajtmi – mohol som to vtedy odmietnuť, pretože som nebol konfrontovaný priamo hlavami – inak by som bol mŕtvy, a policajti vo vysokých funkciách si objednali vraždu môjho otca /inzulín v pive/, ktorý ich spolupáchateľov za socíku strkal za podvody do basy, takže mu to v divokých 90-tych rokoch vrátili. Takže som !tak trochu“ v ich hlavách a som s nimi – vagabundmi – nezmieriteľný. Poznám aj slušných cajtov, ktorí mi veľmi pomohli. Je to osobné. Nie je nič horšie na svete ako padlý anjel – či už ako zmrd-lekár, či už ako policajt-zločinec.

   • Jáj – a ešte bezpečnosť práce a požiarna ochrana – a platí – raz bezpečák – furt bezpečák. Mám svoj spôsob preventívneho a analytického uvažovania – a dosť pekelných chvíľ za sebou. Skúsenosti.

  • a pan Maros, ospravedlnujem sa za tykanie v diskusii, mozno „internet debata“ syndrom

   • Tykanie tu – automaticky! Na veku a pohlaví nezáleží. Tu prichádza aj k slovným konfliktom – tak to má byť – lebo tu fungujú aj trolli. Badateľ je na muške – a vo vojne sa netyká.

  • Ja osobne by som ich s radostou palil za ziva,hlavne masovych vrahov z WEF,Rotschild Banksters a ine „zzidovske“ elementy,najhorie je na tom ze existuje vela patolizacov,vlastizradcov,za Judasky Gros.Janko

 2. Slavomir Duricek

  Hajzli…. Raz na nich dôjde… Ojebavacov

 3. Včera na hlavnespravy.sk jeden bloger vložil jednu správu, len ja „počítačovo zaostalá“ som to nevedela prekopírovať. V tejto správe sa vodič sanitky vyjadril ohľadne terajšieho stavu v Nitrianskej nemocnici – ako tam zvážajú chorých z iných nemocníc, aký podvod sa robí, že nie je toľko mŕtvych atď.
  Som „zošokovaná“ teraz koľko dôchodcov u nás bolo chytených na očkovanie proti chrípke a pneumokokom – mnohí dôchodcovia z toho ochoreli. Ale ako vidím opakuje sa scenár z Talianska, aj tam pred vypuknutím Covidu veľa dôchodcov zaočkovali proti chrípke (vtedy veľmi klesne imunita) plus pustili 5 G (vtedy sa bunka dusí od 5G – bunka uvoľňuje exosome).
  No comment – bez komentára
  Pochopiteľne týmto nechcem povedať, že Covid neexistuje, ale vidíme ako sa to preháňa len aby nám mohli pichnúť tú depopulačnú vakcínu.

  • Milá pani Jean, Covid-19 skutočne n e e x i s t u j e . Vírus SARS-CoV-2 nebol dodnes izolovaný a nespĺňa ani jeden z Kochových postulátov.

   „C“ertificate „o“f „v“accine „ID“entification-„a“rtificial „i“ntelligence

   Pre tých, čo nevedia po anglicky:
   A – artificial = umelá
   I – intelligence = inteligencia

   A – 1. písmeno v abecede
   I – 9. písmeno v abecede (v našej, aj v anglickej)

   • Existuje len ako komunisticka zzidovska platforma na svetove zotrocenie a masivne vyvrazdenie sveta,ako virus nebol nikdy dokazany testom,specialne Koch Postulates.Janko

   • What is the meaning of COVID-19?

    COVID-19 is a disease caused by a new strain of coronavirus. ‚CO‘ stands for corona, ‚VI‘ for virus, and ‚D‘ for disease. Formerly, this disease was referred to as ‚2019 novel coronavirus‘ or ‚2019-nCoV.‘

    ??

  • Ja som to video tiez videl na HS,tuna v Juznej Kalifornii,dovazaju „pacientov“ z Mexica,tiez su nemocnice prazdne,videl som asi 4,,,coskoro v USSA budeme mat obciansku vojnu,podla DEAGLE Report,(Rockefeller Foundation)ma zahynut do 2025 asi 70% Ludi v USA ,Slovakov 400 Tisic,Cechov 1 million,Rakusko,2,6 Milliona,Poliakov 5,Nemecko 53 Milonov,UK 85%,Prajem prezitie tohto roku.nechcem klamat,priat vsetkym: stastny a vesely,cauko,Janko

 4. https://www.naturalnews.com/2021-01-03-who-says-no-evidence-vaccines-prevent-spread.html
  Say what? WHO says there is “no evidence” that COVID-19 vaccines will prevent spread of disease… so what good are they?
  Čo hovoria? WHO hovorí, že „nie je evidencia“, že COVOD-19 vakcíny budú chrániť pred rozširovaním choroby… tak na čo sú dobré?

 5. Definitiva

  Korona podvod je nástroj riadenia elít, cieľom je rozvrat tradičnej spoločnosti a rodibny.

  „Pokud politik škodí vlastní zemi, vlastnímu státu, jeho zájmům, pokud škodí své vlastní straně a partaji, která klesá pod hranici volitelnosti, ale přesto dál politik straně škodí a prosazuje kroky proti vlastním voličům ve jménu něčeho, co prosazují globalisté, potom máte před sebou kádra davo-elitářského řízení, který nemá chránit národ, ani svoji partaj, ani své voliče, ale má za úkol destrukci národních procesů řízení a plnění úkolů globalčiků.“

  https://aeronet.cz/news/manzelka-generala-lucanskeho-potvrdila-hypotezu-aeronetu-jeji-manzel-nemel-na-krku-strangulacni-ryhu-komando-se-samopaly-u-jeho-postele-v-nemocnici-ji-dokonce-vyhrozovalo-ze-kdyz-nadzvedne-deku/

 6. https://tadesco.org/nova-studia-na-vzorke-10-milionov-cinanov-zistila-ze-bezpriznakove-sirenie-covid-19-nikdy-neexistovalo/
  Nová štúdia na vzorke 10 miliónov Číňanov zistila, že bezpríznakové šírenie Covid-19 nikdy neexistovalo

  • Prekopírovala som časť tohto článku:
   V úplnom rozpore s populárnym príbehom, ktorý používajú politickí lídri na celom svete, nová štúdia vykonaná na 10 miliónoch ľudí v čínskom Wu-chane pre vírus COVID ukázala, že k asymptomatickému (bezpríznakovému) šíreniu COVID nedochádza, čo eliminuje všetky dôvody na nosenie rúšok zdravými ľuďmi, zatváranie firiem a ďalšie nezmyselné obmedzenia.

   • Prekopírovala som ďalšiu časť tohto článku:
    Opäť sa raz potvrdzuje, že spravodajská Operácia Covid-19 je len dlhý bič v koordinovanom sprisahaní elít na donútenie ľudí k politickej a ekonomickej transformácii sveta podľa vlastných, sociálno-inžinierskych, predstáv, ktorú by inak nikdy dobrovoľne neprijali.

 7. Definitiva

  Korona pandémia spôsobila prudký pokles úmrtnosti, Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Švédsko.

  https://orgo-net.blogspot.com/2021/01/srovnani-umrtnosti-2012-2020-v-rakousku.html

  Ešte raz írske zdravotníctvo, NPHET. Správa tejto inštitúcie je prelomová, lebo v EÚ platí zásada, že ak inštitúcia v jednom štáte vydá posudok, iné štáty nemajú čo preverovať ale by mali automaticky rešpektovať vyhlásenie prvého štátu.
  Čo nato slovenské štátne orgány, budú rešpektovať ˇirov, alebo si preveria informáciu, alebo budú poslušne likvidovať Slovensko a Slovákov, lebo Rothschild? Matovič utiekol ku medveďom, čaká ho osud Lučanského.

  https://otevrisvoumysl.cz/irske-zdravotnictvi-priznava-virus-covid-19-nebyl-izolovany/

 8. Môj komentár zo včera je v spame?

 9. https://www.protiproud.cz/politika/5542-velky-reset-realitou-jizdni-rad-na-rok-2021-mraz-prichazi-z-davosu-nac-je-covidova-kourova-clona-nebudete-nic-vlastnit-a-budete-stastni-fuze-biologicke-a-digitalni-identity-zbytky-svobody-na-popravisti-mao-by-zavidel.htm
  Velký reset realitou: Jízdní řád na rok 2021? Mráz přichází z Davosu. Nač je covidová kouřová clona? Nebudete nic vlastnit a budete šťastní! Fúze biologické a digitální identity? Zbytky svobody na popravišti. Mao by záviděl

 10. Toto som si prekopírovala ako vyjadrenie jedného diskutujúceho k videu MUdr. Bukovského,ktorého v tomto období obdivujem a znie:
  Pri Vianočnej debate s rodinou bola pri nás aj moja 76 ročná mama s rôznymi diagnózami. Osoba, ktorá má radosť zo života aj v tomto veku. A prišla debata aj na úmrtia na kovid, a kamarátka, ktorá robí na kovidovom oddelení spomínala, ako majú prípady, že ráno človeku nič nieje, večer sa ešte osprchuje, na druhý deň ráno ho zoberie záchranka a na obed je už „studený“.. A ona s úsmevom v tvári povedala: Takto by som chcela umrieť. Bez trápenia, bez trápenia mňa, bez trápenia rodiny, blízkych, bez komplikácií.. Jednoducho bum-prásk a už tu nie som. Niektorí boli z toho „zhrození“, že chce takto umrieť. Ale ja to plne chápem. Veď už všetko odžila, všetko prežila, deti vychovala, manžela pochovala.. Má 76 rokov. A jednoducho aj keď má elán do života, a stále má čo robiť, tak je to len preto, aby sa cítila „užitočná“ tomuto svetu a aby svojmu životu dávala zmysel. Ale ak by zaľahla, a nedaj Bože ešte strávila na lôžku 10-15 rokov – ani ona sama by to takto nechcela.
  Nebojí sa smrti, lebo je to niečo, čo je nevyhnuteľné a neminie to nikoho z nás. Ja viem, nikto nemá právo zobrať život niekomu inému, ani sebe. Nie, život sme dostali do daru a o dar sa máme iba starať. Ale nie za každú cenu. A hlavne – niesme na tomto svete kvôli tomu, aby sme sa báli. To nieje zmyslom života. STRACH nieje zmyslom života. A mám prežiť celý život v strachu? Tak asi niečo nieje v poriadku..
  Stotožňujem sa s videom MUDr. Bukovského a s týmto komentárom uvedeného pána.

 11. Som trochu prekvapená týmito komentármi. Zdajú sa mi neobjektívne a nezodpovedné. K tomuto članku len tolko, že uvedené nemocnice sú polné nemocnice, zariadené armádou v rekordnom čase, počas prvej vlny „lockdownu“ v Anglicku. Nepouźivajú sa, lebo Národné Zdravotnictvo nemá dostatočné mnoźstvo zdravotných pracovníkov, aby mohli Covit-pacientov ošetrovat v týchto nemocniciach. Nie je to žiadné tajomstvo, diskutovalo sa o tom v mass-mediach.
  Očakávala by som zodpovednejší a hlavne objektávnejší prístup k preberaniu materialov zo zahraničia. Vedie to k desinformácii čitateľov, čo ja povaźujem za nezodpovedné.

  Jana

  • Viete uviesť konkrétny dôkaz, že ide o „poľné“ nemocnice? Podľa videí sa nachádzajú v riadnych budovách, nie na „poli“.

   A viete tiež uviesť dôvody v rozdieloch medzi tlačovými správami týchto nemocníc a realitou zachytenou na kamerách?

   • prazdne chodby na ambulancii nie su dokaz ze v nemocnici nelezia pacienti, alebo pacienti lezia na ambulancii?

    • Kto tu hovorí o chodbách ambulancií? Videa, na ktoré odkazujeme, ukazujú hlavnú prijímaciu lobby nemocníc, prípadne príjem na pohotovosti. Pozrite si aj to ďalšie video, kde sú zábery z viacerých nemocníc – zvonku, spred centrálneho príjmu či z pohotovostí.

     https://brandnewtube.com/watch/hospitals-empty-full-capacity-covid-19-there-is-no-pandemic-its-a-global-fraud_y4QoVfHVvUloWgO.html

     • Vy ste čakali, že hlavná prijímacia lobby a príjem na pohotovosti budú plné pacientov? Nemocnice trpia nedostatkom personálu, a vy predpokladáte, že vyšetrovanie a hospitalizácia pacientov aj tak prebieha rovnako, ako sme boli zvyknutí doteraz. Pacienti s ľahším priebehom sa liečia doma a maximálne konzultujú svoj stav s lekárom telefonicky/online. Pre pacientov s ťažkým priebehom chodia zdravotníci. Snáď nečakáte, že si pacienti nakráčajú na centrálnehy príjem alebo pohotovosť, vezmú si lístok s poradovým číslom a posedia si v čakárni, kým prídu na rad. Jasné, že je to tam prázdne, hospitalizovaní pacienti sú v lôžkovej časti.

     • Jasné. A preto je na západe už nejaký čas zvykom, že sestričky húfne natáčajú na TikTok choreografické videá ako tancujú. Pri tom nedostatku personálu a hrozne veľkej vyťaženosti im na takéto činnosti evidentne zostáva kopec voľného času. Prečo asi?

    • Chudatko, nevidis snad nebo mas ruzove bryle mameni? Vis jak vypada misto v akci, je to jako bojova fronta, asi potrebujes jit do 1. linie abys prokoukl, muzes se jeste dockat jako Napoleoncici, Hitlercici, kdyz jsi tak pro…

   • Vazena redakcia zrejme nas navstivili „Trolly“,ktrori ziadnu Nemocnicu nenavstivili,ja osobne som bol v 4 ; Kaiser Permanente,Glendale Adventis, St Jude,Cedar Sinai ,Beverly Hills,

    • Pod poľnou nemocnicou sa rozumie zariadenie, ktore sa pripravuje v nudzi, napr. vo vojnových zonach armadou. Tieto nemocnice v Anglicku, v priebehu asi dvoch týždńov, vybavila armáda pre potreby zdravotníctva v čase prvej vlny lockdownu. použili sa priestory konferenčných hál a športových hál. tato snámka ktorú vy uvádzate je identická so snimkami, ktore kolovali v tlači, napr. Daily Telegraph etc. pred nedavnom, kedy sa diskutovalo o tom, preco sa tieto nemocnice nepouživaju. Oddpoved ministerstva zdravotnictva bola, že jednoducho niet personalu. BBC NEWS pred asi dvoma týždńami uvadzal presne počty neobsadených miest v NHS – zdravotnictve.

   • https://www.theguardian.com/society/2020/oct/08/what-has-happened-to-englands-seven-nightingale-hospitals

    Tu je dokaz, 7 Nightingale hospitals v Anglicku pripravenych na otvorenie, ak si to bude situacia vyzadovat. skontrolujte snimku tej vasej novinarky a tou na tyuchto obrazkoch… konferencne haly premenene na „polne nemocnice“, ja som si ich tak nazvala…

    verim, ze zurnalista , aspon polo-seriozny by sa mal snazit o objektivne tomocenie skutocnosti…

    Vsetko dobre

  • Každá nemocnica – aj tá poľná – predstavuje vysokú hodnotu – tá nafilmované – nie poľná, stanová, kontajnerová, skladcia detto – kde je ochrana tohto majetku? Pred vandalmi, pred islamistami, pred zlodejmi, pred feťákmi, pred bezdomovcami? som v živote nevidel taký benevolentný vstup do nemocnice – ani podrbaný vrátnik či informátor! Otázka- čo je to objektívnosť? Realita nakrútená objektívom? Z akého uhla? Táto pani to nakrúcala v 360 stupňoch – keby išlo o uhol. Jediné, čo my tam chýba – ale vzhľadom na amatérsky a – ako sa neskôr po jej zatknutí ukázalo – v časovej tiesni – a než jej niekto vytrhne mobil z ruky – tak to nie je urobené spravodajským štýlom.

   Myslím niekedy v marci-apríli 2020 slovenský lekár systematicky pátral a nakrúcal „pretlak“ v prázdnych nemocniciach a v akože testovacích – zrušených staniciach, a domáhal sa vírusu covid 19 – že sa ním chce vedome nakaziť. Video malo irelevantný názov k obsahu – som si ho nezapamätal. Po internete teraz koluje vyjadrenie sanitára o stave „preplnenosti“ v nitrianskej nemocnici – žiadna preplnená nemocnica! Existuje iný problém – ktosi /motivovaní lekári, riaditelia – lebo v hre je privatizácia nemocníc/ šikuje zo štátnych nemocníc pacientov – nie kovidových, ale vôbec – do súkromných nemocníc, prevažne vo vlastníctve Penty. Takže tam je akože plno – ale stíhajú aj tie! A ak sp zdravotníci „preťažení“ – nemal ich kolegov štát a zmrdi v zdravotníctve vyhnať za hranice, aby sem mohli penťáci naťahať lacných doktorov z Ukrajiny! Takže čo tu chceš objektivizovať, keď sú tu konkrétne špinavé zámery? Prečo sa nedomáhaš objektivity v RTVS – keď už platíš koncesionárske? Ty poznáš v mainstreame objektívneho novinára?

   Je zaujímavé, že napriek „pretlaku“ pacošov v nemocniciach sa zdravotnícky personál nedomáha zvýšenia platov či odmien! Prečo – pretože existujú objektívne časovo-pracovné snímky dňa urobené ich zamestnávateľmi, takže keby len pípli – zavrú im dôkazmi hubu! Nepoznám človeka – mimo mňa kedysi – to bol vtip – ktorý by sa za mizernú mzdu domáhal viacej práce! Veď toto bolo – akože sa niektorí hanbia – myslím, že to boli záchranári, za tieto klamstvá o ich „hrdinskom“ nasadení! A že „papier znesie všetko“ – hovno! Média znesú všetko!

   • přesně tak ,že se v nemocnicách o vás nikdo nezajímá a nikdo je nechrání (asi z důvodů omezených financí ) je jen důkaz toho,že všeobecné zdravotníctví a tzv.MUDr.poskoci jsou jen byznys pro elity ale určitě tam nejsou pro uzdravení lidí …

    • Dosť mi v komentári odišiel syntax – písal som jednou rukou a zároveň jedol dvomi, ale hádam zmysel je logicky pochopiteľný.

   • Bravooooo Maros

 12. https://www.mercola.com/combat-covid.htm/
  Kto vie angl. oplatí sa týmto prebehnúť, veľmi dobré doporučenia, aj pre zdraví životný štýl:
  21 tipov (doporučení) ako poraziť COVID v roku 2021

 13. Zaujímavé video s českým prekladom:
  https://www.youtube.com/watch?v=9lunzPxB4QE
  Smrtící vakcína – Deadly vaccine!

 14. Náš milý pán Bill Gates sa chystá sypať nanočastice na Európu:
  https://www.youtube.com/watch?v=Qmy-FKUDkJQ
  MAP 771 EU bude sypat nanočástice z balónů. Operaci SCOPEX financuje Gates. Létat se bude ze Švédska

 15. This speed DJT was newer televised on any station in USA . Proc tento hovor DJT nikdy neprosel mediema?
  I wonder why? ?

  https://youtu.be/30i7zWLXVQQ
  https://youtu.be/30i7zWLXVQQ;

  Je na nas vsichni milovani jestli se nechame vykynozit neb je zazeneme do jejich abjnych podzemnich bunkru o dobrych jidel a dobrych vin pry na 100 roku …
  Jiz ke konci Januara 2020 prebohati prevadeli penizky na vse vcetne Svycarske Franky $1 = 0.97SF tehdy s 0.5% negativcnim urokem… a utekli na jejich specialni rezidence vcetne Puerto Rica, kousek od Lukio Beach. Kouzelne mista jakoby maly raj s Margaritou… az Novy Zeland, CVorfu a jinde… oni se boji vice nez my, je jich jen 1: 100000 .. ?
  Mohou tam zustat naveky my je nebudeme postradat…

  Co jsou za smesne smitko ve Vesmiru, v Bozi M Oci, Sataniste neprojdou!~
  Ja jsem byl mucen tyran atd atd… a ti co cinili , ubozacci…

  Jednoduse na balony, jen mala protivzdusna obrana a je po prdeli, pak splachnout planbomertem jako v Severtni Koreji na civilisty …
  Sataniste nesmi projit a =po nich snad opet Potopa? Kdo jsou ti zaprodanci lisdstva ceka je utrpeni na veky!!~!

 16. Nejnovější příspěvky
  Trump se raduje: Kongres v Pensylvánii odhalil takřka 200 tisíc falešných hlasů a potvrdil podvržené volby. Více voličů, než těch registrovaných. Tajná úpava kódu volebního systému Dominion. Brzy půjde o všechno.
  Kongres v Pennsylvánii zjistil, že se voleb zúčastnilo více voličů, než je registrovaných. Rozdíl činil takřka 200 tisíc hlasů a bylo ho dosaženo nelegálním vícenásobným započtením hlasů pro Joe Bidena pomocí hlasovacího systému Dominion. Biden v tomto státě zvítězil těsně o 80 tisíc hlasů. Prezident Trump nevzdává boj o Bílý dům. Na falšování voleb Demokratickou stranou USA jsou stohy důkazů, …

 17. Nejnovější příspěvky
  Hlavní příčina úmrtí na světě v roce 2020: Umělý potrat. 42,6 milionu mrtvých dětí! To je 23 krát víc než "zemřeli s koronavirem". Děsivá potratová statistika také v České republice. Jak je to s Vama na Slovensku, mnozte se, milujte se a mnozte se!!!
  Liberální strany oslavují potraty, eutanazii, vraždění novorozenců a udržují vše v totalitním sevřením pod záminkou COVID ve jménu údajného veřejného zdraví. Počet „zemřeli s koronavirem“ je přitom daleko menší, a to neuvěřitelných 23 krát. V České republice jsou údaje o počtu potratů typickou ukázkou opakovaného selhávání Českého statistického úřadu. ČR: Potratů o třetinu víc než „zemřeli na kdoví co, ale …

 18. Více sebevražd než zemřelých s covidem! "Za jeden měsíc spáchalo sebevraždu více lidí než kolik zemřelo za celý rok 2020 na Covid-19," hlásí Japonsko. Podobný trend je prý i v ostatních zemích… Proč Česká republika údaje tají?
  Eriko Kobajaši se pokusila zabít čtyřikrát. Poprvé jí bylo 22 let a měla práci, která nestačila na pokrytí jejích poplatků za nájem a potraviny v Tokiu. Nyní je jí 43 let, napsala několik knih o svých démonech, má práci v nakladatelství, ale koronavirus jí vrací zpět stres, který dříve cítila. Nárůst sebevražd v důsledku údajné pandemie se očekává i ostatních …

  Ano asi existuej dalsi svet kolem toho commy vnimame. Ja jsem prozil a prezil jiz mnohokrate svou smrt… A JIZ SPATI, MEJTE SE, P.F. 2021 A PRZIJEME SATANISTY

 19. https://www.youtube.com/embed/zlZHOJSAmE0;
  (https://www.youtube.com/embed/zlZHOJSAmE0)
  Budeme mit neco podobneho od Ase az po Svidnik, ne, ne milovani nesmime tomu p0odobnemu nikdy dopustit…

 20. prosim ta, co to taras za sprostosti, ako moze byt ona spolupachatelka, ked ju zatkli? pachatelia tohoto podvodu su politici, ktori vydavaju rozkazy, ako pan matovic.

Pridajte komentár

*