12 citátov lekárov, ktoré rakovinová lobby nechce, aby ste čítali


Print Friendly, PDF & Email

citáty o rakovine

Liečba rakoviny je jednoducho veľký biznis. Práve preto veľké farmaceutické firmy nemajú záujem o liek na rakovinu. Ak totiž vyliečite pacienta, nezarobíte toľko peňazí, ako keď ho budete v chorobe udržiavať čo najdlhšie.

Ale nepočúvajte mňa. Vypočujte si to radšej od týchto známych lekárov medicíny.

1. Dr. Otto Warburg, laureát Nobelovej ceny za medicínu

Nikto dnes nemôže povedať, že sa nevie čo je primárnou príčinou rakoviny. Naopak, neexistuje ochorenie, ktorého primárna príčina by bola lepšie preskúmaná.

Preto už dnes ignorácia nie je ospravedlnením, aby sa nedalo urobiť viac pre prevenciu. Ak chce ľudstvo prežiť, tak prevencii bez pochýb raz musí prísť.

Ako dlho to bude trvať závisí na tom, ako dlho sa bude falošným prorokom agnosticizmu dariť brániť vedeckému výskumu v oblasti rakoviny. Dovtedy však zbytočne zomrú ešte milióny ľudí.

2. Dr. Linus Pauling, dvojnásobný laureát Nobelovej ceny

Každý by mal vedieť, že vojna s rakovinou je vo veľkej miere podvod.

3. John Diamond, doktor medicíny a Lee Cowden, doktor medicíny

Pre rakovinový establišment je onkologický pacient ziskovou položkou.

Aktuálne klinické a vedecké dôkazy nepodporujú to, čo tvrdí tento priemysel. Konvenčná liečba rakoviny je zakorenená v systéme ako zákon, pretože zarába lepšie než lieči.

Celé desaťročia strávené udržiavaním tohto systému spôsobili, že pravdu nevidíte. A bude sa im to dariť dovtedy, pokým sa neprebudíte do reality.

4. Glen Warner, doktor medicíny

Chemoterapia je neskutočne lukratívny biznis pre onkológov, nemocnice aj farmaceutické firmy.

Medicínsky establišment chce, aby sa každý liečil podľa toho istého protokolu. Nechcú vidieť zánik výroby chemoterapie. Toto je hlavná prekážka akéhokoľvek progresu v onkológii.

5. Hans Nieper, doktor medicíny, praktikant alternatívnej medicíny

Neverili by ste, koľkí štátni zdravotnícki úradníci, ich známy a rodinní príslušníci ma navštívili ako pacienti.

Naozaj by ste tomu neuverili. Dokonca riaditelia lekárskych združení, prezidenti líg proti rakovine či vrcholoví funkcionári ortodoxných onkologických inštitútov.

6. Dr. Caroline Markolin, Ph.D.

Keď bol v roku 1997 zatknutý Dr. Hamer za to, že poskytol 3 ľuďom zdravotnú radu bez lekárskej licencie, polícia zhabala zdravotné karty všetkých jeho pacientov a zanalyzovala ich.

Následne bol jeden z prokurátorov počas súdneho procesu prinútený priznať, že po 5 rokoch bolo 6000 zo 6500 pacientov, prevažne v poslednom štádiu rakoviny, stále nažive.

Pri konvenčnej liečbe rakoviny sú tieto čísla vo všeobecnosti obrátené (čiže 6000 zo 6500 pacientov by už bolo mŕtvych – poznámka redakcie).

Prírodná liečba osteoartritídy

7. Alan Nixon, Ph.D., bývalý prezident Americkej spoločnosti chemikov

Ako chemička školená na interpretáciu dát je pre mňa nepredstaviteľné, že lekár takto dokáže ignorovať dôkazy o tom, že chemoterapia robí oveľa, oveľa viac zlého ako dobrého.

8. Ralph Moss, Ph.D.

Iba 2 až 4% rakoviny reaguje na chemoterapiu.

9. Dr. Herbert Ley, bývalý pracovník FDA

Americký úrad pre potraviny a lieky (FDA)chráni veľkých výrobcov liekov. Súčasne je nimi odmeňovaný.

Pri svojej činnosti zneužíva vládnu moc polície a útočí na tých, ktorí ohrozujú veľké farmaceutické firmy.

Vec, ktorá ma hnevá je, že ľudia si myslia, že ich štát chráni. Nechráni. Čo robí štát a čo si verejnosť myslí, že robí, sú tak odlišné veci ako deň a noc.

10. Dean Bruke, bývalý emeritný chemik v Americkom národnom onkologickom ústave

V skutočnosti fluór spôsobuje viac úmrtí a rýchlejšie, ako akákoľvek iná chemikália.

Poznámka redakcie: Fluór sa pridáva do zubných pást a v niektorých krajinách (na Slovensku nie) aj do pitnej vody.

11. Alan Levin, doktor medicíny

Väčšina onkologických pacientov v tejto krajine umiera na chemoterapiu. Chemoterapia neodstráni rakovinu prsníka, hrubého čreva či pľúc. Tento fakt je zdokumentovaný už vyše 10 rokov.

Napriek tomu onkológovia stále na uvedené nádory používajú chemoterapiu. Ženy s rakovinou prsníka zomrú skôr s chemoterapiou, ako bez nej.

12. Dr. Philip Bin

Keď je u pacienta objavený nádor, jediná vec, ktorú s nim lekár diskutuje je, čo chce urobiť s nádorom.

Keď pacient podstupuje chemoterapiu alebo ožarovanie, jediná kladená otázka je „Ako sa darí nádoru?“. Nikto sa nikdy nepýta, ako sa darí pacientovi.

Počas svojho medicínskeho výcviku som videl veľakrát pacienta na ožarovaní alebo chemoterapii. Nádor sa síce zmenšoval a zmenšoval, no pacient bol stále viac a viac chorý.

Pri autopsii sme počúvali: „No nie je to nádherné?! Nádor je preč!“.

Áno, bol preč, ale to bol aj pacient.

Koľko milión krát ešte budeme musieť zopakovať tento scenár, než si uvedomíme, že liečime zlú vec?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: 12 Quotes from Medical Doctors that the Cancer Treatment Industry Doesn’t Want You to Read

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jaroslav Hascic
  • Tak nevim,mam tomu verit?Jeste ze se lecim s homeo…a svou malou dceru taky.Teda pokud to stale jeste pujde….

   • budem sa modlit za tvoju dcerku, aby do dospelosti a moznosti rozhodovat o svojej liecbe sama, nedostala ziadnu chorobu, na ktoru nestaci placebo (homeo)

    • Homeopatia nie je placebo, inac by nefungovala na detoch a zvieratach. Mojmu synovi sa uzasne zlepsil ekzem v priebehu par tyzdnov. Mal 2 roky a nemal potuchy co za kvapky dostava 😉 V noci sa budieval s revom, dostal homeo, behom tyzdna spal ako poleno.

 2. Zdravím,

  po kliknutí na odkaz, ktorý uvádzate ako zdroj sa mu síce otvorila web stránka http://www.healthyfoodhouse.com, ale otvoril sa mi úplne iný článok. Následne som zadal vyhľadať na tej stránke zmienený článok :
  http://www.healthyfoodhouse.com/?s=12+Quotes+from+Medical+Doctors+that+the+Cancer+Treatment+Industry+Doesn%E2%80%99t+Want+You+to+Read
  ktorý ako vidíte mi síce našlo, ale po kliknutí naň sa znovu neotvorí zmienený článok, ale ten istý článok, ktorý sa objavil, keď som klikol priamo na odkaz na Vašej stránke. Možno mám len dajakú chybu v prehliadači ( čomu veľmi neverím ), alebo to potom už niekto takto zablokoval, čo je potom fakt v skutku na zamyslenie.

 3. mne to otvorilo normalne

 4. proti rakovine jedine paw paw
  https://www.***
  tato bylina (v skutocnosti cast stromu) dokaze usmrcovat rakovinove bunky- ak to uziva clovek, ktory rakovinu nema, telo automaticky signalizuje hnackami, pokial tak nie je, funguje … vysledky su pri kazdom druhu rakoviny, napr. pri 4. stupni rakoviny prostaty po 2.mesiaci uzivania sa nadory zmensili o polovicu…

 5. Z článku som sa nedozvedel čo spôsobuje rakovinu, ani ako sa lieči.

Pridajte komentár

*