Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

4 hlavné príčiny duševného ochorenia podľa šamanizmu


Print Friendly, PDF & Email

4 hlavné príčiny duševných ochorení podľa šamanizmu

Šamani nie sú čarodejníci. Sú to skôr muži a ženy, ktorí dosiahli vyššie vedomie a narodili sa s liečiteľskými schopnosťami. Sú schopní vnímať veci spôsobmi, ktoré okolitým ľuďom môžu pripadať ako z iného sveta.

Šamani veľmi dobre vedia, že medicína tela nijako neprospieva duši. Veľmi dobre si uvedomujú, že duša potrebuje svoj vlastný druh medicíny.

Keď prechádzame cez fyzickú rovinu, nevyhnutne ochorieme. Niekedy zaľahneme s chrípkou a inokedy si dolámeme kosti.

Smutné samozrejme je, že niektorí z nás musia zápasiť s vecami, ako sú rakovina či žltačka. No bez ohľadu na to, o aké závažné ochorenie ide, musí sa patrične liečiť.

Iste, jedného dňa všetci zomrieme, či už na vek alebo na niečo iné. Smrť fyzického tela sa však od „smrti“ duše veľmi líši.

Keď sa na veci pozriete zo šamanského uhla pohľadu, stane sa väčšina týchto ochorení celkom jasná. Všetky choroby sa dajú nájsť už vo svojich zárodočných sférach.

Potláčať tieto veci na ich liečenie nestačí. Lebo, aby sa udialo skutočné liečenie, budete sa musieť dostať ku koreňu vecí a nájsť príčinu.

Nižšie nájdete zoznam 4 hlavných príčin duchovných ochorení podľa šamanizmu.

Duchovné ochorenie sa v závislosti na hĺbke môže prejaviť aj ako fyzické ochorenie. Ak si želáme zostať fyzicky zdraví, musíme si všetci byť viac vedomí svojho duchovného zdravia.

1. Strach

Keď bude niekto len tak mechanicky prechádzať  životom s pocitom strachu, rozožierajúceho samu podstatu jeho bytosti, stane sa zraniteľný voči chorobe.

Úzkosť spôsobuje chorobu tela. Strach vlastne vytvára našu druhú príčinu, disharmóniu.

Prírodná liečba osteoartritídy

2. Disharmónia

Prechádzame ňou vtedy, keď náš život náhle stráca svoj význam. Zistil som, že sa k tomu veľmi často dochádza vtedy, keď stratíme niekoho alebo niečo pre nás dôležité.

Viete, stav disharmónie spôsobí zmenšovanie vašej osobnej sily.

3. Prehliadanie

Ak ste prehliadaní, alebo prehliadate sami seba, nedostávate v živote to, čo potrebujete. To spôsobí, že vám bude vaše telo vysielať varovné signály, a keď ich budete ignorovať, ochoriete.

Keď potrebujete byť rozmaznávaní, nájdite si spôsob.

4. Strata duše

Áno, povedal som „strata duše“. Ide o jednu z najzávažnejších vecí, ktoré možno budete musieť kedy riešiť. Dochádza k tomu vtedy, keď úplne stratíte vôľu žiť.

Môže nastať z celého radu dôvodov, vždy však ide o desivú skúsenosť. Ak sa nazdávate, že možno zažívate stratu duše, možno by ste sa mali zamerať na nasledovné príznaky:

 • Cítite sa neúplní
 • Nedokážete si spomenúť na veci
 • Ste apatickí
 • Chýba vám iniciatíva
 • Chýba vám radosť
 • Ste emocionálne skleslí
 • Máte samovražedné sklony
 • Pociťujete chronickú negativitu
 • Nie ste schopní prijímať rozhodnutia
 • Pociťujete zúfalstvo
 • Pociťujete chronickú depresiu

Keď zistíte, že to, čím prechádzate, je strata duše, budete musieť urobiť čo najviac možných krokov, aby ste sa zachránili.

Informácie o tom, ako si pomôcť, keď ste sa dostali do tohto bodu duše, nájdete tu (v angličtine). Dušu bude treba zachrániť. Nezabúdajte, že ste dôležití a váš život stojí za to žiť.

Duchovné ochorenie sa dá napraviť, váš stav sa dá zlepšiť.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: awarenessact.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Prosíme, (asi určite veľa z nás!) …. to preložiť do slovenčiny!!!Ďakujeme vopred!

Pridajte komentár

*