Popredný japonský onkológ tvrdí, že vakcíny proti Covid-19 sú „v podstate vražda“


Print Friendly, PDF & Email

Popredný japonský onkológ tvrdí, že vakcíny proti Covid-19 sú „v podstate vražda“

(Cassie B., Natural News) Popredný japonský lekár zaoberajúci sa rakovinou sa nedávno dostal na titulky novín, keď otvorene priznal to, čo sa mnohí západní lekári príliš boja povedať nahlas – že mRNA vakcíny proti Covid-19 sú „dielom diabla“ a „v podstate sa rovnajú vražde“.

Toto vyhlásenie učinil Dr. Masanori Fukušima v nedávnom rozhovore pre médiá. Ide o vysoko oceňovaného onkológa, ktorý v minulosti zriadil prvú onkologickú ambulanciu na Kjótskej univerzite v Japonsku a bol zodpovedný za prvý kurz farmakoepidemiológie na tejto škole.

Dr. Fukušima počas rozhovoru uviedol jeden obzvlášť alarmujúci vedľajší účinok vakcín, o ktorom mainstreamové médiá na Západe neinformujú – prevalenciu „turborakovín“, aké „lekári doteraz ešte nevideli“.

Povedal, že tieto rakoviny sa začali objavovať po zavedení mRNA vakcín a postupujú tak rýchlo, že v čase, keď ich lekári diagnostikujú, sú už často neliečiteľné v 4. štádiu.

Doktor ďalej dodal, že skok v počte týchto druhov rakoviny bol sprevádzaný zvýšením nadmernej úmrtnosti na rakovinu vo všeobecnosti do takej miery, ktorú nemožno vysvetliť jednoducho zmeškanou liečbou alebo skríningom počas lockdownov cez pandémiu.

Poukázal tiež na náhle úmrtia pozorované u jednotlivcov krátko po podaní vakcín, ako napríklad 28-ročného muža, ktorého manželka našla mŕtveho päť dní po jeho druhej dávke mRNA vakcíny od spoločnosti Pfizer. Je to príbeh, ktorý je v dnešnej dobe až príliš bežný, dokonca aj u ľudí bez predošlých zdravotných problémov.

Dr. Fukušima doslova povedal:

„Je to vážne. Je to v podstate vražda. Na záver chcem jasne povedať, že toto je môj názor.“

Pre Dr. Fukušimu nie je žiadnym prekvapením, že krajiny, ktoré spustili najagresívnejšie očkovacie kampane proti Covid-19, zaznamenávajú nielen najvyššiu mieru zaočkovanosti, ale aj úmrtí. Príkladom takejto krajiny je Izrael.

„Izrael od začiatku viedol v súboji o čo najmasovejšie zaočkovanie populácie, ale zároveň mal aj najvyššiu mieru úmrtí a infekcií. Menej agresívne očkované oblasti zaznamenali menšie škody,“ povedal doktor a dodal, že „Izrael neskôr pomerne rýchlo zastavil očkovanie“.

Rastúci počet zaočkovaných ľudí potrebuje lekársku starostlivosť pre zdravotné problémy súvisiace s vakcínou

Dr. Fukušima uviedol, že japonská vláda už zdokumentovala viac ako 2000 úmrtí spojených s covidovým očkovaním. Ide o odhad, ktorý je podľa neho oproti realite nízky. Okrem úmrtí mnohí ďalší ľudia potrebujú lekársku starostlivosť kvôli vážnym zdravotným problémom súvisiacich s očkovaním.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Existujú desaťtisíce ľudí, ktorí musia navštevovať lekára kvôli problémom súvisiacim s očkovaním,“ povedal.

Odhaduje, že takmer tretina z nich trpí problémami, ako sú syndróm chronickej únavy a myalgická encefalomyelitída. Tento problém sa podľa neho bude len zhoršovať, keďže od zavedenia vakcíny narastá množstvo rôznych chorôb.

Bohužiaľ, existuje aj šanca, že niektorým z týchto pacientov sa nemusí dostať pozornosti a zdravotnej starostlivosti, ktorú potrebujú.

„Je to ako keby sme otvorili Pandorinu skrinku… Tieto škody musíme brať vážne a vážne ich začať riešiť. Akékoľvek snahy zatvárať si pred týmito poškodeniami zdravia oči a tváriť sa, akoby sa nestali, sú úprimne dielom diabla. Toto je typický príklad zlého vykonávania vedy,“ tvrdí.

Dr. Fukušima ďalej predniesol niekoľko tvrdých slov na adresu mainstreamových médií a ich neschopnosti informovať verejnosť o nebezpečenstvách vakcín. Kritizoval tiež médiá, že označovali kritikov očkovania za protivedeckých „kacírov“.

Podľa neho tí, ktorí umlčiavali týchto jednotlivcov, sú tí, ktorí v skutočnosti idú proti vede.

„Títo ľudia sa viac ako na vedcov ponášajú na vyznávačov náboženskej viery, ktorí podľahli hystérii či dokonca sfanatizovanému kultovému správaniu“.

Na záver dodal:

„Dnes som hlboko znepokojený nielen vážnou krízou v medicíne, ale aj vo vede a demokracii.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Cassie B., Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Lenže tí za to zodpovední budú zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať a vyhovárať sa, že konali v dobrej viere! Teda – nedokážete im úmysel! Ďalej – čo profesionálne zlihanie, alebo obavy napr. o profesionálnu existenciu a prevzatie – podrobenie sa delegovaného nátlaku – rozkazom zhora? Akože „vraždy“ pod nátlakom zhora?

 2. Ach jo… https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/byvaly-reditel-cdc-nejvyssi-cas-priznat-vyznamne-vedlejsi-ucinky-vakcin-covid-19/ ale zločinecká WHO tlačí napriek všetkému a vládni zločinci už čakajú, kedy zdvihnú ruku za legalizáciu tyranie ! A ľudstvo spí…
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/05/do-pandemicke-smlouvy-who-byl-zaclenen-i-nedavny-napad-billa-gatese/

 3. Israismael

  Slušnoludia .Oni sami sa tak nazývajú .Nuž skôr asi diabloludia ..Príslušníci temnôt .
  https://m.youtube.com/watch?v=8BF7pLyPrhA&pp=ygUeU21lciB2aWRlbyBwcmUgdHljaCBjbyB6YWJ1ZGxp

  • Keď sa s tebou baví slušnočlovek – teda z jeho strany keď s tebou stráca čas tak väčšinou je toho názoru, že je to on kto má právo kedykoľvek ukončiť rozhovor…a keď ho ukončí tak väčšinou to posledné čo ti na koniec venuje je jeho pohľad a ten od teba pomaly odtŕha a pritom sa začína venovať druhému človeku alebo činnosti. Neviem či je to očná kontrola – aby ťa v poslednej chvíli ešte skontroloval či si ním dostatočne spracovaný pod kontrolou alebo len chytrý a drzý útek z namyslenosťi. To som si všimol pri liberáloch/skušnoludoch. Oni majú pocit, že sa je tvojou výsadou keď sa s tebou bavia a že musíš byť za to vďačný keďže sú názoru, že zjedli múdrosť sveta. A sranda je , že sa naozaj snažia byť vzdelaní a informovaní…by si sa čudoval ale na každom kroku ich dokonalého sveta, ktorý si vytvorili štúdiom a zberom informácií je chyba lávky takže napriek tomu, že sa snažia byť viac samovzdelaní (aby mohli iných ponižovať a dirigovať) tak sú to vlastne magori, ktorým sa neustále všetko sype a niesu schopní ani na chvíľu existovať sami – musia mať neustále niekoho nad sebou a tiež pod sebou. Je zaujímavé, že mnoho slušnoľudi dokáže žiť ako normálni ľudia ale je to len navonok – jak im zoberieš ich milované západné idoly ako je Šebej či Dzurinda alebo pavianiov z PS tak zmysel ich existencie už budú hľadať len v nenávisťi ku každému kto nie je slušnočkovek. A naviac oni tvoju dobrotu a altruizmus berú ako tvoju slabosť.
   Stretnutia a debaty začínajú väčšinou pekne, prívetivo a snažia sa aby ste sa bavili do konca prívetivo – aby vyzerali ako tebe rovní. Lenže prívetiví sú člen vtedy ak si nepovieš vlastný názor a držíš sa lajny ich fašistického napomínania a upozorňovania v debate – ak sa sám kontroluješ… vtedy je všetko v poriadku a podľa nich je práve toto normálna debata. Ak dáš najavo svoj názor alebo zotrieš slušnofašistu tak budeš mať možnosť na vlastné oči vidieť všetky diagnózy z psychiatrie končiac schizofréniou. Lenže tá ich osobnosť bola preťažená niekým zámerne do toho aby ski po každom normálnom človeku takže oni vlastne netrpia lebo v hlave majú program že bude dobre len vtedy keď to a to budú napádať a likvidovať a ono zasa podporovať.
   Takže sú vlastne naštartovaní pre „svetlé“ zajtrajšky a nehnijú v depresiách v mamahoteloch ale sú riadne aktívni.
   Toto píšem z vlastnej skúsenosti čo zažívam do slušnoskrytofašistami. Inak mnohí sú na nacizmus a fašizmus a symboly fašizmu otvorene hrdí a smejú sa normálnym ľuďom do očí, že čo asi môžu dovoliť ale keď im normálny človek povie, že majú fašistické správanie tak to berú tak že čo ty, marginál jeden môžeš hodnotiť ich správanie – že kto vôbec si?!.- ty, obyčajný marginál.
   Oni sú skupina ľudí, ktorá má najsilnejší sklon skrývať zlé vnútro za pekným, kultivovaným správaním, chceli by zažívať len vďaku od druhých a nie výčitky a pravdu o nich. Chceli by hlavy iných na podnose a ešte aby sa tie hlavy na nich usmievali.

   • A ešte jedna vec o libtardoch a slušnoľuďoch – je to ako s psychopatmi – jedni končia na drogách, iní v base a ďalší – chytrejší vedú firmy či zločinecké organizácie.. takže sú na tom rôzne ale jedno majú spoločné a to rýdzu nenávisť k človeku. Nemusí sa to u nich navonok prejaviť hneď a vždy a nemusí sa to prejaviť dokonca nikdy – ale ak každého z nich správne vydráždiš tak uvidíš, že aj ten najsporiadanejší a najmilší z nich, žijúci vo veľkej rodine ti ukáže jeho skutočný vzťah k ľuďom. A títo úspešní, žijúci v rodinných dlhoročných vzťahoch majúci už vnukov a akoby všetko u nich klapalo tak ich skutočný vzťah k rodinným príslušníkom je len KONTROLA a nič viac. Preto neznesú pri sebe niekoho kto si chce aj vo vzťahu udržať duchovnú slobodu a nezáviský pohyb.
    Takého človeka nepotrebujú – s takým by mali len trápenie a jedovanie.
    Nepíšem to vycucané z prstu ale z vlastnej skúsenosti s nimi, mám ich v rodine, v práci, na úradoch, všade možne.
    Ale jedno im musím uznať – keď ideš s niečím na nich „od lesa“ tak ťa okamžite odhalia… neviem čím to je ale akoby ta poznali sto rokov.

 4. Zelenskyj kritizuje Západ za to, že chce ukončit konflikt

  https://aktax.cz/zelenskyj-kritizuje-zapad-za-to-ze-chce-ukoncit-konflikt/

  • Israismael

   Každý normálny človek si želá mier v takom vojnovom konflikte,nech by sa odohrával kdekoľvek na svete , ale Zelensky NIE,..,mimochodom od zajtra mu končí funkčné prezidentské obdobie ..On je v čase vojny v bezpečí a chránená osoba a keby konflikt skončil tak neviem neviem ako to s ním dopadne a čo sa udeje ….

   • V poľskom Krakove-Baliciach bola otvorená stála základňa špeciálnych operácií USA. Bola pomenovaná Miron Camp na počesť poľského vojaka Miroslawa Lutského “Mirona”, ktorý zahynul v Afganistane počas účasti na operácii NATO. Podľa správ z Varšavy ide o stálu prítomnosť amerických špeciálnych jednotiek v Poľsku, ktorá má údajne posilniť odstrašenie a všeobecne bezpečnosť krajiny. Je známe, že v tábore Miron bude spočiatku rotovať 150 – 200 amerických vojakov, ale ich počet sa môže meniť v závislosti od úloh. Súdiac podľa fotografie, táto základňa môže pojať nie sto, ale niekoľko tisíc vojakov. Je zrejmé, že Američania sa tu budú venovať výcviku špeciálnych operácií a stíhačiek pre akcie v budúcom vojnovom priestore. Pripomeňme, že v Krakove sídli velenie zložky SDF poľskej armády, výcvikové stredisko špeciálnych síl a vojenská jednotka Níl. Okrem toho v Krakove-Baliciach sídli veliteľstvo poľskej 2. AK, 8. základňa dopravného letectva poľských vzdušných síl.
    https://www.armadnymagazin.sk/2024/05/20/v-polsku-bola-otvorena-stala-zakladna-specialnych-operacii-usa/

    zámer Nemecka umiestniť na území SR nemecké rakety:
    https://www.hlavnespravy.sk/blanar-odmietol-umiestnenie-nemeckych-rakiet-na-slovensku/3497004

 5. VERŠE PRE M. ŠIMEČKU:

  Atentát na Roba Fica,
  nie je dielom náhod,
  progresívna rakovina,
  napadla nám národ,
  miesto hnedých,
  obliekajú dnes už modré košele, HADY,
  ktoré prisali sa na národy,
  menej vyspelé,
  toť stavali šibenice, aby Fico visel,
  otrávenou slinou hystérie,
  opantali deda Jura – myseľ,
  ktorý do rúk pištoľ vzal,
  a do činu pretavil len to, čo Šimečka sľuboval!

  Vládu SMERu zastavíme,
  prípustný je spǒsob každý,
  dnes tu Šimečka pokrytecky fňuká,
  a vraj – odsudzuje vraždy.
  Nie – vy obchodníci s jedom,
  vaše masky pod náterom žltomodrej, nezakryjú hnedú fašistickú zmiju!!

  Vďaka za porozumenie!

  • Israismael

   Ajša to si ty zložila ? Máš básnické črievko ak je to tvoje dielko ..

   • By si sa divil, Israismael koľko ľudí má dar taký či onaký, ktorý by bol pre ľudí prínosom. Ja som to z Ajšy nejako vytušil, že je nejaká takáto – že ožíva v tvorení – ona tak píše komentáre, že mi pripomínajú nejakú takú dušu…ale bude to aj tým, že sa o ňu pri čítaní jej komentárov zaujímam.. že aká asi je a tak si z toho kanála niečo od nej beriem.
    Škoda, že je taká doba, že ľudia nemajú čas na sebarealizáciu a majú sa čo oháňať aby sa vôbec zabezpečilli.
    Ono tento Globalistami chcený nešvar – aby človek len prežíval – táto diverzia voči ludstvu – tak tú si dobre uvedomoval J.V.Stalin a nechcel aby sa človek v práci zodral ale aby pracovný čas bol postupne skrátený na potrebné minimum, ktoré zabezpečí spoločnosť hmotnými potrebami – aby ľudia mali čas na vzdelávanie a rozvíjanie svojich tvorivých schopností.
    Toto nešmakovako celej vertikále Parazitov a preto Je.V.Stalina nakoniec zabili.
    Často sa stretávam u ľudí s tým, že mali plány niečo tvoriť – hudbu, spev, maľovať a ďalšie a ďalšie činnosti v ktorých skutočne ožívajú ale nemajú furt na to čas..

    • Achnaton + Israismael,

     vďaka za Vaše spätné väzby (krajšie by mi vyhovovalo – za Vaše odpovede). Vážim si ich!

     Ako som tu už niekedy povedala – cením si na tejto platforme každý „dodaný“ a následne – mnou prefiltrovaný komentár, ktorý o-BOH-atí Človeka v rámci jeho Zrenia a duchovného Uvedomenia sa.

     Nemusím vám obom vysvetľovať, ako je to – ŽIŤ v DUCHU – t.j. Menej rozumu, Oveľa viac Intuície, aplikujúc do svojho Života – Vesmírne Zákony (samozrejme, o ktorých čo-to vieme).

     P.S:1 – Ako som tu už pár krát spomínala, každý z nás sa v rámci duchovného vývoja, nachádzame niekde INDE. A skúsme to – akceptovať.

     Jednoducho to, čo je pre mňa Alfa&Omega – ŽIŤ v Prítomnom Okamihu (ako som tu už viac-krát adresovala na 23. Kapitolu II. Dielu Abdu-rashina – PG) a viem, že u mňa to jednoznačne – FUNGUJE (lebo dlhoročný tvrdý a každo-sekundový tréning s – dosiahnutým Statusom – POKOJ v DUŠI).

     ALE – zároveň si UVEDOMUJEM, že napriek tomu, že je to jedna z NAJ-priamejších a zároveň – NAJ-komplikovanejších – Ciest – dostať sa čím skôr Vedome – duchovne – NAHOR, JA – si NEDOVOLÍM povedať imperatívne Človeku, aby ŽIL duchovne (mojím) spôsobom, že: EXISTUJ!! vo svojich Myšlienkach len – TU a TERAZ – (a Tvoj duchovný Posun k Bohu – nastane – kvantovým skokom). Tak to proste – NEFUNGUJE!

     P.S:2- Výborný príklad (v Dobrom) je – Marečkova orgazmová abstinencia.
     Ja rozumiem, o čom hovorí a z jeho Osobného postoja, je to veľmi FAJN (lebo tomu On sám verí a – žije tým.. )

     Ale tak – ako Ja, rovnako ani On, si nemôže dovoliť odsudzovať ľudí, ktorí týmito (našimi) vesmírnymi pravidlami -NEŽIJÚ.

     A i o tom je duchovný proces – pochopiť, že tí ľudia za nami, nemusia stáť a-priori – pred nami.. Empatia – úžasná vec! Toľko by sa dalo o Nej rozprávať, ale lepšie je Ňou – ŽIŤ!

     P.S: 3 – Takže – prajem redakcii Bádateľa, aby v tomto rozmere (s diskusiou) fungovala ďalej, lebo – prostredie tu (pre mňa – osobne), je vysoko komfortné a zároveň akurátne tak – komorné..

     Vďaka za porozumenie a prajem týmto všetkým komentujúcim veľa mentálno-duchovnej inšpirácie v procese – Hľadania Pravdy.

 6. Belgie a Maďarsko zavádějí kontroverzní digitální průkazy totožnosti a očkovací pasy

  https://aktax.cz/belgie-a-madarsko-zavadeji-kontroverzni-digitalni-prukazy-totoznosti-a-ockovaci-pasy/

 7. Israismael

  Za takéto nenávistné štvanice od Šimečku st, mala NAKA už dávno zasiahnuť ..Presne tak ako napr na štvancov z Olano Matoviča ,Galka ,Pročka …ale aj kaderník Grohlling vykrikoval na tribúne na prostestoch opozície viackrát ,že treba Fica posadiť do basy (FIIIICO DO BASY ,FIIIICO DO BASY ) ,a podnecoval nenávisť ľudí voči Ficovi..,,Slušnoľudia“ sú aj u demokratov NAD ,ŠELIGA …A vieme koľko,, slušnoľudi „je medzi hercami umelcami a pod ,.
  Podnecovanie k terorizmu, pripadne podnecovanie k vrazde (alebo jeho pokusu) je trestny cin..Zmení sa po atentáte Slovensko ? Prestanú slušnoľudia z ich nenavistnou agendou ?..No musí sa niečo zmeniť ,i keď veľmi tomu neverím že sa liberáli zmieria s tým ,že na Slovensku prehrali..

  • Sú dosrati odporovať tým, ktorí stoja za nimi…

   • senkie,
    Súhlas!

    Pozn.: Dovoliť si to mohli proti Kotlebovi za (vraj – faši) číslovku 1488 (ktorej finančnú hodnotu odovzdal sociálne menej zabezpečenej rodine), keď vedeli, že nikto releventný za LSNS – nestál a nestojí. Tam svaly – mali!!

    Ovšem s PS, je to „ponekud“ o Inom, lebo vláda vie, že Šimečkovci majú oligarchicko-sion-brussel-krytie. A tam už majú veľký Problém.

    Preto – ja osobne – si nevytváram žiadne falošné ilúzie, že by táto súčasná Vláda dokázala spraviť „poriadok“ s SK-stranami, prepojenými na žido-politický a iný kapitál (pozn: A to napriek -chválabohu – nevydarenému a (ne)krvavému atentátu na R.F. )
    Pričom kvôli vnútornej Očiste Spoločnosti, by som si to veľmi priala!

    P.S: 1 – Hodím sem jedno FOTO zo súčasného MS v hokeji, kde českí organizátori – určite NIE – NEVEDOMKY -(Pozn.: lebo symboly musia byť vždy o Niečom – vypovedajúce..), nás, ako SK – na tabuli hokejového programu, nastavili ako americkú guberniu.

    viď odkaz č. 1/
    https://uploads.disquscdn.com/images/892140ed66ec2b0d5b748f732b63b8bf80c48ff357629587c87a1761dd06285a.jpg

    P.S:2 – ALE, zas – v rámci hokeja – odkaz č. 2 – nižšie, keď na MS v hokeji v Rusku (r. 2018), kde Rusi prehrali s USA, tak si mrknite, prosím, čo symbolicky im – kvázi – veľkým Američanom, vyviedli ruskí organizátori v rámci – Hymny pre Víťaza – po ukončení zápasu:

    https://www.youtube.com/watch?v=DPkcuA6-fDs&t=78s

    Proste, namiesto uSSa hymny, Rusi pustili do ampliónu – „Nad Tatrou sa blýska..“

    Takže – „Ach tie symboly!“

  • P. Blaha a p. Gröhling bol dnes na TA3, zo strany moderátora p. Bielika mi pripadalo momentálne absurdné hovoriť o nejakej sebareflexii u oboch rovnako. U p.Blahu spomínal moderátor nadávky na p.prezidentku na protestoch keď bol národ násilím testovaný a vstup do zamestnania podmienený papierom o očkovaní a testovaní. P. prezidentka vtedy nezakázala použiť armádu pri testovaní, nedokázala sa postaviť proti Matovičovi, skôr sa stiahla do ústrania. So všetkým čo navrhovala opozícia sa obracala na Ústavný súd, ale obranná zmluva bola v poriadku, tú odobrila rýchlosťou blesku. Je pravda že ešte nenastal čas, sadnúť si ku stolu s opozíciou, podľa ich podmienok ktoré si určujú asi ani nebude, oni chcú len odklad aby sa neprijal teraz zákon o RTVS a neskôr budú znovu napádať každý zákon, ktorý sa im nebude páčiť z dielne zákonne zvolenej vlády.
   Ktosi napísal v jednom článku – „že vo vážnych situáciach treba Matoviča pozorne vypočuť, potlačiť emócie a čítať aj medzi riadkami.“ Jednalo sa o nejaké video kde Matovič vyzýval Eštóka na odstúpenie, nepoznám obsah. Ale tá veta je dosť zaujímavá , vždy keď sa Matovič stiahol na nejaký čas do ústrania, prišiel s nejakou atómovkou. Odpútanie pozornosti návštevou I.M. relácie na telo 3 dni pred atentátom? Vtedy bol aj E.CH. a M.V. Osamelý vlk nemusel byť až tak osamelý.
   Pokladajte to tiež za za moje konšpirovnaie keď sa tu píše o krvi o záberoch z nemocnice, nebodaj mali novinárov pustiť až k jeho posteli? A to čo píše nejaký Dodko, absolútna absurdita.

 8. Ak bol strelec tak blízko, prečo ani jeden výstrel nemieril na hlavu?A ak aj nie do hlavy,tak z takejto vzdialenosti by aj zlý strelec mohol zasiahnuť oblasť okolo srdca…Videl niekto Fica krvácať? Sú nejaké zábery z jeho príchodu do nemocnice?

  • „Kyjev a ukrajinská národná polícia v utorok informovali o zabití 41-ročného Babčenka, známeho vojnového novinára a kritika Kremľa. Novinára podľa nich napadli v jeho dome v Kyjeve a niekoľkokrát naňho vystrelili. Babčenka údajne našla jeho manželka a zavolala záchranku, strelným zraneniam podľahol pri prevoze do nemocnice. Babčenko však prišiel v stredu na tlačovú konferenciu spoločne so šéfom SBU Hrycakom a poďakoval sa všetkým, ktorí smútili za jeho odchodom.“
   https://www.inenoviny.sk/boli-by-schopni-klamat-v-pripade-atentatu-na-fica-nebolo-by-to-prvykrat-prikladame-dokazy/

   • Áno, tiež som to čítal…. Atentát na Fica je ako pristátie Američanov na Mesiaci, niektorí tomu veria,niektorí nie…

  • Nie je vylucene, ze to mohol byt nafingovany atentat, ale bude potrebne zanalyzovat vsetky dokazy, aby sme mohli vydat jednoznacne stanovisko. Co ked to bola plynova pistol, a o mesiac vyjde na verejnost uplne zdravy a vyhlasia, ze vyssia prozretelnost ho zachranila?

   • A stane sa prorokom a na Slovensku zavedieme nový letopočet.

   • Dodko,

    O.K., že si s tým vyšiel. Tiež ma v Duchu napadlo (napriek tomu, že nie som žiaden balistik), že ani kvapku krvi, nebolo nikde a na nikom vidieť. A to sa následne začína človek pýtať..

    Chcem povedať, že tiež si dovolím položiť otázku, či to nebola streľba – buď slepými nábojmi, alebo plynovou pištoľou.

    Lebo žiadna krv a nik zatiaľ nenahlásil ani počet ostrých nábojov – vyoperovaných z Ficových útrob (myslené veľmi – veľmi objektívne..)

    Takže áno, ja osobne si určite prajem, aby žil, aby pracoval ďalej, pretože len tá mentálna komparácia, že by bol premiérom SR – Šimečka (ako II. víťaz vo voľbách) , tak to sa budem za Fica aspoň 1 hodinu/deň – modliť.

    Totiž – „Nič“ lepšie v t.č. na „trhu“ – NEMÁME!

    A o tom, že ani ja si do Budúcna nepredstavujem fungovanie Spoločnosti momentálnym politickým spôsobom, je teraz – vysoko Irelevantné. Proste – musíme dospieť a dopracovať sa i k tým Lepším (duchovno-mentálnym) Zajtrajškom. Ale o Tom – až Potom..

    P.S. V odkaze nižšie v rámci článku – dávam na Vedomie – 39 sek. video – (a to – v absolútne konštruktívnom Duchu) v zmysle balistického posudku odborníka, ako vyzerá strela pištoľou do brušných dutín.

    Opakujem, SOM RADA, že sa tomuto – premiér Fico – vyhol..

    https://www.inenoviny.sk/zahady-v-pripade-atentatu-na-roberta-fica/

    • Ja tiež neviem jak to skutočne bolo…aj som pozeral tie videá a fotky z rôznych médií a snažil sa dať dokopy tú variantu, že boli dve stretnutia pričom o jednom z nich nikde nepísalo ale aj tak som stále mimo..
     Počkám na nejaký súbor analýz z Proudu Národní Hrdosti a snáď sa k tomu vyjadrí aj V.V.Pjakin..ale on také záležitosťi síce považuje za dôležité míľniky ale len čiastkovo takže ma koľkokrát skoro naštve..a to hlavne keď robil analýzu Slovenského štátneho znaku – to urobil len tak úplne zkraja ale o českom hovoril dlho a pritom hovoril o českom území ako o akomsi dočasnom území kde sa česi usadili a akoby ich dejiny boli len ako nejaké čisto vynútené podľa nejakej schémy.
     Ale čo sa mi na tých videách nezdá je to, že tí niektorí ľudia za zátarasami a policajt boli úplne kľudní.

   • Pán Fico mohol mať, podobne ako aj ochranka pod oblekom aj nepriestreľnú vestu, keďže už mesiac tušil, že sa bude strieľať na politikov. Ja osobne by som ju na jeho mieste nosil už od prvého protivládneho protestu.

 9. K tým strelným poraneniam reakcie aj v tomto článku. Treba pridať že všetko šlo rýchlo, premiér mal oblek, možno v aute to už bolo celkom Inak.
  https://www.aktuality.sk/clanok/IkfnUL6/co-urobi-vystrel-s-telom-a-moze-postreleny-prezit-ak-ho-zasiahne/

  • Ešte dodám že videá mám pozreté, jedno bolo pre rokovaním vlády, keď dorazili do Handlovej, jasné že diváci keď vedeli kto príde, tak boli zvedaví. Tam má premiér pod pazuchou červený fascikel v ňom papiere, veď šli rokovať. Na druhom videu kde sa stal atentát bol bez facsikla, logicky načo by ho mal u seba, rokovanie sa skončilo. Zarazil mal len jeden fakt a to že jeden z ochranky nechal R.Fica skrúcať sa a so zbraňou utekal za ďalšími, ktorí už mali atentátnika spacifikovaného. A možno mali auto hneď pristaviť k nemu a nie ho vliecť. Bola tam chaos pretože nikto zrejme nepredpokladal že na Slovensku sa môže niečo takéto stať. Aj na Bradle, na videu sa premiér obracia za sebou , krúti hlavou nad tými čo pokrikovali, ale ochranka kráčala v dosť veľkom rozostupe.

 10. Ak si človek naštuduje mechanizmus rôznych strelných rán (učili nás to na chirurgii) a v živote som mal asi tak 10 pacientov so strelnými poraneniami s sanitke, tak to čo sme videli je realita. Nie hneď všetko krváca. Kinetika a tepelné účinky plus ľudský (dokonalý) organizmus. Ten človek bol naozaj postrelený. Dôležité je, pre človeka, aby sa rozbehla peristaltika a funkcia vnútorných orgánov v neskoršej fáze.

  V SK podmienkach takýto fejk nieje možný. Sme malá krajina. Po boji sme všetci generáli. Čo bolo pre mňa ako bývalého zdravotníka prekvapujúce (aj keď takéto veci človek nezabúda), že zranený človek leží na zemi a všetci sa vrhajú na strelca. Tam mal automaticky jak „Pavlovov pes“ okamžite profík zisťovať či zranený dýcha, či má pluz, aby neodkladne zahajoval kardio-pulmonálnu resuscitáciu + prekrývať vlastným telom hlavu a oblasť srdca, plúc, pretože nemusel byť jeden strelec, ak by to robili profíci. No ale to len ukazuje, že všade máme „odborníkov“ na slovo vzatých ! A podľa toho to tu aj vyzerá.

  Ako hore, tak aj dole. Ako dole, tak aj hore. (Hermesova doska)

  Ako inak sa v škole života naučíme, že veci treba robiť nejako, aby to potom aj nejako vypadalo. Príčina-dôsledok. Že by sa tu niečo dialo len tak ? Bez vánku sa ani lístok na strome nepohne.

  Že by prozreteľnosť nevedela a nevidela ? A tie porekadlá, že by len tak, pre srandu králikov ? Kto čo seje, to aj žne. Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva. Kto chce kam, pomôže si tam.

  Táto multidimenzionálna na kvarky presná a dokonalá interaktívna hmotná forma výučby pre nehmotnú duchovnú bytosť je vskutku dobre vymyslená. Ale každý podľa slobodnej vôle, sa zaoberá tým, čo si myslí, že je pre neho najdôležitejšie. Statky, zmätky, moc, sláva, peniaze, dvojnásobne, desať násobné platy, každý si slobodne vyberá svojich radcov a poradcov, vzdeláva sa, učí sa, hľadá, báda…

  Každý deň je dar. Každý deň, môžme niečo pochopiť, urobiť, zmeniť. Je len na nás, ako s týmto darom slobodnej vôle naložíme. Čo sejeme, budeme raz žať. Možno ešte v tomto živote, a možno ešte aj v ďalšom x-tom. Koľko bude treba.

  Tak isto sa pripájam k želaniu všetkého najlepšieho pre človeka. Nech sa mu darí najlepšie pre neho, ako potrebuje. A nie len jemu. Každej jednej bytosti v celej existencii hmotného prejavu sveta.

  Pretože, všetci sme z toho istého cesta, z toho istého zdroja, z tej istej Jednoty. Len na to veľmi často zabúdame a aj o tom je táto škola života.

  Tu sa môžeme hrať na všeličo, ale pri prechode akože „hore“ ? Kto nezažil, ten asi neuverí, a bude aj velice prekvapený !!!

 11. Žiaľ platí ako bolo kdesi dávno písalo, že „všetko je inak“. Stratil som už dôveru v KAŽDÉHO JEDNÉHO/JEDNU kto sa aj teraz na posledy dostal do politiky vďaka svojim predchádzajúcim tvrdeniam a vyhláseniam. Hneď otočili ale na verejnosti tvrdia opak.
  Napr. aj tu (https://www.dostojneslovensko.eu/sk/) sa ľudia môžu dozvedieť čo hlásajú „naši“ poslanci aj v EU a ako nakoniec v skutočnosti zahlasujú proti ľuďom.
  Jeden z veľmi zaujímavých rozhovorov čo sa naozaj na SK a CZ deje a kam to „naši“ politici smerujú:
  (https://www.facebook.com/share/p/bmsqtAqEE1cwMsjU/ )

Pridajte komentár

*