Bývalý japonský minister vnútra sa ospravedlnil neočkovaným: „Mali ste pravdu, vakcíny zabíjajú našich milovaných“


Print Friendly, PDF & Email

Bývalý japonský minister vnútra sa ospravedlnil neočkovaným: „Mali ste pravdu, vakcíny zabíjajú našich milovaných“

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Kazuhiro Haraguchi, bývalý japonský minister vnútra, sa stal prvým významným politikom, ktorý sa ospravedlnil neočkovaným spoluobčanom za cunami úmrtí naprieč zaočkovanou populáciou.

Začiatkom minulého týždňa vyšli do ulíc obrovské množstvá japonských občanov, aby protestovali voči zločinom proti ľudskosti spáchaným počas pandémie covidu globalistickými organizáciami, ako sú Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) a Svetové ekonomické fórum (WEF).

Počas otváracieho prejavu na protestoch Haraguchi predniesol silné a emotívne ospravedlnenie za obrovské množstvo úmrtí, ku ktorým v súčasnosti dochádza v dôsledku smrtiacich mRNA vakcín.

Haraguchi začal tým, že sa poukázal na smútok a straty pociťované rodinami, čo stratili svojich blízkych, ktorí boli donútení podstúpiť covidové očkovanie. S hlbokou úprimnosťou vyjadril sústrasť a prevzal zodpovednosť za zlyhania tých, ktorí boli vtedy pri moci.

„Ospravedlňujem sa vám všetkým. Toľko ľudí zomrelo, ktorí zomrieť nemali,“ povedal.

Portál Thelibertybeacon.com uvádza, že jedným z kľúčových bodov v Haraguchiho prejave bola kritika zákazu ivermektínu – lieku vyvinutého Dr. Satoshi Omurom, ktorý podľa neho mohol zohrať významnú úlohu v boji proti pandémii.

Haraguchi spochybnil motívy zákazu a naznačil, že ekonomické záujmy mali prednosť pred verejným zdravím.

„Prečo bol ivermektín zakázaný? Pretože je lacný. Nechceli ho, pretože by prekážal predaju vakcín,“ argumentoval.

Toto vyhlásenie vyvolalo hlasný potlesk davu. Mnohí účastníci protestu mali pocit, že zisky farmaceutických firiem majú prednosť pred ľudskými životmi.

Haraguchi sa potom podelil o hlboko osobný príbeh o svojich vlastných zdravotných problémoch. Po očkovaní sa u neho rozvinula ťažká choroba, konkrétne rýchlo postupujúca forma turbo rakoviny.

„Vlani o tomto čase som nemal ani obočie, ani vlasy. Dve z troch vakcín, ktoré som dostal, boli predpokladané smrteľné šarže,“ prezradil.

Tento úprimný popis jeho boja s rakovinou, ktorý zahŕňal významné fyzické zmeny ako vypadávanie vlasov, značne zasiahol publikum. Vyrozprával príhodu, pri ktorej sa jeho vzhľad stal natoľko rušivým elementom, že pri diskusii sa jeho súper sústreďoval viac na jeho parochňu ako na preberané témy.

Haraguchi prezradil, že nie je jediným členom japonského národného snemu (zákonodarného zboru), ktorý trpí nepriaznivými účinkami vakcín. Spomenul, že traja jeho kolegovia boli ťažko postihnutí, niektorí dokonca hospitalizovaní.

Liečba osteoporózy

„Rozpadajú sa na kusy, niektorí sú hospitalizovaní, no stále mlčia,“ vysvetlil.

Toto odhalenie zdôraznilo širší problém – neochotu alebo neschopnosť verejných činiteľov otvorene diskutovať o svojich osobných zdravotných problémoch.

Haraguchi sa obzvlášť zaujímal o pokusy umlčať tých, ktorí spochybňujú súčasnú politiku a kroky vlády. Spomenul nedávny incident, keď mu po rozhovore s riaditeľom televízie Channel 3 zakázali v televízii vystupovať.

„Nedávno som hovoril s riaditeľom Channel 3 a následne som dostal zakáz. Snažia sa umlčať naše hlasy,“ uviedol.

Tento pokus o cenzúru nesúhlasných hlasov zvýrazňuje obavy o slobodu prejavu a vyjadrovania. Haraguchi vyzval publikum, aby zostalo neochvejné vo svojom rozhodnutí, a povedal:

„Snažia sa zablokovať našu slobodu, náš odpor, našu silu. Ale nikdy neprehráme.“

V závere svojho prejavu Haraguchi vydal výzvu k činu. Vyzval ľudí, aby sa jednotne postavili proti vláde a jej sporným rozhodnutiam.

„Zvrhnime túto vládu,“ vyhlásil a zdôraznil potrebu zmeny a zodpovednosti. Vyzval zákonodarcov, aby pokračovali v boji za životy a slobody ľudí.

„Uskutočnime to!“ uzavrel svoj prejav.

Záver

Protest v Japonsku, ktorý prebieha práve teraz (pozn.: 31. mája 2024) a jeho cieľom je prilákať desaťtisíce účastníkov, znamená významný moment v globálnom diskurze o riadení pandémie a zdravotníckej politiky.

Haraguchiho prejav, plný osobných anekdot a silnej kritiky, hlboko zarezonoval medzi prítomnými.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Víte, jak vážnou výzvu představují antivaxeři. Musíme se strategicky zaměřit na to, abychom skutečně zatlačili, protože vakcíny fungují. Máme důkazy na své straně. Myslím, že je čas agresivněji zatlačit na antivaxery.“

  – Tedros Adhanom Ghebreyesus, ředitel WHO, 2.6.2024:
  https://x.com/MarioNawfal/status/1797200786285273269

  • Marek Kosice

   Akurat, ze nas „antivaxerov“ je teraz prinajmensom (odhad) 30%…. Treba zatlacit na Tedrosa. Zralocimi zubami v prostredi oceanu.

 2. Ako môžem byť antivaxer,keď som proti niečomu, čo ani vakcínou vôbec nie je?

  • Marek Košice

   Od coho je odvodene slovo „vakcina“? Nema to nic spolocne so striekackou a ihlou? „Ockovanie“ a „vakcina“ predsa mozu byt dve rozdielne veci…. Mne to pride tak, ze to (o com je rec) JE vakcina, ale nie je to ockovanie/ockovacia vakcina..

   • Po očkovaní vyrastie stromček.

   • Vakcína je naočkovanie škodliviny.
    Všetky naše očkovania sú založené na vstrekovaní toxínov. Na vytvorenie si imunity nepotrebujeme cudzorodé anorganické látky, ale prirodzenú, živú, kvalitnú potravu, čistú vodu a čo najviac pohybu v lese.

   • George Soros vybuduje mega univerzit poblize Vidne
    Podobne te poblize Moskvy vybudovane Putinem a mega katedraly armad

    Znalost vedeni je sila

 3. Pre toho kto mi poslal odkaz na Jupiteru:

  Diky za článok..

  Inak som už písal, že ľudia neobsahujú nič co by ich mohlo držať v harmónii a spolupráci v radostnou tvorení.
  Ti chytrejší z nich hľadajú príčinu prečo to stále na Zemi ľuďom spolu nejde ale nachádzajú maximálne len Žida a tvrdia, že ak bude odstránený tak si ľudstvo oddýchne. A ja môžem na takú idiotinu vzniknutú z egoizmu povedať : bež si búchať hlavu o Bratislavský hrad a až ho zboríš tak sa ti možno v tej tvrdej makovici rozsvieti a prídeš na to, že neexistuje len tvoja vôľa alebo vôla Žida ci nadŽida ale aj Vôľa, ktorá je nad všetkým jestvujúcim a ktorá jediná vie spájať ľudstvo a celé Stvorenie v jedno radostné tvorenie!

  Toto to vystihuje :

  „4. Hore, v duchovnej ríši, sú zákony tak prísne, ako si to žiaden človek na Zemi nemôže predstaviť, ako žiaden človek nemôže tušiť. Pretože však tu títo ľudskí duchovia majú už vysokú zrelosť a vedia, že všetko slúži len kráse, harmónii a dokonalosti, podrobujú a skláňajú sa radostne pred týmito zákonmi a necítia ich vôbec ako tvrdé. Len človek tu vo stvorení, ktorý stojí bokom od akejkoľvek krásy a dokonalosti, si myslí, že môže žiť len podľa svojej vlastnej vôle. Existuje však tiež ešte jedna jediná vôľa a tá prichádza od Boha.“.

  Stále si z počudovaním vravím, že čo by ľudia na Zemi vlastne chceli za tú rebéliu. Ignoranciu a skodenie Stvoreniu?

 4. Člen NATO souhlasí s použitím svých letadel k útoku na Rusko

  https://aktax.cz/clen-nato-souhlasi-s-pouzitim-svych-letadel-k-utoku-na-rusko/

 5. Zelenskyj obviňuje Čínu z napomáhání Rusku sabotovat Švýcarský mírový summit

  https://aktax.cz/zelenskyj-obvinuje-cinu-z-napomahani-rusku-sabotovat-svycarsky-mirovy-summit/

Pridajte komentár

*