Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Maďarsko bude stíhať „celoživotného nacistu“ Georga Sorosa za kolaboráciu s nacizmom


Print Friendly, PDF & Email

Maďarsko bude stíhať „celoživotného nacistu“ Georga Sorosa za kolaboráciu s nacizmom

(Baxter Dmitry, Newspunch) Maďarská prokuratúra pripravuje obvinenia proti 92-ročnému maďarsko-americkému finančníkovi Georgovi Sorosovi za napomáhanie vraždám tisícok Maďarov židovského pôvodu počas nacistickej okupácie Maďarska cez Druhú svetovú vojnu.

Podľa zdroja z prokuratúry v Budapešti, má byť Soros obvinený z „vedomého a úmyselného“ napomáhania vrážd Židov v Budapešti v období od septembra 1942 do januára 1944.

Administratíva premiéra Viktora Orbána sa domáhala spravodlivosti za historické zločiny spáchané maďarskými nacistickými kolaborantmi a Soros podľa všetkého využíval svoje obrovské zdroje na to, aby sa „skrýval pred očami spravodlivosti“ celé desaťročia.

Premiér Orbán už celé roky varuje pred Sorosovým korozívnym vplyvom na spoločnosť.

„Európa nesmie podľahnúť Sorosovej sieti,“ napísal nedávno Orbán.

Soros sa narodil v židovskej rodine v Maďarsku v roku 1930 a počas vojny sa v adoptívnej rodine vydával za kresťana.

Holokaust prežil vďaka spolupráci s nacistami. Podľa obvinení maďarskej prokuratúry sa ako tínedžer aktívne podieľal na udávaní iných Židov a následnej konfiškácii ich majetkov.

Neskôr Soros nevyjadril absolútne žiadnu ľútosť nad svojimi činmi a v roku 1988 pre publicistickú reláciu „60 minút“ povedal, že ak by to neurobil on, urobil by to niekto iný.

Tu si môžete pozrieť rozhovor novinára so Sorosom (v angličtine), kde sa priznáva ku kolaborácii a že to nijako neľutuje:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Soros je už 2 týždne nezvestný

Soros je nezvestný minimálne od 5. marca 2023, teda krátko po tom, čo prenikli na verejnosť správy o chystaných obvineniach. Očakávalo sa, že sa zúčastní konferencie o svojej nedávnej práci na vzdelávaní v Afrike, ale neprišiel.

Obžaloba považuje Sorosa za spôsobilého postaviť sa pred súd napriek jeho vysokému veku, uviedla prokuratúra. Prípad bude pravdepodobne pozastavený do doby, kým dôjde k jeho zatknutiu.

George Soros založil v roku 1993 Nadáciu otvorenej spoločnosti, ktorej cieľom je pomáhať presadzovať krajne liberálne hodnoty a „otvárať hranice“ po celom svete.

Hovorkyňa nadácie Laura Silberová pre denník USA Today uviedla, že tvrdenia, že Soros pomáhal a kolaboroval s nacistami, sú „na 100% nepravdivé“.

Záver

Americkí kontrolóri faktov (takzvaní fakt-checkeri) pravidelne obhajujú Sorosa pred tvrdeniami, že bol počas svojich tínedžerských rokov nacistom.

Tých istých overovačov faktov však čiastočne alebo úplne financuje sám Soros a pri podávaní správ o ňom nikdy neuvádzajú tento konflikt záujmov.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Radšej by som videl podlého Zelesnkého pred súdom a jak ho odvádzajú do cely – a hlavne aby ten súdny proces sledoval celý svet – aby tá nacistická chátra v celom svete dostala presný zásah medzi oči!

  Soros – padlý anjel v ľudskom tele – ten to má „chudák“ všetko obrátené – on tomu čo hovorí vnútri aj verí keďže od večnosti žil v bezvýhradnej láske a vernosťi ku svojmu vodcovi – Luciferovi a ten zas v bezvýhradnej láske k Bohu. Až neskôr – až duchovným „pádom“ Lucifera v hmote/vesmíre sa z duchovných pomocníkov – anjelov stali padlí anjeli ničiaci ľudstvo. Oni stále veria Luciferovi a jeho falošnému princípu ku ktorému sa uchýlil, falošným hodnotám a falošným cielom – oni nepochopia, že to čo robia je faloš, falošná pomoc ľudstvu. Aj Soros si myslí, že to je správne čo robí. On vie aký dopad majú jeho činy na ľudstvo ale ich vníma ako činy pre najvyššie dobro. Niektorí padlí anjeli sa z pod vplyvu Lucifera vymanili a prestali nasledovať jeho falošné/zlé ciele a vrátili sa k pôvodnému cieľu ich poslania – k duchovnej pomoci ľudstvu.
  A muselo ich to stáť veľa úsilia pretože aj oni sú kontrolovaní s trestaní keď nechcú plniť „rozkazy“ a chcú sa vrátiť pod Božie riadenie a svoj pravý cieľ misie – pomáhať ľudstvu pri vývoji.
  Je to ako keď náhodou precitne nejaký banderovec a nechce už ďalej pokračovať v tom do čoho sa nechal vlastnou vinou vtiahnuť – tiež ho jeho „kamaráti“ nenechajú s pochopením odísť – tiež ho ten odchod od falošných kamarátov a falošných ideálov bude stáť mnoho úsilia.

  • Peter Košice

   Najprv treba eliminovať jeho mladú larvu, synka Alexandra. Ten už pomaly preberá jeho satanské riadenie sveta.

 2. Marek Košice

  „Skoro“ sa spamätali…Kým ho dostíhajú, tak v pokoji zomrie… 😀

  Inak, toto je 82 ročný Ringo Starr (rok 2022)…….. Tipol by som mu tak 67, nie 82…Samozrejme nafarbené vlasy, ale… JE VO FORME… Nepočúvam jeho/ich hudbu, no natrafil som na to na YouTube, a… NEVERÍM, že nemá nejakú špeciálnu starostlivosť o zdravie… (prosím, nepíšte tu o adrenochróme… Ako keby neexistovali iné veci vrámci doplnkov výživy, wellnessu, atď, ktoré dokážu divy…)

  https://www.youtube.com/watch?v=rMvqjFiy9u0

 3. mariankosmac

  Tak už by bolo aj na čase, ale tomuto neverím ani za mák že Soros bude niekedy súdený a potrestaný. Maximálne tak stíhaný – až nám stihne umrieť.

  • Zobudeny po 75 rokoch. Kriplovi mozu uz tak Nafuknut Zadok.
   Mrciny prezili Honosny zivot. Ak su Zubatej na rade. Ejha Objavili sme Fasouna Nacka. A nieje to prvy Zmrd,ktory uz nevie ako sa vola. Tak su stihani Zmrdy,Zmrdov od Zida Sionistu. Robia si co chcu. Este im aj Tlieskaju. 50 rokov mal Hnit po Sibenici.

   • Marek Kosice

    Stefan, nebol ti diagnostikovany autizmus? Nesudim, pytam sa. Podla tvojho prispevku to tak vyzera. Pises ako betaverzia A.I. …

 4. A úplne ste zabudli na Havla! Tfuj!

  • Havel sa už pár nedieľ smaží v ohni pekelnom. Soros sa tu zatiaľ zubami-nechtami drží. Asi vie, „do čeho jde“.

   • To by museli potrestať Rockefellera Rotchilda celý Deep State sami seba trestať nebudú

   • Stejne se mu nic nestane. O Havlovi se vsude pise jako o tom nejuzasnejsim cloveku na svete, tak bylo by uz konecne vhodne to uvest na pravou miru. Mimo Cesko a Slovensko tomu lide dokonce veri.

 5. Maroš, nemáš chybu 😉

 6. Fuj ,to jsem se lekla. Tvář je obrazem duše.

 7. No, a ak sa idem zakopať😭

 8. Kousek z historie k přemýšlení . https://gloria.tv/post/w771xtkLagyH4Fn2QLCbHPrLJ

 9. Ved v case skutku (1942) mal 12 rokov. Ten vek u nas vylucuje trestnu zodpovednost. Ci v Madarsku su (boli) ine zakony? Nejako sa mi to nezda s tym ,,vekom“ v case skutku…

 10. Najhnusnejší a najodpornejší ksicht na svete mal starý John.D.Rockefeller.Tomu sa nik nevyrovnal.

 11. od potrestání jej zachránil us hegemon, tak jako spousty jiných…

 12. V rokoch 1942-44 bol Soroš decko.

 13. Narodeny v roku 1930 na konci vojny mu bolo 15 rokov. 18 mu bolo v 1948 a mal byt zodpovedny za tisice mrtvych ludi. Tu nieco nesedi. Samozrejme sa ani v najmensom tohoto monstra nezastavam. Jeho mimovladky znicili a rozlozili nejeden stat z vnutra ako taky parazit. Jeho financne machynacie stali tisice ludi aj celozivotne uspory. Je to monstrum o tom nie je pochyb. Ak ho mame vsak sudit tak na zaklade faktov a nie na zaklade nejakej zmyslenej story ved uznajte v rokoch 1942-44 mu bolo 12-14 rokov. Vtedy by ani tisice ludi nepoznal nie to ich udal. Zradit suseda spoluziaka v susedstve ci v okoli to mozno ano, ale tisice ako 14 rocny neviem z kadial by ich take male decko poznalo. Takze ano sudme ho dajme si na neho a jemu podobnych pozor. No preverujme aj fakta. Pekny den priatelia.

  • V roku 1944 mal 14 rokov. Dnes sú 14 roční u nás oficiálne trestne zodpovední. Myslíte si, že 12 z 14 rokov je málo na to, aby dieťa udalo, kde sa skrýva jeho sused Žid? V pohode mohol poznať desiatky až stovky ľudí a z tých nacisti potom mohli vymámiť informácie o ďalších. Článok neuvádza, že priamo on udal tisíce ľudí, ale že jeho činy viedli k smrti tisícov, teda aj nepriamo.

   • Andy má pravdu. Aj keď kolaboroval z nacizmom, nemožno dnešné zákony vzťahovať na dané udalosti retroaktívne, najmä ak bol v tom čase neplnoletý. Preto je jeho trestnoprávna zodpovednosť diskutabilná. V auguste bude mať G. Soros 93 rokov, takže trest (rozsudok) môže byť už len symbolický.

  • Za druhé světové války udávali i nezletilí, kterým bylo víc jak dvacet let, protože tehdejší zákony stanovovaly zletilost od 26 let…..

   • Marek Kosice

    Fakt od 26r.? V tom pripade to zodpovedalo realite viac, nez dnes. Ale Satanko to vymyslel dost rafinovane….. Ludia sa mozu biologicky mnozit dajme tomu od veku 13 rokov, ale mentalne dospeju (ak, tak) v 26-tke… BOH BY TO TAKTO NESTVORIL. Ale Satan ano….

    • Našel jsem tuto informaci v jednom dokumentu po dědovi….

    • mariankosmac

     Ještě ve středověku byla hranice u dívek ve 12 a u chlapců ve 14 letech. Během 15. století se věk posouval u obou pohlaví o dva roky výše. Zemské právo v polovině 16. století určilo hranici na 20 let věku.

     Zákoník z éry Františka I. pak posunul plnoletost na 24 let.

     1919 Národní shromáždění snížilo hranici plnoletosti ze 24 na 21 let.

     Dosud poslední změna, kdy se věk měnil, nastala po komunistickém převratu. V občanskému zákoníku, který vstoupil v platnost na začátku roku 1951, už byla plnoletost určena na současných 18 let.

     Možno to nejakú krátku dobu bolo aj 26 ako píše jirik, vývoj zletilosti sa často menil, ale pokiaľ viem najvyššie to bolo nastavené na 24 a v období druhej svetovej vojny by to malo byť 21, ale neviem s istotou. Tých 26 mohlo byť stanovené pre nejakú konkrétnu vec/činnosť, že sa mohla vykonávať od tohoto veku.

 14. Odvolaná „vláda“ JEDNOMYSELNE!!! Migy na Ukrajinu! Jednomyselne pred tribunál!
  https://www.cas.sk/clanok/2780263/heger-po-rokovani-vlady-padla-definitiva-ohladom-migov-pojdu-na-ukrajinu/

  • Bude zajímavé jaké prohlášení bude z ruské federace na dodávky MIGů…..pokud vůbec nějaké prohlášení vydají….

   • mariankosmac

    Ako sme už opakovane zdôrazňovali, dodávka tejto vojenskej techniky výsledok špeciálnej vojenskej operácie nijakým spôsobom nezmení. A, samozrejme, všetka táto technika bude zničená,“ povedal hovorca Kremľa Dmitrij Peskov

    • Peskov – to je taká „vlastenecká“ dušička. Peskov by aj to ukončenie konfliktu na okrajine bral a nebol by proti keby USA a západ prehrali ale s tým že by sa okrajina rozdelila a bola by zachovaná tá banderovská liaheň na jej západnej časti. Keď som počúval Kissingera čo hovorí o okrajine tak mi to pripadalo podobne – že je potrebné sa vyhnúť jadrovej vojne ale nechce stratiť tú banderovskú liaheň na okrajine. Lenže rozdelenie okrajiny je pre Rusko neprípustné a pre nás v Európe nebezpečné.
     A Orbán tiež nieje žiadny dobrák tak ako Lukašenko i keď ich niektorí vidia ako vodcov, ktorých zaujíma vlastný národ.

  • Aj keby to nedávali priamo nepriateľskému štátu – bolo by to porušenie podmienok takúto techniku predávať len so súhlasom ruskej strany!

   28. feb 2022 o 21:50 I
   Slovensko sa MiGov v prospech Ukrajiny nevzdá, ale zbaví sa ich predčasne

   Vzdušný priestor by mohli strážiť Poliaci.

   Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22850575/ukrajina-vojna-slovensko-vojenska-pomoc-stihacky.html?ref=tab

 15. mariankosmac

  Soros bol maďarský žid, je otázka ako sa mu podarilo prežiť holokaust. Buď mal proste šťastie alebo si pomohol tým že udával ostatných, ktorí mu možno dôverovali.

  Každopádně je to dávna história a nejaké potrestanie už mu aj tak nehrozí. Možno tak po smrti v predpeklí – očistci, kde mu natrhnú zadok démoni. Ak také miesto existuje.
  https://m.topky.sk/cl/13/2152949/VIDEO-Muz-tvrdi–ze-sa-na-takmer-polhodinu-ocitol-v-pekle–Brutalny-opis-miesta-vecneho-zatratenia

  • Marek Kosice

   Zrazu si topky dobre, ked ti vyhovue ten grc v nich….. Peklo po smrti neexistuje uz len z principu. Peklo moze vnimat len bytost ako celok, nie dusa bez fyzickeho nosica (telo, mozog)…

   • Tým chceš povedať, že žiadneho z najväčších zloduchov a vrahov sveta nepostihne peklo keď zomre/odloží svoje fyzické telo? Že by on svojou fyzickou smrťou vybabral s Vyššou spravodlivosťou?
    Bolesť je pociťovaná na úrovni fyzického tela, duše a ducha a preto ak po fyzickej smrti môže človek zažívať peklo.
    A naviac – nerobil nám ľuďom niekto zo života peklo bez toho aby nás niekto fyzicky mučil, napríklad pred dvomi rokmi?

 16. Zaujímavé,že proti stavbe Nagymarosa, pochodoval Soros po hrádzi so svojimi súputnikmi z vlády Maďarskej republiky… Vtedy sa nevedelo o jeho minulosti???

 17. Som zvedaví, kedy zabasnú Mikasa a celú tu skorumpovanú, primitívnu a zločineckú covidovú háveď u nás ! Hrozné je koľko tupých lekárov a sestier stále verí v tie klamstvá a hopkajú ako zhypnotizovaní… radšej sa vyhýbať zdravotným zariadeniam !
  https://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=5589:od-20-marca-ruime-vyhlaku-k-izolacii-osob-pozitivnych-na-covid-19-ankarantene-uzkych-kontaktov&catid=56:tlaove-spravy&Itemid=62 toto je Mikasova aktuálna sračka, prekrytie tváre ďalej platí v niektorých zariadeniach… ! Ja im dlabem na to z vysoka !

  • Marek Kosice

   Dlab. Aj ja som dlabal, ked sa v busoch nosili ruska. Posledne mesiace (ked sa nosili) som ho uz nemal ani na ustach, ani vo vrecku… A väcsinou som bol bez ruska v buse jediny.

 18. Do konca svojho života, by sa mal Soroš už len modliť a zas len modliť a prosiť Boha o odpustenie za všetky tie hrôzy, ktoré svojím konaním počas celého svojho života spôsobil iným ľuďom.. Modliť sa za to, aby jeho duch prežil a nebol anihilovaný – t.j. absolútne „vymazaný“ – na večné veky.

  Takže – len sa smejte ďalej – démon-krati a uškŕňajte sa! Ste presvedčení, že ste nadpriemerne inteligentní a so všetkými a všetkým – vybabrete, že áno? Ale s Bohom – nevybabrete! Nikdy NIE! Už onedlho sa vaše úškrny premenia v hrôzostrašné grimasy sebaľútosti a plaču, keď budete z tejto Zeme a galaxie vyhodení ako parazitujúca burina do pekla diabolského! Tam je váš očakávaný domov (v tom lepšom prípade) a tam sa stretneš s parťákmi, ako je Havel, Olbrajtová, D. Rockefeler, Busch st. a mnoho ďalších krvi-lačných satanášov!

  P.S. 1- Poznala som pár ľudí – po celý život presvedčených ateistov, z ktorých krátko pred smrťou sa stali veriaci (v Boha) a – prosiaci..

  P.S. 2 – Jeho tvár a oči sú naozaj odrazom jeho ducha! A keď rolujem ten článok, tak odvraciam tvár a robím všetko preto, aby som ten jeho „ksicht“ – nemusela vidieť, lebo – to je priam – hororové foto diabla – satana (a to napriek jeho veku..) Pozn.: Možno je to i podnet pre redakciu do budúcna, čo sa týka – „hlavného FOTO článkov“ – kvôli ochrane psychického zdravia svojich čitateľov..

  • Marek Kosice

   Panbickarka…. .Mala by si znat, ze pozemsky zivot je Satanov projekt. Boh Stvoril len dusu bez tela. Telo je väzenim duse. Ale ked budes verit pribehu o Jezisovi, tak budes verit aj tomu, ze telo stvoril Boh. A TU JE PES ZAKOPANY.

   • Marek, nevadí mi tu názorová diverzita. Skôr to, že sa kvôli nej ľudia urážajú a nevedia sa akceptovať.
    Každý z nás sa nachádza – duchovne – niekde inde a podľa toho sa vyjadruje a píše. Ja tu nikoho nepresviedčam, aby akceptoval môj názor, iba ho vyslovím a – to je všetko. Tiež tu nemusím súhlasiť s každým komentom, ale snažím sa v ňom hľadať nejaké racio, myšlienku, proste – hľadám.. A netvrdím o sebe, že som vlastníkom Univerzálnej Pravdy!
    Ale – prečo si tak skalo-pevne presvedčený, že by si tým vlastníkom – mal byť Ty ?

    Čo sa týka J.K., už som tu písala, že ho vo svojich komentoch spomínam veľmi-veľmi málo (ak vôbec), nakoľko som čítala veľa verzií je Života a priznám sa, že nemám v tom celkom jasno.. Bodka.

    A život na Zemi? Absolútny Súhlas! Je to tvrdá väznica Ducha v Hmote. Ale aspoň ja to tak beriem a nepresviedčam Ťa o tom, že je to za účelom duchovného rastu, lekcií, školení a progresu Duše (teda, ak nie je lenivá) s cieľom – urobiť tu „Dole“ – maximum pre to, aby som eliminovala ďalšie a ďalšie reinkarnácie – zvlášť na Zemi, ktorá je v t.č. v hrúbke hmoty – pre človeka – jedna z tých najťažších planét v „okolí“.

    A áno – netajím sa tým, že je mojou Snahou sa priblížiť k Bohu – na dosah! Snáď to nie je z mojej strany trúfalosť! A ver mi, že je v tom veľa-veľa driny a potu..Viem, prečo som tu a aká je moja misia.
    A nemyslím si, že – kvôli tomu som tzv. Pánbičkárka. V kostole som nebola (okrem svadieb a krstov) – 30 rokov..

    Stačí Ti to takto, prosím ?

    • Israismael

     Pre takýchto ľudí ako je ten z Košíc je vsetko satanové v tomto svete!!! ..Ľudia jeho typu a je ich na tisíce a tisíce ,napr aj tu prítomný nick Holisticky Prístup( názorovo veľmi podobný človek M- košičana,až mám dojem že je to On sám ) veľmi ľahúčko vedia sprznit človeka na úroveň nejakého katolíka so slepou kostolnou vierou alebo iného Panbickara,čiže v jeho ponímaní napr teba Ajsa ,ale aj mňa často , zhodí úplne v pohode na úroveň nejakého bluzniveho fanatika!!..im absolútne nedochádza že človek sa môže za svoj život dostať k pravému poznaniu ktoré je vyše 100r dostupné pre človeka tu na tejto Zemi ….len ho nechce objaviť cloviecik tejto planéty !!!…Človek musí dojst k Poznaniu Boha svojim chcením svojím vnútrom,svojim duchom a citom , a nie cez kostoly , farárov a sekty a pod ..Už len reč akú používame v komunikacii je iná než sú Panbickari a pod ..ani to si len nevšimnú tieto ludské tvory na úrovni nešťastia !
     Žeby si radšej prečítal čo hovorí Slovo Vo svetle pravdy napr o POHLAVNEJ ZDRŽANLIVOSTI to ho nenapadne ..ale aj o Tom hovorí to Slovo bozie ,skutočne slovo božie nie nejaké slepé , napr tu :
     http://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/posolstvo-gralu-od-abdrushina-019.php

 19. Zavedenie digitalnej identity je prvym a najdolezitejsim krokom pred digitalnou menou a sparovnim so socialnymi kreditmi vratane uhlikovej stopy!!! EU sa ponahla do diktatury a vsetci SK podlanci okrem Uhrika a Radasovskeho hladovali ZA, cize aj SMERaci !!!
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/03/v-europarlamentu-se-hlasovalo-stran-zavedeni-digitalni-identity-vetsina-nasich-europoslancu-s-ni-souhlasi/
  Len sa zase potvrdzuje, aku SMER, falosny a pokrytecky !

  • Pro forma hlasovanie proti, keď vieš, že ťa aj tak prehlasujú – ako myslím v minulosti jediný Čarnogurský proti preletom USA lietadiel na Juhošku. A Smer patrí do EU socialistickej internacionály, a tieto zmeny sú plánmi totalitného marxizmu. Migy môžu byť údajne už preč – VK z Aeronetu už pred týždňom upozornil na odstraňovanie výsostných znakov – kde bola parlamentná kontrola? Veď to bola príprava! Nechali ich to dokonať, a teraz podávajú trestné oznámenie – ale orgány činné v trestnom konaní aj verejní činitelia majú povinnosť takémuto činu zabrániť ešte v štádiu prípravy! Aj ako predbežné opatrenie! Všetko zmrdi!
   A už teraz nejde len o Rusko – sú tu aj mokré sny o Veľkom Maďarsku. Nakoniec nás rozoberú Poliaci aj Maďari.

   • Marek Kosice

    A Kosice pribudnu madarom so splostenymi nosmi, uzkymi ocami a vystupujucou celustou. Tak väcsinou vyzeraju (ak sa nepomiesanu so slovakmi)

  • Olga aj smeráci hladovali ?

 20. Nela Lisková: Za kritiku nacismu výslech na kriminálce? Náckové a udavači mají v ČR žně!
  https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/nelaliskova-9:2
  ——————————
  2023-03-17 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-03-17-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

Pridajte komentár

*