Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Po očkovaní proti covidu malo 833 športovcov vážne následky, 540 zomrelo


Print Friendly, PDF & Email

Po očkovaní proti covidu malo 833 športovcov vážne následky, 540 zomrelo

(Rhoda Wilson, Daily Expose) Celkovo 15 hráčov nedokázalo dokončiť tenisový turnaj Miami Open 2022, tak mužských, ako aj ženských favoritov. Totižto, všetci hráči musia byť „plne zaočkovaní“, aby mohli súťažiť, napísal denník Liberty Daily.

„Ako už niekoľko mesiacov zaznamenávame, väčšina veľkých športov bola zasiahnutá „nevysvetliteľnými“ zdravotnými problémami, ktoré sa objavili u mladých a inak zdravých športovcov, vrátane našej správy, že len v marci odpadli traja cyklisti .“

Takzvaní zdravotníci, ktorí riadia programy „očkovania“ proti covidu po celom svete, neustále opakujú, že „vakcína proti Covid-19 je normálna vakcína a je bezpečná a účinná“.

Ku koncu minulého mesiaca však Good Sciencing (Dobrá veda) zaznamenalo 833 športovcov na celom svete, ktorí mali zástavu srdca alebo iné vážne problémy a 540 úmrtí po „očkovaní“ proti covidu.

Tu si môžete pozrieť, ako od začiatku očkovacej kampane rástli úmrtia a kolapsy športovcov:

Medzi poškodenia po očkovaní u športovcov patrí:

 • zástava srdca
 • krvné zrazeniny alebo trombóza
 • mŕtvica
 • nepravidelný srdcový tep
 • arytmia
 • neuropatia
 • smrť

Väčšina zranení po očkovaní proti Covid-19 sú zástavy srdca.

Kto je Good Sciencing a čomu sa venujú

Good Sciencing je malý tím vyšetrovateľov, redaktorov spravodajstva, novinárov a hľadačov pravdy. Na svojej webovej stránke uvádzajú:

„V skutočnosti nezáleží na tom, kto sme. Na čom skutočne záleží je, že nám záleží na vyšetrovaní. Predkladáme dôkazy, ktoré sme našli, takmer všetky zdokumentované v publikáciách bežných médií.

Robíme to anonymne, pretože sme videli ľudí brutálne napádaných, ktorým sa vyhrážali za takéto veci, takže tomu nebudeme vystavovať ani seba, ani nikoho z našich kontaktov.“

Okrem toho, že dostávajú nové prípady a aktualizácie od bdelých čitateľov, poznamenávajú, že dostávajú aj nenávistné e-maily a vyhrážky smrťou.

Good Scincing má neúplný a neustále rastúci zoznam najmä mladých športovcov, ktorí mali v rokoch 2021/2022 vážne zdravotné problémy po tom, čo dostali jednu alebo viac dávok covidovej vakcíny. Zoznam si môžete pozrieť TU.

Ako ďalej uvádzajú:

Liečba osteoporózy

„Spočiatku mnohé z prípadov neboli hlásené. Vieme, že mnohým ľuďom bolo povedané, aby nikomu nehovorili o svojich nežiaducich reakciách, a ani médiá o nich neinformovali.

Počty poškodenia zdravia a úmrtí začali narastať po prvých očkovaniach proti Covidu. Mainstreamové médiá o väčšine stále neinformujú, no športové správy nemôžu ignorovať skutočnosť, že futbalisti a ďalšie hviezdy skolabujú uprostred zápasu kvôli náhlej zástave srdca. Mnohí z nich zomierajú – viac ako 50%.

Väčšina, ak nie všetci títo športovci trpeli po očkovaní srdcovými problémami. V čase prvej našej správy zomrelo 28 športovcov. To nebolo normálne, no potom, o 10 dní neskôr, bolo zaznamenaných ďalších 56 úmrtí. A čísla ďalej stúpali.

Akákoľvek iná vakcína by bola stiahnutá z trhu už dávno predtým. Médiá by kládli otázky. Tlačili by na vlády. To sa však dnes nedeje. A vlády naďalej púšťajú reklamy v televízii, rádiu a novinách, ktoré povzbudzujú ľudí, aby dostali svoju prvú, druhú, tretiu či štvrtú dávku.“

Okolo poškodeniach zdravia a úmrtiach panuje tvrdá cenzúra

Mnoho príspevkov na Facebooku, Instagrame, Twitteri, fórach a novinových správach sa odstraňuje.

„Takže teraz dostávame správy, že neexistuje žiadny dôkaz o udalosti alebo následku očkovania. Je tomu tak čiastočne preto, že tieto informácie sú skryté,“ poznamenáva Good Scincing.

„Veľa ľudí nám píše, že v mnohých prípadoch sme nespomenuli stav očkovania konkrétnej osoby. Je na to dobrý dôvod.

Ani jeden z klubov nechce túto informáciu prezradiť. Nikto z ich sponzorov to nechce prezradiť. Hráčom bolo povedané, aby to neprezrádzali. Väčšina ich príbuzných to nespomenie. Žiadne z médií si túto otázku nekladie.“

Denník Daily Mail informoval 28. januára 2022, že manažér klubu FC Sunderland Lee Johnson pripustil, že očkovanie proti covidu by mohlo byť príčinou, že jeho brankár Lee Burge bol vylúčený z hry kvôli „zápalu srdca“.

Ďalej uviedol, že „po týchto injekciách sa to často stáva“. O dva dni neskôr klub potvrdil, že Johnsona vyhodili.

„Urobte si vlastný záver o tom, prečo by klub prepustil manažéra, ktorému záleží na jeho hráčoch,“ napísal Good Scincing.

Záver

Na záver Good Sciencing dodáva:

„Vieme, že existuje spoločné celosvetové úsilie, aby tieto informácie zmizli, takže samotná táto skutočnosť nám hovorí, že sa musia zhromaždiť, preskúmať a uložiť, aby sa na ne mohli pozrieť iní výskumníci, aby zistili, či existujú nejaké súvislosti…

Naozaj si ceníme športovcov uvedených v tomto zozname, ktorí potvrdili, čo sa im stalo, aby mohla byť zverejnená pravda. Záleží im na svojich kolegoch športovcoch, aj keď klubom, ich sponzorom, médiám a politikom ide viac o peniaze.“

Stop Candida

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. He – nikto z nich nehral za nás!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,vždy sa zámerne uvádza,že sa tak deje niekde inde,aby to doma čo sa deje nevzvudzovalo podozrenie-hoci sa takto kľudne aj u nás môže vyvíjať,zatiaľ letci lietajú a lietadlá nad našími hlavami nepadajú,čiže zaočkovaný piloti zatiaľ držia smer,sagan už ide tiež dole a pôjde aj vlhová,šifrinka a pod.

   • Zaujímavý článok o Saganovi:
    https://sport.pravda.sk/cyklistika/clanok/622969-co-sa-to-deje-so-saganom-jeho-manazer-prezradil-detaily/

    V celom článku sa pozastavujú nad mysterióznymi príčinami Saganových problémov s únavou a bolesťami nôh, no ani raz naspomenú vakcíny. Sagan nemusí chodiť na drahé vyšetrenia, prezradíme mu, kde je problém. Za bolesti nôh môžu krvné mikrozrazeniny, kvôli ktorým sa mu nohy zle dokrvujú a rovnaké je to s únavou – mikrozrazeniny zrejme v pľúcach.

    U športovcov sú tieto problémy tak očividné preto, lebo oni často idú na plný výkon. Ak bežnému človeku, ktorý pracuje na 50% vezme zaočkovanie proti covidu 20% výkonu, tak si to nevšimne. Ak sa to stane športovcovi, ktorý počas pretekov ide na 100%, tak tých chýbajúcich 20% sa hneď ukáže.

    • Ale veď on vakcínu odmieta – viď incident aj s bratom s napadnutím nejakých policajtov v domnení, že ho idú opichať! Idú po ňom – je psychicky v prdeli! Časovanie formy s predstavou, že ti zakážu pretekať nefunguje! Športovec musí mať svoju víziu víťazstva!

     • Psychosomatika – Sagan to „neustojí“.

     • Nie, nie. Sagan je podľa našich informácií zaočkovaný. Tá príhoda, keď bol opitý a bál sa, že ho zaočkujú neznamená, že sa nechcel nikdy zaočkovať, ale len v danom čase, lebo pár týždňov predtým mal covid.

    • Miroslav Čižmár

     Ja pracujem na 10%. Zvyšných 90% robím dojem, že pracujem.

     • Tak si kľudne môžete dať aj 4. dávku, nebude to mať na vás takmer žiadny vplyv 🙂 Ak teda nedostanete infarkt alebo mŕtvicu, lebo aj to sa často stáva. Závisi to od toho, či sa vám spraví veľa malých zrazenín, alebo zopár veľkých.

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,v pekle to doženieš aj vezmeš aj kompletky nadčasy,nerob si zbytočné nádeje-so životom a s osudom nevydrbeš,tu musíš mať odrobené a nie oddrbané (oko všetko vidí)

    • Tiež si myslím, že je zaočkovaný, taká obrovská strata formy ( nielen u Sagana ) nepríde len tak …

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,svet ušetrí na ďalšiom športovcovi,,,,sagaňe za 100tisíc rubľov ti zruším kliatbu.

  • ale pre svoje vacky

 2. Marek Košice

  Nechcem byť hnidopich, ale 540 je vlastne koľko percent z opichaných športovcov? … 0,1? O koľko viac je to v porovnaní s rokom napr. 2018? O polovicu? Ak áno, tak v tom prípade na vaxx zomrel JEDEN Z DVETISÍC ľudí. Zatiaľ to stále nevyzerá na genocídu, ale na čipizáciu s príchuťou „pár obiet Satanovi“.

  • V tom grafe v článku vidíte počty, aké boli tesne predtým, než to začalo stúpať. Z toho môžete vydedukovať rozsah problému.

   • Pozrite sa na to konceptuálne!
    Globalisti chcú znížiť spotrebu na planéte! Otázka – koľko športovcov a reklama okolo nich zvyšuje spotrebu na planéte? Kto bude sledovať reklamu pri odkvecávajúcich športovcoch? Futbal je podívaná, ako milionári hrajú futbal!

    Otázka – ak majú byť top športovci akýmsi etalónom zdravia ľudstva – likvidáciou tohto etalónu likvidujú provnateľnú skupinu obyvateľstva planéty, takže „keď chorí sú všetci“ – kto bol tak preukázateľne zdravý, aby mohol žalovať poškodenie svojho zdavia? Prečítali ste si posledné dodatky životných a zdravotných poisťovní?!

    He – kto dnes môže prehlásiť o sebe, že „bol som zdravý ako Sagan“?! Ja osobne som vďaka športu invalid. V budúcom živote – pohyb, cvičenie, hra, sebaobrana. Ale v žiadnom prípade honba za úspechom cez šport! Ľudia majú spolupracovať – nie súťažiť! Súťaž je motor našej exploatácie! Sociálny darwinizmus! Židovské certifikáty pre dobytok! Šport je vojna! Koľko nenávisti a závisti je len v jedinom „klube“!

    „Úspech je niečo, čo ti kamaráti v živote neodpustia!“ – autor aforizmu mi nenapadá.

    P.S. – Mám rád tanec – ale mám ho už len v hlave. Toľko radosti mi zobral zo života po.ebaný športový úraz – len preto, aby som bol v danej chvíli TOP! Predstava, že „všetci“ športovci sú čestní je jeden z najväčších omylov ľudstva! Áno – sú aj čestní ako všade inde – ale keď si spomeniem na tú závisť – lebo nemali na mňa – ani sa už nedivím, ako mi neprajnosť „podrazila nohy“. Odbočím.

    Ako chalani sme sa zabávali na „pyšných“ kočkách tak, že sme im sústredene pozerali na nohy – a oni sa fakt potkli – to funguje na 100%!
    Tak si predstavte, ako to funguje v športovej gymnastike! Koľko vyvalených kolien?! Z detí vyrábajú invalidov! Body, body, body! Žiaden tréner nešetrí to dieťa! Buď prežije, alebo mu ďaalší debilný zakomplexovaný rodič „dá do ruky svoj budúci úspech“! MY SME NIEKTO!

    Fú aký som bol sprostý! Lebo – čo dokáže telo. Nie čo dokáže myseľ.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,šport má za úlohu ľudí od seba trhať a nie spájať,aby bola neustála rivalita a aby sa každý zameriaval na svojích rivalov a súperov,,,,systém je rafinovaný a oj e be každého,lebo systém má najvyššie IQ a nedá sa prekonať,iba ak odhaliť a prezrieť ho,,,,futbal,hokej,basket atd kde sú tími hráčov,sa stále mení ich obsadenie,žiadnému športovcovi nikdy nedôjde,že je s ním kruto manipulované,lebo vidia iba svoju slávu a zisky vďaka svojej primitívnosti,,,,nebo pre športovcov neexistuje,takže len žiadné nádeje očipovaní a potetovaní manekíni,,,,o tom že šport má byť zlikvidovaný som už hovoril zopár ľuďom pred pár rokmi,lebo hovoriť to každému by bolo zbytočné-lebo ako môže šport a stávky len tak zmiznúť,,,,všetko čo je ľudsky zvrátené a nečisté musí preč a do nového sa ide ponovom,,,,

    • Maroš, kua varoš, to si píš, niekedy pravdu máš, niekedy to aj dáš, aj sa pomýliš, vííííš….

     • Vlado – neondzi tú našu slovenčinu – správne sa po bratislavsky hovorí – „Víš – ne?!“

    • dalsi vyborny prispevok,o tych Kockach je to tiez pravda,voow

 3. Ale kdeže,očkovanci vám povedia že to tak nie je a tie ich trápne reči typu že vieš to on preto mal taký zlý priebeh lebo starý,lebo zlý zdravotný stav lebo lebo lebo klasika, a nie priznat si vinu a vlastnú hlúposť.Ony mi pripadajú ako mafiáni biele kone že môžeš si užívať atd a všetko ostatné no nevieš dokedy a podobne to je z očkovancami.A samozrejme ked mainstream vyhlási badatela,otevrisvoumysl.cz,cz24news a gloriu za konšpiračnú tak väčšina im verí no ,lebo logicky, sladký klam lahšej cesty je príjemnejší ako krutá pravda.A jedno čo sa mi potvrdilo,že zo zdravím sú na tom najhoršie nie tý čo prekonali covid ale tý čo sú očkovaní a čím viac tým viac.

  • nikto ziadny Covid neprekonal,lebo neekzistuje,ti co zomreli na chripky,boli de fakto zabiti nariadenym protokolom za velku odmenu Nemocniciam,tuna az 160 tisic Dlarov,cau

 4. Nárast úmrtí, rakoviny a iných skaličené po vražedných nacistických opichávačkách rastie, ľudia už strácajú záujem a dôveru voči informáciám ohľadom Ukrajiny, kam idú slovenské peniaze na úrok našich záujmov a potrieb… a podobne je to aj inde. Čo s tým? Už fašistická WHO a britské laboratória vypúšťajú kydy o novom variante Omikronu, tupky už nadšene o tom píšu…
  Nuž som zvedaví, čo sa bude diať na jeseň, keďže ľudia sa preberajú a o 4 dávku záujem nie je, ale masívne zdražovanie, začiatok prepúšťania, bankrotov budú musia slovenskí vládni psychopatickí nacisti nejako zvládnuť, aby im neodstrihli globálni psychopati pupočnú šnúru… A čo naša slávna opozícia vymyslí? Každopádne bude zaujímavo…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,hovorí sa,že deti sú darom božím,potom aj smrť je darom od boha a aj vojny ako aj všetko čo tu stvára onen dar boží keď dozreje,,,,slovensko je iba kanálom toku peňazí,čo tu my vyprodukujeme,tak dar boží v bielých košeliach to rozhajdáka a rozdá niekam vonku v akomsi silnom toku,ktorý stiahne všetko a potom sem pritečú peniaze od veľkej matky z bruselu,ktorá sa o nás vždy dobre postará,,,,všetko ide podľa veľkého plánu-ľudia sú nepozorni,povrchní,nerozumní a dajú sa ľahko kúpiť a zmanipulovať,,,,náboženstvo je chapadlom totality a temnoty,každý kto tu ako dar boží koná v mene davu v skutočnosti posluhuje temnote,onen boh-milujúci dobrák je v tejto temnote slabý,ale skutočný vládca boh-démon tu má moc,ktorá zatieni onú božiu slávu z písiem a aj ježišovu údajnu obetu,,,,zákerne najlepšie je,ako si teraz koalícia podáva fica,,,,matovič vyhrožoval ficovi basou a fico namiesto kriminálu dýcha čistý vzduch a dokonca sa chystá speť do vlády,čoho sa môžu súčasníci z vlády celkom obávať,ale ešte majú čas čo-to sku r viť a odsúvať,,,,dokáže byť človek vôbec dobrým vodcom,alebo je to iba večšné prekliatie ako ďalší dar od onoho boha? všetko od rusov je zlé a dá sa bez ruska existovať,len tá ruskáropa stále ako keby nebola ruská,,,,človek ako tragická postavička sediaca v naftovomnafťáku,veď čo by ste robili bez TDI a germánskehonemecka,,,,

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,v lani malo údajne na slovensku umriet skoro 74tisíc kusov darov božích čo je rekord v úmrtnosti,z toho odborníci z darov božích priznali len malú časť kovidu,ostatok pošlo ako im vyhovuje,,,,poctivé náboženstvo je sebazničujúci akt-je to popretím zmyslu pohodlného života a stráca sa víznam množenia,mlčať je zlato-len kto z pokrstených politikov mlčí a vyzlečie sa do polonaha,rozdá čo mu patrilo a odíjde niekam do ticha na okraj všetkého,,,,krik a neustále blabotanie je ich ukájaním.

   • Neviem či ti to ušlo – ale začínaš kázať vlastné náboženstvo. Môj dedo mi prezieravo daroval nožík-rybičku, keď som mal 3 roky. Odvtedy mám stále nejaký nôž pri sebe. Nôž je filozofia – že chceš prežiť, že chceš tvoriť /“vyrezávať“/, bojovať. Ešte som nôž na nikoho nevytiahol – to moja ex aj moja matka áno. Pozor – žiadna výhražná póza s otrčeným nôžom – to boli spontánne hysterické útoky – moja ex mi ho v podstate „vrazila do krku“ za slolom, moja matka z ničoho nič „do brucha“. Psychopatky! Bolo im to fuK! Myslím, že tým, že :mám nôž stále zo sebou v hlave“ som sa naučil žiť so zbraňou, kontrolovať a aj ju vycítiť u iného a reagujem okamžite. Koľko matiek zakazuje svojím synom hrať sa z nožom a noža sa báť?

    Viac-menej som symbolicky odskoči od krucifixu na krku k nožu na krku. Naučte deti nosiť s kľúčom na krku aj skladací nožík.

    • Koľko unesených detí nemalo-nemá pri sebe nožík?

     • Všetky!

     • Marek Košice

      Maroš, to si fakt nerobíš p*ču, a NAOZAJ ti matka vrazila nôž do brucha a ex-partnerka nôž do krku???
      Lebo žartovať v takých veciach, to je totálna úbohosť….
      Sú tri možnosti…
      1. Žartuješ (a ten humor je vyslovene trápny)
      2. Píšeš pravdu
      3. Si duševne chorý a vymýšľaš si šielené príbehy, ktorým sám veríš…

      Kebyže ti len jedna žena v živote vrazila nôž do tela, beriem to. ALE DVE??????? To už skôr bude Čaputová f*jčiť pod stolom v národnej rade Hegera, než aby som tomu uveril….

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,unesené deti majú dneska vreckový plejstejšn a vreckový mobilný telefón o veľkosti polovice tabletu,ktorý sa do vrecka málokomu vmestí,,,,keď rybyčkár raz umrieš,tak sa budeš v pekle tým mojím náboženstvom ešte rád obháňať a nožíček mať pri sebe určite maž nebudeš,ver mi-že si na mňa ešte spomenieš,,,,lebo ku diablovi,ku bohu,ku ježíšovi,ku všeotcovi najvyššiemu,ku siedmemu mám ja rozhodne bližšie než si myslíš,,,,(inak mám tu doma ešte tri takéto detské nožíčky rybyčka-chceš?)

     • Marek z KE – hovorím pravdu! To najhoršie na tom je pochopiť tú nenávisť u najbližších osôb. Napríklad môj syn „žartom“ = Freudovské prerieknutie – povedal, že keď bude chcieť môj byt – „dostanem vankúš“. /pritom vôbec netušil, že ja som ho v 9. roku svojho života dostal od svojej matky – ktorá skratovala – dnes viem už odstupom – bol som prekážkou jej nového vzťahu – lebo matka jej nového milenca dala jednoznačne najavo, že pankcharta v manželstve nechce/.

      Moja ex a moja matka sú moji
      úhlavní nepriatelia! Zlo z podstaty veci!
      Ale – som si ich vybral! Keď som sa ako 9-ročný zdatný plavec s kyslíkovým deficitom vykopal spod vankúša a zreval na matku „Čo to robíš?!“ – odvetila mi s blazeovaným úsmevom Satana – „Len som chcela vedieť, ako budeš reagovať!“
      Môj otec bol medzitým na trhovsku, lebo bola sobota a on mal kuchársky deň – varil skvele!

      Tak – a „náhoda“, že som si rodičov ako duša vybral? Lebo tak to je!

      Iná situ – Zlaté piesky – Bratislava – ešte pred pádom lietadla, ale v tom roku! Slnil som sa na nafukovačke. Podotýkam, že môj otec bol „profesionálny“ plavec, ktorý mal za sebou záchranu aj vyťahovanie topiacich sa a preto ma vycvičil naJprv sa schladiť vo vode – lebo šok. A bum! Ako žralok ma vyjebol z nafukovačky v strede Zlatých pieskov! Bol som v šoku – začal som glgať vodu! Poznámka – mám za sebou 2 topenia na rybníku ako 3-ročný – ale plávať som sa v tom roku naučil kvôli frajerke – aby som sa vedel pred ňou predvádzať. Blondýnka – anjielik.

      Takže na plné Zlatá piesky som svojmu otcovi začal nadávať do ko.otov – ako môže urobiť takúto pi.ovinu! Jeho odpoveď mám dodnes vytetovanú v mozgu!

      „Len som chcel vedieť, ako budeš reagovať!“
      Matka – „Len som chcela vedieť, ako budeš reagovať!“

      Utopiť – zadusiť ma chceli obidvaja „na skúšku“. Či prežijem? Niekto musí prejsť ohňom – ja som prešiel „vodou“. Dych je Život!
      Poznámka – môj otec sa utopil po tom, čo mu naliali-nasypali do piva inzulín. Po kremácii sa ťažko dokazuje. Lebo strkal zmrdov do basy.

      Každá paranoja má základ v dectve. To je podstata aj mojej rebélie. „Správna miera paranoje je nevyhnutná k prežitiu!“

      Teraz inak. Môj kamarát si zobral za ženu židulu. Inak fajn baba, akurát že ona je mäso a jeho kŕmi palacinkami a vegánskymi jedlami. „Aby bol zdravý“ = aby nebol silný – sex v prdeli – neobťažuj! Tomuto človeku nemôžem vysvetliť „aké má šťastie“, že si nezobral jej sestru – vychýrenú dedinskú ku.vu! Tento človek nikdy nepochopí, že ľudia majú svoje osudy – žije v svojej bubline! A keďže plní funkciu SERVISMANA – jeho žena ho nemá potrebu OTRÁVIŤ!

      A to je téma – ČIERNE VDOVY! Ja žijem sám „ako buzerant“ z jedného jediného dôvodu – že som si dávno dávno vypočul z očí do očí zámer jednej z mileniek môjho kedysi kamaráta – ako ako biochemička vážne-technicky uvažuje, ako otrávi svojho manžela! Kokso! Realita!

      Čiže to uzavriem – osoby bez nulových životných skúsenosti nech sa mi neserú do môjho životného príbehu! Poznal som človeka, ktorého matka hodila do vriaceho hrnca, ale včas ho vytiahla jeho babka, u ktorej potom ostal! Tak Marek nepičuj! Hlavne nepičuj o Satanovi! Je ti veľmi blízko!

     • Marek Košice

      Maroš, musel som sa krotiť, aby mi nevyšli slzy, keď som si prečítal úseky z tvojho životného príbehu (nie žeby som sa hanbil vyroniť ich, ale prišlo mi divné, že by to malo nastať pri takej situácii). Už sa nebudem do teba navážať, nech si tu budeš písať absolútne čokoľvek. Prajem ti len to najlepšie do najbližších XY rokov, ktoré v tomto tele pravdepodobne ešte budeš.

     • Marek – ďakujem! Mne slzičky vyhŕli z tvojej pokory – ktorá vyplýva z poznania. Mier s Tebou! Kiež by som sa takto vedel zmieriť s mojím proti mne poštvaným synom! Možno to tá ku.va jeho matka /tú pravdu/ zo seba dostane na smrteľnej posteli. Ale moc tomu neverím – tá jej nenávisť je démonická.

    • mariankosmac

     Nedávno som našiel švajčiarsky nožík. Možno znamenie že ,,bude potreba“ až sa rozšíri vojna a budeme sa skrývať po lesoch alebo ako utečenci do zahraničia. Ale reálne – čo narobíš so zatváracim nožíkom, švajčiarskym či rybičkou? Nevypitváš s tým ani rybu poriadne. Jediné zatváracie nožíky ktoré sú celkom dobré sú francúzke Opinely. Inak ako decko som nachádzal nožíky pomerne často, ludia ich bežne nosili. Dnes už och nosia len starí ludia.

     • Nôž je filozofia! Tak ako niekto nosí krížik na krku! Čomu nerozumieš? Lebo pozeráš „prakticky“ na to ako na hmotu! Nôž je symbol – výsada! Berberské ženy museli povinne u seba nosiť nôž – lebo boli povinné si hájiť česť alebo zomrieť! Čo tu trepeš o švajčiarskych nožíkoch?! A starých ľuďoch?! Ste zdebilizovaná zdegenerovaná generácia! Mne žiadna setrička nič nejebne bez toho, aby som jej „rybičkou“ nepodrezal krk! Ty si nič nepochopil – marketér švajčiarskych nožíkov!

     • Miroslav Čižmár

      Nôž je symbol. V Anglicku ma chceli okradnúť piati Slováci a jeden poliak. Náhodou mi padol do ruky nôž a oceľovo zazvonil. Všetci sa rozutekali, zľakli sa prenikavého zvuku, ja som utiekol tiež. Zoznámil som sa tams ľuďmi s celého sveta, Austrália, Pakistan, Afrika, USA, Kanada, ale okradnúť ma chceli Slováci.

     • MČ – to, že ťa chceli okranúť práve „slováci“ a možno tí potmavší – súvisí s tým, že táto kozmopolitná židocigánska zberba si tipuje obete z našincov v cudzom – ale nimi už ovládanom prostredí. „Mobilita“. Áno – na nich platí nôž!

     • Miroslav Čižmár

      Neboli to cigoši, všetci boli bieli. Jeden z nich bol môj sused, ktorý si na Slovensku narobil dlhy a zdrhol do Anglicka.

     • MČ – pekne. Ja tu rozoberám nevraživosť vlastnej rodiny – ty „len“ nevraživosť suseda. Už som tu spomínal najkrutejší národ na svete. Neveríte, že sú to Slováci. No a teraz plus a mínus!

     • mariankosmac

      Je fuk či je to švajčiarsky nožík alebo nejaká ,,rybička“. Chceš bojovať proti systému posraným zatváracím nožíkom. Ale aj tak ti prajem aby si vyhral a aspoň jednu sestričku podrezal. ak by na to teda došlo.

     • mariankosmac

      aj keď je asi jasné že nikto nikoho reálne nepodreže, ale s nožíkom sa človek cíti ,,silnejší“ a myslí si že ním nepriateľa odradí, odstraší. Ja som si tiež ako žiak základnej školy vyšróboval zo strúhatka tú reznú časť a chodil som s tým, s myšlienkou že ak ma spolužiak napadne aspoň ho tým porežem a snáď potom dá pokoj…

     • mariankosmáč – podrezať setričku je odporné však! Ale keď lekár má za vpich sračiek 28 eur, a tej kunde prikáže – a tá kunda pribehne a vrazí ti to tam – lebo si mimo – ako Kovidbarón – to je IN!

      Ležal som ako vojak v olomouckej nemocnici! V deň, keď ma prepúšťali mi sestrička – dievča – hodila na hlavu kompletnú výstroj – nech sa zbalím a idem do piče! Utekal som za ňou po chodbe! Dodnes neviem – nenávisť k Slovákom, alebo že som bol blbec a nevšímal si ju. To bol taký prejav agresie a nenávisti, že zo sestričiek mám des! Pravá ruka diabla – ona ti to svinstvo pichne – nie diabol!

      Nepodrežem jej krk – ale stehennú tepnu – je to viac sexi! To bol vtip. Ale fakticky som sa vžil do situ Kovidbaróna. Nechtom by som jej prerezal hrdlo!

  • Hladomor,je jeden z planov

 5. „Redakcia“ je udavač. Dajte si pozor čo sem píšete.

  Ukrajina požaduje a dostáva od USA vojenskú techniku: drony, radary, vojenské lietadlá, rakety.

  • mariankosmac

   A udáva ktorej strane, ruskej či americkej?

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,v sektore podnikania tvorby zisku a počítačov je každým potencionálny a automatický udavač,,,,neexistuje,že by nim nemohol byť hoci bude viesť akúkoľvek stránku,pre výhody a sebazáchranu človek pochádzajúci z temnoty urobí čokoľvek,,,,internet patrí temnote a temnota nieje idiotina,ale dokonalé zlo,ktoré sa nedá zničiť,,,,vo svete sú ťažké milióny vrcholových športovcov,kto športuje-ten dýcha za dvoch a berie plat za tucty,,,,športom za peniaze k trvalej invalidite,,,,nedroguj,ale športuj,,,,človek nemá žiadnú cenu-je totižto ľahko nahraditeľný a denne sa narodí mnoho budúcich športovcov v duchu výkony za peniaze.

 6. mariankosmac

  Peter Sagan odstúpil z ďalšieho závodu. „Určite nie je niečo v poriadku, pretože Peter nikdy nie je v takomto stave, aj keď nie je vo vrcholnej kondícii,“ poznamenal Uboldi.

  Mediálny manažér ďalej skonštatoval, že za deväť rokov spolupráce ešte Sagana nikdy nevidel odstúpiť z pretekov tak, ako 40 kilometrov pred cieľom stredajšej 2. etapy podujatia Sarthe – Pays de la Loire.

  „Momentálne nevieme, ako bude jeho sezóna pokračovať. Má naplánovaný štart na Paríž-Roubaix. Osobne si ale myslím, že bude veľmi ťažké, aby mohol byť na štarte v dobrej kondícii.“

  • Podľa ksichtov to boli arabáči – žoldnieri. Tým odrežú hlavy Čečenci.

   • Ide o to že rusi boli spútaní, čiže sa vzdali bez boja. Toto je odkaz všetkým ktorí sa chcú vzdať bez boja. A nie len na na fronte.

    • Munícia už ti niekedy došla? Ak to boli výsadkári – mali všetkého v 50 kg bagli. Na Ukrajine bojujú aj veľmi skúsení žoldáci – komandá. Tí Rusi mohli byť nováčikovia – nestmelení, bez zdravých inštinktov veteránov. Myslím, že Rusi sú v mentálnej nevýhode – že musia bojovať proti tiež Rusom – aj keď sa volajú Ukrajinci. Títo mali smolu na arabáčov hrdlorezov – majú 2 tisíc USD/Eur na deň – odrežú hlavu aj vlastnej matke. Rus v tejto situ nepôjde na nôž s Ukrajincom – Putinov rozkaz – konceptuálny – je – správať sa k Ukrajinským vojakom s rešpektom. Lebo budúcnosť. To chorvátsko-srbský konflikt bol iný humus!

     Na SVCS som si „nechtiac“ vypočul Mazureka.
     Ukrajina má-mala „100“batérií S-300, Rusi im zlikvidovali 7. Slovenská junta im darovala na tajnáša 1 – majú ich teda 94.

     Slovensko malo jednu S-300 výhradne na ochranu jadrových elektrární. Slovensko Patrioty nevlastní! Sú teda pod velením NATO-USA. Na internete údajne koluje správa, že Rusko sa vyjadrilo, že týmto vojnovým aktom už negarantuje územnú celistvosť Slovenska – čo znamená aj na medzinárodnej úrovni ruky preč od Slovenska v prípade – však vieme čo – poľsko-maďarský sendvič!
     Vlastizrada je dokonaná!

     • Mainstreamové médiá priznávajú, že im Rusi zničili už 20 batérií S-300. Takže reálne tak 40.

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,na ukrajine je nnoho zbraní aj na zemi ako aj munícia,každý vojak má muníciu-treba si ju len vziať,proti rusku bojuje polovica planéty,tak sa nedivme,že rusi majú proti sebe seberovného protivníka,navyše rusi majú miernejšiu mentalitu než divosi ukrajinci,,,,ten kto kosí kosou-ide mu to pomaly,ale dobre vidí čo pokosil,ten kto kosí kombajnom-ide mu to rýchlo,ale všetko záleží od nafty,,,,ukrajina rozpútala največší konflikt.

     • Vojak sa stará, vojak má. Výsadkári majú vedieť bojovať s čímkoľvek. Boli to naváčkovia.

 7. mariankosmac

  Peter Sagan nie je antivaxer, očkovanie podstúpil (asi je tu i možnosť že bol zo začiatku proti a potom ho prehovorili aby sa očkoval a napísali to takto aby nebol za dezoláta antivaxera – ale to je len moja špekulácia)
  https://obkec.azet.sk/clanok/392p2r4/peter-sagan-nie-je-antivaxer-ockovanie-podstupil-cyklista-prehovoril-o-zatknuti-v-monaku/

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,sagan je majetok vždy niekoho iného,investora-športovec za peniaze a preto o sebe slobodne nerozhoduje,,,,či je očkovaný,alebo nieje je nepodstatné,podstatné je koľko krát mal v sebe tú dlhú vecičku cez nosnú dierku,aby ho vôbec niekam pustili,,,,

  • Marek Košice

   Stále to nie je 100% istota…. Mohol totiž podstúpiť „umývadlové očkovanie“…. Mohol, nemusel.

 8. Len aby sa nezabudlo – kto ste narodení v 50.-60. rokoch minuléhostoročia.

  V škole – ruky za chrbátom! Aby sa nám nekrivila chrbtica. Priedušky – Internacionála a Pieseň práce! Školská taška – bagel budúceho vojaka – čo kniha to tehla! Používal som ju ako BOLAS – vrhačku pod nohy. Bol som bitkár – školskou taškou som zložil spolužiaka hodom do kolien! Komunisti z nás vychovávali debilov! Človek má na to ruky, aby sledoval ich motoriku a koordinoval ich s mozgom. Teda nie za chrbátom! Človek má na to ruky, aby nimi – rečou tela – vyjadroval svoje emócie – slobodu – aby rukami diskutoval – viď Taliani. Skúste sa zamyslieť, ako nám vlády po sebe „chránia“ naše zdravie, naše chrbtice, priedušnice. V ČR prebehla ČOI/SOI/ inšpekcia respirátorov – pri cca do 500 výrobcoch sa dostali do užšieho výberu 19 – z toho reálne by mali prejsť len 2!

  Žijeme v totalite s medvedím židomarxistickým hovnom /nehovorím o Rusku!/ nalepeným na hlave generácie a generácie! Totalita pod zámienkou nášho blaha! Rusko bude dlho zmývať toto internacionálne sovietske – intrigánske hovno Rádu Lebka a kosti – Rád smrti 322 – zo seba!

  Boh ochraňuj Rusko! A Boh ochraňuj aj Ukrajincov – Rusov! Amen!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,boh ochraňuje vojnami-silnejší zákernejší vyhraje a ešte silnejší,ale ľudskejší prehraje,,,,na celom tomto nepodarenom svete sa tu všetko vzájomne iba napáda a likviduje,ľudia sa zabíjajú a zvieratá vzájomne požierajú,,,,ach ten dobrák boh,,,,dnes sa vo svete narodili zasa ďalší budúci vojaci,politici,rodičky,bankári a slobodomurári,,,,je jedno ako sa systém nazýva-autor a režisér je stále ten istý,,,,každý rád spomína na režim svojej mladosti a nie svojej staroby.

 9. ja som pocul ze uz umrelo milion sportovcov. a vraj milion ich este umrie a len ruski sportovci preziju, lebo dostali sputnik co nici mikrocip

 10. Takto – neviem nájsť dokument v ktorom sú pochodujúci francúzski legionári. Keďže pochádzam z legionárskej rodiny – vnímam dôležitosť ich kroku! JE TO VYSLOVENE SPOMALENÁ ZÁLEŽITOSŤ! A všetko súvisí s bojovým umením! Pretože bojovník vníma celú akciu spomalene – aby ju mal pod kontrolou!

  Už som spomínal tanec – a v ňom je dôležitá synkopa – pomlčka – úžasný výrazový prostriedok – máme to v „juch!“
  Legionár – než došlapne – „zaváha“ – čo nezašľapnúť! Pochod legionárov je o absolútnej kontrole! Légie sú štát v štáte! Hádam to vyhrabem! Lebo ide o Štefánika. A, a, a!

  • Marek Košice

   Tanec je fajn, do partnerského vzťahu sa hodí ešte viac než sex… Na moje zdesenie mi veľmi veľa žien povedalo/napísalo, keď som sa ich pýtal či rady tancujú, že už roky netancovali ani len slaďák. A to aj mladé ženy okolo 30-tky…
   Tanec (slaďák, iný tanec – ale nie príliš vášnivý), držanie sa za ruky… To je ešte krajšie ako sex. A to sex zbožňujem. Opravím sa – erotiku. Sexom opovrhujem. Asi tak, ako každý muž, ktorý sexualitu poníma tantricky (nespájať si to s náboženstvom, ale len s kultiváciou sexuálnej energie).

Pridajte komentár

*