Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Plánujú zaplniť oblohu dronmi s umelou inteligenciou na predvídanie vášho správania


Print Friendly, PDF & Email

Plánujú zaplniť oblohu dronmi s umelou inteligenciou na predvídanie vášho správania

(Matt Agorist, wakingtimes.com) – Predstavte si, že v blízkej budúcnosti hliadkujú na oblohe celej krajiny roje drobných dronov. Tieto drony neriadi žiadny pilot a sú plne autonómne. Plnia príkazy, ktoré do nich zakódovali počas výroby – dohliadajú, zaznamenávajú, sledujú a dokonca predpovedajú váš ďalší pohyb.

Znie to ako niečo z dystopického sci-fi filmu, však? Nuž, tento scenár si nemusíte predstavovať, ani ho sledovať vo filme. Je už totiž tu.

Zaviesť túto novú realitu pomáhajú Adam Bry a Abraham Bachrach, konateľ, resp. technický riaditeľ spoločnosti zvanej Skydio. Dvojica sa dala dokopy už na MIT a potom prešla do Googlu, kde pracovala na projekte Wing Google.

Po tom, čo odišla od konštruovania bezpilotných lietadiel v Google, založila táto dvojica spoločnosť Skydio a odvtedy dodáva svoje autonómne drony policajným okrskom – zadarmo.

„Riešime celý rad základných problémov, čo je potrebné pre to, aby sa tieto drony stali spoľahlivé a dokázali lietať samé,“ povedal tento týždeň v interview Bry.

„Autonómnosť – tá základná schopnosť dať dronu zabudované zručnosti skúseného pilota, v softvéri a hv ardvéri – práve o tú nám v spoločnosti naozaj ide.“

Podľa časopisu Forbes Skydio tvrdí, že dodáva najpokročilejšie drony riadené umelou inteligenciu, aké boli kedy vytvorené: qaudrokoptéru len za 1000 dolárov, ktorá sa dokáže napojiť na ciele a sledovať ich, vyhýbať sa všemožným prekážkam a zachytávať všetko na videu vysokej kvality.

Skydio uvádza, že jej softvér dokáže dokonca predvídať ďalší pohyb cieľa, či už je tým cieľom chodec, alebo auto.

Možnosti zneužitia sledovacích dronov

Hoci budú tieto drony nepochybne zohrávať prospešnú rolu v znižovaní nebezpečnosti práce polície, napríklad pri zadržiavaní rukojemníkov alebo pri poskytovaní informácií v patových situáciách, všetci, ktorí čítajú tento článok, vedia, vláda vždy zneužíva technológiu, ktorú má k dispozícii.

Bry dokonca pripúšťa, že spolupráca s vládnymi agentúrami môže znamenať používanie ich dronov v „potenciálne polarizujúcich a napätých situáciách“.

Lenže, ako povedal pre Forbes, „vyhýbať sa tomu len preto, že je to kontroverzné či polarizujúce, by bolo nesprávne.“ V komentároch pre New York Timestento konateľ silne vystúpil proti tomu, aby sa drony spoločnosti Skydio používali spolu so zbraňami.

„My do dronu zbrane nedávame.“povedal Bry. „Pri zmene na zbraň potrebujete menej automatizácie, nie viac.“

Na to, aby sa drony využívali na utláčanie spoločnosti, však zbrane nepotrebujete – na to stačí 24-hodinový autonómny dohľad a predpovedanie správania zhora – bez strelných zbraní.

Tento rok, podľa žiadosti časopisu Forbes v zmysle zákona o slobode informácií, začal drony testovať aj americký Úrad pre ochranu cla a hraníc, čo je pri plánoch Bidenovej administratívy na „inteligentný hraničný múr“ obzvlášť zlovestné.

Bidenov nový „inteligentný“ múr bude využívať pokročilú technológiu dohľadu, podobnú týmto dronom na kontrolu hranice, ktorá predstavuje nebezpečenstvo rovnako pre imigrantov, ako aj pre občanov.

Podľa správy v Nation, prehľad faktov distribuovaný novinárom obsahuje časť s názvom „Doplnenie jestvujúcich pohraničných zdrojov technológiou a infraštruktúrou“, ktorá žiada dodatočné financovanie pre, okrem iného, „zvýšenie schopnosti spracovávať hľadačov azylu“ a „riadiť a zabezpečovať južnú hranicu medzi miestami vstupu, ktorá sa zameriava na flexibilné riešenia a technológie rozširujúce schopnosť odhaľovať nezákonnú činnosť.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Inteligentný múr nebude taký viditeľný a fyzicky nepríjemný ako nejaký skutočný múr, ale vzdušné drony, infračervené kamery, senzory pohybu, radar, rozpoznávanie tvárí a umelá inteligencia sú ďaleko zlovestnejšie než oceľ a tehly.

Podľa stránky Nation:

„Tieto nástroje majú nádych vedeckej nezaujatosti a sotva vyvolávajú problematické obrazy, vďaka čomu sú pre apatickú širokú verejnosť nielen prijateľné, ale aj rafinovane zákerné.

Na rozdiel od hraničného múra, moderná virtuálna „hranica“ nejestvuje len pozdĺž vytýčenej hranice, oddeľujúcej krajiny. Siaha stovky kilometrov do vnútrozemia od „bezústavnej zóny“ posilnenej právomoci hraničnej kontroly.

Nachádza sa na súkromnom majetku a na vnútroštátnych komunikáciách. Nachádza sa na letiskách, kde je vláda pripravená spustiť systém rozpoznávania tvári bez vekového obmedzenia, dotýkajúci sa aj cestujúcich na vnútroštátnych letoch, ktorí nikdy neprekračujú hranicu.“

Ako z akčného filmu

Jedným z najhrozivejších aspektov tejto inteligentnej hranice je, že vďaka federálnym „bezústavným zónam“ zlepší taktiku policajného a dohliadajúceho štátu na letiskách.

Predstavte si, že sa niekde na letisku registrujete na let. Celí vzrušení, že idete na dovolenku, no keď sa pokúsite vyzdvihnúť si svoju letenku, povedia vám, že letieť nemôžete. Náhle vás obkolesí ochranka a vedie vás na výsluch.

Nespáchali ste žiadny zločin a nemáte žiadnu možnosť pýtať sa, prečo nemôžete letieť.

Toto sa v tejto krajine deje každý deň, keď Ministerstvo vnútora presadzuje neústavný zoznam tých, ktorým je zakázané lietať.

Odborníci ako Edward Hasbrouck, poradca projektu Identita a spisovateľ, ktorý píše pre sesterský blog Papers Please hovorí, že tento nový hraničný múr v podstate zavedie zoznam tých, ktorým je zakázané cestovať v celej krajine.

Pre stránku Nation Hasbrouck povedal, že predstavitelia Ministerstva pre vnútornú bezpečnosť USA „sa stále a výslovne ponosujú na fakt, že na rozdiel od letiska, kde vieme, kto nastupuje do lietadla ešte skôr, ako doň nastúpi, na pozemnej hranici sa môže zjaviť ktokoľvek. Považujú to za hroznú chybu, na ktorej náprave vytrvalo pracujú.“

Záver

Toto všetko sa deje mimo dohľadu bežnej verejnosti, ktorá zväčša netuší, čo sa deje.

Predstavte si pokus o útek z budúcej technokracie, ktorou sa svet určite stane, no zastavia vás vzdušné drony a robotické psy od spoločnosti Boston Dynamics.

Toto sa čoskoro môže stať realitou, podobnou tej najdesivejšej epizóde seriálu Čierne zrkadlo (Black Mirror).

Desivé, však?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Matt Agorist, Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2021-04-21-new-coronavirus-variants-make-vaccines-ineffective-experts.html
  New Wuhan coronavirus variants will make vaccines ineffective, according to global health experts
  Nové Wuhan corona vírusové varianty urobia vakcíny neúčinnými, podľa globálnych zdravotníckych expertov

  Vaccine manufacturers are working hard to create booster shots
  Výrobcovia vakcín tvrdo pracujú aby vytvorili booster (posilňovacie) vakcíny

 2. Ja som im svoju oblohu zaplnil odkazom – „Ste nežiadúci – budete eliminovaní!“

 3. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Čaká nás „fantastická“ budúcnosť – tieto drony, Elon Musk vypúšťa 42 tisíc satelitov (ktoré nás majú sledovať), depopulačná vakcínočka (má nás ostať len 500 000), Bill Gates pracuje na tom aby mäso bolo z chémie, dobrý zdravý každodenný chemtrails, dobručké gmo potraviny, sociálny kreditný systém…

 4. dron…to je nič oproti tomuto:

  „Pozemskú astronómiu vraj ohrozujú megasústavy satelitov.

  Slovenskí astronómovia so znepokojením sledujú komerčné aktivity niektorých súkromných spoločností, ktoré s cieľom pokrytia Zeme internetovým pripojením plánujú a už aj budujú megasústavy satelitov pozostávajúce z tisícov až desaťtisícov družíc.

  Svojimi vyhláseniami preto podporili iniciatívu Medzinárodnej astronomickej únie (IAU) na ochranu prirodzenej nočnej oblohy a reguláciu využívania kozmického priestoru.“
  https://zive.aktuality.sk/clanok/152176/pred-starlinkom-a-inymi-satelitnymi-megakonstelaciami-varuju-uz-aj-slovenski-vedci/

 5. Satelity už zvýšili jas oblohy až o 10%, zistili slovenskí vedci

  Satelity, vesmírny odpad a ďalšie umelé objekty vo vesmíre už zvýšili jas nočnej oblohy o viac ako 10% oproti prirodzenému stavu.

  Zistila to nová vedecká práca zverejnená britskou Royal Astronomical Society, na ktorej sa podieľali slovenskí vedci Miroslav Kocifaj a František Kundracik zo SAV a Univerzity Komenského.

  Práca zistila mieru zvýšenia jasu oblohy modelovaním.

  Diskusia o zásahu umelých objektov do oblohy sa zintenzívnila v poslednom čase so spustením vynášania veľkého množstva satelitov Starlink pre poskytovanie pripojenia k Internetu od spoločnosti SpaceX a ohlásením ďalších veľkých satelitných konštelácií za týmto účelom.

  Stav kritizujú najmä astronómia, keď satelity vypúšťané na nízke orbity zasahujú do astronomických pozorovaní.

  Akou mierou prispievajú satelity Starlink k zvýšeniu jasu oblohy a akou mierou budú prispievať po vypustení plánovaných mnohých tisícok satelitov oznámenie a zrejme ani práca neuvádzajú.

  zdroj;
  http://www.dsl.sk/article.php?article=24879

 6. Vážená redakcia, milí čitatelia, poraďte, kto viete, prosím – mohlo by ako ochrana pred satelitmi a ostatnými vesmírnymi príšerkami poslúžiť koloidné striebro alebo nano-striebro? Ak áno, tak zvoliť aplikáciu vnútornú, alebo vonkajšiu?
  Alebo ozdobiť hlavu turbanom z alobalu?
  Ďakujééééém

 7. U teba je problém chrániť ťa pred teba samou.

 8. https://www.naturalnews.com/2021-04-21-april-21st-reject-medical-tyranny-and-faucism-or-lose-your-freedom-forever.html
  April 21st: REJECT medical tyranny and “Faucism” or lose your freedom forever (and die as a medical experiment prisoner)
  Apríl 21: ODMIETNITE medicínsku tyraniu a „FAŠIZMUS“ alebo stratíte vašu slobodu navždy (a zomriete ako medicínsky experimentálny väzeň)

  • It has come down to this simple choice: Either stand up and fight against “Faucism” now, or lose your freedoms forever and die as a medical experiment prisoner.
   Dospeli sme k tejto jednoduchej voľbe: Buď sa postavíte a budete bojovať proti „Fašizmu“ teraz alebo stratíte vaše slobody navždy a umriete ako medicínsky experimentálny väzeň.

 9. https://www.naturalnews.com/2021-04-21-doctor-shocked-adverse-effects-pfizer-coronavirus-vaccine.html
  Australian doctor “shocked” by adverse effects of Pfizer coronavirus vaccine’s second jab
  Austrálsky lekár“ je šokovaný“ vedľajšími účinkami Pfizer corona vírusovej druhej vakcíny

 10. https://www.naturalblaze.com/2021/04/family-of-italian-woman-whose-death-linked-to-astrazeneca-jab-launches-legal-action.html
  Family Of Italian Woman Whose Death Linked To AstraZeneca Jab Launches Legal Action
  Rodina talianskej ženy ktorej smrť je spojená s vakcínou od AstraZeneca spúšťa právne kroky

  Išlo o 55 ročnú ženu zavraždenú touto vakcínou.

 11. Drony nelietajú príliš vysoko,takže vyznavači strelby budú mat radost.Bežne nemáme možnost strielat ako na strelnici,vtáčkov mi je lúto,ale toto-už sa teším.

 12. Kto na Slovensku zahlasuje za globalistický „pandemický“ totalitný zákon – bez ohľadu na to, či bude prijatý alebo nie – jednoznačne si podpíše rozsudok. O to to bude ľahšie pred tribunálom preukázať!

  VIDEO: Německá politička varuje před tím, co se chystá: Nikdy nešlo o koronu
  „Pred schválením zákona varovala nemecká opozičná politička Andrea Haberl (AfD), ktorá legislatívny návrh považuje za súčasť Merkelovej plánu na Veľký reset.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-nemecka-politicka-varuje-pred-tim-co-se-chysta-nikdy-neslo-o-koronu

  Polícia v nemeckej metropole Berlín použila v stredu slzotvorný plyn a paprikový sprej na rozohnanie tisícov účastníkov demonštrácie, ktorú podnietila navrhovaná novela zákona o ochrane pred infekciami, o ktorej aktuálne rokujú poslanci dolnej komory parlamentu (Bundestagu). Informovali o tom agentúry DPA a AFP.

  Polícia okolo 12.30 h nariadila davu vyše 8000 ľudí, aby sa rozišiel, keďže nerešpektoval protipandemické opatrenia a ohrozoval tým verejnú bezpečnosť. Keď sa ich policajti snažili rozohnať, viacerí protestujúci na nich zaútočili a hádzali na nich fľaše a následne došlo k fyzickým potýčkam s políciou.

  Poriadkové sily zadržali najmenej sedem ľudí, pričom niektorí z demonštrantov sa zatknutých usilovali oslobodiť. Demonštranti skandovali heslá ako napríklad „Mier, sloboda, žiadna diktatúra“, „Sme ľudia“ či „Nie zákonu, ktorý občanov zbavuje moci“.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-ludia-v-berline-vysli-protestovat-proti-drakonickemu-zakonu-na-ochranu-pred-infekciami-policajti-proti-nim-zasiahli-slzotvornym-plynom-a-paprikovym-sprejom

  „Pandemický zákon by mal byť pripravený do konca mesiaca, následne sa uvidí, či je dostatočný a či môže ísť do Národnej rady (NR) SR. Uviedol to premiér Eduard Heger (OĽANO) pred stredajším rokovaním vlády. Nevylúčil však, že sa bude núdzový stav budúci týždeň ešte predlžovať. Všetko bude závisieť od aktuálnych čísel v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu.

  „Musíme si počkať, ako bude finálna podoba vyzerať. Ak bude nevyhnutné ešte núdzový stav predĺžiť na vláde, vieme, že ho na vláde môžeme predĺžiť o ďalších 20 dní, ale cieľ je, aby sme pandemický zákon mali do konca mesiaca pripravený tak, že sa môžeme rozhodnúť, či s ním ideme do parlamentu, či sme s ním spokojní, či nahrádza zákon o núdzovom stave, či je plnohodnotný, a potom ho schváliť v parlamente v skrátenom legislatívnom konaní,“ skonštatoval premiér.“
  https://www.infovojna.sk/article/hegerova-vlada-pripravuje-pandemicky-zakon

 13. Redakcia – odporúčam prevziať celý tento článok! Nech z neho zošedivejú všetci trolli!

  https://qanon.sk/analyza-testovacich-paliciek-z-plosneho-testovania-v-sr-potvrdenie-genocidy/

 14. https://childrenshealthdefense.org/defender/teen-surgeries-blood-clots-johnson-johnson-vaccine/?itm_term=home
  18-Year-Old Undergoes 3 Brain Surgeries From Blood Clots After J&J Vaccine
  18 ročná prešla tromi mozgovými operáciami kvôli krvným zrazeninám po vakcíne od Johnson a Johnson

 15. https://tadesco.org/general-flynn-potvrdzuje-pandemia-bola-zinscenovana/
  Generál Flynn potvrdzuje: Pandémia bola zinscenovaná!

 16. http://svobodnenoviny.eu/vatikan-bude-hostit-fauciho-chelsea-clintonovou-a-reditele-vakcinacnich-spolecnosti/
  Vatikán bude hostit Fauciho, Chelsea Clintonovou a ředitele vakcinačních společností

 17. https://www.vaccinedeaths.com/2021-04-21-reprogramming-females-sterilization-girls-women-mrna-vaccine-technology.html
  Reprogramming Females: Sterilization of most US girls and women is the next phase for mRNA vaccine “technology”
  Preprogramovanie žien: Sterilizácia väčšiny Amerických dievčat a žien je nasledujúca fáza mRNA „technológia“ vakcíny

 18. https://otevrisvoumysl.cz/john-stockwell-tajne-valky-a-propaganda-cia/
  John Stockwell – Tajné války a propaganda CIA

  Ve zkratce…
  Bývalý ředitel operací CIA, John Stockwell, sdílí to, co CIA skutečně dělala a jak se vměšovala do jiných režimů a šířila propagandu.

 19. https://www.hlavnespravy.sk/pfizer-zvysuje-cenu-vakcin-ktore-dodava-do-europskej-unie-o-50-percent/2511624
  Bulharský premiér: Pfizer zvyšuje cenu vakcín, ktoré dodáva do Európskej únie, o 50 percent
  Európska únia rokuje so spoločnosťou Pfizer/Biontech o najväčšom kontrakte na dodávku vakcín v histórii. Jedná sa o nákup 1,8 miliárd dávok, čo je astronomické číslo, ktoré predstavuje štvornásobok populácie 27 členských štátov a 23 percent svetovej populácie

  • He – Rusi pošlú Sputnik V ropovodom!

  • Prekopírovala som blog pod týmto článkom:
   Známy imunológ odporúča rúška aj po vakcinácii: Stále môžete nakaziť ostatných, 6 000 sa nakazilo aj po očkovaní ! Fauci, naďalej odporúča nosenie rúška aj po úplnej vakcinácii. Uviedol to v relácii NBC Meet The Press s moderátorom Chuckom Toddom. Fauci, ktorý je zároveň hlavným poradcom Bieleho domu pre koronavírus uviedol, že zaočkovaní ľudia môžu byť stále infikovaní vírusom COVID-19 a prenášať vírus na ďalších ľudí „neúmyselne“.

 20. https://www.naturalnews.com/2021-04-22-60-percent-covid19-cases-already-vaccinated.html
  At least 60 percent of all new Covid-19 “cases” are occurring in people who were already vaccinated
  Najmenej 60 percent všetkých nových Covid-19 „prípadov“ sa objavujú u ľudí ktorí už boli zaočkovaní.

 21. Marian Humaj

  hmmm, film/movie Black Mirror som nevidel, lebo nepozeram tie uputavkove nereality, ktore vlastne/defakto destruktuju spolocnost. Co sa tyka tychto uvah, je to smutne, ze vobec take nieco sa berie kdekolvek na svete do uvahy zrealizovat. Pripomina mi to staronovu vladu na SK … poda demisiu a vladne nadalej… oznami „nepravdu“ a neodstupi, ale sofisticky bez hanby pokracuje v destrukcii ustavy a v pozicii, ktory ho/ju plati z dani pracujucich.. proste zakazuje (napr. demonstraciu nesuhlasu politickej nestabilnosti ). A to, co ten dotycny spraktizoval pred volbami, a teraz to zakazuje, cim mari svojvolne slobodu prejavu (ano, je to vsetko zahravanie si s myslami obcanov toho ktoreho statu) … je to tragedia a svet sa nepodari riadit takymito sposobmi, pretoze intelekt je sialenstvo a stroj ho moze porazit, iba ak len skutocnou zbranou; (ta pripomienka ze nesuhlasia autori s pouzitim zbrane je trapna; – pre porovnanie – aj p. Einstein a p. Kiriecestne prehlasili, ze nestvorili bombu, aby bola pouzita na zabijanie, atd … a pan Karel Capek mal dobru viziu o zeleznych muzoch z Vesmiru a nazval ich Roboti…

Pridajte komentár

*