Komáre Billa Gatesa spôsobili v Brazílli 400% nárast horúčky dengue. Teraz ponúka vakcíny, aby to zastavil


Print Friendly, PDF & Email

Komáre Billa Gatesa spôsobili v Brazílli 400% nárast horúčky dengue. Teraz ponúka vakcíny, aby to zastavil

(Ethan Huff, Natural News) Brazíliou sa šíri prepuknutie horúčky dengue po tom, čo miliardársky eugenik Bill Gates vypustil do voľnej prírody nespočetné miliardy geneticky modifikovaných (GMO) komárov, ktoré ju prenášajú.

No a teraz chce brazílska vláda nakúpiť množstvo Gatesových vakcín proti horúčke dengue, aby toto šírenie zastavila.

Podľa brazílskeho ministerstva zdravotníctva v Brazílii doteraz zomrelo na horúčku dengue 40 ľudí, zatiaľ čo ďalších 265 úmrtí sa vyšetruje, aby sa zistilo, či aj oni nesúvisia s prepuknutím choroby.

Brazílska reakcia na epidémiu však nehľadá odpoveď na otázku, prečo došlo k náhlemu 400-percentnému nárastu prípadov horúčky dengue od vypustenia GMO komárov.

Namiesto toho sa juhoamerická krajina rozhodla nakúpiť 5,2 milióna dávok vakcíny proti horúčke dengue s názvom Qdenga, ktorú vyvinul japonský výrobca liekov Takeda. Ďalších 1,32 milióna dávok bude odoslaných bezplatne.

Aktuálne až 3 brazílske štáty vyhlásili stav núdze, vrátane Minas Gerais, druhého najľudnatejšieho štátu Brazílie, ako aj federálnej provincie, kde sa nachádza hlavné mesto Brazília.

Od začiatku roku 2024 je v Brazílii už viac prípadov horúčky dengue ako za celý rok 2023. Miera infekcie je v súčasnosti 1 625 prípadov na 100 000 obyvateľov, čo je oveľa viac ako dlhodobý celoštátny priemer 170 prípadov na 100 000 obyvateľov.

V snahe zastaviť šírenie choroby začnú deti vo veku 10-14 rokov dostávať vakcínu Qdenga tento týždeň. Ale bude to fungovať? Pozrite si nasledovné video (v angličtine):

(Súvisiace: Minulý rok Gates oznámil plány dopraviť milióny „vakcín“ proti malárii do Afriky, aj keď sa zistilo, že injekcie spôsobujú nárast chorôb .)

Zodpovedný je aj Svetový program OSN proti komárom

V roku 2023 Svetový program Organizácie Spojených národov (OSN) proti komárom oznámil 10-ročný plán na vypustenie takzvaných „génovo upravených“ komárov v Brazílii, pričom údajným účelom je, že tieto GMO komáre jedného dňa v krajine vyhubia horúčku dengue.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Brazílski predstavitelia zdravotníctva v piatich mestách vypúšťajú oblaky komárov Aedes aegypti pestovaných v laboratóriu infikovaných baktériou Wolbachia, ktorá zabraňuje prenosu vírusu dengue na ľudí,“ oznámila organizácia Harvard Public Health v správe z augusta 2023.

„Krajina bude prvou, ktorá spustí celonárodný program na vypúšťanie komárov modifikovaných baktériou Wolbachia, od ktorej sa očakáva, že v priebehu nasledujúcich 10 rokov ochráni až 70 miliónov ľudí pred horúčkou dengue.

Momentálne sa stavia nová továreň na zvýšenie produkcie komárov. Od roku 2024 bude továreň masovo produkovať päť miliárd komárov ročne.“

V priebehu pol roka od zverejnenia tohto oznámenia o vypúšťaní komárov sa prípady horúčky dengue prudko zvýšili v celej Brazílii. Zrejmou príčinou sú práve geneticky modifikované komáre, ktoré mali chorobu zastaviť, nie jej vytvoriť viac.

Majte na pamäti, že Svetový program OSN proti komárom získal grant 50 miliónov dolárov od Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov, ktorá tiež finančne podporuje výskum ďalších vakcín proti horúčke dengue.

Firma Takeda, výrobca vakcíny Qdenga proti horúčke dengue, tiež dostal milióny dolárov v hotovosti od Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov.

„Inými slovami, peniaze Nadácie Billa Gatesa sú zapojené do všetkých aspektov súčasnej situácie, od geneticky upravených komárov – ktoré zjavne zhoršili krízu horúčky dengue – až po spoločnosti, ktoré Brazílii dodávajú vakcínu proti horúčke dengue,“ uviedol Jamie White pre portál Infowars.

„A aký je výsledok?“

Jeden komentátor v diskusii zopakoval tento sentiment a sarkasticky poďakoval Gatesovi za pomoc pri vytváraní a uvoľňovaní GMO komárov zodpovedných za túto novú krízu verejného zdravia.

„Populácia hmyzu počas letných mesiacov v americkom štáte Michigan sa za posledné desaťročie znížila asi o 90%,“ napísal ďalší diskutujúci o tom, čo vidí priamo v USA. „Mám podozrenie, že ‚geoinžinierstvo‘ v priebehu času zabíja hmyziu populáciu.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. toho zrmda nikdo nezastaví? a nezavře na 100 roků?

  • Možno ho zastavil a my vidíme náhradníka.

  • Komáre sú lietajúce striekačky, ako povedala postava Gates. A budú pichať čokoľvek. je to vojenská technológia a nejaký Gates o tom nerozhoduje.

  • vopred sa pozri na OS svojho PC… ked zareaguje na prikaz wnver, sam si vinik – kdo nuto 8mld lodi na planete uzivat jeho komercne produkty ajked od prvopociatku existuju nekomercne alternativy? kolko by mal dnes na svoju agendu keby ludia ako 99% pisatelov tu malo rozum a nalezite sa spravalo uz len pri volbe OS? KTO mu dal a dava (svojuú silu a suhlas je ta otazka, ktoru si musi kazdy polozit!

 2. A tie vakcíny budú zabíjať, rovnaký scenár ako pro covide ! Kedy už konenčne niekto urobí s týmto psychopatickým debilom a jeho kámošmi poriadok??? Tento rovnaký primitív chce nahradiť mäso jeho umelým rakovinotvorným blajsom, tento debil chce aj znížiť oteplenie Zeme, tento debil… už ho mám skutočne dosť !!! Kripel zdegenerovaný !!!

  • KÚP SI KOŇA!!!

   https://index.sme.sk › c › 20639468 › bill-gates-navstivil-slovensko-dceru-podporil-na-jazdeckych-pretekoch.html
   Bill Gates navštívil Slovensko, dcéru podporil na jazdeckých … – SME
   Zakladateľ softvérovej spoločnosti Microsoft a filantrop Bill Gates po trinástich rokoch navštívil Slovensko. Tentokrát nie preto, aby tu riešil biznis. V piatok podporoval 21-ročnú dcéru Jennifer Katharine v Šamoríne na jazdeckom Pohári národov, informovala o tom televízia JOJ .

   https://www.noviny.sk › slovensko › 255070-bill-gates-sa-ocitol-na-slovensku-prilakali-ho-jazdecke-preteky
   EXKLUZÍVNE: Bill Gates sa ocitol na Slovensku. Prišiel podporiť svoju dcéru
   Bill Gates sa po 14 rokoch ocitol opäť na Slovensku. Špičkové športové stredisko v Šamoríne často láka aj mená, ktoré sú známe na celom svete. Inak to nebolo ani v piatok na medzinárodných jazdeckých pretekoch. 21-ročná Jennifer Kathrine Gates je najstaršou z troch detí Billa a Melindy Gates.
   —————
   Ja myslím, že ten zmrd už funguje len cez videokonferencie. Náš problém spočíva v tom, že existujú skenovači myšlienok – ale nie tí ľudskej rasy – akože pre tajné služby. Ale na to existuje technika lovu – tzv. sústredenie sa na nesústredenie – dokonca ani zabiť s blaženosťou. To vyžaduje scenár a podporu – aby si nezablúdil – horizontálnu organizáciu. Ale čo s tými prvotnými myšlienkami – ktoré spúšťajú organizáciu. Ruský zdroj tvrdí – nerieš – len využi situáciu. Ale takých by muselo byť po svete veľa.
   Inak – takto fungujú moslimovia – v hlave majú spúšťací program. Nejak som nepostrehol, že by mali na neho pifku – možno preto, že chce najprv vyhubiť nás.

   Otázka – prečo ani Hitlera neodstrelil žiaden ostreľovač?

   • Hitler bol pravdepodobne zabitý pri atentáte a konca vojny ho nahradil dvojník dosadený britskou rozviedkou. Viem, že sú všelijaké reči o tom, že žil v Argentíne ale to môže byť len hladenie stopy po anglosaskom organizovanom šialenstve keďže oni zariadii aby sa Hitler dostal k moci a tiež aby rozpútal vojnu a prepadol Stalina. Stalin o tom dobre vedel ako sa veci majú a že za tým nestojí Hitler sám a je len bábkou v rukách Západu. Je tam ešte jedna zásadná vec s tým Hitlerom ale tú tu na Bádateľovi pochopí asi len Israismael pretože on (okrem mňa) chápe pojem „iskra Praduchovna“.
    Je to niečo čo objasňuje prečo práve Hitler bol vybraný – a pripravovaný na „svoju“ úlohu. Pretože nikto iný by nebol na to vhodným jedincom ako on pretože mal niečo naviac vo svojej duchovnej podstate ako bežní ľudia. A tak je to aj s mnohými mimoriadne úspešnými zloduchmi tohoto sveta – mali úlohu pomáhať ludstvu ale stali sa obeťou vlastných rozhodnutí a škodcami na Zemi. Ale ten princíp prečo to tak je a prečo bol práve Hitler na tú úlohu vybraný prevyšuje všetko pozemské dianie a dokonca všetko čím disponujú v tzv Globálnom Prediktoru. Dá dá to pochopiť len na základe pochopenia stavby Stvorenia uvedého v Posolstve Grálu, inak je každému bez tento jav navždy skrytý a nebude ho môcť pochopiť na základe žiadnych iných koncepcií a nedá sa to pochopiť ani z naprosto úžasnej knihy N.Starikova „Kto Prinútil Hitlera Prepadnúť Stalina“. Treba vedieť čo je to ISKRA PRADUCHOVNA! Inak nieje možné pochopiť všetko o Hirlerovi.

    A k tým komárom – asi to nebude len tak a bude to vážna vec keďže sa mi vždy snívajú veci ktoré sa dejú v reálnom čase a vážne zasahujú do života ľudí.
    Dnes sa mi snívalo o dvoch konároch, že mi sadli na ruku a nejaký mužský hlas mi povedal, že sú nebezpeční – kontaminovaní či tak nejako sa o nich vyjadroval ten hlas. Mali takú zvláštnu krémovú farbu a trocha viac zhrubnutý sosák ako bežný konári. Bol som v nejakom meste USA, bol večer a na osvetlenej ulici mi sadli na ruku a musel som ich rýchlo zabiť prítlačním ruky o odpadkový plechový kôš stojaci na ulici.
    A zaujímavé v tom sne bolo, že ten hlas, ktoré má upozornil na nebezpečné komáre bol akoby taký z pozadia ako to vo sne býva ale zároveň znel aj ako z miestneho rozhlasu na ulici. Ten hlas vysvetľoval prečo sú tie komáre nebezpečné a zároveň ako sa pre nimi môžu ľudia chrániť. Cítil som z toho tú istú energiu ako keď sa všade robila reklama na vaxíny 19. Divné bolo, že keď to komarie šialenstvo nastalo tak okamžite mali aj riešenie, ktoré cez rozhlas vytrubovali do sveta. Ten hlas vo sne bol však skôr hlas médií než hlas v pozadí sna i keď tak trocha pôsobil.

    • Bla, bla, bla.
     Históriu píšu víťazi.
     A keďže „Aďko“ prehral, tak keď o ňom budú tvrdiť, ze bol preoperovaný nebinárny maur tak sa ich nikto neodváži spochybniť.

     • Vtedy prehrali anglosasi a Globalisti teda fašisti. Stalin ich prekukol – tú ich mašinériu keď pozoroval ako sa prapodivným spôsobom spája všetok zdrojový potenciál Európy – ako ho anglosasi posúvajú Nemecku do rúk. Škoda, že Stalin nezlikvidoval všetkých fašistov, ktorí mali v pláne zlikvidovať Rusko.
      Sláva Červenej armáde osloboditeľke sveta od fašizmu! A Západ – to je fašizmus nič iné.

    • Israismael

     Je zvláštnosťou tej doby okolo pôsobenia Syna Človeka Abdr ,že v tom čase obratu svetov (1929) pôsobil aj ten, ktorý mal doviesť nemecký národ ku svetlu ,a tým pádom postupne aj svet k Veľkej Očiste..Očiste sveta áno , ale bez násilnosti a bez vojen a iných ohavnosti .Tak obrovskú silu mal v sebe ten človek ,že zvádzal ohromne množstvá ľudí ..ta sila iskry ducha nebola náhodná,mala však slúžiť na dobro a nie pre skazu (Pozn: je rozdiel mať božiu iskru ,iskru Prastvorenia ,či duchovnú iskru -taku má človek na Zemi a aj ďalej po vývoji ) … Stal sa teda pravý opak ako to bolo zamýšľané a človek opäť raz zlyhal ako vždy v histórii a od roku 1933 s nástupom moci Antikrista,-teda Adolfa,sa on stal bojovníkom temnôt proti Synovy Človeka ,a zviedol tak nemecký národ na hroznú a nepravu cestu s tým že nemci rozpustali svetovú a globálnu tragédiu,druhu svetovú www2 od roku 1939-45.. .A mnohí ľudia sveta a ich rodiny ,ktorí dostali do vienka bohatstvo ,aby peniaze použili na správny účel ,na prospech ľudstva ,boli tiež zvedení temnými silami a používajú az dodnes peniaze a moc na to ,aby terorizovali a ničili ľudstvo ..Koľko z vás povie zas a znova ..,,Prečo to ten Najvyšší dopustil a prečo sa stalo tak a nie inak ?“ “ Prečo?“ ..lebo každý jeden človek a aj ten A.H ,mal slobodnú vôľu rozhodovania a Boh ju neovplyvňuje,nakoľko je to Zákon ,ktorým je všetko samocinne riadené v pohybe vo vesmíre a aj tu na Zemi…Samocinne !!!!!!! ..Každý čin slobodnej vôle človeka má teda
     svoj nevyhnutný následok,buď to dobrý alebo zlý až tragicky . Sú to vskutku samocinne riadené následky , alebo inak povedané je to ,Zákon spätnej reakcie,zákon spätného navrátenia -KARMA,alebo ešte viac zrozumiteľnejsie pre človeka: ,,to čo zaseješ do sveta cez svoj život ,všetko čo ovplyvní život tvoj a aj blížneho tvojho ,tak to isté musíš aj bezpodmienečne zožat a dokonca viacnásobne viac (ako pri žatve ) „

    • Achnaton, nežer pred spaním, nebudú sa ti snívať sprostosti.

     • Israismael

      Nie je každý lupeznikom Rumcajsom ako napr ty, prepáč.. Proste on Achnaton sa nevyjadril iba čiste zo známeho pozemského hľadiska, ale aj z iného pohľadu a to duchovného, ktoré je ďaleko skryté ľuďom a je omnoho dôležitejšie ako pozemské, ale len niektorí ľudia mohli do toho nahliadnuť spoza opony, ze sa s tým mohli zoznámiť v Pravde Ducha Pravdy … a o tom dianí,a udalostiach životov napr ohľadne tých temných zmrdov ako bol Hitler, ktorý bol pôvodne pripravovaný na úplne inú úlohu než zohral, niektorí ľudski duchovia na Zemi vedia, napr aj Achnaton . Za to si môže človek sám, ze nepozná svoj ľudský duchovný pôvod, ze odkiaľ pochadza svojou podstatou a kam sa má uberať….. nechce sa učiť duchovným dejom, ktoré su už dostupné každému človeku na vysvetlenie, ak by úprimne hľadal, pohol živým duchom a nenechal smrteľne späť svoj živý softver-ducha.. Toto nevedia mnohí ludia v pozemských telách ,a to nie je na výsmech ze ci niekto jedol divé huby, ale je to na zaplakanie ze duch je nulita, a ze
      napr konkretne Hitler sa dal zlákať temnom a Luciferom.. Ziaľ doplatili na to milióny a milióny ľudí.. Žiaľ.. Aj Lucifer bol pôvodne svetlonosom, a to nie je rozprávka..Prisla teraz doba a bude to výrazne zdôraznene v ďalších rokoch, ze už o týchto veciach bude musieť vediet človek vedieť .. Keď nie, ze nebude chcieť, tak udalosti ho prinútia k tomu Keď ani tak nie a nebude chcieť, tak sa bude musieť zlomiť pod tlakom SVETLA . Tie udalosti ktoré majú prísť ako Očista Zeme sú už na dosah, ale nik neverí ze prídu .Vieme Co spôsobil Lucifer, keď som ho už spomínal ?.. Stal sa doslova capom záhradníkom a skoditelom, namiesto toho ze mal v tejto pozemskej záhrade pomáhať k vývoju pozemských ľudských duchov.. Tam je problém všetkých problémov na Zemi, ze ľudstvo ochotne podalo ruku temnu, namiesto toho aby počúvalo Slovo od Boha a Zákony vesmíru, ktoré sú tiež Božie Zákony,a u nás na Zemi zvané tiež Prírodné Zákony

    • Rozbitá váza

     citujem: „Ten hlas vysvetľoval prečo sú tie komáre nebezpečné a zároveň ako sa pre nimi môžu ľudia chrániť.“
     Milý Achnaton, asi si nám skoro všetko napísal, LEN si nám zabudol napísať, čo ti ten hlas povedal vo veci, ako sa proti nim môžu ľudia chrániť. Môžeš mi veriť, že TO nás najviac zaujíma… Skús sa vrátiť do spomienok a daj vedieť, čo na svoju ochranu môžeme. urobiť. Ďakujem/e. 🙂

   • Heidricha zastrelili a čo sa potom zmenilo?

    • Heidricha zastrelili agenti riadení britskou rozviedkou pretože chcel svoj štáb presunúť do jedného z dvoch Židovských centier – do Prahy aby bol v centre diania a bol v prostredí ktoré informačne vysoko vodivé. A to sa predsa Sion – páničkovi nerobí. Globalisti si na to dali majzla aby sa im nejaká podradná háveď s obojkom na krku neplietla pod nohami a nestrkala im nos do ich záležitostí ale držala hubu a krok.

 3. To jsme to dopracovali. Největší vrah v dějinách lidstva si klidně běhá po svobodě.

  • Na rohu ulice
   Vrah o morálce káže
   Před vraty věznice
   Se procházejí stráže
   Z vojenských pancířů
   Vstříc černý nápis hlásá
   Že prvním z rytířů
   Je veličenstvo Kat.

   S úšklebkem Ďábel viděl
   Pro každého podíl
   Syn otce nenáviděl
   Bratr bratru škodil
   Jen motýl Smrtihlav
   Se nad tou zemí vznáší
   Kde v kruhu tupých hlav
   Dlí – veličenstvo KAT

   • holistický prístup

    Koľko rôznych „uniforiem“ majú KATI (vrahovia) „sveta“:
    – MUDr-ovia – vraždia zdravie
    – JUDrovia (právnici) vraždia pravdu, právo, spravodlivosť
    – „učitelia“ vraždia vedomosti a poznanie
    – …
    – …
    – čiernoprdeláci velia vražedným komandám – zvyčajne skryto – okultne, …

    V tom texte od Kryla je oveľa viac, ako je zjavné na prvé počutie.

   • Ja mám radšej o Kryla o tej „demokracii“. Raz keď si ju v jednom mainstreamovom rádiu zaželal zahrať jeden poslucháč tak ju odmietli zahrať že ktorúkoľvek inú áno ale práve hentú nie. Bolo to tak 5 – 6 rokov nazad.

 4. Miroslav Čižmár

  Šikovný obchodník.

 5. A primitívne novinárske trúby ďalej vychvaľujú otrokársky systém, ktorý tlačia zdegenerovaní psychopati – samozvané „elity“ ! Ale ľudí nikto nič nepýta, ako vždy ! Nasrať im všetkým ! Noviny TREND mi pripadajú ako britský slobodomurársky The economist !
  https://www.trend.sk/spravy/krajiny-su-coraz-blizsie-zavedeniu-digitalnych-mien-spojene-staty-vyrazne-zaostavaju?itm_brand=trend&itm_template=news&itm_modul=denny_suhrn_sprav&itm_position=15

 6. zapredana SR

  A všetci sú spokojní, nikto nikoho neobvinije, nikto nikoho nestíha ani netrestá. Stačí mať peniaze a kúpiš si aj spravodlivosť. Dúfam, že sa naplnia slová Putina: „Musíme si však uvedomiť, že ples upírov končí.“

 7. Pre mňa je záhadou, prečo Gates s tou jeho čúzou neboli popravení za zločin genocídy.

  • Oni musia cez svojich poskokov napĺňať katastrofický scenár sionistickej židobiblie. Sme v tretej svetovej vojne, okrem chemickej, rádiologickej… aj v informačnej. Nemáme ani tušenie, čo všetko sa navôkol deje.
   Veľká vďaka portálu Bádateľ za to, že tu máme aspoň aké-také objektívne + dôveryhodné informácie.
   Uvidíme, čo prinesú prezidentské voľby: či sa poskokom sionu znova podarí zmanipulovať svoje ovce, alebo či tentoraz vyhrá ten ľudskejší kandidát.

 8. Mali by pochytať zopár tých komárov a odviezť ich Vilovi do vily. Nech si aj on užije svojich vynálezov. Určite nepoužíva Windows ale MacOS…
  Aj pre to sa ho už zbavil.
  Prečo žiaden kuchár neotrávi Vila?
  Pretože sa nájde vždy dosť chamtivých, sorry, verných, ktorí sú za peniaze ochotní urobiť čokoľvek.
  Načo je morálka, keď nechcete žiť v spoločnosti ostatných ľudí prípadne chcete žiť za vysokým plotom alebo v podzemnom bunkri?

 9. Dnes má uštipol jeden extravypasený megakomár s extrapálivým jedom.
  Po cca 20 tich rokoch som šiel autobusom a na moju otázku či zastavuje aj v jednej obci tak nič neodpovedal a zmenil na sa na papiňák a po 5 sekundách vypustil paru a cez zuby precedil „a..n…o!“. Fuf, to bola energia – tie vibracie! Reku pýtam sa jak kedysi že či zastavuje „tam“ a dnes sa to už nepoužíva, nenosí také uisťovacie otázky. Reku je chyba asi v mojom nemodernom prístupe kedy bol šofér autobusu ešte človek, ktorého sa dalo hocičo spýtať keď si človek nebol niečím istý.
  No ale keď cestou naberal cestujúcich tak som to videl – bol stále nevrlý až ostražitý a to až natoľko, že sa všetkých doslova štítil. Vyzeral akoby trpel keď musí on „pánbožko“ autobusu ľuďom slúžiť a odpovedať na nejakú jednoduchú otázku. Jak ľudia – dôchodci mlcky
  nastupovali a poslušne bez slov kartičkami pípali a okolo toho blba prechádzali a boli ako ovečky – tak ten blb to ani nemohol zniesť.
  Potom nastúpil jakysi mladý frajírek asi známy autobusára a to už bola iná – to si dodúvali ako môj s mojou pri tých primitívnych blbých rečiach. To je čistý hnus, taký nečlovek v takom zamestnaní! Každý človek ho obťažoval už svojou prítomnosťou, taký blb by najradšej vozil nejaké baby z playboya či nejakých ožranov na akcie kde by sa s nimi mohol zotnúť. .. prestúpil som na druhý bus a v ňom ďalší „komár“ ale ten sa ako-tak držal iba ma rázne poslal dozadu: nesadajte si dopredu, bežte dozadu…tam sa bude aj vystupovať! No 20 rokov som nešiel autobusom a je vidieť, že sa mnohé zmenilo. V oboch autobusoch bolo celú cestu hrobové ticho a akési napätie. Kedysi bolo v autobusoch rušno, džavot, ba aj šoféri sa hlasitosti bavili s cestujúcimi, ktorí sedeli vpredu alebo mali nahlas pustené rádio a v autobuse sa ľudia normálne rozprávali.
  No a dnes? V oboch prípadoch to boli akísi ulízaní nagelovaní vidláci, arogantní, nevycválaní žrebci, mysliaci si o sebe, že si môžu dovoliť všetko pretože predsa je to „ich“ autobus. Ono takéto niečo som kedysi na začiatku 90 zažil tiež keď som chodil za priateľkou – vtedy sa tiež tak choval jeden 29 ročný slobodný arogantný dedinský autobusár ale to mu všetky mladé aj staré baby z dedín dávali zožrať za tú jeho aroganciu a namyslenosť – furt doňho vŕtali: ožeň sa už konečne aby ti prestalo hrabať na mozog! A z ďalšieho radu sa ozvalo „no áno ale ktorá by ho chcela takého ko..“. Všetci ho poznali a nemal kam utiecť pre nimi. No ale dnes je každý veľký pán! Aj polelár hneď človeka zruší keď sa mu niečo nezdá, aj poštárka ľuďom vynadá a tak to je na milión spôsobov. „Zo sedláka ku.va pán“ sa hovorilo a je to tak.

 10. Slavo Slovan

  Okultní pedofilní satanisti sú tak posadnutí symbolmi, že vo všetkom, naozaj vo všetkom čo robia, majú vtesnaný nejaký svoj temný odtlačok. Ešte aj čísla dátumov ich vykonaných zverstiev, farby, logá s 666 symbolmi (www je to isté), to všetko je viditeľné vo svete okolo nás.

  Tak nakoniec ani to, že si vybrali Čaputovú, nie je náhoda. Zavážil aj taký drobný detail ako jej priezvisko. CAPUT MORTUUM je latinský okultný pojem pre umrlca, pre umrlčiu lebku používanú v alchymistických rituáloch po stáročia. Oni sú vážne šialení. A ak si pamätáte – Kiska prijal v paláci kozu. Nikto tomu nevenoval pozornosť. Ale kozia hlava v pentagrame je satanský symbol Bafometa.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Sigil_of_Baphomet

  • mariankosnac

   Z ich strany je to vporiadku – Satanisti robia to čo Satanisti robiť majú. Blbé je len to že bežní občania žijú vo viere že Bill Gates, Kiska a Čaputová a spol sú to najväčšie dobro – filantropi. Ako to luďom ukázať? Vôbec nevnímajú symboliky, nepreciťujú intuíciou.

 11. Arcibiskup Viganò: Globalistická kabala chce na zemi nastolit království Antikrista

  https://aktax.cz/arcibiskup-vigano-globalisticka-kabala-chce-na-zemi-nastolit-kralovstvi-antikrista/

  • holistický prístup

   zuzana,

   „arcibiskup“ Viganò je tiež otrokom fenoménu, ktorého sám označuje sťa GLOBALISTU – SATANISTU.

  • zuzana, všetko, čím nás cirkev, komunisti, globalisti… (je úplne jedno, ako týchto manipulátorov Pravdy pomenujeme) odjakživa kŕmia, stojí na jednom a tom istom pochybnom základe: jeho poslaním je šírenie čo najväčších a najprotirečivejších dezinformácií.
   Doteraz naozaj už každý mohol postrehnúť, že tento svet pravdepodobne „odpočiatku“ stojí na jednej obrovitánskej Lži; stačí si dôsledne prečítať bibliu „boha“ sionu. No aj v tejto skrz-naskrz zmotanej knihe kníh sa sem-tam blysne nejaké to zrnko Pravdy, v tomto čase nepotešujúcej. Z dnešného článku:
   „Momentálne sa stavia nová továreň na zvýšenie produkcie komárov. Od roku 2024 bude továreň masovo produkovať päť miliárd komárov ročne.“
   Tento fakt svedčí to o tom, že boh sionu svoju fantáziu definitívne vyčerpal, pretože toto v dávnej minulosti tu už bolo! Či už nazrieme do kníh Mojžišových alebo napr. proroka Ezechiela – opakuje sa jedno a to isté: tyrania ľudstva „bohom“ sionu (v dávnej minulosti napr. pomocou otravných kobyliek, ale aj za pomoci rôznych iných vyšinutých zbraní). Dnešný Bádateľov príspevok svedčí o tom, že „Bohu“ sionu pravdepodobne došla inšpirácia – už sa zmohol len a len na repete.
   Ježiš pred 2024 rokmi sľúbil svoj druhý príchod na Zem. Predpokladám, že tentoraz už nebude riskovať a nevráti sa na Zem aj fyzicky. Bude stačiť, že napriek tomu, aké veľké sme my Pozemšťania svine, ukáže Ježiš aj po druhý raz svetu tú najsilnejšiu zbraň: Bezpodmienečnú Lásku, s ktorou ruka v ruke ide Odpúšťanie. Títo vrahovia vedia, že to tak bude; majú to po celý čas zaznamenané v ich kňažských, pred nami starostlivo ukrývaných bibliách. Preto sa neboja (však to, že Ježiš na kríži odpustil aj vrahom, je známe celej verejnosti, vrátane ateistov). No žiť medzi ostatnými po celú večnosť s pečaťou vraha…tak to by som asi nechcela…
   Aj vrahovia majú slobodnú vôľu – môžu si sami vybrať: či dokážu ľudsky žiť medzi svojimi obeťami, alebo svoj život radšej vzdajú. No jedným som si istá: Ježiš si žiadnym súdením svoje čisté ruky nimi špiniť určite nebude: neurobil to v minulosti, nezníži sa k tomu ani teraz. Ak raz – vtedy na kríži – vrahom odpustil, platí to navždy! A čo si oni vyberú – či život, alebo smrť, zostáva len a len na každom jednom z nich. A kto si bez viny…ďalej to už poznáme.
   (K židovskému podvodníkovi kristovi a jeho cirkvám sa vyjadrovať už nemienim; dnes už ten megapodvod zámeny, resp. nahradenie Pravdy Lžou, musí vidieť aj slepý.)

   • Duch zámeny – ty židovská kunda! Odkedy je Kristus – ŽIDOVSKÝ – podvodník! Odkedy si to vyslovila?! Čiže nie židia sú tí podvodníci! Ty židovská kunda! Teraz si potrebovala vyvracať to klbko hadov!

    Ja viem o tebe, kto si od samého začiatku! Toto je tvoj epitaf! Už ťahaj odtiaľto do pi.e – ty satanská zaklínačka hadov! Ku.va!

    • Ale ale Maroško, trafená hus zagágala, ty si žid!

    • Ja poznám teba oveľa lepšie, ako ty mňa; ty o mne vieš figu.
     Prečo Ježišovi učeníci, keď zrazu uvideli sion-krista, vyhlásili: „Toto nie je náš Pán!“ ?? Zrazu sa rozhodli Ježiša poprieť ?
     Ježiš apoštolov nemal! Ježiš mal učeníkov! Po jeho zavraždení a nahradení ho židovským kristom sa jeho učeníci rozpŕchli!! A ďalej o nich niet už ani zmienky; práve naopak: Po Ježišovej smrti „zavládla TMA“! A tá duchovná Tma tu trvá dodnes – pre takých, ako si ty! Čítaj, študuj – a potom sa vyjadruj k niečomu, o čom nemáš ani najmenšie vedomosti. Alebo Ježišovi učeníci, ktorí boli prenasledovaní a museli sa neustále skrývať spolu s Ježišom v Getsemanskej záhrade, sú súčasne aj kristovi apoštoli, piliere chrámov s vyberačmi poplatkov? Poznáš aspoň mená Ježišových učeníkov?
     Vyjadruješ sa k niečomu, o čom vieš figu, len preto, že potrebuješ neustále chŕliť žlč! Kam sa podela tvoja logika? Ježiš staval kostoly? Tam by ho ani nevpustili!! Mudrc…
     Celú Pravdu nevieme nikto, lebo je stále pribitá na kríži. Ale kto nie je načisto slepý, musí vidieť aspoň tú doneba-volajúcu Lož!

    • A ešte – ak si ani teraz nepochopil, ešte raz Ti zopakujem ten najväčší Podvod v dejinách ľudstva:
     Ktoré normálne dieťa, keď vidí prichádzať svoju matku, vyjadrí sa o nej „…hľa, žena“ ? Úctivý, inteligentný, obetavý Ježiš? Ako mohla byť Jeho matkou, keď on je večný rovnako ako Stvoriteľ? „Ja nie som z tohto sveta… z neba som zostúpil, Otec ma poslal…“ – takto odpovedal na zvedavé otázky okolostojacich ľudí. Máriino tehotenstvo trvalo tri dni a porodila dospelého Ježiša?? Alebo – kde bol tri desaťročia zašitý, keď ho NIKTO!!! z davu nepoznal?
     Prenasledovaný bol preto, že „búral kostoly“ – slovami Pravdy! Preto ho zavraždili !! A nie preto, aby sa len tak pre nič – za nič obetoval. Ježiš nie je Palacký (samozrejme ani skutok tohto muža neodsudzujem; bolo to jeho smutné a zbytočné, nič neriešiace rozhodnutie, žiaľ… Lenže Ježiš je – na rozdiel od nás, Všetkých Pozemšťanov – Dokonalá Osobnosť! Opakujem!!! – Keď sa ho zástupy pýtali, odkiaľ prišiel, odvetil: „Z neba som zostúpil. Otec ma poslal.“ Ani raz Máriu nespomenul; „Hľa, žena…“ vyjadril sa verejne o nej…
     Namiesto večného osočovania zapni konečne Logiku, alebo sa nevyjadruj! Argumenty, chlapče! A nie pľuť síru a žlč o záležitostiach, ktorými si sa do hĺbky evidentne jakživ nezaoberal.

 12. Moskva tvrdí, že NATO si v případě Ruského vítězství rozdělí Západní Ukrajinu

  https://aktax.cz/moskva-tvrdi-ze-nato-si-v-pripade-ruskeho-vitezstvi-rozdeli-zapadni-ukrajinu/

  • Na to je tá „Moskva“ na ktorú mal tiahnuť Prigožin a vysporiadať sa s ňou – teda s prozápadnými kolaborantmi. Na západe vedeli, že by ho Ruská armáda rozdrvila a neprišiel by do Moskvy ale začala by mela v štáte, občianska vojna a štátny prevrat riadený zo Západu. Lenže V. V. Putin to celé prehliadol a zvládol to uriadiť aby sa ten „požiar“ občianskej vojny v Rusku nerizhorel.
   No a tá vlastizradná „Moskva“ by teraz rada rokovala, uzavierala mier a delila okrajinu ale čaká ju krutý koniec namiesto poroby Ruska.

 13. mariankosnac

  deBillove komáre zožerú vtáky – k nám neprejdú. Dnes sa mi stala trochu iná vec, už nejaký čas sa tu povaluje nejaký prírodný krém, vyživujúce telové nlieko s kašmírovými proteínmi, zvšuje vlhkosť pokožky o 42%, tak som ho skúsil na tvár a nohy a nebol žiadny problém až o niekolko hodín som si umyl tvár mydlom a nastalo pálenie a sčervenanie. Je to možné aby kombinácia toho krému a mydla takto reagovala?

  • Vylúčiť sa to nedá. Treba pozrieť zloženie telového mlieka aj krému, ak tam je uvedené. Aj mydla. Tiež by tam mal byť údaj pH, čo veľakrát chýba. (Prichádzať do úvahy môže aj úplne nezávislá, alebo zhodou náhod prípadná súčasná potravinová reakcia.)
   Skúšať je najlepšie asi len po jednom nepreverenom výrobku za deň; aby sme nezatratili aj ten ďalší, možno prospešný.

  • Kašmír
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Ka%C5%A1m%C3%ADr_(l%C3%A1tka)

   https://www.natureca.sk/Bonbony-z-ovcieho-tuku-c24_0_1.htm


   Na čo je dobrá opraná ovčia vlna?

   Špinavá tzv. potná vlna nie je vhodná na priame použitie. Obsahuje rôzne množstvá lanolínu, rastlinné a živočíšne rezíduá, prach, hlinu, často stopy moču a výkalov. Vlna sa preto po vytriedení hrubých nečistôt a nepoužiteľných častí musí oprať. Opranú vlnu môžeme ručne načechrať a použiť ako výplň do hračiek, vankúšov, na izolácie malých stavieb a pod. Ak ju chceme použiť na priadzu alebo na plstenie, rúno musíme učesať.
   Na čo je dobrý česanec?

   Česanec môže byť vo forme plátu alebo prameňa. Najčastejšie sa používa na suché či mokré plstenie alebo pradenie. So samotným prameňom sa však tiež dá aj pliesť, ide o pletenie na rukách, môžete upliesť mega deky, hniezda pre bábätká, vankúše, puff sedacie vankúše, navyše budú tieto výrobky trvácejšie ako z jemnej merino vlny, ktorá má tendenciu sa viac žmolkovať. Česance využívajú zákazníci venujúci sa technike arttex, suchému či mokrému plsteniu, tkaniu, výrobe bábik, ale hlavne pradeniu.

   Ovčia vlna je zaujímavá aj ako izolačný materiál. Izolovať môžeme pranou rozvoľnenou vlnou menšie i väčšie plochy ručne, alebo formou fúkanej izolácie (napríklad http://isowool.sk/), alebo vlnou špeciálne upravenou v plátoch (https://www.naturwool.sk/). Je vhodné, aby vlna, ktorú chcete použiť na izolovanie, bola tiež vypraná a ošetrená proti škodcom. Vrkoč upletený z nášho česanca je možné použiť na izolovanie dreveníc, okien, dverí a pod.
   https://www.vlnarskamanufaktura.sk/vzdelavanie-a-osveta/ovce-vlna-a-jej-spracovanie/

   Lanolin
   Ritní Data

   Lanolin, též nazývaný Adeps Lanae, je žlutá mazlavá látka vylučovaná mazovými žlázami zvířat tvořících vlnu, převážná lidstvem používaná část pochází od ovce domácí. Chemicky je lanolin příbuzný s voskem, lze jej použít jako mast na kůži nebo jako vosk na ochranu proti vodě; též se využívá jako surovina při výrobě krémů na boty. Wikipedia (CS)

   https://vegis.sk › dlr › lanolin-vlastnosti-a-pouzitie-v-kozmetike › m205
   Lanolín – vlastnosti a použitie v kozmetike | vegis.sk
   Vlastnosti lanolínu. Lanolín vo svojej prírodnej forme je emulzia O/W, teda olej a voda. Chemicky sa považuje za vosk, pretože pozostáva najmä z esterov a polyesterov vysokomolekulárnych alkoholov, mastných kyselín, ako aj sterolov a voľných alkoholov. Bezvodý lanolín: má jantárovo-zlatú farbu a charakteristickú vôňu,

   ——————–
   Vďaka za nakopnutie!
   1/ Za socíku sa krém Indulona vyrábal z lanolínu – lebo sme mali funkčné ovčiarstvo. Dnes sa vyrába z olivového oleja.
   2/ Odbočím – lanolín má 100% afinitu k zlatu /alebo opačne/ – od toho legenda o zlatom rúne – skrátim – každý kvalifikovaný zlatokop vie, že na zdochline psa v rieke je naozaj dosť zlata – ide o spojenie efektu flotácie – mikroskopické neviditeľné zlato sa vznáša na veľmi pevnej vrstve vody – hoci je 19,3x ťažšie ako voda – už som tak prišiel o veľa zlata – zvlášť pri chemickej úprave – keď sú na ňom „bublinky“ z kyseliny a chceš použiť gravitačné plavenie.

   https://educareforma.com.br › sk › vlastnosti-vody-vysvetlenie-kohezia-a-adhezia
   Vlastnosti vody: vysvetlenie, kohézia a adhézia
   25. 6. 2023Vlastnosti vody Vedeli ste, že voda je jedinou látkou na Zemi, ktorá sa prirodzene vyskytuje vo všetkých troch skupenstvách? Napriek tomu, že voda je bez zápachu, chuti a kalorickej hodnoty, je pre život nevyhnutná a nemôžeme bez nej žiť. Zohráva ú…
   —————-
   Takže tvoj problém spočíva v pochopení získavania tuku z kašmírovej vlny, z ovčej vlny a o výrobe mydla všeobecne.

   1/ Lanolín – látka podobná vosku – sa dá získať varením srsti, ktorá ho obsahuje. Potom záleží na tom, či sa takáto vlna splstí, alebo nie. Ovčia vlna sa splstí preto, že sa na nej otvoria háčiky a po ochladení a uschnutí sa vlákna spoja. Preto sa ovčia vlna najprv mechanicky očistí, spletie, a až potom sa ofarbuje a vyvára – a dostaneš dokonale spevnené vlákno. Lanolín sa potom získava až potom.

   Čiže otázka – akým spôsobom bol získaný ten kašmírový lanolín? Vyvarením – alebo nejakou chemickou extrakcioi? A prečo spomínaš hydratačné účinky? Lebo spájaš antihydratačné účinky lanolínu – lebo to je pravá funkcia lanolínu! Na seba si si nagebril – ko.otinu!

   A reakcia s mydlom? Mydlo sa vyrába pôsobením alkálie na tuk a na mastné kyseliny v tuku – priemyselne ako neutralizácia nebezpečných voľných mastných kyselín v starnúcom tuku – pracoval som v rafinérii.

   https://www.kamiko.sk › index.php?route=blog › blog&blog_id=88
   Ako sa vyrába mydlo: Kedysi a dnes – Kamiko.sk
   prvé tekuté mydlo bolo patentované Američanom Williamom Sheppardom až v roku 1865? Prvé mydlá z Babylonu a Ríma. Prvé primitívne mydlo sa vyrábalo varením živočíšneho tuku s popolom z dreva. Zloženie mydla zo starého Babylonu sa našlo zapísané na hlinenej tabuľke.
   —–
   Čiže – spojil si jeden bordel s druhým bordelom a koža sa ozvala – pretože normálny zdravý tuk má tendenciu prenikať cez kožu a koža – ako bariéra – ho príjme. Ale koža sa bežne nestretáva s produktami – reagens – tukov!

   Absolútne najstabilnejšími tukmi sú – 1/ prepúšťané maslo ghí, 2/ kokosový olej!

   Odporúčam Barbaru O ‚Neil – Fantastický tuk

   https://www.youtube.com › watch?v=qAGjK5Tgqkw
   Barbara O‘ Neill, Fantastický tuk – YouTube
   Zdroj: https://youtu.be/E-c-xfEVtnsNavzdory špatné pověsti, tuk je nezbytnou výživnou látkou v lidském těle. Avšak existují tuky, které zabíjí a tuky …
   ————–
   Čiže – mohol som byť krátky a jednoducho tu napísať, že si si na seba nagebril dve neprirodzené chemické látky – ale ja už som raz taký, a toto som napísal aj pre iných. Pre mňa mentálne cvičenie – nevedel som si ani zaboha spomenúť na ten lanolín. Preto sa na vojenčine v pohode robili hrianky na Indulóne. Text som neopravil.

  • Nezobrazuje mi komentár, ktorému som venoval dosť veľa času. Lanolín, chémia.

 14. Och, Bože!
  Aké „prevratné nálezy“ boli „objavené“ kontrolou NBU – voči vládam SR z r. 2020-2023, čo sa týka Civilnej ochrany obyvateľstva. A koľko ľudí – s akými platmi tam sedia, že museli prísť na dané zistenia. Ako-keby na to nestačil – obyčajný sedliacky rozum normálne zmýšľajúceho občana SR, blbečkovia byrokratickí! A – čo ďalej s tým?!

  P.S.: 1 – Dňa 15/02/2024 at 20:20 – som do svojho komentu hodila pár svojich myšlienok, týkajúcich sa momentálnej CO – (t.j. civilná ochrana obyvateľstva) evokované v rámci redakčného článku:
  „ V laboratóriu v Mariupole na Ukrajine našli dôkazy o tajných experimentoch biologických zbraní na civilistoch“ – zo dňa 14.2.2024″.

  (viď skrátené copy môjho komentu – nižšie):

  „P.S.: 1 – Ako keby – VLÁDA SR – nebodaj – pri náletoch na naše územie, či už z ruskej alebo USA strany (v prípade vyhrotenia konfliktu medzi RF a NATO), sa dokázala postarať o slovenské civilné obyvateľstvo. Ale v SR nepadlo ani jedno slovo, či už za minulej vlády, rovnako i dnešnej, do akých „jaskýň s ruksakom na chrbte“ v najbližšom okolí, máme zaliezť my (občania SR).

  Je tu síce zákon č. 42/1994 Z.z – O civilnej ochrane obyvateľstva, podpísaný Kováčom, Mečiarom a Gašparovičom, ale – ako je vykonateľný v r. 2024, to už tu zrejme nikoho nezaujíma. Vláda, predpokladám „TO“ hodí na samosprávy a tie posunú toto bremeno na samotných občanov – systémom: „Ak chceš prežiť, zariaď sa najlepšie, ako vieš!“ Koniec mojej citácie.

  A dnes akéže to „objavné“ rezultáty zo strany NBÚ vyšli na Božie svetlo – oficiálnou cestou –

  Citujem:
  „Oblasť civilnej ochrany a krízového riadenia nebola podľa úradu prioritou žiadnej z doterajších vlád, čo spôsobilo jej výraznú stagnáciu a úpadok. „Slovensko má síce výraznú časť územia pokrytú elektronickými sirénami (cca 80 percent), ale NEMÁ ZABEZPEČENÝ funkčný systém úkrytov a NEMÁ VYTVORENÚ ani dostatočnú zásobu základných prostriedkov na ochranu obyvateľov. FUNKČNÁ VYUŽITEĽNOSŤ materiálov zo skladov civilnej ochrany JE v prípade vzniku mimoriadnej situácie PRAKTICKY NULOVÁ,“ skonštatoval predseda NKÚ SR Ľubomír Andrassy.

  Z kontroly vyplýva, že MV SR ako zodpovedný ústredný orgán štátnej správy za krízové riadenie, NEDOSTATOČNE VYKONÁVALO v kontrolovaných rokoch koncepčnú, riadiacu a kontrolnú funkciu a svojou nečinnosťou PORUŠOVALO ZÁKON O CIVILNEJ OCHRANE, ale aj zákon O RIADENÍ ŠTÁTU V KRÍZOVÝCH SITUÁCIÁCH MIMO ČASU VOJNY A VOJNOVÉHO STAVU.
  PODĽA NKÚ SR JE CELÁ LEGISLATÍVA NASTAVENÁ NEJEDNOZNAČNE A NEREFLEKTUJE NA SÚČASNÉ POTREBY ČI AKTUÁLNY VÝVOJ BEZPEČNOSTNEJ SITUÁCIE V EURÓPSKOM PRIESTORE.

  Detailnejšie čítaj v odkaze nižšie:

  https://www.hlavnydennik.sk/2024/03/15/vazne-zistenia-babractvo-byvalej-vlady-potvrdil-aj-nku

  Moje P.S.2 znelo, že: „Aspoň Čapútová s dcérami + Rizmanom má jasné info, do ktorého bunkru majú zaliezť.. Tak sa pred časom, v médiách, s úsmevom na tvári, chválila.“

  Pozn.: Len toľko – na margo – ako tzv. elitám (ktoré si ideme i za týždeň voliť..) – „ZÁLEŽÍ“ – na svojom obyvateľstve..

  Zatiaľ stále platí – „Zachráň sa – kto môžeš! (a to – vo svojej vlastnej réžii..), inak – sa každý na Teba zvysoka – vys*re! Amen!

  • Dobre, že si to spomenula – mám ku tomuto až veľmi blízko. Budem na to – konzistentne – reagovať. Tieto veci mám 30 rokov v hlave! Len teraz som prišiel domov, takže.

   • Tak začnem úvodom – v Bratislave si kúpi byt len idiot! Lebo „Bratislava“ ponúka prácu – a tak si zoberiem hypotéku! Idiot!

    1/ Zánerne nebudem spomínať presné bulvárne vydanie dosť nákladového denníka, ktoré ma naštartovalo z Bratislavy – hoci sdom rodený Bratislavčan – je v centrálnom archíve v Martine – tak nech to odtiaľ nezmizne.

    Čiže – dvojstránka presne v strede. Jeden článok o CO krytoch – všetko v prdeli – vysquotované /Squatting/, ostatné lukratívne privatizované – kluby, herne, bordely!
    Druhý článok – o predpovedi zemetrasenia pre Bratislavu v horizonte štvrťstoročia – 2/3 mesta – 7-8-Richtera /vychádzalo sa zo zlomu a účinkov počas 2 zemetrasení v Komárne /1763 a 1783/ – až 9.2 Richtera – „voda v Dunaji vrela“ – tu začína región Termál – rozpadla sa pevnosť, obrovské množstvo domov /za domy sa vtedy nepovažovali chatrče – tie hlinené s trstinovou strechou stáli tu na juhu ešte po povodni v roku 1965/. Možná príčina – tektonický zlom – Bratislava, Jur pri Bratislave, Pálkovičovo, Komárno.

    Tento tektonický zlom sa podsúva pod Malé Karpaty. Existuje publikácia „Geologická história Bratislavy“ – oblasť Rače klesá.

    Čiže „Houston – developeri – máme problém!“ – preto si papaláši kupujú baráky mimo Bratislavy. A niekto odíde z Blavy len preto, že mu lezie na nervy!

    Ale je tu základný – geopolitický problém! Keďže existuje technológia HAARP – existuje aj možnosť jej zneužitia. Tak ako v Taliansku, či vo Fukušime! Čiže – zlom sa pohol! Hlavné mesto v pi.i! Obnoviť ho? Za koho peniaze? Otázka – nátlak na vládu? Otázka CO? Lebo nemyslite si – o tomto Magistrát VIE!!! Lebo viem to priamo od námestka Magistrátu z danej doby! No veď preto ku.va papaláši kupujú domy mimo Bratislavy! No veď preto ku.va srať na kryty CO – nemajú slúžiť papalášom!

    O tom, či vám poisťovňa zaplatí – teda či prebehlo zemetrasenie 5,9, 6,0, 6,1 – bude rozhodovať jediný človek – hajzel – dnes už prof.Moczo, a či máte aj poistenie odpratávania sutín, lebo ak nie – ste v prdeli!

    Skrátim. Mám toho za sebou veľa. Myslím, že v povodňovom roku 2002 – okrem iných konštrukčných ochranných nápadov som sa uchádzal na M.Vn. o miesto radcu CO. Podmienkou bola ukončená VŠ – nemal som, ale mal som skúsenosti a nápady, plus som robil v oblasti – ktorá bola – kvôli dôležitosti pre CO – armádou vyradená pre povinné manévre. Skrátim – odišiel som z pohovoru, a ešte pred odchodom z budovy u 2 levov Dobehol za mnou človek z pohovoru, že urobí pre mňa všetko, aby ma zobrali. a to som na pohovore riešil nefunkčnú dislokáciu HAZZ v Malackách. Pretože naozaj platí „Zatiaľ stále platí – „Zachráň sa – kto môžeš! (a to – vo svojej vlastnej réžii..), inak – sa každý na Teba zvysoka – vys*re! Amen!“

    Od roku 2022 – od ŠPV na Ukrajine – som začal intenzívne nakupovať výstroj pre prežitie – batoh základ. Stálo ma to tisíce eur. Bohužiaľ – v rodine sú idioti a nepriatelia. A takto sme v rozklade. Ja nemôžem idiotovi vysvetliť, že s 2 igelitkami neprežije. „Však všetci /z Lídlu hej/ sa o nás postarajú!“ A to ešte nespomínam – s kým budeme bojovať o to prežitie ku.va! Ľudia sú idioti, a poliehať sa o pomoc idiotov je samovražda! FUCK! Text neupravujem – som unavený.

Pridajte komentár

*