Svetová zdravotnícka organizácia tlačí na zavedenie globálnych očkovacích pasov


Print Friendly, PDF & Email

Svetová zdravotnícka organizácia tlačí na zavedenie globálnych očkovacích pasov

(Ethan Huff, Natural News) Nikým nevolení byrokrati, ktorí riadia Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), chcú, aby sa takzvané „vakcínové pasy“ stali trvalou realitou počas ďalšej plandémie.

Keďže táto odnož OSN pre verejné zdravie nedokázala dokončiť prácu s koronavírusom počas pandémie Covid-19, teraz sa snaží využiť ďalšiu plánovanú podvodnú pandémiu na to, aby priniesla svetu konečné riešenie.

WHO načrtla svoje plány v sérii zmien, ktoré boli vykonané v Medzinárodných zdravotných predpisoch. Ide o právne záväzný nástroj, ktorý núti všetkých 196 členských krajín dodržiavať kompletné nariadenia vydané organizáciou v prípade ďalšej „zdravotníckej núdze“.

Väčšina krajín už s covidom skončila a WHO sa obáva, že s ním spojené systémy očkovacích pasov pôjdu do zabudnutia, pokiaľ rýchlo nezasiahne, aby túto tyraniu udržala pri živote. Možno to spraví tak, že rozpúta ďalšiu „pandémiu“ pod falošnou vlajkou, aby všetkých vystrašila a priviedla späť k dodržiavaniu šikanóznych opatrení.

Medzinárodné zdravotné predpisy sa začali postupne novelizovať od januára 2022 vďaka tichému úsiliu Bidenovho režimu. Odvtedy mnohé ďalšie členské štáty WHO tiež navrhli svoje vlastné zmeny a doplnenia, čím sa celkový počet zmien a doplnení zvýšil na súčasných 307.

Jeden z týchto dodatkov udeľuje WHO nové právomoci vyhlasovať „potenciálne“ zdravotné núdzové situácie. Ďalší nariaďuje všetkým členským štátom, aby uznali WHO ako „koordinačný orgán“ v prípade určitých zdravotníckych núdzových situácií.

„Tiež načrtávajú, ako WHO zamýšľa využiť svoje nové právomoci na presadzovanie globálnych očkovacích pasov, keď vyhlási ‚potenciálne alebo skutočné‘ zdravotnícke núdzové situácie,“ uvádza portál Reclaim the Net.

(Súvisiace: Covid pasy menia spoločnosť na despotickú nočnú moru, nezaočkovaní žijú ako utečenci)

WHO sa nezastaví, kým nebude každý posledný človek čipovaný a sledovaný ako dobytok

Súčasná verzia Medzinárodných zdravotných pravidiel už umožňuje WHO vydávať odporúčania na:

 • preskúmanie dôkazu o očkovaní
 • vyžadovanie očkovania
 • zavedenie sledovania kontaktov podozrivých alebo dotknutých osôb

Pozmeňujúce a doplňujúce návrhy to rozširujú udelením ešte väčšej právomoci WHO na kontrolu svetových záležitostí počas „zdravotníckej núdze“.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Do Medzinárodných zdravotných pravidiel bol pridaný nový text, ktorý umožňuje členským štátom vynútiť si obstaranie „dokumentov obsahujúcich informácie pre laboratórny test v digitálnom alebo fyzickom formáte“, ako aj „informácie o očkovaní proti chorobe“.

Ďalší pozmeňujúci a doplňujúci návrh spresňuje, že „dokumenty obsahujúce informácie týkajúce sa cieľovej destinácie cestujúceho by sa mali prednostne vyhotovovať v digitálnej forme, pričom papierová forma je zostávajúcou možnosťou“.

Toto sa spája s ďalším pozmeňujúcim a doplňujúcim návrhom, ktorý pripravuje pôdu pre „iné typy dôkazov a certifikátov“, ktoré „môžu byť navrhnuté valným zhromaždením“. Týmto odkazujú na rozhodovací orgán WHO, ktorý „potvrdzuje status držiteľa certifikátu, že predstavuje znížené riziko ochorenia a prenášania infekcie.“

„Ďalšie požadované dôkazy zahŕňajú osvedčenia o negatívnom teste (ktoré poskytujú dôkaz, že daná osoba bola testovaná na chorobu) a osvedčenia o prekonaní choroby (ktoré poskytujú dôkaz, že sa niekto uzdravil z choroby),“ uvádza sa ďalej v tomto konkrétnom dodatku.

Jedným z najzaujímavejších aspektov týchto zmien je, že stanovujú, že „aktivácia osvedčení o očkovaní by mala nastať v momente, keď WHO vyhlási stav núdze v oblasti verejného zdravia“.

Tiež nariaďujú, aby tieto osvedčenia o očkovaní (očkovacie pasy) „zahŕňali prostriedky na overenie ich pravosti prostredníctvom pripojenia na oficiálne webové stránky, ako je napríklad QR kód“.

Záver

„WHO chce, aby osvedčenia o očkovaní, teste a prekonaní ochorenia obsahovali aspoň meno osoby, číslo občianskeho preukazu, číslo pasu, druh podanej vakcíny, číslo šarže vakcíny, dátum podania, miesto podania a oficiálnu pečiatku,“ upozorňuje portál Reclaim the Net.

V maximalistickej variante scenára WHO dokonca chce, aby tieto digitálne certifikáty obsahovali všetky predošle údaje plus celú históriu očkovania osoby a QR kód, ktorý podporuje overovanie informácií o očkovaní.

Z uvedeného je viac než zrejmé, že WHO je lídrom globálneho medicínskeho fašizmu. Ak chcete držať krok s najnovšími informáciami, navštívte stránku Fascism.news.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. nasrať a ich očkovacie pasy

 2. Marek Košice

  NIKTO MA NEPRINÚTI DAŤ SI NÁHUBOK ANI NA ÚSTA……… Pokiaľ na mňa nebudú mieriť zbraňou.
  NIKTO MA NEPRINÚTI NECHAŤ SI PICHNÚŤ „VAKCÍNU“………..
  Pokiaľ na mňa nebudú mieriť zbraňou.

  PS : Dobrotivý Boh NEEXISTUJE. A moji oponenti (v tejto veci) sú tak duševne chorí jedinci, že majú „logiku“ typu „Tvoja matka je milujúca, aj keď ti neustále klame, trýzni ťa fyzicky, psychicky…..“………… LEN DUŠEVNE CHORÍ ĽUDIA môžu zvaľovať Božiu NEČINNOSŤ na „čo sme si uvarili, to si aj zjedzme, Boh s tým nemá nič…“…………AK BOH S TÝM NEMÁ NIČ, TAK BOH NEMÁ NIČ S ABSOLÚTNE NIČÍM TU NA ZEMI……… A teda len HLUPÁK sa mu klania, uctieva ho. ZA ČO??? „LEBO BIBLIA???“……..Jedna poondiata kniha, písaná „v hádankách“ alebo v okatých prirovnaniach, ktorá je PRE DUŠEVNE CHORÝCH ĽUDÍ stelesnením „múdrosti“, a je vhodné čítať si z nej každý deň……
  A NAOZAJ MA NEZAUJÍMAJÚ NÁZORY tých z vás, ktorí sú doslova náboženskými BIOROBOTMI, a ktorých NEZAUJÍMA ZDRAVÝ ROZUM A JEHO VÝSLEDOK, ale MECHANICKÁ A EMOCIONÁLNA VIERA V ICH „TATKA PÁNA BOHA“……….. Nič také ale neexistuje. STVORITEĽ EXISTUJE, TO ÁNO……Ale NIE JE TO DOBROTIVÝ BOH. Predstavte si, koľko ľudí za históriu ľudského života tu na Zemi bolo umučených…. MILIÓNY………. Neviete si ANI LEN PRESTAVIŤ, čo to musí byť za utrpenie…….A VÁŠ BOH TO DOPUSTIL……. A vy, TUPCI MILUJÚCI BOHA (ktorý taký, akého si ho predstavujete, NEEXISTUJE), MU TO VŠETKO ODPÚŠŤATE…………… A keď sa to stane vám??? Keď vás niekto bude dni alebo týždne mučiť až kým nezgegnete….STÁLE BUDETE MILOVAŤ BOHA??? Je mi zle z vašej MALODUCHOSTI A TOTÁLNEJ SLEPOTY.
  Toto píšem ako muž s veľkou aurou okolo hlavy, aurou tak veľkou, aká sa vidí VEĽMI ZRIEDKA. Ak niekto vidí auru, môžeme sa skontaktovať a stretnúť (príď do Košíc), že si nevymýšľam. Mám ju takú okolo hlavy (siedma čakra) PRETO, pretože ROKY NEPLYTVÁM SEMENOM (spravil som sa od 20-tky len raz mesačne, mám 35)……a posledných 8 mesiacov som neejakuloval ANI RAZ. BEZ NOČNEJ POLÚCIE.
  Kto ma tu bude vysmievať? TÍ, KTORÍ SMILNIA (smilnenie je ORGAZMOVANIE), tí, ktorí NEMAJÚ „GULE“ NESKRATOVAŤ SVOJU SEXUÁLNU ENERGIU NUTNÚ K DUCHOVNÉMU PREBUDENIU??….
  Toto je výsledok …………VIDENIE SVETA, TO AKO FUNGUJE…………Podstata fungovania.
  BOH JE BUĎ „DOBROTIVÝ PROGRESÍVEC“, ktorý DOBROVOĽNE necháva Satana NA POKOJI, a tak PRIAMO UMOŽŇUJE existencii PEKLA NA ZEMI, alebo…………….Boh a Satan je JEDNO = DVE STRANY TEJ ISTEJ MINCE = SVINIAR TU NA ZEMI, DOBROTIVÝ OTECKO „TAM HORE“.
  Tretia možnosť neexistuje.

  • A prečo píšete s CAPSLOCKOM? Vyzerá to veľmi spamovo. Na mnohých weboch je to dôvod na ban.

  • Máš to blbé Marek, napriek tomu, že máš veľkú auru, dáš sa opichať, keď na teba budú mieriť zbraňou, nedaj sa vysmiať. Keby si bol taký „osvietený“, tak sa nikdy nedáš opichať. Semeno je treba sem tam ( nikdy nie v zime) „pustiť“, aby si nezblbol 😀

   • Marek Košice

    Rudo, ty nie si pri zmysloch, že? Takže keby ti povedali „buď vakcína ktorú dostalo 99,9% ľudí a zvyšok ešte len dostane, alebo smrť, vyber si“, tak by si si vybral smrť? To by si im dovolil zabiť ťa zbraňou (ešte väčší akt submisivity, než nechať si pichnúť vakcínu), a tvoja rodina (určite máš členov rodiny) by sa z tvojho rozhodnutia určite „potešila“…….. Najprv premýšľaj, až potom reaguj. Mimochodom, načo mám ejakulovať, keď ma nebolí prostata, močím stále rovnakým prúdom, nebolia ma gule, a najhlavnejšie – STRATIL som potrebu orgazmovať? Ty si kľudne vypúšťaj semeno a takto SMILNI… Každé vypustenie semena (a už DUPĽOM ak sa to stane počas masturbácie) je akurát tak satanistický rituál (nebol by, keby si to nezavŕšil orgazmovaním/ejakuláciou)…….

    • Marek Košice

     PORNO vytvorili (alebo ho rozšírili a spravili „sofistikovanejším“, dostupnejším, extrémnejším) posluhovači Satana…… A tí, ktorí si sadnú pred monitor počítača/telky/mobilu, a niekoľkými desiatkami/stovkami pohybov si spôsobia vyskratovanie sexuálnej energie, akurát robia službu SATANOVI. Keby som trepal sprostosti, tak by mainstream „veda“, filmový priemysel, YT kanály „liberálnych satanistov“ by neodporúčali pravý opak, a teda orgazmovať čo najčastejšie. Odporúčajú to preto, pretože to vyslovene ŠKODÍ…… A prečo máme tú možnosť sa kedykoľvek „vyskratovať“ (aspoň my, čo máme aspoň jednu ruku…a teda drvivá väčšina ľudí na svete)? Pretože nás stvoril Satan. Nič iné nedáva logiku. Boh by nás nestvoril s možnosťou „vyskratovať sa“ behom pár desiatok sekúnd až pár minút, bez asistencie druhej osoby, atď… Rovnako by nás nestvoril s telom, ktoré nutne potrebuje piť, jesť, spať, relaxovať, mať teplo, strechu nad hlavou, atď. Lenže to budem môcť písať do nekonečne, BIOROBOTI MILUJÚCI BIBLIU to budú aj tak prehliadať a nebudú chcieť vidieť pravdu. Milujúci Boh by nás nestvoril tak, že proste MUSÍME otročiť na svoje telo od narodenia po smrť. Milujúci Boh by nás stvoril tak, aby žiadne otročenie nebolo nutné.

     • Rozmnožovanie je jedna zo základných charakteristík živého organizmu. Bez toho čo niekto nazýva „skratovanie“ by totiž ten organizmus vyhynul. Áno, pornografia je satanistická, ale len preto lebo odkláňa prirodzený pud k rozmnožovaniu do sebaukájania. Ak ten pud organizmus a teda aj človek využije prirodzeným spôsobom, je to naopak žiadúce a takto to Stvoriteľ zariadil. P.S.: Stvoriteľ nie je Boh. Boha a Satana si vymysleli ľudia na ovládanie más.

     • Tak ako tvrdíte že nás stvoril satan,tak je nelogické aby po svete chodili aj iný ludia ako satanisti.Nemyslíte ? Čo sa teraz deje je pretváranie planéty k dobru,celej planéty aj s živým organizmom na nej.Pre nás to trvá dlho,ale vo vesmírnom svete je to krátka doba.Takže my pozemštania sa nemožeme stretnút s inými bytostami iných planét,pokial tu bude zlo,to si musíme sami vyriešit a duševne sa pozdvihnút a spravit si doma poriadok-alebo zahynút.Je to furt iba na nás,na nikom inom.

  • Téma Boha je značne obšírna. Závisí na tom ako si Boha zadefinujeme – teda ako ho chápeme. Až potom môžeme uvažovať o ňom – to sme ale na veľmi tenkom ľade a na mnohé hypotetické otázky jednoducho nevieme nájsť odpoveď.

 3. Nemusí vyhlásit ani další pandemii . Mají v úmyslu opětovné očkovávání dospělých několika vakcínami pod záminkou že očkování z dětství je už neúčinné. Panečku to bude byznys ,bez série očkování potvrzeném v očkovacím pase nebudeme moct vylézt ani z domu. Našli si novou cílovou skupinu-dospělé ,děti jim nestačí odbyt jedů se musí zvýšit . Tenhle doktor byl iniciativní a už ví jaké dávky to budou. Lékaři byli asi vyškoleni předem od big farm. https://www.danieldrazan.cz/infekcni-nemoci-a-ockovani/ockovani-dospelych/

  • Marek Košice

   Keď si tak predstavím, ako členovia tejto diskusnej skupiny, ktorí vedia do akých sr*čiek tento svet speje (čím netvrdím so 100% istotou, že nás nejaký „zázrak“ nezachráni, ale je to málo pravdepodobné), nešťastní z toho všetkého, na znak svojej potreby „VYPUSTIŤ PARU“ vysrkatujú svoju sexuálnu energiu ejakulačným/orgazmovým analgetikom pred zaľahnutím do postele, tak…………je mi zle…. 🙂 ……. Ale samozrejme to robí 99,9% mužov, TAKŽE JE TO NORMÁLNE, a ja som ten chorý….. Ehmm… Nejako sa tu zabúda na to, že tie najvýznamnejšie osoby na svet (NIE, nepasujem sa za ne, a nemám ani ambíciu k nim v budúcnosti patriť, MILUJEM byť „v pozadí“ diania) robili niečo INAK, než robí 99,9% ľudí…… A orgazmovací celibát dodržiavali aj Da Vinci, Sokrates, Tesla……… Ale „malosť“ niektorých intelektuálov (aj zo skupiny alternatívy, nie len mainstreamu) im neumožňuje priznať si, že CHYBUJÚ v tom, čo sa proste NEDOKÁŽU vzdať jednej z najviac škodlivých vecí, aké existujú. Aspoň že iné cicavce to vedia a neplytvajú….ani raz mesačne… Alfasamec v skupine/smečke/stáde, atď, sa nedožíva najdlhšieho veku zo skupiny/smečky/stáda… Pretože najviac ejakuluje. Z toho dôvodu aj v oblastiach kde nezúria vojny, sa muži dožívajú nižšieho veku než ženy (ktoré si život skracujú tehotenstvom a pôrodmi – prečo? Spýtajte sa Satan, ktorý nás takto stvoril…).

 4. Marek Košice

  Dostal som vnuknutie (možno vyplývajúce z môjho 15+ ročného neplytvania semenom). Toto by mohol byť odkaz Satana k nám : „Stvoril som vám telo, ktoré vás bude od určitého veku (u niekoho 5 rokov, u niekoho 13, u niekoho 15…až do staroby) privádzať do pokušenia…Neustále…Niekoho takmer denne, nikoho doslova denne. Od vás závisí, či si to uvedomíte, a od vás závisí aj to, či sa tým čo si uvedomíte, začnete riadiť. Dám vám možnosť vyskratovať vašu sexuálnu energiu behom pár desiatok sekúnd až pár minút – kedykoľvek budete chcieť. Či v stave eufórie počas sexu s partnerom/partnerkou, v stave smútku, hnevu či beznádeje (áno, aj takí cvoci existujú, čo to robia vtedy…), alebo v stave choroby „z dlhej chvíle“ ležiac v miernych teplotách v posteli. KÝM NEOVLÁDNETE SVOJU SEXUÁLNU ENERGIU (tým, že ju nebudete skratovať mimo obdobie rozmnožovania sa), budete v mojom područí.“

  A toto píšem ako človek, ktorý neuznáva žiadne náboženstvo, ani žiadnu náboženskú knihu. No ateista nie som (logicky, keďže som si vedomý existencie Stvoriteľa).
  Dokonca nepotrebujem žiadnu disciplínu na to, aby som neprerušil svoj orgazmovací celibát. Už tak ďaleko som. To je oznam, nie pyšné predstavovanie sa… Mám rôzne chyby, ktorých som si vedomý, čiže sa zďaleka nepovažujem za dokonalého.

  • Marek Košice

   *nikoho doslova denne = NIEKOHO doslova denne (preklep)

   • Myslis si, ze tu niekoho zaujimaju tvoje chore nazory a ulety, casto aj mimo temu a logiku? Uz tu nesmet a chod na ine forum! Vtedy urobis dobry skutok, ver mi !

   • holistický prístup

    Marek,

    Ty si doslova a do „písmena“ nadržaný vyše okraja – to je dôvod, prečo máš nutkavú potrebu o tom „jedinom“ točiť stále. Chvastáš sa svojou „krásou“, svojou obrovskou (najväčšou na „ZEMI) vraj „aurou“ – dokonca korunnou. Ja TEBA vidím a ver, že funguješ na prvých troch čakrách … žiadna svetlá aura … vidím tmavú sivú s čiernymi otvormi plných temných entít. Začni si uvedomovať a poznávať svoje negatíva … to je jediná cesta, ako im následne dovolíš odísť … ciest je mnoho … je tu aj cesta poznania cez BUKVICU.

    Pozn.: Mojou snahou je vyhýbať sa stretu s Tebou, ale to, čo si tu práve predviedol, je … snáď by Ti denne prospela aj studená sprcha – nauč sa dívať sa na seba ako na niekoho iného.

  • A ako toto súvisí s témou článku? Nemyslíte si, že naša stránka nie je vhodné miesto na robenie si denníčka pre váš orgazmický celibát? Neskúsite nejaké iné fórum vhodnejšie pre daný účel?

  • A ještě něco o uzemění.

  • Pán Marek Košice.
   V prílohe prikadám odkaz na stiahnutie článku, ako zvyšovať vez liekov pohlavnú potenciu, ale aj tú energiu inak zužitkovať.

   https://ulozto.sk/file/JkcQDoWy3JvU/zvysovani-pohlavni-potence-psychickymi-silami-bez-leciv-pdf#!ZGt4ZQR2AGN3Lmx1LwxlLmDjLwp4LyI2FwAOpTEOIl52MJH1MD==

 5. Objektívne

  A takto to dopadne….

  Katalánští zdravotníci se vrátili k papíru a tužce

  Barcelonská fakultní nemocnice Hospital Clinic de Barcelona byla v pondělí zcela ochromena ransomwarovým útokem, který se udál o předcházejícím víkendu. Více než 150 neurgentních operací a až 3000 ambulantních vyšetření muselo být zrušeno, protože personál neměl kvůli nefunkčním počítačům přístup ke zdravotní dokumentaci pacientů. Tiskové oddělení oznámilo, že urgentní případy přebírají ostatní barcelonské nemocnice, a vše, co je třeba zapsat, se zaznamenává na papír.

  Známá skupina Ransom House, již agentura Cybersecurity Agency of Catalonia označuje jako viníka, prozatím nevznesla žádné požadavky na výkupné. Sama sebe označuje za „profesionální zprostředkovatele“ a tvrdí, že pouze obchoduje s daty svých „partnerů“. Z nedávné minulosti je však známá např. v souvislosti s krádeží 450 GB dat společnosti AMD.

  Zdravotní zařízení po celém světě se stávají cílem kybernetických útoků stále častěji, také kvůli rostoucímu využívání prvků IoT, resp. IoMT (Internet of Medical Things). Jak ve své zprávě za rok 2022, založené na dotazování 517 poskytovatelů zdravotní péče ve Spojených státech, uvádí společnost Cynerio, za poslední dva roky se alespoň s jedním útokem setkalo 56 % z nich.

 6. Pán Marek Košice.
  V prílohe prikadám odkaz na stiahnutie článku, ako zvyšovať vez liekov pohlavnú potenciu, ale aj tú energiu inak zužitkovať.

  https://ulozto.sk/file/JkcQDoWy3JvU/zvysovani-pohlavni-potence-psychickymi-silami-bez-leciv-pdf#!ZGt4ZQR2AGN3Lmx1LwxlLmDjLwp4LyI2FwAOpTEOIl52MJH1MD==

  • Marek Kosice

   Denne cvicim svaly tela, zuzitkovavam ju takto. 🙂 K tomu robim hodinu denne dychove cvicenia, uzemnujem sa fyzicky XY hodin denne, ats…

 7. Já nebyl 25let na žádném „dalším očkování“ čehokoli, dbám o zdraví a v čase plandemie jsem nebyl nikdy zdravější, stejně jako moje žena a děti… nasrat na ně!
  =ZEMŘEME SVOBODNÍ, NEŽ NĚČÍ OTROK=

  • Zomrieť nie je riešenie.

  • mariankosmac

   =ZEMŘEME SVOBODNÍ, NEŽ NĚČÍ OTROK=

   Sranda je že toto isté hovorili aj tí ktorí sa išli očkovať. Oni to brali tak že sa radšej pôjdu dať opichnúť kým je to dobrovoľné – ako slobodné bytosti, než keď budú musieť ísť na to očkovanie – keď bude povinné. Tak len toľko z pohľadu slobodných očkooviec.

 8. Zatĺkajú, ale nevysvetľujú, robia dojem, že digitálna mena bude len bezhotovostná platba ako kartou a ešte niečo ! Tí hajzli dobre vedia, na čom všetkom ju chcú postaviť, ale to všetko na čo ju chcú naviazať ešte nie je ešte hotové či previazané, a tak mútia a trepú ! Hajzli ! Z druhej strany ICH politickí zombie z jednotlivých štátov hľadajú všemožne spôsoby ako maximálne obmedziť a nakoniec úplne zrušiť a vyhovoriť hotovosť, preto sú všade proti zakotveniu nezrušiteľnosti hotovosti v ústavách všetkých členských štátov EU ! Nacisti !
  https://hnonline.sk/finweb/zahranicna-ekonomika/96072021-digitalne-euro-sa-v-najblizsich-rokoch-nestane-realitou-je-to-citliva-otazka-znie-z-rezortu-financii

 9. BONUS, aneb ako sa likviduje štát: https://skspravy.sk/svet/analyza-svet/byvaly-hlavny-ekonom-svetovej-banky-kritizuje-mmf-za-bezcitne-rozputanie-nepokojov-ktore-su-planovane/ . Začalo to rozpredajom štátneho majetku, následne strategického, potom tunelovanie a zadlžovanie štátu, a teraz sa blížime k ďalšej fáze !

 10. zapredana SR

  Kur*a, nech už idú všetci do p*či. Už som vytocený, ignorovať všetkých a všetko. Nech si robia pokusi na vlastných potomkoch a nakoniec, keď nás prestanú zabávať(zaujímať) ich hlupostiami, ich my zlikvidujeme.

  • Tak veru zapredana SR +++

  • Existuje niečo ako patronát! Ale vyžaduje čas všetkých zúčastnených. Včera som sa dohodol s partiou tínejdžrov, že sa budem – s ich súhlasom – rozprávať s nimi o tom, o čom sa s nimi v škole nikto nikdy baviť nebude. Máte to pred nosom – trepete tu o židokresťanstve, a uniká vám podstata – celé know how učenia – učeníctva – a že to robia aj Krováci! Rozprávajú sa! Odovzdávajú si skúsenosti! Čiže – musíte byť osvetári – alebo choďte do pi.. Lebo inak to „učenie“ prevezmú židomédiá a zdebilizované debilizačné školstvo! Čiže – treba mať stále iniciatívu! Tak tu netrepte, že treba srať na všetko! Pochoduj – alebo zdochni!

 11. WHO je soukromá neziskovka, která pracuje podle zadání svých donátorů. Prachy mají v dnešní době obrovskou moc – je to pochopitelné, neboť korupce je jedním z nosných pilířů Západní civilizace. A tak to funguje – kdejakej parchant si založí spolek, dá mu do názvu slovo světová, zkoreumpuje většinu vlád světa a je vymalováno. Drzost má zelenou.

 12. Israismael

  Koľko tajomstva by sa vyriešilo keby človek našiel to čo je potrebné nájsť ,aby už nikdy nebol bez poznania ..aby už nikdy nemusel tápať v otázkach o Bohu či napr aj o Luciferovy!!

  TAJOMSTVO LUCIFERA:
  http://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/posolstvo-gralu-od-abdrushina-045.php

  BOH NEMA TELO JE BEZBYTOSTNY ,BYTOSTNOST ZNACI MAT TELO A SEM SPADA AJ CLOVEK AKO BYTOST A VSETKO NIZSIE
  HIERARCHICKE OD BOHA:
  https://abdrushin.szm.com/ars2.html
  Prečo si stále človek myslí že nemôžme mať tak vysoké poznanie ??..že to nemá takú s hopnost žiadny človek ??..
  Treba sa dostať k tomu a pochopiť a nebrať to ako žvásty ,lebo to poznanie dal na Zem druhý Boží Syn ..Ono je to ťažké pochopiť keď človek ani nevie že sú dvaja Synovia Boží ..Ježiš a Imanuel,ktorý je zároveň Duch Svätý a božia výkonná vôľa zároveň …
  Vy si stále budete myslieť že toto je náboženstvo?.nieeee…toto je Poznanie nie náboženstvo,nikde na svete to nenájdete v žiadnom náboženstve lebo to malo byť oddelené SLOVO od falošných náuka náboženstiev..pochopte to už ,kto chce pochopiť .Ani sekta to nie je , nič také .je to čistý Zdroj z Najvyššieho miesta prenesené na túto planétu pre poslednú možnú záchranu človeka ,ktorá tkvie v spoznani JEHO Slová..

  • Objektívne

   Keď už teda spomínate toho Lucifera, doporučujem pozrieť film: Deváta brána (1999). To aby sme vedeli kde všade sa skrýva.

   • Israismael

    To je len ľudská fantázia vo filme ,s malými kúskami pravdy ..Ja som dal pravé poznanie cez TOHO ,ktorý to pozná absolútne a mohol to aj presne popísať ako je to s padlým anjelom..Syn Človeka a Duch Pravdy inkarnovany do pozemskosti pred vyše 140r ,tak isto ako bol aj prvý boží syn pred 2tis R…Ono dávam sem niečo čo by som nemal dávať …A dal som už taký link kde je celé Slovo o všetkom od A do Z absolútne celé Slovo ..,ale viem nemal som dať …vidím že ešte málo ľudí je schopných tu prebrať svojho ducha zo spánku ..pretože mnohé veci môže pochopiť len veľmi maličký húf ľudí ..pre ostatných je to ťažké ,lebo bez aspoň malého kúska vyvinutého ducha to nejde pochopiť a to takmer 100% ľudstva je iba rozumovo nadaná a bez Ducha v sebe (resp má ho ale spiaceho ,neznaleho ,nedostáva potravu ) …Rozum to nepoberie tie Božie informácie , lebo rozum nemá schopnosť rozumieť vyšie veci a rozumie iba informáciám v priestore a čase tejto hmotnosti..musí byť v Tom zapojený hlavne nadčasový vlastný duch človeka ..každý človek ho má..a až v spolupráci ducha s rozumom môžu ľudia chápať vyššie informácie,vysie od tejto zeme smerom na hor a až k Raju (vidím úsmev mnohých,nevadí) …Veď ľudia váš duch to je základ človeka ..a že spí ten duch skoro v každom ,to je chýba len vás samotných ..ja to píšem preto tak sebaisto ,ale nie povýšenecky ,že môj iste nespí a nedrichme… inak by som si toto nedovolil tvrdit o ľuďoch že sú duchom mimo a vôbec písať to tu!! ..A este raz teda poviem :keď duch spi ,že nemá žiadne info potrebné pre jeho vývoj a drží sa len hmoty a pozemskosti v poznaní , potom nespoznava človek , to čo je pravé a absolútne potrebné pre pozemského človeka !!..Stokrát bol človek na tejto Zemi ,len nevie o Tom ,pretože každé nové narodenie je s jemnohmotnou páskou, aby nespoznaval predošlé životy…odstráni sa až vtedy keď začne ožívať spiaci duch ,teda po spoznani informácií prinesnych na zem buď v biblii alebo od druhého syna (to sú tie linky ,ktoré sem občas hodím) ..až potom spozná veľa Pravd a mnohým sa odkryjú aj predošlé životy ..ale to nie je podstatne kto bol kým,čo robil a pod …Stokrát tu bol človek na tejto zemi a ani raz nespoznal že je duch v tele,a žije či prežíva ,lebo si myslí že to je zmyslom života plodiť rodiť ,piť jesť ,odzit si život a umrieť ako ničota bez zmyslu alebo ktosi ako bohatý a vážený .ale ani to nie je zmyslom …nie to nie je zmyslom života . vývoj ducha je dôvod prečo sme tu ..
    Počujte teda……ako môže potom človek chápať to čo bolo prinesené na Zem z Najvyšších miest sfér,keď nevie ani dôvod svojho žitia na tejto Zemi ??..Ťažké to je ..a Deň D sa blíži skokom ..Je pred dverami a Poznanie chýba …Ťažké to bude v ten Deň,deň súdu človeka na zemi ..To už som neraz písal…. a to nie je strašenie ale vystraha k prebudeniu sa !

    • Objektívne

     To je priblíženie toho odkiaľ sa berú niektoré vynálezy. Viete, že Tesla bol fascinovaný číslami 3,6 a 9? Jeho vynálezy pochádzajú priamo od Lucifera. Vedel, že budú použité na zbraňové technológie a predsa ich dal ľudstvu.

     • Israismael

      3= zákon svetla
      6=zákon moci
      9= zákon ukončenia ,dokončenia
      Nie je to tak ,že od Lucifera … To sa vidí už aj podľa zákona toho čísla 3..
      Vsetky vynálezy sú už dávno zhotovené v jemnohmotnom svete ..sú akoby modelovane žijúcimi bytostnymi (ani toto ľudia nepoznajú a sú to bytosti neviditeľné ľudskému oku , napomahajuce ľuďom z vyšších sfér ,ako sú elfovia,gnomovia,malý a veľký bytostni pomocníci)..človek tie vynálezy len sťahuje akoby do pozemskosti vedomím a inšpiráciou a sú také, ktoré sa už dávno zhotovené pre použitie vyššie od pozemských sfér ,ale ešte nepoznané tu na Zemi… ..Mnohé sa objavia až v novej tisícročnej ríši na Zemi ..po očiste Zeme od všetkého temna ,ktora bude ukončená tzv posledným súdom ľudstva a potom prechodom na nove milenium (opäť nastane iné počítanie ) ..

     • Objektívne

      No veď práve, ide o to odkiaľ ich sťahuje. Je len veľmi málo jedincov, ktorí sa vedia napojiť na vyššie energetické hladiny. Všetci ostatní, včítane Teslu končia v astráli. Rusi tomu hovoria Noosféra, tiež sa tomu hovorí Akaša, Akašická kronika. Astrálny svet (krajiny Seta) hromadí a ukladá v sebe všetko, čo je nemorálne, alternatívne k Zákonu, vytvorené ľudstvom, energiu jeho myšlienok, emócií, nízku kvalitu úmyslov a činov.
      Viete o tom, že Biblia priamo zkazuje špiritizmus? Prečo asi?
      Názov Teória akašických záznamov vznikol v 19. storočí na odporúčanie Alfreda Percyho Sinnetta, autora ezoterického budhizmu. Myšlienka tohto mena prišla na myseľ Heleny Petrovna Blavatskej počas jej ciest po svete v rokoch 1849 až 1869. Avšak prví teozofovia, ktorí kedy vytvorili základnú vieru v ríšu Akašickej teórie záznamov (astrálna rovina),
      Ako okultistka, médium a autorka sa Helena stala spoluzakladateľkou Teozofickej spoločnosti. Bola fascinovaná umením mágie a tvrdila, že sama bola v kontakte s duchovným svetom duchov. Akášickú teóriu záznamov charakterizovala ako „druh životnej sily“, pričom ju odkázala na „nezničiteľné tabuľky astrálneho svetla, ktoré zaznamenávajú činy a myšlienky ľudí v minulosti, prítomnosti a budúcnosti“.
      Na začiatku dvadsiateho storočia, Rakúsky filozof Rudolf Josef Steiner , tiež teozof, posunul koncept Akášických záznamov o krok ďalej. Založil hnutie známe ako antropozofia, ktoré bolo silne ovplyvnené Blavatskou a teozofickým učením. Steiner tvrdil, že jeho jasnozrivé schopnosti mu umožnili prístup k záznamom Akaši, čím mu poskytli zásobáreň univerzálnej kozmickej múdrosti.

      Existujú antropozofické školy, aj na Slovesnku. Dali by ste svoje dieťa na takúto školu?
      Možno je dobré si pred tým prečítať aj iné články ako len tie čo tie školy vychvaľujú do neba.

      https://konzervativizmus.sk/antropozofia-a-skola-bludov-stodola/

     • Steinerem jsem se kdysi pokusila prokousat.Zaujalo mě Biodynamické zemědělství,ale tím to končilo.Jeho přednášky jsou poměrně těžké,ale jedná se o překlady z němčiny a tak v překladech můžou být i nepřesnosti.
      Co se týče té Akáši:
      Zajímají mě osud tkzv.Djatlovy výpravy.Leccos jsem shlédla i na ruských webech.Teorií mnoho ,ale zatím není jasno.Aspoň ne oficiálně.Tak jsem si řekla, nahlédnout do té akáši.Jednou ráno,v polospánku jsem se pokusila na tu událost napojit.Najednou jsem viděla zasněženou krajinu v šeru,rychle jsem jako by klesala k zemi a proti mě běžely tmavé postavičky.Fysicky jsem je vnímala.Až po tudy to mohla být moje fantazie jenže jsem pocítila obrovský strach a hrůzu.A to tak velkou že i když jsem si jasně uvědomovala,že ležím v bezpečí v posteli a vedle mě chrápe manžel,tak jsem to nedala.To se opravdu nedalo vydržet.Jasně jsem cítila strach o život těch lidí.Bohužel,pokud se to povede se na něco napojit,tak to není jako čučet na televizi a chroupat u toho chipsy.Pěkně se vším všudy.
      Jinak jestli někoho tenhle příběh zajímá, existuje krásný ruský seriál s titulky Pěreval Djatlova na uložto.Samozřejmě,že záhadu nevyřešil,ale vcucne diváka do té doby .

  • Myslím že to tu už prestanem čítať tu sú fakt niektorí magori 🤣🤣🤣cuz a fuz.

   • Israismael

    Jednoduchá odpoveď …citaj len to čo ťa záujme ..
    Čo ťa nezaujíma obíd s miliardovým obkročmo

    • Smeruješ k eklektizmu – čo je vyberavosť v informáciách – ľudovo vyberať si hrozienka z vianočky – a na tom je založené celé to odvádzanie pozorností médiami od podstatných vecí – škola hrou je dobrý nápad, ale ozajstné učenie je drina! A židomédiá ti ponúkajú hru – zábavu, hrozienka! Lenže príprava na život a prežitie – je cvičisko – a stále platí, že ťažko na cvičisku – ľahko na bojisku. A stále platí, že svoj životný čas míňame v súlade so svojimi životnými prioritami – teda – koho zaujímajú len hrozienka – pôjde tam, kde budú len tie hrozienka. Diskusné fórum na Badateli nie je zábavné fórum! Použijem parafrázu Putina, ktorý reagoval na otázku, prečo sa nenechal verejne „vakcinovať“ /ako Remišová/ „Nie som opica!“ Takže srať na všetkých, ktorí hľadajú v alternatívnych info zábavu! Nie som tvoja opica!

     • Človek dostal život ako dar od Boha – a bez Boha – Zdroja nedokáže existovať. Nieje a nikdy nebude svojím vlastným zdrojom, nikdy nebude úplne nezávislý – rovnako ako nemôže byť na Bohu nezávislá akákoľvek bytosť. Akákoľvek!
      Na tom, že človek existuje a má všetko potrebné pre svoj vývoj nemá absolútne žiadnu zásluhu. Ale nie každý človek – duch sa stane večným – nie každý toho daru využije – nie každý dozreje do potrebných kvalít. Ak nakoniec zlyhá a v „súde“ navždy zahynie tak je len jeho vlastnou vinou – nie vinou iných.
      Ale každý má plnú výbavu aby zvládol svoj vývoj. Každý jeden! Nikto nebol na začiatku cesty jeho vývoja ukrátený – to Božia dokonalosť absolútne vylučuje – aby sa také niečo dialo. A tiež nieje možné aby niekto zmenil Pravdu. Každý človek má svoju vlastnú životnú cestu dlhú desiatky životov prežitú na Zemi či v jej astrále (medziinkarnačnom období) a nieje viazaná na žiaden národ, rasu či iných ľudí/bytosti. Tá cesta je čisto duchovná i keď prebieha v hmote na Zemi alebo v jemnej hmote – astrále. V jeho vlastnom vývoji ide len o neho, o nič iné.
      Nepotrebuje sa nutne rýpať v tom, v čom sa pre svoj vlastný vývoj potrebujú rýpať iní.
      A dokonca ani vtedy ak by tomu nebol schopný porozumieť – nieje nutné aby rozumel všetkému alebo tomu čomu rozumie iný. Môže sa kľudne vyhnúť zbytočnému pádu a veľmi ťažkej cesty späť.

 13. Israismael

  Ale aby som sa držal aj tejto témy tak chcem povedať že WHO je temna globálna organizácia ,ktorá manipuluje ľuďmi vo svete ..Ona sa len hra že je pre dobro ľudstva .presne tak ako sa hrá aj satanske WEF ..A tiež temna OSN
  V novom poriadku ktorý chce vytvoriť temnota tohto sveta ,a na chvíľu to aj vytvoria (fungovat im to bude cca 3-4 roky) budú terorizovať celý svet veľmi tvrdým neznesiteľným spôsobom ,ako je to písané v desifrovanych posolstvach a múdrych knihách …
  tieto tri temné globálne organizácie budú hrať hlavnú úlohu v celej tej tyranii:
  WHO bude tyranom v zdravotnej oblasti
  WEF bude tyranom pre ľudí v ekonomickej oblasti
  OSN bude tyranom v oblasti politicko-vojenskej a bude dohliadať globálne hlavne policajne a vojensky …Dohliadať nad štátmi ,nad ludmi ,aby sa plnili ciele globalistov a hlavne tam ,kde bude treba spraviť poriadok…

 14. Vojny žiab a mlokov v močiari, zvanou vraj civilizácia na Zemi, môžu pokračovať ďalej pre radosť satana. Obaja vedia len veľmi málo o tom, čo sa v skutočnosti odohráva za zápas na Zemi. Nič konštruktívne sa tu už nedá zrejme urobiť. Satanistami pripravenou trans-humanistickou digitálnou totalitou, si ľudia budú musieť kvôli svojmu zmúdreniu –
  prejsť.
  K Bohu, ktorý jediný oslobodzuje, sa ľudia obrátiť nemienia, ba sa ešte rozčuľujú, keď im ho niekto pripomenie. Tak sa učme a dávajme pozor, aby sme konečne pochopili zmysel lekcií, ktoré už tisícročia dostávame. Ešte stále nie je toho dosť? Otrokárska totalita, feudálna totalita, buržoázna totalita, fašistická totalita, socialistická totalita, liberálna totalita, digitálna trans-humanistická totalita. Tou
  sa kruh totalít pre naše vyššie duchovné pochopenie uzatvára a po nej príde delenie ľudí na dozreté zrno a nepoučiteľné plevy, spolu s parazitickou burinou. Zrno pôjde domov k Otcovi a časť z neho, ktorí ešte budú potrebovať získať skúsenosti v hmotnom tele, prežije nové životy tu na obnovenej Zemi. A plevy a burina pôjdu von z tejto galaxie do
  ohňa, ako býva zvykom po každej žatve.

  P.S. Sme momentálne v temných Časoch, keď v zmysle môjho predchádzajúceho komentu z 13.3.2023 – 20:44 hod., by ľudia radšej volili a do nebies vyzdvihovali reinkarnovaného Hitlera. A keby sa tu v tejto hodine – vo vytvorenom podhubí fašizmu – zjavil Syn Človeka, tak ihneď z Vatikánu by prišiel „pokyn“, aby bol – „ukrižovaný“ (nemyslím v pravom zmysle slova), jednoducho – Pravda, prichádzajúca od Boha, aby bola absolútne – umlčaná. Preto sú procesy Súdneho dňa na Zemi – časovo – presne naplánované.. Na sekundu – presne! A to je jedno, či tomu čoviečik verí, alebo neverí. (Univerzálna) Pravda nepotrebuje, aby jej niekto veril.. Ona – sama o sebe – JE, ergo – EXISTUJE!

  • Israismael

   No co dodať Ajsa!.. Poslanie nie jedného človeka v tejto dobe temna je také, že ma vzbudiť ducha iných pozemských ľudí a poukázať na temno cez poznanie, ktoré sme dostali ako obrovsky Dar .To ti už nikdy nik nezoberie ani luciferske légie nie, ak ostaneš pevne stat v tom co ti bolo dané.. poukázes ľuďom to, co oni mali už dávno pradávno vedieť,nuž ale oni sa ti ešte vysmeju!!!! … Paradox… To co im mohlo prospievat o malú chvíľu, keď príde ta načasovaná fáza do poslednej sekundy pripravená, tak oni to neprijmu a ešte sa vysmeju …JA dávam ešte aj zdroj a link, pre pomoc, ale už to nemá zmysel… No a ďalší a asi najväčší paradox je, že keď len vidia slovo Boh okamžite majú averziu lebo sú v tom ze si náboženská, alebo ze mimo zmyslov a pod.. Nuz co dodať…
   Tu sme ešte na webe kde sú celkom rozumní ľudia, ba aj niektorí s aspoň trochu oživenym duchom… Ja chodím na také weby, kde sú absolútne ľudské slovenské duše bez plameňa, úplne slepé hluché, bez možnosti akejkoľvek záchrany keď príde to co je proklamovane ako,, súd,“ nad ľudstvom.Tam by si si ešte len,, užila“.. .
   Nech si už myslia ľudia čo chcú!!!. Ze kto nám dal právo písať v mene Boha, resp dávať Slovo, ci správnejšie tlmočiť jeho Slovo ľuďom trebárs aj v písanej forme ako napr tu, tak to je potrebné preto, aby sa prerazila, prerezala ta obrovska,, hmla „temna, aspoň kúskom svetla a zmiernila sa tým obrovska katastrofa ľudí ktorá sa chystá v konečnej ociste!.( keď sa zobudí v duchu veľa ľudí ale už nie je čas, tak nebude tak silná apokalypsa, ak však budú ľudia nulita v duchu, tak bude silná.. Sudene nebude telo ale duch a jeho vyvinutie ci nevyvinutie ) .. . Mrzí ma ze neveria nám ľudia, oni si totiž nevšimli mnohí ze to, odkiaľ to Slovo máme nie je zo ziadnych kostolnych ani mesitových ani židovských dvorov ani z dvora Mohameda a už vôbec nie ako niektory tu písal ze zo satanovej synagovy a pod … Nie nie… Je to čistý Zdroj.. ĎAKUJEM BOHU ZAŇ, ABSOLÚTNY ZDROJ…ČISTÝ AKO ĽALIA A SPRAVODLIVÝ… Hľadáte ľudské šťastie, peniaze, hojnosť a ja neviem co ešte najväčšie na Zemi…… Ale to vás nezachráni nikdy od prepadu do tmy a zatratenia pokiaľ nezískate Zdroj Svetla, lebo nikto z ľudí nie je tak čistý aby mohol prejsť cestu,, HORE“ bez Poznania Jeho Slova. Ani jedného z ľudí nezachránia miliardy a ani palác ci iné bohatstva a pod.. ..preto si len predstavte ako dopadnú súčastne,, elity“ globálneho sveta, ktoré riadia ľudí, a ktoré sa zapredali luciferovy za jeho katanske nástroje a ako dopadnú ľudia ktorí slúžia takým súčasným vládam a politikom ..
   *Ruska stíhačka pred hodinou a pol zostrelila a emerický dron nad čiernym morom… No a ktovie co sa začne diať…

   • *To zrejme preto, že rozpínajúci sa Krym – sa nebezpečne blízko priblížil k americkému špionážnemu dronu..

    • Israismael

     Pozoruhodné ako to hneď zatichlo ,našťastie …
     Ale naše MIGi sú možno už na Ukrajine …diabol zavelil a naši dvaja diabli Heger s Nadom vykonali …Dnešný utajený branno bezpečnostný výbor večer bol možno len akoze ..aby sa nehovorilo … Mali to predať za peniaze priamo !!!! A keď tak priamo americkym jastrabom ,nech si to oni odtrepu na Ukrajinu…. potom nech namieri Putin superSonic kyndzall priamy smer Washington .. a nie na nás !!!..

  • Som názoru, že tie temné elity a ich bábkovodiči sa chcú v prvom rade zachrániť – ostať skrytí a parazitovať až do svojho konca o ktorom tí „vyšší“ z nich vedia, že ich neodvratne čaká. Nechrochtajú si blahom a nemajú pevnú vieru vo svoje vízie ale to čo plánujú a konajú je jediná cesta ako môžu dožiť až do svojho definitívneho konca skrytí v roli parazitov.
   Inú budúcnosť nemajú. Staré „dobré“ časy vo vesmíre či na Zemi pre nich pomaly končia. Každopádne sú nútení (a tí nižšie postavení/viditeľní – k tomu naprogramovaní) aby nám pred svojím „odchodom“ ešte pekne zatopili a čo najviac z nás – ľudí stiahli so sebou do večnej záhuby – nie iba do pozemskej smrti.

   A čo sa týka toho „posledného súdu“- tam už nastopro nepôjde o nejakú lokálnu katastrofu ako bolo na Zemi potopenie Atlantídy) ale bude sa to týkať celého vesmíru – jeho hmotnej aj jemnohmotnej/astrálnej časti takže nebude jediného živáčka vo vesmíre ktorý by sa mu vyhol.

   • Proste dôležité je aby sa pod tlakom/vplyvom toho čo na nás elity pred svojím koncom budú skúšať – aby sa z človeka nestal vypočítavý zloduch, špinavec, bezcita či pomstiteľ so zatemnenou mysľou. A naviac nikto nevie – nevidí čo vyvázdal po desiatky svojich predchádzajúcich životov na Zemi takže okrem podrazov od elít sa môžu vracať ešte karmické „rany“. A ich počet môže narastať aj keď človek bude dobrovoľne a usilovne prechádzať veľkým polepšením – lebo nevie koľko toho má na rováši! Treba vydržať až do konca a neviniť Boha/život že sa mu dejú strašné veci od elít či od osudu/života aj keď sa enormne roky snaží o polepšenie a aj sa lepší.
    Samozrejme, že človek nemá byť povolný ku zlu lebo by ho tým podporoval ale nesmie ho to zlo zlomiť aby ho úplne ovládla pomsta, pocit krivdy a hlavne nenávisť lebo tá vždy oklame hostiteľa – a on už nebude vedieť byť ľudský k nikomu – aj keď si bude myslieť, že vie byť ľudský k tým čo k nemu pristupujú ako ludia.

    • Israismael

     Áno.. Správne si napísal to co si napísal..
     Podľa informácií, ktoré sú z prostredia Grálu sú toto posledné inkarnacie ľudí tu na Zemi, myslene tak ze musí nastať rozhodnutie každého človeka tejto poslednej generácie.. Teda BUD : ALEBO… Konci totiž vývoj obrovskej etapy od prvých ľudí až po túto poslednú dobu… Musí nastúpiť nová doba a nová etapa.. Vieme co ma nastať aka doba, a vieme aj co bude po rozhodnutí BUD :ALEBO… V novej etape už budú chýbať ľudia, ktorí nevyvinuli to co je darom od Najvyššieho – nevyvinuli vývojom sebavedomeho ducha… Sebavedomý človek, na úrovni rozumu, to nie.. To sa nebude brať..To je hmota, a to je =mozog a rozum… Sebavedomý duch na úrovni sebapoznania.. To bude to správne! Totiž posledný súd je mimo iné hlavne oddelenie hmoty od ducha a to v konečnom štádiu.. Hmota zeme ako aj hmotné telo bola len POMÔCKA pre ľudského pozemského ducha…. Hmotné nikdy nemôže vojsť do duchovného domova..

    • Pekne si to na záver vyhĺadil +++

     • Israismael

      Tak som hladil hladil ..že teraz to chce aj manželka po mne 😉

Pridajte komentár

*