Zdá sa, že v Kanade prebieha „beh na banky“ po tom, čo vláda vyhlásila občanom vojnu


Print Friendly, PDF & Email

(Mike Adams, Natural News) Vďaka tyranským krokom Chrystie Freelandovej, členke davoskej kliky Klausa Schwaba a vicepremiérky kanadskej vlády, obyvatelia momentálne hromadne vyberajú peniaze z najväčších kanadských bánk.

V utorok 15. februára 2022 totiž vláda vyhlásila, že aktivuje núdzový zmocňovací zákon, ktorý umožní vláde teroristickým spôsobom zabaviť občanom všetky zdroje – bankové účty, krypto-peňaženky či peniaze v hromadných zbierkach.

Vláda to plánuje urobiť tým občanom, ktorí akýmkoľvek spôsobom podporili súčasné masové, no pokojné protesty kamionistov proti pandemickým opatreniam. Má sa to dokonca týkať aj tých, ktorí darovali „konvoju slobody“ čo i len 10 dolárov.

(Poznámka redakcie: Krypto-peňaženky môže vláda zabaviť len tie, ktoré sú vedené centrálne napríklad kryptoburzami pre svojich klientov. Na peňaženky, ktoré sa fyzicky nachádzajú v mobiloch alebo osobných počítačoch, dosah samozrejme nemajú. To by museli fyzicky zabaviť tieto zariadenia.)

Čiže len tak, z ničoho nič, si vicepremiérka Chrystia Freelandová dovolila porušiť sociálnu zmluvu medzi klientami komerčných bánk a bankami samotnými.

Jedným šmahom tak Freelandová podala červenú matrixovú pilulku celému národu a prebudila ho do uvedomenia si, že jeho peniaze nie sú v akejkoľvek kanadskej banke v bezpečí. Od utorka totiž vláda môže zabaviť všetky finančné zdroje občanov aj bez riadneho súdneho procesu, dôkazov či akejkoľvek zákonnej ochrany.

Základný bankový princíp je založený na tom, že vklady sú vaše, a že si ich môžete kedykoľvek vybrať.

Teraz však Trudeau (premiér) a Freelandová (vicepremiérka) deklarovali, že všetky peniaze ľudí sú ich majetkom a môžu ich beztrestne vyplieniť kedy sa im zachce. Bez upozornenia, výzvy či akéhokoľvek právneho procesu.

V mysliach každého Kanaďana sa zrazu zjavila myšlienka: Tak prečo vlastne držať peniaze v bankách?

Bezprávna diktatúra Trudeaua a Freelandovej

Po aktivácii núdzových zmocňovacích zákonov sa z Kanady stala bezprávna diktatúra, ktorá využíva svoju tyranskú moc na brakovanie bankových účtov obyvateľov.

Aby svoje hrozby potvrdil, Trudeau prikázal zabavenie peňazí nielen bankám, ale aj kryptoburzám na 34 konkrétnych účtoch (peňaženkách).

Podľa vlády sa týchto 34 krypto-peňaženiek podieľa na financovaní pokojných protestov.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdá sa, že okrem protestujúcich sa kanadská vláda rozhodla vyhlásiť vojnu aj kryptomenám, aby zastavila demonštrácie a trúbenie v uliciach miest.

Indikátory prebiehajúceho behu na banky v Kanade

Ezra Levantová zo stránky RebelNews.com twittovala:

„Najväčšie kanadské banky sú momentálne všetky off-line (nedostupné cez internet banking). Ide o Royal Bank, BMO Bank of Montreal, CSBC Bank… Čo mohlo spôsobiť, že všetky tri sú dole naraz v ten istý deň?“

Aj finančný web FinBold hlási, že až 5 najväčších kanadských bánk je niekoľko hodín mimo online prevádzku. Začalo to v stredu 16. februára a ešte aj vo štvrtok 17. februára stále množstvo ľudí hlásilo nedostupnosť internet bankingu.

Tu je graf výpadkov podľa stránky BleepComputer:

Čo sa to teda deje?

Najpravdepodobnejšou odpoveďou samozrejme je, že ide o klasický „beh na banku“, kedy sa Kanaďania náhlivo snažia vybrať svoje vklady z bánk skôr, než im ich ukradne vláda.

Záver

Dynamické duo Trudeau a Freelandová dokázali za menej ako 30 dní odhaliť obyvateľom Kanady, že ich vláda je nielen teroristický autoritatívny režim, ale že aj ich životné úspory a obchodný majetok ich firiem môžu a budú vyplienené tou istou vládou. Bez upozornenia a z akéhokoľvek dôvodu.

Je to neuveriteľné! Trudeauov režim prebúdza obyvateľstvo rýchlejšie než Alex Jones (najväčší americký „konšpirátor“).

Stop Candida

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vklad do banky (kdekoľvek na svete) je pôžička banke. Ak banka nemôže, pôžičku nevráti a vyhlási bankrot. Niečo podobné sa dialo v Grécku. Za Mečiara aj na Slovensku.

 2. A je tu problém…domino.

 3. V Kanade začala robiť špinavú prácu pre tyranov polícia: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zive-kanadska-policie-zacina-cistit-ulice/ ! Skončí sa to tak ľahko??? Ukrajinskí fašisti zaútočili https://www.hlavnespravy.sk/vodca-separatistov-na-vychode-oznamil-ze-evakuuju-civilistov-do-ruska/2866472 a západ sa na základe ich klasických klamstiev vyhráža Rusku v OSN, ak napadne Ukrajinu, americkí satanisti so svojim európskymi krysami hrajú VABANK !!!

 4. Aj tak si stále myslím, že tu ide o Krym a všetko ostatné je len zámienka. Niečo na tom Kryme JE, čo je pre verejnosť tajné. Stále sa mi to spája s udalosťou pred skončením druhej svetovej vojny na Jalte. Ale nikdy som sa týmito vecami nezaoberala.

  • Veď na Kryme majú Rusi hlboké prístavy pre vojenské lode. Je to hlavná Ruská námorná základňa pre Čierne more. Majú tam nejakú dohodu s Ukrajinou po rozpade ZSSR na neviemkoľko rokov, ale ak sa Ukrajina stane členom NATO vznikne “podivná” situácia – v jednom štáte by mali vojská dve jadrové veľmoci… a skončilo by to asi vypovedaním zmluvy Rusom, t.j. stratili by kontrolu nad Čiernym morom (niečo ako keď Izrael stratil kontrolu nad Golanskými výšinami – strategické miesto odkiaľ sa dá umtočiť na Izreale). Navyše nedá sa zo dňa na deň presťahovať námorná základňa. Krym je pre Rusko ako pancierové dvere. Nemôžu ich nechať otvorené. Nemôžu prísť o Krym. To ako keby USA prišli o Floridu…

 5. Kanadský žartík – streliť tých dvoch do hlavy v priamom TV prenose /TV Efir – a z hlavy kefír/. Tu je problém len ten, či ich streliť tak, aby pochopili, že sú mŕtvi, alebo ich streliť tak, že na ich chápaní už nikomu nezáleží. No – nechcite mravne naprávať mŕtvoly!

 6. Ing. Milan Budzák

  Kanada veľmi aktívne pôsobila pri spore Rusko – Ukrajina.
  Doma im tečie do topánok, ponaučenie pre druhé národy.
  Nechajte Rusko na pokoji, ono si rieši svoje starostí.

 7. Tuším, že si vyberiem všetko čo mám v banke. Pre istotu. Toto čo sa v Kanade deje, je horšie, ako za minulého režimu!

 8. Nedávno sa potvrdilo, že Trudeauova nadácia vlastní 40 % spoločnosti vyrábajúcej lipidy pre Pfizer, čo je jasný konflikt záujmov.
  https://www.disclosurenews.it/raw-politics-clif-high/

  • podnikatel

   Preco? Ja v tom vidím len šikovnosť a predvídavosť. Je to uúspech , ktorí lenivci čakajúci na socialné dávky od komunistickej EU závidia.

   • Tento typ šikovnosti mi pripomína “právo silnejšieho”. Keď bude niekto dosť šikovný, strelí ťa potme do hlavy a nikto ho nikdy nenájde. A keď nájde, podplatí sudcu – ak je dosť ŠIKOVNÝ… Nie je to problém urobiť, je to právo šikovnejšieho… akurát na tom niet čo obdivovať.
    Všetci politici sú (podľa tejto metodiky) extrémne šikovní – iní to ale nazývajú pravý menom – zneužívajú a podvádzajú iných.

 9. Měli bychom si vážit starších lidí (ale děláme pravý opak)

  U savců je tradiční, že se moudrost předává z generace na generaci. Starší lidé mají mladé generaci co nabídnout. Mladí se na oplátku za tyto znalosti a z úcty starají o starší s péčí, soucitem a ohleduplností.
  Bohužel se zdá, že tato tradice je dnes častější u nelidských druhů.

  Tak například na situaci podzemních zdrojů vody si vzpomenou starší sloni. Tato znalost může stádo zachránit v době sucha. Mladší sloni jsou si natolik vědomi hodnoty svých starších jedinců a mají k nim takovou úctu, že když jsou starší sloni zabiti pytláky, mladí osiřelí sloni trpí vážnými poruchami chování. Nedaří se jim najít si dostatek potravy, nevědí, co mají dělat a kam jít, a nakonec začnou řádit, zabíjet farmáře a plenit jejich úrodu. Bojují mezi sebou. Stávají se z nich pobudové. Bez přístupu ke starším jsou mladí sloni odsouzeni ke konfliktům.

  Totéž se děje se lvy.
  Mladí lvi si uvědomují, že starší lvi jim mohou pomoci se složitými strategiemi kooperativního lovu, které lvi používají k ulovení kořisti. A tak starší lvice, neschopné lovu a kvůli chybějícím zubům odsouzené k smrti, pokud o ně nebude postaráno, dožijí stáří s podporou mladších samic.

  Šimpanzi se o své staré lidi starají také. Starší šimpanzi dostávají jídlo a jsou ošetřováni ostatními členy jejich společnosti. Starší šimpanzí samci nejsou vystaveni takové agresi, jakou musí očekávat ostatní samci, a jejich vlastní, spíše slabé agresivní chování jim mladší samci tolerují bez odvety.

  Stáří přináší ve velké části zvířecího světa respekt. Ne však u lidí.
  V naší moderní společnosti vzdáváme úctu pouze mládí, technice (ať už užitečné, nebo ne), penězům (ať už získaným jakkoli) a slávě (ať už zasloužené, nebo ne), ale týrání starých lidí jsme po desetiletí ignorovali nebo tolerovali.

  Dnes se lékaři, zdravotní sestry a nemocnice aktivně podílejí na zabíjení starých lidí s podporou a souhlasem státu.

 10. Je lepšie nechávať peniaze na účte, alebo doma? Keď ich mam na účte, tak som vlastne požičal bankám a stále s nimi operujú.. Má to zas výhodu, že človek keď ich nemá pri sebe, nebude ho lákať utrácať a keby ma vykradli, tak by som o ne nedošiel 🙂

  • Ako vždy, najlepšia je diverzifikácia. Časť môžete nechať na účte, hlavne na potreby ako je platenie inkasa a podobne. Časť môžete mať doma v hotovosti, časť dať do kryptomien, zlata, striebra a fyzických zásob trvanlivých potravín.

  • Nejaká povrchná úvaha – veď aj v banke ich máš “pri sebe” – banky sa snažia aby ste už ani PIN nemuseli zadávať… aby sa dali čo čo najrýchlejšie minúť.
   A aj v banke o ne môžete prísť rovnako ako keď ich máte doma…hackeri vedia ako na to…
   Čo sa týka pôžičky banke – keď som bol naposledy v banke pýtal som sa tety, kedy sa banka so mnou rozdelí o zisky, ktoré má za používanie mojich peňazí, namiesto toho, aby mi účtovali za to poplatky. Povedal som jej, že by sa mi zdalo férové, keby za to, že môžu moje peniaze používať na investovanie (do hedgových fondov) mi poskytovali ako protihodnotu svoje služby bezplatne…

   • Alebo aspoň výpis bezplatne! Poštová banka na to drbe už tretí rok minimálne, pričom podľa smernice EU je mesačný výpis zadarmo základnou povinnosťou banky! A tak si vediem „ako starý žid ich účtovnictvo“! Kurvy – stačí jeden pár centový debet a hneď spustia „exekúciu“. Účet držím len pre prípad určitej udalosti, keď bude nuný prevod – inak je vylágrovaný.

 11. teraz trošku mimo Kanady … vie niekto niečo o tom, že v Luhansku (Ukrajina) včera vybuchol plynovod Družba? … len či mám ísť rúbať drevo? 🙂

 12. A zasa sme pri politike a politikoch… ľudia si ich zvolili aby ich zastupovali a spravovali krajinu. Oni namiesto toho, aby viedli dialóg, zavolajú políciu ktorú si tí občania sami platia, a zabavia im majetky! Len za pokojný protest!
  Ďalší priamy dôkaz, že zastupiteľský systém nie je DEMOKRATICKÝ! V skutočnej demokracii by sa takéto prípady riešili referendom alebo spoločenskou diskusiou s následným akceptovaním jej výsledku v parlamente a vláde. V zastupiteľskom systéme je zvolený parlament a vláda suverénnym mocenským orgánom bez akýkoľvek záväzkov voči občanom.

 13. …určite je bližšie ,,Ukrajina s Ruskom“ ako ,,Ukrajina s NATO“…no a keď má Ukrajina obrovské zásoby uránu, tak NATO veľmi dobre vie, prečo ,,ju chce zachraňovať „…..čo sa týka peňazí, som za minim.sumu na účte…tak ako nás niekto ,,šikovný“ môže prepadnúť z rôz.dôvodu, iný ,,šikovný“ vašimi peniazmi zaplatí niečo pre seba, alebo vy si zaplatíte niečo pre seba a využíva to aj niekto 2 :-(…
  ….teraz je už možné všetko a toto ,,všetko spolu“ , vytvára charakter takýchto ,,šikovníčkov“…….a teraz trochu odbočím…máme úžasnú správu – naši chlapci v hokeji na olymp. vyhrali bronz! Hurááá!!! to je úžasný úspech! všetkým im k výhre gratulujem a teším sa spolu s nimi ! :-)……

 14. „…určite je bližšie ,,Ukrajina s Ruskom“ ako “ – ak je toto dejepisnou epizódou – ako t. t. – terminus technicus – Kyjevská Rus /t. t./ – ako určité obdobie centra moci Rusov – tak musí každému debilovi zapnúť, že až kam sa centrum Rusi odsťahovalo na východ – a nemá to nič spoločné s okutným centrom ruského židovstva – Moskvou /analogicky Praha/ – čo má súvis s geniom locci miesta – s okultnými procesmi riadenia. Rus je momentálne vytláčaná z taktických územných dŕžav – to okultné – moskovské-kremeľské – ostáva. Toto obdobie sa volá – Moskovská Rus.

  • Židovská Rus Domu Halachim.

  • Moskva je zhruba v strede Ruska. Ak by bolo Rusko až po Atlantik, tak by hlavným mestom mohol byť aj Kyjev.
   Na historické rozprávky o Kyjevskej rusi sa vykašli. Pred potopou bolo v Antickom Rusku po celej Zemi veľa veľkých miest (priemer 100 km). Napríklad Novgorod (Petrohrad) a kopa jadrovou vojnou zničených miest v Sibíri a Afrike.

 15. Vec se ma tak, ze penize nelze vybrat ve vetsim mnozstvi. Mozna, ze bychom si mohli vybrat tak $5 – 7 tisic. Veskere penize existuji jen jako elekronicky zaznam v pameti bankovni siti banky. Penize muzeme jen prevest z jedne banky do druhe. I tak existuji moznosti, jak penize vybrat. A sice koupit si bud zlato a nebo realitu. Ceny realit jsou ale v soucasnosti v Toronte zavratne, $1.5 mil za maly domek a navic k provozovani domu, i kdyz bych ho koupil bez hypoteky, musim mit znacny provozni kapital, rekneme $10tisic rocne.
  Kdyz si koupim zlato, kdo ho od mne koupi v pripade nouze? Zase banka. Banka si je plne vedoma, ze je jedinym kupujicim. Prodavajici si nemuze stanovit zadnou podminku a musi pristoupit na ultimatum banky. Maly stradal urcite strasne prodela…
  Koupit crypto je sice snadne, ale velmi riskatni. Jednak crypto znacne kolisa a za dalsi mnoho webovych stranek pres ktere se kupuje crypto je podvodnych a penize zmizi v nenavratnu a neni zadna moznost jak je ziskat zpet. Kdyz budu chtit crypto prodat, bude mit muj prodejce dostatenou hotovost. A zase je musi prevest do banky.
  Takze je asi nejlepsi nedelat nic a doufat, ze se nic nestane..

  Zdravi v teto nelehke dobe Martin z Toronta

  • Zlato vám odkúpi bez problémov ktorýkoľvek zltatník a tiež ho môžete používať priamo ako výmenný prostiedok. Pre menšie hodnoty sa lepšie hodí striebro. Taktiež krypto môžete dnes už používať ako bežné platidlo a dá sa prevádzať aj priamo medzi dvoma ľuďmi bez potreby sprostredkovatľa. Dokonca mnohé web shopy ho akceptujú.

Pridajte komentár

*