Štúdia ukázala, že syntetické mäso Billa Gatesa je pre klímu 25-krát horšie ako hovädzie


Print Friendly, PDF & Email

Štúdia ukázala, že syntetické mäso Billa Gatesa je pre klímu 25-krát horšia ako hovädzie

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Podľa znepokojujúcich výsledkov novej štúdie je syntetické mäso Billa Gatesa vypestované v laboratóriu oveľa horšie pre životné prostredie ako hovädzie mäso. To vyvoláva otázku: Aký je skutočný dôvod, pre ktorý sa elity rozhodli prejsť na 100% syntetické mäso?

Syntetické mäso je silne propagované Billom Gatesom a globalistickými elitami zo Svetového ekonomického fóra (WEF) ako riešenie takzvaných klimatických zmien.

V rozhovore pre portál MIT Technology Review v roku 2021 Gates tvrdil, že všetky bohaté krajiny by mali prejsť na 100% syntetické hovädzie mäso v snahe splniť ciele zelenej agendy WEF.

Teraz sa však ukázalo, že táto falošná potravina prostredníctvom imortalizovaných (nesmrteľných) bunkových línií používaných na jeho výrobu spôsobuje rakovinu.

Syntetické mäso nie je to, za čo sa prezentuje

Výsledky novej štúdie prinášajú ďalšie zlé správy pre Gatesa a elitu. Podľa tímu vedcov z Kalifornskej univerzity v Davise nie je mäso pestované v laboratóriu to, čo si o ňom ľudia môžu myslieť.

Výskumníci odhalili, že mäso pestované v laboratóriu, známe aj ako „kultivované“ mäso, vyrobené kultiváciou živočíšnych buniek, je pre klímu až 25-násobne horšie ako skutočné hovädzie mäso.

Aktivisti zelenej agendy tvrdia, že výroba konvenčného mäsa nesie značnú „uhlíkovú stopu“ v dôsledku veľkej spotreby vody a krmiva, ako aj odlesňovania plôch nevyhnutných pre chov dobytka.

Odborníci však upozorňujú, že v prípade, keď sa toto odvetvie rozšíri, potom uhlíková stopa mäsa vypestovaného v laboratóriu by mohla byť výrazne vyššia ako u tradičného, ​​skutočného hovädzieho mäsa.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Hoci mäso z laboratória ešte nebolo sprístupnené verejnosti, vedci aktívne pestujú mäsové výrobky v laboratóriách so zámerom ich komercializácie.

Nedávny výskum vykonal tím vedcov z Katedry potravinovej vedy a technológie Kalifornskej univerzity v Davise. Ich štúdia bola publikovaná ako predtlač na serveri bioRxiv a čaká na vyhodnotenie panelom odborníkov.

„V súčasnosti sa mäsové výrobky na báze živočíšnych buniek vyrábajú v malom meradle a s ekonomickou stratou. Firmy sa však zamýšľajú industrializovať a zväčšiť výrobu,“ uvádzajú vedci v článku.

„Výsledky naznačujú, že ak sa použije vysoko rafinované rastové médium, potom environmentálny vplyv produkcie mäsa na báze živočíšnych buniek bude pravdepodobne rádovo vyšší ako u priemerného producenta klasického hovädzieho mäsa.“

Záver

Mäso vypestované v laboratóriu sa líši od rastlinného „mäsa“, ktoré vôbec nie je mäsom, ale používa vegánske prísady, ako sú napríklad rastlinné bielkoviny, aby sa napodobnil vzhľad a chuť skutočného mäsa.

Mäso vypestované v laboratóriu alebo „kultivované“ mäso sa vo všeobecnosti považuje za etickejšie ako skutočné mäso, pretože vyžaduje iba vzorku telesného tkaniva a nie smrť zvieraťa. Mnohí vegáni a vegetariáni sa ho ale aj tak nedotknú, pretože má stále živočíšny pôvod.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ttoto je smutná pravda, ktorá sa týka aj tejto rakovinotvornej „stravy“, lebo je to všetko jedna protiľudská agenda https://www.inenoviny.sk/eu-schvalila-zakaz-plynu-dreva-nafty-benzin-zakaz-vystavby-domov-zakaz-jest-maso-pestovat/ ! A nikto z politikov si neotvorí svoju špinavú hubu, aby konečne s chrptovou kosťou povedal, čo tu všetko proti nám poschavaľovala satanská EU a WHO,… riešia ako vždy len nepodstatné a nafúknuté somariny nikam nevedúce a nič neriešiace ! Na grc !

  • XXL,100% suhlasim,a za vsetkym je zidovcina

  • Ja som na svojom pozemku vyhlásil autonómnu oblasť, kde platia naše vlastné zákony – nerob druhému to čo nechceš aby robil tebe. Ak sa pridajú aj susedia a budeme mať vlastnú políciu, armádu a právne inštitúcie, EU a WHO nám môže byť u pr..le. Satanisti makajú deň noc na našom zotročení, preto my musíme makať deň noc na vlastných riešeniach ako tomu predísť.

 2. Bizón z doby ľadovej – asi žral suchú trávu a lišajníky na mimozemských steroidoch – povedzte to tým sytetickým globalistickým debilom! Budem to opakovať tisíckrát – nejde o udržateľný rozvoj, ale o ich udržateľnú moc!

  „Ako mamut, šabľozubý tiger, aj bizón má obrovského bratranca
  Ale skutočný rozsah bizóna z doby ľadovej je úplne jasný, keď sa lebka porovná s lebkou moderného bizóna.“
  https://i.huffpost.com/gen/1591674/thumbs/o-PREHISTORIC-BISON-facebook.jpg
  https://www.huffpost.com/archive/ca/entry/royal-alberta-museum-gets-gigantic-ice-age-bison-skull_n_4690688

  To som ja, keď som bol ešte bunečná kultúra na steroidoch!
  http://2.bp.blogspot.com/_ZJIII74zuT8/SnHvr4A7zpI/AAAAAAAACxI/RHocFvWS-Qc/s400/roids.jpeg

  • Svaly napichané olejom sú slabé, chudáčik.

   • Verím, že ty si na hajzli picháš kortizol s adrenalínom – odtrhnúť si kus WC papiera na vytretie zadku vie byť nad ľudské sily každého umelointeligentného potrata ako ty.

 3. V posledných dňoch vyšiel na Kresadle pomerne dlhý, pričom celkom kvalitne spracovaný článok, ktorým som zbežne prešla. Volá sa Lakmusový papierik, ktorý by mal odhaliť človeka – podľa testu – Who is Who. Takže, keď si nebudete istí ľuďmi okolo vás, kto je kto, pozrite sa na jeho postoje k nasledujúcim 6 témam a myslím si, že budete mať jasno. Platí to na všetkých, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom zviditeľňujú vo verejnom priestore, bez rozdielu. Nie je možné, aby niekto obstál vo všetkých 6 bodoch a súčasne to bol podvodník a podvraťák. Takú schizofréniu by asi dlhodobo nezvládol a neustál. A súčasne, akonáhle neprejde cez 3 až 4 body tohto testu, je to so železnou istotou podržtaška NWO a podľa toho aj zle skončí.
  Body sú zoradené zostupne, podľa dôležitosti a podľa závažnosti.

  P.S: 1 – Ja ich len vymenujem s pridaním skrátených pravidiel, pretože inak by tu bol ten koment veľmi dlhý. Kto chce, dolu je odkaz a vo svojom čase, nech si to prejde podrobne (alebo aj nemusí..)
  Teraz už z článku:
  1/ Vakcinácia – najdôležitejší parameter zo všetkých!
  Pravidlo č. 1 – Kto bude propagovať alebo obhajovať vakcináciu smrtiacimi kokteilmi na báze mRNA a grafénu, je buď najdebilnejší debil zo všetkých debilov, ktorí kedy v debilákovej dedine debilovali, alebo je súčasťou genocídnej mašinérie. Pošlite ho niekam a rýchlo utečte!

  2/ Pozícia k EÚ ak NATO
  Pravidlo č. 2 – Chcieť byť členom týchto zoskupení je v priamom rozpore s ľudskosťou a vlastenectvom. Kto hlasuje za EÚ a NATO, je vlastizradca a kolaborant. Ruky preč od všetkých, ktorí sa k týmto organizáciám hlásia.

  3. Green Deal
  Pravidlo č. 3 – Ak začne niekto používať výrazové prostriedky z dielne WEF, hemžiace sa výrazy ako udržateľný rozvoj, zelená energia, elektromobilita, uhlíková stopa, EURO 7 a vyššie, globálne otepľovanie, topenie ľadovcov, skleníkové plyny, žranie chrobákov, mäso tlačené na 3D tlačiarni, umelé vajcia v igelite bez škrupiny a podobne, dajte mu rovno cez hubu! Je to zbytočná existencia a presne podľa ich vlastných pravidiel – ekologická likvidácia jedného takéhoto idiota zníži uhlíkovú stopu ľudstva a prispeje tak k záchrane veľrýb!

  4. Rusko –
  Pravidlo č. 4 – Ak má niekto vyložene protiruský postoj, potom vedzte, že je to lenivý, nie príliš šikovný človek, ktorý na sebe nepracuje, nevzdeláva sa a jeho názory sú dokonalým produktom západnej propagandy. Nie je potrebné Rusko milovať za každú cenu, ale je potrebné si uvedomiť a vziať na vedomie, že je to najväčší štát sveta, je to slovanský národ, je to ochranca ľudstva na Zemi a v neposlednom rade v Rusku žijú statoční ľudia, ktorí opakovane preukázali, že ako jediní sa dokážu postaviť všetkým temným silám a mocnostiam, stretnúť sa s nimi tvárou v tvár, a dokonca ich aj poraziť. To sa zatiaľ nikomu inému nepodarilo.

  5. LGBT IQ..-tykve
  Pravidlo č. 5 – Pohlavia sú od Boha dve. Tí, čo tvrdia, že majú iné pohlavie, tak by sa mali nechať vystreliť niekam do iného vesmíru, kde tieto anomálie a psychické poruchy tolerujú. Alebo im dať zvieraciu kazajku a poriadne škótske streky presne mierené na to ich „iné“ pohlavie.

  6. Sekty – postoj alebo členstvo
  Pravidlo č.6 – Akonáhle niekto nevystupuje sám za seba a schováva sa za záujmy určitej skupiny, tak už je primárne podozrivý, pretože každý už by mal dnes vedieť, že podľa všeobecného práva, ktoré nepochybne začne už čoskoro platiť pre všetkých, bude existovať jedine zodpovednosť každého samého za seba. Nikto neutečie spravodlivosti s výhovorkou, že konal na niečí príkaz, teda v zmysle „ja nič, ja muzikant“. A na člena sekty, ktorá slúžila na temné ciele, dopadne kladivo rýchlo a tvrdo.

  P.S:2 Na konci tohto článku na webe, si vypočujte – pre ukľudnenie svojej dušičky – krátke videjko s hlavným sólistom – 5-ročným spevákom – rodeným showmanom. A to bolo – pre mňa – v rámci toho článku tým, že som ním prešla, tá najkrajšia odmena a bonus. A zrejme tak to mal autor i naplánované..

  https://kresadlo.com/lakmusovy-papirek/

  • Niečo sa v „Nie som robot!“ posralo – ikona 50.rokov James Dean bol skutočný skrytý homosexuál – aj keď si zahral hral filmovú rolu vydierajúcého homosexuála – ťo bol vtedy jeden z prvých skúšobných balónikov tolerancie spoločnosti k LGBT – a dnes by bol lídrom práve tejto agendy.

   Ten osmahlý počerný 5-ročný rumunský chlapček vie na svoj vek naozaj dobre anglicky – tipujem, že inak pochádza z Bulharska, pretože hoci v pesničke myslí áno – krúti hlavou nie.
   https://www.mojevideo.sk/video/21078/90_stupnove_kliky.html

   Tie deti s celočiernymi mimoňskými-paranormálnymi očami už sa rodia možno viac ako 20 rokov – prevažne v Latinskej Amerike.
   https://www.healthline.com/health/black-eye
   https://kidshealth.org/en/parents/black-eyes.html
   https://en.wikipedia.org/wiki/Black-eyed_children

   Inak som cez tie nie všetky pravdy prešiel – bodov je príliš málo, a ten tehotenský test mi ukázal – negatívne. Nie som predsa ocko morský koník.
   https://kreacionismus.cz/wp-content/uploads/2017/04/seahorse.jpg

   • Anthony Morava

    James Dean stihl odehrát jen ve 3 filmech Obr, adaptaci Steinbecka, název mi vypadl, a Rebel bez příčiny, to byla hlavní role a hrdinou byl teenager. Kde jste ho viděl jako homo???

    • Čítala som dnes na intrnete.,že sa tam objavil liečitel ktorý ľudom pomáha liečit s rôznych
     chorôb dokonca z nich vyháňa i pozostatky z vakcín ludia stoja v zástupe na jeho vyliečenie stalo sa to vŽiline °° ich vyjadrennia sú kladné

    • Antony Morava – „K dnešnému dňu zostáva sexualita Jamesa Deana predmetom diskusie. Ikona verejne randila s niekoľkými ženami vrátane herečiek Barbary Glennovej, Piera Angeliho a Ursuly Andressovej. Uznáva sa však, že sa tajne zaplietol aj s mužmi.

     Na otázku o jeho sexualite hviezda uviedla: „Nie, nie som homosexuál. Ale tiež nebudem prechádzať životom s jednou rukou zviazanou za chrbtom.“

     Zdá sa, že aj jeho vzťah s Brackettom bol sexuálny. Brackett hovorí: „Miloval som ho a Jimmy miloval mňa. Ak to bol vzťah otca a syna, bol to tiež trochu incestný.“ Scenárista William Bast charakterizoval Brackettovo spojenie ako scenár „udržiavaného chlapca“. Bill Bast bol tiež Deanovým spolubývajúcim a neskôr priznal, že spolu sexuálne experimentovali.

     V biografii Boulevard of Broken Dreams: The Life, Times, and Legend of James Dean od Paula Alexandra bolo navrhnuté, aby si Dean vytvoril vzťah aj s pastorom Jamesom Deweerdom. Elizabeth Taylor, jeho predstaviteľka Giant, neskôr pre tlač uviedla, že Dean jej povedal, že ho po smrti svojej matky sexuálne zneužil kňaz.

     Warner Bros., s ktorým Dean podpísal zmluvu, povýšil Deana spolu s mladými gay hercami Rockom Hudsonom a Tab Hunterom, pričom týchto troch uvádzal na trh ako „spôsobilých mládencov“. Životopisec Darwin Porter tiež tvrdil, že hviezda mala hranične zneužívajúci sadomasochistický vzťah s hercom Marlonom Brandom.

     Zatiaľ čo režisér Rebel Nicholas Ray uviedol, že idol bol bisexuál, stále existuje konflikt o tom, či Deanove vzťahy s mužmi boli čisto kvôli kariérnemu postupu alebo preto, že bol skutočne gay alebo bisexuál. Napriek tomu bola táto hviezda nazvaná „mužskou gay ikonou všetkých čias“ podľa cien The Gay Times Readers‘ Awards.“
     https://gayety.co/was-james-dean-gay-the-romantic-and-sexual-past-of-the-timeless-icon

     „Na radare je nový životopisný film Jamesa Deana, ktorý zaznamenáva až príliš krátky život filmovej hviezdy z 50. rokov minulého storočia. A ak si myslíte, že to bude len ďalšia ukážka toho, aké mužné môže byť fajčenie cigariet a jazda na motorke, možno budete chcieť znova premýšľať.

     Film sa volá Joshua Tree, 1951: A Portrait of James Dean , debutový celovečerný film od začínajúceho filmára Matthewa Mishoryho a na rozdiel od predchádzajúcich životopisných filmov o Deanovi, ako je napríklad televízne vozidlo Jamesa Franca James Dean , táto verzia nemá sukňu. Deanova bisexualita, o ktorej sa dlho hovorilo. V skutočnosti, aspoň súdiac podľa traileru, ho film objíma.

     James Preston, naposledy videný v krátkotrvajúcom The Gates od stanice ABC , hrá rolu Deana v období, ktoré predchádzalo jeho prelomovému úspechu, väčšinou sa odohráva v kalifornskej púšti Mojave. Po boku Prestona v tomto sexi, tajomnom prostredí je otvorene gay Queer ako ľudový fešák Robert Gant a tiež krásna Erin Daniels z The L Word .“
     https://www.out.com/entertainment/popnography/2012/01/13/james-deans-secret-gay-past-revealed

     „Sexualita Jamesa Deana bola vždy témou veľkých diskusií, vrátane jedného citátu, v ktorom odpovedal priamo na túto otázku.

     Sponzorované odkazy:

     Podľa knihy Randalla Rieseho The Unabridged James Dean: His Life and Legacy from A to Z z roku 1991 sa Deana údajne pýtali priamo, či je gay, na čo Dean údajne odpovedal: „No, určite neprechádzam životom s jednu ruku zviazanú za mojím chrbtom.“

     Kniha tiež tvrdí, že Dean sa vyhol návrhu tým, že povedal miestnym náborovým pracovníkom: „Nemôžete ma navrhnúť, som homosexuál!“

     Jeho komentáre spolu s desaťročiami trvajúcimi fámami o jeho sexualite viedli k špekuláciám, že Dean bol bisexuál, gay alebo jednoducho „experimentoval“.“
     http://freakinfacts.com/james-dean-gay-quote/

     Impotencia – ako možný dôvod bisexuality mužov v staršom veku. Tiež priestor pre kariérnu homosexualitu mladých vo filmovej branži / v našich kuluároch o. i. „pôsobenie“ známeho slovenského herca J. K., emigrovaného v Nemecku a jeho tamojšie „kariérne vzťahy“ – hoci emigroval aj s manželkou /“krvná plazma“/ – jeho bezškrupulóznosť sa – aj politická – naplnila po návrate v 90. rokoch/.
     „Povedali by ste teda, že s vekom ste inklinovali k mužom?

     Myslím, že mám. Môj vkus je rôzny, ale keď budeš vo svojom veku [v polovici 40-tych rokov], môžeš to vstať a začať to s kýmkoľvek. Ale ako starnete, musíte byť vyberavejší. Keď ste starší, je to ťažšie… sexuálne som mohol ísť od jedného k druhému a nikdy som nemal problém, ale ako starnete, je ťažšie súložiť dievčatá, pretože nemôžete byť vždy tvrdý. Som starší. Mám dámy, s ktorými chodím, pretože sa mi páčia ako ľudia, alebo potrebujem rande z nejakého spoločenského dôvodu, ale naozaj som šťastnejší s … [mužmi].“
     https://www.hollywoodreporter.com/lifestyle/lifestyle-news/late-director-james-sheldon-james-dean-affairs-men-1302428/
     ———————————-
     V mojom komentári som len reagoval na komentár ajši a ten článok v „kresadle“, kde bola „kontrastná“ fotomontáž – Jaes Dean ako predstaviteľ tej „mužnej“ generácie, a nejaký súčasný „aspartámový“ hipster-buzík na kolobežke. Treba vedieť – nielen vidieť! Tá fotografia je ikonická lož a teda súčasť dezinformácie!

     Ako tínejdžer som videl za socíku na ORF aj Deanove /mnohé americké/ filmy – ale cítil som k nemu určitý vnútorný /typologický/ odpor – a dosť výrazný. Pózy sú buď smiešne, alebo odpudivé. Ako komik-buzerant-zabávač by možno tolerovaný prešiel v rámci zábavy nevedomých /TV peďák majster N/, ale ako vážny vzor-póza generácie určite nie!

   • ty kokos, ty Maroš musíš mať na tieto veci nejaký „tím“, ktorý ti vyhľadáva tieto „linky“. Neexistuje, že to zvládaš sám…

  • Super, niečo som o tom počul.

 4. Magdalena

  Jen poznámka k bodu 4./ Křesadlo sleduji dlouho a beru ho s rezervou .Autor v něm dlouhodobě ve svých článcích vynáší do nebes Trumpa spolu s Putinem . Mají to být naši záchránci a spasitelé kterým máme důvěřovat, dost naivní. Buď neví nebo nechce vědět oč se hraje. Proti Ruskému lidu nic nemám je zbídačený , vyždímaný oligarchy na čele s Putinem a ještě je posílán na smrt do války. Ti hajzli nahoře se na tom neštěstí baví a ještě profitují.

  • Určite – dáta z Kresadla pre seba – filtrujem od Q, Trumpa..
   Ale to sa netýka len Kresadla, ale aj Tadesca a i.

  • Magdalena, cislo 4 ,je Harwardsky Project, vypracovany v 80 rokoch ako vykynozit Slovanov,Slovanmi a bezi to ako Svajciarske hodiny

   • To robia odjakživa pri všetkých národoch, pri viac než 200 agresiach počas celej existencie USA.
    Ale asi najviac momentálne vadia Slovania.
    Koniec koncov v USA po druhej svetovej zakotvilo mnoho nacistov, mnohí zakotvilo neskôr v CIA a podobných zložkách.

  • Anthony Morava

   James Dean stihl odehrát jen ve 3 filmech Obr, adaptaci Steinbecka, název mi vypadl, a Rebel bez příčiny, to byla hlavní role a hrdinou byl teenager. Kde jste ho viděl jako homo???

  • Anthony Morava

   „I Antikrist se bude bát ruského cara“, pravoslavné proroctví a doba Antikrista se blíží. Můžeme uvažovat, měli-li rusové jinou možnost, ale rusofobie je pro bezmozky

  • Objektívne

   Ďaľší dobrý projekt je „poslové budoucnosti“, ktorý vás uvedie do letargie aby nikto nič nerobil a spoľahol sa na to, že tie veľké veci niekto urobí za nás. Pozatýka zločincov, nahradí všetky skorumpované vlády, vyhlási nesara/gesara, dostaneme všetky utajované technológie na voľnú energiu, mimozemšťania nám dajú ich QFS, Galaktická federácia všetkých zachráni a ďaľšie dobroty pre otupelých slepo veriacich.

 5. Britské samohybné húfnice AS-90 v Michalovciach
  Presun kolóny kamiónov s húfnicami AS-90 v Michalovciach smerom na Ukrajinu. Celkovo dodala Veľká Británia Ukrajine 80 húfnic AS-90.
  https://www.mojevideo.sk/video/3af3c/britske_samohybne_hufnice_as_90_v_michalovciach.html
  https://www.mojevideo.sk/video/390cf/zasah_samohybnej_hufnice.html

  Likvidácia „Maria Pirogova“ poslankyňa Doneckej ľudovej republiky!
  Marií Pirogovej sa stala osudová pravidelná cigareta na parkovisku! Precízna práca SBU a Ukrajinských partizánov, ktorý ju poslali najprv 3 metre do vzduchu a následne do pekla!
  ————————————————-
  Zabitá bola najväčšou pravdepodobnostnou „Aevex Phoenix Ghost“ alebo presnou muníciou M982 Excalibur, ktorý ma dostrel až 50km záleží od typu tažnej húfnice alebo samohybnej húfnice!
  upic
  https://www.mojevideo.sk/video/39770/likvidacia_maria_pirogova_poslankyna_doneckej_ludovej_republiky.html

  Súdne procesy z Ukronacistami v Donecku sa blížia
  Viaceré štáty vyšlú svojich zástupcov na medzinárodný vojenský tribunál v Doneckej ľudovej republike.
  Poslankyňa Ľudovej rady DĽR Elena Šiškinová:
  „Predpokladám, že tam budú zástupcovia piatich alebo šiestich štátov. Pretože všetci ostatní sponzorujú terorizmus a nacizmus na Ukrajine. Bolo by veľmi nelogické poslať svojich zástupcov a odsúdiť samých seba.“
  https://www.mojevideo.sk/video/38718/sudne_procesy_z_ukronacistami_v_donecku_sa_blizia.html

  Ostelovanie civilných aglomeracii Ukrajinskou armádou
  Náš vojnový spravodajca z Donecka Andrij Rudenko zverejňuje zabery na ktorých ukrajinskí ozbrojenci ostreľujú Makijivku.Pri tomto útoku zomreli dve civislistky
  Ostreľovanie sa uskutočňovalo pomocou MLRS.
  https://www.mojevideo.sk/video/3b178/ostelovanie_civilnych_aglomeracii_ukrajinskou_armadou.html

  • Teroristické útoky a atentáty na civilné osoby na Donbase majú svoj rozvratný rukopis konkrétnych tajných služieb. Treba si uvedomiť technológiu – pomocou navádzačov a presného ostreľovania minometmi a riadenými strelami /dronmi/. Už samotná videodokumentácia útokov má svoj pôvod.
   Schéma „Savčenková“:

   „Případ občanky Ukrajiny projednával nejprve soud v ruské Voroněži, který na ni na konci června 2014 uvalil vyšetřovací vazbu. Podle ruských vyšetřovatelů se Savčenková přihlásila během dovolené k dobrovolnické ukrajinské jednotce válčící u Luhansku. Během jedné z operací předala souřadnice skupiny ruských novinářů a civilistů, která byla vzápětí ostřelována minomety ukrajinských sil a dva novináři byli zabiti. Obvinění Savčenkové komentoval Vladimir Markin, mluvčí ruských vyšetřovatelů, slovy, že se budou za válečné zločiny v ukrajinské válce zodpovídat všichni, pachatelé i objednavatelé. Další na řadě byl podle něj ukrajinský ministr vnitra Arsen Avakov a bývalý gubernátor Dněpropetrovské oblasti Ihor Kolomojskyj.[11]“

   „Kritika za antisemitismus
   21. března 2017 v ukrajinské televizi 112 Savčenková reagovala na antisemitský výpad obyvatelky Krivého Rohu Ljudmily Hrihorjevny: „Nadijo, proč nikdo nemluví o tom, o čem mluví lid. Bylo tataro-mongolské jho, bylo polské jho a teď panuje na Ukrajině židovské jho. Proč o tom mlčíte?“ „Dobrá otázka,“ odpověděla Savčenková. „Jestli o tom mluví lid, tak říká pravdu. Ano, když to tak vezmete, dá se říct, že vláda u nás rozhodně nemá ukrajinskou krev.“ [41] V sobotu 1. dubna 2017 na stejné televizní stanici v pořadu s názvem Hordon Savčenková popřela, že by byla antisemitka a rasistka, na dotaz moderátora, zda nemá ráda Židy odpověděla: „Nemám nic proti Židům, ale nemám ráda židáky.“ V originále použila termín židiv, který je na Ukrajině i v Rusku chápán urážlivě. Savčenková následně tvrdila, že Židé na Ukrajině disponují osmdesáti procenty moci, zatímco tvoří jen dvě procenta obyvatel. Jmenovala konkrétní politiky, včetně premiéra Hrojsmana, expremiérku Tymošenkovou, prezidenta Porošenka a další osoby, kteří jsou podle ní židé. Podle poslance Nejvyšší rady Alexandra Feldmana výroky Savčenkové naplňují podstatu trestného činu. Mezinárodní pozornost vzbudil otevřený dopis Anatolije Tkačenka, majora izraelské armády, který napsal: „Jsem Žid, Nadijo. Jsem jeden z těch Židů, kteří 26. ledna 2015 vyšli v Tel Avivu na demonstraci za Tvé propuštění. Dnes ti chci říct – jestli nás dělíš na Židy a židáky, zapiš mne do druhé skupiny!“ [42] [43] “
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Nadija_Sav%C4%8Denkov%C3%A1

 6. +Každý by měl raději nasbírat a tisknout recepty na chléb a způsoby jeho přípravy. A vůbec, všechny návody/rady atp. mějte buď v knihách, či vytisknuté z internetu. A péct chleba jde i bez trouby, např.: chléb z (litinové) pánve, venku na špejli, na uhlíkách, pečení na zahnuté kovové straně motyky (motyku položit vedle ohně a nechat rozpálené železo, aby se jedna strana z motyky upekla, zatímco teplo z ohně upeklo druhou stranu)..

  forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=11&t=27

  Např. mnoho receptů na italský chléb vyžaduje přimíchat do těsta lžičku až lžíci olivového oleje, tady dodám, že většina kupovaných chlebů to ignoruje – zvyšuje to náklady a to nechtějí. ALE chléb vydrží několik dní, aniž by ztvrdl, a navíc se lépe opéká a chutná. To jen tak tak na okraj..

  Nezapomeňte používat kvalitní sůl, která nemá jód, který je pro kvasnice toxický, takže chleba i špatně nakyne. Droždí také spotřebovává lepek a částečně za vás tráví pšenici!

 7. Poté, co ženě ukradli auto značky Volkswagen s jejím dvouletým synem stále uvnitř, policie se snažila auto vypátrat za pomoci Volkswagenu – bylo jim ale řečeno, že žena zapomněla zaplatit předplatné za funkci v autě, která umožňuje auto lokalizovat. Absurdní příběh, který jen umocňuje tvrzení: „Nebudete nic vlastnit… a budete šťastní”. Více ve videu.
  https://otevrisvoumysl.cz/chcete-sve-dite-zpet-zaplatte-predplatne-volkswagen-provedl-nemyslitelne/

 8. Aj toto súvisí s témou, lebo covid mňamkami rozbehli distribúciu rakoviny, ktorú chcú rovnakí psychopati „liečiť“ tým, čo ju vlastne vyvolalo, ďalšími mRNA mňamkami (mainstream nám čoskoro oznámi ich nový názov a zázračné vlastnosti) akože proti rakovine (neskôr aj proti iným nemociam, aby bola paleta depopulačných jedov pestrejšia) …
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/reditel-pfizeru-kazdy-treti-clovek-na-svete-bude-mit-rakovinu/
  Poriadni debili, vrátane šéfa Pfizeru… a vraj inteligentný… myslia si, že im na to skočí rovnaké množstvo naivňákov… ale keby to mediálne pchali cez iný názov – firmu, už nie Pfizer… :o)))

 9. redakcia: Kde v puči je článok o rádioaktivite? Už prešlo 5 dní od jadrového útoku. Riešiš tu huyoviny ako vždy. Ľudí bolí hlava od pondelka, odkedy je vyššia koncentrácia rádioaktívnych kovov vo vzduchu.

 10. Fajn že nám oznamují to co osvícenější vědí dávno ,je na čase se pohnout ke svobodě. Ta plastová kartička co nosí každý v kapse je identifikační karta otroka. https://byznys.hn.cz/c1-59481200-na-svete-je-dnes-vic-otroku-nez-v-roce-1860-jejich-cena-jen-mirne-vzrostla

Pridajte komentár

*