Pite vodu na lačno!


Print Friendly, PDF & Email

V Japonsku je bežné piť vodu každé ráno a to hneď po prebudení sa. Prečo?

Vedecké výskumy totiž dávno potvrdili blahodarný vplyv tohto zvyku na zdravie a tvrdia, že voda je u Japoncov veľmi účinným liekom pre známe vážne ochorenia.

Sú nimi napríklad: bolesti hlavy, migrény, srdcové ochorenia, tachykardia (zrýchlené srdce), epilepsiu,  obezitu, bronchiálnu astmu, zápaly kĺbov (artritídy), tuberkulózu, meningitídu,  ochorenia močových ciest (vrátane obličiek), zápchu, zrakové problémy, maternicu, nádory, menštruačné ťažkosti, zápaly horných a dolných dýchacích ciest, duševné ochorenia a iné.

Metóda liečby:

1) Hneď po prebudení, pred umytím zubov, je potrebné vypiť 4 x 160 ml pohárov čistej (nebublinkovej!) vody.

2) Po umytí zubov (poznámka č.1) nejesť a nepiť NIČ počas nasledujúcich 45 minút.

3) Po 45 minútach môžete raňajkovať, pomaly, aspoň 15 minút. (poznámka č 2).

4) Po raňajkách, obede a večeri (poznámka č 3) nejesť a nepiť nič počas nasledujúcich dvoch hodín. Po dvoch hodinách je potrebné hlavne doplniť zásoby vody (KAŽDÝ ČLOVEK, ZDRAVÝ I NEZDRAVÝ MUSÍ PIŤ ASPOŇ 2 A POL LITRA ČISTEJ, NEBUBLINKOVEJ VODY DENNE!!! Úprimne si odpovedzte na otázku: “Koľko čistej vody vypijete denne???”).

5) Starší a chorí, ktorí nemôžu vypiť 4 poháre vody naraz môžu na začiatku začať s menším množstvom vody a postupne zvyšovať na 4 poháre. Telo si postupne na vodu zvykne tak, ako si počas dlhodobého dehydrovania od vody odvyklo.

Táto liečba hydratáciou tela skutočne pomohla mnohým trpiacim na rôzne ochorenia a záleží len na vás, či pomôže aj vám.

Upozornite na túto liečbu svojho lekára, ktorý vám samozrejme povie, aká  je toto hlúposť a to len preto, aby vám mohol predpísať ďalší chemický liek, ktorý bol  nasilu lekárovi predaný farmaceutickým (“medicínskym”) reprezentantom.

Doba potrebná na liečbu/kontrolu/zlepšenie pomocou tejto najjednoduchšej, najlacnejšej a preto utajovanej metódy:

– Vysoký krvný tlak – 30 dní

– Zápal a bolesti žalúdka – 10 dní. Pri vrede žalúdka sa odporúča piť 2 poháre vody každé dve hodiny. Takto istý lekár, bývalý študent Dr. Fleminga, vyliečil viac ako 3000 pacientov so žalúdočným vredom.

– Cukrovka – 30 dní

– Zápcha – 10 dní

– Nádory – 180 dní (vylúčiť bravčové, hovädzie, mlieko, syry, cukor, vyprážané jedlá,  bielu múku a ostatné nezdravé jedlá. Jesť veľa ovocia, zeleniny, strukovín, rýb, cesnaku, vitamínu C , marhuľových jadierok (10 jadierok 6 krát denne!!!), orechov  a iné zdravé jedlá.

– Tuberkulóza – 90 dní

– Zápaly kĺbov – počas prvého týždňa treba použiť túto metódu len počas prvých troch dní, potom prestať. Na ďalší týždeň pokračovať v liečbe už normálne).

Táto liečebná metóda nemá žiadne známe vedľajšie účinky, avšak na začiatku budete močiť častejšie, ale to len pokiaľ sa doposiaľ dehydrované telo naučí zdržiavať v sebe vodu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Bolo by prospešné, aby každý v tejto procedúre pokračoval aj po zmiznutí choroby. To samozrejme platí aj pre zdravých ľudí. Táto procedúra by mala byť bežným stravovacím návykom.

Prosím, povedzte o liečbe vodou VŠETKÝM, s ktorými sa stretávate, hlavne tým, na ktorých vám záleží. Takto môžete pomôcť mnohým zbytočne trpiacim.

Ľudia v 20 storočí sa žiaľbohu odchýlili od pitia vody k používaniu všakovakých druhov nápojov, čo je tragické, keďže NIČ nesmie zameniť vodu. Smutné je preto aj to, keď lekári, namiesto toho, aby povedali pacientovi, aby pil dostatok vody, kážu piť dostatok tekutín.

Pite čistú nebublinkovú vodu a ostanete zdravší a aktívny veľmi dlho!

Poznámky:

1) Odporúčam používať zubnú pastu bez fluoridu. Žiaľ mnohé pasty obsahujú toxický fluór, ktorý sa inak používa aj ako jed na myši! Nechcete si predsa čistiť zuby jedom na myši.

2) Výživoví (metabolickí) lekári a špecialisti vyzdvihujú fakt, že tráviaca sústava sa dopoludnia stále zbavuje zbytkov stravy z predošlého dňa. Preto je prospešné, ak človek (aj zdravý) má ako raňajky pár druhov ovocia, čo výrazne pomôže tráviacej sústave.

3) Po hlavných jedlách obsahujúcich oleje a masti sa musí piť teplá voda, alebo čaj (1-2 poháre). Tí, čo pijete po jedle chladné nápoje, vedzte, že každý chladný nápoj zahusťuje, či stužuje oleje a masti, ktoré ste práve zjedli.

Tieto stuhnuté oleje výrazne spomaľujú trávenie. Keď táto stuhnutá zmes potom reaguje so zvýšenou žalúdočnou kyselinou, rozloží sa a je vstrebaná v dvanástniku rýchlejšie ako ostatné jedlo a ostáva v dvanástniku.

Čoskoro sa táto hmota premení na tuky a výsledkom je často nádor. Teda prosím, šetrite sa a pite po jedle teplé nápoje, najlepšie teplú vodu.

Preložil a upravil

Damián

Do vašej pozornosti

Terra terapia aqua - Prírodná liečba zemou a vodouAk vás problematika vody a jej liečebných účinkov zaujala a chceli by ste sa o nej dozvedieť viac, odporúčame do vašej pozornosti zaujímavú knihu od moravského liečiteľa Jozefa Zentricha:

Terra terapie aqua – Přírodní léčba zemí a vodou

V knihe autor nadväzuje na radu titulov venovaných špeciálnym metódam alternatívnej medicíny.

Nájdete v nej mnohé praktické poznatky na dané témy.

Okrem nich kniha ďalej prináša výsledky najnovších vedeckých výskumov a praxe krajín západnej Európy týkajúcich sa liečby zemou, stravou a vodou.

Liečba osteoporózy

Knihu je možné zakúpiť tuto.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Flór je obsahom jedu na krysy, chlór(cl) je zase bojový plyn a sodík(na) pri styku s vodou vybuchne. A predsa chlorid sodný(nacl)-(kuchynská soľ) je denne konzumovaný po celom svete. Tak isto nemôžete flór vytrhnúť z kontextu chemického vzorca v akom sa používa v jede na krysy. Flórové iony posilňuje zubnú sklovinu a každý čo hovorí opak klame. To, že pastu neprehĺtame má svoje opodstatnenie. Chceme aby pôsobil na zuby nie na žalúdok.

    • flour nie je toxicky…to je ako keby ste povedali, ze ked zjete zelezo,tak vas zabije-ano je to pravda v pripade, ze by ste zjedli za hrst klincov, ale inak je zelezo nevyhnutnou sucastou nasho tela, dokonca tehotne zeny ho musia uzivat vo zvysenych davkach…takze, co z toho vyplyva flour je nas kamarat v davkach pre nas prospesnych 🙂

  2. Spoluobcan

    Fluor je vo vyzsich davkach toxicky a vo vacsine pastach je vyzsia davka, je potrebny v malych davkach ktore su v beznej potrave .. odporucam pozriet si nezavisle testy past

  3. vy co tu trepete za nezmysli o tom fluore? telo ho nepotrebuje. je to toxicka latka a odpad metalurgickeho priemyslu. a debilni vyrobcovia ho trepu nielen do past, ale aj do soli. hnus! vyhnut sa obrovskym oblukom tomuto jedu.

Pridajte komentár

*